Jump to navigation
English
Nederlands
Français
Deutsch
Ελληνικά
Italiano
Español
Български
العربية
Euskera
Català
Suomi
Galego
עברית
Portuguese
Română
Русский
Türkçe
Eesti
Latviešu
Português
Српски
Nederlands
Inloggen
Register
Gebruikerslogin
*
*
Request new password
verbind,
maak,
deel,
groei
Academies
Nieuws
Resources
Communities
Scholen
People
U bent hier
Home
|
Gebruikers
Search User
ODS Questionnaire
Zoek personen op:
Naam
Naam
Land
- Alle -
Austria
Belgium
Bulgaria
Colombia
Croatia
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Estonia
Finland
France
Fyrom
Germany
Greece
Hungary
Iceland
Ireland
Italy
Latvia
Lithuania
Luxembourg
Malta
Netherlands
Norway
Poland
Portugal
Romania
Russia
Serbia
Slovakia
Slovenia
Spain
Sweden
Turkey
United Kingdom
USA
Rol
- Alle -
teacher
parent
expert
School
- Alle -
2nd Gymnasium Xylokastro 2o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
DIMOTIKO SCHOLEIO LEMESOU 20 - AGIOU PANTELEΪMONA LIMASSOL
"Nikolaj Velimirović" Primary School
.
2/θεσιο νηπιαγωγειο κυψελης -αιγινα
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
3rd Gymnasium of Patras
3rd Vocational High School (Sivitanidios school)
9ο Δημοτικό Σχολείο Ξάνθης
Colegio Pablo VI- Fátima
Gheorghe Magheru School Caracal
Greek Regional Education of Ionian Islands
high school "Valentini" of Castrolibero (CS) Italy
ITIS A. Volta Frosinone
Liceul Tehnologic Stefan Pascu Apahida Structura Sannicoara
Niittykumpu school
oš f193ra Bernardina Tome Leakovića, Bošnjaci
OŠ Vrbani, Zagreb
Primary/Secondary School " Ivan Vazov " - Burgas
Robert Schumann High School of Economics - Razgrad
Școala Sfânta Maria Mizil
ZÁKLADNÍ ŠKOLA Hudcova, 35
Α΄ Δημοτικό Σχολείο Έγκωμης Κ.Α.
ΓΕΛ ΓΟΝΝΩΝ Ν. Λάρισας
ΓΕΛ Συκουρίου Ν. Λάρισας
ΓΥΜΝΆΣΙΟ ΖΑΛΟΓΓΟΥ
Γυμνάσιο Ιάσμου
Γυμνάσιο Μακρυγιαλου Πιερίας
ΕΙΔΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Διστόμου
Πρότυπα εκπαιδευτήρια Μαλτέζου
ОУ " Георги Бенковски"-Бургас
!
!st Junior High School in Grevena
" Antim I" primary school
"Akad. Kiril Popov" Plovdiv
"Antun i Stjepan Radić" elemantary school, Gunja
"Bozidar Dimitrijevic Kozica" Primary School
"D-r Ivan Bogorov" Language Highschool
"Dimitrije Todorović Kaplar" - Primary School
"Ekzarh Antim I" Secondary School
"G.St.Rakovski" Kaolinovo
"Hristo Botev" Upper-primary school
"Ilia Qiqi" Primary School Burrel Albanaia
"Ilia Qiqi" Primary School Burrel Albania
"Knyaz Aleksandar I" Plovdiv
"Kralja Tomislava" Primary School
"Ljubica Radosavljevic Nada" Primary School
"Mijat Stojanović", Primary School, Babina Greda
"Milivoje Borovic"Primary school
"Nicolae Iorga"Secondary School
"Pontica" Technica College of Constanta
"Profesor Marin Drinow" Kyustendil
"St. St. Cyril and Methodeus" Secondary School , Radomir
"Sv. sv. Kiril i Metodii" - Smiadovo
"Sveti Sava" Primary School
"Sveti Sava" Primary school, Sremska Mitrovica
"Svetlina"Private School
"Ulpenat horev" for girls
"Vitomir Širola Pajo",Nedešćina
,,Nace Bugjoni, Kumanovo,Republikof Macedonia
,,Ridze" Primary school
-
--
.
.
1
1 circolo Pozzuoli
1 DIM CHIOU
1 EPAL DRAPETSONAS
1 EPAL MYRINA LEMNOS
1 Epal Neapolis Crete
1 epal rethymnou
1 GEL EDESSAS
1 Gymnasium Nafplion
1 Junior High School of Messolonghi ("Palamaiki")
1 nipiagogio
1 PEKES ATTIKHS
1 Primary and Secondary school "St. St. Cyril and Methodius" - Smolyan, Bulgaria
1 Senior High School Kalymnos
1 Vocational High School of Evosmos
1 ΓΕΛ Παραμυθιάς
1 Γυμνάσιο Κισάμου
1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ
1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΚΑΛΑΣ ΩΡΩΠΟΥ ΚΑΙ ΝΕΩΝ ΠΑΛΑΤΙΩΝ
1 Ειδικό Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης
1 ΕΠΑΛ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
1 ΕΠΑΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
1. Gymnasium Evosmos
1. osnovna škola Varaždin
1. СУ "Пенчо П. Славейков", гр. София
1. СУ "Пенчо П. Славейков", София
1.Gymnasio Chalkidas
1.osnovna skola Petrinja
1/THESIO NIPIAGOGEIO DREPANOU PATRON
1/Θ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΥΓΙΑΣ Ν.ΗΛΕΙΑΣ
1/Θ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
10 EPAL HLIOUPOLIS
10 Gymnasium Nikea- Athens
10/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΥΓΟΥ
100. Yıl Secondary School
102 Dimotiko Sholeio Athinon
108 Secondary school
10o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΛΙΟΥ
10o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
10th Belgrade Grammar school- "Mihajlo Pupin"
10th Gymnasium Patras -10ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΑΣ
10th Helioupolis Primary School
10th Primary School Asklipieiou Argolidas
10th Primary School of Limassol (K.B)
10th Primary School of Nea Ionia Attiki
10ο Γυμνάσιο Αχαρνών
10ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
10ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ
10ο Δημοτικό Σχολείο Βέροιας
10ο Δημοτικό Σχολείο Χαλανδρίου
11 Elementary School Kalamata
11 ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ
11 Δημοτικό Σχολείο Αγρινίου
119 Secondary School "Acad. Mihail Arnaudov"
11o Dhmotiko Agriniou
11o ΓΕΛ Περιστερίου , Καλλιτεχνικό Σχολείο Περιστερίου
11o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
11o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ
11ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ
11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ
12 marasleio
12 PRIMARY SCHOOL VOLOU
12 δημοτικό σχολείο Αχαρνών
12/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
12/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
12/θ Δημοτικό Σχολείο Νέας Φώκαιας
12/θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΛΟΓΗΤΩΝ-Ν.ΠΛΑΓΙΩΝ
12/θέσιο Δημοτικό Σχολείο Οινοφύτων
120 Primary School "Georgy Sava Rakovsky" - Sofia
121 SOU "Georgi Izmirliev"
12o Γυμνάσιο Περιστερίου
12o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
12th Primary School of Evosmos-Thessaloniki
12th Primary School of Heraklion Crete
12th Secondary school Acharnon
12thPrimary School Peristeri
12ο Γυμνάσιο Καλλιθέας Αθήνα
12ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑ
13 nipiagogio chanion
13 Gymnasium Larissa
13 lyceum thessaloniki
13 Primary School of Kalamaria-Thessaloniki
13 Primary School of Peiraias
13 Primary School Polichni Thessaloniki
13 Γυμν. Περιστερίου
132.Comprehensive School ,,Vania Voinova"
135 Νηπιαγωγείο Αθηνών
137 SOU "Angel Kanchev"
137th Secondary School "Angel Kanchev"
138 СОУ "Проф. Васил Златарски" - София
13o Dim Sx Thess
13o Primary School Polichni Thessaloniki
13rd Primary School of Acharnes
13th elementary school of Rethymno
13th Gymnasium of Heraklion, Crete
13th senior high school heraklion
13ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς
14 GYMNASIUM THESSALONIKI, GREECE
14 primary school of Iraklion
14 September Anatolia High School
14 ΔΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΕΑΕΠ
143 Primary School "Georgi Benkovski"
144 СУ "Народни будители"
145ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
14o PRIMARY SCHOOL OF AGIOS DIMITRIOS
14o Γυμνάσιο Αθηνών
14th KINDERGARTEN CORFU
14th Primary School of Acharnes
14th Primary School of Athens "Dimitris Pikionis", Greece
14th Primary School of Lamia
14ο Γυμνάσιο Καλλιθέας
14ο Δημοτικό Σχολείο Καλλιθέας
14ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
14ο Νηπιαγωγείο Χαλανδρίου
15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΕΛΛΑΔΑ
15 dimotiko ilioupolis
15 gymnasium Thessaloniki
15 High School of Athens
15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
15o Primary School of Ag. Dimitrios
15o Γυμνάσιο Λάρισας & ΛΤ
15th Junior High School of Peristeri
15th Primary School of Heraklion City, Crete
15th Primary school of Nea Ionia
15th Primary Scool of Ilioupolis
15ο Γυμνάσιο & Λ.Τ. Λάρισας
15ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ & ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
15ο Γυμνάσιο &Λ.Τ Λάρισας
15ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
16o Primary School of Evosmos
16th Intercultural primary school of chania
16th Primary School of Lamia
16th Primary School of Pavlos Melas, Thessaloniki
16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
17 Primary School of Larissa
17 Primary School of Nikaia
17o Dimotiko Kozanis
17o Δημοτικό Σχολείο Πάτρας
17o Νηπιαγωγείο Ευόσμου
17th primari school of Agrinio
17th Primary School of Acharnai
17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
17ο Δημοτικό Σχολείο Σερρών
17ο Νηπιαγωγείο Ευόσμου
18 ''William Gladstone''
18 SOU Sofia
18 SU William Gladstone
18o Kindergarden Ag.Dimitrios
18o Primary school of agios Dimitrios
18th Primary School of Acharnes
18th Primary School of Ioannina, Greece
18ο Δ.Σχ. Κερατσινίου
18ο Δημοτικό Σχολείο Κερατσινίου
19 Dimotiko Sxoleio Kavalas
19 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
192 High School "Hristo Botev"
199 School Sofia
19o GYMNASIO THESSALONIKHS
19th GYMNASIO THESSALONIKIS
19th Primary School of Katerini
19th Primary School of Lamia
19th Primary School of Serres
19ο Δ. Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ
1gymnasio eleysina
1o ΕΠΑΛ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
1o & 2o Nipiagogeia Karpathou
1o D.S. Papagou
1o Dhmotiko Neochoriou
1o Dhmotino Neochoriou
1o Dimotiko Agiou Nikolaou Lasithiou
1o Dimotiko Katoxis
1o EK Lamiaw
1o EPA.L. DESKATHS
1o EPAL ALMYROY
1o EPAL Argous
1o EPAL ASPROPYRGOU
1o epal drapetswnas
1o EPAL KALLONIS
1o EPAL Kavalas
1o EPAL lefkadas
1o Epal Neapolis Lasithi
1o Experimental High School of Athens
1o GEL AMALIADAS
1o GEL Ellinikou
1o gymn. Kalybion
1o Gymnasio Ano Toumpas
1o Gymnasio Artemidos
1o GYMNASIO GERAKA
1o Gymnasio Giannitson
1o Gymnasio Papagou
1o GYMNASIO PTOLEMAIDAS
1o gymnasio zografou
1o Gymnasioum Glykon Neron
1o gymnasium Zografou
1o PRIMARY SCHOOL AGION THEODORON KORINTHIAS
1o Primary School Melission
1o Primary School of Spata
1o Vocational School of Karditsa (1o ΕΠΑΛ)
1o ΓΕΛ ΙΛΙΟΥ
1o ΓΕΛ Ξάνθης
1o ΓΕΛ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
1o ΓΕΛ Υμηττού
1o Γενικά Λύκειο Χίου
1o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ
1o γυμνάσιο Ελευθερίου Βενιζέλου Χανίων
1o Γυμνάσιο Καλαμπάκας
1o Γυμνάσιο Μεγάρων
1o Γυμνάσιο Ν. Μηχανιώνας
1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
1o Γυμνάσιο Σπάτων
1o Γυμνάσιο Φιλιππιαδας
1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
1o Δημοτικό Σχολείο Δυτικής Μάνης
1o Δημοτικό Σχολείο Καλοχωρίου, Θεσσαλονίκης
1o Δημοτικό Σχολείο Καλυθιών Ρόδου Ελλάδα
1o δημοτικό σχολείο Λιμένα Θάσου
1o Δημοτικό Σχολείο Παιανίας
1o Δημοτικό Σχολείο Φιλιππιάδας
1o Δημοτικό Σχολείο Χαλανδρίου
1o ειδικο δημοτικο Αμαρουσιου
1o Ειδικό Δημοτικό Σχολείο Ιλίου
1o ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
1o ΕΚ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
1o ΕΠΑ.Λ. ΛΕΧΑΙΝΩΝ
1o ΕΠΑΛ ΛΕΧΑΙΝΩΝ
1o ΕΠΑΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
1o ΕΠΑΛ ΣΕΡΡΩΝ
1o Εργαστηριακό Κέντρο Αγίων Αναργύρων
1o ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ
1o Λύκειο Υμηττού
1o νηπιαγωγείο γαργαλιάνων
1o Νηπιαγωγείο Παλαιοκάστρου
1o ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΣΑΣ,ΕΛΑΣΣΟΝΑ, ΛΑΡΙΣΑ
1o ΠΠΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
1o Πρότυπο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Ιωαννίνων
1oΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
1st
1st E.K Dramas
1st EK of Alexandroupolis
1st Elementary School of Igoumenitsa
1st elementary School Thermi Thessaloniki
1st EPA.L ARTAS
1st EPAL Artas
1st EPAL Elefsinas
1st EPAL Larisas
1st EPAL of Didimoticho
1st epal of Elliniko, Athens
1st EPAL of Ioannina
1st Esperino Epal Tavrou
1st Experimental Gymnasium of Athens
1st Experimental High School of Athens
1st Experimental Junior High School of Thessaloniki
1st Experimental Primary School of Rhodes
1st GEL Egaleo
1st GEL ELEFTHERIOU - KORDELIOU
1st GEL Kos
1st General Lyceum of Argostoli
1st General Lyceum of Patras
1st Gimnasium of Corfu
1st Gymnasio Kilkis
1st gymnasio of nafpaktou
1st Gymnasio of Sykies
1st Gymnasium (Junior High School) of Alexandreia
1st Gymnasium Acharnon
1st Gymnasium of Vrilissia
1st High School of Agia Paraskevi
1st High School of Byron
1st High School of Glyka Nera
1st High school of Ilioupolis
1st high school of Kaisariani
1st High School of Nafplio
1st Highschool of Ilioupolis
1st Jounior High School of Nea Smyrni
1st Junior High School Acharnon
1st Junior High School of Argos
1st Junior High school of Corinth
1st Junior High School of Messolonghi
1st JUNIOR HIGH SCHOOL of ORCHOMENOS
1st Junior High School of Trikala
1st Junior High School of Voula
1st kindergarten corfu
1st kindergarten of Nea Redestos
1st kindergarten Ormulia
1st Kindergarten Thermi
1st Laboratory Center Heraklion
1st Laboratory Center of GIANNITSA
1st Laboratory Center of Trikala
1st Lagadas Primary School
1st Lyceum o Elefsina
1st Lyceum of Agios Athanasios
1st Lyceum of Kifisia
1st Lyceum of Patras
1st Lycioum Patras
1st Model Experimental Primary School Thessaloniki - SPE-AUTh
1st Primary School Bjelovar
1st Primary School NEA Chalkidona
1st PRIMARY SCHOOL NEAPOLI THESSALONIKI
1st Primary School of Oraiokastro
1st Primary School of Alexandroupolis
1st Primary School of Aliveri
1st Primary School of Arta
1st PRIMARY SCHOOL OF ASPROPYRGOS
1st Primary School of Avgorou
1st Primary School Of Florina
1st Primary School of Gorgopotamos, Fthiotida
1st Primary School of Kissamos
1st Primary School of Korinthos
1st Primary School of Kyparissia
1st Primary School of Nafplio
1st Primary school of Nea Redestos
1st Primary School of Palaio Faliro
1st Primary School of Palea Fokea
1st Primary School of Paleokastro
1st Primary School of Pallini, Attica, Greece
1st primary School of Peania
1st Primary School of Petroupoli
1st primary school of Polixni Thessaloniki
1st Primary School of Stylida
1st Primary School of Vyronas
1st PRIMARY SHOOL OF KRYONERI
1st Protypo Peiramatiko Scholeio Thessalonikis
1st Secondary School of Gerakas
1st Senior High School of Korydallos
1st Senior High school of Vironas
1st Senior High School Sykeon of Thessaloniki
1st Vocational High School (EPAL) of Evosmos
1st Vocational High School of Vrontados Chios Greece
1st Vocational School,Agioi Anargyroi,Athens-1ο ΕΠΑΛ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
1th Experimental Primary School of Rhodes
1th senior high school of ymittos
1ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
1η Περιφέρεια Δημοτικής Εκπαίδευσης Αχαΐας
1ο ΕΠΑ. Λ. ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
1ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
1ο 12/Θ Π.Δ.ΣΧ.ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ (ΜΑΡΑΣΛΕΙΟ)
1ο 12/θέσιο Πρότυπο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Πανεπιστημίου Αθηνών (Μαράσλειο)
1ο High School of Ymittos
1ο ΓΕΛ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
1ο ΓΕΛ Επανομής (1st High School of Epanomi- Greece)
1ο ΓΕΛ Μεσσήνης
1ο ΓΕΛ Νάουσας
1ο ΓΕΛ ΠΕΥΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1ο ΓΕΛ Φιλιππιάδας
1ο Γενικό Λύκειο Άργους
1ο Γενικό Λύκειο Κερατσινίου
1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ "ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ"
1ο Γενικό Λύκειο Νέας Μάκρης
1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
1ο Γυμνασιο Αλεξάνδρειας / 1st Junior High School of Alexandreia
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΥΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
1ο Γυμνάσιο Αυλώνα
1ο Γυμνάσιο Βούλας
1ο Γυμνάσιο Γιαννιτσών
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΥΡΙΟΥ
1ο Γυμνάσιο Μεσολογγίου
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
1ο Γυμνάσιο Μεταμόρφωσης
1ο Γυμνάσιο Νέου Ηρακλείου Αττικής
1ο Γυμνάσιο Ορεστιάδας
1ο γυμνασιο Ορχομενου
1ο Γυμνάσιο Π. Φαλήρου
1ο Γυμνάσιο Πεύκων
1ο Γυμνάσιο Πύργου Ηλείας
1ο Γυμνάσιο Ραφήνας
1ο Γυμνάσιο Ρεθύμνου
1ο Γυμνάσιο Σάμου
1ο Γυμνασιο Ταυρου
1ο Γυμνάσιο Τούμπας Θεσσαλονίκης
1ο Δημ. Σχ. Φιλιππιάδας
1ο Δημοτικό Διονύσου
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΥΛΩΝΑ
1ο Δημοτικό Σχολείο Διονύσου
1ο Δημοτικό Σχολείο Έδεσσας
1ο Δημοτικό Σχολείο Θέρμης Θεσσαλονίκης
1ο Δημοτικό Σχολείο Κομοτηνής-1st Primary School of Komotini
1ο Δημοτικό Σχολείο Ναυπλίου-Αργολίδας
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Αλικαρνασσού
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
1ο Δημοτικό Σχολείο Πολίχνης
1ο Δημοτικό Σχολείο Ρίζας
1ο Δημοτικό Σχολείο Σούδας
1ο ΔΣ Αγίου Νικολάου Λασιθίου
1ο ΕΚ ΚΙΑΤΟΥ
1ο ΕΚ ΠΑΤΡΑΣ
1ο ΕΠΑ.Λ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
1ο ΕΠΑ.Λ. Δεσκάτης
1ο ΕΠΑ.Λ. ΠΕΙΡΑΙΑ
1ο ΕΠΑΛ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
1ο ΕΠΑΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
1ο ΕΠΑΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
1ο ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
1ο ΕΠΑΛ ΙΘΑΚΗΣ - 1st VOCATIONAL TECHNICAL HIGH SCHOOL OF ITHACA
1ο ΕΠΑΛ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
1ο ΕΠΑΛ Καρλοβασίου
1ο ΕΠΑΛ ΛΑΥΡΙΟΥ
1ο ΕΠΑΛ Μούδρου
1ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
1ο ΕΠΑΛ ΞΑΝΘΗΣ
1ο ΕΠΑΛ Πάτρας
1ο ΕΠΑΛ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
1ο ΕΠΑΛ ΣΙΒΙΤΑΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ
1ο ΕΠΑΛ ΥΜΗΤΤΟΥ
1ο Εργαστηριακό Κέντρο Άμφισσας
1ο ΚΔΑΠ-ΜΕΑ "Μπέττυ Λεωτσάκου" (ΚΕΑΤ)
1ο λύκειο Άρτας
1ο Λύκειο Ηρακλείου
1ο Λύκειο Κηφισιάς / 2ο Γυμνάσιο Κηφισιάς
1ο Νηπιαγωγείο Ελληνικού
1ο Νηπιαγωγείο Μελισσίων
1ο Νηπιαγωγείο Παλαιοκάστρου
1ο Νηπιαγωγείο Πάργας
1ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου
1ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΙΝΔΟΥ
1ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΙΚΗΤΗΣ
1ο Ολοήμερο Νηπιαγωγείο Παλαιοκάστρου
1ο Πειραματικό Δ.Σ. Αλεξανδρούπολης/ 1rst Experimental Primary School, Alexandroupolis
1ο Πρότυπο Πειραματικό Γενικό Λύκειο Μανόλης Ανδρόνικος
1ο Πρότυπο Πειραματικό Γυμνάσιο Θεσσαλονίκης / 1st Experimental Junior High School of Thessaloniki
1ο Πρότυπο Πειραματικό Δ.Σχ. Αλεξανδρούπολης
1ο ΤΕΕ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ
2
2 EPAL AGRINIOY
2 EPAL AIGALEO
2 GEL FLORINAS
2 gymn neir
2 gymnasio Kozanis Greece
2 lyceum of zakynthos
2 lykeio giannitsa
2 lykeio mytilinis
2 lykeio of Arta
2 OU"D-r Petar Beron"
2 SOU "Akad. Emiliyan Stanev"
2 ΓΕΛ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
2 ΓΕΛ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
2 ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
2 Γυμνάσιο Ν.Ιωνίας Βόλου και 3 ΕΠΑΛ Βόλου
2 Ε.Κ. ΡΟΔΟΥ
2 ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
2 ΕΠΑΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
2 ΕΠΑΛ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
2 ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΙΝΗΣ
2 Νηπιαγωγείο Νικήτης
2. gimnazija, Zagreb
2. Peiramatiko Gymnasio Thessalonikis
2/seater Primary school of Rodochori
2/θ Νηπιαγωγείο Παραποτάμου Θεσπρωτίας
2/θ Δημοτικό Σχολείο Γιάλτρων
20 Δημοτικό Σχολείο Βόλου
20 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
20o Gymnasio Patras
20th Junior High School of Patras
20th primary school of Ilioupolis
20th Primary School of Keratsini
20ο Δημ. Σχ. Καλαμαριάς
20ο Δημ.Σχολείο Καλλιθέας
21 Gymnasium of Athens
21 Primary School of Larissa
21o Νηπαιγωγείο Πατρών/ 21st Preschool of Patras
21SOU "Hr.Botev"
21ο Δημοτικό Σχολείο Χαλκίδας
22 SOU "G. S. Rakovski", Sofia
23 dimotiko sxoleio Athens
23rd Primary School of Patras
23rd Primary School of Thessaloniki
23ο Δημοτικό Σχολείο Αχαρνών
23ο δημοτικό σχολείο Καλλιθέας
24th Primary School Acharnes Attiki Greece
24th Primary School of Ioannina
24th Primary School of Kalamata,Messinia
25th Primary School of Larissa
26 High School of Athens - Maraslio
26 PRIMARY SCHOOL OF HERAKLION
26 νηπιαγωγείο Καλαμάτας
26o Νηπιαγωγείο χανίων Κρήτη Ελλάς
27 ΓΕ.Λ ΑΘΗΝΩΝ
27dimvol
28ο Δημοτικό Σχολείο Βόλου
29 High School "Kuzman Shapkarev" - Sofia
29o Δημοτικό Σχολείο Αθηνών "Νίκος Γκάτσος"
29o Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης
29ο Δημοτικό Σχολείο Αχαρνών
29ο Δημοτικό Σχολείο Πάτρας
2d Primary School of Kilkis
2GymAsprop
2nd
2nd All-Day Primary School of Kavala
2nd and 6th Primary School of Artemida
2nd Elementary School Nea Raidestos , Thessaloniki, Greece
2nd epal Dramas
2nd EPAL of Karditsa
2nd EPAL of Komotini
2nd EPAL Xanthis
2nd Experimental Model Kindergarden School, Thessaloniki
2nd GEL Lefkadas
2nd General Lyceum of Oraiokastro
2nd Gymnasio Chaidari
2nd GYMNASIUM OF KALABAKA
2nd Gymnasium of Naxos
2nd Gymnasium Xylokastro 2o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
2nd High School Igoumenitsa
2nd High school of Alimos
2nd High School of Argos
2nd high school of Artemis, Attika
2nd High School of Gerakas
2nd High School of Komotini
2nd High School of Kozani
2nd High School of Lavrio
2nd High School of Pallini
2nd high shool of Moshato
2nd High-School of Rhodes
2nd Hischool of Orestiada
2nd Junior high school Kordelio
2nd Junior High School of Amaliada
2nd Junior High School of Kalampaka
2nd junior high school of markopoulo
2nd Junior High School of Sitia
2nd Junior High School of Thebes "Pindareio"
2nd junior jigh school of Komotini
2nd kindergarden kampochora,chios
2nd Kindergarten of Peania
2nd Kindergarten of Perama
2nd Lyceum of Amaliada
2nd Lykeion Kaisarianis
2nd Muslim Minority Primary School of Komotini
2nd Primary School of Chios
2nd Primary School Dininiou-Esonias
2nd Primary school Gerakas Attiki
2nd Primary school Mileon Kalon Neron Magnesia GREECE
2nd Primary school N.Peramos Attica
2nd Primary School of Agios Kirikos Ikaria
2nd Primary School of Artemidas
2nd Primary School of Athens
2nd PRIMARY SCHOOL of FARKADONA
2nd Primary School of Ierapetra, Lasithi, Crete
2nd Primary School of Kato Achaia, Ditiki Achaia
2nd Primary School of Lagadas Thessaloniki
2nd Primary School of Lamia
2nd Primary School of Liopetri
2nd Primary School of Mesologgi
2nd Primary School of Nafplio
2nd Primary School of Nea Agchialos-Varnaleio
2nd Primary School of New Moudania Halkidiki
2nd Primary School of Peraia - Thessaloniki
2nd Primary School of Rafina
2nd primary school of Skiathos
2nd primary school of Spata
2nd Primary School of Triandria, Thessaloniki, Greece
2nd primary school, Aigina,Greece
2nd Secondary School of Argos
2nd Senior High School of Megara
2nd Senior High Secondary School of Sparta, Laconia
2nd Senior Hight School of Echedoros
2nd Senior-High School of Sparta
2o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
2o DIMOTIKO MANDRA,ATTIKI
2o EPAL Amarousiou
2o EPAL ILIOU
2o epal patras
2o Experimental Kindergarten School of AUTH
2o GEL Orestiadas
2o GEL P. FALIROU
2o GEL THERMAIKOU
2o gel vrilission
2o GENIKO LYKEIO GIANNITSON
2o Gymnasio Agiou Nikolaou
2o Gymnasio Samou
2o Gymnasio Stavroupolis
2o High School Skala Oropou
2o Protypo Peiramatiko Geniko Lykeio Athinon
2o ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
2o ΓΕΛ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
2o ΓΕΛ Ηγουμενίτσας
2o ΓΕΛ Καλαμαριάς
2o ΓΕΛ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
2o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
2o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
2o Γυμνάσιο Αγ. Αθανασίου
2o Γυμνάσιο Αργοστολίου
2o Γυμνάσιο Δραπετσώνας
2o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
2o Γυμνασιο Καλαματας
2o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
2o Γυμνάσιο Μεσολογγίου
2o Γυμνάσιο Μεσσήνης
2o Γυμνάσιο Ναυπλίου
2o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ, ΕΛΛΑΔΑ
2o Γυμνάσιο Περαίας
2o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ
2o Δημοτικό Γλυκών Νερών
2o Δημοτικό Νέας Σμύρνης
2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΚΗΡΥΚΟΥ ΙΚΑΡΙΑΣ
2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
2o Δημοτικό Σχολείο Κρυονερίου
2o Δημοτικο Σχολειο Νέας Ραιδεστού Θέρμη Θεσσαλονίκης
2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
2o Δημοτικό Σχολείο Χαλάστρας
2o ΕΠΑΛ Αμαλιάδας
2o ΕΠΑΛ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
2o ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
2o Εσπερινό ΕΠΑΛ Περιστερίου
2o νηπιαγωγείο Ζεφυρίου
2o ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΑΣ
2o ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2nd Experimental High School of Thessaloniki)
2th Primary School of Asvestohori
2th Primary School of Asvestohori 2ο Δημοτικό Σχολείο Ασβεστοχωρίου
2η Περιφέρεια Ειδικής Αγωγής και Εκπαίδευσης
2Η ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
2η Περιφέρεια Ειδικής Αγωγής και Εκπαίδευσης
2η ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Π.Ε. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
2ο Gymnasio Agiou NIkolaou
2ο Αρτέμιδος
2ο ΓΕΛ Αγ. Παρασκευής
2ο ΓΕΛ ΑΙΓΙΟΥ
2ο ΓΕΛ Γέρακα
2ο ΓΕΛ ΕΔΕΣΣΑΣ
2ο ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
2ο ΓΕΛ Ηγουμενιτσας
2ο ΓΕΛ Καισαριανής
2ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
2ο ΓΕΛ Λάρισας
2ο ΓΕΛ ΜΙΚΡΑΣ
2ο ΓΕΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΥΚΕΩΝ
2ο ΓΕΛ Περιστερίου
2ο ΓΕΛ Πρέβεζας
2ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ
2ο Γενικό Λύκειο Αλιβερίου
2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
2ο Γενικό Λύκειο Καλλιθέας
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
2ο Γυμνάσιο Αιγίου
2ο γυμνάσιο Αρτέμιδας
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
2ο Γυμνάσιο Ηρακλειου
2ο Γυμνάσιο Θήβας
2ο Γυμνάσιο Καλλίπολης
2ο Γυμνάσιο Κορίνθου
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
2ο Γυμνάσιο Νέας Ιωνίας Αττικής
2ο Γυμνάσιο Παιανίας
2ο Γυμνάσιο Παλλήνης
2ο Γυμνάσιο Πειραιά
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ
2ο Γυμνάσιο Πτολεμαΐδας
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΗΤΕΙΑΣ
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
2ο Γυμνάσιο Χαριλάου
2ο Δημ. Σχ. Πύργου
2ο Δημ. Σχολείο Πύργου
2ο Δημοτικό Αγ. Δημητρίου
2ο Δημοτικό Αφάντου -Ρόδος
2ο δημοτικό Διονύσου
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΤΡΩΝ - ΣΤΡΟΥΜΠΕΙΟ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
2ο Δημοτικό Σχολείο Αλμυρού
2ο Δημοτικό Σχολείο Άργους
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
2ο Δημοτικό Σχολείο Βουτών
2ο Δημοτικό Σχολείο Ζωγραφου
2ο Δημοτικό Σχολείο Καισαριανής
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ
2ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Περάμου
2ο Δημοτικο σχολείο Νεου Ηρακλείου Αττικής
2ο Δημοτικό Σχολείο Παλαιού Φαλήρου
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΗΣ ΣΑΜΟΥ
2ο Δημοτικό Σχολείο Σηπιάδος-Προμυρίου
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ
2ο Δημοτικό Σχολείο Ωραιοκάστρου Θεσσαλονίκης
2ο Ε.Κ. ΡΟΔΟΥ
2ο ΕΚ Πειραιά
2ο ΕΚΦΕ Ηρακλείου
2ο ΕΠΑ.Λ. Νέας Σμύρνης
2ο ΕΠΑΛ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
2ο ΕΠΑΛ ΞΑΝΘΗΣ
2ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
2ο ΛΥΚΕΙΟ ΔΑΦΝΗΣ, ΑΘΗΝΑ
2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
2ο Νηπιαγωγείο Κάτω Αχαϊας
2ο Νηπιαγωγείο Πορτοχελίου
3 dimotiko sxoleio samou
3 GEL KALLITHEAS
3 Gymnasio Pirgou Ilia
3 o Λύκειο Πετρουπολης
3 Γυμνασιο γερακα
3/thesio Peiramatiko (Maraslios)
32nd General Lyceum of Thessaloniki
32nd Primary School of Piraeus,Greece
33 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
33ο Primary School of Athens
35th Primary School of Peristeri
38o ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ
3d Primary school of Paleo Faliro
3o
3o ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ
3o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
3o Elementary School of Kato Achaia
3o GEL Alexandroupolis
3o Gymnasio Kifissias
3o Gymnasio Kozanis
3o gymnasio petroupolis
3o High School of Alexandroupolis
3o junior high school of nea filadelfeia
3o junior high school of Rethymno
3o LYKEIO THESSALONIKHS - 3o ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
3o Maroussi
3o Rizas
3o ΓΕΛ ΑΡΓΟΥΣ
3o ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ
3o ΓΕΛ.Αργυρούπολης
3o Γενικό Λύκειο Ν. Φιλαδέλφειας
3o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
3o Γυμνάσιο Αργοστολίου
3o Γυμνάσιο Γέρακα
3o Γυμνάσιο Καβάλας
3o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
3o Γυμνάσιο Νίκαιας
3o Γυμνάσιο Τρικάλων
3o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
3o Δ.Σ. Λαγκαδά
3o Δημοτικό Βριλησσίων
3o Δημοτικό Σχολείο Μοσχάτου
3o Δημοτικό Σχολείο Σερρών
3o Νηπιαγωγείο Θήβας
3o Νηπιαγωγείο Σχηματαρίου
3o ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ
3oGEL Mitilene
3rd Educational Region of Florina
3rd Experimental Primary School of Evosmos Thessalonikis
3rd Experimental Primary School of Evosmos, Thessaloniki
3rd General Lyceum Rhodes
3rd Gymnasium Naoussa Imathia
3rd Gymnasium of Igoumenitsa
3rd Gymnasium of Orestiada, Evros, Greece
3rd High School of Koropi
3rd High School of Serres
3rd High school of volos
3rd hight school, Marousi
3rd Junior High School Komotini - Greece
3rd Junior High School of Livadeia - Greece
3rd kindergarten of vrontados of chios island -greece
3rd Kindergarten School of Aiginio
3rd Lyceum (Hellas)
3rd Lyceum of Ilion
3rd Lyceum of Pyrgos - Greece
3rd Makedonitissa Primary School
3rd Nursery School of Arkalohori
3rd Primary in Markopoulo Greece
3rd Primary of Artemis
3rd Primary Scholl of Sitia
3rd PRIMARY SCHOOL OF AMALIADA
3rd Primary School of Athens
3rd Primary School of Chios
3rd Primary School of Eleftherio Kordelio
3rd Primary School of Grevena
3rd Primary School of Larissa
3rd primary school of Livadia
3rd PRIMARY SCHOOL OF MARKOPOULO
3rd Primary School of N. Artaki
3rd Primary School of Nafplio
3rd Primary School Of Nea Smyrni
3rd PRIMARY SCHOOL OF NEO PSYCHIKO
3rd Primary School of Peraia-Thessaloniki
3rd primary school of rhodes
3rd Primary School of Serres
3rd Primary School of Spata
3rd Primary School of Triandria
3rd Primary School Oreokastro
3rd School of Artemis, Attica, Greece
3rd Senior High School of Tripoli/ Greece
3rd Senior High Scool of Tripoli
3rd special primary school of Thessaloniki
3th Experimental All-Day Primary School of Lavreotiki
3η Εκπαιδευτική Περιφέρεια Νομού Ηρακλείου
3θέσιο Ράλλεια
3ο Γυμνάσιο Μυτιλήνης
3ο ΓΕ.Λ. Νέας Σμύρνης
3ο ΓΕΛ Αγ. Δημητρίου
3ο ΓΕΛ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
3ο ΓΕΛ Λαμίας
3ο ΓΕΛ Χίου
3ο Γυμνασιο Αλεξανδρουπολης
3ο γυμνασιο Ασπροπύργου
3ο Γυμνάσιο Αχαρνών
3ο Γυμνάσιο Βέροιας
3ο Γυμνάσιο Ελευσίνας
3ο Γυμνάσιο Εχεδώρου Θεσσαλονίκης (Καλοχώρι)
3ο Γυμνάσιο Ηγουμενίτσας
3ο Γυμνάσιο Ιεράπετρας
3ο Γυμνάσιο Κορυδαλλού
3ο Γυμνάσιο Παλλήνης
3ο Γυμνάσιο Ρεθύμνου
3ο Δημ.Σχολ. Πεύκης
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΓΚΑΔΑ
3ο Δημοτικό Μαρκοπούλου
3ο Δημοτικό Σερρών
3ο Δημοτικό Σχολείο Αχαρνών
3ο Δημοτικό Σχολείο Μεσσήνης
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
3ο Δημοτικό σχολείο Ρεθύμνου
3ο Δημοτικό Σχολείο Σερρών
3ο Δημοτικό Σχολείο Σητείας
3ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
3ο ΕΠΑΛ ΣΙΒΙΤΑΝΙΔΕΙΟΥ
3ο Εργαστηριακό Κέντρο Πειραιά
3ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Ν.Φιλαδέλφειας
3ο Νηπιαγωγείο Βόλου
3ο Ολοήμερο Νηπιαγωγείο Βόλου
3ο Ολοήμερο Νηπιαγωγείο Κ. Αχαϊας
3ο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Εύοσμου Θεσσαλονίκης
4 Gymnasium Polichnis Thessaloniki
4 Temmuz Sehit Huseyin Guldal Secondary School
4/Θ ΔΣ ΑΠΕΡΙΟΥ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
40 School "Louis Pasteur"
40 School "Louis Pasteur", Sofia
40 Γυμνασιο Χαλκίδας
40th Primary school of Thessaloniki
43th Primary School, Heraklio,Crete
43ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ
44th Primary School of Larissa
44ο Δημοτικό σχολείο Λάρισας
45185
46th Primary School - Athens
47th Primary School of Heraklion
47th Primary School of Patras
49ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΑΣ
4o eidiko sx patras
4o (ΕΣΠΕΡΙΝΟ) ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
4O eidiko patron
4o EK Thessalonikis (15o EPAL- 7o EPAL)
4o GEL Veroiaw
4o Geniko Lykeio Argyroupolis
4o Gymnasioum Aspropirgoy
4o HI
4o Junior High School of Argos
4o Primary School of Pefkis, AThens
4o Primary School of Rafin
4o ΓΕΛ ΖΩΓΡΆΦΟΥ
4o ΓΕΛ ΙΛΙΟΥ
4o ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
4o ΓΕΛ Ξάνθης
4o ΓΕΛ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
4o ΓΕΛ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
4o Γενικό Λύκειο Καλαμάτας
4o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
4o γυμνασιο Ρόδου
4o δημοτικο κερατεας
4o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
4o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
4o Δημοτικό Σχολείο Ξάνθης
4o Δημοτικό Σχολείο Περάματος
4o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
4o ΔΣ Αχαρνών
4o ειδικο σχπατρών
4o ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΩΝ
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
4o Νηπιαγωγείο Αρτέμιδος Αττικής
4o νηπιαγωγείο Γιαννιτσών
4o Νηπιαγωγείο Σιδηροκάστρου
4th High School of Heraklion, Crete
4th Belgrade Grammar School
4th General High School of Heraklion Crete
4th General Lyceum of Patras
4th geniko lykeio Korydallou
4th Gymnasium Agias Paraskevis Attikis
4th Gymnasium Alimou (Secondary School)
4th Gymnasium of Stavroupoli (Thessaloniki)
4th High School of N. Smyrni
4th Junior High School of Arta
4th Junior High School of Metamorphosi, Attica
4th Junior High School of Nea Smyrni-4ο Γυμνάσιο Νέας Σμύρνης
4th junior high school of polichni
4th Junior High School of Serres
4th Junior High School of Sparti
4th Junior Highschool of Glyfada
4th Kindergarden of Cholargos
4th laboratory
4th Lyceum of Kalamaria
4th nursery school of Kisamos
4th Nursery School of Lykovrisi
4th Pre-primary School of Kilkis
4th Primary School Haidari
4th Primary School of Agios Dimitrios, Attika
4th Primary School Of Artemida
4th Primary School of Dafni
4th Primary School of Koufalia
4th Primary School of Lamia
4th Primary School of Nea Smyrni, Athens
4th Primary School of Petroupoli
4th Primary School of Pylaia Thessaloniki Greece
4th Primary School of Sikies Thessaloniki
4th Primary School of Tirnavos
4th Primary School of Tyrnavos
4th Primary School of Tyrnqvos
4th Primary School of Voula, Attika, Greece
4th Primary School of Vrilissia, Athens
4th Primary School of Xanthi
4th Primary School Tyrnavos Greece
4th Rafina's Elementary Public School , 4ο Δ. Σ. Ραφήνας
4th secondary high school of Acharnes
4th secondary school of Veria city /4ο Γυμνάσιο Βέροιας
4th Senior High School Of Hraklio Attica
4th Senior High School Stavroupoli
4th Vocational Lyceum of Athens - 4ο ΕΠΑ.Λ. Αθήνας
4νηπιαγωγειο αμαρουσιου
4ο ΓΕ.Λ. Σερρών
4ο ΓΕΛ ΑΧΑΡΝΩΝ
4ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ
4ο ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
4ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ
4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ "Κ .ΚΑΡΑΘΕΟΔΩΡΗ"
4ο Γενικό Λύκειο Νέας Σμύρνης
4ο Γυμνασιο Αργυρούπολης
4ο Γυμνάσιο Βέροιας, Ημαθία
4ο Γυμνάσιο Γαλατσίου
4ο Γυμνάσιο Κομοτηνής
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ
4ο Γυμνάσιο Πειραιά
4ο γυμνάσιο Χαλκίδας
4ο Δ. Σχολείο Ν. Μουδανιών
4ο Δ.Σ. Νέας Αλικαρνασσού
4ο Δημοτικό νέων Μουδανιών
4ο Δημοτικό Σχολείο Αγίας Παρασκευής
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
4ο Δημοτικό Σχολείο Άργους
4ο Δημοτικό Σχολείο Λάρισας
4ο Δημοτικό Σχολείο Μαρκοπούλου
4ο Δημοτικό Σχολείο Π. Φαλήρου
4ο Δημοτοκό Σχολείο Ναυπλίου
4ο Δημτικο Σχολείο Κηφισιας
4ο Ε.Κ. Πειραιά.
4ο ΕΠΑΛ ΚΟΖΑΝΗΣ
4ο ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ
5 GEL VEROIAS
5 Λύκειο Σερρών
5/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
5/θ Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Αψάλου Αλμωπίας Π.Ε. Πέλλας (Hellas).
50 ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΠΟΛΙΩΝ
52 Heraklion's Crete primary school
52 Primary School Herakleion
52 primary school of Heraklion
54th Primary School of Piraeus
55 dimotiko Patras
55th Primary School of Patras
55°C.D. "Maurizio De Vito Piscicelli"
56 JUNIOR HIGH SCHOOL OF ATHENS
5o Dimotiko Salaminas
5o GEL VYRONA
5o Gymnasio Chalandriou
5o GYMNASIUM OF KOZANI
5o senior high school of Serres
5o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ
5o Γυμνάσιο Νεας Σμύρνης
5o Γυμνάσιο παλαιού Φαλήρου
5o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
5o Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας
5o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ
5o ΕΛΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ
5th Crete University Pilot Experimental Senior High School of Rethymno
5th Gymnasium of Chalkida
5th GYMNASIUM OF MYTILENE
5th High School of Agrinio
5th Junior High School Trikalon
5th Junior High-School in Galatsi-Athens
5th Kindergarten of Kilkis
5th Lyceum Of Ilioupolis
5th Primary School Agia Paraskevi
5th primary school Naousas Imathias
5th primary school of Kilkis
5th Primary School of Koropi
5th Primary school of Mytilene, Lesvos, Greece
5th Primary School of Pyrgos
5th Primary School of Volos
5th primary school Sanda Barbara Athens
5th secondary school of Egaleo
5th Vocational evening school of Thessaloniki
5ο ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
5ο ΓΕΛ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
5ο Γυμνάσιο Ιλίου
5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
5ο Γυμνάσιο Χαλκίδας
5ο Δημοτικό Γαλατσίου
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
5ο Δημοτικό Σχολείο Κω
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
5ο Δημοτικό Σχολείο Σαλαμίνας - 5th Primary School of Salamina
5ο Ε.Κ. Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ
6 Gymnasio Katerinis
6 Gymnasio Stavroupolis
6 Νηπιαγωγείο Πειραιά
6/θ Δημ. Σχολείο Ζωνιανών - Primary School of Zoniana
6/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΙΑΣ
6/θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
6/Θέσιο Δημοτικό Σχολείο Παπαδιανίκων
6/Θέσιο Ολοήμερο Δ.Σ. Γερακαρούς
6/ΘΕΣΙΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΜΑΡΙΟΥ
61ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΑΣ
62 Δημοτικό Σχολείο Αθηνών
62nd junior high school of Athens
63th Primary School of Thessaloniki
64th Kindergarten of Athens
66th Junior High School of Athens
6o dimotiko Argous
6o gym axarn
6o Intercultural Primary School
6o Priamary School Alexandroupolis Greece
6o Primary School of Tripolis
6o ΓΕΛ Αιγάλεω
6o ΓΕΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
6o ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
6o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
6o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΛΙΟΥ
6o Δ.Σ.Αρτεμιδος
6o Δημοτικο Σχολειο Αργους
6o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ
6o Δημοτικό Σχολείο Νάουσας
6o Δημοτικό Σχολείο Ναυπλίου
6o Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου
6th high school Larisas
6th Elementary school of Theves
6th Gymnasio Irakliou .Crete
6th Gymnasio Neou Irakliou Attikis , Greece
6th high school Larisas
6th Intercultural All Day Primary School of Eleftherio Kordelio - Thessaloniki
6th Intercultural All Day School of Eleftherio-Kordelio
6th intercultural primary school eleftheriou kordeliou
6th Intercultural Primary School of Eleftherio - Kordelio
6th Intercultural Primary School of Eleftherio-Kordelio/Thessaloniki
6th Intercultural Primary School of Evosmos/Thessaloniki
6th Junior High School of Trikala
6th Junior Highschool of Chania
6th Junior Public High School Heraklion
6th Primary School of Livadia
6th Primary School of Metamorfosis
6th Primary School of Naoussa
6th Primary School of Patras
6th Primary School of Polichni
6th primary school of Stavroupoli Thessaloniki
6th Stavroupoli Primary School, Thessaloniki, Greece
6th vocational school Thessaloniki
6ΓυμνασιοΡοδου
6ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
6ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
6ο ΓΕΛ Λάρισας
6ο ΓΕΛ Τρικάλων
6ο Γυμνάσιο Καβάλας
6ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς
6ο Γυμνάσιο Λαμίας
6ο Δημοτικό Σχολείο Αγίας Παρασκευής, Αθήνα
6ο Δημοτικό Σχολείο Ερμούπολης
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΤΤΙΚΗΣ
6ο ΔΣ Γλυφάδας
6ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου
7 Gymnasium Chlkida
7 HIGH SCHOOL OF CORFU
7 η Περιφέρεια
7. gimnazija Zagreb
7/Θ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΙΚΙΩΝ
72nd Primary School of Athens
73 SOU
73 СОУ "Владислав Граматик"
74th Primary School In Szczecin
78 SOU Hristo Smirnenski
79 primary school of Athens
7o Gymnasio Kallitheas
7o gymnasio larisas
7o Γενικό Λύκειο Ιωαννίνων (7th Lyceum of Ioannina)
7o Γυμνάσιο Ν Σμύρνης
7o Δημ. Σχ. Πύργου
7o Νηπιαγωγείο Ιωαννίνων
7st Elementtary School Dafni
7th ERGASTHRIAKO KENTRO ATHINAS
7th Grammar School Zagreb
7th High School of Glyfada
7th High School of Trikala/7ο Γ.Ε.Λ. Τρικάλων
7th Junior High School of Haidari
7th Junior High School of Ioannina
7th Junior High School of Kalamata
7th Junior High School of Katerini,Pieria, Greece
7th Primary School Amarousiou
7th Primary school of Acharnes
7th Primary School of Argyroupolis
7th Primary school of Ptolemaida
7th Primary School of Pyrgos
7th Primary School of Rethymno Crete
7ο ΓΕΛ ΑΧΑΡΝΩΝ
7ο ΓΕΛ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
7ο ΓΕΛ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
7ο ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ
7ο Γυμνάσιο Αγρινίου
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
7ο Γυμνάσιο Ιλίου
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
7ο Γυμνάσιο Ρόδου
7ο Δημ. Σχ. Πύργου
7ο Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσών
7ο Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
7ο ΔΣ Μεταμορφωσης
8 GYMNASIUM-IOANNINA
8 Primary School Chania
8 Γυμνάσιο Ιωαννίνων
8 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
8/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΔΟΥ
8/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
8o Dimotiko Sxolio Neas Orestiadas
8o δημοτικό Νέου Ηρακλείου Αττικής
8o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
8o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
8o Δημοτικό Σχολείο Νέου Ηρακλείου
8o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
8o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
8o ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
8o Νηπ/γείο Κορίνθου
8th High School New Smyrni
8th Junior – Senior High School of Chalandri
8th Primary School of Edessa
8th Primary School of Paleon Faliron Attica
8th Primary School of Pyrgos
8th Primary School Zografou
8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
8ο Δημοτικό Σχολείο Ηρακλείου Αττικής
8ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμάτας
8ο Δημοτικό Σχολείο Μεγάρων
8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
8ο Δημοτικό Σχολείο Χανίων
8ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
9 primary Agios Dimitrios
9 Primary School of Agios Dimitrios Attikis
9 th High School of Peristeri
9.gimnazija, Zagreb
91. German Language High School
92ο Δ.ΣΧ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
9o Primary School Naoussas
9o Primary school of Chalkida
9o ΓΕΛ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
9o Δ.Σ. Κερατσινίου
9o Δημοτικό Σχολείο Ρεθυμνου
9oPetroupolis
9th Primary School of Alexandroupolis
9th Primary School of Arta
9th Primary School of Elefsina
9th Primary School of Glyfada
9th Primary School of Kastoria Greece
9th Primary School of Komotini
9th Primary School of Larissa
9th primary school of Xantho
9th Technical Vocational High school of Athens
9ο Νηπιαγωγειο Καλλιθεας
9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
9ο Δ.Σ. Αχαρνών
9ο Δημοτικό Σχολείο Ξάνθης
9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ/9th KINDERGARTEN SCHOOL(NIPIAGOGIO) OF TRIPOLIS
9ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
A Geri Primary School (A Δημοτικό Σχολείο Γερίου)
a gymnasium
A Primary School of Palouriotissa
A' Egkomis KB' Nicosia
A' Kaimakli Primary
A.E Nº1 de Loures
A.Pushkin School, Vilnius
Abadiño BHI
Abbey Community College Boyle
Abbey Community College, Boyle, County Roscommon
Abbey Community College, Boyle, Roscommon
Abby Community College
Abby Community School
Acharnes Special High School
Áchim L. András Általános Iskola
Acropolis Gymnasium in Nicosia
Adana Anadolu Lisesi Çukurova Adana /TURKEY
Adhyayan School
Adlai E. Stevenson High School
Adolf Fredriks musikklasser Stockholm
Adult Training center in Lorca
AE AMADORA OESTE
AE Bobadela
AE Carcavelos
AE CONDEIXA NOVA
AE ERICEIRA
AE Figueira de Castelo Rodrigo
AE Franscisco Simões
AE FREI HEITOR
AE Gil Paes
AE Miraflores
AE Ourém
AE Pinhel
AE Rio Tinto
AE Romeu de Correia
AE S.Bruno
AE Venda do Pinheiro
AE Vilela
AE VNB
AEFN - Escola Sec. de Cristina Torres
AERBP
Agios Ioannis Malountas
Agios Matthaios, Corfu Kindergarten Preschool
Agios Spyridonas Primary
Agricultural University of Athens
Agrulamento de Escolas da Alapraia
Agrupamento
Agrupamento D. Carlos I
Agrupamento de Escola Aquilino Ribeiro
Agrupamento de Escolas Águeda
Agrupamento de escolas agueda sul
Agrupamento de Escolas Alexandre Herculano - Porto
Agrupamento de Escolas Alfredo da Silva
agrupamento de escolas beira douro
Agrupamento de Escolas Cidade do Entroncamento - EB do Bonito
Agrupamento de Escolas D. Lourenço Vicente
Agrupamento de Escolas da Lourinhã
Agrupamento de Escolas da Sé- Lamego
Agrupamento de Escolas das Piscinas
Agrupamento de escolas de águeda sul
Agrupamento de Escolas de Alcanena
Agrupamento de Escolas de Álvaro Velho
Agrupamento de Escolas de Azeitão
Agrupamento de Escolas de Campo Maior
Agrupamento de Escolas de Celorico de Basto
Agrupamento de Escolas de Constância
Agrupamento de Escolas de Eiriz
Agrupamento de escolas de Infias, Vizela
Agrupamento de Escolas de Mangualde
Agrupamento de escolas de Pinhel
Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor
Agrupamento de Escolas de S. Lourenço Ermesinde
Agrupamento de Escolas de Santiago do Cacém
Agrupamento de Escolas de Santo André - Barreiro
Agrupamento de Escolas de São Pedro da Cova - Gondomar
Agrupamento de Escolas de Torrão
Agrupamento de Escolas de Valongo
agrupamento de escolas de Vila Real de Santo António
Agrupamento de Escolas de Vilela
Agrupamento de Escolas do Bonfim - Portalegre
Agrupamento de Escolas do Forte da Casa
Agrupamento de Escolas do Fundão
Agrupamento de Escolas Dom Lourenço Vicente
Agrupamento de Escolas Dona Maria II
agrupamento de escolas dos templários
Agrupamento de Escolas Dr. Bento da Cruz
Agrupamento de Escolas Dr. Serafim
Agrupamento de Escolas Escultor Francisco dos Santos
Agrupamento de escolas Frei Gonçalo de Azevedo
Agrupamento de Escolas João da Rosa, EB1 da Cavalinha, Olhão , Portugal
Agrupamento de Escolas João da Silva Correia
Agrupamento de Escolas José Cardoso Pires
Agrupamento de Escolas José Saramago
Agrupamento de Escolas Miguel Torga - Braganca
Agrupamento de Escolas Moinhos da Arroja
Agrupamento de Escolas nº1 de Abrantes
Agrupamento de Escolas nº2 de Abrantes
Agrupamento de escolas padre João Coelho cabanita
Agrupamento de Escolas Piscinas-Olivais
Agrupamento de Escolas Ponte de Sor
Agrupamento de Escolas Professor Reynaldo dos Santos
Agrupamento de Escolas Rafael Bordalo Pinheiro
Agrupamento de Escolas Rainha Santa Isabel
Agrupamento de escolas Templários
Agrupamento de Escolas Venda do Pinheiro
Agrupamento de Esolas Elias Garcia
Agrupamento Escolas Oliveira Bairro
Agrupamento nº2 de Abrantes
Agrupamento Ordem Sant'Iago
Agrupamento Vertical de Escolas de Ferreira do Alentejo
Air force comprehensive school Agbani Enugu state Nigeria.
Air Force Comprehensive School, Agbani Enugu
Aksu-Topallı Elementary school
Albert-Einstein-Gymnasium Ravensburg
Aleko Konstantinov Primary School, Dimitrovgrad, Bulgaria
Alexander Georgiev-Kodzhakafaliyata Primary School, Burgas
Alexandroupolis 2nd Primary School
Alkartu Ikastola Barakaldo 48903 Bizkaia
All Saints Episcopal School, Tyler
All Saints Grammar, Belmore, Australia
Almal_OLD
AMA GUADALUPEKOA IKASTETXEA. HONDARRIBIA
Amadeus lyceum
American Academy Larnaca
American Collegiate Institute
American Nicaraguan School
American Nicaraguan School - ANS
Anamur Vakıfbank Atatürk Ortaokulu
Aniturri BHI
Ankara Coşkun Ertepınar Ortaokulu
Antal Budai Secondary School and Diósdi Primary School
AP Hogeschool Antwerpen
Apaczai Csere Janos Highschool
APSETE
Archanes High School*
Ard scoil ris
Ardee Community School
Ardgillan Community College
Ardross Primary Schol
Ardscoil na Trionoide, Athy, Co. Kildare
Ardscoil Rís, Griffith Avenue, Marino
Argiri Laimou Schools
argiri-laimou school
Ari Private School
ARISTOTELEIO COLLEGE, GYMNASIO, THESSALONIKI
ARISTOTELEIO COLLEGE, LYCEUM, THESSALONIKI, GR
Arklow CBS
Armenio Gymnasium
Arsakeio - Gymnasio Psychikou
ARSAKEIO GYMNASIO OF PATRAS
Arsakeio High School of Patras
Arsakeio Primary School of Ioannina
Arsakeio Primary School of Patras
Artistic High school of Ravenna
ARTXANDAKO TRUEBA IKASTETXEA
Arupamento de Escolas de Sousel
as
ASA BOUZDJANI MEDEA - Algeria
Ashbourne Community School
Ashcroft High School
ASPAITE
ASPETE
Aspire Academy
At home
Athboy C S
Athboy CS
Athener Schule
Athens Conservatory
Athens | ARTEMIS | 1st high school of Artemis
Attendis-Altaduna
Attilio Bertolucci Parma
Atuarfik Ukaliusaq 3900 Nuuk Greenland
Audentese Spordigümnaasium
Avondale Community College
Aylward Academy
AYŞE AKPINAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
B POTAMOS GERMASOGEIAS
B Δημοτικό σχολείο Α
B' Dimotiko Scholeio Xylotymvou
B' Makedonitissa Primary School
B' Δημοτικό Παλουριώτισσας Κ.Α'
BabaTonka High School of Mathematics
Bacho Kiro Secondary School
Bahçesehir Samsun Koleji
Bahr Dar University
Ballinmorecs
Ballinteer Community School
Ballyhaunis Community School
Ballymakenny College
BAPitzemburg
Barnsley College
Basakaitz
Basehor-Linwood High School
Básica 1,2,3 de Peniche
Basisschool Zandhope
Bayındır Fırınlı Ortaokulu
Beaconhouse School Pakistan
Bekan National school
Belvedere College
Belvedere College S.J.
Beneavin College
Benito Juárez Gracia secundaria
benoni college
Beograd, Hemijsko-prehrambena tehnološka škola
Berkner High School STEM Academy
Berze High School
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
Bettendorf High School
Beykoz Boğaziçi Anadolu İmam Hatip Lisesi
Beyoğlu secondary school
BG und BRG Laa an der Thaya
BG/BRG Amstetten
BG/BRG Gmünd
BG/BRG Groß-Enzersdorf
BG/BRG Korneuburg
Bhak Krems
Big Bang School
bio.ofra18
Bishop Milner
Bishop Seabury Academy
Bloomfield Collegiate
BME CS
Bodmin college
Bodmin College, Bodmin , England
BORG St. Pölten
Borusan Middle School
Brasilia Usme
Brazil
Bremoreet ss
Bretton Hall College
BRG Stubenbastei
BRG/BORG Telfs
Bridger Charter Academy
Bridgetown College
Buca Makbule Süleyman Alkan Ortaokulu
Bulgaria , CDG s.Petleshkovo
Bulgaria , Шуменски университет " Епископ Константин Преславски"
Bulgaria - Kozloduy - Sts Cyril and Methodius School - Kozloduy
Bulgaria - Samokov - Sport School "Nikola Velchev" - Samokov
Bulgaria - Uzundzhovo- Primary School " Liyuben Karavelov" - Uzundzhovo
Bulgaria CDG"V.Tereshkova"
Bulgaria OU"Neofit Rilski" s.Lovchanci
Bulgaria СОУ "Отец Паисий" Враца
BULGARIA, ОУ 'СТ,МИХАЙЛОВСКИ' ВАРНА
Bulgaria, Професионална гимназия по транспорт "Гоце Делчев", гр. Пловдив
BULGARIA, СОУ "Св. Кл. Охридски" гр. Аксаково
Bundesgymnasium und Bundesrealgymnasium Waidhofen an der Thaya
Bunsung middle school
BURHANİYE BİLİM VE SANAT MERKEZİ
C. N. Sra. Perpetuo Socorro
Cakovec High School
Çameli Anatolian High School / DENİZLİ / TURKEY
CAMPUS BHAK/BHAS/GOLF-HAK Stegersbach
Çankırı Şehit Yahya Coşkuner Ortaokulu
Canons HIGH SCHOOL SIXT FORM ACADEMY
CARDET
Carl-von-Ossietzky-Gymnasium Berlin
Carlforsska Gymnasiet
Carndonagh Community School
CARNet
Carrick-on-Shannon Community School
Casa Pia de Lisboa - CED D. Maria Pia
Castelldefels School of Social Sciences
Castle High School
Castle School
Castleknock College
Catholic School Centre, Banja Luka, Bosnia and Herzegovina
CATL
CBS Mullingar
CBS Primary School Tralee
CC Pedro Poveda
CDETB Employability Skills Programme, Central Remedial Clinic, Vernon Avenue, Clontarf, Dublin 3
CEB 8/2
CED Nossa Senhora da Conceição - CPL
CEEP Lourdinha Guerra
cefas
ceFAS -Center of applied systemic solutions
CEFMTI Joaquim Beato
CEIP Carmen Arias
CEIP FRAY JUAN DE LA CRUZ SEGOVIA
CEIP Jose Maria De La Fuente (Ciudad Real)
CEIP La pradera
CEIP Nuestra Señora de la Fuencisla
CEIP RAMÓN MARÍA DEL VALLE INCLÁN
CEIP Ramón y Cajal - Alpartir (Zaragoza)
CEIPSO Príncipes de Asturias
Centar za odgoj i obrazovanje djece i mladeži Karlovac
Centar za odgoj i obrazovanje Goljak
Centar za odgoj i obrazovanje Tomislav špoljar
Center for Quantum Complexity & Nanotechnology, Physics Department, University of Crete
central vocational and technical anatolian high school
Centre of Counseling and Vocational Orientation (KESYP) Koropiou
Centro Ciência Viva de Sintra
centro educativo las playas
Centro Infantil Coronel Sousa Tavares
Centrul Judetean de Resurse si de Asistenta Educationala, Cluj
CENTRUL SCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR. 1 TILEAGD
cepa calvia
Češka osnovna škola Jana Amosa Komenskog, Daruvar
CEU San Pablo Sanchinarro
che.ofra18
children's gardens Bulgaria
Children'sPalace Botosani
Chile - San Miguel Arcángel
Christ The King GNS
Christ The King School
Christa McAuliffe Learning Center
Christoph-Graupner-Gymnasium Kirchberg
CHT
Churchdown Village Junior School
City College of San Francisco
Citywest and Saggart Community National School
Claremont High School Academy
Clearview Regional High School
Clongowes Woods
Clonturk Community College
Clonturk Community School
CMRIT, BANGALORE, INDIA
CMS Experiment at CERN
Cnoc Mhuire, Granard, Co.Longford.
Coelgiul Național Bănățean
Col.legi Montserrat
Colaiste an Atha
Colaiste An Ather
Colaiste Baile Chlair
Colaiste Bride
Colaiste Bride Secondary School Enniscorthy Co.Wexford.
Colaiste Chill Mhantain
Colaiste Chineal Eoghain Buncrana Co. Donegal
Colaiste Choilm
Colaiste Cholmcille
Colaiste Chraobh Abhann
Colaiste na Toirbhirte
Coláiste Oiriall
Colaiste Pobail Setanta, Phibblestown, Clonee, Dublin 15
Coláiste Ráithín
Colchester Sixth Form College
Cole San Viator Madrid
Coleg Gwent, Pontypool and Usk Campus
Colegio "Blanca de Castilla"
Colegio Abraham Maslow
Colegio Alberto Hurtado, Villarrica Chile
Colegio Alianza Austral
Colégio Amorim
Colegio Austriaco Mexicano
Colegio Bellavista,Chile
Colégio Bissaya Barreto
Colegio Brains
Colegio Británico de Aragón
Colegio Chuquicamata, Calama, Chile
Colegio de Bachilleres del Estado de Veracruz plantel 18
Colégio de S. Miguel
Colégio de Santa Eulália
Colégio de São Miguel
Colegio del Pilar
Colégio do Amor de Deus
Colégio Estadual COLLECCHIO
Colegio Hogar Afundación
Colegio Huerta de la Cruz
Colegio Inmaculada
Colégio JK Foz do Iguaçu
Colégio Júlio Dinis
COLEGIO LA INMACULADA
Colegio La Salle Griñón
Colégio Liceal Santa Maria de Lamas
Colegio Madrid
Colegio María Medianera Universal
Colegio Marsella IED
Colégio Militar do Corpo de Bombeiros
Colegio Minuto de Dios Siglo XXI
Colegio Mozart de Clase Internacional
Colegio Narval
Colegio Nazaret San Antonio del Táchira Venezuela
colegio nossa senhora medianeira
Colegio Nuestra Señora del Carmen (Sant Joan d'Alacant)
Colegio Nuestra Señora del Pilar de Valladolid
Colegio Pablo VI- Fátima
Colegio Pedro Poveda
Colegio Plurilingüe Losada
Colegio Rafaela Ybarra Madrid
Colegio Sagrada Familia de Urgel
Colegio Sagrado Corazón PP Capuchinos
Colegio Salesiano San José
Colegio Salesianos Atocha
Colegio San Gregorio-La Compasión
Colégio Santa Cruz
Colegio Santa Cruz/Sao Paulo-Brazil
COLEGIO SANTA ELENA, VILLAREJO DE SALVANÉS
Colegio Santa Helena
Colegio santa maría de lo cañas
Colegio Santo Domingo de Guzman
Colégio Sra da Boa Nova
Colegios Ramón y Cajal
colegiu tehnic de vest
Colegiul de Muzica "Sigismund Toduta"
Colegiul Economic "C.C.Kiritescu"
Colegiul Economic "Costin C Kiritescu"
Colegiul Economic Costin C Kiritescu
Colegiul Economic Costin C. Kiritescu
Colegiul Economic Maria Teiuleanu Pitești
Colegiul Economic Virgil Madgearu Ploiesti, Prahova
Colegiul Economic ”Hermes” Petrosani
Colegiul Economic ”Ion Ghica” Târgoviște
Colegiul Energetic Râmnicu Vâlcea
Colegiul Național "Al.I.Cuza"-Corabia
Colegiul National "Constantin Carabella" Targoviste
Colegiul National "Grigore Moisil"
Colegiul National "Ienachita Vacarescu"
Colegiul Naţional "Moise Nicoară" Arad, România
COLEGIUL NAŢIONAL ,,IONIŢĂ ASAN"
COLEGIUL NATIONAL BANATEAN
COLEGIUL NATIONAL COSTACHE NEGRI
Colegiul Național de Informatică
COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESC- CAMPULUNG/ARGES
Colegiul Național Dinicu Golescu Campulung/arges
Colegiul National DOAMNA STANCA Satu Mare
Colegiul National Emil Racovita Cluj Napoca
Colegiul National I. L. Caragiale
Colegiul National Mihai Eminescu Satu Mare
COLEGIUL NAȚIONAL PETRU RAREȘ din Piatra Neamț
Colegiul Național Petru Rares Suceava
Colegiul National Traian
Colegiul National Zinca Golescu
COLEGIUL NATIONAL,, C.D.LOGA”
colegiul nnal al. odobescuati
Colegiul Tehnic Constantin Brancusi Petrila
Colegiul Tehnic " Iuliu Maniu" Bucureşti
Colegiul Tehnic "Alesandru Papiu Ilarian" Zalau
COLEGIUL TEHNIC "DUMITRU MANGERON" BACAU
COLEGIUL TEHNIC "DUMITRU MANGERON"BACAU
Colegiul Tehnic "Ioan Ciordas" Beius, Bihor
COLEGIUL TEHNIC ''LATCU-VODA'' SIRET
Colegiul Tehnic Alesandru Papiu Ilarian Zalau
COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE
Colegiul Tehnic Buzau
Colegiul Tehnic de Poștă și Telecomunicații GHEORGHE AIRINEI
Colegiul Tehnic de Transporturi si Telecomunicatii "Ion I.C.Bratianu" Satu Mare
COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI
COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL-ALBA IULIA
Colegiul Tehnic Emanuil Ungureanu Timișoara
Colegiul Tehnic Mihai Băcescu Fălticeni
Colegiul Tehnic Mihai Viteazul Oradea
COLEGIUL TEHNIC TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI
Colegiul Tehnic ”Alexandru Domsa” Alba Iulia
Colegiul Tehnologic ,, Spiru Haret" Piatra - Neamt
Colegiul Tehnologic de Industrie Alimentară Arad
COLEGIUL"ION KALINDERU". Scoala Sanatoriala, Busteni, Romania
Colexio M. Peleteiro
COLLEGE "AL. ODOBESCU" PITESTI, ARGES
Collège Antonin Perbosc
collège Condorcet - Nailloux
Collège du Carladez
Collège du Couserans
Collège Hubert Fillay Bracieux
Collège Idriss premier Azrou
Collège Jacques Yves Cousteau
Collège Jean Jaurès
Collège Jean Rostand - Draguignan
collège Lucien Pougué, Rémilly
Collège Lucien Vadez
Collège Marcel Doret (Le vernet, France)
College of Agricolture "F.lli Agosti" Bagnoregio, Viterbo, Italy
College of Engineering Pune INDIA
Collège René Cassin
Collège Romain Rolland 31240 Saint-Jean
COLLEGE SAINT BRUNO LA SALLE
Collège Stendhal
Coloma Girls Convent School
Colombia Space School
Columba College, Killucan, Westmeath
col·legi Sant Ramon Nonat
Community School Carrick-on-Shannon
comprensivo 2 poggibonsi siena italia
Concord Colege
Confey Community College
Conservatorio Profesional de Música de Vigo
Conservatório Regional de Ponta Delgada
Convitto Canopoleno Sassari
Convitto Nazionale "M. Cutelli" Catania
Cool Science
Coolmine Community school
Corpuschristi
Costache Negruzzi National College, Iasi
Cotofenii din Dos Secondary School
Country - Ukraine, School - Zalishchyky State Gimnasia
CPC Salesianos Los Boscos
CPI de Zas
CPIFP-Corona de Aragón, Zaragoza
CREAT-IT Summer School 2015
Cross and Passion College Kilcullen Co. Kildare
Cross and Passion College Kilcullen, Co.Kildare
Croydon High School
CSG Penta Jacob van Liesveldt
CTAT DUMITRU MOTOC GALATI - ROMANIA
CTI
Cumhuriyet İlkokulu
CUMHURİYET ORTAOKULU /TURKEY
Cyprus Gymnasio Stavrou (Γυμνάσιο Σταυρού)
Cyprus Pedagogical Institute
Cyprus University of Technology
D-r Ivan Bogorov Language Highschool
D. S. Tsifout
Da Vinci College
Da Vinci College Kagerstraat
DAĞMARMARA NİYAZİ ÜZMEZ ORTAOKULU, MANİSA TURKEY
Dağpınar
Daily Junior High School of Prokopi
Darussafaka High School- İstanbul/TURKEY
Daubeney Primary School
Davis college mallow
Davutlar Vali Kadir Uysal Middle School
DCU
dcu/ st.marys ballina
DCU/C.B.S The Green Tralee
DCU/Loreto Kilkenny Secondary School
dcu/portmarnock secondry school
DCU/St. Pat's Navan
de Amicis alessandria
De Kei
De Meerpaal
Deák Ferenc Gimnázium, Szeged, Hungary
Delasalle college
Delnice High School / Srednja škola Delnice
Democritus University of Thrace
dendroncollege
DeSanctis Deledda cagliari
DESKEIO LYKEIO PARGAS
Deutsche Schule Athen
Deutschinstitut
DEUTSCHSPRACHIGE SCHULE “FRIEDRICH SCHILLER”- RUSSЕ
Deveselu School
Dge
Dianellou kai Theodotou
diapolitismiko gymnasio Sapon
Didáxis - Cooperativa de Ensino
DIMITAR POLYANOV, S. TRANAK,OBL.BURGAS
Dimotiko Anthoupolis
DIMOTIKO ARADIPPOU B
dimotiko kefalou kos
dimotiko monemvasias lakonia
dimotiko patras
Dimotiko Scholeio Lemesou 2 (KB)
DIMOTIKO SCHOLEIO PANO POLEMIDION -KARMIOTISSAS – PERIFEREIAKO
Dimotiko sxoleio Astrous Kunourias
Dimotiko Sxoleio Dasous Achnas- Fotis Pittas,Cyprus
Dimotiko Sxoleio Nydriou
Dimotiko Sxolio Petalidiou
DIMOTIKO VLACHATAON
Direzione Didattica Don Milani
District of Attica
District school Novo Cice
Dokuz Eylul University Distance Education Application and Research Center, İzmir, TURKEY
Dominican College Portstewart
Dominican College, Griffith Avenue
Dominicas Vistabella
Donabate cc
Donabate/Portrane Educate Together National School
Dr. Ivan Bogorov Language Highschool
Dr.Ivan Bogorov Language
Drimnagh Castle CBS
Drimnagh Castle Primary
Drogheda Institute of FE
Druga ekonomska škola, Zagreb
Druga srednja skola Beli Manastir
DS POLYDEDRI
dublin city university
Dublin City University
Dumfries and Galloway Council Schools
Dumitru Mangeron
Dun Lughaidh Secondary School Dundalk
Dundalk Institute of Technology
Dynamica xl tjotterlaan
Dynamica xl molenwerf
E. B. 2, 3 Cego do Maio
E. B. Professor João Fernandes Pratas
E.B. Brejoeira - Agrupamento de Escolas de Azeitão
E.B.2,3 Vialonga
E.E.E.E.K ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
E.E.I ATHENS COLLEGE
E.E.M AGOSTINHO NERES PORTELA
EA
Ealing Junior Music School
East Coweta High School
East Durham & Houghall Community College
East Glendalough
East Glendalough School
East Hills Girls Technology High School, NSW, Australia
EB 2,3 Arqueólogo Mário Cardoso
EB 2,3 Conde de Oeiras
eb 2,3 de Miragaia
EB 2,3 Pedro D'Orey da Cunha
EB 2,3 Roque Gameiro - Amadora
EB 2,3 Soeiro Pereira Gomes de Alhandra
EB 23 Venda do Pinheiro
EB António Gedeão
EB Bobadela
EB c/JI D. Carlos I
EB José Sobral
EB Póvoa da Galega - Professor João Dias Agudo
EB Prof. João Dias Agudo, Póvoa da Galega
EB S. Bruno
EB S. Miguel do Milharado
EB/S Bemposta-Portimao
EB1 da Encarnação
EB1 de Cortes do Meio
EB1 Feijo2
EB1 Montes Hermínios
EB1 nº1 Bobadela
EB1 nº3 Bobadela
EB1 Tires 2
EB1 Venda do Pinheiro
EB1/JIda Quinta dos Franceses
EB1/PE da Lombada - Ponta do Sol
EB23 Alembrança
EB23 Dr. Horácio Bento de Gouveia
EB23 Manuel de Figueiredo
EBI Bobadela
EBI Patricio Prazeres
EBS António Bento Franco
EBS Bispo D.Manuel Ferreira Cabral
EBS Carcavelos
EBS da Bemposta -Portimão
EBS da Povoação
EBS Domingos Capela
EBS Figueira de Castelo Rodrigo
EBS Francisco Simões
EBS Ourem
EBS Pinhel
EBS Romeu Correia
EBS Tomás de Borba
EBS Vilela
Ecclesiastic school of Neapolis
Echipa „LUMINA STELARA”
ECO Velké Meziříčí
Ecoescuela CEIP San Ignacio
Ecole Active Billangue Jeanine Manuel
ECOLE DES URSULINES ATHENES
Ecole Jeannine Manuel
Ecole Maternelle E.M.E.D.O.F.
Ecole Saint Joseph, Athens
EcoleTEST
Eden Primary
Edmond Nicolau Technical High School
Education Complex "South-West"
EEB PROFESSOR PEDRO TEIXEIRA BARROSO
EEEEK Agiou Dimitriou
EEEEK Elefsina
EEEEK ELEFSINAS
EEEEK MYSTRA
EEEEK Ελευσίνας
EEM ALMIRANTE LAMEGO- LAGUNA- SC- BRAZIL
Eerde International Boarding School
EG Geo Milev
Egkomi's High School Kyriakos Neokleous
Eidiko Nipiagogeio Ierapetras
EK Thivas
EKFE CHIOS
EKFE Dramas
ekfe thesprotias
Ekonomska i trgovačka škola Ivana Domca, Vinkovci
Ekonomska škola
Ekonomska škola Braća Radić Đakovo
Ekonomska škola Kragujevac
Ekonomska skola Mije Mirkovica Rijeka
Ekonomsko-birotehnička škola Split
Ekonomsko-birotehnicka skola, Slavonski Brod
Ekonomsko-trgovinska škola Kula
Ekp. N. MPakogianni
Ekpaidefthria Panou
Ekpaideftiria Georgiou Zoi
Ekpaideytiria PANOU
Ekpedeftiria Panou
Elektrostrojarska škola Varaždin
Elementary school Grabrik, Karlovac
Elementary school "Josip Pupačić", Omiš
Elementary school "Mitropolit Mihailo"
Elementary school "Vasil Levski", Edrevo
Elementary school (primary school, ages 6 - 12)
Elementary School Ghidici
Elementary school Gripe, Split
Elementary School Grohote, Solta Island
Elementary school Ivan Gundulic, Dubrovnik
Elementary school Ljudevita Modeca Krizevci
Elementary School Lovas
Elementary school Lucac, Split
elementary school Ludbreg
Elementary school Odra, Zagreb
Elementary school Rugvica
Elementary school Silvije Strahimir Kranjčević, Zagreb, Croatia
Elementary School Veruda, Pula
Elementary school Vladimir Nazor Virovitica
Elinogermaniki agogi
Elizabeth Woodville School
ELLINOGALLIKI AGIOS IOSIF VOLOU
ELLINOGALLIKI SXOLI PEIRAIA JEANNE D' ARC
Ellinogermaniki Agogi Primary School
Ellinogermaniki Agogi Panagea Savva
end salam
English Language School "Geo Milev"
Ens Scolaire Notre Dame
ENSST
Eötvös Secondary school Budapest
EPAL Arnaias
EPAL Axioupolis
EPAL KASTORIAS
EPAL KOS
EPAL Mouzakiou
EPAL VASILIKON
EPM
Eptoliva
ernst-reuter-oberschule
Ertugrul Gazi Anatolian Hight School
ES Camilo Castelo Branco
ES Maria Lamas
ES Marques de Castilho
ES Miraflores
ES Rio Tinto
ES S. Pedro
ES Seomara da Costa Primo
ESAOF
Escola E. B. 2,3 Poeta Bernardo Passos
Escola Artística de Soares dos Reis - Porto
Escola Básica 2+3 do Alto do Lumiar
Escola Básica 2,3 de Alapraia
Escola Básica 2,3 de Eiriz
Escola Básica 2.º e 3.º Ciclo de Vialonga
Escola Básica 2.º e 3.º Ciclos Dr. Horácio Bento de Gouveia
Escola Básica Augusto Gil
Escola Básica D. António de Ataíde, Castanheira do Ribatejo
Escola Básica de Alcáçovas
Escola básica dos2º e 3º ciclos dr. Horácio Bento de Gouveia
Escola Básica e Secundária 2Rodrigues de Freitas
Escola Básica e Secundária Armando Côrtes-Rodrigues
Escola Básica e Secundária Armando-Côrtes Rodrigues
Escola Básica e Secundária da Calheta
Escola Básica e Secundária da Cidadela
Escola Basica e Secundaria da Madalena
Escola Básica e Secundária de D.Dinis
Escola Básica e Secundária de Vale D`Este
Escola Básica e Secundária do Levante da Maia
Escola Básica e Secundária Dr. Manuel Fernandes
Escola Básica e Secundária Lima de Freitas
Escola Básica e Secundária Matllde Rosa Araújo
Escola Básica e Secundária Passos Manuel
Escola Básica Eugénio de Andrade
Escola Básica Hermenegildo Capelo
Escola Básica Integrada com JI D. CarlosI- Sintra
Escola Básica Ribeiro de Carvalho
Escola Básica São Bruno
Escola Básica Vallis Longus
Escola Básica Vasco Santana - Ramada
Escola da Ponte
Escola de Ponta d' Água - Praia, Cabo Verde
Escola do 2º e 3º Ciclos Drº Horácio Bento Gouveia
Escola Dona Maria II
Escola dos 2º e 3º Ciclos Dr. Horácio Bento de Gouveia
Escola Dr Rui Grácio
Escola Dr. António Granjo
Escola Dr. HBG
Escola Dr. Rui Grácio
Escola Drº Horácio Bento de Gouveia
Escola E B Sophia de Mello Breyner de Andresen
Escola E,B, 2,3, Alapraia
Escola E. B. 2,3 Júlio Brandão
Escola E.B. 2/3 de Vialonga
Escola E.B. Joao Fernandes Pratas
Escola EB 2,3 Cego do Maio
Escola EB 2,3 de Vialonga
Escola EB 2,3 Doutor Pedro D'Orey da Cunha
Escola EB 2,3 dr. Joaquim Magalhães
Escola EB 2,3 Ferreira de Castro
Escola EB 2,3 Vasco Santana - Odivelas, Portugal
Escola EB 2/3 Piscinas Lisboa
Escola EB2,3 Eiriz-Ancede
Escola EBI/JI de Montenegro
Escola Estadual de Ensino Fundamental Neutel Maia
Escola Estadual Joao Ramos Filho
Escola l'Horitzó
Escola Moscavide
Escola Nadal
Escola Pedro Jacques de Magalhães
Escola Pereanton
Escola Pia Santa Anna, Mataró
Escola Portuguesa de Moçambique - Centro de Ensino e Língua Portuguesa
Escola Portuguesa de São Tomé e Príncipe - CELP
Escola Sec. Quinta das Palmeiras
escola secundária
Escola Secundária Adelaide Cabette
Escola Secundária Alves Redol, Vila Franca de Xira
Escola Secundária com 3º Ciclo do Ensino Básico Raul Proença
Escola Secundária com 3º Ciclo do Entroncamento
Escola secundária com 3ºciclo de pinhal novo
Escola Secundária D. Egas Moniz
Escola Secundária D. João II
Escola Secundária da Lagoa
Escola Secundária da Ribeira Grande
Escola Secundária de Amarante
Escola Secundária de Campo Maior
Escola Secundária de Caneças
Escola Secundária de Entroncamento
Escola Secundária de Lagoa
Escola Secundária de Paredes
Escola Secundária de Pinhal Novo
Escola Secundária de Seomara da Costa Primo
Escola Secundária de Tondela
Escola Secundária do Forte da Casa
Escola Secundária Dom Egas Moniz
Escola Secundária Dom Egas Moniz - Resende
Escola Secundária Dr. Azevedo Neves
Escola Secundária Dr. Egas Moniz
Escola Secundária du Bocage - Setúbal
Escola Secundária Fernando Lopes Graça
Escola Secundária Horácio Bento Gouveia
Escola Secundária Infanta D.Maria
Escola Secundária Jerónimo Emiliano de Andrade
Escola Secundária João de Deus - Faro
Escola Secundária Jorge Peixinho
Escola Secundária Poeta Joaquim Serra
Escola Secundária Ribeira Grande
Escola Secundaria/3 Camilo Castelo Branco-Vila Real
Escola Secundárias D. Pedro V
Escola Sesc Pantanal
Escola Técnico Profissional de Cantanhede
Escola Voramar
Escola2,3 Pedro D'Orey da Cunha
Escuela de Bellas Artes Maestro Atilio Terragni. Universidad Nacional de Tucumán. Tucumán, Argentina.
Escuela de Comunicaciones Militares
escuela jorge añazco castillo
escuela secundaria
Escuela Superior y Vocacional Ana Delia Flores Santana, Fajardo PR
Escuelas Pías Zaragoza
Eshkol pais "Horev" (High School for girls)
Espaço Descoberta
ESPAMOL
Esperino gymnasio L.T. Leros
Esperino gymnasio Mesologgiou
Esperino Gymnasio/Lykeio Serron
Etablissement Badiou
Etablissement Lannes
Etablissement Maubourget
Etablissement Pierre Bourdieu
Etablissement Prevert
Etablissement Verdier
ethonomartyras kyprianos lyceum
Eugen Kumičić osnovna škola
Eugena Kumičića Slatina
Eugena Kumičića.Slatina
Eureka Secondary School, Kells
Eureka Secondary, Kells
EUROED SCHOOL, IASI, ROMANIA
European Distance and E-learning Network
EVAGGELIKI SCHOOL OF SMYRNI - LYCEUM
EVAGGELIKI SCHOOL OF SMYRNI GYMNASIUM
Everett Alvarez High School, Salinas, CA, USA
Exeter College
EXPERIMENTAL HIGH SCHOOL OF UNIVERSITY OF PATRAS
EXPERIMENTAL INTERCULTURAL HIGH SCHOOL OF ATHENS
Experimental Junior High-School of Heraklion
Experimental montel secondary school of Patras
Experimental Primary School of University of Patras
Experimental School of the University of Thessaloniki
Experimental Upper Secondary School of Rethimno
Externato D. Afonso Henriques
Externato das Escravas do Sagrado Coração de Jesus
Exwick Heights Primary School
EΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
Eκπαιδευτήρια Γιαννόπουλου- yannopoulos school
Faculty of Electrical Engineering Osijek
Faculty of forestry University of Zagreb
Faculty of Humanities and Social Sciences, University of Zagreb
Fakultet prometnih znanosti
FCJ Secondary School, Bunclody, Wexford, Ireland
Federation of Schools in Spain
FES Lörrach
Fifth Primary School "Hristo Botev" Kyustendil
filothei
Fingal Community College
Finland Helsinki Taivallhden peruskoulu
Finland, Espoo, Kalajärvi school
Firhouse Community College
FIRST LYCEUM OF NAFPLIO
FLS "Ekzarh Yossif I" - Lovech
Foreign Language High School "Acad. Lyudmil Stoyanov", Blagoevgrad
Foreign Language School "Aleko Konstantinov", Pravets
Forest School
Forign Language School "Simeon Radev"
FORUM Private School
Franciscanas de Montpellier Trapagaran
Frederic Joliot Kurie
Frontistira Poukamisas
Fstg
Gaalcholáiste an Phiarsaigh
Gabijos
Gael-Cholaiste Chill Dara
Gaelcholáiste na Mara ,Arklow, Co.Wicklow
Gaelscoil Chaladh an Treoigh
Gajdos Primary School
Gallen CommunitySchool, Ferbane, Co Offaly
Galvani Opromolla
Gaudeamus, prva privatna srednja škola u Osijeku s pravom javnosti
GCHSS Naxxar Malta
Geitonas School
GEL El. Venizelou Chania
GEL ERYTHRON
Gel Glaykis
GEL KALAMBAKIOU
GEL KATO ACHAIAS
GEL KIMIS
GEL Lerou
GEL MELISSION
GEL Moudrou
GEL N MOUDANIA
GEL VARIS
General
General Lyceum of Avlonari
General Lyceum of Lixouri
Generaly Secondary school Hristo Botev- Aytos
Geniko Lykeio Magoulas
GENIKO LYKEIO NYDRIOY
GENIKO LYKEIO SCHIMATARIOU
geniko lykio karpenisiou
Gennadi gymnasio, Rhodes
Geofort
Gerakas Art School
Gerakas art school Καλλιτεχνικό Γυμνάσιο με Λ.Τ. Γέρακα
Geriou A
Geschwister-Scholl-Gymnasium, Waldkirch
Gheorghe Lazar National College, Bucharest
Gheorghe Magheru School Caracal
Gheorghe Magheru Secondary School
Gilpe
Gimanazija Lucijana Vranjanina
Gimnasium
Gimnasium Josipa Slavenskog Cakovec
Gimnasium of foreign languages "D-r Ivan Bogorov"
gimnatiala caseiu
Gimnazia Jurja Barakovica Zadar
Gimnaziala nr. 2 Caracal
Gimnazija "Fran Galović" Koprivnica
Gimnazija "Isidora Sekulić" Novi Sad
Gimnazija "Matija Mesić", Slavonski Brod
Gimnazija "Ruđer Bošković"
Gimnazija "Sveti Sava" Požega
Gimnazija "Sveti Sava" Požega, Tehnička škola Požega
Gimnazija A. G. Matoša, Đakovo
Gimnazija Antuna Gustava Matoša, Zabok
Gimnazija Bernardina Frankopana
Gimnazija Bernardina Frankopana, Ogulin
Gimnazija Bosanska Krupa
Gimnazija Dinka Šimunovića u Sinju
Gimnazija Eugena Kumicica Opatija
Gimnazija i ekonomska škola "Branko Radičević" Kovin
Gimnazija Josip Slavenski Čakovec
Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec
Gimnazija Kikinda
Gimnazija M. A. Reljkovica u Vinkovcima
Gimnazija Matije Antuna Reljkovića u Vinkovcima
Gimnazija Metković, Metković
Gimnazija Poljane
Gimnazija Svetozar Markovic Nis
Gimnazija Veljko Petrovic
Gimnazija Vladimira Nazora
Gimnazija, Požega
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Budzowie
Gimnazjum nr 7 im. Noblistow Polskich in Ruda Slaska
Glenbrook North High School
Gleneely Nationa School, Crossroads, Killygordon, Co. Donegal
Glenstal Abbey School
GLT NISYROY
GO! Technisch Atheneum Horteco Vilvoorde
GO!Geel
Good Counsel College , New Ross
Gormanston College
Gornjogradska gimnazija
gort community school
Gospodarska škola Čakovec
Gozo College Middle School
GPCHE - Shumen
GPCHE "Hristo Botev" Kardzhali
GPCHE-Shumen
GRADINITA CU PP MILLENNIUM CLUJ- NAPOCA
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT BAMBI, CLUJ NAPOCA
Grădinița cu program prelungit nr 6 Constanța
Gradinita cu program prelungit nr. 33 Satu Mare
Grădiniţa cu Program Prelungit Nr.3 Tulcea
Gradinita cu Program Prelungit ”Tara Copilariei” Calarasi
Graditeljsko-geodetska tehnička škola
Grafička škola u Zagrebu
Granesina
GREECE TRIPOLIS PRASINO NIPIAGOGIO MERKOVOUNI
Greece, Kastoria, 3. Gymnasium
GREECE,TRIPOLIS,PARARTIMA OF 8th NIPIAGOGIO TRIPOLIS(PRASINO NIPIAGOGIO)
Greece/EK Thivas
Greek Regional Education of Ionian Islands
Greek school of Bucharest "Athena"
Greek-French Primary School "Jeanne d' Arc" - Piraeus, Greece
GreeNET Project
Greenhill School, Rhiwbina, Cardiff, Wales
Greenwood High School
Gregorius College
Griffeen Community College
Griffith Barracks MDS
Griffith Barracks Multidenominational NS, South Circular Road
Grouping of schools Miguel Torga - Queluz -Portugal
Grove Academy
Gustav Adolf Grammar School
Gustav Adolf Grammary School
Gymnase du Bugnon, Switzerland
Gymnasio
Gymnasio - LT Alonissou
Gymnasio Agias
Gymnasio Agias Larissa
Gymnasio Alistratis
Gymnasio Archaggelou Rhodes Reece
GYMNASIO DIANELLOU KAI THEODOTOU
GYMNASIO DIANELLOU KAI THEODOTOY
gymnasio drepanou
gymnasio engomis
Gymnasio Filias
GYMNASIO KALIS PELLAS
GYMNASIO KALYTHION RODOU
Gymnasio Karlovasi
Gymnasio Kassandras Halkidiki Greece
GYMNASIO KOKKINOCHORION
Gymnasio Krokou Kozanis
gymnasio Lala
Gymnasio Levidiou
GYMNASIO LOUTRAKIOU
Gymnasio Melitis Florinas
GYMNASIO MORIAS
Gymnasio Neapolis
gymnasio Peplou Evros
Gymnasio Sapon - Rodopis
Gymnasio Sapon Diapolitismikis Ekpaideysis
Gymnasio Thourias
Gymnasio Trikalon Imathias
Gymnasio Vlachioti Lakonias
Gymnasio Zalongou
GYMNASIOUM OF ERETRIA
gymnasium
Gymnasium and High School of Skripero
Gymnasium of Apostolos Pavlos
Gymnasium of Neo Gynaikokastro Kilkis-Γυμνάσιο Νέου Γυναικόκαστρου Κιλκίς
gymnasium of platykampos
GYMNASIUM OF POLIS CHRYSOCHOUS
Gymnasium Petra Lesvos
Gymnasium Vukovar
Gymnázium bl. Pavla Petra Gojdiča
Gymnazium Malacky
H. Familie Secundair
H. PiusX-instituut Wilrijk, Antwerpen
H.Hart Bree
Haigh school
HAK Tamsweg
Hakimiyet-i Milliye
HALAMISH
Hamidiye ortaokulu Afyonkarahisar/TURKEY
Hamvas Béla Secondary School
Hansfield Educate Together Secondary School
Harbiye Ortaokulu -TURKEY
Harold's Cross National School
hassan 2 high school
Haukeland skole
Haus- und Landwirtschaftliche Schule Offenburg
Headfort School
Headway Academy
Heemgaard
Helen Parkhust
Hellenic American Educational Foundation
Hellenic's Air Force Technical School
Helmshore Primary School
Helsingin yliopisto
Helsinki University
Hemijsko- prehrambena tehnološka škola
Hemijsko-prehrambena tehnoloska skola Beograd
HEN Ireland
Herald Secondary School, Nsukka
Heriot-Watt University, Edinburgh
Het Streek
High Foreign Language School "Hristo Botev"
High scho: Zhani Ciko
high school
High school "Hristo Botev" - Dupnitsa
High school "Hristo Botev", Dupnitza
High School ,,Orde Chopela"
High School DECEBAL
High school Isidor Krsnjavi, Nasice
High school Mate Blazine Labin
High School no 17 in Wrocław
High school Obrovac
High School of Aghios Ioannis Rentis
High school of Akropoli (Nicosia)
High School of Arts"Regina Maria"-Alba Iulia
High School of Economics and Trade
high school of eleftheroupoli
High school of Kastelorizo
High School of Louros
High school of mathemathics and natural sciences "Akad. N. Obreshkov" - Burgas
High School of Mathematics "Baba Tonka" - Ruse
High School of Mathematics and Natural Sciences " Acad. Ivan Tsenov " - Vratsa
High School of Mathematics and Natural Sciences ,,Academic Boyan Petkanchin
high school of Parga,Epirus,Greece
High School Oroslavje
High school Vela Luka
High school Vladimir Nazor Cabar
High school Zhani Ciko
High Shcool Apostolwn Petrou and Paulou
high shcool of voukolies chania creete
Highfields School (Secondary
HighSchool of Hydra
Hight School of Archanes
Hill
Hill Memorial School
Hill School
Hindley Green C.P School
Hisar School
HKICC Lee Shau Kee School of Creativiy
Hochschule für Agrar- und Umweltpädagogik, Wien
Hogeschool Utrecht
Holy Faith Clontarf
Holy Faith Secondary School Clontarf
Holy Family Rathcool
Holy Innocents' Catholic Primary
Holy Spirit Boy's, Ballymun
Holy Spirit GNS
Honiton College
HORIA HULUBEI MAGURELE
Hotelijersko-turistička škola u Zagrebu
Hrabina Primary school Český Těšín the Czech Republic
Hristo Botev primary school Brestnitza
Hristo Botev Secondary School Nova Zagora
HSH
http://lyceeutrillo.fr/
http://www.teaching-learning-management.com
https://aktivator-kleva.com
HU Berlin
Hurriyet İmamhatip Secondary School
Hyperion Lyceum
I am a dancer, participating in the CREATIONS project.
I am retired.
I LO Hugona Kollataja
I. C. S. Marco Polo
I. gimnazija Osijek
I. gimnazija Split
I. gimnazija Zagreb
I. gimnazija, Osijek
I. OŠ Čakovec
I. osnovna škola Čakovec
I. osnovna škola Petrinja
I. osnovna škola Varaždin
I. tehnička škola Tesla, Zagreb
I.C. 3° Gadda
I.C. 3°-GADDA
I.C. 3°-GADDA Quarto - Naples - Secondary school
I.C. A. Manzoni - Maracalagonis
I.C. Albertelli-Newton
I.C. Ozieri n.2
I.E. Román Gómez
I.E.P. Sollertia
I.E.S Santa Teresa de Jesús.
I.E.S.
I.E.S.Julio Verne
I.gimnazija, Split
I.I.S. via Albergotti, 35 sede staccata via Maroi, 33
I.I.S.S. "V. Cardarelli" Tarquinia (VT)
I.osnovna škola Varaždin
I.osnovna škola Varaždin Croatia
I.P. Cristo Rey (Valladolid)
I.P.S.S.A.R. Paolo Borsellino
I.S. "E.Fermi"
I.S. GENTILESCHI
I.T.A. Emilio Sereni Roma
IC "G.Montezemolo"
IC A. Rosmini - Rome
IC Biella tre - Salvemini Biella
IC BUSSETO
IC Castro dei Volsci
IC CUNEO VIA SOBRERO
IC De Nicola Sasso
IC Lorenzi Fumane
IC Pertni - Don Guanella
IC Pollica
IC Sat'Anastasia
IC Socrate Mallardo
ICS Marco Polo
Ida Crown Jewish Academy
Idsall
ied pizarro
IEK Piraia
IEP
IES AL-ANDALUS
IES ALMUSSAFES
IES Aurora Picornell
IES BEZMILIANA
IES Botikazar BHI
IES Broch i Llop
IES Campina Alta
IES Campo Charro
IES Can Puig
IES Celia Viñas
IES Ciudad de los Poetas
IES Ciudad de losk Poetas
IES Clot del Moro
IES Daute-Los Silos
IES El Tablero - Córdoba
IES García Lorca
IES GENETO
IES GUADARAMA
IES Inventor Cosme García
IES ISAAC DIAZ PARDO
IES Isaac Newton
IES Izpisua Belmonte
IES JANDULA
IES Jesús del Gran Poder
IES Joan Mercader
IES Joanot Martorell
IES JOAQUÍN RODRIGO
IES Josep Sureda i Blanes
IES Juan de Mairena
IES L'ALLUSSER
IES L'ELIANA
IES L'Om
IES La Eliana
IES La Laboral, Lardero, La Rioja
IES La Laguna High School
ies la Orotava Manuel Gonzalez Perez
IES Las Encinas (Villanueva de la Cañada)
IES Llombai
IES Luis de Camoens
IES Luis de Lucena
IES Manuel de Falla
IES Massanassa
IES Mencey Acaymo
IES MIGUEL FERNÁNDEZ
IES Mirasierra
IES Monegros
IES Montserrat Roig - Elx
IES MURGIA BHI
IES Ntra Sra de los Remedios Ubrique (Cádiz)
IES NTRA. SRA DE LOS REMEDIOS
IES Orixe
IES Pirámide
IES Ramón Menéndez Pidal (A Coruña)
IES Rosa Chacel (Colmenar Viejo)
IES Rovira-Forns
IES Salvador Gadea
IES SAN DIEGO DE ALCALÁ
IES Saulo Toron
IES SEVERO OCHOA, ELCHE (ALICANTE)
IES TINAJO
IES VALDEBERNARDO
IES Valle de Camargo
IES VEGA DE SAN MATEO
IES Villa de Firgas
IES Villa de Mazo
IESO nº1 Alovera
IFRS/Campus OSorio
IFSULDEMINAS
Ii. gimnazija. Zagreb
II. osnovna škola Čakovec
II. osnovna škola Vrbovec
II. Primary School Čakovec
II.gimnazija Zagreb
II.OŠ Bjelovar
III. osnovna škola Bjelovar
III. osnovna škola Čakovec
III. primary school Cakovec
III.GIMNAZIJA
III.osnovna škola Bjelovar
IIP Via Pedemontana
IIS "Q. SELLA" Biella
IIS Alessandro Volta Alessandria
IIS Avogadro from Vercelli
IIS C.Beretta
IIS Costanza Varano
IIS Eliano Luzzatti di Palestrina (RM)
IIS Gobetti Marchesini Casale Arduino
IIS Gobetti Marchesini Casale Arduino - Torino
IIS KENNEDY MONSELICE PADOVA
IIS LS ISA IPSIA SAN GIOVANNI IN FIORE
IIS Pacinotti
IIS Romagnosi
IiS via silvestri 301 Roma
IISS Calamandrei
IISS Cassano Ionio (Cosenza)
IISS J. von Neumann
IISS Verri Milano
Iiui
IIСОУ "Професор Никола Маринов" гр. Търговище
Ilfracombe Academy
Ilguciema Secondary school
Ilomantsin lukio
IMI BAS
Immaculata Secundair Brugge
imperial college
include
Industrijska strojarska škola, Zagreb
Industrijsko-obrtnička škola Slatina
Inés María Mendoza
Inmaculada
İnönü Primary school
INS Domènec Perramon
INS FORT PIUS
INS Mediterrania
INSEAD
Institución Educativa Villa del Sol
Institut Cubelles
Institut de Begues
Institut El Calamot
Institut for Educational Policy
Institut Torre Vicens
INSTITUTO DE ENSEÑANZA SECUNDARIA "AVERROES"
Instituto de Enseñanza Secundaria."Julio Verne"
Instituto Duarte de Lemos
Instituto Federal do Maranhão - IFMA CAMPUS GRAJAÚ
Instituto Federal Fluminense
Instituto ISCCA
Intercultural Highschool of Evosmos
Intercultural Primary School of P.Faliro-Athens
International Astronomical Union
International School of Belgrade
Inver College Monaghan
IONIDIOS GEL OF PIREAUS
IONIOS
IOU "'Sv.Kl.Oxridski" Pazardzik
IPSIA "Fermo Corni" Modena Italy
IPSSAR Paolo Borsellino
IPSSS "E. De Amicis" - Roma
ipsss de amicis roma
Iris Highschool
Ironi aleph haifa
Isidor
isis europa pomigliano d'arco napoli
ISIS Europa-Pomigliano d'Arco
Islamic Gymnasium Dr. Ahmed Smajlovic
ISS Federico Caffè- Roma
ISŠ Hodonín
ISS Nitti
ISS Pacinotti-Archimede
istanbul Ozel Kultur Koleji Fen Lisesi
Istanbul Science and Art Center
Istituto "Primo Levi" di Seregno
Istituto comprensivo "D. A. Azuni" Buddusò
Istituto Comprensivo "Domenico Purificato"
Istituto Comprensivo "Magistrato Giovanni Falcone"- Copertino, Lecce
istituto comprensivo 1 Frosinone
Istituto Comprensivo 2 Poggibonsi Siena
Istituto Comprensivo 9 Bologna
istituto comprensivo alfieri bertagnini massa
Istituto Comprensivo Alighieri Formia-Ventotene
Istituto Comprensivo Andezeno
Istituto Comprensivo di Monteodorisio (Chieti, Italy)
Istituto Comprensivo Falcone - Copertino (LE)
Istituto Comprensivo Frosinone I
Istituto Comprensivo G.Carducci Scuola primaria S.Conca Gaeta (LT)
Istituto Comprensivo Ilaria Alpi
Istituto comprensivo Pegli, scuola secondaria di primo grado Rizzo Alessi (GE)
Istituto comprensivo Pegli, scuola secondaria di primo grado Rizzo Alessi.
Istituto Comprensivo Rende Commenda (CS)
Istituto Comprensivo Rende-Commenda (CS)
Istituto Comprensivo Roiano Gretta, Scuola secondaria di primo grado Addobbati Brunner, Trieste
istituto comprensivo tommaso valenti trevi
Istituto d'Istruzione Superiore "Leonardo da Vinci" SGF
Istituto di Istruzione Superiore "Tommaso Salvini", Roma
Istituto PRIMO LEVI - Seregno (MB)
Istituto Superiore "Edoardo Amaldi" Orbassano (Torino), Italia
Istituto Tecnico Industriale “R. D’altavilla - V. Accardi”
Istitututo Tecnico Industriale (ITIS) Armellini - Roma
ITA TECNOLOGIA EDUCACIONAL
ITCG ARCHIMEDE
ite caruso napoli
ITI "G. Marconi" - Gorgonzola (MILANO)
ITI - LSA Cannizzaro di Colleferro (RM)
ITI Barsanti
Iti Calò
iti Enrico Fermi
ITIS G. Armellini - Roma
ITIS GALILEO GALILEI ROMA
ITN COLONNA
ITS "Luigi Einaudi" Correggio (RE)
ITT
ITT Giordani-Striano Napoli
IV. osnovna škola Varaždin
IV.OŠ VARAŽDIN
Ivan Mažuranić Sibinj
Ivana Kukuljevića Sakcinskog, Ivanec - primary school
Ivanhoe College
IX OU "Panayot Volov", gr. Shumen
IX.gimnazija, Zagreb
İzmir Bahçeşehir Koleji-Primary and Secondary School
İzmir İstek Private High School
İzmir Özel Türk Koleji
IZMIR SEV ELEMENTARY SCHOOL , TURKEY
Izmir Sinav Private School
IΔΙΩΤΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ
J&M Secondary
J.E. Holmes Middle School
Jakob-Friedrich-Schöllkopf-Schule Kirchheim
Jan van Egmond Lyceum, Purmerend, Netherlands
Janesville Craig HS
Janka Leskovara, Pregrada
Jantar - škola stranih jezika, Split, Croatia
Jazyková škola Lant
JNV Devrala Bhiwani
JOSE MIGUEL BARANDIARAN BHI
Josipa Račića
Jovan Jovanović Zmaj Kovin Primary school
Junior High School Loggas - Gymnasio Loggas
JUNIOR HIGH SCHOOL NEO SOULI
Junior High School of Agia Triada in Argolida
Junior High School of Gavalou
Junior High School of Krinides
Junior High School of Kryoneri
junior high school of Polichnitos
Junior High school, Nea Chalkidona, Athens
junior hihgschool of krieza Evia
Jurmala Primary School "Atvase"
Kadıköy anadolu Imam Hatip lisesi
Kadir Has Anadolu Lisesi
KAISARIS SCHOOL
Kaisiadorys Algirdas Brazauskas Gymnasium
Kalamoti's High School (Chios)
kallitexniko sxoleio Geraka
Kallithea
KALOGEROPOULOS SCHOOL
Kanasi school
Karaman Bilim ve Sanat Merkezi
Kareas High School
Käthe-Kollwitz-Berufskolleg Hagen
Katolička osnovna škola Svete Uršule
Kaufmännische Schule Tauberbischofsheim
KCVS
Keat Thessaloniki
kedem arad
Keele University
Keen school
Kefalos high school
Kehitysvammaliitto / The Finnish Association on Intellectual and Developmental Disabilities
Kellebeek College VAVO
KEPLINET ARGOLIDAS
Kes
KESY Ait/nias
KESY Artas
KEVICS
Kharkiv secondary school160
Khortytsia National Academy
Kilkenny College/ DCU
Killinarden community school
Kindergarten Katakolou
Kindergarten of Agios Leontas
Kindergarten of Pythagorion, Samos
King Alfred School
King Edward VI Five Ways School
King Edward's School, Birmingham
King's College Saint Michaels
King's Oak Primary School
Kings Norton Primary school
Kingswood Academy, Hull
Kingswood Primary School
Kiril i Metodii High School - Velingrad
Kishoge Community College
Kiti Gymnasium Larnaca
Klana
Klein Collins High School
Klesarska škola Pučišća
Knockbeg College
Kocaeli University, TURKEY
Kölcsey Secondary School, Budapest
Kolossi A Primary School
Komercijalna i trgovačka škola Bjelovar
Komercijalno trgovačka škola Split
Koniknlijk Ateneum geel
Koonga School
Korányi Frigyes Secondary Grammar School Nagykálló
Korbinian-Aigner-Gymnasium
Korinthos Music School
kpe kerkyras
Kralj Petar I
Kreativno pero - primary and high school
Krioneri Primary School
Krousonas Senior High School (Lyceum)
Krúdy Gyula Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
KTA Horteco
KTH
KTJ
Küçükkuyu Fernur Sözen Ortaokulu
Kultur College Science High School Istanbul-TURKEY
Kyiv Specialized School #244
Kyperounta Primary School
Kytöpuisto
La Salle Bilbao
La Sirenetta
La Torse
Laboratory of telematics
LAG-public-outreach/adult education
LAIMOS JUNIOR HIGH SCHOOL
Lakoniki Sxoli - Ekpaideytiria Fragki
Lala Junior High School
language school Dimitrovgrad
Laniteio Lyceum
Largy College
laterna magica
Lauaxeta Ikastola
Lauder-Hugo Kon, Zagreb
LC Manzoni
Le Cheile Secondary School
Leicester Grammar School
Leo Baeck Education Center, Haifa, Israel
leonteio lykeion Patission
Leonteios Patision Primary School, Athens, Greece
Leppävaaran lukio
Liberty High School
Lic. tehn. "Stefan Pascu" Apahida
LICEO CASIRAGHI
Liceo "A.Roiti"
liceo "G.cesare-M.Valgimigli"
liceo artistico
Liceo Artistico Statale di Brera - Milano
Liceo Artistico Statale Umberto Boccioni Milano
Liceo artistico U. Boccioni Milano
LICEO CAMPESTRE CAFAM
Liceo Carmela Carvajal de Prat
Liceo classico "Plinio Seniore" di Castellammare di Stabia NA
Liceo Classico "Romagnosi" - Parma
liceo classico e linguistico Carlo Alberto, Novara
Liceo Classico Europeo M.Luigia - Parma - Italy
Liceo Classico Linguistico
Liceo Classico Statale Arnaldo - Brescia
Liceo Classico Statale Bertrand Russell
liceo copernico bologna
Liceo Filippo Buonarroti - Pisa
Liceo G. Bruno di Budrio (BOLOGNA)
Liceo Ginnasio di stato E. Montale di Roma
liceo ginnasio statale Orazio di Roma
Liceo James Joyce - Ariccia (Rome)
Liceo Lorienzini Pescia Pistoia
Liceo N°1 Artigas- Uruguay
LICEO SCIENTIFICO
Liceo Scientifico " S.Quasimodo" Messina
Liceo Scientifico "A. Volta" Milano.
Liceo Scientifico "Leonardo Da Vinci"
Liceo Scientifico "Niccolò Copernico" Prato
Liceo Scientifico "Sereni" Luino (VA)
Liceo Scientifico 'N. Machiavelli' Pioltello
Liceo scientifico di Pontecorvo (FR)
Liceo Scientifico Oriani Ravenna
liceo scientifico Righi di Cesena
Liceo Scientifico Roiti Ferrara
Liceo Scientifico Statale "Albert Bruce Sabin"
Liceo Scientifico Statale "F. Severi" di Salerno
Liceo Scientifico Statale "Galileo Galilei"
Liceo Scientifico Statale Arturo Labriola, Napoli
Liceo Scientifico Statale Leonardo da Vinci
Liceo Scientifico-Linguistico "Cuoco-Campanella" Napoli
liceo siciliani
Liceo Statale "F. Capece" di Maglie (LE)
Liceo statale "G.Carducci" Ferrara
Liceo statale Giuseppe Novello, Codogno (LO)
LICEO STATALE PIERO CALAMANDREI NAPLES ITALY
Liceo TORRICELLI-BALLARDINI __ Faenza
Liceo XXV Aprile - Portogruaro - VE
Liceul cu Program Sportiv I. B. Soter Buzău
Liceul cu Program Sportiv "Avram Iancu"Zalau
Liceul cu Program Sportiv "Mircea Eliade"
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CU CLASELE I-XII
Liceul cu Program Sportiv Slatina Romania
LICEUL DE ARTE "MARGARETA STERIAN" BUZAU
Liceul de Arte ”Aurel Popp” Satu Mare
Liceul Pedagogic "Spiru Haret" Buzău, România
Liceul Special pentru Deficienti de Veder Cluj-Napoca
LICEUL SPECIAL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE
Liceul Special pentru Deficienti de Vedere Cluj-Napoca
Liceul Special pentru Deficienti de Vedere,Cluj-Napoca
LICEUL SPECIAL PENTRU DFICIENȚI DE VEDERE,CLUJ
Liceul Tehnologic "Anghel Saligny", Braila, Romania
Liceul Tehnologic "Diitrie Gusti"
Liceul Tehnologic "Stefan Pascu"
LICEUL TEHNOLOGIC "VOIEVODUL GELU", ZALAU
Liceul Tehnologic '' Matei Basarab'' Maxineni
Liceul Tehnologic ,,Stefan Pascu"Apahida
Liceul Tehnologic ,,Stefan Pascu"Apahida, Structura Scoala Gimnaziala Sannicoara
Liceul Tehnologic ,,Stefan Pascu'' Apahida
Liceul Tehnologic ,,Ștefan Pascu” Apahida
Liceul Tehnologic 1 Mai
LICEUL TEHNOLOGIC BUCECEA, JUD. BOTOSANI
Liceul Tehnologic Dimitrie Gusti
Liceul Tehnologic din TÎRLIȘUA, BN, Ro
Liceul Tehnologic Economic de Turism-Iași
LICEUL TEHNOLOGIC ELIE RADU
Liceul Tehnologic Nr.1 Luduș
Liceul Tehnologic Pamfil Seicaru, Ciorogarla
LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN PASC APAHIDA
Liceul Tehnologic Stefan Pascu ,Apahida
Liceul Tehnologic Stefan Pascu Apahida
Liceul Tehnologic ”Alexandru Borza”
Liceul Tehnologic ”Arhimandrit Chiriac Nicolau” Vanatori-Neamt
Liceul Tehnologic ”Stefan Pascu” Apahida
Liceul Tehnologic „Ion Creangă” Pipirig
Liceul Tehnologic „Stefan Pascu”
LICEUL TEHNOLOGIC,,STEFAN PASCU'' APAHIDA
Liceul Tehnologic,,Stefan Pascu,, Apahida
LICEUL TEHNOLOGIC”DIMITRIE FILIPESCU” BUZĂU
Liceul Tehnologic”Ion Mincu” Vaslui
Liceul Teoretic "Andrei Barseanu" Tarnaveni
Liceul Teoretic "Carmen Sylva" Eforie
Liceul Teoretic "Constantin Şerban" Aleşd
Liceul Teoretic "Emil Racoviță" Baia Mare, jud. Maramureș
Liceul Teoretic "Emil Racovita" Techirghiol
Liceul Teoretic "Emil Racovita" Vaslui
Liceul Teoretic "Emil Racovita", Galati
Liceul Teoretic "Traian Vuia" Faget
LICEUL TEORETIC ,, MARIN PREDA" BUCURESTI
Liceul Teoretic ,,Carmen Sylva"
Liceul Teoretic Apáczai Csere János, Cluj
Liceul Teoretic Bathory Istvan Cluj-Napoca
Liceul teoretic bilingv Miguel de Cervantes, București
Liceul Teoretic Buzias
Liceul Teoretic Carmen Sylva Eforie
Liceul Teoretic Carmen Sylva Eforie Sud
LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE
Liceul Teoretic German Johann Ettinger Satu Mare
LICEUL TEORETIC HORIA HULUBEI / MAGURELE / ILFOV
liceul teoretic horia hulubei
LICEUL TEORETIC HORIA HULUBEI/ MAGURELE/ILFOV
Liceul Teoretic Mircea Eliade
Liceul Teoretic Radu Popescu Popesti Leordeni
Liceul Teoretic Scoala Mea
Liceul Teoretic ”Nicolae Iorga” Botoșani, Romania
Liceul Teoretic ”Spiru Haret” Moinesti
Liceul Teoretic „Nicolae Iorga” Nehoiu
Liceul Teoretic,, Horia Hulubei ,, Magurele Ilfov
LICEUL ”DANUBIUS” CĂLĂRAȘI
Liceum after I. Puljuj
Liceum Ogolnoksztalcace im. M. Sklodowskiej-Curie w Suchej Beskidzkiej
Lidoriki Junior High School
Liepaja Raina School Nr 6
Lighthouse Christian School, Rockhampton, Queensland, Australia
Limerick Educate Together
Lincoln International Academy
Linlithgow Academy, West Lothian, Scotland
Lipová 20
Liskeard
Little Bowden Primary School
Livanio Gymnasio Kardamylon
Liverpool John Moores University
Lixouri High School
Ljubo Babić Jaszrebarsko
Logosophical College - Brazil
Long Eaton School
Loreto Abbey Dalkey
Loreto Balbriggan
Loreto College Cavan
Loreto Community School, Milford
Loreto Community School, Milford, Co. Donegal
Loreto Secondary School Balbriggan
Loreto Secondary School Kilkenny
Loreto Secondary School St. Michaels Navan Meath
Loreto Secondary School, Balbriggan
Loreto Secondary School, Fermoy, County Cork, Ireland
Loreto Secondary School, Letterkenny, Co. Donegal
Loreto Secondary School, Letterkenny, Co.Donegal
Loreto Wexford
Loreto Wexford, Spawell road, Wexford.
Los Alamos Middle School
Los Remedios, Ubrique, Cádiz
Louth Meath Education Training Board
Lovre pl. Matačića primary school
Lowerplace Primary School
LPO Geoffroy Saint Hilaire
LPS BUZAU
LS Golgi
LS Pascal
LS Paulucci
LSDV Cluj
Lucan CNS
Lucan Community National School
Luttrellstown Community College
lycee aubanel avignong
Lycee Franco-Hellenique Eugene Delacroix
Lycée Jean JAURES
Lycée Jean Jaurès, La Verrerie, 81400 Carmaux
Lycee Jean Prévost - Montivilliers
Lycée Lazare Ponticelli
Lycéé Léon Blum
Lycée Léonard de Vinci 75015 Paris
Lycée Marguerite yourcenar (Erstein)
Lycée Mariette (Boulogne Sur Mer)
Lycée Monteil 14, Rue Carnus 12000 RODEZ
LYCEE NORD BASSIN d'ANDERNOS
Lycée Paul Eluard
Lycée professionnel de l'Etoile
Lycée Professionnel Stéphane HESSEL, Toulouse
Lycée René Cassin - 95500 Gonesse
Lycée St Exupery
Lyceum Apostolou Petrou kai Paylou Limassol
Lyceum of Eleftherios Venizelos
Lyceum of MAKROCHORI
Lyceum of Pompia
Lyceum Polemidion
Lykeio Apostolon Petrou kai Pavlou
Lykeio Gonnon
lykeio lappa
Lykeio Polis Chrysochous
Machrohori Highschool, Imathia
mada
MADEIRA Multilingual School
Madrasah Ibtidaiyah KH. M. Nur
MADRE DE DIOS IKASTETXEA
Maesaiprasitsart School,THAILAND
Makrichori Larisa - High School
Makrochori Gymnasium, Imathia
Malahide Community School
Mandlina
Mandoulides Schools
Manfredi Tanari
Manor House
Mansfield Legacy High School
Marasleio
Maraslion Experimental Primary School
Marchant Marine Academy
Margaret Aylward's Community College, Whitehall, Dublin 9
Maria Curie Sklodowska University in Lublin
Marian College
Marian college Ballsbridge
Marino College
Maritime high school Zadar
Mark Twain International School, Bucharest
Markantun de Dominis High school
Marupes elementary school
Maryfield College
Maryfield College, Drumcondra
Masaryk University
Masaryk University - Faculty of Education
Masarykova univerzita
Masarykova univerzita Brno, Pedagogická fakulta
Masullo Theti
Matematicka gimnazija Beograd
Mater Purissima
Math High School "Geo Milev"- Pleven
MathAcademy
Matthayombanbangkapi School
Matthew Boulton College of Further and Higher Education
Maunu school
Mavromatakis Private School
Maynooth Community College
Meánscoil Mhuire, Longford
Medical School Bjelovar
Mediensis Technical College
Mehmet akif ersoy ortaokulu afyonkarahisar turkey
MEM
Meniko Primary School
Mercy College, Coolock.
Meridian International School, Nepal
Merkez Bahçelievler Primary School
MG Geo Milev Pleven
Mid Pacific
Middelbare school
Middle and High School São José dos Arpoadores
Middle school and high school
middle school I.C. 3° Gadda-Quarto (Napoli)
Midleton College
Mihai Eminescu Secondary School, Zalau
MIHAIL SEBASTIAN COLLEGE
Mikros Nautilos
Mikszáth Kálmán Középiskola
Millfield School
Ministry of Education and Science, BG
Ministry of Education and Scince, Bulgaria
Mladost, Osijek
Model Experimental Hihg School of Mytilini
model experimental junior high school of University of Patras
Model General Lyceum of Heraklio
Model High School Evangeliki of Smyrna
MODEL JUNIOR HIGH SCHOOL OF EVANGELICA SCHOOL OF SMYRNA
Mohill Community College
Moires Irakliou Crete
Monalee NS
Moneyrea Primary SChool
Montessoriani
Mosa-RT
Mount Anville Secondary School, Dublin, Ireland
Mount Carmel Secondary School, Kings Inns Street, Dublin 1
Mount Temple
Mountrath Community School
Mounts Bay Academy
Moyne Community School
Much Wenlock Primary School
Muckross Park College
Muinefliuch National School
Mukkulan peruskoulu
Municipal center for extracurricular activities
music school of Arta
MUSIC SCHOOL OF CHIOS
Music School of Drama
Music School of Kalamata
Music school of Katerini
Music School of Larissa
Music School of Mitilini
Music School of Mytilene
Music School of Piraeus
Music school of Rhodos
MUSIC SCHOOL OF THERISOY (CHANIA)
MUSIC SCHOOL OF XANTHI
Music School Trikala
Mustafakemalpaşa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
My Country is Brazil. I work in three different schools.
my school
mycredit2018.cf
Myrina High School
Naic8fc004
Naperville Central
Napoli
NARLIDERE ARKAS MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ
NARLIDERE İHSAN ÇELİKTEN ORTAOKULU
NARLIDERE RASİM ÖNEL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
Natick High School
National College "Ienachita Vacarescu"
NATIONAL COLLEGE CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE
National College I. Asan Caracal
National College Ionita Asan
National College IULIA HASDEU, BUCHAREST
National College Tudor Vladimirescu
National Gymnasium of Natural Sciences and Mathematics “Academician Lyubomir Chakalov”, Sofia, Bulgaria
National High School Bucharest Romania
National High School of Mathematics and Natural Sciences, Sofia
National institu
National Kapodistrian University of Athens
National learning network
National Pedagogical College „Regina Maria” Deva
National Schools' Observatory
Nea Ekpedeftiria Maliara (Maliaras' Private School)
Nea Genia Ziridis - Junior & Senior High School
Nea Karya Primary School
neoxorouda
Neue Mittelschule Zirl
Neue Schule Athen
New Cross College, Dublin
NEW YORK CITY PUBLIC SCHOOL
Newbridge College
NGHNI - Varna
Nhl University of applied sciences
NIGHT SCHOOL, XANTHI
Nightsky- Iran
nije na popisu
Nikolai Katranov High School
NIPIAGOGEIO DREPANOU PATRON
NIS
Nissniku Kindergarten & preschool
NMS Kalsdorf
NMS Schwechat-Frauenfeld
NO
non worker
none
Northcote Lodge
Northfield School
Not employed right now
NPG "Dimitar Talev"
NPMG "Akad. Lubomir Chakalov"-Sofiya
NUCLIO
NUCLIO - Núcleo Interativo de Astronomia
nueva roma
NUN Schools
nursery school- Platrithias of Ithaca
O'Carolan College, Nobber
O'Fiaich College Dundalk Co.Louth Ireland
Oaklands
Oasis Academy Enfield
Oatlands College
Oberfranken 3
Obrtnička škola
Obrtnička škola za osobne usluge
Obrtnička škola za osobne usluge, Zagreb
OBRTNICKO INDUSTRIJSKA SKOLA ZUPANJA
OBS De Springschans
obs de meerpaal
OBS Hoge Ven
od
Odabaşı Mustafa Kemal Ortaokulu Antakya Hatay Türkiye
Odabaşı Mustafa Kemal Ortaokulu Antakya/HATAY
ok
Oklahoma
OLVE-college Edegem-Mortsel
Olympia Morata Gymnasium
Opća privatna gimnazija
Open
ORT Singalivsky
ORT Singalovsky
Orthodox arab high school in Haifa
OŠ Bartola Kašića Vinkovci
OŠ Bartola Kašića Vinkovci10
OŠ " Petar Zrinski" Čabar, Hrvatska
OŠ " Vladimira Nazora" Nova Bukovica
oš "Aleksa Šantić"
OŠ "Bata Bulić"
OŠ "Bogoslav Šulek"
OŠ "Bogoslav Šulek", Slavonski Brod
OŠ "Desanka Maksimović"
OŠ "Desanka Maksimović", Zvezdara, Beograd
OS "Dr. Andrija Mohorovičić" Matulji
OŠ "dr. Franjo Tuđman". Šarengrad
OŠ "Dr. Stjepan Ilijašević" Oriovac
OŠ "Drinka Pavlović", Belgrade
OŠ "Gripe" Split
oš "Gustav Krklec" Maruševec
OŠ "Hajduk Veljko"
OŠ "Ivan Benković"
OŠ "Ivan Mažuranić" Sibinj
OŠ "Ivan Mažuranić", Sibinj
OŠ "Ivan Meštrović"
OŠ "Ivan Meštrović" Drenovci
OŠ "Ivana Brlić Mažuranić" Slavonski Brod
OŠ "Jeremija Ilić Jegor"
OŠ "Josip Kozarac" Josipovac P.
OŠ "Jovan Jovanović Zmaj" Salaš
OŠ "Klana"
OŠ "Ljubo Babić", Jastrebarsko
OŠ "Matija Gubec" Cernik
OŠ "Mladost" Osijek
OŠ "Nikola Tesla" Kljajićevo
OŠ "Nikola Tesla" Lipar
OŠ "Nikolaj Velimirović" Šabac
OŠ "Petar Leković" Požega
OŠ "Petar Zoranić" Nin
OŠ "Petar Zrinski" Čabar
OŠ "Prof. Blaž Mađer" Novigrad Podravski
OŠ "Retfala", Osijek
OŠ "Rikard Katalinić Jeretov" Opatija
OŠ "Stjepan Radić", Božjakovina
OŠ "Sveti Matej" Viškovo
OS "Sveti Sava" Kikinda
OŠ "Tanasko Rajić", Čačak
OŠ "Tin Ujević" Osijek
OŠ "Tin Ujević", Osijek
OŠ "Toplički heroji" Žitorađa
OŠ "Toplički heroji", Žitorađa, Serbia
OŠ "Učitelj Tasa", Niš
OŠ "Vladimir Nazor" Duga Resa
OŠ "Vladimir Nazor" Križevci
OŠ "Vladimir Nazor" Trenkovo
OŠ "Vladimir Nazor", Trenkovo
OŠ ''Žarko Zrenjanin'' Zrenjanin
OŠ ''Đura Jakšić'' Kać
OŠ 22.lipnja, Sisak
OŠ A.G.MATOŠA, ZAGREB
OŠ Alojzija Stepinca
OŠ Ante Starčevića Viljevo
OŠ Antuna Mihanovića, Osijek
OŠ Augusta Cesarca
OŠ Augusta Harambašića, Zagreb
OŠ Augusta Šenoe
OŠ bana Josipa Jelačića, Zagreb
OŠ Bartola Kašića, Vinkovci
OŠ Bartola Kašića, Zagreb
OS Bartula Kasica
OŠ Bartula Kašića, Zadar
OŠ Blage Zadre
OŠ braće Radić, Botinec, Zagreb
OŠ Branislav Nušić
OŠ Branko Radičević Pančevo
OŠ Brda -Split
OŠ Brda Split
OŠ Brodarica
OŠ BUKOVAC
OŠ Cvjetno naselje
OŠ Cvjetno naselje, Zagreb
OŠ Darda
OS Djuro Pilar Slavonski Brod
OŠ Dobriša Cesarić,Osijek
OŠ don Mihovila Pavlinovića, Podgora
OŠ Donja Stubica
OŠ dr Jure Turića, Gospić
OŠ dr. Jure Turića Gospić
OŠ dr. Mate Demarina, Medulin
oš dragutina domjanića,sveti ivan zelina
OŠ E.KUMIČIĆA,SLATINA
OŠ Eugen Kumičić, Rijeka
OŠ Eugena Kumičića
OŠ Ferdinandovac
OŠ fra Ante Gnječa -Staševica
OŠ fra B.T. Leakovića
OŠ fra Kaje Adžića Pleternica
os frana galovica
OŠ Frana Galovića, Zagreb
OŠ Frana K. Frankopana
OS Frana Krse Frankopana, Zagreb
OŠ Franjo Tuđman
OŠ Garešnica, Garešnica
OŠ Gornja Vežica
OŠ Grabrik Karlovac
OS Gustava Krkleca
OS Hreljin
OŠ i SŠ Petro Kuzmjak
oš I.B.Mažuranić,Koška
OŠ Ivan Goran Kovačić Gora
OŠ Ivana Gorana Kovačića Vrbovsko
OŠ Ivana Kukuljevića Sakcinskog
OŠ Ivana Mažuranića, Zagreb
Oš Ivana Perkovca, Šenkovec
OŠ Ivana Zajca, Rijeka
OŠ Ivene Brlić Mažuranić, Prigorje Brdovečko
OŠ Izidora Kršnjavoga
OŠ Izidora Poljaka Višnjica
OŠ J. J. Strossmayera Đurđenovac
OŠ Jabukovac - Zagreb
OŠ Jagode Truhelke Osijek
OŠ Jagode Truhelke, Osijek
OŠ Jelenje-Dražice
OŠ Jelkovec
OŠ Josipa Antuna Ćolnića, Đakovo
OŠ Josipa Račića, Zagreb
OS Josipovac
OŠ Jovan Jovanović Zmaj
OŠ Julija Benešića
OŠ Jurja Dalmatinca Šibenik
OŠ jurja Dalmatinca, Pag
OŠ Jurja Habdelića
OŠ Kamen-Šine
OŠ Kardinal Alojzije Stepinac Krašić
OŠ kneza Branimira, Donji Muć
OŠ kneza Branimira_Donji Muć
OS Kostrena
OŠ Ksavera Šandora Gjalskoga, Zagreb
OŠ Kuršanec
OŠ Kuršanec, Čakovec
OŠ Kustošija
OŠ Ljudevita Gaja, Osijek
OS Ljudevita Gaja, Osijek, PS, Sarvas
OS LJUDEVITA MODECA KRIZEVCI
Os Lovre pl. Matacica
OŠ Luka Botić Viškovci
OŠ Manuš - Split
OŠ Maria Martinolića, PŠ Ilovik
OS Mate Lovraka
OŠ Matije Gupca
OŠ Matije Gupca Gornja Stubica
OŠ Matije Gupca Zagreb
OŠ Matka Laginje
OŠ Mato Lovrak Nova Gradiška
OŠ Meje
OŠ Mirka Pereša
OŠ Mitnica
OŠ Mladost,Osijek
OŠ Mokošica
OŠ Omišalj
os otrići-dubrave
OŠ Pavleka Miškine, Zagreb
OŠ Petar Zrinski Čabar
OŠ Petro Kuzmjak
OŠ POLIKLINIKE ZA REHABILITACIJU SLUŠANJA I GOVORA SUVAG
Oš Prečko
OŠ Primorje
OŠ Rapska
OS Rugvica
OŠ Šećerana, Šećerana
OŠ Siniše Glavaševića
OŠ Slavka Kolara, Hercegovac
OS Stjepana Radica Brestovec Orehovicki
OŠ Stjepana Radića Metković
OŠ Stjepana Radića, Božjakovina
OS Strozanac
OŠ Sv. Filip i Jakov
OŠ Sveti Križ Začretje
OS Svetvincenat
OS Tin Ujevic
OS Titusa Brezovackog
OS Tomasa Goricana Mala Subotica
OŠ Trnsko, Zagreb, Croatia
OŠ Trnsko,Zagreb
OŠ Trstenik
OŠ TURNIĆ, RIJEKA
OŠ Većeslava Holjevca
OŠ Većeslava Holjevca, Zagreb
OŠ Veli Vrh Pula
OŠ Veruda - Pula
oš vijenc osijek
OŠ Viktora Kovačića Hum na Sutli
OŠ Višnjevac
OŠ Višnjevac, Višnjevac
OŠ Vjekoslava Paraća, Solin
OS Vladimir Nazor Komletinci
OŠ Vladimir Nazor, Čepin
OŠ Vladimira Nazora Crikvenica
OŠ Vladimira Nazora Daruvar
OŠ Vladimira Nazora Feričanci
OŠ Vladimira Nazora Pribislavec
OŠ Vladimira Nazora u Vrsaru
OŠ Vladimira Nazora Vinkovci
OŠ Vladimira Nazora Vrsar
OS VOLTINO ZAGREB
OŠ Vugrovec - Kašina
OŠ Vugrovec Kašina
OŠ Vugrovec-Kašina
OŠ Zamet
OŠ Zvonimira Franka, Kutina
OŠ Đure Deželića Ivanić-Grad
OŠ"Matija Gubec" Piškorevci
OŠ"Silvije Strahimir Kranjčević"Levanjska Varoš
OŠ"Triva Vitasović Lebarnik"
Oš. Sveti Filip i Jakov
OŠ. Vladimira Nazora
os.s.s.kranjcavica senj
Osnovna škola Antuna Bauera, Vukovar
Osnovna i srednja skola sa domom ucenika "Petro Kuzmjak" Ruski Krstur
osnovna škola
Osnovna škola Miroslava Krleže Čepin
Osnovna škola "Antun Gustav Matoš", Vinkovci
Osnovna škola "Antun Nemčić Gostovinski", Koprivnica
Osnovna Škola "August Cesarec" Ivankovo
OSNOVNA ŠKOLA "AUGUST CESAREC", IVANKOVO
Osnovna škola "Braća Radić", Koprivnica
Osnovna skola "brace Radica" Pakrac
Osnovna škola "Čegar" Niš
Osnovna škola "Dobriša Cesarić", Požega
Osnovna škola "Dr. Stjepan Ilijašević" Oriovac
Osnovna škola "Ivan Goran Kovačić", Slavonski Brod
Osnovna skola "Jelena Cetkovic"
Osnovna škola "Jelica Milovanovic", Sopot
Osnovna škola "Josip Kozarac", Josipovac Punitovački
Osnovna škola "Josipdol"
Osnovna škola "Kardinal Alojzije Stepinac" Krašić
Osnovna škola "Klana"
Osnovna škola "Ljubo Babić" Jastrebarsko
Osnovna škola "Ljudevit Gaj" Mihovljan
osnovna škola "Matija Gubec" Magadenovac
Osnovna škola "Mijat Stojanović" BabinaGreda
Osnovna skola "Mitropolit Mihailo"
Osnovna škola "Rikard Katalinić Jeretov" Opatija
Osnovna škola "Stjepan Radić", Božjakovina
Osnovna škola "Vladimir Nazor" Komletinci
Osnovna škola "Žepče"
Osnovna škola ''Mladost'', Osijek
Osnovna škola 'Fran Franković' Rijeka
Osnovna škola :Bedekovčina
Osnovna škola Alojzija Stepinca
Osnovna škola Antun Klasinc, Lasinja
Osnovna škola Antun Mihanović, Nova Kapela, Batrina
Osnovna škola Antuna Gustava Matoša
Osnovna škola Antuna Kanižlića, Požega
Osnovna škola Antuna Mihanovića
Osnovna skola Augusta Senoe
Osnovna škola bana Josipa Jelačića
Osnovna škola Banija, Karlovac
Osnovna škola Bartula Kašića ,Zadar
Osnovna škola Bedekovčina
Osnovna škola Belec
Osnovna škola Belica
Osnovna škola Blage Zadre
Osnovna škola Blage Zadre, Vukovar
Osnovna škola Blato
Osnovna škola braće Radića Pakrac
Osnovna škola Breznički Hum, Breznički Hum
Osnovna škola Budrovci
Osnovna škola BUKOVAC
Osnovna škola Centar Pula
Osnovna škola Cetingrad
Osnovna škola Dalj
Osnovna škola don Lovre Katića
Osnovna škola don Lovre Katića, Solin
Osnovna škola Donja Dubrava
Osnovna škola dr. Franje Tuđmana
Osnovna škola dr. Franje Tuđmana Korenica
Osnovna škola Draganići
Osnovna škola Drago Gervais Brešca
Osnovna škola Dragutina Domjanića, Zagreb
Osnovna škola Dragutina Tadijanovića, Vukovar
Osnovna škola Ernestinovo
Osnovna Škola Eugen Kumičić Slatina, Croatia
Osnovna škola Eugena Kumičića
Osnovna škola Eugena Kumičića Slatina
Osnovna skola Eugena Kumicica, Slatina
Osnovna škola Fran Koncelak Drnje
Osnovna škola Frana Galovića, Zagreb
Osnovna skola Frana Krste Frankopana
Osnovna škola Franje Krežme, Osijek
Osnovna škola Garešnica
Osnovna škola Garešnica, Garešnica
Osnovna škola Gornje Vrapče
Osnovna škola Grabrik
Osnovna škola Grabrik, Karlovac
Osnovna škola Gračani
Osnovna škola Gradec
Osnovna škola Gradina
Osnovna škola Grigora Viteza Poljana
Osnovna škola Gustava Krkleca, Zagreb
Osnovna škola Hodošan
Osnovna skola Ivan Goran Kovacic Duga Resa
OSNOVNA SKOLA IVAN GORAN KOVACIC, GORA
Osnovna škola Ivana Brnjika Slovaka Jelisavac
Osnovna Škola Ivana Cankara
osnovna škola Ivana Gorana Kovačić, Staro Petrovo Selo
Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića
Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog, Ivanec
Osnovna škola Ivana Rabljanina Rab
Osnovna škola Ivana Zajca Rijeka
Osnovna škola Ive Andrića
Osnovna škola Ivo Kozarčanin
Osnovna škola Izidora Kršnjavoga
Osnovna škola Jagodnjak
Osnovna škola Janka Leskovara, Pregrada
Osnovna škola Jelkovec
Osnovna škola Josipa Kozarca
Osnovna škola Julija Benešića
Osnovna škola Jure Kaštelana, Zagreb
Osnovna škola Jurja Dobrile, Rovinj
Osnovna škola Kamen - Šine , Split
Osnovna skola Kistanje
Osnovna škola Klana
Osnovna škola Komiža
Osnovna škola Kostrena
Osnovna škola Kozala, Rijeka
Osnovna škola kralja Tomislava
Osnovna škola kralja Tomislava Našice
Osnovna škola kralja Tomislava, Našice, Hrvatska
Osnovna škola kralja Tomislava, Zagreb
Osnovna škola Ladimirevci
Osnovna škola Lipik
osnovna škola Ljubo Babić
Osnovna škola Ljudevit Gaj,Lužani
Osnovna skola Ljudevita Gaja
Osnovna škola Ljudevita Gaja Osijek
Osnovna škola Ljudevita Modeca Križevci
Osnovna škola Lučac
Osnovna škola Ludina
Osnovna škola Mahično
osnovna škola malešnica
Osnovna škola Manuš
Osnovna škola Marije i Line, Umag
Osnovna škola Mate Lovraka, Zagreb
Osnovna škola Mate Lovraka, Županja
Osnovna škola Matije Gupca Zagreb
Osnovna škola Mato Lovrak Nova Gradiška
Osnovna škola Mejaši, Split
Osnovna škola Meje Split
Osnovna škola Mertojak
Osnovna škola Mladost Osijek
Osnovna škola Negoslavci
Osnovna škola Nikola Tesla, Mirkovci Vinkovci
Osnovna škola Nikole Andrića Vukovar
Osnovna skola Nikole Hribara
Osnovna škola Novska
Osnovna škola Opuzen
Osnovna škola Orehovica
Osnovna škola Pantovčak
Osnovna škola Petar Zoranić Nin
Osnovna škola Petra Preradovića
Osnovna škola Petra Preradovića, Zadar
Osnovna škola Petra Zrinskog, Zagreb
Osnovna škola Petrijanec
Osnovna škola Popovača u Popovači
Osnovna škola prof. Franje Viktora Šignjara Virje
Osnovna škola Retfala, Osijek
Osnovna škola Rudeš
Osnovna škola Ružičnjak
Osnovna škola Sesvetska Sopnica
Osnovna škola Sesvetski Kraljevec
Osnovna škola Silvija Strahimira Kranjčevića
Osnovna škola Šimuna Kožičića Benje
Osnovna škola Siniše Glavaševića
Osnovna škola Špansko Oranice
Osnovna škola Starigrad
Osnovna škola Stjepana Bencekovića
Osnovna škola Stjepana Radića
Osnovna škola Stobreč
Osnovna škola Stubičke Toplice
Osnovna škola Suhopolje
Osnovna škola Sv. Filip i Jkov
Osnovna škola Sveta Klara
Osnovna škola Svibovec
Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica
Osnovna škola Trilj
Osnovna škola Trnjanska
Osnovna škola Trnsko
Osnovna škola Turanj, Karlovac
Osnovna škola Većeslava Holjevca Zagreb
Osnovna škola Veli Vrh Pula
Osnovna škola Velika Mlaka
Osnovna škola Veliko Trgovišće
Osnovna škola Viktora Kovačića Hum na Sutli
Osnovna škola Viktorovac, Sisak
Osnovna škola Visoko
Osnovna škola Vladimir Nazor Budinščina
Osnovna škola Vladimira Nazora Daruvar
Osnovna škola Vladimira Nazora Zagreb
Osnovna škola Vrbani
Osnovna škola Vugrovec - Kašina
Osnovna škola Zdenka Turkovića
Osnovna škola Zdenka Turkovića Kutjevo
Osnovna škola Žnjan-Pazdigrad
Osnovna škola Đure Prejca Desinić
Osnovna škola"Dr.Stjepan Ilijašević", Oriovac
Osnovna škola-Sccuola elementare "Gelsi", Rijeka
Osnovna škola/ Scuola elementare italiana "San Nicolo", Fiume/ Rijeka
osnovna škols Prečko
Othisi High School
Otto-Hahn-Gymnasium Ostfildern
OU " Petko R. Slaveykov"
OU "Aleksandar Georgiev-Kodzhakafaliyata" gr. Burgas
OU "Dimitar Blagoev" - Osikovo
OU "Hristo Botev"
OU "Hristo Botev" - Mezdra
OU "Ivan Vazov" Smolyan
OU "Prof. Dimityr Dimov"Lovech
OU "Sv.Sv. Kiril i Metodi" -Samokov
OU "Sveti Paisiy Hilendarski"
OU "Sveti, Sveti Kiril i Metogij" Silistra
OU "Vasil Levski" gr. Burgas
ou ''N. U. Vaptsarov" s. Lyatno
ou 20 April Panagyurishte
OU Änton Strashimirov"Burgas
OU Hristo Botev
OU Sv.Sv.Kiril i Metodiy s.Smilyan
OU Vasil Levski Belovec
OU"Aleko Konstantinov"
OU"Sv. Sv. Cyril and Methodius" - Veliki Preslav
OU"Sv.sv.Kiril i Metodii"s.Ustina
OU' Sveti Kliment Ohridski"
Ou,,Sv.Sv.Kiril i Metodi''-s.Markovo,obl.Plovdiv
OU,,Sv.Sv.Kiril i Metodii''-s.Markovo,obl.Plovdiv
OU,,Sv.Sv.Kiril i Metodii''-s.Markovo.obl.Plovdiv
OU-VELIKI PRESLAV
Oued Elmakhazine
Our Lady of Mount Carmel Catholic First School Academy
Our lady's college, greenhills
Our Lady's College, Greenhills.
Our Lady's School, Terenure
Our Ladys Bishop Eton Primary School, Liverpool
Our Ladys School, Terenure
Oxford Road Community School
ozel babaoglu ortaokulu
Özel Beşiktaş Erkan Ulu Ortaokulu
ÖZEL BİLFEN LİSELERİ
Özel Ses Okulları
Özel Torbalı Doğa Koleji
OУ" Св. Св. Кирил и Методий " Самоков
p
PAG "N. Y. Vaptcarov" - Byala Slatina
Palaichori Elementary School
Palladio School
Pallatidio Lyceum Sidirokastro
panephsthmio krhths
PANTHER Academy
Paraíso Sagrados Corazones
PARALIA VERGAS ELEMENTARY SCHOOL
Pärnu Vanalinna Põhikool
Parque Explora
Pashalis Primary School
Patra
PATRA-13ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΑΣ
Patrician High School
Patrician High School Carrickmacross
Pazinski kolegij-klasična gimnazija, Pazin
PdF Brno
PEAC
pearse College
Pefkios Georgiades All-Day Primary School Nicosia
Pentapolis Upper High school
PERIFEREIAKO GYMNASIO KAI LYKEIO LEFKARON
Periferiako Gimnasio Kokkinotrimithias
Perttilän koulu
Perú- Colegio María Adele Garnier
Petro Kuzmjak, Ruski Krstur
Petru Maior Highschool
Petrus en paulus campus centrum Sint-Jozef
PG "Bratya Evlogii i Hristo Georgievi" - Karlоvо
PG 10
PGAVT "A.S.Popov", Sofia
PGI
PGIT"Prof.Dr Asen Zlatarov"- Petrich
PGPT - Ruse
PGRKK - Ruse
PGRKK - Ruse
PGRKK-Ruse
PGSAG
PGT "Gotze Delchev" - Plovdiv
PGTHVT"Aleko Konstantinov"
PGTTM
PGVAD Hristo Botev Plovdiv
PH Tirol
Ph Wien
Pharmacy - physiotherapy High school
Philippine Science High School - Bicol Region Campus
Philippine Science High School CALABARZON Region Campus
Philothei Hight School
Pierson College
Pikesville High School, MD
Pilot Binbaşı Ali Tekin Primary School
Pilot Lyceum of Agioi Anargyroi
PINDAREIO 2 GYMNASIO THIVAS
Pingbie senior high school
Pipers Hill College
Plainview Old Bethpage JFK High School
Planetario de Quinchía
Platanos Prasinada's Primary school, Imathia
platon school
Platon school katerini greece
Plunket College of Further Education
Plymouth College of Art
Plymouth School of Creative Arts
Plymouth University
PMG "Ivan Vazov" Dimitrovgrad
PMG, Kyustendil
PMGLP
Pobalscoil Corca Dhuibhne
Pobalscoil gaoth dobhair
Pobalscoil Neasáin
Ponce High School Puerto Rico
Porto Heli Primary School
PPMG "Academic professor doctor Asen Zlatarov"
Praedinius Gymnasium
Praxis & Praxis Peiraika Ekpedeftiria
Prehrambeno - tehnološka škola
Prepa Larrea
Presentation College Bray
Presentation Sec School Warrenmount
Presentation Secondary Kilkenny
Primaru school "St.Kliment Ohridski"
primary
Primary and secondary school "Petro Kuzmjak" Ruski Krstur
Primary Edu
Primary Education
Primary public school Netretic
Primary school
Primary school Sreten Mladenovic Mika
Primary school " Vasil Levski" Lovech
Primary school "A. Mihanovic" Sl. Brod
Primary school "Georgi Benkovski"- Burgas
Primary school "Goce Delchev" - Prilep
Primary school "Hristo Botev", village Samuilovo, municipality Sliven
Primary school "Jelena Cetkovic"
Primary school "Jovan Ducic"
Primary school "Jovan Popovic"
Primary school "Jovan Serbanovic" Ranovac
Primary school "Kiril Hristov" Stara Zagora
Primary School "Miroslav Antić" Belgrade
Primary school "Neofit Rilski"- Dupnitsa
Primary School "Nikola Yonkov Vapcarov "
Primary school "St.Kliment Ohridski" village Tishevitsa
Primary school "Stjepan Radić"
Primary school "Vasil Levski"
Primary school "Vasil Levski" Lovech
Primary school "Vuk Karadzic"
Primary school ''Branislav Nušić'' Donja Trnava
Primary School ,,Hristo Botev"Drumevo village, municipality of Shumen
Primary School - Athens
Primary school Antun Nemcic Gostovinski
Primary School Belica
Primary school Braca Radic Koprivnica
Primary school Branislav Nusic
Primary school Darda
primary school dr. Franje Tudmana. Knin
Primary School Ekzarh Antim I - Plovdiv
Primary School Emporeio Santorini
Primary School Eugen Kumičić Slatina
Primary school Grigor Vitez
Primary school Han Asparuh - Dobrich
Primary school Horvati
Primary school Ivan Goran Kovacic Gora
Primary school Ivan Goran Kovacic, Niska Banja
Primary school Ivana Rabljanina Rab
Primary School Kajzerica
Primary School Kerameia Lesvos
Primary school Kneževi Vinogradi
Primary school Ladimirevci
Primary school Ljudevita Gaja Nova Gradiska
primary school ludbreg
Primary School M. Lovraka, Vladislavci
Primary school Mertojak
Primary school Mokošica
Primary school Neofit Rilski Gabrovo
Primary school Novigrad
Primary School of Aegiali
Primary School of Aghios Adrianos, Nafplio, Greece
Primary School of Agios Nikolaos Chalkida
Primary School of Agios Thomas (Boetia)
PRIMARY SCHOOL OF AIGIALI-THOLARIA AMORGOS
Primary School of Alistrati
Primary School of Analipsis in Hersonissos
Primary school of Anthia
Primary School of Asbestoxoriou
primary school of Avythos
Primary School of Empesos
Primary School of Gavdos
Primary School of Giannitsochori
Primary School of Gonni
Primary School of Highland Zone
Primary School of Inachos
Primary School of Kalavryta
Primary School of Kalives
Primary School of Kallithea
Primary School of Kalovatos, Arta, Greece
Primary School of Kastella Evia
Primary School of Kato Nevrokopi/ Δημοτικό Σχολείο Κ. Νευροκοπίου
Primary School of Lappa
Primary School of Mammari
Primary School of Mesimeri(Thesaloniki)
Primary School of Mesopotamia, Kastoria, Greece
Primary school of Myrtia
Primary School of Nea Fokaia Chalkidikis
primary school of Nenita
primary school of Nenita, Chios
primary school of Oia Santorini
Primary school of Pentalofos ait/nias
Primary School of Perama, Ioannina
primary school of Platreithias Ithaki
Primary School of Profitis Ilias
Primary School of Psinthos Rhodos
Primary School of Psofida
PRIMARY SCHOOL OF ROUSSOSPITI
Primary School of Salmoni
Primary School of Skouroxwri
Primary School of Special Education N. Iraklion
Primary School of Stavraki - Ioannina
Primary School of Tegea- Arcadia
Primary School of Volakas, Drama, Greece
Primary school of Vouvopotamos, preveza
Primary School of Vytina
Primary School of Zaros
Primary school Oranice Spansko Zagreb
primary school Rouvray Saint Denis
Primary school Rudeš
Primary school St. kliment Ohridski village Tishevitsa
Primary school Stevan Dukic
Primary school Stiv Naumov- Bitola
Primary school Stjepan Radic
Primary school Stjepana Radica Bibinje
Primary school Sv.Patriarh Evtimii - Peshtera, Bulgaria
primary school Sveti Kiril i Metodij-Centar
Primary school Todor Vlaykov- Pirdop
Primary school Vasa Stajic Novi Sad
Primary school Velika Mlaka
Primary School Vjenceslava Novaka
Primary school Vladimir Nazor Čepin
Primary school Vukovina
primary school yordan yovcov varna
Primary school Zaprudje
Primary school Žitnjak
Primary school"St.Kliment Ohridski" village Tishevitsa
Primary school"St.Kliment Ohridski"village Tishevitsa
Primary scool Rajic
Primary Secondary School "American College Arcus", Veliko Tarnovo
Prime School
Primery school "St. knyaz Boris I" - Bourgas
Primery school of Giannades - Corfu
Prirodoslovna i grafička škola
Prirodoslovna škola Vladimira Preloga, Zagreb
PRIVATE BORNOVA SECONDARY SCHOOL
Private Elementary School of Jewish community of Thessaloniki
Private Language school Pelhřimov
Private primary school Nova
Private professifnal college "ABC"
Private Secondary School "Tzar Simeon Veliki", Sofia
private sector
Privatna gimnazija i ekonomsko-informaticka škola Futura
Privatna Klasična Gimnazija
Privatna umjetnička gimnazija s pravom javnosti
PROF.DR.AZİZ SANCAR ORTAOKULU
Profesionalna gimnazia po ikonomika "Aleko Konstantinov" - Kardzhali
Profesionalna gimnaziq po bleklo i hranene i himichni tehnologii "Asen Zlatarov"Shumen
Professional High School of Economics
Professional School of Agriculture - Sandanski
Professional School of Agrikulture Belozem
Professional School of Light Industry and Economics "Atanas Burov" - Gorna Oryahovitsa
Projet Triumvirat
Prosesionalna gimnazia po veterinarna meditzina i selsko stopanstvo "Sv. Georgi Pobedonosetz", gr. Kostinbrod
Prosvjetno-kulturni centar Mađara u RH
PROTIPO PIRAMATIKO GYMNASIO EVAGGELIKIS SCHOLIS SMIRNIS
PROTYPO PEIRAMATIKO GYMNASIO PANEPISTIMIOU PATRON
PROTYPO PEIRAMATIKO GYMNASIO ZOSIMAIAS SCHOLIS IOANNINON
Protypo Peirmatiko Scholeio Panepistimiou Thessalonikis
Prva ekonomska škola Zagreb
Prva gimnazija Zagreb
Prva gimnazija, Zagreb
Prva koatolička osnovna škola u Gradu Zagrebu
Prva osnovna škola Ogulin
Prva riječka hrvatska gimnazija
Prva rijecka hrvatska gimnazija, Rijeka
Prva riječka hrvatska gimnazija642
Prva srednja informatička škola s.p.j.
PŠ Cabuna
PŠ Novo Čiče
PTG-Varna
Public Centre of Differential Diagnosis and Support for SEN Students, Thessaloniki
Public high school of Neoi Epivates
Public Institute of Vocational Training
Public Primary School - Kastelli
Public Primary School in Vatousa - Lesvos
Public School of Anthia
Public Secondary School "Vela Blagoeva"
Punahou School
Puotila Theatre School
Pyrgos Ilias, Gr Primary School
q
Quaid-e-azam College
QuarkNet
Queen's College, London
Queen's Park High School
Quijote Academy
Quinto Giugliano
R.E. EE.MM. SAN ROQUE
Radley College, Oxon, UK
Railway Technical School Moravice
Ralleia Experimental One teacher school
Ralleia Model Experimental School
Ralleia Primary Experimental Schools of Piraeus
RALLEIO LYKEIO
Ralleio Primary school
Ramaz School
Rasit Ozkardes Secondary School_Pamukkale/ Denizli_TURKEY
Ratoath College
Reepham High School and College
Rian4you Language School
Rickmansworth school
Ridgeway Academy
Riga Imanta Secondary School
Riga Pardaugava school
Riga Plavnieku Elementary School
Riga Secondary School Nn. 54
Riga Secondary School Nr. 31
Riga Secondary School Nr. 69
Rīgas 24.pamatskola
Rīgas 25.vidusskola
rigas 28.vidusskola
Rīgas 84.vidusskola
Rīgas Iļģuciema vidusskola
Rīgas Ķengaraga vidusskola
Rīgas Mūzikas internātvidusskola
Rigas Secondary school of Cultures, Latvia
Rīgas Valda Zālīša sākumskola
Riyadh High School, Zulfi, Saudi Arabia
Robert Gordon's College
Robolab
robolab.edu.gr
Robotonio
Rockford Manor
Rockford Manor Blackrock
Rockwell College
Rodion Paideia
Roende Gymnasium
Romania,Scoala Dragotsti-Corobai
Romania-Mihai Viteazu-Scoala Gimnaziala ,,Mihai Voda,,
Ronholt
Rosebery Primary
Royal Holloway, University of London
Rrimary school Han Asparuh - Dobrich
RSA Academy Tipton
Rufino José Cuervo
Sacread Heart Secondary School, Clonakilty
Sacred Heart School Drogheda
Safa San Luis
Saint Barbara's 2nd Upper High School
Saint Georges Bsalim Lebanon
Saint Kieran's College, Co. Kilkenny
Saint Nicholas Lyceum
Saint-Cyr
SALAMINA 'S SPECIAL NEEDS SCHOOL
Salesian College Celbridge
Salesian Secondary College Pallaskenry Co Limerick Ireland
Salesianos de Lisboa
Salesianos de Lisboa - Portugal
Salesianos de Manique-Escola
Salesianos do Estoril- Escola
Salzburg University of Applied Sciences
SAN FELIX IKASTETXEA
San Gorg Preca College Secondary Hamrun
San Inazio BHI
San Viator Vitoria
Sancta Maria College Louisburgh
Sancta Maria Instituut Kasterlee
Sancta Maria Instituut Kasterlee (Kogeka 1)
Sandford Park College
SANT JOSEP OBRER I
SANTA ELENA, VILLAREJO DE SALVANÉS
Santa Sabina, Dominican College, Sutton, Dublin 13
Santa Teresinha
Santo Domingo Savio - Úbeda -
school
School
school " Iordache Cantacuzino" Pascani
school # 1392 in honor of D.V.Ryabinkin
School for art, design, graphic and clothing Zabok
School for Visually Impaired Children
School named after N. Faraczade N-100
School No 12
School no.200/40
School No.9 ,,NicolaeOrghidan"Brasov
School of Astronomy and Physics,Pakistan
School of European Education Heraklion
School of European Education in Heraklion (primary cycle)
School of European Education of Heraklion (Primary School)
School of Music, Drama
School of Pedagogical and Technological Education
School of Slavonic and East European Studies(University of London)
School Science Laboratory Center of Laconia
School ThinkGlobal
School with the Study of European Languages Russe
SCHOOLS OF WESTERN ACHAIA
Science View
Scoala ,, Gheorghe Șincai,, , Floresti, jud Cluj
SCOALA CASEIU
Scoala Gheorghe Magheru-Caracal
Scoala Gimmaziala "Gheorghe Magheru" Caracal
scoala gimnaziala
Şcoala Gimnazială "Alecu RUsso" Bacău, România
Scoala Gimnaziala "Anisoara Odeanu"
Scoala Gimnaziala "Anisoara Odeanu" Lugoj
SCoala Gimnaziala "Anisoara Odeanu" Lugoj Romania
Şcoala Gimnazială "Coresi", Târgovişte, Dâmboviţa
Scoala Gimnaziala "Gh. Popescu"
SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE SINCAI" FLORESTI
Scoala Gimnaziala "ION AGARBICEANU", ALBA IULIA
Scoala Gimnaziala "Iordache Cantacuzino"
Şcoala Gimnazială "Luca Solomon" Vaideeni, Jud. Vâlcea
Scoala Gimnaziala "Mihai Voda"
Scoala Gimnaziala "Mihai Voda" com Mihai Viteazu, jud. Cluj
SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI VODA" MIHAI VITEAZU
Scoala Gimnaziala "Mihai Voda", Com. Mihai Viteazu
Scoala Gimnaziala "Mihai Voda", com. Mihai Viteazu, jud. Cluj
Scoala Gimnaziala "Mihai Voda", Mihai Viteazu
Scoala Gimnaziala "Mihai Voda", Mihai Viteazu, Cluj
Şcoala Gimnazială "Mihai Vodă",Loc. Mihai Viteazu, Jud. Cluj
Scoala Gimnaziala "Mihai-Voda"
Şcoala Gimnazială "Uruguay", Sector 1, Bucureşti
Şcoala gimnazială "Vasile Alecsandri" Roman,jud. Neamţ
Scoala Gimnazială "Vasile Cirlova "Târgoviste
Şcoala Gimnazială "Victor Popescu"Valea cu Apă, Gorj
ŞCOALA GIMNAZIALĂ ,,CANDIANO POPESCU" PLOIEŞTI
Şcoala Gimnazială ,,Gh. Şincai" Floreşti
Școala Gimnazială ,,Mihai Viteazul,, Târgoviște,Dâmbovița
Școala Gimnazială ,,Oprea Iorgulescu”, Câmpulung, Argeș
Școala Gimnaziala ,,Sfanta Varvara”, Aninoasa
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,SFÂNTUL APOSTOL ANDREI,, BUZĂU
Scoala Gimnaziala 195 Bucuresti
Scoala Gimnaziala Aghiresu Fabrici
Scoala Gimnaziala Anisoara Odeanu
ŞCOALA GIMNAZIALĂ ANIŞOARA ODEANU LUGOJ
Scoala Gimnaziala Basesti
Scoala Gimnaziala Bradeanu
SCOALA GIMNAZIALA BUCIUMENI-DAMBOVITA
Scoala Gimnaziala Caseiu
Scoala Gimnaziala Chinteni
Școala Gimnazială Cicîrlău, Maramureș, Romania
Scoala Gimnaziala Comuna Piatra Soimului
Scoala Gimnaziala de Muzica "Augustin Bena" Cluj-Napoca
Scoala Gimnaziala Deveselu
Scoala Gimnaziala Eftimie Murgu
SCOALA GIMNAZIALA EFTIMIE MURGU LUGOJ
Școala Gimnazială Fălcoiu
Școala Gimnazială Floare de Lotus Sînmartin, Bihor, Romania
Scoala Gimnaziala G-ral Eremia Grigorescu- Bucuresti
ȘCOALA GIMNAZIALA GH ȘINCAI FLOREȘTI
SCOALA GIMNAZIALA GH. SINCAI FLORESTI
SCOALA GIMNAZIALA GH.SINCAI,FLORESTI
Scoala Gimnaziala Horea, Cluj-Napoca
Scoala Gimnazială I.I.Mironescu, Tazlău, Neamț
Scoala Gimnaziala Inv. Radu Ion, Vadu-Parului
Scoala Gimnazială Ion Luca Caragiale Tulcea
Scoala Gimnaziala Iratosu
Scoala Gimnaziala Maguri-Racatau, jud. Cluj
Școala Gimnazială Mihai Viteazul Boldesti-Scăeni Prahova
Scoala gimnaziala Mihai Voda
Scoala Gimnaziala Mihai Voda ,Mihai Viteazu ,Cluj
Scoala Gimnaziala Mihai Voda, Mihai Viteazu, Cluj, Romania
SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE VLAD PUCHENI
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 EFORIE NORD
Scoala Gimnaziala nr 2 Vatasi-teleorman-Romania
Scoala Gimnaziala Nr 4 Bistrita
Scoala Gimnaziala Nr. 1 Cornetu
Scoala Gimnaziala NR. 1 Eforie Nord
Scoala Gimnaziala nr. 1 Ludus
Scoala gimnaziala nr. 1 Tunari , Ilfov
SCOALA GIMNAZIALA NR. 156
SCOALA GIMNAZIALA NR. 190, BUCURESTI
Scoala Gimnaziala Nr. 3 Lupeni, Hunedoara
SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 PIATRA NEAMT
Scoala Gimnaziala Nr. 33 Galati
Scoala Gimnaziala Nr. 4 Bistrita, BN
Școala Gimnazială Nr. 4 Moreni
Scoala Gimnaziala nr. 7 "Remus Opreanu" Costanta
Scoala Gimnaziala nr. 7 Remus Opreanu Constanta
Școala Gimnazială Nr. 8 Constanța
Scoala Gimnaziala Nr.1 Cornetu
Scoala Gimnaziala nr.1 Eforie Nord
Scoala Gimnazială nr.1 Luduș
Scoala Gimnaziala Nr.1 Piatra Neamt
Scoala Gimnaziala nr.1 Tuzla
SCOALA GIMNAZIALA NR.1,ZORLENI
Școala Gimnazială Nr.124
Scoala Gimnazială Nr.197 , sect.6, Bucuresti
Scoala Gimnaziala nr.1Cornetu
Scoala gimnaziala nr.2 Piatra Neamt
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.39
Scoala Gimnaziala Nr.4, Lugoj
Școala Gimnazială Nr.4, Turnu măgurele, Teleorman
Scoala Gimnaziala Nr.7, Borsa, Maramures
Scoala Gimnaziala Nr1, Eforie Nord, Constanta
ȘCOALA GIMNAZIALA ONCEȘTI, MARAMUREȘ
Școala Gimnazială Preutești
Scoala Gimnaziala Sanpetru
Scoala Gimnaziala Serban Voda
Scoala Gimnaziala Sf.Varvara Aninoasa - Romania
Scoala Gimnaziala Sfanta Varvara Aninoasa
Scoala Gimnaziala Sfanta Varvara Aninoasa Hunedoara
SCOALA GIMNAZIALA SFANTA VINERI MUNICIPIUL PLOIESTI
Școala Gimnazială Specială Nr.14, Tulcea, România
ȘCOALA GIMNAZIALĂ SPECIALĂ, TÂRGOVIȘTE
Scoala Gimnaziala Țaga , Cluj
Scoala Gimnaziala Visinesti, Dambovita, Romania
Scoala gimnaziala Zanesti
Școala Gimnazială ” Iordache Cantacuzino”Pașcani Iași
Școala Gimnazială ”Avram Iancu”, Bistrița, Bistrița-Năsăud
Scoala Gimnaziala ”Avram Iancu”Turda
Scoala Gimnaziala ”Mihai Eminescu” Ploiesti
SCOALA GIMNAZIALA ”MIHAI VODA”, JUD. CLUJ
SCOALA GIMNAZIALA ”MIRCEA ELIADE”
scoala gimnaziala ”Stefan cel Mare” Focsani
Scoala Gimnaziala ”Vasile Lucacel”, Somes - Odorhei, Salaj
Scoala Gimnaziala „Avram Iancu” Dej
Școala Gimnazială „Carol I”, orașul Plopeni
Scoala Gimnazială „Dimitrie Cantemir” Baia Mare
ȘCOALA GIMNAZIALĂ"CAROL I",CĂLĂRAȘI
Scoala Gimnaziala"Gh. Popescu" Margineni
Scoala Gimnaziala, Comuna Gadinti , Neamt
SCOALA GIMNAZIALA,,AVRAM IANCU''TURDA
SCOALA GIMNAZIALA,,C.GIURESCU"CHIOJDU
Scoala Gimnaziala; com. Ion Creanga; jud.Neamt
Scoala Profesională „Emil Drăgan”, Gradistea- jud. Braila
Școala „ Avam Iancu” Dej
ȘCOALAGIMNAZIALĂ GH.ȘINCAI FLOREȘTI
Scoil an Spioraid Naoimh
Scoil Bhríde, Glen, Edgeworthstown, Co Longford
Scoil Chaitríona
Scoil Cholmcille Blarney Street
Scoil Chonglais
Scoil Chonglais Post-Primary School, Baltinglass, Co. WIcklow, Ireland
Scoil Eoin Kilbarrack, Dublin 5
Scoil Etchen Naofa
Scoil Iosef Naofa, Corville NS, Roscrea, Co. Tipperary.
Scoil Mhuire Strokestown
Scoil Mhuire Trim
Scoil Oscair CNS
Scoil Raifteirí
Scoil Ruain
Scoil Thomais
Scoil Ui Mhuiri Dunleer
SCOLA GIMNAZIALA SFANTA VINERI MUNICIPIUL PLOIESTI
Scool Advisors of Herakleion/Crete
scuola infanzia Levrange Pertica Bassa
Scuola media P. Borrotzu - Nuoro
scuola media superiore
Scuola media superiore italiana di Fiume- Srednja talijanska škola Rijeka
Scuola primaria Duca d Aosta
Scuola Secondaria di primo Grado "G.B. Basile" - Giugliano in Campania (NA)
Scuola secondaria di primo grado "giacinto Diano" pozzuoli
Scuola secondaria di primo grado "Silvio Moretti" Casto (Brescia)
Second Chance School of Volos
Second Secondary school " St. Paisii Hilendarski" - Radnevо
Secondaria 1°
Secondaria di primo grado
Secondary school
Secondary agricultural school, Bar-Montenegro
Secondary High School "Acad. Ivan Tsenov"' VRATSA
Secondary Medical School Ante Kuzmanica Zadar
Secondary Medical School, Split
secondary Messinias
secondary school
Secondary School "Ioan Vladutiu", Ludus, Mures county
Secondary School " Antonie Mogos " Ceauru - Balesti
Secondary school " IES López de Arenas"
Secondary school "17 septembar" Zabljak
Secondary School "Hristo Botev"
Secondary School "Ioan Vladutiu", Ludus, Mures county
Secondary school "Konstantin Konstantinov"-Sliven
Secondary school "Nesho Bonchev" Panagyurishte
Secondary School "Nikolay Katranov" - Svishtov, Bulgaria
Secondary school "Pashko Vasa"/Shkoder/Albania
Secondary school "St. Sofrony Vrachansky" - Plovdiv
Secondary School "Vasil Levski" Dulovo
secondary school "Vela Blagoeva", Veliko Tarnovo
Secondary School ,, Ioan Vladutiu", Ludus, Mures county
Secondary School Athens
Secondary School Dobrosloveni, Olt
SECONDARY SCHOOL FARCASELE
Secondary School Hristo Smirnenski, s. Stroevo
Secondary School Ion Visoiu Chitila
Secondary school Ivan Vazov, Pleven, Bulgaria
Secondary School Koprivnica
SECONDARY SCHOOL NO. 2 VIDELE
Secondary School No.7 Petrosani
Secondary School number 2 Boldesti-Scaieni Romania
Secondary School number 2 Zielona Gora Poland
Secondary School of Prosotsani
Secondary school of Riga Business College
Secondary school Otec Paisii Kardzhali
Secondary School Vicho Grancharov, Gorna Oryhovitsa
Secondary school Vrbovec
Secondary School with the Study of European Languages "St. Constantine Cyril the Philosopher"
Secondary School „Dimitrie Cantemir” Vaslui
Secondary school, Croatia
Secondary school,,Neofit Rilski" Tvarditsa,Sliven,Bulgaria
secundaria de padrao
Secundary School I. D. Sirbu- Petrila
Secundary School Mihai Eminescu Ploiesti
Sedma gimnazija, Križanićeva 4, Zagreb, Hrvatska
Şehit Özcan Kan Fen Lisesi
Self-employed
Senior High School of Archaggelos - Rhodes
Senior High School of Arfaron
SENIOR HIGH SCHOOL OF INTERCULTURAL EDUCATION OF EVOSMOS
Senior High School of Kranidi
Senior High School of Pompia
Senior High School of Tychero
Senior HighSchool of Louros
Senior Highschool of Nigrita
Senlik Primary school
Sesvete
Sesvetska Sela, Sesvete
Shaban Demiraj, Vlore
Shaula
Shen Wai International School
Shiyan Senior High School (II)
Shortstown Primary School
SHU Episkop Konstantin Preslavski
Shumen university '' Episkop Konstantin Preslavski''
Shumenski univestity
Sian hill College
Silvija Strahimira Kranjčevića
Silvija Strahimira Kranjčevića Elementary School
Šime Budinića, Zadar
Sint-eduardusinstituut
Sint-Franciscusinstituut Melle
Sint-Gummaruscollege, Lier
Sint-jozefinstituut Bokrijk
Sint-Jozefinstituut, Hasseltweg 383 Bokrijk Genk
Sion Hill College
Six-teachear
Six-teacher Primary School of Papadianika Monemvasia
Sixmilebridge National School
Skeiene ungdomsskole
Škola za dizajn, grafiku i održivu gradnju Split
Školska knjiga, d.d.
Školski sportski savez Grada Zagreba
Skopi
Skrundas Secondary School
SMA NEGERI 2 PADALARANG, INDONESIA
SN Naomh Eoin Killenard Co Laois
Soala Gimnaziala Uruguay, Bucuresti
Sofia University "St Kliment Ohridski"
Sofia Vocational High School of electronics "John Atanasov"
Sompio School, Kerava
Sotunki School
SOU
SOU " Vasil Levski"
SOU "Bacho Kiro" CITY Letnica
SOU "Bacho Kiro" city Letnitsa
sou "Doktor Petar Beron"
SOU "Georgy Benkovsky" - Teteven
SOU "Hristo Botev" - Gorna Malina
SOU "HRISTO BOTEV", AJTOS, BULGARIA
SOU "Iordan Iovkov"
SOU "Ivan Vazov" Burgas
SOU "Nesho Bonchev"
SOU "Nikola Karev" Strumica
SOU "Sv. sv. Kiril i Metodii"-gr. Velingrad
SOU "Sv. sv. Kiril i Metodiy" Kozloduy
SOU "Vela Blagoeva", Veliko Tarnovo
SOU Hristo Botev
SOU Hristo Botev, Gorna Malina
sou Kolarovo
SOU Nesho Bonchev
SOU Petko Rosen
SOU s PPPK "Mito Orozov" - Vratsa, Bulgaria
SOU Vassil Levski, Sevlievo, Bulgaria
sou"bacho kiro" letnica
SOU"Emiliqn Stanev" Veliko Tarnovo
SOU"Hristo Botev"- Gorna Malina
SOU"P.Volov"gr.Kaspichan
SOU"Petko Rosen"
SOU"Sv.sv.Kiril i Metodiy"Kozloduy
SOU,,Gjorche Petrov"
SOUDA'S HIGH SCHOOL
Soudas Upper Secondary School
South Dartmoor Community College
Southgate School
SOY"Nikola Ionkov Vapcarov"- Petrich
spaceteacher
Special Education School Blind Athens
Special Education Vocational High School
SPECIAL KINDERGARTEN FOR THE BLIND IN ATHENS
special primary Zefyri
special school for children with autism
Special School For The Blind
Special Vocational School of Serres
Specialized Secondary school of Natural science and maths "Akad. prof.d-r Asen Zlatarov""
Specialized Secondary school of Natural Sciences and Maths “Akad. prof dr. Asen Zlatarov”
SPGE "John Atanassof"
Sport Higt School- "Nikola Simov"- Targovishte
Sports High School Slatina
Sportska gimnazija Zagreb
Springbank Primary School
SPŠ Chemická Brno
Srednja ekonomsko-ugostiteljska
Srednja poljoprivredna skola Bar
Srednja škola " Jure Kaštelan" Omiš
Srednja škola Ambroza Haračića
Srednja škola August Šenoa Garešnica
Srednja škola Ban Josip Jelačić
srednja škola Biograd na Moru
Srednja škola Braća Radić, Kaštel Štafilić-Nehaj
Srednja skola Buzet
Srednja škola Dalj
Srednja škola Delnice
Srednja škola Dental centar Marušić
Srednja škola Donji Miholjac
Srednja škola Dragutina Stražimira
Srednja škola Duga Resa
Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića, Ploče
Srednja škola Hvar
Srednja škola Isidora Kršnjavoga
Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice
srednja škola isidora kršnjavoga našice, croatia
Srednja škola Ivan Seljanec Križevci
Srednja škola Ivana Trnskoga Hrvatska Kostajnica
Srednja škola Ivanić Švear Ivanić Grad
Srednja škola Jelkovec
Srednja škola Krapina
Srednja škola Lovre Montija
Srednja škola Ludbreg
Srednja škola Mate Blažine Labin
Srednja škola Metković
Srednja škola Metković i Srednja škola Fra Andrije Kačića Miošića Ploče
Srednja škola Novi Marof
Srednja škola Oroslavje
Srednja škola Otočac
Srednja skola Petrinja
Srednja škola Prelog
Srednja škola Topusko
Srednja škola Valpovo
Srednja skola Vela Luka
Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo
Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo Rijeka
Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo, Rijeka
Srednja škola Zlatar
Srednja škola Zlatat
Srednja škola Zvane Črnje Rovinj
Srednja škole Isidora Kršnjavoga
Srednja škols Bol, Bol
Srednja stručna škola "Dr Radivoj Uvalić" Bačka Palanka
Srednja strukovna škola Antuna Horvata
Srednja strukovna škola Antuna Horvata Đakovo
Srednja strukovna skola Antuna Horvata, Djakovo
Srednja strukovna škola, Varaždin
Srednja tehnička škola, Sombor
Sremski front
Srpska pravoslavna opća gimnazija K. K. Branković
sš
SŠ "Petro Kuzmjak"
SŠ "Sveti Sava" Kladovo
SŠ fra Andrije Kačića Miošića Makarska
SŠ Isidora Kršnjavoga , Našice
SŠ Isidora Kršnjavoga Našice
SS Petro Kuzmjak
Ss. Cyril and Metodius
SŠA Prostějov
St Aidans Community School Brookfield Tallaght D24
St Aloysius College
St Aloysius' College, Sydney, AUSTRALIA
St Benedict's Ongar
St Benedicts Ongar
St Bridget's BNC
St Catherine’s NS Donore Avenue Dublin 8
St Clare's Comprehensive School, Manorhamilton, Co. Leitrim
st columbas college stranorlar
St Conleths Community College, Newbridge, Co.Kildare
St David's CBS
St David's Holy Faith SNS
St Fiachra's SNS
St Francis Boys School Clara
St John Bosco Kiladysart
St Joseph S.S
ST Joseph's CBS Fairview
St Joseph's RC Primary School
St Josephs Rochfortbridge
St Josephs Rush
St Kevins College, Ballygall
St Michael's CEPS, Middleton
St Michael's Holy Faith, Finglas.
St Molaga's SNS
St Nicholas College Dingli Senior Secondary School Malta
st oliver post primary oldcastle
St Patricks Boys National School
St Peter's
St Peters College Dunboyne
St Teresa's NS Corrigeenroe
St Tiernans community school
St Vincent's CBS Glasnevin
St Wolstan's Celbridge
St Wolstan's Community School
St Wolstan's Community School Celbridge
St-Gregorius College, Utrecht
St. Aidan's Community College, Dublin Hill, Cork 71101G
St. Alphege CE Junior School
St. Brendan's N.S.
St. Caimin's community school, shannon
St. Clares College Ballyjamesduff Co. Cavan
St. Clares Comprehensive School
St. Colmcilles C.S.
St. Colmcilles CS Knocklyon
St. David's CBS Artane
St. Declan's College
St. Finian's Community College
St. Finian's Community School Dublin
St. Jarlath's College, Tuam
St. Joseph's College, Lucan, Co. Dublin
St. Josephs ,Stanhope St
St. Leo's College Carlow
St. Louis Secondary School Monaghan
St. Louis Secondary School, Glen Road, Monaghan, Ireland.
St. mary's college Dundalk
St. Mary's College, Arklow, Co. Wicklow
St. Mary's secondary school Edenderry
St. Munchin's Girls' School
St. Oliver's Community College
St. Patrick's N.S., Slane, Co. Meath
St. Patrick`s College Cavan
St. Paul Island K-12 School
St. Peter Apostle JNS
St. Peters College Wexford
St. Vincent's Castleknock College
St. Vincents Secondary School Dundalk
St.Aidans CBS
St.Aloysius College
St.Brigid's College Callan, Co.Kilkenny
St.Damian's National School
St.David's Holy Faith, Greystones, Co.Wicklow
St.Eunans College
St.Josephs Rochfortbridge
st.louis dundalk
St.Mac Daras Community College
St.Mary's Secondary School, Charleville, Co.Cork, Ireland
St.Mary's Secondary School, Irishtown, New Ross, Co.Wexford
St.Nathy's College, Ballaghaderreen, Co.Roscommon
St.Peters College Dunboyne, Meath
St.Vincent's CBS
St.Vincent's Secondary School, Dundalk
St.Wolfgang Schule Reutlingen
Stanwell
Stanwell School
STC-Group
Stenden Hogeschool
Stojan Novaković Primary School
Stoke Canon CofE Primary School
Stoqn Mixailovski Varna
Stourfield Junior School
Straffan N S School
Stredná priemyselná škola Trnava
Strednja Strukovna Škola Antuna Horvata Đakovo
Strojarska i prometna skola Varazdin
Strojarska tehnička škole Osijek
Strukovna Škola Vice Vlatkovića
Strukovna škola Vukovar
Stubenbastei GRG1
Stubičke Toplice
Student an Uni Wien
SU "Hristo Yasenov"
SU "Lyuben Karavelov
SU "Neofit Rilski" - Dolna banya
SU "Sv.sv.kir
SU,,Sv.Sv.Kiril i Metodii''-gr.Radomir
Summit Academy High School
Sun Valley High School
Suor Orsola
Suutarila Primary School
Suutarilan ala-aste
Sv.Kliment Ohridski Dalgopol
sv.sv.Kiril i Metodii s.Markovo
Sveti Sava, Sombor
Swan Hill College, Australia
Swanage School
Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Henryka Sienkiewicza
t Rijks
T.N.SOCOLESCU TECHNICAL COLLEGE
Talijanska srednja škola-Scuola media superiore italiana Rovinj-Rovigno
Tallaght Community School
Tallaght Community School, Dublin, Ireland,
Tallinna Prantsuse Lütseum
Taras Shevchenko Himnazia, Kropyvnytskyi, Ukraine
Tartu Annelinna Gümnaasium
Tartu Jaan Poska Gümnaasium
Taunton Centre Taunton Deane Partnership College
Taunton Centre, Taunton Deane Partnership College
Taunton Deane Pupil referral unit
Taurage 'Saltinis' progymnasium
Teach For India
TECHICAL SCHOOL
Techical School Zupanja
TECHNE S.r.c.l
Technical and industrial secondary school Ruđera Boškovića in Sinj
Technical College "Mihai Viteazul" Oradea, Romania
TECHNICAL COLLEGE DORIN PAVEL,ALBA IULIA
Technical College Dumitru Mangeron Bacau
Technical College of Food Industry Suceava
Technical College ”Anghel Saligny”, Bucharest
Technical Lycee
Technical scholl
Technical school "23.maj"
Technical school for mechanical engineers and naval architects
technical school Pozega
Technical school Slavonski Brod
Technisch instituut Sint -Michiel
Technological High School "Teodor Diamant",Boldesti-Scaeni,PH
Technological High School "Teodor Diamant",Boldesti-Scaeni,PH
Technological High School Jimbolia
Technological High School of Reviga
Technological Highschool "V.Madgearu",Rosiori de Vede,Romania
TECHOLOGICAL HIGH SCOOL DIMITRIE FILIPESCU BUZAU ROMANIA
Tecla Sala
tecnico industrial MARCO AURELIO BERNAL de garagoa
TED Gaziantep College
TEE EA B (Secondary Vocational School for SEN students, Thessaloniki)
TEE EIDIKHS AGWGHS EGALEO
TEEEA B! (Vocational-Technical school for SEN students)
tehn
Tehnical College of Food Industry Suceava
Tehnička škola Obrenovac
Tehnička škola i prirodoslovna gimnazija Ruđera Boškovića
Tehnička škola i prirodoslovna gimnazija Ruđera Boškovića Osijek
Tehnička škola Knjaževac
Tehnicka skola Rudjera Boskovica Zagreb
Tehnička škola Ruđera Boškovića Zagreb
Tehnička škola Slavonski Brod
Tehnička škola Trstenik
Tehnička škola u Imotskom
Tehnička škola Zagreb
Tehnička škola Županja
TEHNOLOGICAL HIGH SCHOOL VIRGIL MADGEARU
telalim
Terenure College Dublin
Tesoro de la Cumbre IED Bogotá Colombia
test
test bg
Test school
testschool Magweg
Texas Tech University Outdoor School
The British School of Gran Canaria
The Bronx High School of Science
The Castle School
The First Academy
The First High School of Bolesław Prus in Siedlce
The Heathland School
The High School, Rathgar, Dublin 6
The Island Free School
The Kings Hospital
The New School - Medellín, Colombia
The Premier Academy
the school name is not on the list.
The St. Ioan Jacob Orthodox Theological High School Dorohoi
The Swanage School
The Teresian School
The Thomas Hardye School
The Tiffin Girls' School
The University of Warwick
the ‘Academician Nikola Obreshkov’ Natural Sciences and Mathematics High School - Razgrad
Thekleio Gymnasium Limassol - Θεκλειο Γυμνασιο Λεμεσου
Theodor Rosetti middle school Solesti
Theodoropoulos private school
Theoretical Highschool Elf, Cluj-Napoca
Thermi's 5th Kindergarden-5ο Νηπιαγωγείο Θέρμης
Thing Global in Ukrain
This is an international community
Tidcombe Primary School
Tjødnalio
to perivoli tis giagias (kindergarten in Kalamata)
Trabalhadora Independente
Tralee CBS
Trefort Bilinhual Technical High School
Treto osnovno "Dimityr Blagoev"
Trinity Comprehensive Ballymun
Trinity Comprehensive School
Trinity Comprehensive Secondary School Ballymun
TRITO DIMOTIKO SXOLEIO ZOGRAFOU
TSŠ - SMSI "Leonardo da Vinci" BUJE - BUIE
TSŠ Dante Alighieri Pula
Tuitor
Tullamore Community Training Centre
Tullamore Educate Together
tullow community school
Turkey
Turkey İzmir SEV Middle school
Turkey tekirdag vocational and technical high school
Twyford Church of England High School
TΕΤΑΡΤΟ ΓΕΛ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
U
UCR
UCSE
UE Jose Enrique Arias
Ugostiteljska škola Opatija
Uğur Okulları Antalya Çallı Kampüsü / Anadolu Lisesi
Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium
UK High School
UNESCO-Projektschule GHSE
Uni Bayreuth
UNITED NURSERY SCHOOL AND KINDERGARTEN№ 6, Sofia, Bulgaria
Universidad
Universidad Internacional de la Rioja
Universidad Metroplitana.
Universidad Nacional Autonoma de Nicaragua UNAN-Managua
Università di Camerino UNICAMearth
Universität Bayreuth
Universitatea Ovidius, Constanta
Université Bretagne Sud
Université de Cergy-Pontoise
Université de Pau et Pays de l'Adour
University Aegean
University College Northampton
University of Almería
University of Bayreuth
University of Birmingham, School of Physics and Astronomy
University of Bucharest - Romania
University of Cádiz
University of Deusto
University of Exeter
University of Granada
University of Helsinki
University of Library Studies and Information Technologies
UNIVERSITY OF MACEDONIA
University of Namur, Belgium
University of Plymouth
University of Puerto Rico
University of Shumen
University of Split
University of Thessaly
University of Ulster
University of Vienna
University of Vigo
University of Zagreb
Univversitatea Dunarea de Jos Galati
UPF
Upper secondary general education high school of Asimi
Urdaneta
Ursuline College Sligo
Ursulinen-Gymnasium Straubing
uru
Uruguay (el Liceo no está en la lista)
UVG Campus Comitán
Uzicka gimnazija high school
V. gimnazija, Zagreb
Valtari Upper Comprehensive School
Van Monckhoven
Varga Katalin Gimnasium
Varsinas-Suomi 26
Varsinas-Suomi 27
Varsinas-Suomi 28
varv
VARVAKEIO LYCEUM
Varvakeio Model Experimental Junior High School
Varvakeio Protypo Gymnasio
Vasil Kolarov High School
Vasil Levski High School - Velingrad
Vasil Levski Secondary School- Troyan
Vela Luka high school
Veleučilište u Požegi
Vergina's Lyceum
Vernier Europe
VI. osnovna škola Varaždin
VI.osnovna škola Varaždin
VIA Tienen - College
Vidya Niketan School India
VII gimnazija Zagreb
VII. gimnazija
VII. gimnazija (High school)
VIII СОУПЧЕ "А.С.Пушкин" Варна
Virginia College
vlaanderen
Vlachata Primary School
Vlad Tepes High School
Vladimir Prelog Science School
Vocational High School of Agios Ioannis Rentis - 1ο ΕΠΑ.Λ. Αγίου Ιωάννη Ρέντη
Vocational High School of Leros
Vocational school "Prof.dr. Asen Zlatarov"
Vocational School for Agriculture, Aitos
Vocational school of agiculture, Aitos
Vocational school of Agriculture, Aitos
Vocational School of Economics and Management - Pazardzhik
Vocational School of Economics Nada Dimić Zemun Belgrade
Vocational School of Fashion - Ruse
Vocational school of food and agriculture "D.M.Mendeleev" - Lom
VOCATIONAL SCHOOL OF KALLONI
Vocational school of nuclear energy Ïgor V. Kurtchatov"
Vocational school of tourism Nikola Vaptsarov - Kyustendil
Vocational secondary school for tourism - Samokov
Vocational Secondary School of Railway Transport " Nikola Yonkov Vaptsarov"
Volissos High School, Chios, Greece
Vozd Karadjordje
vrilissia
VSOU"Hristo Botev" Montana
Vukovina
Wayne State University
Webster Schroeder High School
Weihai Daguanghua International School, China
Wendell Phillips Acad. HS
Wesley college
West University of Timisoara
Western Norway University of Applied Sciences
Westhill College
Westminster academy
Whitechurch N.S.
Whitnall High School
Wildwood School
Wilhelm-Busch-Gymnasium, Stadthagen, Germany
Willowbrook
Windesheim Flevoland Almere
Windmill Primary School
Withycombe Raleigh
Wood Farm Primary School
Woodbrook Secondary
Woodroffe
WUHAN NO.14 HIGH SCHOOL,NO.117 TANHUALIN WUCHANG,WUHAN,HUBEI,CN-430061,CHINA
WWW.RATIOCINIUM.COM.AR
X. gimnazija Ivan Supek
xabier ikastetxea
XII. gimnazija
XIV beogradska gimnazija
XV Gimnazija
xv. gimnazija (MIOC), Zagreb
xxx
Yavuz Selim Ortaokulu
Yeelim ofarim
Yenimahalle Bilsem
Yenişehir Belediyesi Bilim ve Sanat Merkezi
Ymmerstan koulu, Espoo
Ystad Gymnasium
Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu
Yunus Emre Nursery School
Yunus Emre Ortaokulu Küçükçekmece / İstanbul
Zafer Koleji
Základní škola Arménská 1, Brno
Základní škola Brno, Tuháčkova 25, 617 00 Brno
Základní škola Jungmannova
Základní škola Komenského
Základní škola Luhačovice
Základní škola Třebíč, Benešova 585
Zdravstvena skola Split
Zdravstvena skola, Split
Željeznička tehnička škola Moravice
Ženska opća gimnazija
Zespol Szkol Katolickich w Tczewie
Zespol Szkol Miejskich nr 5 Kedzierzyn Kozle
Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Tarnawie Dolnej
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Zabrzu
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Suchej Beskidzkiej
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 1 i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Suchej Beskidzkiej
Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickie, Toruń
Zespół Szkół w Grzechyni
Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim
Zespół Szkoły i Gimnazjum im. Władysława Orkana w Niedźwiedziu
Ziridis New Generation Primary School
ZS a MS T. G. Masaryka Zastavka
ZŠ Arménská 21, Brno
ZŠ Blansko
ZS Bobrova
ZŠ Brno, Horácké náměstí 13
ZŠ Dr. Malíka, Chrudim
ZŠ E. Valenty, Prostějov
ZŠ Holzova, Brno
ZŠ Jana Wericha
ZŠ Nedvědice
ZŠ Tvrdonice
ZS Zhor
ZŠ Znojmo
ZSO Sucha Beskidzka
ZSS no. 1 in Kruszwica
Zühtü Özkardaşlar Anadolu Lisesi
ZUMAIENA
Zurich schule barcelona
ZVŠ dr. Andrije Štampara Vinkovci
˝Ivan Granđa˝ Primary school
Α Δημοτικό Σχολείο Ύψωνα
Α' Δημοτικό Σχολείο Λακατάμειας
Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε.
Αθλητικο Μουσειο Αγρινίου
Αμερικανική Γεωργική Σχολή Θεσσαλονίκης
ΑΝΑΞΑΓΟΡΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΛΑΜΨΑΚΟΥ
Ανώτερη Σχολή Δραματικής Τέχνης, Τράγκα
ΑΣΠΑΙΤΕ
ΑΣΠΑΙΤΕ ΕΠΠΑΙΚ (ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ)
Β Δημοτικό Παλουριώτισσας
Β΄ ΑΡΣΑΚΕΙΟ-ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ
Β΄ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΓΕΛ
Β΄Διεύθυνση Αθήνας
Γ Δημόσιο Νηπιαγωγείο Καιμακλίου
ΓΓΔΒΜ, ΥΠΑΙΘ
ΓΕ.Λ. Καλαβρύτων
ΓΕΕΛ Ριζαρείου
ΓΕΛ ΑΝΕΖΑΣ
ΓΕΛ Αγιας Τριάδας
ΓΕΛ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΕΛ ΒΑΜΟΥ
ΓΕΛ ΒΕΛΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑ
ΓΕΛ Γαζίου Ηρακλείου Κρήτης
ΓΕΛ ΓΟΝΝΩΝ Ν. Λάρισας
ΓΕΛ ΓΟΥΒΩΝ
ΓΕΛ ΔΕΜΕΝΙΚΩΝ
ΓΕΛ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΓΕΛ Ερυθρών - Senior High School of Erythres
ΓΕΛ ΖΑΧΑΡΩΣ
ΓΕΛ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΓΕΛ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΓΕΛ Καστριτσίου, Αχαΐα
ΓΕΛ Κάτω Αχαΐας
ΓΕΛ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ
ΓΕΛ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΓΕΛ Λούρου Πρέβεζας
ΓΕΛ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΓΕΛ ΜΑΡΑΘΟΚΑΜΠΟΥ
ΓΕΛ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΓΕΛ ΜΟΙΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΓΕΛ Ν. ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ
ΓΕΛ ΝΑΞΟΥ
ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ
ΓΕΛ Πεντάπολης
ΓΕΛ ΣΟΦΑΔΩΝ
ΓΕΛ ΣΟΧΟΥ
ΓΕΛ Συκουρίου Ν. Λάρισας
ΓΕΛ ΣΦΑΚΙΩΝ
ΓΕΛ Τραγαίας Νάξου
ΓΕΛ ΥΔΡΑΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΕΙΡΑΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΑΜΟΥ
Γενικό Λύκειο Βάμου - Χανιά
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΥΚΟΛΙΩΝ
Γενικό Λύκειο Διδυμοτείχου
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΟΥΡΕΙΑΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΟΥΔΡΟΥ
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ
Γενικό Λύκειο Πάτμου
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ
Γενικό Λύκειο Σουφλίου
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ
Γέννειο Γυμνάσιο Πάτμου
ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΧ. ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ Β/ΘΜΙΑΣ Ν ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΑΣΚΗΣΗΣ-ΠΤΔΕ-ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥ
ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ / ΠΔΕ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΚΓΑΙΟΥ
ΓΥΜΑΝΣΙΟ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ
Γυμνάσιο & ΛΤ Μακρυχωρίου Ν. Λάρισας
ΓΥΜΝΑΣΙΟ &Λ.Τ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Γ.Π ΚΑΡΥΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ - Λ.Τ. ΒΙΛΙΩΝ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ - Λ.Τ. ΧΑΛΚΗΣ
Γυμνάσιο - Λυκειακές Τάξεις Ζηπαρίου Κω
Γυμνάσιο - Λυκειακές Τάξεις Στύρων Ευβοίας
Γυμνάσιο Αγιάς Λάρισα
Γυμνάσιο Αγιάς Λάρισας
Γυμνάσιο Ακροπόλεως, Λευκωσία
Γυμνάσιο Αμμοχωρίου Φλώρινας
Γυμνάσιο Ανδραβίδας
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΔΡΙΤΣΑΙΝΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΦΑΡΩΝ
Γυμνάσιο Αρχιεπισκόπου Μακαρίου Γ'- Πλατύ
Γυμνάσιο Βάμου Χανίων
Γυμνάσιο Βάρδας
Γυμνάσιο Βέλου Κορινθίας
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΖΙΟΥ
Γυμνάσιο Γαργαλιάνων
Γυμνάσιο Διανέλλου και Θεοδότου
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΘΗΡΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Γυμνάσιο Θήρας
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΡΑΨΑΝΟΥ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΑΣΜΟΥ ΡΟΔΟΠΗΣ
Γυμνάσιο Ιτέας Φωκίδας
Γυμνάσιο και Γενικό Λύκειο Ευπαλίου
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΡΟΔΟΥ
Γυμνάσιο Καμαρών Αχαΐας
Γυμνασιο Καμινιων
Γυμνάσιο Καναλακίου
Γυμνάσιο Καπανδριτίου
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙΩΝ
Γυμνάσιο Καρυώτισσας
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ
Γυμνάσιο Κερατέας
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΦΑΛΟΥ
Γυμνάσιο Κουτσουρά Λασιθίου
Γυμνάσιο Λ. Τ. Τήλου
Γυμνάσιο Λ.Τ Κουφονησίων
ΓΥΜΝΑΣΙΟ Λ.Τ. ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ Λ.Τ. ΤΡΙΚΕΡΙΟΥ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ
Γυμνάσιο Λεχαινών
Γυμνάσιο Λεωνιδίου
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΜΕΝΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ - ΚΡΗΤΗ
Γυμνάσιο Μακροχωρίου Ημαθίας
Γυμνασιο Μασαρων Ροδου
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕ ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΝΙΣΥΡΟΥ
Γυμνάσιο Μεγαλόπολης, Secondary School of Megalopoli, Arcadia
Γυμνάσιο Μελεσών
Γυμνάσιο Μελεσών Ηρακλείου Κρήτης
Γυμνάσιο Μοιρών
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ
Γυμνάσιο Νέας Σελεύκειας
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΟΥ ΣΟΥΛΙΟΥ ΣΕΡΡΩΝ-JUNIOR HIGH SCHOOL OF NEO SOULI SERRES, GREECE
Γυμνασιο Ξηρολιμνης Νομου Κοζάνης
Γυμνάσιο Ομόδους
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Γυμνάσιο Παξών
Γυμνασιο Παραλιας Καλαμάτας
Γυμνάσιο Πέρδικας
Γυμνάσιο Πέτα
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
Γυμνάσιο Πλαταριάς
Γυμνάσιο Πλατυκάμπου
Γυμνάσιο Πλατυκάμπου Ν. Λάρισας
Γυμνάσιο Πόμπιας
Γυμνάσιο Ρεντίνας
Γυμνάσιο Σ.Σ.Μουριών
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΔΑΣ
Γυμνασιο Φιλοθέης
Γυμνάσιο Φούστανης
Γυμνάσιο Ψαρών
Γυμνάσιο Ψαχνών Εύβοιας
Γυμνάσιο-Λ.Τ. λειψών
ΓΥΜΝΑΣΙΟ-Λ.Τ. ΝΙΣΥΡΟΥ
Γυμνάσιο-Τ.Λ. Κορθίου
Δ. Σ. Θυμιανών - Χίος
Δ.Σ. Μάλεμε
Δ΄ Δημοτικό Αραδίππου
ΔΔΕ Κυκλάδων
Δεν έχω τοποθετηθεί ακόμα, έχω αποσπαστεί στο ΠΥΣΠΕ Λάρισας
ΔΕΣΚΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΡΓΑΣ
Δεύτερο Γυμνάσιο Γλυφάδας
ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΙΚΙΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Δημόσιο Νηπιαγωγείο Καιμακλίου
ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΓΛΥΦΑΔΑ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Δημοτικά Σχολεία Γέρακα
ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΧΑΪΑΣ
Δημοτικό Αγίας Τριάδας
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧ. ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΥ
Δημοτικο σχολείο ΄Εβρου
Δημοτικό Σχολείο Αγίας Μαρίνας ΚΑ, Λευκωσία, Κύπρος
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Δημοτικό Σχολείο Αγίου Δημητρίου Αργολίδας
Δημοτικό Σχολείο Αγλαντζιάς Α-Αγίου Γεωργίου
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΔΑΜΑΝΤΑ ΜΗΛΟΥ/ Primary school Adamantas Milos
Δημοτικό Σχολείο Αδριανής -Νικηφόρου
Δημοτικό Σχολείο Αδριανής Νικηφόρου
Δημοτικό Σχολείο Αδριανής-Νικηφόρου
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΙΚΙΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΩ ΑΛΙΣΣΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
Δημοτικό Σχολείο Αραδίππου Α΄
Δημοτικό Σχολείο Αραδίππου Ε'
Δημοτικό Σχολείο Αράχωβας
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΚΙΩΝ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δημοτικό Σχολείο Αρχιλόχου - Μάρπησσας Πάρου
Δημοτικό Σχολείο Ασκληπιείου
Δημοτικό Σχολείο Βαθέος Σάμου
Δημοτικό Σχολείο Βατώντα Εύβοιας
Δημοτικο σχολειο Βλαχατων Κεφαλονιας
Δημοτικό Σχολείο Βυτίνας
Δημοτικό Σχολείο Βώρων
Δημοτικο Σχολειο Γερανιου Χανιων
δημοτικό σχολείο δαλαμανάρας άργος
Δημοτικό Σχολείο Δεσφίνας
Δημοτικό Σχολείο Επισκοπής
Δημοτικό Σχολείο Θύμαινας
Δημοτικό Σχολείο Θύμαινας / Primary School of Thymaina
Δημοτικό Σχολείο Θύμαινας/ Primary school of Thymaina
Δημοτικό Σχολείο Καλαβασού
Δημοτικό Σχολείο Καλάνδρας
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
Δημοτικό Σχολείο Κάτω Σχολαρίου Θεσσαλονίκης
Δημοτικό Σχολείο Κοζάνης "Χαρίσιος Μούκας"
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΗΣΣΙΑΣ ΚΕΑΣ
Δημοτικό Σχολείο Λεωνιδίου
Δημοτικό Σχολείο Ματσουκίου Ιωαννίνων
Δημοτικό Σχολείο Μεθώνης "Γεωργακοπούλειο"
Δημοτικό Σχολείο Μενοίκου
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΙΚΡΟΥ ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΞΑΝΘΗΣ
Δημοτικό Σχολείο Νεοχωρούδας
Δημοτικό Σχολείο Οινουσσών
Δημοτικό Σχολείο Ολύνθου
Δημοτικο Σχολείο Ολύνθου - Primary School of Olynthos
Δημοτικό Σχολείο Παπαδατών Αιτ/νίας
Δημοτικό Σχολείο Παραλίας Αυλίδας
Δημοτικό Σχολείο Περβολιών Λάρνακας
Δημοτικό Σχολείο Πλατέος
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
Δημοτικό Σχολείο Ποταμού Κυθήρων
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΙΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΪΤΙΚΩΝ
Δημοτικό Σχολείο Ροϊτίκων Πάτρας
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΪΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΩΝ
Δημοτικό Σχολείο Σταμνάς Αιτωλοακαρνανίας
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΓΛΥΦΑΔΑ
Δημοτικό Σχολείο Σταυρακίου Ιωαννίνων
Δημοτικό Σχολείο Συκουρίου Λάρισας
Δημοτικό Σχολείο Τροπαίων
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΛΟΓΗΤΩΝ-Ν.ΠΛΑΓΙΩΝ
Δημοτικό σχολείο Φρε
Διάθεση ΠΥΣΔΕ
Διαπολιτισμικό δημοτικό σχολείο Αλσούπολης, Νέα ιωνία, Αθήνα
ΔΣ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ
Ε.Ε.Ε.Ε.Κ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
Ε.Ε.Ε.ΕΚ. Κοζάνης
Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ
Ε.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ
Ε.Π.ΠΑΙ.Κ.
ΕΕΕΕΚ Ελευσίνας
ΕΕΕΕΚ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΕΕΕΚ ΤΥΦΛΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥΑΝΑΠΗΡΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΕΕΕΕΚ ΤΥΦΛΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥΑΝΑΠΥΡΩΝ
Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών
Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο
Ειδικο Γελ Αθηνών
Ειδικό ΓΕΛ Ιλίου
Ειδικο Γυμνάσιο - Γελ Αθηνών
Ειδικό Γυμνάσιο Αθηνών
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Ειδικό Δημοτικό Σχολείο Κωφών/Βαρηκόων Λυκόβρυσης/Πεύκης-The Special Elementary School for the Deaf and Hard of H
Ειδικό Δημοτικό Σχολείο Μυτιλήνης
Ειδικο Δημοτικο Σχολειο Τυφλοκωφων Καλλιθεας
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΦΛΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΦΛΩΝ Κ ΑΜΒΛΥΩΠΩΝ ΞΑΝΘΗΣΣ
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΦΛΩΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΦΛΩΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ;
Ειδικό Επαγγελματικό Γ/σιο & Λ.Τ.Ελευσίνας
Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο Αγίου Δημητρίου
Ειδικό ΕΠΑΛ Χαλκίδας
ΕΙΔΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΙΔΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΕΡΑΤΑΤΩΝ
ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ - ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΜΟΥ
Εκπαιδευτηρια Γειτονα
Εκπαιδευτήρια Δούκα
Εκπαιδευτήρια Καίσαρη
Εκπαιδευτήρια Κωστέα - Γείτονα
Εκπαιδευτήρια Κωστέα-Γείτονα
Εκπαιδευτήρια Λαμπίρη
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΟΥΓΑ
Εκπαιδευτήρια Παλλάδιο Βάρης
Εκπαιδευτήρια Πάνου
Εκπαιδευτήρια Ροδίων Παιδεία
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
Εκπαιδευτικοί Αχαϊας
Εκπαιδευτικοί Δυτικής Αχαϊας
Εκπαιδευτικός Β/θμιας
ΕΚΦΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΕΚΦΕ Εύβοιας
ΕΚΦΕ Ευόσμου
ΕΚΦΕ ΘΗΡΑΣ
ΕΚΦΕ Κω
ΕΚΦΕ Πρέβεζας
ΕΚΦΕ Ρεθύμνου
Ελληνικό Δημοτικό Σχολείο Ντύσσελντορφ
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (HELLENIC COLLEGE OF THESSALONIKI
Ελληνογαλλικο Νηπιαγωγειο Ε. ΚΟΚΚΩΝΗ
ΕΝΕΕΓΥΛ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΕΝΙΑΙΟ ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ - ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΑΣ
ΕΠΑ.Λ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΕΠΑ.Λ. Βασιλικών (Ν. Θεσσαλονίκης)
ΕΠΑΛ ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤΗ
ΕΠΑΛ ΑΛΙΜΟΥ
ΕΠΑΛ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ
ΕΠΑΛ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ - Vocational High School of Axioupoli
ΕΠΑΛ Δεσκάτης
ΕΠΑΛ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ
ΕΠΑΛ Ηγουμενίτσας
ΕΠΑΛ Ηράκλειας (N. Σερρών)
ΕΠΑΛ ΚΑΝΤΑΝΟΥ ΧΑΝΙΑ
ΕΠΑΛ ΚΑΝΤΑΝΟΥ ΧΑΝΙΑ-EPAL KANDANOU CHANIA
ΕΠΑΛ Καστοριάς
ΕΠΑΛ ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ
ΕΠΑΛ Νιγρίτας
ΕΠΑΛ Ραφήνας (Technical High School Rafina-Attika)
ΕΠΑΛ Ρεθύμνου (Εσπερινό & 1ο)
ΕΠΑΛ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ Ν. ΣΕΡΡΩΝ
ΕΠΑΛ ΣΥΡΟΥ
ΕΠΑΛ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΕΠΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΕΠΑΣ Καλαμακίου Αττικής
Εργαστηριακό Κέντρο Φυσικών Επιστημών (Ε.Κ.Φ.Ε.) Λακωνίας
ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ
ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Εσπερινό Γυμνάσιο Σερρών (με Λυκειακές Τάξεις)
Εσπερινό λύκειο παλλήνης
ΕΣΠΕΡΝΙΟ ΕΠΑΛ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Ευαγγελική Σχολή Σμύρνης
Ζάννειο Πειραματικό Γυμνάσιο Πειραιά
Ηλιακό Λεωφορείο
Ημερήσιο Γυμνάσιο Ασκληπιείου Αργολίδας
Ημερήσιο Γυμνάσιο Ελάτειας
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ ΣΕΡΡΩΝ
ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ "ΦΟΡΟΥΜ"
Ιδιωτικό Δημοτικό "ΔΕΛΑΣΑΛ" Θεσσαλονίκη
Ιδιωτικό Δημοτικό Neue Schule
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ: "Η ΓΕΛΑΣΤΗ ΦΡΑΟΥΛΑ"
ΙΕΚ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΙΝΕΔΙΒΙΜ
ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΣΤΙΣ ΕΠΑΣ ΜΑΘΗΤΕΙΑΣ ΤΟΥ ΟΑΕΔ
Καλλιτεχνικό Γυμνάσιο με Λυκειακές τάξεις Αμπελοκήπων
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΕΡΑΚΑ
Καλλιτεχνικό Σχολείο Ηρακλείου
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΔΒΜ ΜΕΓΑΡΩΝ
ΚΕΣΥΠ Πύργου Ηλείας
ΚΛΕΙΣ
Κολλέγιο Ανατόλια
ΛΑΚΩΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΦΡΑΓΚΗ
Λανίτειο Λύκειο Λεμεσού
Λάππειο 1ο Γυμνάσιο Νάουσας
Λάρισας
ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΛΥΚΕΙΟ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΠΕΤΡΟΥ ΚΑΙ ΠΑΥΛΟΥ
λυκειο Ζεφυρίου
Λύκειο Λατσιών Λευκωσία Κύπρος
Λύκειο Λιβαδιών
Λύκειο Μαργαριτίου
Μαθητές από Δημοτικά Σχολεία της Δυτικής Αχαΐας
ΜΕΙΟΝΟΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΥΚΗΣ
Μειονοτικό Σχολείο Δοκού
ΜΟΥΣΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣ
ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥ
ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
Νάουσα Ημαθίας-5ο Δημοτικό
Νηπιαγωγεία Κέρκυρας Corfu Kindergartens Ionian Islands, Greece
νηπιαγωγειο
Νηπιαγωγείο Αγίας Θέκλης/Primary School of Agia Thekli
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΦΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
νηπιαγωγείο Καλού Χωριού
Νηπιαγωγείο Καναλίων
Νηπιαγωγείο Κληματιάς Ιωαννίνων
Νηπιαγωγείο Μαΐστρου Αλεξ/πολης
Νηπιαγωγείο Μαΐστρου Αλεξανδρούπολης
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΒΕΡΓΑΣ
Νηπιαγωγείο Τανάγρας
ΟΛΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΕΛΛΑΣ
Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Βλαχάτων Κεφαλονιάς
Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Δερματούσας
Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Πυργίου
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΙΟΥ
Ολοήμερο Νηπιαγωγείο Δαφνίου Λακωνίας
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΕΛΛΑΣ
Ολοήμερο Νηπιαγωγείο Πυθαγορείου
Πανεπιστήμιο Κρήτης
ΠΕΔΙΕΚ Ηπείρου, Αλεξάνδρα Σούλη, Πρεσβευτής ISE
Πειραματικό Λύκειο Πανεπιστημίου Κρήτης Ρέθυμνο
Περιφ. Διευθυνση Εκπαίδευσης Ιονίων Νήσων
Περιφερειακή Δ/ση Εκπαίδευσης Θεσσαλίας, Ν. Λάρισας
Περιφερειακή Διεύθυνση Αττικής
Περιφερειακή Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Αττικής
Περιφερειακή Διεύθυνση Εκπ/σης ΑΜΘ
Περιφερειακή Διεύθυνση Εκπαίδευσης Κρήτης
ΠΙΝΔΑΡΕΙΟ-2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΗΒΑΣ
Πράσινο Νηπιαγωγείο Τρίπολης
ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ
Πρότυπο Γενικό Λύκειο Ευαγγελικής Σχολής Σμύρνης
Πρότυπο Λύκειο Βαρβακείου Σχολής
Πρότυπο Λύκειο Ευαγγελικής Σχολής Σμύρνης
Πρότυπο Πειραματικό ΓΕΛ Πανεπιστημίου Μακεδονίας
ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Προτυπο Πειραματικό Γυμνάσιο Ζωσιμαίας Σχολής Ιωαννίνων
Πρότυπο Πειραματικό Γυμνάσιο Ηρακλείου
Πρότυπο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Πανεπιστημίου Αθηνών - ΠΣΠΑ
Πρότυπο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Σερρών "Κωνσταντίνος Καραμανλής"
ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ
Πρότυπο Πειραματικό Λύκειο Ευαγγελικής Σχολής Σμύρνης
Πρότυπο Πειραματικό Λύκειο Πανεπιστημίου Κρήτης - Ρέθυμνο (Pilot Experimental Senior High School of University of Crete - Rethym
Πρότυπο Πειραματικό Νηπιαγωγείο Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης
Ράλλεια ΠΔΣ
ΣΔΕ ΒΟΛΟΥ
Σχολεία Β' Αθήνας
Σχολείο Δεύτερης Ευκαιρίας Καλλιθέας
Σχολη Αμεα Αθηνων
Σχολή Μωραΐτη
Σχολή Χιλλ
Σχολική Σύμβουλος 64ης Περιφέρειας Π.Α.
Σχολική Σύμβουλος ΠΕ04 Θεσπρωτίας
Σχολική Σύμβουλος ΠΕ04 Πρέβεζας
Σχολική Σύμβουλος ΠΕ04, Άρτα
Σχολική Σύμβουλος Προσχολικής Εκπαίδευσης Χανίων
Σχολικοί Σύμβουλοι Β. Αιγαίου
Σχολικός Σύμβουλος
Σχολικός Σύμβουλος ΠΔΕ Κρήτης
ΣΧΟΛΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ / ΠΔΕ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
Τ.Ε.Ε. Ειδικής Αγωγής Α' Βαθμίδας Βέροιας
ΤΕΕ & ΕΠΑΛ Ειδικής Αγωγής (Σέρρες)
ΤΕΕ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Α ΒΑΘΜΙΔΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
Τεε Ειδικής Αγωγής Α' Βαθμίδας Πειραιά
ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
φροντιστηριο μεσης εκπαίδευσης "ΒΑΓΕΝΑΣ ΛΟΥΚΑΣ"
Χανιά - Γραφείο Σχολικών Συμβούλων Δ/θμιας Εκπαίδευσης
ГПЧЕ "Йордан Радичков" - Видин
ГПЧЕ"Й.Радичков"- ВИДИН
ЛТ - БАН
Национално училище по изкуствата "Проф. Веселин Стоянов" - Русе
НПГ "Димитър Талев", град Гоце Делчев
Основно училище "Св.Св. Кирил и Методий" - С.Марково Обл. Пловдив
Основно училище "Христо Максимов", Самоков
Основно училище"Антон Семьонович Макаренко", Боровица
ОУ "Петко Рачев Славейков" с. Изгрев, обл. Шумен
ОУ " Антон Макаренко" с. Боровица, общ Ардино, обл Кърджали
ОУ "В. и Кр.Тютюнджян"
ОУ "Виктория и Крикор Тютюнджян"
ОУ "Иван Вазов" - Видин
ОУ "Св. Паисий Хилендарски" с. Хаджидимитрово
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" с.Зараево
ОУ "Христо Ботев" - с. Брестница
ОУ "Христо Ботев", гр. Сапарева баня
ОУ" Васил Друмев" - Орляк, Тервел, Добрич
ОУ"Иван Вазов"
ОУ"Св.св.Кирил и Методий"-гр.В.Преслав
ОУ"цАНКО ЦАРКОВСКИ" -с. Средище
Оу,,Св.Св.Кирил и Методий''-с.Марково,обл.Пловдив
ОУ,,Св.Св.Кирил и Методий''с.Марково,обл.Пловдив
Оу,Св.Св.Кирил и Методий''-с.Марково,обл.Пловдив
ПГ "Христо Смирненски" гр. Ракитово
ПГ по ЖПТ "Христо Смирненски", Карлово
ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков" Сливен
ПГО "Станка Николица Спасо-Еленина"
ПГОСУ - гр. Дупница
ПГОСУ-Дупница
ПГОХХТ д-р АСЕН ЗЛАТАРОВ ШУМЕН
ПГСАГ "Пеньо Пенев" Русе
ПГХТД"Проф. д-р Асен Златаров" гр. Нови пазар
Пето основно училище "Митьо Станев" Стара Загора
Пето основно училище "Митьо Станев" Стараа Загора
ПМГ" Акад. Боян Петканчин "
ПМГ"Екзарх Антим I"-Видин
ППМГ - Ловеч
Професионална гимназия "Златю Бояджиев", гр. Брезово
Професионална Гимназия по Битова техника - Пловдив
Професионална Гимназия по Компютърни Технологии и Системи
Професионална гимназия по механоелектротехника - Пазарджик
Професионална гимназия по облекло
Професионална гимназия по облекло "Кн. Мария Луиза"
Професионална гимназия по речно корабостроене и корабоплаване-Русе
Професионална гимназия по техника и електротехника "Христо Ботев" - Монтана
Професионална гимназия по туризъм и хранително-вкусови технологии "Алеко Константинов"-гр. Търговище
Професионална техническа гимназия
Първо основно училище "Христо Ботев"
СГСАГ "Христо Ботев" - София
СОУ "Васил Дечев" гр. Чепеларе
СОУ "Вела Благоева"
СОУ "Д-р Петър Берон", с. Хитрино, обл. Шумен
СОУ "Йордан Йовков", гр. Кърджали
СОУ "Козма Тричков"- Враца
СОУ "Любен Каравелов", гр. Добрич
СОУ "Нешо Бончев", гр. Панагюрище
СОУ "Николай Катранов" - Свищов
СОУ "Отец Паисий"
СОУ "Пейо Яворов" град Плевен BULGARIA
СОУ "Св.св. Кирил и Методий" гр. Козлодуй
СОУ "Свети Свети Кирил и Методий" - Пловдив
СОУ "Свети свети Кирил и Методий", гр. Пловдив
СОУ "Хан Исперих"
СОУ "ХРИСТО БОТЕВ" - с.Баните, обл. Смолян
СОУ "Христо Ботев", Русе
СОУ "Христо Смирненски"
СОУ за европейски езици, Русе
СОУ с паралелки за професионална квалификация "Мито Орозов"
СОУ с ПППК "Мито Орозов"
СОУ с ПППК "Мито Орозов" гр.Враца
СОУ"БАЧО КИРО" град ЛЕТНИЦА
СОУ"Вела Благоева"
СОУ"Димитър Матевски" Пловдив
СОУ"Иван Вазов" , Вършец
СОУ"Иван Вазов"- Благоевград
СОУ"Йордан Йовков" гр. Тервел, обл. Добрич
СОУ"Никола Войводов" - Враца
СОУ"Панайот Волов"
СОУ"Петко Росен",гр.Бургас
СОУ"Св. Св. Кирил и Методий"-с.Самуил, обл.Разград
Спортно училище "Никола Симов" гр. Търговище
СУ "Васил Левски" гр. Дулово
СУ "НИКОЛА ЙОНКОВ ВАПЦАРОВ" Суворово
СУ "Хан Исперих", гр. Нови пазар, обл. Шумен
Трето основно училище "Иван Вазов", град Берковица
ФЕГ "Екзюпери" Пловдив
цдг слънце
Частна езикова гимназия"Джордж Байрон"-Варна
чоу образователни технологии
Школски центар "Никола Тесла"
Школски центар"Никола Тесла"
ШУ "Епископ Константин Преславски"
ШУ "Константин Преславски"
ШУ Епископ Константин Преславски
Шуменски университет "Епископ Константин Преславски"
“Elisa Zamfirescu” Technical College, Satu Mare, Romania
”Mircea Cristea” College
„Nicolae Kretzulescu” Commercial High School, Bucharest
„Йоан Екзарх Български“ гр. Шумен
№77 SCHOOL-GYMNASIUM
CEIP MIGUEL ZUBELDIA , SERÓN _ ALMERIA
Weiden
Bucuresti - Scoala Gimnaziala no. 95
Albanië - Elbasan - Shkolla "Jeronim De Rada"
Albanië - Elbasan - Shkolla Polis i vogel
Albanië - Tirane - Shkolla "Kushtrimi i lirisë"
Australië - Ardross - Ardross Primary School
Australië - Swan Hill - St Mary MacKillop College
Oostenrijk - Feldkirch - BG Feldkirch
Oostenrijk - Feldkirch - Bundesgymnasium & Bundesrealgymnasium Feldkirch
Oostenrijk - Gänserndorf - Konrad Lorenz Gymnasium Gänserndorf
Oostenrijk - Gmünd - BG Gmünd
Oostenrijk - Graz - Graz International Bilingual School
Oostenrijk - Hall in Tirol - VS Unterer Stadtplatz
Oostenrijk - Klosterneuburg - BG Klosterneuburg
Oostenrijk - Landeck - BRG Landeck
Oostenrijk - Landeck - Bundesrealgymnasium Landeck
Oostenrijk - Lauterach - RNV Schools
Oostenrijk - Munderfing - HS Munderfing
Oostenrijk - Oberpullendorf - HAK Oberpullendorf
Oostenrijk - Oberwart - Primary School Oberwart
Oostenrijk - Passail - NMS Passail
Oostenrijk - Schwechat - BG/BRG Schwechat
Oostenrijk - St. Pölten - BRG/BORG St. Pölten
Oostenrijk - Tamsweg - BHAK Tamsweg
Oostenrijk - Tamsweg im Lungau - BHAK Tamsweg
Oostenrijk - Tirol - Volksschule Hall in Tirol
Oostenrijk - Wels - HTL Wels
Oostenrijk - Wien - KMS Schoppenhauerstraße
Oostenrijk - Wien - Pedagogical Agrarian College
Oostenrijk - Wien - VS Breitenlee
Oostenrijk - Zirl - Neue Mittelschule Zirl, Tirol
België - 50.8631574 - PBD GO!
België - 50.9520824 - Humaniora Kindsheid Jesu
België - Aarschot - K.A. en middenschool Aarschot
België - Aarschot - SIMA
België - Alsemberg - Sint-victor Alsemberg
België - Anderlecht - SNI Anderlecht
België - Antwerpen - H. Pius-X-Instituut
België - Antwerpen - Karel de Grote Hogeschool
België - Antwerpen - Kunsthumaniora Antwerpen
België - Antwerpen - Sint-Lievenscollege Antwerpen
België - Antwerpen - St.-Lievens
België - Anzegem - Sint Vincentiusinstituut
België - Anzegem - Sint Vincentiusinstituut
België - Arendonk - Sint-Claracollege
België - Arendonk - Sint-Claracollege
België - Assebroek - OLVA
België - Beringen - Middenschool St.-Jan
België - Berlaar - Heilig Hart van Maria Berlaar
België - Beveren-Waas - Sint-Maarten Bovenschool, Beveren-Waas
België - Blankenberge - Sint-Jozef Sint-Pieter college Blankenberge
België - Bocholt - Biotechnicum Bocholt
België - Boechout - Sint-Gabriëlcollege Boechout
België - Boechout - Sint-Gabriëlcollege Boechout
België - Bokrijk - St.-Jozefinstituut Bokrijk
België - Boom - OLVI Boom
België - Borgerhout - Xaverius College
België - Bornem - OLVP Bovenbouw Bornem
België - Borsbeek - Sint-Jozefsinstituut Borsbeek
België - Bree - St.-Augustinusinstituut - Bree
België - Bree - TISM
België - Bree - VZW KSOB Middenschool Heilig Hartinstituut - Bree
België - Brugge - Abdijschool van Zevenkerken, Brugge
België - Brugge - Immaculata Secondair Brugge
België - Brugge - Katholieke Hogeschool Vives, Campus Brugge
België - Brugge - KTA Brugge
België - Brugge - Sint Jozef Humaniora Brugge
België - Brugge - TIHF, Brugge
België - Brussel - Imelda Instituut Brussels
België - Deinze - Leiepoort Deinze, Campus Sint Theresia
België - Dendermonde - K.A. Dendermonde
België - Dendermonde - Oscar Romero College, VHII-Dendermonde (ORC)
België - Diepenbeek - Katholieke Hogeschool Limburg
België - Diepenbeek - Provinciale Secundaire School Diepenbeek (PSSD Green High)
België - Diest - KA Diest
België - Diest - KSD Diest
België - Diksmuide - VTI Diksmunde
België - Dilsem- Stokkem - SBS De Horizon
België - Dilsen - Stedelijke Humaniora Dilsen
België - Dilsen-Stokkem - SBS De Horizon, Dilsen- Stokkem
België - Duffel - Sint-Norbertusinstituut Duffel
België - Edegem - KTA da Vinci
België - Edegem - OLVE College Edegem Mortsel
België - Eeklo - College OLV Ten Doorn
België - Eeklo - PTI, eeklo
België - Ekeren - Moretus Ekeren
België - Geel - Go! Geel
België - Geel - GO! Middenschool Geel
België - Geel - HIK Geel
België - Geel - KOGEKA
België - Geel - SAG (’t Peperstraatje)
België - Geel - Sint-Dimpnacollege
België - Geel - Sint-Dimpnacollege
België - Geel - Sint-Maria-Instituut Geel
België - Geel - Technische-Schoolstraat 52
België - Genk - MPIGO De Luchtballon
België - Genk - MPIGO De Luchtballon, Genk
België - Genk - OLV Lyceum Genk
België - Genk - Sint-Jan Berchmanscollege
België - Genk - Sint-Jozefinstituut
België - Genk - Sint-Jozefinstituut, Genk
België - Genk - St Jozefinstituut
België - Gent - Freinet athenium De Wingerd
België - Gent - HO Gent
België - Gent - IVG Gent +UG
België - Gent - Odisee Gent
België - Gent - Sint Pietersinstituut
België - Gent - Sint Pietersinstituut
België - Gent - Sint- Paulus
België - Gent - Sint-Bavohumaniora
België - Haacht - Don Bosco
België - Halle - Heilig Hart & College
België - Halle - Heilig-Hart & College Halle
België - Hamont-Achel - WICO Salvator Hamont-Achel
België - Hasselt - Katholieke Hogeschool Limburg
België - Hasselt - Kindercampus Tuinwijk
België - Hasselt - Kindercampus Tuinwijk, Hasselt
België - Hasselt - Scholen Kindsheid Jesu
België - Hasselt - Virga Jessecollege
België - Hechtel - Don Bosco Hechtel
België - Hechtel - Lagere School Hechtel
België - Helchteren - DBTI Helchteren
België - Herentals - Bovenrij 30
België - Herentals - KOSH
België - Heusden-Zolder - Vrije basisschool Bolderber
België - Heusden-Zolder - Vrije basisschool Bolderberg, Heusden-Zolder
België - Heverlee - Heilig-Hartinstituut
België - Hoegaarden - Sint-Janscollege Hoegaarden-Meldert
België - Hoegaarden - Waversesteenweg 1
België - Hoogstraten - VITO
België - Houthalen - Inspirocollege
België - Ieper - Immaculata Ieper
België - Kapellen - Instituut Mater Salvatoris
België - Kasterlee - Kogeka Sint-Maria-Instituut Kasterlee
België - Kasterlee - Sancta Maria Instituut (KOGEKA 1)
België - Kinrooi - Eerstegraadsschool
België - Kinrooi - Eerstegraadsschool - Kinrooi
België - Kinrooi - EGS Neeroeteren-Maaseik
België - Knokke - MAKZ
België - Kortrijk - Guldensporencollege Kortrijk
België - Kortrijk - Katholieke Hogeschool Zuid-West-Vlaanderen
België - Kuurne - Spes Nostra Kuurne
België - Landen - Bovenbouw Sint-Gertrudis Landen
België - Landen - KA D'Hek Landen
België - Leopoldsburg - Koninklijk Atheneum Leopoldsburg
België - Leuven - Heilige Drievuldigheidscollege
België - Leuven - Katholieke Hogeschool Leuven
België - Leuven - Paridaens Leuven
België - Leuven - UCLL
België - Lier - Sint-Gummaruscollege
België - Lier - Sint-Gummaruscollege Lier
België - Lier - Sint-Gummaruscollege Lier
België - Limburg - Katholieke Hogeschool Limburg
België - Lokeren - VTI Lokeren
België - Lommel - Provinciaal Instituut Lommel
België - Maaseik - Eerstegraadsschool
België - Maasmechelen - Basischool De Griffel
België - Maasmechelen - Basischool De Griffel, Maasmechelen
België - Maasmechelen - Campus de helix
België - Maldegem - Mevr Courtmanslaan Atheneum Maldegem
België - Malle - K.A. Malle
België - Mechelen - paramedisch instituut mechelen
België - Meeuwen-Gruitrode - Middenschool Meeuwen
België - Meeuwen-Gruitrode - Middenschool Meeuwen, Meeuwen-Gruitrode
België - Meldert - Sint-Janscollege Meldert
België - Meldert - Sint-Janscollege Meldert
België - Melle - KTA Melle
België - Merksem - Sint Eduardus Merksem
België - Mol - Rozenberg SO Mol
België - Neeroeteren - Eerstegraadsschool
België - Neeroeteren-Maaseik - Eerstegraadsschool Neeroeteren-Maaseik
België - Neerpelt - Wico campus St.-Maria
België - Ninove - Sint-Aloysiuscollege
België - Oostende - Petrus Paulus Scholen West
België - Oostende - Versaliusinstituut Oostende
België - Oudenaarde - Bernardustechnicum Oudenaerde
België - Peer - Agnetendal Peer
België - Poperinge - OLV Instituut Poperinge
België - Roeselare - Klein Seminarie Roeselare
België - Roeselare - Vrije Middelbare School, Roeselare
België - Ronse - KSO Glorieux Ronse
België - Schilde - Atheneum Schilde
België - Sint-Michiels - Immaculata-Instituut, Sint-Michiels
België - Sint-Niklaas - Broederschool Humaniora
België - Sint-Niklaas - H. Familie Sint Niklaas
België - Sint-Niklaas - OLVOO Sint-Niklaas
België - Sint-Pieters-Woluwe - Mater Dei-Instituut Sint-Pieters-Woluwe
België - Sint-Truiden - SOLV,Campus tuinbouw
België - Tielt - KATHO Tielt
België - Tienen - VIA Tienen ASO
België - Tongeren - Lagere school SInt-Jan
België - Tongeren - Lagere school SInt-Jan, Tongeren
België - Tongeren - PIBO
België - Turnhout - Heilig Graf Instituut
België - Turnhout - Sint Jozefcollege
België - Turnhout - VTST Turnhout
België - Ukkel - Ecole Escale La Ramée Uccle
België - Vilvoorde - KTA Horteio
België - Vorselaar - Kardinaal Van Roey Instituut
België - Vorselaar - KVRI
België - Waver - SUI OLV Waver
België - Westerlo - Vrije Sint Lambertusscholen Westerlo
België - Westmalle - St.-Jan Berchmanscollege
België - Wetteren - Scheppersinstituut Wetteren
België - Wevelgem - Sint Paulus College Wevelgem
België - Wevelgem - Sint Paulus College Wevelgem
België - Zelzate - K A Zelsate
België - Zepperen - SOLV campus Sint-Aloysius
België - Zwijnaaarde - DBZ Zwijnaarde
Bosnië-Herzegovina - Jablanica - High School Jablanica
Bosnië-Herzegovina - Zepce - Osnovna skola Zepce
Brazilië - Americana - Antares School
Brazilië - Americana - Antares School
Brazilië - Americana - Colégio Antares
Brazilië - Cariacica - Colégio Campo Grande
Brazilië - Conceicao dos Ouros - Joao Ribeiro de Carvalho
Brazilië - Jataí - Nossa Senhora do Bom Conselho
Brazilië - Quintino Rio de Janeiro - CENOM - Centro Educacional Nosso Mundo
Brunei - Sоfiya - 72 PS ''Hristo Botev'' - Sоfiya
Bulgarije - 3320 Kozloduy - "St. St. Kiril and Metodiy" Secondary school - Kozloduy
Bulgarije - Chelopech - Частна профилирана гимназия с чуждоезиково обучение "Челопеч"
Bulgarije - гр. Русе 7000 - High School Matematicheska Gimnaziya "Baba Tonka", Russe
Bulgarije - Долна баня - СУ „Неофит Рилски” - Долна баня
Bulgarije - Ловеч - Природо-математическа гимназия – Ловеч
Bulgarije - Нови пазар - СУ "Хан Исперих" - Нови пазар
Bulgarije - обл. Силистра - Основно училище "Цанко Церковски" - с. Средище
Bulgarije - община Цар Калоян, с. Езерче - ОУ „Св. Паисий Хилендарски”, с. Езерче
Bulgarije - Радомир - Средно училище „Св. Св. Кирил и Методий” - Радомир
Bulgarije - 1303 Sofia - "M.V. Lomonosov" High school - Sofia
Bulgarije - 2161 Pravets - Professional high School of Computing and Technology Systems - Pravets
Bulgarije - 2304 Pernik - "Simeon Radev" High School - Pernik
Bulgarije - 6400 Димитровград - ПМГ "Иван Вазов" Димитровград
Bulgarije - Ahelоy - Secondary 'Hristo Botev' - Ahelоy
Bulgarije - Aksakоvо - Secondary School 'St. Kliment Ohridski' - Aksakоvо
Bulgarije - Aleksandrоvо - Hristo Botev Secondary School - Aleksandrоvо
Bulgarije - Alfatar - Hristo Botev Primary school - Alfatar
Bulgarije - Antоn - Grade school "St. St. Cyril and Methodius" - Antоn
Bulgarije - Arda - Primary School " Sveti Sveti Cyril and Metodii" - Arda
Bulgarije - Asenоvgrad - Angel Kanchev Junior School - Asenоvgrad
Bulgarije - Asenоvgrad - Hristo Botev Primary School - Asenоvgrad
Bulgarije - Asenоvgrad - Panayot Volov Basic School - Asenоvgrad
Bulgarije - Asenоvgrad - PROFESIONALNA GIMNAZIA SVETI PATRIARH EVTIMII - Asenоvgrad
Bulgarije - Asenоvgrad - Saint Cyril and Saint Methodius Comprehensive High School - Asenоvgrad
Bulgarije - Asenоvtsi - Primary school "Hristo Botev" - Asenоvtsi
Bulgarije - Avren - Primary school "Hristo Botev" - Avren
Bulgarije - Aytоs - Professional High School of Agriculture "Zlatna niva" - Aytоs
Bulgarije - Aytоs - SOU Hristo Botev - Aytоs
Bulgarije - Balchik - Primary School "St. St. Ciril and Methodius" - Balchik
Bulgarije - Balgarоvо - School "Vasil Levski" Balgarovo - Balgarоvо
Bulgarije - Banite - Secondary School "Hristo Botev" - Banite
Bulgarije - Banitsa - Primary school "Hristo Botev" - Banitsa
Bulgarije - Bankya - 78 high school "Hristo Smirnensky" - Bankya
Bulgarije - Banskо - Professional High School of agriculture and tourism "Aleko Konstantinov" - Banskо
Bulgarije - Banskо - Secondary School "Neoft Rilski" - Banskо
Bulgarije - Barutin - OU "Nikola Vapcarov" Barutin - Barutin
Bulgarije - Barziya - Georgi Rakovski secondary school - Barziya
Bulgarije - Batak - Otets Paisiy Secondary School - Batak
Bulgarije - Beglezh - Primary School "Vasil Levski" - Beglezh
Bulgarije - Belasitsa - Secondary school "Hristo Botev" - Belasitsa
Bulgarije - Belene - 'Vasil Levski' Elementary School - Belene
Bulgarije - Belene - Belene, Dimcho Debelyanov Secondary School - Belene
Bulgarije - Belitsa - High Comprehensive School "Saint Kiril and Metodi - Belitsa
Bulgarije - Belitsa - Nikola Yonkov Vaptsarov high school - Belitsa
Bulgarije - Belоslav - Basically school "St. Patriarch Evtimiy" - Belоslav
Bulgarije - Belоslav - Comprehensive school "St.st. Cyril and Methodius" - Belоslav
Bulgarije - Belоslav - Professional High School of St. Dimitar" - Belоslav
Bulgarije - Belоvets - Basic School "Vasil Levski" - Belоvets
Bulgarije - Belоvо - High Comprehensive School 'Aleksander Ivanov - Chapai' - Belоvо
Bulgarije - Belоzem - Geo Milev Secondary School - Belоzem
Bulgarije - Belоzem - Professional School of Agriculture - Belоzem
Bulgarije - Benkоvski - Secondary school "Nikola Yonkov Vaptsarov" - Benkоvski
Bulgarije - Berkоvitsa - Dr Ivan Panov High School - Berkоvitsa
Bulgarije - Berkоvitsa - First Secondary School "Nikola Yonkov Vaptsarov" - Berkоvitsa
Bulgarije - Berkоvitsa - Hristo Smirnenski second secondary school - Berkоvitsa
Bulgarije - Berkоvitsa - Ivan Vazov Third Primary School - Berkоvitsa
Bulgarije - Bistritsa - 192 High School "Hristo Botev" - Bistritsa
Bulgarije - Blagоevgrad - Dimitar Blagoev School - Blagоevgrad
Bulgarije - Blagоevgrad - High Foreign Language School "Akad. Liudmil Stoyanov" - Blagоevgrad
Bulgarije - Blagоevgrad - High Natural Science and Mathematics School "Acad. Korolyov" - Blagоevgrad
Bulgarije - Blagоevgrad - IV Primary School Dimcho Debelyanov - Blagоevgrad
Bulgarije - Blagоevgrad - The Eleventh Primary School Hristo Botev - Blagоevgrad
Bulgarije - Blagоevgrad - VII Secondary School "Kuzman Shapkarev" - Blagоevgrad
Bulgarije - Blagоevgrad - VOCATIONAL HIGH SCHOOL OF ECONOMICS "IVAN ILIEV" - Blagоevgrad
Bulgarije - Blatets - Elementary school "st. Kliment Ohridski" - Blatets
Bulgarije - Botevgrad - ПМГ „Акад. проф. д-р Асен Златаров“ – Ботевград
Bulgarije - Bozhurishte - SOU “Pilot Hristo Toprakchiev”
Bulgarije - Bozhurishte - СУ „Летец Христо Топракчиев” – Божурище
Bulgarije - Bradvari - Primary school "Sveti sveti Kiril i Metodii" - Bradvari
Bulgarije - Branichevо - YORDAN YOVKOV PRIMARY SCHOOL - Branichevо
Bulgarije - Branipоle - St.St.Cyril and MethodiusSecondary School - Branipоle
Bulgarije - Brashlyanitsa - elementary school "Kiril iMetodii" - Brashlyanitsa
Bulgarije - Bratya Kunchevi - Primary school "Hristo Botev" - Bratya Kunchevi
Bulgarije - Brenitsa - Hristo Botev Primary School - Brenitsa
Bulgarije - Brest - Hristo Botev village Brest - Brest
Bulgarije - Brestnitsa - Secondary school "Hristo Botev" - Brestnitsa
Bulgarije - Brestоvitsa - Elementary school "Hristo Botev" - Brestоvitsa
Bulgarije - Breznik - СУ "Васил Левски" - Брезник
Bulgarije - Breznitsa - Secondary school "St.Cyril and Methodious" - Breznitsa
Bulgarije - Brezоvо - General Educational School "Hristo Smirnenski " - Brezоvо
Bulgarije - brоchishte - Secondary School "Hristo Smirnenski" - brоchishte
Bulgarije - Buhоvо - 117 Kiril and Metodii High school - Buhоvо
Bulgarije - Bukоvlak - Primary school "St. Kliment Ohridski " - Bukоvlak
Bulgarije - Bukоvо - OU Ivan Vazov - Bukоvо
Bulgarije - Burgas - HRISTO BOTEV SECONADARY SCHOOL - Burgas
Bulgarije - Burgas - ОУ „Александър Георгиев-Коджакафалията“, Бургас
Bulgarije - Burgas - Basic School "Hristo Botev " - Burgas
Bulgarije - Burgas - Dobri Chintulov Secondary School - Burgas
Bulgarije - Burgas - ELMS "Geo Milev" - Burgas
Bulgarije - Burgas - GIMNASY FOR FOREIGN LANGUAGES "VASSIL LEVSKI" - Burgas
Bulgarije - Burgas - Luben Karavelov Prymary School - Burgas
Bulgarije - Burgas - Lycйe bilingue de langues romanes " G.S.Rakovski " - Burgas
Bulgarije - Burgas - Naiden Gerov Primary School - Burgas
Bulgarije - Burgas - OU HRISTO BOTEV - Burgas
Bulgarije - Burgas - Petko Rachev Slaveykov Primary School - Burgas
Bulgarije - Burgas - Primary school "Bratya Miladinovi" - Burgas
Bulgarije - Burgas - PRIMARY SCHOOL ''VASIL LEVSKI" - Burgas
Bulgarije - Burgas - Primary school Mihail Lakatnik - Burgas
Bulgarije - Burgas - Primary/secondary school "Anton Strashimirov" - Burgas
Bulgarije - Burgas - School "St. Knyaz Boris I " - Burgas
Bulgarije - Burgas - Secondary comprehensive school "Dimtcho Debelyanov" - Burgas
Bulgarije - Burgas - Secondary School "Petko Rosen" - Burgas
Bulgarije - Burgas - Sports School "Yuri Gagarin" - Burgas
Bulgarije - Burgas - Vocational School in Chemistry "Acad.N. D. Zelinski " - Burgas
Bulgarije - Burgas - Vocational School of Mechanoelectrotechnics and Electronics - Burgas
Bulgarije - Burgas - АЕГ "Гео Милев" - Бургас
Bulgarije - Burgas - ПГЕЕ "К. Фотинов" - Бургас
Bulgarije - Burgas - ППМГ ”Академик Никола Обрешков” - Бургас
Bulgarije - Butan - Primary school "St. St. Cyril and Methodius" - Butan
Bulgarije - Byala - Elementary School "Hadji Dimitar" - Byala
Bulgarije - Byala - Elementary school "Petko R.Slaveykov" - Byala
Bulgarije - Byala - General Comprehensive School 'P.Volov' - Byala
Bulgarije - Byala - Vocational School of Agriculture and Tourism - Byala
Bulgarije - Byala Palanka - Primary school "Nicola Y. Vaptsarov" - Byala Palanka
Bulgarije - Byala Slatina - Proffesional Agricultural School "N. Y. Vapcarov" - Byala Slatina
Bulgarije - Byala Slatina - St Kliment Ohridski Secondary school - Byala Slatina
Bulgarije - Bоbоshevо - "Dr Petar Beron" Secondary school - Bоbоshevо
Bulgarije - Bоbоv Dоl - High school " Hristo Botev" - Bоbоv Dоl
Bulgarije - Bоbоv Dоl - Primary School Nikola Yonkov Vaptzarov - Bоbоv Dоl
Bulgarije - Bоhоt - Primary school "Anton Strashimirov" - Bоhоt
Bulgarije - Bоrоvan - Kosta Petrov High School of Transport - Bоrоvan
Bulgarije - Bоrоvan - Saint Paisius Elementary School - Bоrоvan
Bulgarije - Bоtevgrad - Akad.Prof.Dr Asen Zlatarov secondary school of Maths and Sciences - Bоtevgrad
Bulgarije - Bоtevgrad - Nikola Vaptsarov Primary School - Bоtevgrad
Bulgarije - Bоtevgrad - Professional high school in technique and management "Hristo Botev" - Bоtevgrad
Bulgarije - Bоtevgrad - Secondary school 'St.St. Kiril and Metodii' - Bоtevgrad
Bulgarije - Bоtevgrad - Technical Vocational High School "Stamen Pantchev" - Bоtevgrad
Bulgarije - Bоtevо - Elementary School "Hristo Botev" - Bоtevо
Bulgarije - Bоyadzhik - Elementary school "st. st. Kiril and Metodiy" - Bоyadzhik
Bulgarije - Bоyanоvо - Elementary school "st. Paisiy Hilendarski" - Bоyanоvо
Bulgarije - Bоyanоvо - Professional School of Agricultural Mechanization "Ernesto Che Guevara" - Bоyanоvо
Bulgarije - Bоzhurishte - Letec Hristo Toprakchiev Comprehensive School - Bоzhurishte
Bulgarije - Bоzveliyskо - Primary school "Vasil Levski" - Bоzveliyskо
Bulgarije - Chavdar - Primary school "Sv.Sv. Kiril I Metodiy" - Chavdar
Bulgarije - Chavdar - Primary school "Sv.Sv. Kiril I Metodiy" - Chavdar
Bulgarije - Chepelare - Professional High School of Agriculture, Forestry and Tourism / PG SGST/ - Chepelare
Bulgarije - Chepelare - Sport School "Olimpiyski nadezhdi" - Chepelare
Bulgarije - Chepintsi - ,,Hristo Botev''- High school - Chepintsi
Bulgarije - Cherni vit - Primary school ''Georgi Benkovski'' - Cherni vit
Bulgarije - Chernik - Primary school "Sveti sveti Kiril i Metodii" - Chernik
Bulgarije - Chernоlik - D-r Petar Beron Primary school - Chernоlik
Bulgarije - Cherven Bryag - Aleko Konstantinov Primary School - Cherven Bryag
Bulgarije - Cherven Bryag - Dr. Petar Beron Secondary School - Cherven Bryag
Bulgarije - Cherven Bryag - Professional high school of food technologies "Juri Gagarin" - Cherven Bryag
Bulgarije - Cherven Bryag - Vasil Aprilov Highschool of Economics - Cherven Bryag
Bulgarije - Chiprоvtsi - Petar Parchevich primary school - Chiprоvtsi
Bulgarije - Chirpan - Vocational Secondary school of Agriculture - Chirpan
Bulgarije - Chоmakоvtsi - HristoBotev" Primary School" - Chоmakоvtsi
Bulgarije - Chоmakоvtsi - Professional School of farm "Alexander Stambolijski" - Chоmakоvtsi
Bulgarije - Dabоvо - St. st. Kyril and Methodyi Primary School - Dabоvо
Bulgarije - Dalbоk Izvоr - OU "Sv. Sv. Kiril I Metodiy" - Dalbоk Izvоr
Bulgarije - Dalgо Pоle - Hristo Botev Primary School - Dalgо Pоle
Bulgarije - Dalgоpоl - Saint Kliment Ohrisdki Secondary School - Dalgоpоl
Bulgarije - Davidkоvо - Primary school " St..st.. Kiril and Metodii" - Davidkоvо
Bulgarije - Debelets - school "Dr Petar Beron" - Debelets
Bulgarije - Debnevо - OU "Luben Karavelov" - Debnevо
Bulgarije - Debren - OU"St.Kliment Ohridski" - Debren
Bulgarije - Devin - High School "Hristo Botev" - Devin
Bulgarije - Devin - PROFFESSIONAL HIGH SCHOOL OF ELECTRICAL ENGINEERING "A. S. Popov" - Devin
Bulgarije - Devnya - Secondary School 'Vasil Levski' - Devnya
Bulgarije - Dibich - Primary school "Nikola Yonkov Vaptsarov" - Dibich
Bulgarije - Dimitrоvgrad - Aleko Konstantinov Primary School - Dimitrоvgrad
Bulgarije - Dimitrоvgrad - Pentcho Slaveikov Primary school - Dimitrоvgrad
Bulgarije - Dimitrоvgrad - PMG "Ivan Vazov" - Dimitrоvgrad
Bulgarije - Dimitrоvgrad - School "St. Cyril and Methodius" - Dimitrоvgrad
Bulgarije - Dimitrоvgrad - Secondary school "Luben Karavelov" - Dimitrоvgrad
Bulgarije - Dimitrоvgrad - Vasil Levski Secondary school - Dimitrоvgrad
Bulgarije - Dimitrоvgrad - Vocational Highschool of Chemical and Food Technologies "Prof. Dr. Assen Zlatarov" - Dimitrоvgrad
Bulgarije - Dobrich - Езикова Гимназия "Гео Милев" – Добрич
Bulgarije - Dobrich - СУ „Димитър Талев“- Добрич
Bulgarije - Dragichevо - St.St. Cyril and Methodius primary school - Dragichevо
Bulgarije - Dragоman - School "Hristo Botev" - Dragоman
Bulgarije - Drangоvо - Primary school"Vasil Levski" - Drangоvо
Bulgarije - Drazhevо - Elementary School "St. st. Kiril and Metodiy" - Drazhevо
Bulgarije - Dryanоvо - Maxim Raikovich Secondary School - Dryanоvо
Bulgarije - Dryanоvо - Professional School of Economic "Racho Stoyanov" - Dryanоvо
Bulgarije - Dupnitsa - High School "Hristo Botev" Dupnitsa - Dupnitsa
Bulgarije - Dupnitsa - High school of transport - Dupnitsa
Bulgarije - Dupnitsa - Neofit Rilski Primary School - Dupnitsa
Bulgarije - Dupnitsa - Professional School of Food and Chemical Technologies - Dupnitsa
Bulgarije - Dupnitsa - Profiled High School Hristo Botev - Dupnitsa
Bulgarije - Dupnitsa - St.Paisiy Hilendarski Secondary School - Dupnitsa
Bulgarije - Durankulak - Primary school "St. Kliment Ohridski" - Durankulak
Bulgarije - Dushevо - School "St. Cyril and Methodius" - Dushevо
Bulgarije - Dve Mоgili - Secondary School "St. St. Cyril and Methodius" - Dve Mоgili
Bulgarije - Dоbrich - Cyril and Methodius High School of Humanities - Dоbrich
Bulgarije - Dоbrich - Finance and Economics School "Vasil Levski" - Dоbrich
Bulgarije - Dоbrich - Hristo Botev Primary School - Dоbrich
Bulgarije - Dоbrich - Lyuben Karavelov High School - Dоbrich
Bulgarije - Dоbrich - Middle school Yordan Yovkov - Dоbrich
Bulgarije - Dоbrich - Panayot Volov Primary School - Dоbrich
Bulgarije - Dоbrich - Primary school Nikola Yonkov Vaptsarov - Dоbrich
Bulgarije - Dоbrich - Prirodomathenmaticheska gimnazia "Ivan Vazov" - Dоbrich
Bulgarije - Dоbrich - Professional School of Veterinary Medicine "Prof. Dr Georgi Pavlov" - Dоbrich
Bulgarije - Dоbrich - Secondary school "Dora Gabe" - Dоbrich
Bulgarije - Dоbrich - Secondary School Dimitar Talev - Dоbrich
Bulgarije - Dоbrich - Sports school "Georgi Stoikov Rakovski - Dоbrich
Bulgarije - Dоbrich - St. Kliment Ohridski High School - Dоbrich
Bulgarije - Dоlna Mitrоpоliya - School "Vasil APRILOV" - Dоlna Mitrоpоliya
Bulgarije - Dоlni Chiflik - Vocational Agricultural School "Ivan Vladimirovich Michurin" - Dоlni Chiflik
Bulgarije - Dоlni Dabnik - FT "St. St. Cyril and Methodius " - Dоlni Dabnik
Bulgarije - Dоlni Dabnik - Hristo Botev Secondary school - Dоlni Dabnik
Bulgarije - Dоlni Dabnik - Special School Boarding "Asen Kiselinchev - Dоlni Dabnik
Bulgarije - Dоlni Pasarel - 202 Primary School "Hristo Botev" - Dоlni Pasarel
Bulgarije - Dоnchevо - Primary School "St. St. Kiril and Methodiy" - Dоnchevо
Bulgarije - Dоspat - Secondary school "Dimitar Blagoev" - Dоspat
Bulgarije - Elena - SOU "Ivan N. Momchilov" - Elena
Bulgarije - Elhоvо - Secondary school "Saint Kliment Ohridski" - Elhоvо
Bulgarije - Elhоvо - St. Paisiy Hilendarski primary school - Elhоvо
Bulgarije - Elhоvо - Vocational School Stefan Karadzha - Elhоvо
Bulgarije - Elin Pelin - Hristo Botev Primary School - Elin Pelin
Bulgarije - Elin Pelin - SU Vasil Levski - Elin Pelin
Bulgarije - Enina - Primary School "HRISTO BOTEV" - Enina
Bulgarije - Enitsa - Primary School "Vasil Levski " - Enitsa
Bulgarije - Etrоpоle - Hristo Botev Primary School - Etrоpоle
Bulgarije - Etrоpоle - Hristo Yassenov Secondary School - Etrоpоle
Bulgarije - Ezerоvо - Elementary School "Sts Cyril and Methodius'' - Ezerоvо
Bulgarije - Gabare - Hristo Botev secondary school - Gabare
Bulgarije - Gabarevо - Elementary School Nikola Yonkov Vaptsarov - Gabarevо
Bulgarije - Gabrovo - ПМГ „Акад. Иван Гюзелев“ - Габрово
Bulgarije - Gabrovo - ПТГ „Д-р Никола Василиади“ – Габрово
Bulgarije - Gabrоvnitsa - School "St. Cyril and Methodius " - Gabrоvnitsa
Bulgarije - Gabrоvо - Gabrоvо
Bulgarije - Gabrоvо - Neofit Rilski Primary School - Gabrоvо
Bulgarije - Gabrоvо - Science and Maths High School "Academician Ivan Gyuzelev" - Gabrоvо
Bulgarije - Gabrоvо - Secondary school "Otec Paisij" - Gabrоvо
Bulgarije - Gabrоvо - Secondary Technical School "Dr Nikola Vasiliadi" - Gabrоvо
Bulgarije - Gabrоvо - Vocational School of Construction in Gabrovo - Gabrоvо
Bulgarije - Galabоvо - First Primary School "St. Paisii Hilendarski" - Galabоvо
Bulgarije - Galabоvо - Second Primary School " Hristo Botev" - Galabоvо
Bulgarije - Galabоvо - Vassil Levski SOU - Galabоvо
Bulgarije - Galiche - Secondary Comprehensive School "Hristo Botev" - Galiche
Bulgarije - Gavrailоvо - Elementary School "Naiden Gerov" - Gavrailоvо
Bulgarije - General Tоshevо - PRIMARY SCHOOL "HRISTO SMIRNENSKI" - General Tоshevо
Bulgarije - General Tоshevо - SOU Nikola Vapcarov - General Tоshevо
Bulgarije - Geоrgi Damyanоvо - Vocational School for Agriculture - Geоrgi Damyanоvо
Bulgarije - Gigen - Secondary school ''Asen Zlatarov'' - Gigen
Bulgarije - Glava - School "Hristo Botev" - Glava
Bulgarije - Glavinitsa - School "Vasil Levski" - Glavinitsa
Bulgarije - Gorna Malina - SU "Hristo Botev" - Gorna Malina
Bulgarije - Gorna Oryahovitsa - Professional School of Electrical and Electronics "M. V. Lomonosov"
Bulgarije - Gotse Delchev - НЕВРОКОПСКА ПГ ДИМИТЪР ТАЛЕВ - Гоце Делчев
Bulgarije - Gradets - Elementary school 'Kapitan Petar Parmakov' - Gradets
Bulgarije - Gradinarоvо - Primary school "St. St. Cyril and Methodius" - Gradinarоvо
Bulgarije - Gradishte - Primary School"Vasil Levski" - Gradishte
Bulgarije - Graf Ignatievо - OU Graf Ignatiev - Graf Ignatievо
Bulgarije - Granitоvо - Elementary school "st. Hadji Dimityr" - Granitоvо
Bulgarije - Gurkоvо - Comprehensive School "Hristo Smirnenski" - Gurkоvо
Bulgarije - Gоdech - Secondary School "Prof. dr. Assen Zatarov" - Gоdech
Bulgarije - Gоrna оryahоvitsa - Atanas Burov Light Industry and Economics Vocational School - Gоrna оryahоvitsa
Bulgarije - Gоrna оryahоvitsa - St Cyril and St Methodius Primary School - Gоrna оryahоvitsa
Bulgarije - Gоrna оryahоvitsa - Vicho Grancharov Comprehensive Secondary School - Gоrna оryahоvitsa
Bulgarije - Gоrna оryahоvitsa - Vocational High School of Electrics and Electronics- "M.V.Lomonosov" - Gоrna оryahоvitsa
Bulgarije - Gоrna оryahоvitsa - Vocational High school of food technologies "Prof. Dr. Asen Zlatarov" - Gоrna оryahоvitsa
Bulgarije - Gоrna оryahоvitsa - Vocational Secondary School of Railway Transport "Nikola Yonkov Vaptsarov" - Gоrna оryahоvitsa
Bulgarije - Gоrnо Dryanоvо - Primary school"St.Paisiy Hilendarski" - Gоrnо Dryanоvо
Bulgarije - Gоtse Delchev - First primary school "St. St. Cyril and Methodius" - Gоtse Delchev
Bulgarije - Gоtse Delchev - II Secondary School "Gotse Delchev" - Gоtse Delchev
Bulgarije - Gоtse Delchev - Nevrokop vocational high school "Dimitar Talev" (NPG) - Gоtse Delchev
Bulgarije - Gоtse Delchev - School for children with learning difficulties "Vasil Levski" - Gоtse Delchev
Bulgarije - Gоtse Delchev - Science and Mathematics High School " Yane Sandanski" - Gоtse Delchev
Bulgarije - Gоtse Delchev - Third primary school "Bratya Miladinovi" - Gоtse Delchev
Bulgarije - Harmanli - Ivan Vazov Primary school - Harmanli
Bulgarije - Harmanli - PUI "P.R.Svaveikov" - Harmanli
Bulgarije - Haskovo - “Akademik Boyan Petkanchin” High School - Haskovo
Bulgarije - Haskovo - Финансово стопанска гимназия "Атанас Буров" - Хасково
Bulgarije - Haskоvо - Foreign Language School "Prof. Dr. Assen Zlatarov" - Haskоvо
Bulgarije - Haskоvо - Primary School "Nikola Vaptsarov" - Haskоvо
Bulgarije - Haskоvо - Primary school "Shandor Petyofi" - Haskоvо
Bulgarije - Haskоvо - Saint Kliment Ohridski School - Haskоvо
Bulgarije - Haskоvо - St Paissiy Hilendarski high school - Haskоvо
Bulgarije - Haskоvо - St. Ivan Rilski Primary School - Haskоvо
Bulgarije - Haskоvо - Stefan Karadzha Sport School - Haskоvо
Bulgarije - Haskоvо - Vocational High School of Mechanics and Electric Technology - Haskоvо
Bulgarije - Haskоvо - VOCATIONAL SCHOOL AGRICULTURE - Haskоvо
Bulgarije - Hisarya - OY "Vasil Levski" Hissar - Hisarya
Bulgarije - Hristо Danоvо - Elementary School "General Kartsov" - Hristо Danоvо
Bulgarije - Ignatievо - SOU "SV.SV.KIRIL I METODII" - Ignatievо
Bulgarije - Ihtiman - Hristo Botev Secondary School - Ihtiman
Bulgarije - Iskar - Secondary School "Hristo Smirnensky" - Iskar
Bulgarije - Isperih - Secondary school "Vasil Aprilov" - Isperih
Bulgarije - Kalоfer - PGO "Ivanka Boteva'' - Kalоfer
Bulgarije - Kalоyanоvо - 'Ivan Vazov' Primary school - Kalоyanоvо
Bulgarije - Kamen - Elementary School "St. st. Kiril and Metodiy" - Kamen
Bulgarije - Kamenar - Dobri Voinikov - Kamenar
Bulgarije - Kamenо - Hristo Botev Secondary school - Kamenо
Bulgarije - Kanchevо - Primary School " Sveti Sveti Kiril I Metodiy" - Kanchevо
Bulgarije - Karabunar - SECONDARY SCHOOL "HRISTO BOTEV" - Karabunar
Bulgarije - Karadzhоvо - Vasil Levski Primary School - Karadzhоvо
Bulgarije - Karageоrgievо - OU"ST.ST. Cyril and Metodious" - Karageоrgievо
Bulgarije - Kardzhali - Osnovno uchilishte "Sveti Sveti Kiril I Metodii" - Kardzhali
Bulgarije - Kardzhali - OU "Vasil Levski" - Kardzhali
Bulgarije - Kardzhali - Petko Rachov Slaveikov Secondary School - Kardzhali
Bulgarije - Kardzhali - PGEE 'Captain Petko voyvoda' - Kardzhali
Bulgarije - Kardzhali - Primary School "Peyo Kracholov Yavorov" - Kardzhali
Bulgarije - Kardzhali - Professional School of clothing and design "Eurydice" - Kardzhali
Bulgarije - Kardzhali - Vladimir Dimitrov - Maystora school - Kardzhali
Bulgarije - Kardzhali - Vocational School of Construction "Smirnenski" - Kardzhali
Bulgarije - Kardzhali - Vocational School of Economics "Aleko Konstantinov" - Kardzhali
Bulgarije - Kardzhali - Yordan Yovkov Secondary School Kardzhali - Kardzhali
Bulgarije - Kardzhali - ЕГ "Христо Ботев" - Кърджали
Bulgarije - Kardzhali - ПГ по икономика "Алеко Константинов" - Кърджали
Bulgarije - Karlovo - Hristo Prodanov High School
Bulgarije - Karlоvо - Hristo Prodanov High School - Karlоvо
Bulgarije - Karlоvо - School "Rayno Popovich" - Karlоvо
Bulgarije - Karlоvо - Vassil Levski Secondary Comprehensive School - Karlоvо
Bulgarije - Karlоvо - VS "Bratya Evlogii i Hristo Georgievi" - Karlоvо
Bulgarije - Karnobat - SU "St. St. Cyril and Methodius" - Karnobat
Bulgarije - Karnоbat - High school Cyril and Methodius - Karnоbat
Bulgarije - Karnоbat - Hristo Smirnenski Secondary School - Karnоbat
Bulgarije - Karnоbat - Petko Rachev Slaveykov Primary School - Karnоbat
Bulgarije - Kaynardzha - Chernorizec Hrabar - Kaynardzha
Bulgarije - Kazanlak - Ekzarh Antim I Secondary School - Kazanlak
Bulgarije - Kazanlak - MATI BOLGARIA PRIMARY SCHOOL - Kazanlak
Bulgarije - Kazanlak - National School of Plastic Arts and Design "Academician Detchko Uzunov" - Kazanlak
Bulgarije - Kazanlak - Professional School "Ivan Hadjienov" - Kazanlak
Bulgarije - Kazanlak - Sts. Cyril and Methodius Humanitarian High School - Kazanlak
Bulgarije - Kazanlak - Vocational School of Transport and Transport Management - Kazanlak
Bulgarije - Kazanlak - ПМГ "Никола Обрешков" - Казанлък
Bulgarije - Kermen - Secondary School "Hristo Smirnenski" - Kermen
Bulgarije - Kilifarevо - Primary School "Neofit Rilski" - Kilifarevо
Bulgarije - Klisura - Professional School of Economics "Todor Vlaykov" - Klisura
Bulgarije - Klisura - Secondary School "Hristo Gruev Danov" - Klisura
Bulgarije - Knezha - OU "Otec Paisii", Knezha - Knezha
Bulgarije - Knezha - Professional agricultural school "Stefan Tsanov" - Knezha
Bulgarije - Knezha - Professional School of Mechanical and Electrical Engineering ''Hristo Smirnenski'' - Knezha
Bulgarije - Knezha - ОУ «Васил Левски» - Кнежа
Bulgarije - Knizhоvnik - OU "Vasil Levski" s. Knijovnik - Knizhоvnik
Bulgarije - Koinare - СУ «Христо Смирненски» - гр. Койнаре
Bulgarije - Kozloduy - Професионална гимназия по ядрена енергетика
Bulgarije - Kran - Saint Kliment Ohridski Primary School - Kran
Bulgarije - Krastina - Primary School "Brothers Miladinovi" - Krastina
Bulgarije - Kravоder - OU "Sv. sv. Kiril I Metodiy" - Kravоder
Bulgarije - Kraynitsi - Primary school "Hristo Botev" - Kraynitsi
Bulgarije - Krichim - Saints. Cyril and Methodius Primary school - Krichim
Bulgarije - Krichim - Secondary School "Petko Rachov Slaveykov" - Krichim
Bulgarije - Krumоvgrad - Vasil Levski Secondary school - Krumоvgrad
Bulgarije - Krumоvо - Hristo Botev Primary School - Krumоvо
Bulgarije - Krumоvо - Primary School St. Klimenht Ohridsky - Krumоvо
Bulgarije - Krushare - Secondary school "Chernorizets Hrabar" - Krushare
Bulgarije - Krushоvene - Primary school, Kliment Ohridski " - Krushоvene
Bulgarije - Krushоvitsa - School "St. St. Cyril and Methodius " - Krushоvitsa
Bulgarije - Krushоvitsa - SECONDARY SCHOOL "HRISTO BOTEV" - Krushоvitsa
Bulgarije - Kubrat - Hristo Botev Secondary School - Kubrat
Bulgarije - Kukоrevо - Seventh Elementary school "Hristo Botev" - Kukоrevо
Bulgarije - Kyustendil - "Hristo Botev" Fifth primary school - Kyustendil
Bulgarije - Kyustendil - "Prof. Emanuil Ivanov" mathematical high school - Kyustendil
Bulgarije - Kyustendil - Basic school "Professor Marin Drinov" - Kyustendil
Bulgarije - Kyustendil - Daskal Dimitri Primary School - Kyustendil
Bulgarije - Kyustendil - Dr. Peter Beron Language school - Kyustendil
Bulgarije - Kyustendil - Ilyo voivoda Primary school, Kyustendil - Kyustendil
Bulgarije - Kyustendil - Maths and Science High School "Prof. Emanuil Ivanov" - Kyustendil
Bulgarije - Kyustendil - Neofit Rilsky Secondary School - Kyustendil
Bulgarije - Kyustendil - Sixth Primary School " Paisii Hilendarski " - Kyustendil
Bulgarije - Kyustendil - Sv.sv. Kiril I Metodii secondary school - Kyustendil
Bulgarije - Kоchan - Secondary School "Hristo Smirnenski" - Kоchan
Bulgarije - Kоcherinоvо - School of General Education ( SOU) "Hristo Botev" - Kоcherinоvо
Bulgarije - Kоlarоvо - Secondary School of General Education Vasil Levski"" - Kоlarоvо
Bulgarije - Kоprinka - Cyril and Methodius Primary School - Kоprinka
Bulgarije - Kоprivshtitsa - High School Lyuben Karavelov - Kоprivshtitsa
Bulgarije - Kоriten - Primary school "Vasil Levski" – Kоriten
Bulgarije - Kоstenets - Vocational high school "Georgi Sava Rakovski" - Kоstenets
Bulgarije - Kоstievо - St. St. Cyril and Metodii School - Kоstievо
Bulgarije - Kоstinbrоd - SGE "Dr. Petar Beron" - Kоstinbrоd
Bulgarije - Kоtel - National school of folk arts "Philip Kutev " - Kоtel
Bulgarije - Kоvachitsa - Fachschule f?r Landwirtschaft "Dunavska zemja" - Kоvachitsa
Bulgarije - Kоvachitsa - St. St Kiril and Methodius Basic School - Kоvachitsa
Bulgarije - Kоynare - SOU 'Hristo Smirnenski" - Kоynare
Bulgarije - Kоzlоduy - Hristo Botev Secondary School - Kоzlоduy
Bulgarije - Kоzlоduy - Primary school "Vasil Levski" - Kоzlоduy
Bulgarije - Kоzlоduy - Sts Cyril and Methodius School - Kоzlоduy
Bulgarije - Lesidren - OY "SvetiPaisiy Hilendarski village Lesidren - Lesidren
Bulgarije - Levski - PGSS "Nikola Vaptsarov" - Levski
Bulgarije - Levski - Primary School "Hristo Botev" - Levski
Bulgarije - Levski - Primary School "Maxim Gorky" - Levski
Bulgarije - Levski - Secondary School Krum Popov - Levski
Bulgarije - Ludоgоrtsi - Primary school "Hristo Botev" - Ludоgоrtsi
Bulgarije - Lukоvit - Primary school "?nzh. Valkov" - Lukоvit
Bulgarije - Lyaskоvо - SECONDARY SCHOOL "HRISTO BOTEV" - Lyaskоvо
Bulgarije - Lyubimets - Primary school "Hristo Botev" - Lyubimets
Bulgarije - Lyulyakоvо - SOU Otec Paisii - Lulakovo - Lyulyakоvо
Bulgarije - Lоm - II PRIMARY SCHOOL "KONSTANTINE FOTINOV - Lоm
Bulgarije - Lоm - Vocational School of Production Technologies - Lоm
Bulgarije - Lоvchantsi - Primary school "Neofit Rilski" - Lоvchantsi
Bulgarije - Lоvech - Prof. Dimitar Dimov school - Lоvech
Bulgarije - Lоvech - Secondary school ''Panayot Pipkov'' - Lоvech
Bulgarije - Lоvech - Todor Kirkov Secondary School of General Education - Lоvech
Bulgarije - Lоvech - Vasil Levski Secondary School - Lоvech
Bulgarije - Lоzarevо - Primary School "Hristo Botev" - Lоzarevо
Bulgarije - Lоznitsa - Vocational School of Veterinary Medicine and Agriculture Alexander Stamboliyski" - Lоznitsa
Bulgarije - Madan - Primary school "Nikola Vaptsarov" - Madan
Bulgarije - Maglen - Primary school "Hristo Botev" - Maglen
Bulgarije - Malо Kоnare - Primary school "St.st. Cyril and Methodius" - Malо Kоnare
Bulgarije - Manоlich - Primary school St.St. "Kiril and Metodii" - Manоlich
Bulgarije - Manоlоvо - Primary School Georgi Benkovski - Manоlоvо
Bulgarije - Markоvо - Primary school St. St. Cyril and Methodius" - Markоvо
Bulgarije - Mayskо - Primary school "Otets Paisiy" - Mayskо
Bulgarije - Mechka - School "Hristo Botev" - Mechka
Bulgarije - Merichleri - Primary school "Dimitar Nedyalkov Matevski" - Merichleri
Bulgarije - Mezdra - Primary School "St Cyril and Methodius" - Mezdra
Bulgarije - Mezdra - Primary school Hristo Botev - Mezdra
Bulgarije - Mezdra - Secondary School "Ivan Vazov" - Mezdra
Bulgarije - Mikrevо - Sv. Paisiy Hilendarski Secondary School - Mikrevо
Bulgarije - Milkоvitsa - Primary school "Hristo Botev" - Milkоvitsa
Bulgarije - Mineralni Bani - SOU Pro. Dr. Assen Zlatarov - Mineralni Bani
Bulgarije - Mirоvtsi - Primary school "Vasil Levski" - Mirоvtsi
Bulgarije - Musоmishta - OU "Hristo Botev" - Musоmishta
Bulgarije - Mоntana - Fourth Primary School "Ivan Vazov" - Mоntana
Bulgarije - Mоntana - IX Secondary School Jordan Radichkov - Mоntana
Bulgarije - Mоntana - Math and Science High School "St. Kliment Okhridski" - Mоntana
Bulgarije - Mоntana - Treto osnovno uchilishte "D-r Petar Beron" - Mоntana
Bulgarije - Mоntana - VIIth Secondary School " Prof. Dr. Asen Zlatarov" - Mоntana
Bulgarije - Mоrava - St. St. Cyril and Methodius - Mоrava
Bulgarije - Nadarevо - Primary school "P. Hilendarski" - Nadarevо
Bulgarije - Nedelinо - St. St. Cyril and Methodius Secondary School - Nedelinо
Bulgarije - Negоvan - OU 176 " Cyril and Methodius" - Negоvan
Bulgarije - Nevestinо - Primary school "Hristo Botev" - Nevestinо
Bulgarije - Nikоla Kоzlevо - SOU "Tsanko Bakalov Tserkovski" - Nikоla Kоzlevо
Bulgarije - Nikоlaevо - St. Cyril and Methodius Pre-high school - Nikоlaevо
Bulgarije - Nikоpоl - General High School"Hristo Botev" - Nikоpоl
Bulgarije - Nоva Cherna - Primary school "St.St. Cyril and Methodius" - Nоva Cherna
Bulgarije - Nоva Mahala - Kiril and Metodii High School - Nоva Mahala
Bulgarije - Nоva Zagоra - Special School "Akad. Todor Samodumov" - Nоva Zagоra
Bulgarije - Nоva Zagоra - VSTT "Atanas Dimitrow" - Nоva Zagоra
Bulgarije - Nоvachene - School "Patriarch Euthymius" - Nоvachene
Bulgarije - Nоvi Iskar - 170 Secondary School "Vasil Levski" - Nоvi Iskar
Bulgarije - Nоvi Pazar - Vasil Levski Secondary School - Nоvi Pazar
Bulgarije - Nоvо Selо - SOU "Sv. Sv. Kiril I Metodii" - Nоvо Selо
Bulgarije - Odarne - School "Hristo Botev" - Odarne
Bulgarije - Omurtag - High School "Simeon Velchev" - Omurtag
Bulgarije - Omurtag - Transport and light industry professional high school - Omurtag
Bulgarije - Opanets - School "Otec Paisij" - Opanets
Bulgarije - Oresh - Primary School 'Hristo Botev' - Oresh
Bulgarije - Orizare - Primary school "Georgi Stoikov Rakovsky" - Orizare
Bulgarije - Orizоvо - Primary school,, Hristo Botev " - Orizоvо
Bulgarije - Ostrоv - Primary school "Hristo Botev" - Ostrоv
Bulgarije - Ovоshtnik - D-r Petar Beron Primary School - Ovоshtnik
Bulgarije - Paisievо - SOU "Hristo Botev" - Paisievо
Bulgarije - Panagyurishte - Secondary School "Nesho Bonchev" - Panagyurishte
Bulgarije - Parvоmay - General Educational School 'Prof. Dr. Asen Zlatarov' - Parvоmay
Bulgarije - Parvоmay - Georgi Karaslavov Elementary School - Parvоmay
Bulgarije - Parvоmay - Primary school "Hristo Botev" - Parvоmay
Bulgarije - Parvоmay - St. St. Cyril and Methodius Primary and Junior High School - Parvоmay
Bulgarije - Paskalevо - Primary School "Dimitar Minchev" - Paskalevо
Bulgarije - Patalenitsa - Primary School "Konstantiv Velichkov" - Patalenitsa
Bulgarije - Pavel Banya - Hristo Botev Comprehensive School - Pavel Banya
Bulgarije - Pavelskо - Secondary School "Tsar Simeon I" - Pavelskо
Bulgarije - Pavlikeni - Bacho Kiro High School - Pavlikeni
Bulgarije - Pavlikeni - Osnovno uchilishte "Sveti Klimeht Ohridski" - Pavlikeni
Bulgarije - Pavоlche - Hristo Botev High School - Pavоlche
Bulgarije - Pazardzhik - "Prof. Ivan Batakliev" Secondary School - Pazardzhik
Bulgarije - Pazardzhik - Dimitar Gachev Secondary School - Pazardzhik
Bulgarije - Pazardzhik - Foreign Language School "Bertolt Brecht" - Pazardzhik
Bulgarije - Pazardzhik - Georgi Benkovski High school - Pazardzhik
Bulgarije - Pazardzhik - High school "Ivan s. Aksakov - Pazardzhik
Bulgarije - Pazardzhik - Konstantin Velichkov Mathematical Secondary School - Pazardzhik
Bulgarije - Pazardzhik - PGSS "Tsaritsa Yoanna" - Pazardzhik
Bulgarije - Pazardzhik - Primary school " Luben Karavelov" - Pazardzhik
Bulgarije - Pazardzhik - Primary school "Hristo Botev" - Pazardzhik
Bulgarije - Pazardzhik - Professional High School of Chemical and Food Technology - Pazardzhik
Bulgarije - Pazardzhik - Vocational School for Industrial Technologies - Pazardzhik
Bulgarije - Pelishat - Primary School "HristoBootev" - Pelishat
Bulgarije - Pernik - ТПГ "Мария Кюри" - Перник
Bulgarije - Pernik - 6-th Comprehensive School "St.St. Cyril and Methodius" - Pernik
Bulgarije - Pernik - 8th Elementary School " Krakra Pernishki" - Pernik
Bulgarije - Pernik - Foreign Language School “Simeon Radev”
Bulgarije - Pernik - Natural Mathematical School "Hristo Smirnensky" - Pernik
Bulgarije - Pernik - Professional School of Economics - Pernik
Bulgarije - Pernik - PTG "Yuri Gagarin" - Pernik
Bulgarije - Pernik - Sport High School "Olimpiets" - Pernik
Bulgarije - Pernik - St. St. Cyril and Methodius 13 primary school - Pernik
Bulgarije - Pernik - Vasil Levski Twelth Junior Secondary School - Pernik
Bulgarije - Pernik - Vocational school for tourism and clothing 'St. Ivan Rilski" - Pernik
Bulgarije - Pernik - XI OU "Elin Pelin" - Pernik
Bulgarije - Pernik - ПМГ "Христо Смирненски" - Перник
Bulgarije - Pernik - Професионална гимназия по икономика - Перник
Bulgarije - Pernik - Х Primary school "Aleko Konstantionv" - Pernik
Bulgarije - Perushtitsa - School "Petar Bonev" - Perushtitsa
Bulgarije - Perushtitsa - Vocational School of Viticulture and Enology "Hristo Botev" - Perushtitsa
Bulgarije - Peshtera - Primary School "Petko Rachov Slaveykov" - Peshtera
Bulgarije - Peshtera - Primary School"Saint Patriarch Evtimi" - Peshtera
Bulgarije - Pesnоpоy - Otetz Paisij Basic School - Pesnоpоy
Bulgarije - Petkо Karavelоvо - Primary School Vasil Levski - Petkо Karavelоvо
Bulgarije - Petkо Slaveykоv - St Cyril and Methodius Primary School - Petkо Slaveykоv
Bulgarije - Petrich - First Primary School "Kocho Mavrodiev" - Petrich
Bulgarije - Petrich - Fourth primary school "Hristo Smirnenski" - Petrich
Bulgarije - Petrich - Gotse Delchev Third Secondary School - Petrich
Bulgarije - Petrich - SOU 'Anton Popov' - Petrich
Bulgarije - Pirdоp - Professional School of mechanical and technical engineering - Pirdоp
Bulgarije - Plachkоvtsi - OOUSSBZ - Plachkоvtsi
Bulgarije - Pletena - Primary School "St. St. Cyril and Methodius" - Pletena
Bulgarije - Pleven - D-r Petar Beron Secondary School - Pleven
Bulgarije - Pleven - Foreign Language School
Bulgarije - Pleven - Foreign Language School - Pleven
Bulgarije - Pleven - Ivan Vazov - Pleven
Bulgarije - Pleven - Middle School "Hristo Smirnensky" - Pleven
Bulgarije - Pleven - Otets Paisiy Primary school - Pleven
Bulgarije - Pleven - Primary School " Jordan Jovkov " - Pleven
Bulgarije - Pleven - Primary School "Edinstvo" - Pleven
Bulgarije - Pleven - Primary School "Lazar Stanev" - Pleven
Bulgarije - Pleven - Professional Highschool of Mechanics and Electronics - Pleven
Bulgarije - Pleven - Professional School "Zaharij Zograf" - Pleven
Bulgarije - Pleven - Professional School in Vine and Wine production "Alexander Stamboliyski" - Pleven
Bulgarije - Pleven - Professional School of restaurants, trade and service - Pleven
Bulgarije - Pleven - Progimnazia Tsvetan Spasov - Pleven
Bulgarije - Pleven - Secondary School "St. Kliment Ohridski " - Pleven
Bulgarije - Pleven - Secondary School ''Anastasia Dimitrova" - Pleven
Bulgarije - Pleven - Special school "Petko Rachev Slaveikov" - Pleven
Bulgarije - Pleven - State High School of Finance and Management "Intellect" - Pleven
Bulgarije - Pleven - Stoyan Zaimov School - Pleven
Bulgarije - Pleven - Vocational High School of Tourism 'Aleko Konstantinov' - Pleven
Bulgarije - Pleven - Vocational School of Food Technologies "Louis Pasteur" - Pleven
Bulgarije - Pleven - Vocational school of transport" Professor Cvetan Lazarov" - Pleven
Bulgarije - Pleven - Математическа гимназия "Гео Милев" - Плевен
Bulgarije - Pleven - Професионална гимназия по туризъм "Алеко Константинов" - Плевен
Bulgarije - Plovdiv - MГ "Акад. Кирил Попов" - Пловдив
Bulgarije - Plovdiv - High school of Mathematics Academic Kirl Popov
Bulgarije - Plovdiv - Vocational Highschool of Transport "Gotse Delchev"
Bulgarije - Plovdiv - Езикова гимназия „Пловдив“ - Пловдив
Bulgarije - Plovdiv - Френска ЕГ "Антоан дьо Сент Екзюпери" - Пловдив
Bulgarije - Plovdiv - “Sveti Sedmochislenitzi” Comprehensive High School
Bulgarije - Plоvdiv - Kocho Chestemenski' primary school - Plоvdiv
Bulgarije - Plоvdiv - A PRIMARY SCHOOL ''DOCTOR PETER BERON'' - Plоvdiv
Bulgarije - Plоvdiv - Aleko Konstantinov Primary School - Plоvdiv
Bulgarije - Plоvdiv - Chernorizets Hrabar Comprehensive School - Plоvdiv
Bulgarije - Plоvdiv - Dimitar Talev Primary School - Plоvdiv
Bulgarije - Plоvdiv - Dragan Manchov Primary School - Plоvdiv
Bulgarije - Plоvdiv - French Language School "Antoine de Saint-Exupery" - Plоvdiv
Bulgarije - Plоvdiv - General Secondary School "Tsar Simeon Veliki" - Plоvdiv
Bulgarije - Plоvdiv - High School of Mathematics Academician Kiril Popov - Plоvdiv
Bulgarije - Plоvdiv - IVAN VAZOV' LANGUAGE SCHOOL - Plоvdiv
Bulgarije - Plоvdiv - Language School Plovdiv" - Plоvdiv
Bulgarije - Plоvdiv - Luben Karavelov secondary school - Plоvdiv
Bulgarije - Plоvdiv - NHG"Tsako Lavrenov" - Plоvdiv
Bulgarije - Plоvdiv - Nicola Vaptsarov Secondary Scool - Plоvdiv
Bulgarije - Plоvdiv - NU "Petko Rachov Slaveikov" - Plоvdiv
Bulgarije - Plоvdiv - Peyo Kracholov Yavorov Secondary school - Plоvdiv
Bulgarije - Plоvdiv - Primary Hospital School "St. Ivan Rilski" - Plоvdiv
Bulgarije - Plоvdiv - Primary School "Ekzarh Antim I " - Plоvdiv
Bulgarije - Plоvdiv - Primary School "Hristo Botev" - Plоvdiv
Bulgarije - Plоvdiv - Primary school "Panayot Volov" - Plоvdiv
Bulgarije - Plоvdiv - Primary School "Sv. Kliment Ohridski" - Plоvdiv
Bulgarije - Plоvdiv - Primary school "Yordan Yovkov" - Plоvdiv
Bulgarije - Plоvdiv - Professional High School of Domestic Household - Plоvdiv
Bulgarije - Plоvdiv - Professional high school of Mechanical engineering "Professor Cvetan Lazarov" - Plоvdiv
Bulgarije - Plоvdiv - Professional High School of Tourism "Prof. d-r. Assen Zlatarov" - Plоvdiv
Bulgarije - Plоvdiv - Professional School of Interior Architecture & Woodworking "Hristo Botev" - Plоvdiv
Bulgarije - Plоvdiv - Saint Konstantin- Kiril Filosof School - Plоvdiv
Bulgarije - Plоvdiv - School "Geo Milev" Plovdiv - Plоvdiv
Bulgarije - Plоvdiv - Secondary General School "Konstantin Velichkov" - Plоvdiv
Bulgarije - Plоvdiv - Secondary school "Najden Gerov" - Plоvdiv
Bulgarije - Plоvdiv - SOU "St. PATRIARCH EVTIMII" - Plоvdiv
Bulgarije - Plоvdiv - SOU "Sv. Kliment Ohridski" - Plоvdiv
Bulgarije - Plоvdiv - Sports School Vasil Levski - Plоvdiv
Bulgarije - Plоvdiv - St. Sofrony Vrachanski Secondary School - Plоvdiv
Bulgarije - Plоvdiv - St. St. Cyril and Methodius Secondary School - Plоvdiv
Bulgarije - Plоvdiv - Sveti Sedmochislenitsi Comprehensive High School - Plоvdiv
Bulgarije - Plоvdiv - Vasil Petleshkov Secondary School - Plоvdiv
Bulgarije - Plоvdiv - Vocational High School of Transport "G. Delchev" - Plоvdiv
Bulgarije - Plоvdiv - Vocational school of food technology and technic - Plоvdiv
Bulgarije - Plоvdiv - Yane Sandanski Primary school - Plоvdiv
Bulgarije - Pravda - Primary school " St.st.Cyril and Methodius" - Pravda
Bulgarije - Pravets - Foreign Language School "Aleko Konstantinov" - Pravets
Bulgarije - Pravets - Vocational Secondary School of Computer Technologies and Systems
Bulgarije - Pravets - ПГПЧЕ "Алеко Константинов" - Правец
Bulgarije - Preslaven - Primary School ''Boycho Rusev'' - Preslaven
Bulgarije - Pristоe - Grade school "Hristo Smirnenski" - Pristоe
Bulgarije - Prоvadiya - I OU "Hristo Smirnensky" - Prоvadiya
Bulgarije - Prоvadiya - Second basic school "Ivan Vazov" - Prоvadiya
Bulgarije - Prоvadiya - Secondary General School (SGS) "Dimitar Blagoev" - Prоvadiya
Bulgarije - Pоbeda - School "Dobri Voynikov" - Pоbeda
Bulgarije - Pоdem - Secondary Professional educational school - boarding school "Hristo Botev" - Pоdem
Bulgarije - Pоdrumche - Primary school "Nikola Vaptsarov " - Pоdrumche
Bulgarije - Pоlskо Kоsоvо - Primary School "Sveti sveti Kiril i Metodiy" - Pоlskо Kоsоvо
Bulgarije - Pоmоrie - Primary school "Hristo Botev" - Pоmоrie
Bulgarije - Pоpintsi - Primary School"Otec Paisii" - Pоpintsi
Bulgarije - Pоpitsa - Primary school "St.st. Cyril and Methodius" - Pоpitsa
Bulgarije - Pоpоvо - Gimnazia Hristo Botev Popovo - Pоpоvо
Bulgarije - Pоpоvо - Primary school "Lyuben Karavelov" - Pоpоvо
Bulgarije - Pоpоvо - Primary School "Nikola Yonkov Vaptsarov" - Pоpоvо
Bulgarije - Pоrdim - Middle School Cyril and Methodius - Pоrdim
Bulgarije - Pоrоy - St. St. Kiril and Methodius Basic School - Pоrоy
Bulgarije - Radnevо - Second Secondary school " St. Paisii Hilendarski" - Radnevо
Bulgarije - Radomir - ОУ "Христо Смирненски" - Радомир
Bulgarije - Radоmirtsi - Primary school "Otetz Paisij" - Radоmirtsi
Bulgarije - Rakitоvо - High School Saint Kliment Ohridski - Rakitоvо
Bulgarije - Rakоvski - Hristo Botev Secondary school - Rakоvski
Bulgarije - Rakоvski - Vocational School "Peter Parchevich" - Rakоvski
Bulgarije - Rani List - Primary school "Nikola Vaptsarov" - Rani List
Bulgarije - Ravda - St.st.Cyril and Methodius school - Ravda
Bulgarije - Ravnо - Middle School "Sv.Paisiy Hilendar" - Ravnо
Bulgarije - Razgrad - Berufsschule f?r Landwirtschaft und Lebensmitteltechnologie "Angel Kantschev" - Razgrad
Bulgarije - Razgrad - Ekzarh Yosif Foreign Language School - Razgrad
Bulgarije - Razgrad - Hristo Botev Secondary school - Razgrad
Bulgarije - Razgrad - Otets Paisii school - Razgrad
Bulgarije - Razgrad - PGHTBT "Maria Kyuri" - Razgrad
Bulgarije - Razgrad - Primary school"Nikola Ikonomov" - Razgrad
Bulgarije - Razgrad - Shandor Petyofi Vocational Technical School - Razgrad
Bulgarije - Razgrad - Vasil Levski Secondary school - Razgrad
Bulgarije - Razhdavitsa - St. St. Kiril and Metodii, Elementary School - Razhdavitsa
Bulgarije - Razlоg - SOU "Bratya Petur I Ivan Kanazirevi" - Razlоg
Bulgarije - Razlоg - Vocational secondary school of mechanization of agriculture - Razlоg
Bulgarije - Razlоg - YaneSandanski Primary School - Razlоg
Bulgarije - Ribnоvо - Sou Yordan Yovkov - Ribnоvо
Bulgarije - Rish - Elementary school "Vasil Aprilov" - Rish
Bulgarije - Rudnik - ST. KLIMENT OHRIDSKI'' - Rudnik
Bulgarije - Ruen - Elin Pelin School - Ruen
Bulgarije - Ruptsi - Primary School "Hristo Botev" - Ruptsi
Bulgarije - Ruse - Aleko Konstantinov Primary School - Ruse
Bulgarije - Ruse - Elias Canetti Vocational School of Economics and Management - Ruse
Bulgarije - Ruse - LYUBEN KARAVELOV Primary School - Ruse
Bulgarije - Ruse - Nedka Ivan Lazarova Vocational School of Clothes Design and Tailoring - Ruse
Bulgarije - Ruse - Primary School "Bratya Miladinovi" - Ruse
Bulgarije - Ruse - Professional High School of Carpentry and Interior Design "Joseph Wondrak" - Ruse
Bulgarije - Ruse - Professional School for Tourism "Ivan P. Pavlov" - Ruse
Bulgarije - Ruse - Secondary Vocational School in Mechanics Yuri Gagarin - Ruse
Bulgarije - Ruse - SOU "VAZRAJDANE" - Ruse
Bulgarije - Ruse - The Secondary School with the study of European Languages "St. Constantin-Cyril The Philosopher" - Ruse
Bulgarije - Ruse - Vocational School of Electrical Engineering and Electronics - Ruse
Bulgarije - Ruse - Vocational School of Transport - Ruse
Bulgarije - Ruse - Yordan Yovkov Secondary school - Ruse
Bulgarije - Ruse - АЕГ "Гео Милев" - Русе
Bulgarije - Ruse - СУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" - Русе
Bulgarije - Rоman - Primary Shcool "Petko Rachov Slaveykov" - Rоman
Bulgarije - Rоman - SOU "Vasill Levski" - Rоman
Bulgarije - Rоsen - PRIMARY SCHOOL "Hristo Botev" - Rоsen
Bulgarije - Sadina - Primary school "Hristo Botev" - Sadina
Bulgarije - Sadоvets - School "Hristo Botev" - Sadоvets
Bulgarije - Sadоvо - Primary school "Geo Milev" - Sadоvо
Bulgarije - Sadоvо - Selskostopanska gimnaziq - Sadоvо
Bulgarije - Samuilоvо - Elementary school "Hristo Botev" - Samuilоvо
Bulgarije - Samоkоv - Primary School "St. St. Cyril and Methodius" - Samоkоv
Bulgarije - Samоkоv - Sport School ``Nikola Velchev`` - Samоkоv
Bulgarije - Samоvоdene - Primary school 'Hristo Smirnensky' - Samоvоdene
Bulgarije - Sandanski - 3rd Primary School"Hristo Botev" - Sandanski
Bulgarije - Sandanski - Agricultural Vocational Secondary School "Kliment Timiriazev" - Sandanski
Bulgarije - Sandanski - High School "Yane Sandanski" - Sandanski
Bulgarije - Sandanski - Vocational Technical High School - Sandanski
Bulgarije - Sapareva Banya - Primary school " Hristo Botev" - Sapareva Banya
Bulgarije - Sapareva Banya - Vocational School of Tourism and Administration "Aleko Konstantinov" - Sapareva Banya
Bulgarije - Sbоrishte - Elementary school "Nikola Prokopiev" - Sbоrishte
Bulgarije - Selanоvtsi - Primary school "N.Y.Vaptsarov" - Selanоvtsi
Bulgarije - Seliminоvо - Hadji Dimitar Middle school - Seliminоvо
Bulgarije - Senоvо - Primary School "St. St. Cyril and Methodius " - Senоvо
Bulgarije - Septemvri - High school " Hristo Smirnenski" - Septemvri
Bulgarije - Septemvri - SOU "Hristo Botev" - Septemvri
Bulgarije - Sevlievо - First Primary School "Hristo Botev" - Sevlievо
Bulgarije - Sevlievо - Professional School of mechanical and technical Gen "Ivan Bachvarov" - Sevlievо
Bulgarije - Sevlievо - Vassil Levski Secondary School - Sevlievо
Bulgarije - Seydоl - Primary school "Videlina" - Seydоl
Bulgarije - Shipka - St. St. Cyril and Methodius primary school - Shipka
Bulgarije - Shumen - Nikola Yonkov Vaptsarov Foreign Language High School - Shumen
Bulgarije - Shumen - Panayot Volov Secondary School - Shumen
Bulgarije - Shumen - Professional School of Agriculture and Food Technologies - Shumen
Bulgarije - Shumen - Professional School of feeding and clothing Chemical Technology "Prof. Dr. Zlatarov " - Shumen
Bulgarije - Shumen - Sava Dobroplodny Secondary School - Shumen
Bulgarije - Shumen - Secondary School Yoan Ekzarh Bulgarski
Bulgarije - Shumen - Third Primary School "Dimitar Blagoev" - Shumen
Bulgarije - Shumen - Trayko Simeonov Comprehensive School - Shumen
Bulgarije - Shumen - Vocational High School of Building, Architecture and Surveying - Shumen
Bulgarije - Silen - Hristo Botev School - Silen
Bulgarije - Silistra - Comrehensive school "Nikola Vapcarov" - Silistra
Bulgarije - Silistra - GPU "Sofronii Vrachanski" - Silistra
Bulgarije - Silistra - Mittelschule "Juri Gagarin" - Silistra
Bulgarije - Silistra - MUNICIPAL SPORTS SCHOOL "DRUSTAR" - Silistra
Bulgarije - Silistra - National Astronomical Observatory "Galileo Galilej"
Bulgarije - Silistra - Otets Paisiy Primary school - Silistra
Bulgarije - Silistra - OU "Sveti, sveti Kiril i Metodij"
Bulgarije - Silistra - Prirodomatematicheska gimnaziq"Svety Kliment Ohridsky" - Silistra
Bulgarije - Silistra - Secondary Vocational School of Production Technology "Evlogii Georgiev" - Silistra
Bulgarije - Silistra - The Secondary Vocational School of Economics, Administration and Services 'Atanas Burov" - Silistra
Bulgarije - Silistra - Vladimir Komarov Vocational School - Silistra
Bulgarije - Silistra - Vocational high school of construction "Penyo Penev" - Silistra
Bulgarije - Simeоnоvgrad - St. Kliment Ohridsky Secondary school - Simeоnоvgrad
Bulgarije - Sindel - High School "Sv.Sv. Kiril I Metodii" - Sindel
Bulgarije - Sini Rid - School "Recep Kyupchu" - Sini Rid
Bulgarije - Sitоvо - Professional High School of Agriculture - Sitоvо
Bulgarije - Skalitsa - Elementary school "st. Paisii Hilendarski" - Skalitsa
Bulgarije - Sklave - Bratya Miladinovy Secondary School - Sklave
Bulgarije - Slavyanоvо - Primary school "St. st. Kirill and Methodius" - Slavyanоvо
Bulgarije - Slavyanоvо - Secondary school "Hristo Botev" - Slavyanоvо
Bulgarije - Sliven - ''Yordan Yovkov'' Secondary School - Sliven
Bulgarije - Sliven - 7th "Panaiot Hitov" Primary School - Sliven
Bulgarije - Sliven - Dobri Chintulov High School of Maths and Natural Science - Sliven
Bulgarije - Sliven - Middle school "Argira Zhechkova" - Sliven
Bulgarije - Sliven - Nineth Elementary School "St. st. Kiril and Metodiy - Sliven
Bulgarije - Sliven - Primary and Secondary School 'Konstantin Konstantinov' - Sliven
Bulgarije - Sliven - Primary school ''Brothers Miladinovi'' - Sliven
Bulgarije - Sliven - Primary school''Dimitar Petrov'' - Sliven
Bulgarije - Sliven - PS"Elisaveta Bagryana" - Sliven
Bulgarije - Sliven - Second elementary school "Hristo Botev" - Sliven
Bulgarije - Sliven - Sport High School "Dimitar Rohov" - Sliven
Bulgarije - Sliven - Third Secondary School Dr Ivan Seliminski - Sliven
Bulgarije - Sliven - Vocational High School of Mechanical Techniques - Sliven
Bulgarije - Sliven - Yuriy Gagarin 8th Primary school - Sliven
Bulgarije - Slivnitsa - SECONDARY SCHOOL "ST. ST. CYRIL AND METODY" - Slivnitsa
Bulgarije - Slivо Pоle - SECONDARY SCHOOL ''SVETI PAISIY HILENDARSKI'' - Slivо Pоle
Bulgarije - Smilyan - St. Kiril and Metodi Ground School - Smilyan
Bulgarije - Smirnenski - Grundschule "Petko Rachov Slavejkov" - Smirnenski
Bulgarije - Smolyan - 1-ВО СОУ СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ - Смолян
Bulgarije - Smolyan - 6th Primary school “Ivan Vasov” - Smolyan
Bulgarije - Smyadоvо - SOU Sv. sv. Kiril I Metodi - Smyadоvо
Bulgarije - Smоlnitsa - School "Kliment Ohridski" - Smоlnitsa
Bulgarije - Smоlyan - "Ivan Vazov" High School of Teaching Foreign Languages, Smolyan
Bulgarije - Smоlyan - Comprehensive School "St.St. Cyril and Methodius" - Smоlyan
Bulgarije - Smоlyan - Hristo Botev Secondary Vocational School of Techniques and Technologies - Smоlyan
Bulgarije - Smоlyan - Ivan Vazov Secondary School - Smоlyan
Bulgarije - Smоlyan - PMG "Vasil Levski" - Smоlyan
Bulgarije - Smоlyan - Professional School of Tourism - Smоlyan
Bulgarije - Smоlyan - Secondary School" Prof. doctor Asen Zlatarov" - Smоlyan
Bulgarije - Smоlyan - Vocational School of Economics" Karl Marx" - Smоlyan
Bulgarije - Sofia - "Paisiy Hilendarski" High school of Mathematics - Sofia
Bulgarije - Sofia - 107 Основно училище "Хан Крум" - София
Bulgarije - Sofia - 125 СУ „Проф. Боян Пенев“ - София
Bulgarije - Sofia - 133 СУ "А.С. Пушкин" - София
Bulgarije - Sofia - 139 ОУ "Захарий Круша" - София
Bulgarije - Sofia - 144 Secondary School “Narodni buditeli”
Bulgarije - Sofia - 149 СУ "ИВАН ХАДЖИЙСКИ" - София
Bulgarije - Sofia - 2 Secondary School “Acad. Emiliyan Stanev”
Bulgarije - Sofia - 2 АЕГ „Томас Джеферсън” - София
Bulgarije - Sofia - 23 СУ "Фредерик Жолио Кюри" - София
Bulgarije - Sofia - 2nd High School “Acad. Emilian Stanev”
Bulgarije - Sofia - 39 Secondary School “Petar Dinekov”
Bulgarije - Sofia - 40 Secondary School “Lui Pastyor”
Bulgarije - Sofia - 51 Secondary school “Elisaveta Bagryana”
Bulgarije - Sofia - 7 СУ „Свети Седмочисленици“ - София
Bulgarije - Sofia - 74 Secondary School “Gotse Delchev”
Bulgarije - Sofia - 91 НЕГ „Проф. Константин Гълъбов“ - София
Bulgarije - Sofia - Sveti Sedmotchislenitzi School No. 7
Bulgarije - Sofia - Американски колеж - София
Bulgarije - Sofia - Националната природо-математическа гимназия - НПМГ София
Bulgarije - Sofia - НУККЛИИЕК - София
Bulgarije - Sofia - Първа английска езикова гимназия - София
Bulgarije - Sofia - Първо СУ Пенчо Славейков - София
Bulgarije - Sredets - Secondary School "St. st. Cyril and Metodii" - Sredets
Bulgarije - Stambоliyski - Secondary school "Father Paisij" - Stambоliyski
Bulgarije - Stara Zagоra - Secondary School "Ivan Vazov" - Stara Zagоra
Bulgarije - Stara Zagоra - Geo Milev High School of Mathematics and Science - Stara Zagоra
Bulgarije - Stara Zagоra - High School of Construction and Woodworking " Eng. Nedyo Ranchev" - Stara Zagоra
Bulgarije - Stara Zagоra - Highschool of Civil Engineering,Architecture and Geodesy "Lubor Baier" - Stara Zagоra
Bulgarije - Stara Zagоra - Hristo Smirnenski comprehensive high school - Stara Zagоra
Bulgarije - Stara Zagоra - Knyaz Simeon Tarnovski High school of economics - Stara Zagоra
Bulgarije - Stara Zagоra - Luben Karavelov Aid School - Stara Zagоra
Bulgarije - Stara Zagоra - Romain Rolland Foreign Language School - Stara Zagоra
Bulgarije - Stara Zagоra - Secondary School "Priest Mincho Kanchev" - Stara Zagоra
Bulgarije - Stara Zagоra - SOU "Zheleznik" - Stara Zagоra
Bulgarije - Stara Zagоra - The Fifth Primary school "Mityo Stanev" - Stara Zagоra
Bulgarije - Stara Zagоra - Vocational High School of Electronics "John Atanasov" - Stara Zagоra
Bulgarije - Stara Zagоra - Vocational school for catering "R. Kniaginia" - Stara Zagоra
Bulgarije - Stara Zagоra - Vocational School of Veterinary Medicine "Ivan P.Pavlov" - Stara Zagоra
Bulgarije - Stara Zagоra - XIII Secondary School "St.Paisii Hilendarski" - Stara Zagоra
Bulgarije - Stara Zagоra - Xith Primary School Stefan Karadzha - Stara Zagоra
Bulgarije - Startsevо - St. Knyaz Boris I Secondary Comprehensive School - Startsevо
Bulgarije - Stefan Karadzha - Osnovno uchilishte "Otets Paisii" - Stefan Karadzha
Bulgarije - Stefanоvо - Primary school "Peyo Kracholov Yavorov" - Stefanоvо
Bulgarije - Stevrek - Nikola Yonkov Vaptsarov Primary School - Stevrek
Bulgarije - Straldzha - Secondary school 'P. K. Yavorov' - Straldzha
Bulgarije - Straldzha - Secondary School “P. K. Yavorov”
Bulgarije - Strazhitsa - General Secondary School Angel Karaliychev - Strazhitsa
Bulgarije - Streltsi - Primary School "St. St. Cyril and Methodius " - Streltsi
Bulgarije - Stоyan Mihaylоvski - Primary School "St. Kliment Ohridski " - Stоyan Mihaylоvski
Bulgarije - Stоzher - Primary School "Hristo Botev" - Stоzher
Bulgarije - Sveti vlas - OU Sv.Sv.Kiril I Metodii - Sveti vlas
Bulgarije - Svetоvrachene - 177Osnovno uchilishte "Sv. Sv. Kiril i Metodiy' - Svetоvrachene
Bulgarije - Svilengrad - First Elementary School "Ivan Vazov" - Svilengrad
Bulgarije - Svilengrad - Primary School "Hristo Popmarkov" - Svilengrad
Bulgarije - Svishtov - High State School of Economics “Dimitar Hadjivasilev” (HSSE)
Bulgarije - Svishtov - СУ Николай Катранов - Свищов
Bulgarije - Svishtov - СУ Цветан Радославов - Свищов
Bulgarije - Svishtоv - PG"Prof.Dr. Asen Zlatarov" - Svishtоv
Bulgarije - Svishtоv - SOU "Nikolay Katranov" - Svishtоv
Bulgarije - Svishtоv - Vocational School of Light Industry and Construction - Svishtоv
Bulgarije - Svоge - Velizar Peev Vocational High School - Svоge
Bulgarije - Sоfiya - 102 primary school "Panaiot Volov" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 104 primary school - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 108 Secondary school "Nikola Belovejdov" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 109 Primary school "Hristo Smirnenski - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 119 SOU Akademik Mihail Arnaudov - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 12 High School "Tsar Ivan Asen II" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 122nd Primary school "Nikolai Liliev' - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 126 primary school "Petko Yurdanov Todorov" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 130 Secondary school "Stefan Karadja" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 131 School Kliment Arkadievich Timiryazev - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 132.COMPREHENSIVE SCHOOL ,,VANYA VOYNOVA" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 133rd A. S. Pushkin Secondary School - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 134 Dimcho Debelyanov Primary and Secondary School - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 135 School "Jan Amos Comenius" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 136 Primary school "Luben Karavelov - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 137th High School "Angel Kanchev" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 138 Secondary Comprehensive School 'Prof. Vassil Zlatarski' - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 140 "Ivan Bogorov" School - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 141 Primary school "Narodni buditeli" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 144 Secondary School Narodni buditeli - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 149 Secondary School "Ivan Hadjiiski" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 15 HIGH SCHOOL "Adam Mitzkevich" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 150 Primary School "Tsar Simeon Parvi" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 153 Sports School "NEOFIT RILSKI" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 157TH Foreign Language School "Cesar Vallejo" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 163 Chernorizets Hrabar Primary School - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 164 Instituto Biling?e de Bachillerato "Miguel de Cervantes" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 17th Secondary School Damyan Gruev" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 18th William Gladstone School - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 21 Secondary school " Hristo Botev " - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 25th Primary School " Dr. Petar Beron" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 29 SOU "Kuzman Shapkarev" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 2nd Secondary School "Academic Emilian Stanev" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 30 SOU "Bratya Miladinovi" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 31st Secondary School for Foreign Languages and Management "Ivan Vazov" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 32 Secondary language school ''St. Kliment Ohridski'' - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 33 St. Petersburg Secondary school - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 33rd LHS "Sveta Sofia" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 34 School 'Stoyu Shishkov' - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 35 Secondary school "Dobri Voynikov" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 36 Secondary Scholl "Maxim Gorky" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 39 SOU "Petar Dinekov" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 40 School "Louis Pasteur" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 41st Primary school "St. Patriarch Evtimii" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 42 Primary School HADJI DIMITAR - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 48 "Josef Kovachev" Primary School - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 50th grade school Vassil Levski - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 51 Secondary School "Elisaveta Bagryana" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 54 SOU " St Ivan Rilski" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 55 SOU (General Secondary School) 'Petko Karavelov' - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 56.SOU "Prof. Konstantin Irechek" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 6 OU"Graf Ignatiev" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 63rd Primary school "Hristo Botev" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 64 SECONDARY SCHOOL"Car Simeon Veliki" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 68 SOU " Akademik Nikola Obreshkov" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 69 "Dimitar Marinov" Secondary School - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 73rd Secondary Foreign Language School - Vladislav Gramatik - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 74 Secondary school "Gotze Delchev" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 76. William Saroyan Primary School - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 79 Indira Gandhi High School - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 7th Secondary Comprehensive School "Sveti Sedmochislenitsi" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 81ST SECONDARY SCHOOL "VICTOR HUGO" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 83 OU "Elin Pelin" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 85 Secondary school "Otets Paisiy" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 88 th Secondary school "Dimitar Popnikolov" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 90th High School "General Hose de San Martin" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 95 SOU "Prof. Ivan Shishmanov" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 96 Secondary School Lev Nikolayevich Tolstoy - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - 97 Secondary School 'Brothers Miladinovi' - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - Benito Juares 49.Secondary School - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - Lyc?e 9 " Alphonse de Lamartine " - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - National comprehensive school "Sofia" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - National High School in Finance and Business (NHSFB) - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - National Trade and Banking High School - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - National Vocational High School of Precision Engineering and Optics (NVHSPEO) 'M. V, Lomonosov' - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - Pencho Slaveikov Comprehensive School №1 - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - PGME "N.I.Vapcarov" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - Professional High School of Telecommunications - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - PROFESSIONAL SCHOOL OF ELECTRICAL AND AUTOMATION - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - Professional School of textile and fur products - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - Secondary Vocational School of Hairdressing and Cosmetics "Princess Evdokia", Sofia - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - Sofia Secondary School in Bread-making and Confectionery Technology - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - Sofia Vocational High School of Electronics "John Atanasov" /VHSE/ - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - Sofia Vocational High School of Tourism - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - St. Methodius profiled school for foreign languages - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - Vocational High School of Clothing and Design "Princess Maria Luisa" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - Vocational School of Audio, Video and Telecommunications "A.S.Popov" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - Vocational school of transport " Makgahan" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfiya - Vocational School of Transport and Energetics "Henry Ford" - Sоfiya
Bulgarije - Sоfrоnievо - Primary school Otets Paisiy - Sоfrоnievо
Bulgarije - Sоkоlоvо - PRIMARY SCHOOL "HRISTO BOTEV" - Sоkоlоvо
Bulgarije - Sоpоt - Ivan Vazov Secondary School - Sоpоt
Bulgarije - Sоpоt - Professional High School "General Vladimir Zaimov " - Sоpоt
Bulgarije - Targоvishte - Aleko Konstantinov Vocational High School of Tourism and Foodservice - Targоvishte
Bulgarije - Targоvishte - First Secondary School "Sveti Sedmochislenitsi" - Targоvishte
Bulgarije - Targоvishte - Hristo Botev First Primary School - Targоvishte
Bulgarije - Targоvishte - Mitropolit Andrey Foreign Language School - Targоvishte
Bulgarije - Targоvishte - P.R.Slaveykov 3rd Junior High School - Targоvishte
Bulgarije - Targоvishte - Vocational School of Electrical Engineering and Construction - Targоvishte
Bulgarije - Targоvishte - ІV OU "IVAN VAZOV" TARGOVISHTE - Targоvishte
Bulgarije - Tarnene - St.St. Cyril and Methodius primary school - Tarnene
Bulgarije - Telerig - Primary School "Vasil Levski" - Telerig
Bulgarije - Teteven - Georgy Benkovski Comprehensive School - Teteven
Bulgarije - Ticha - Hristo Botev Primary School - Ticha
Bulgarije - Tihоmir - Vasil Levski Primary School - Tihоmir
Bulgarije - Tishevitsa - OU "Sveti Kliment Ohridski" - Tishevitsa
Bulgarije - Trastenik - School "Evlogy Georgiev" - Trastenik
Bulgarije - Trastikоvо - Primary school"St.St.Cyril and Methodius" - Trastikоvо
Bulgarije - Troyan - ОУ "ИВАН ХАДЖИЙСКИ" - Троян
Bulgarije - Tryavna - High Secondary School "Petko Rachev Slaveykov" - Tryavna
Bulgarije - Tryavna - Primary school "Prof. P.N.Raikov" - Tryavna
Bulgarije - Trоyan - School "St. Kliment Ohridski" - Trоyan
Bulgarije - Trоyan - Vasil Levski Secondary School - Trоyan
Bulgarije - Trоyan - Vocational School in Mechanics and Electrical Engineering - Trоyan
Bulgarije - Tsarkvitsa - 'Hristo Botev'' Primary School - Tsarkvitsa
Bulgarije - Tutrakan - HristoBotev Secondary School - Tutrakan
Bulgarije - Tutrakan - Secondary school "Jordan Jovkov" - Tutrakan
Bulgarije - Tvarditsa - Primary School "Hristo Botev" - Tvarditsa
Bulgarije - Tоpоlchane - Elementary School "St. Paisiy Hilendarski" - Tоpоlchane
Bulgarije - Tоpоlitsa - PRIMARY SCHOOL "SVETLINA" - Tоpоlitsa
Bulgarije - Tоpоlоvgrad - High school "d-r Petar Beron" - Tоpоlоvgrad
Bulgarije - Tоpоlоvо - Otec Paisii Primary School - Tоpоlоvо
Bulgarije - Uzundzhоvо - Primary School "Liyuben Karavelov" - Uzundzhоvо
Bulgarije - Vaglen - Primary school "Hristo Smirnenski" - Vaglen
Bulgarije - Vakarel - Primary School Hristo Smirnenski - Vakarel
Bulgarije - Valchi dol - СУ„Васил Левски“ - Вълчи дол
Bulgarije - Valchitran - Primary school "Nikola Yonkov Vaptsarov" - Valchitran
Bulgarije - Varbina - St.St. Kiril and Metodii Secondary School - Varbina
Bulgarije - Varbitsa - Primary School "Otetz Paisij" with hostel - Varbitsa
Bulgarije - Varbitsa - St. Paisii Hilendarski Secondary school - Varbitsa
Bulgarije - Varna - 'Chernorizets Hrabar'' Primary School - Varna
Bulgarije - Varna - First Language School - Varna
Bulgarije - Varna - Georgi Sava Rakovski Primary School - Varna
Bulgarije - Varna - High school "Dimcho Debelyanov" - Varna
Bulgarije - Varna - High School of Mathematics "Dr Petar Beron" - Varna
Bulgarije - Varna - Hristo Botev Secondary School - Varna
Bulgarije - Varna - I Primary School - Varna
Bulgarije - Varna - II SOU "Neofit Bozveli" - Varna
Bulgarije - Varna - III Secondary School "Angel Kanchev" - Varna
Bulgarije - Varna - IVth Language High School - Varna
Bulgarije - Varna - National High School of Humanities and Arts "Konstantin Preslavski" - Varna
Bulgarije - Varna - Osnovno uchilishte " Sveti Patriarh Evtimii" - Varna
Bulgarije - Varna - Panayot Volov Primary school - Varna
Bulgarije - Varna - Petko Rachev Slaveykov school - Varna
Bulgarije - Varna - Peyo Yavorov Secondary School - Varna
Bulgarije - Varna - Primary school "Ivan Vazov" - Varna
Bulgarije - Varna - Primary School "Konstantin Arabadzhiev" - Varna
Bulgarije - Varna - Primary School “Vasil Aprilov”
Bulgarije - Varna - Professional High School of Electrotechnics - Varna
Bulgarije - Varna - Saint Kliment Ohridski High School - Varna
Bulgarije - Varna - Secondary Comprehensive School "Vasil Drumev" - Varna
Bulgarije - Varna - Secondary school "Anton Strashimirov" - Varna
Bulgarije - Varna - Secondary school "Elin Pelin" - Varna
Bulgarije - Varna - Secondary School "Stefan Karadja" - Varna
Bulgarije - Varna - Sports School "Georgi Benkovski" - Varna
Bulgarije - Varna - St. Cyril and St Methodius primary school - Varna
Bulgarije - Varna - The High School of Mathematics "D-r Petar Beron" - Varna
Bulgarije - Varna - Third High school of Natural Sciences "Academician M. Popov" - Varna
Bulgarije - Varna - Tsar Simeon I Elementary School - Varna
Bulgarije - Varna - Varnenska morska gimnazia "Sv. Nikolai Chudotvorec" - Varna
Bulgarije - Varna - Vasil Levski Primary School - Varna
Bulgarije - Varna - VII Secondary General School "Nayden Gerov" - Varna
Bulgarije - Varna - Vocational High School of Economics "Dr. Ivan Bogorov" - Varna
Bulgarije - Varna - Vocational school of construction, architecture and geodesy "Vasil Levski" - Varna
Bulgarije - Varna - Vtoro OU "Nikola Yonkov Vaptsarov" - Varna
Bulgarije - Varna - Yoan Ekzarh Foreign Language High School - Varna
Bulgarije - Varna - Zahari Stoyanov Primary School - Varna
Bulgarije - Varshets - Ivan Vazov High School - Varshets
Bulgarije - Varshetz - High school" Ivan Vazov"
Bulgarije - Varvara - Primary school "Nikola Vaptsarov" - Varvara
Bulgarije - Varvara - Primary school "Nikola Vaptsarov" - Varvara
Bulgarije - Veliki Preslav - OU "St.. St.. Kiril and Methodius" - Veliki Preslav
Bulgarije - Veliko Tarnovo - Старопрестолна ПГ по икономика – Велико Търново
Bulgarije - Velikо Tarnоvо - Dimitar Blagoev Primary School - Velikо Tarnоvо
Bulgarije - Velikо Tarnоvо - Emiliyan Stanev Secondary School - Velikо Tarnоvо
Bulgarije - Velikо Tarnоvо - Old Capital High School of Economics - Velikо Tarnоvо
Bulgarije - Velikо Tarnоvо - Petko Rachev Slaveykov Middle School - Velikо Tarnоvо
Bulgarije - Velikо Tarnоvо - Sport School - Velikо Tarnоvо
Bulgarije - Velikо Tarnоvо - Vasil Drumev High School of Mathematics and Natural Sciences - Velikо Tarnоvо
Bulgarije - Velikо Tarnоvо - Vela Blagoeva Secondary School - Velikо Tarnоvо
Bulgarije - Velikо Tarnоvо - Vladimir Komarov Secondary School - Velikо Tarnоvо
Bulgarije - Velikо Tarnоvо - Vocational High School of Building, Architecture and Geodesy "Angel Popov" - Velikо Tarnоvо
Bulgarije - Velikо Tarnоvо - Vocational High School of Electronics "Alexander Stepanovich Popov" - Velikо Tarnоvо
Bulgarije - Velikо Tarnоvо - Vocational school of fashion design - Velikо Tarnоvо
Bulgarije - Velingrad - Georgi Benkovski Primary School - Velingrad
Bulgarije - Velingrad - Hristo Botev Upper-Primary School - Velingrad
Bulgarije - Velingrad - Neofit RilskiSecondary Shool - Velingrad
Bulgarije - Velingrad - СУ "Васил Левски" - Велинград
Bulgarije - Veselinоvо - Elementary School "St. St. Kiril and Metodiy" - Veselinоvо
Bulgarije - Vetren - Primary school 'Sv.sv. Cyril i Metodii' - Vetren
Bulgarije - Vetоvо - SOU "Vasil Levski" with PP - Vetоvо
Bulgarije - Vidin - Maths and Science Secondary School "Exarch Antim I" - Vidin
Bulgarije - Vidin - Otec Paisiy Primary School - Vidin
Bulgarije - Vidin - Petko Rachov Slaveykov Secondary School - Vidin
Bulgarije - Vidin - Primary school "Episkop Sofroniy Vratchanski" - Vidin
Bulgarije - Vidin - Sredno obshtoobrazovatelno uchilishte "Lyuben Karavelov" - Vidin
Bulgarije - Vidin - Sveti Kliment Ohridski Primary School - Vidin
Bulgarije - Vidin - Tsar Simeon Veliki Secondary school - Vidin
Bulgarije - Vidin - Vocation School "Prof. d-r Asen Zlatarov" - Vidin
Bulgarije - Vidin - VOCATIONAL SCHOOL OF TOURISM "MIHALAKI GEORGIEV" - Vidin
Bulgarije - Vidin - ОУ "Свети Климент Охридски" – Видин
Bulgarije - Vinоgrad - Primary school 'Sveti Kliment Ohridski' - Vinоgrad
Bulgarije - Vratsa - High School of Mathematics and Natural Sciences " Acad. Ivan Tsenov " - Vratsa
Bulgarije - Vratsa - Hristo Botev secondary school - Vratsa
Bulgarije - Vratsa - Joan Ekzarh Language School - Vratsa
Bulgarije - Vratsa - Kozma Trichkov Secondary school - Vratsa
Bulgarije - Vratsa - Primary school "Ivan Vazov" - Vratsa
Bulgarije - Vratsa - Primary School "Ivancho Mladenov" - Vratsa
Bulgarije - Vratsa - Secondary School "Kozma Trichkov"
Bulgarije - Vratsa - SOU "OtetsPaisii" - Vratsa
Bulgarije - Vratsa - St. Kliment Ohridski Sports school - Vratsa
Bulgarije - Vratsa - St. Sofronii Vrachanski Primary School - Vratsa
Bulgarije - Vratsa - Vasil Kunchov Secondary School - Vratsa
Bulgarije - Vratsa - Vocational School of Trade and Catering - Vratsa
Bulgarije - Vоdоley - Hristo Smirnensky Primary school - Vоdоley
Bulgarije - Vоynika - Elementary school "Hristo Botev" - Vоynika
Bulgarije - Yablanоvо - Elementary School "Nicola Yonkov Vaptsarov" - Yablanоvо
Bulgarije - Yagоda - Hristo Botev Primary School - Yagоda
Bulgarije - Yakоruda - Secondary school "Sv.sv. Kiril and Metodii" - Yakоruda
Bulgarije - Yambol - ПМГ "Атанас Радев" - Ямбол
Bulgarije - Yambol - СУ„Св. Климент Охридски” - Ямбол
Bulgarije - Yambоl - GPCHE "Vasil Karagyozov" - Yambоl
Bulgarije - Yambоl - Primary School "P.R.Slavejkov" - Yambоl
Bulgarije - Yambоl - Professional High School of Lifting, Construction and Transport Technics "N. J. Vaptsarov" - Yambоl
Bulgarije - Yambоl - Vasil LevskiHigh School - Yambоl
Bulgarije - Yambоl - VOCATIONAL SCHOOL OF LIGHT INDUSTRY, ECOLOGY AND CHEMICAL TECHNOLOGY - Yambоl
Bulgarije - Yambоl - Vocational Technical School "Ivan Rainov" - Yambоl
Bulgarije - Yasen - School "St. Cyril and Methodius " - Yasen
Bulgarije - Yurukоvо - Primary school ,,Vasil Levski" - Yurukоvо
Bulgarije - Zaraevо - St.Cyril and St. Methodius School - Zaraevо
Bulgarije - Zavet - High School "St. St. Cyril and Metodious" - Zavet
Bulgarije - Zavet - School of Agriculture "Clement Arkadievich Timiryazev" - Zavet
Bulgarije - Zavоy - Primary school "st. Kliment Ohridski" - Zavоy
Bulgarije - Zaychar - Primary school "Nikola Yonkov Vaptsarov" - Zaychar
Bulgarije - Zemen - SOU "Sv. Sv. Kiril I Metodii" - Zemen
Bulgarije - Zhalti Bryag - Primary School "St. Cyril and Methodius " - Zhalti Bryag
Bulgarije - Zhelyu vоyvоda - Primary school "Petar Beron" - Zhelyu vоyvоda
Bulgarije - Zhitnitsa - Primary School "Stefan Karadza" - Zhitnitsa
Bulgarije - Zlati vоyvоda - Elementary School "Bratia Miladinovi" - Zlati vоyvоda
Bulgarije - Zlatitsa - St. Paisii Hilendarski High School - Zlatitsa
Bulgarije - Zlatna Panega - Secondary school " Luben Karavelov" - Zlatna Panega
Bulgarije - Zlatograd - СУ " Антим I " - Златоград
Bulgarije - Zverinо - Secondary School "St. Kliment Ohridski" - Zverinо
Bulgarije - Ботевград - Профилирана Природо-математическа гимназия "Акад. проф. д-р Асен Златаров"
Bulgarije - Велики Преслав - "Sv. Sv. Kiril and Metodiy" Primary school
Bulgarije - Дулово - Средно училище "Васил Левски" - Дулово
Bulgarije - Ловеч - ОУ "Професор Димитър Димов" - Ловеч
Bulgarije - оpaka - Secondary school "Vasil Levski" - Opaka
Bulgarije - оpan - Primary School Hristo Botev - оpan
Bulgarije - оryahоvо - Hristo Botev Secondary School - оryahоvо
Bulgarije - Плевен - ПГПЧЕ - Плевен
Bulgarije - Русе - Професионална гимназия по строителство, архитектура и геодезия "Пеньо Пенев" - РУСЕ
Bulgarije - с.Едрево, общ.Николаево, обл.Стара Загора - Начално училище "Васил Левски" - с.Едрево, обл.Стара Загора
Bulgarije - Самоков - ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" – Самоков
Bulgarije - Севлиево - СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО
Bulgarije - София - 144 СОУ „Народни будители“ - София
Bulgarije - София - 199 ОУ “Свети Апостол Йоан Богослов” - София
Bulgarije - Стара Загора - ОУ "Кирил Христов" - Стара Загора
Bulgarije - Стара Загора - ПМГ Гео Милев - Стара Загора
Bulgarije - Троян - СУ "Васил Левски" - Троян
Bulgarije - Шумен - ПЕГ "Н.Й.Вапцаров" - Шумен
Chili - Alberto Perez
Chili - OSORNO - INSTITUTO COMERCIAL OSORNO
Chili - Santiago - Liceo Carmela Carvajal de Prat
China - WUHAN - WUHAN NO.14 HIGH SCHOOL, NO.117 TANHUALIN WUCHANG ,WUHAN,HUBEI ,CHINA
Colombia - Atahualpa
Colombia - Colegio Agustín Fernández
Colombia - Colegio Ciudad De Villaucencio
Colombia - Colegio Colsubsidio Nueva Roma Ied
Colombia - Colegio Cundinamarca I.E.D.
Colombia - Colegio Distrital Cundinamarca
Colombia - Colegio Distrital Liceo Nacional Antonia Santos
Colombia - Colegio Filarmónico Simón Bolívar Ied
Colombia - Colegio Ied Bicentenario Tesoro De La Cumbre
Colombia - Colegio La Chucua I.E.D.
Colombia - Colegio La Despensa
Colombia - Colegio La Merced Ied J.T
Colombia - Colegio Manuelita Saenz
Colombia - Colegio Pablo Neruda I.E.D.
Colombia - Colegio Roberto F. Kennedy
Colombia - Colegio Rodrigo Lara Bonilla
Colombia - Colegio Salesiano De Leon Xiii
Colombia - Colegio Tesoro De La Cumbre
Colombia - Colegio Tesoro De La Cumbre Ied
Colombia - Dirección Ciencias, Tecnologías Y Medios Educativos - Sed
Colombia - Escuela Agrolibertaria
Colombia - Escuela Nacional De Comercio
Colombia - Fernando Mazuera Villegas
Colombia - I.E. General Santander
Colombia - I.E.D Bosco Ii
Colombia - I.E.D. Brasilia Usme
Colombia - I.E.D. San Agustin
Colombia - Ied Cundinamarca
Colombia - IED Nuevo San Andres De Los Altos
Colombia - Ied Rural El Destino
Colombia - Inem "FRANCISCO De Paula Santander"
Colombia - Institucion Educativa Distrital Arborizadora Baja.
Colombia - Isabel Ii - Localidad De Kennedy
Colombia - Liceo Ecológico Del Norte
Colombia - Liceo Femenino Mercedes Nariño
Colombia - Oakland Colegio Campestre
Colombia - Pequeños Y Curiosos
Colombia - Planetario De Bogotá
Colombia - Puerta La Llano
Colombia - Quiroga Alianza I.E.D.
Colombia - República Del Ecuador
Colombia - Rodrigo Lara Bonilla
Colombia - San Agustín
Colombia - Tesoro De La Cumbre
Colombia - IBAGUÉ - TOLIMA - LICEO INFANTIL GRANDES IDEAS
Colombia - Medellin - Astromae - Parque Explora
Colombia - Medellin - Astromae - Parque Explora
Colombia - Medellín - La Cruz del Porvenir
Colombia - Quibdó - Shaula, Grupo de Estudio y Divulgación de BioAstronomía
Colombia - Sogamoso - Institución Educativa Colegio Sugamuxi
Kroatië - Ekonomska i birotehnička škola
Kroatië - Ekonomska i upravna škola Osijek
Kroatië - Ekonomska, trgovačka i ugostiteljska škola
Kroatië - Elektrotehnička i prometna škola Osijek
Kroatië - Elementary school Bilje
Kroatië - Geodetska tehnička škola (Zagreb)
Kroatië - Gimnazija A.G. Matoša
Kroatië - Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka
Kroatië - Gimnazija Dubrovnik
Kroatië - Gimnazija Matije Antuna Reljkovića Vinkovci
Kroatië - Gimnazija Pula
Kroatië - Gimnazija Sesvete
Kroatië - Gimnazija Velika Gorica
Kroatië - Grammar school Josipa Slavenskog Čakovec
Kroatië - High school Antun Matijašević Karamaneo Vis
Kroatië - High school Brač
Kroatië - High school Jelkovac
Kroatië - High school Novska
Kroatië - High school Oroslavlje
Kroatië - Hotelijersko Turistička škola u Zagrebu
Kroatië - I PS Bjelovar
Kroatië - I PS Čakovec
Kroatië - I.gimnazija Osijek
Kroatië - II. osnovna škola Bjelovar
Kroatië - II. osnovna škola Bjelovar
Kroatië - III. gimnazija Zagreb
Kroatië - III. gimnazija, Zagreb
Kroatië - III. OŠ VARAŽDIN
Kroatië - III. PS Čakovec
Kroatië - Industrijsko obrtnička škola Slavonski Brod
Kroatië - Ivana Brlić -Mažuranić Primary School
Kroatië - Medical and chemical high school Šibenik
Kroatië - Medicinska škola Ante Kuzmanića
Kroatië - Obrtna tehnička škola Split
Kroatië - OŠ "Viktor Car Emin"
Kroatië - OŠ Ante Starčevića Lepoglava
Kroatië - OŠ Antuna Mihanovića
Kroatië - OŠ Antuna Mihanovića, Klanjec
Kroatië - OŠ August Šenoe
Kroatië - OŠ Bartula Kašića Zadar
Kroatië - OŠ Braće Radića
Kroatië - OŠ Čazma
Kroatië - OŠ dr. Franje Tuđmana Lički Osik
Kroatië - OŠ dr. Franjo Tuđman Šarengrad
Kroatië - OŠ dr. Vinka Žganca, Zagreb
Kroatië - OŠ Draganići
Kroatië - OŠ Dragutina Domjanića Zagreb
Kroatië - OŠ Eugena Kumičića (Slatina)
Kroatië - OŠ Eugena Kumičića (Velika Gorica)
Kroatië - OŠ Franje Krežme
Kroatië - OŠ Gornje Vrapče
Kroatië - OŠ Gradec
Kroatië - OŠ Lipik
Kroatië - OŠ Lovinac
Kroatië - OŠ Mače
Kroatië - OŠ Majstora Radovana, Trogir
Kroatië - OŠ Marina Držića
Kroatië - OŠ Mladost Osijek
Kroatië - OŠ Nikole Andrića Vukovar
Kroatië - OŠ Nikole Tesle Zagreb
Kroatië - OS Odra
Kroatië - OŠ Ostrog, Kaštel Lukšić
Kroatië - OS Petra Kresimir 4.,Sibenik
Kroatië - OŠ Petra Zrinskog
Kroatië - OŠ Podmurvice
Kroatië - OŠ Ravne njive Split
Kroatië - OŠ S.S.Kranjčevića
Kroatië - OŠ Stjepana Radića Brestovec Orehovički
Kroatië - OŠ Trnovitica
Kroatië - OŠ Trstenik Split
Kroatië - OŠ Veliko Trgovišće
Kroatië - OŠ Vidikovac
Kroatië - OŠ Vijenac
Kroatië - OŠ Vjenceslava Novaka
Kroatië - OŠ Vladimira Nazora (ZG)
Kroatië - OŠ Vrbani
Kroatië - OS"Dr.Stjepan Ilijašević"
Kroatië - Osnovna škola "Matija Antun Relković" Davor
Kroatië - Osnovna škola "Tin Ujević" Osijek
Kroatië - Osnovna škola Podmurvice, Rijeka
Kroatië - Osnovna škola Popovača
Kroatië - Osnovna skola Stjepana Radica, Brestovec Orehovicki
Kroatië - Osnovna škola Tin Ujević Osijek
Kroatië - Primary school Vežica
Kroatië - Primary school Vladimira Nazora
Kroatië - Privatna gimnazija i ekonomsko informatička škola Futura
Kroatië - Prva gimnazija Varaždin
Kroatië - Prva Riječka Hrvatska Gimnazija
Kroatië - Prva srednja informatička škola s pravom javnosti
Kroatië - Prva srednja škola Beli Manastir
Kroatië - PS "Dr. Franjo Tuđman" Beli Manastir
Kroatië - PS Belica
Kroatië - PS Bilje
Kroatië - PS dr. Jure Turića
Kroatië - PS Grabrik
Kroatië - PS Horvati Zagreb
Kroatië - PS Hugo Badalić
Kroatië - PS Ivana Gorana Kovačića Sveti Juraj na Bregu
Kroatië - PS Jurja Dobrile Rovinj
Kroatië - PS kneza Branimira
Kroatië - PS Lauder-Hugo Kon
Kroatië - PS Lučac
Kroatië - PS Manuš – Split
Kroatië - PS Mertojak
Kroatië - PS Mokošica
Kroatië - PS Petra Krešimira 4
Kroatië - PS Popovača
Kroatië - PS Prečko
Kroatië - PS Ravne Njive
Kroatië - PS Sesvetska Sopnica
Kroatië - PS Siniše Glavaševića, Vukovar
Kroatië - PS Špansko Oranice
Kroatië - PS Sračinec
Kroatië - PS Strožanac
Kroatië - PS Trnsko
Kroatië - PS Veli Vrh Pula
Kroatië - PS Viktora Kovačića Hum na Sutli
Kroatië - PS Viktorovac Sisak
Kroatië - PS Vladimira Nazora Križevci
Kroatië - PS Zrinskih (Nuštar)
Kroatië - PS ˝Milan Brozović˝
Kroatië - Secondary school Bedekovcia
Kroatië - Srednja škola Bedekovčina
Kroatië - Srednja škola Bol
Kroatië - Srednja škola Hrvatski kralj Zvonimir Krk
Kroatië - Srednja škola Novska
Kroatië - Technical school Županja
Kroatië - Tehnička škola Daruvar
Kroatië - Tehnička škola Ruđera Boškovića Vinkovci
Kroatië - Tehnička škola Šibenik
Kroatië - Tehnička škola za strojarstvo i mehatroniku (Split)
Kroatië - Veli Vrh Primary school
Kroatië - Zdravstvena škola Split
Kroatië - Željeznička tehnička škola - Moravice
Kroatië - Sveti Juraj na Bregu - OŠ Ivana Gorana Kovačića Sveti Juraj na Bregu
Kroatië - Velika Trnovitica - OŠ Velika Trnovitica
Kroatië - 21230, Sinj - Technical and industrial secondary school Ruđera Boškovića
Kroatië - 21240 Trilj - Osnovna škola Trilj Croatia
Kroatië - 21240, Trilj - Osnovna škola Trilj
Kroatië - Babina Greda - OŠ Mijat Stojanović
Kroatië - Bakar - Pomorska škola Bakar
Kroatië - Barilović - OŠ Barilović
Kroatië - Bedekovčina - OŠ Bedekovčina
Kroatië - Bedenica - OŠ Bedenica
Kroatië - Bednja - OŠ Franje Serta Bednja
Kroatië - Belec - OŠ Belec
Kroatië - Beli Manasti - Dr. F. Tuđmana Beli Manastir, primary school
Kroatië - Beli Manastir - Druga SŠ Beli Manastir
Kroatië - Beli Manastir - Gimnazija Beli Manastir
Kroatië - Beli Manastir - O.Š.Dr.F.Tuđmana
Kroatië - Beli Manastir - OŠ "Dr. Franjo Tuđman"
Kroatië - Beli Manastir - Prva srednja škola
Kroatië - Bibinje - OŠ Stjepana Radića Bibinje
Kroatië - Bjelovar - Gimnazija Bjelovar
Kroatië - Bjelovar - I. osnovna škola Bjelovar
Kroatië - Bjelovar - II. PS Bjelovar - II Primary School Bjelovar
Kroatië - Bjelovar - III. OŠ Bjelovar
Kroatië - Bjelovar - Komercijalna i trgovačka škola, BJ
Kroatië - Blato - OŠ Blato
Kroatië - Bošnjaci - OŠ fra B. T. Leakovića Bošnjaci
Kroatië - Brestovec Orehovički - OŠ Stjepana Radića
Kroatië - Breznički Hum - OŠ Breznički Hum
Kroatië - Bribir - OŠ dr. Josipa Pančića Bribir
Kroatië - Brodarica - Osnovna škola Brodarica
Kroatië - Budinšćina - OŠ Vladimir Nazor Budinšćina
Kroatië - Buje - Gospodarska škola Istituto professionale Buje
Kroatië - Buje - TSŠ - SMSI Leonardo da Vinci
Kroatië - Čabar - OŠ Petar Zrinski Čabar
Kroatië - Čabar - Srednja škola "Vladimir Nazor" Čabar
Kroatië - Čakovec - Ekonomska i trgovačka škola Čakovec
Kroatië - Čakovec - Graditeljska škola Čakovec
Kroatië - Čakovec - II. OŠ Čakovec
Kroatië - Čakovec - OŠ Strahoninec
Kroatië - Čakovec - škola Čakovec
Kroatië - Čakovec - Srednja škola Čakovec
Kroatië - Čakovec - Tehnička škola Čakovec
Kroatië - Čavle - OŠ Čavle
Kroatië - Čazma - Srednja škola Čazma
Kroatië - Čeminac - OŠ Čeminac
Kroatië - Čepin - PS Vladimir Nazor Čepin
Kroatië - Cetingrad - OŠ Cetingrad
Kroatië - Crikvenica - OŠ Vladimir Nazor Crikvenica
Kroatië - Daruvar - Češka OŠ Jana Amosa Komenskog
Kroatië - Daruvar - Ekonomska i turistička škola Daruvar
Kroatië - Daruvar - OŠ Vladimir Nazor Daruvar
Kroatië - Daruvar - Technical school Daruvar
Kroatië - Delnice - SŠ Delnice
Kroatië - Desinić - OŠ Đure Prejca Desinić
Kroatië - Donja Dubrava - OŠ DONJA DUBRAVA
Kroatië - Donja Pušća - OŠ PUšća
Kroatië - Donji Kraljevec - OŠ Hodošan
Kroatië - Donji Martijanec - OŠ Martijanec
Kroatië - Dubrava - OŠ Dubrava,PŠ Farkaševac
Kroatië - Duga Resa - SŠ Duga Resa
Kroatië - Dugo Selo - OŠ Josipa Zorića, Dugo Selo
Kroatië - Dugo Selo - OŠ Rugvica
Kroatië - Dugo Selo - Srednja škola Dugo Selo
Kroatië - Dugopolje - OŠ Dugopolje
Kroatië - Ernestinovo - OŠ Ernestinovo
Kroatië - Fužine - OŠ Ivanke Trohar
Kroatië - Garešnica - OŠ Garešnica
Kroatië - Generalski Stol - OŠ Generalski Stol
Kroatië - Gorjani - OŠ Gorjani
Kroatië - Gornja Stubica - OŠ Matije Gupca
Kroatië - Gradina - OŠ Gradina
Kroatië - Grohote - OŠ Grohote
Kroatië - Grubišno Polje - OŠ Ivana Nepomuka Jemeršića
Kroatië - Gunja - Osnovna škola "Antun i Stjepan Radić" Gunja
Kroatië - Hrvatska Dubica - OŠ Ivo Kozarčanin
Kroatië - Hrvatska Kostajnica - SŠ Ivana Trnskoga Hrvatska Kostajnica
Kroatië - Ilok - SŠ Ilok
Kroatië - Ilovik- - OŠ Maria Martinolića Mali Lošinj
Kroatië - Imotski - Ekonomska škola Imotski
Kroatië - Ivanec - OŠ Ivana Kukuljevića Sakcinskog Ivanec
Kroatië - Ivanić Grad - OŠ Đure Deželića Ivanić Grad
Kroatië - Ivankovo - OŠ August Cesarec Ivankovo
Kroatië - Jagodnjak - OŠ Jagodnjak
Kroatië - Jakovlje - OŠ Jakovlje
Kroatië - Jastrebarsko - OŠ "Ljubo Babić"
Kroatië - Jastrebarsko - PS "Ljubo Babić"
Kroatië - Josipdol - OŠ Josipdol
Kroatië - Josipovac - OŠ Josipovac
Kroatië - Kalinovac - OŠ Ivan Lacković Croata
Kroatië - Kaptol - OŠ Vilima Korajca Kaptol
Kroatië - Karlovac - OŠ Banija Karlovac
Kroatië - Karlovac - OŠ Mahično
Kroatië - Karlovac - OŠ Turanj
Kroatië - Karlovac - Osnovna škola Grabrik
Kroatië - Karlovac - Tehnička škola Karlovac
Kroatië - Kašina - OŠ Vugrovec - Kašina
Kroatië - Kastav - Milan Brozović
Kroatië - Kaštel Štafilić - Nehaj - SŠ "Braća Radić" Nehaj
Kroatië - Klana - OŠ Klana
Kroatië - Klanjec - OŠ Antuna Mihanovića Klanjec
Kroatië - Knin - OŠ dr. Franje Tuđmana Knin
Kroatië - Knin - SŠ Lovre Montija
Kroatië - Komletinci - OŠ Vladimir Nazor Komletinci
Kroatië - Konjščina - Srednja škola Konjščina
Kroatië - Koprivnica - Gimnazija "Fran Galović"
Kroatië - Koprivnica - Obrtnička škola Koprivnica
Kroatië - Koprivnica - SŠ Koprivnica
Kroatië - Kostrena - OŠ Kostrena
Kroatië - Krapinske Toplice - OŠ Krapinske Toplice
Kroatië - Krašić - OŠ Kardinal Alojzije Stepinac
Kroatië - Križevci - Gimnazija Ivana Zakmardija Dijankovečkoga Križevci
Kroatië - Križevci - OŠ Ljudevita Modeca Križevci
Kroatië - Kutina - OŠ Mate Lovraka Kutina
Kroatië - Kutina - OŠ Zvonimira Franka Kutina
Kroatië - Kutjevo - OŠ Zdenka Turkovića, Kutjevo
Kroatië - Labin - SŠ Mate Blažine Labin
Kroatië - Ladimirevci - OŠ Ladimirevci
Kroatië - Ladimirevci - OŠ Ladimirevci
Kroatië - Lasinja - OŠ Antun Klasinc Lasinja
Kroatië - Lepoglava - Osnovna škola Ante Starčevića Lepoglava
Kroatië - Lokve - OŠ Rudolfa Strohala Lokve
Kroatië - Ludbreg - Osnovna škola Veliki Bukovec
Kroatië - Mala Subotica - OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica
Kroatië - Mali Lošinj - PS Marija Martinolića
Kroatië - Marija Bistrica - OŠ Marija Bistrica
Kroatië - Martinska Ves - OŠ Braće Radić, Martinska Ves
Kroatië - Maruševec - Osnovna škola "Gustav Krklec" Maruševec
Kroatië - Metković - OŠ S. Radića Metković
Kroatië - Metković - SŠ Metković
Kroatië - Mirkovci - PS Nikole Tesle
Kroatië - Našice - OŠ Dore Pejačević Našice
Kroatië - Našice - SŠ Izidora Kršnjavoga Našice
Kroatië - Nedešćina - OŠ Vitomir Širola Pajo - Nedešćina
Kroatië - Negoslavci - OŠ Negoslavci
Kroatië - Neorić - Osnovna škola "Neorić-Sutina" Neorić
Kroatië - Netretić - OŠ Netretić
Kroatië - Nin - OŠ Petar Zoranić Nin
Kroatië - Nova Bukovica - PS Vladimira Nazora
Kroatië - Nova Gradiška - Gimnazija Nova Gradiška
Kroatië - Nova Gradiška - OŠ Ljudevita Gaja Nova Gradiška
Kroatië - Nova Kapela - OŠ A. Mihanović, Nova Kapela, Batrina
Kroatië - Novi Marof - SŠ Novi Marof
Kroatië - Novigrad (Dalmacija) - OŠ Novigrad
Kroatië - Novska - OŠ Novska
Kroatië - Nuštar - OŠ Zrinskih
Kroatië - NUŠTAR - OŠ Zrinskih Nuštar
Kroatië - Obrovac - SŠ Obrovac
Kroatië - Ogulin - Gimnazija Bernardina Frankopana Ogulin
Kroatië - Ogulin - Obrtnička i tehnička škola Ogulin
Kroatië - Ogulin - Osnovna škola "Ivane Brlić - Mažuranić"
Kroatië - Ogulin - Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić
Kroatië - Ogulin - Prva OŠ Ogulin
Kroatië - Omiš - PS Josip Pupačić Omiš
Kroatië - Omiš - SŠ J. Kaštelan Omiš
Kroatië - Opatija - Gimnazija E. Kumičića Opatija
Kroatië - Opatija - PS "Rikard Katalinić Jeretov" Opatija
Kroatië - Opatija - Ugostiteljska škola Opatija, osnovna škola Srdoči Rijeka
Kroatië - Opuzen - OŠ Opuzen
Kroatië - Orehovica - OŠ Orehovica
Kroatië - Osijek - Ekonomska i upravna škola
Kroatië - Osijek - Graditeljsko-geodetska škola Osijek
Kroatië - Osijek - II. gimnazija Osijek
Kroatië - Osijek - II. gimnazija Osijek
Kroatië - Osijek - III. gimnazija Osijek
Kroatië - Osijek - Isusovačka klasična gimnazija spj u OS
Kroatië - Osijek - Medicinska škola Osijek
Kroatië - Osijek - OŠ A. Mihanovića OS
Kroatië - Osijek - OŠ D. Cesarić OS
Kroatië - Osijek - OŠ Jagode Truhelke, Osijek
Kroatië - Osijek - OŠ Ljudevita Gaja OS
Kroatië - Osijek - OŠ Retfala Osijek
Kroatië - Osijek - Prva privatna srednja škola u Osijeku s pravom javnosti Gaudeamus
Kroatië - Osijek - Strojarska tehnička škola Osijek
Kroatië - Osijek - Tehnička škola i prirodoslovna gimnazija R. Boškovića
Kroatië - Osijek - Trgovačka i komercijalna škola Davor Milas Osijek
Kroatië - Otočac - OŠ Zrinskih i Frankopana Otočac
Kroatië - Otočac - SŠ Otočac
Kroatië - Otrić Seoci - OŠ Otrići Dubrave
Kroatië - Petrijanec - OŠ Petrijanec
Kroatië - Petrinja - I. OŠ Petrinja
Kroatië - Petrinja - OŠ Mate Lovraka Petrinja
Kroatië - Plaški - Osnovna škola Plaški
Kroatië - Podgora - OŠ don Mihovila Pavlinovića Podgora
Kroatië - Poljana - OŠ Grigora Viteza Poljana
Kroatië - Požega - Gimnazija Požega
Kroatië - Požega - OŠ Antuna Kanižlića Požega
Kroatië - Požega - Tehnička škola Požega
Kroatië - Pregrada - OŠ Janka Leskovara Pregrada
Kroatië - Prigorje Brdovečko - OŠ Ivane Brlić Mažuranić Prigorje Brdovečko
Kroatië - Prigorje Brdovečko - OŠ Pavao Belas
Kroatië - Pula - Ekonomska škola Pula
Kroatië - Pula - Industrijsko obrtnička škola Pula
Kroatië - Pula - OŠ Centar Pula
Kroatië - Pula - OŠ Vidikpovac
Kroatië - Pula - TSŠ - SMSI Dante Alighieri Pula
Kroatië - Punitovci - OŠ J. Kozarac, Josipovac Punitovački
Kroatië - Rajić - OŠ Rajić
Kroatië - Rakov Potok - OŠ Stjepana Bencekovića ZG
Kroatië - Ražanac - OŠ J. Barakovića, Ražanac
Kroatië - Rijeka - Ekonomska škola Mije Mirkovića Rijeka
Kroatië - Rijeka - OŠ "Turnić"
Kroatië - Rijeka - OŠ Eugen Kumičić RI
Kroatië - RIJEKA - OŠ Fran Franković
Kroatië - Rijeka - OŠ Gornja Vežica RI
Kroatië - Rijeka - OŠ Ivana Zajca Rijeka
Kroatië - Rijeka - OŠ Kozala
Kroatië - Rijeka - OŠ Pehlin Rijeka
Kroatië - Rijeka - OŠ Scuola elementare "Gelsi" Rijeka
Kroatië - Rijeka - OŠ Scuola Elementare San Nicolo
Kroatië - Rijeka - Osnovna škola Kozala
Kroatië - Rijeka - Primary school Vežica, Rijeka
Kroatië - Rijeka - Prirodoslovna i grafička škola Rijeka
Kroatië - Rijeka - Prometna škola Rijeka
Kroatië - Rijeka - PS "Vežica" Rijeka
Kroatië - Rijeka - Rirodoslovna i grafička škola
Kroatië - Rijeka - SŠ za elektrotehniku i računalstvo RI
Kroatië - Rijeka - Strojarska škola za industrijska i obrtnička zanimanja Rijeka
Kroatië - Rijeka - Tehnička škola za strojarstvo i brodogradnju Rijeka
Kroatië - Rovinj - OŠ Jurja Dobrile, Rovinj
Kroatië - ROVINJ - Talijanska SŠ Media superiore italiana Rovinj
Kroatië - Sali - OŠ Petar Lorini Sali
Kroatië - Šarengrad - PS "dr. Franjo Tuđman" Šarengrad
Kroatië - Šećerana - PS "Šećerana" Šećerana
Kroatië - Selnica - OŠ Selnica
Kroatië - Senj - OŠ S.S.Kranjčevića Senj
Kroatië - Sesvete - OŠ Sesvetska Sela
Kroatië - Sesvete - Osnovna škola Ivana Granđe Soblinec
Kroatië - Šibenik - OŠ Meterize
Kroatië - Sibinj - OŠ Ivan Mažuranić Sibinj
Kroatië - Sinj - OŠ Ivana Lovrića Sinj
Kroatië - Sisak - OŠ 22. lipnja, Sisak
Kroatië - Sisak - Strukovna škola Sisak
Kroatië - Sisak-Caprag - Industrijsko-obrtnička škola Sisak
Kroatië - Škabrnja - OŠ Vladimira Nazora Škabrnje
Kroatië - Slatina - Industrijsko obrtnička škola Slatina
Kroatië - Slavonski Brod - Ekonomsko-birotehnička škola Slavonski Brod
Kroatië - Slavonski Brod - OS "Bogoslav Šulek" Slavonski Brod
Kroatië - Slavonski Brod - OŠ Ivan Goran Kovačić SB
Kroatië - Slavonski Brod - OŠ Đuro Pilar Slavonski Brod
Kroatië - Solin - Osnovna škola don Lovre Katića
Kroatië - SOLIN - OŠ don Lovre Katića
Kroatië - Split - 3. GIMNAZIJA SPLIT
Kroatië - Split - III.gimnazija Split
Kroatië - Split - Komercijalno trgovačka škola ST
Kroatië - Split - Obrtna tehnička škola - Split
Kroatië - Split - OŠ Brda, Split
Kroatië - Split - OŠ Kamen - Šine
Kroatië - Split - OŠ Mejaši
Kroatië - Split - OŠ Meje Split
Kroatië - Split - OŠ Skalice
Kroatië - Split - OŠ Split 3
Kroatië - Split - SŠ za dizajn, grafiku i održivu gradnju ST
Kroatië - Starigrad Paklenica - OŠ Starigrad
Kroatië - Staro Petrovo Selo - OŠ Ivan Goran Kovačić Staro Petrovo Selo
Kroatië - Stobreč - OŠ Stobreč
Kroatië - Stubičke Toplice - OŠ Stubičke Toplice
Kroatië - Suhopolje - OŠ Suhopolje
Kroatië - Sveta Marija - OŠ Sveta Marija
Kroatië - Sveti Filip i Jakov - OŠ Sveti Filip i Jakov
Kroatië - Sveti Ivan Zelina - OŠ D. Domjanića, Sveti Ivan Zelina
Kroatië - Svetvinčenat - OŠ Svetvinčenat
Kroatië - Topusko - SŠ Topusko
Kroatië - Tučepi - OŠ Tučepi, Tučepi
Kroatië - Tuhelj - Osnovna škola Lijepa Naša Tuhelj
Kroatië - Umag - OŠ Marije i Line Umag
Kroatië - Valpovo - SŠ Valpovo
Kroatië - Varaždin - Druga gimnazija Varaždin
Kroatië - Varaždin - Elektrostrojarska škola VŽ
Kroatië - Varaždin - Gospodarska škola Varaždin
Kroatië - Varaždin - III. osnovna škola Varaždin
Kroatië - Varaždin - IV. OŠ Varaždin
Kroatië - Varaždin - Katolička OŠ Svete Uršule
Kroatië - Varaždin - Srednja strukovna škola VŽ
Kroatië - Varaždin - VI OŠ Varaždin
Kroatië - Varaždinske Toplice - OŠ Antuna i Ivana Kukuljevića, Varaždinske Toplice
Kroatië - Vela Luka - SŠ Vela Luka
Kroatië - Velika - OŠ Vladimir Nazor Trenkovo
Kroatië - Velika Ludina - OŠ Ludina, Velika Ludina
Kroatië - Velika Mlaka - OŠ Velika Mlaka
Kroatië - Vijenak - Osnovna škola Vijenac
Kroatië - Vinkovci - Ekonomska i trgovačka škola Ivana Domca Vinkovci
Kroatië - Vinkovci - OŠ A. G. Matoš Vinkovci
Kroatië - Vinkovci - OŠ B. Kašića Vinkovci
Kroatië - Vinkovci - OŠ Ivana Gorana Kovačića Vinkovci
Kroatië - Vinkovci - OŠ Nikole Tesle
Kroatië - Vinkovci - Srednja strukovna škola Vinkovci
Kroatië - Vinkovci - Zdravstvena i veterinarska škola dr. Andrije Štampara Vinkovci
Kroatië - Virovitica - OŠ Vladimir Nazor Virovitica
Kroatië - Viškovo - OŠ Sveti Matej Viškovo
Kroatië - Višnjevac - OŠ Višnjevac
Kroatië - Vođinci - OŠ Vođinci
Kroatië - Vrbovec - I. OŠ Vrbovec
Kroatië - Vrbovec - II. OŠ Vrbovec
Kroatië - Vrbovec - Srednja škola Vrbovec
Kroatië - Vrbovsko - PS Ivana Gorana Kovačića Vrbovsko
Kroatië - Vrpolje - OŠ Ivan Meštrović, Vrpolje
Kroatië - Vukovar - Ekonomska škola Vukovar
Kroatië - Vukovar - Gimnazija Vukovar
Kroatië - Vukovar - OŠ Blage Zadre,Vukovar
Kroatië - Vukovar - OŠ Dragutina Tadijanovića Vukovar
Kroatië - Vukovar - OŠ Mitnica Vukovar
Kroatië - Vukovina - OŠ Vukovina
Kroatië - Zabok - Gimnazija A. G. Matoša Zabok
Kroatië - Zabok - Škola za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok
Kroatië - Zadar - OŠ Petra Preradovića Zadar
Kroatië - Zadar - OŠ Šime Budinića Zadar
Kroatië - Zadar - OŠ Šimuna Kožičića Benje
Kroatië - Zadar 23000 - OSNOVNA ŠKOLA PETRA PRERADOVIĆA
Kroatië - Zagreb - Centar za odgoj i obrazovanje Dubrava
Kroatië - Zagreb - Geodetic Engineering School
Kroatië - Zagreb - Grafička škola ZG
Kroatië - Zagreb - I. Gimnazija ZG
Kroatië - Zagreb - I.tehnička škola Tesla
Kroatië - Zagreb - II. Gimnazija ZG
Kroatië - Zagreb - Islamska Gimnazija dr. Ahmeda Smajlovića
Kroatië - Zagreb - IX. gimnazija
Kroatië - Zagreb - OŠ Borovje
Kroatië - Zagreb - OŠ A. G. Matoša ZG
Kroatië - Zagreb - OŠ A. Harambašića ZG
Kroatië - Zagreb - OŠ Augusta Šenoe Zagreb
Kroatië - Zagreb - OŠ Bana J. Jelačića ZG
Kroatië - Zagreb - OŠ Bukovac, Zagreb
Kroatië - Zagreb - OŠ D. Cesarića ZG
Kroatië - Zagreb - OŠ Gračani , Zagreb, Croatia
Kroatië - Zagreb - OŠ Grigora Viteza ZG
Kroatië - Zagreb - OŠ I. Mažuranića ZG
Kroatië - Zagreb - OŠ Ivana Cankara, ZG
Kroatië - Zagreb - OŠ Izidora Kršnjavoga Zagreb
Kroatië - Zagreb - OŠ Josipa Jurja Strossmayera ZG
Kroatië - Zagreb - OŠ Jure Kaštelana
Kroatië - Zagreb - OŠ Kajzerica
Kroatië - Zagreb - OŠ kralja Tomislava ZG
Kroatië - Zagreb - OŠ Ksavera Š. Gjalskoga ZG
Kroatië - Zagreb - OŠ Lovre pl. Matačića ZG
Kroatië - Zagreb - OŠ Malešnica
Kroatië - Zagreb - OŠ Matije Gupca
Kroatië - Zagreb - OŠ Pavleka Miškine ZG
Kroatië - Zagreb - OŠ Rudeš
Kroatië - Zagreb - OŠ Sveta Klara
Kroatië - Zagreb - OŠ Tituša Brezovačkog ZG
Kroatië - Zagreb - OŠ Trnjanska
Kroatië - Zagreb - OŠ Trnsko
Kroatië - Zagreb - OŠ Većeslava Holjevca Zagreb
Kroatië - Zagreb - OŠ Voltino, Zagreb, Croatia
Kroatië - Zagreb - OŠ Zapruđe
Kroatië - Zagreb - OŠ Žitnjak
Kroatië - Zagreb - Osnovna škola Frana Krste Frankopana Zagreb
Kroatië - Zagreb - Osnovna škola Odra Zagreb
Kroatië - Zagreb - Poliklinika za rehabilitaciju slušanja i govora SUVAG
Kroatië - Zagreb - Poštanska i telekomunikacijska škola
Kroatië - Zagreb - Prirodovna škola Vladimira Preloga
Kroatië - Zagreb - Prva ekonomska škola ZG
Kroatië - Zagreb - Prva katolička OŠ u gradu ZG
Kroatië - Zagreb - PS Jure Kaštelana ZG
Kroatië - Zagreb - PS Pantovčak
Kroatië - Zagreb - Škola za medicinske sestre Mlinarska
Kroatië - Zagreb - Srpska pravoslavna opća gimnazija Kantakuzina Katarina Branković, ZG
Kroatië - Zagreb - Strojarska tehnička škola Frana Bošnjakovića Zagreb
Kroatië - Zagreb - Tehnička škola Ruđera Boškovića ZG
Kroatië - Zagreb - V. Gimnazija ZG
Kroatië - Zagreb - VII. Gimnazija Zagreb
Kroatië - Zagreb - XV. gimnazija
Kroatië - Zagreb - XV. gimnazija
Kroatië - Zagreb-Dubrava - OŠ Marije Jurić Zagorke ZG
Kroatië - Zagreb-Dubrava - OŠ Mate Lovraka Zagreb
Kroatië - Zagreb-Novi Zagreb - OŠ Braće Radić Botinec
Kroatië - Zagreb-Novi Zagreb - OŠ Gustava Krkleca Zagreb
Kroatië - Zagreb-Sloboština - OŠ Frana Galovića ZG
Kroatië - Žakanje - PS Žakanje
Kroatië - Zlatar - OŠ Ante Kovačića Zlatar
Kroatië - Zlatar - SŠ Zlatar
Kroatië - Županja - OŠ Mate Lovraka Županja
Kroatië - Mali Lošinj - Osnovna škola Maria Martinolića
Kroatië - Đakovo - OŠ Budrovci
Kroatië - Đakovo - OŠ I. G. Kovačić Đakovo
Kroatië - Đakovo - Osnovna škola Josipa Antuna Ćolnića Đakovo
Kroatië - Đakovo - Srednja Strukovna škola A. Horvata
Kroatië - Đakovo(Djakovo) - Gymnasium A.G. Matoša Đakovo
Kroatië - Đelekovec - OŠ Fran Koncelak, Drnje
Kroatië - Đurđevac - Gimnazija Dr. Ivana Kranjčeva Đurđevac
Kroatië - Đurđevac - OŠ Grgura Karlovčana Đurđevac
Kroatië - Đurđevac - Strukovna škola Đurđevac
Cyprus - Ammochostos - 1st Primary School of Liopetri
Cyprus - Ammohostos - Lyceum of Parlimni
Cyprus - Aradippou, Larnaca - Aradippou Senior Highschool
Cyprus - Athienou, Larnaca - Upper Primary School of Athienou
Cyprus - Avgorou, Famagusta - 2nd Primary School of Avgorou
Cyprus - Engomi - Junior High School of Makedonitissa
Cyprus - Engomi Nicosia - Junior High School of Engomi Kyriacos Neocleous
Cyprus - Famagusta - Junior High School of Kokkinochori
Cyprus - Geroskipou, Paphos - Yanaki Tallioti Senior High-school
Cyprus - Giolou - Giolou primary school
Cyprus - Giolou - Primary School of Giolou
Cyprus - Kiti, Larnaca - Regional Junior High School of Kiti
Cyprus - Kokkinotrimithia - Regional Junior High School of Kokkinotrimithia
Cyprus - Kolossi, Limassol - Kolossi Primary School
Cyprus - Larnaca - American Academy Larnaca
Cyprus - Larnaca - Lyceum Makariou III Larnaca
Cyprus - Larnaca - Primary School of Xylofagou
Cyprus - Latsia, Nicosia - Open School of Latsia
Cyprus - Limassol - 14th Primary School of Limassol
Cyprus - Limassol - 20th Primary School of Agios Panteleimonas
Cyprus - Limassol - 22nd Primary School of Limassol
Cyprus - Limassol - 5th Lower Primary School of Limassol
Cyprus - Limassol - 6th Primary School of Limassol
Cyprus - Limassol - Laniteio High School
Cyprus - Limassol - Primary School of Episkopi
Cyprus - Limassol - Saint Peter & Paul Senior High-school
Cyprus - Liopetri - 2nd Primary School of Liopetri
Cyprus - Meniko - Primary School of Meniko
Cyprus - Nicosia - 1st Lower Primary School of Engomi
Cyprus - Nicosia - 5th Primary School of Lakatamia
Cyprus - Nicosia - Agios Spyridonas Primary School
Cyprus - Nicosia - Arkopolis high school
Cyprus - Nicosia - Diannellou & Theodotou
Cyprus - Nicosia - Intergrated All-day Primary School "Pefkios Georgiadis"
Cyprus - Nicosia - Junior High School of Stavros
Cyprus - Nicosia - Lower and Upper Primary School of Aghios Andreas
Cyprus - Nicosia - Lyceum of Martyr Kyprianos
Cyprus - nicosia - lykeio ethnomartyra Kyprianou
Cyprus - Nicosia, Strovolos - Dianellou and Theodotou School
Cyprus - Nissou - Forum Greek Private School
Cyprus - Oroklini, Larnaca - Primary School of Oroklini
Cyprus - Palechori, Nicosia - Regional Primary School of Palechori
Cyprus - Palouriotissa - 1st Primary School of Palouriotissa
Cyprus - Pano Lefkara - Regional Junior High School and High School of Lefkara
Cyprus - Paphos - 2nd Primary School of Yeroskipou
Cyprus - Paphos - B Primary School of Geroskipou
Cyprus - Paphos - Junior High School of Apostolos Pavlos
Cyprus - Paphos - Mesogis Primary School
Cyprus - Paphos - Senior High Shool of AgiosNeofytos
Cyprus - Paralimni, Ammochostos - Lyceum of Paralimni
Cyprus - Polemidia - High School of Polemidia
Cyprus - Strovolos, Nicosia - Constantinoupoleos Gymnasium
Tsjechië - KAMENICE - primary school KAMENICE
Tsjechië - KAMENICE - ZŠ Kamenice
Egypte - Cairo - Ecole Oasis Internationale, Cairo - Egypt
Estland - Kalmetu - Kalmetu Põhikool
Estland - Kilingi-Nõmme - Kilingi-Nõmme Gümnaasium
Estland - Kuressaare - Saaremaa Ühisgümnaasium
Estland - Narva - Narva 6.Kool
Estland - Narva - Narva Humanitaargümnaasium
Estland - Paldiski - Paldiski Põhikool
Estland - Rapla - Rapla Vesiroosi Gümnaasium
Estland - Sillamäe - Sillamäe Kannuka Kool
Estland - Tallinn - Lasnamäe Vene Gümnaasium
Estland - Tallinn - Tallinna 21. Kool
Estland - Valga - Valga Vene Gümnaasium
Estland - Valgu village - Valgu Põhikool
Estland - Emmaste, Hiiumaa - Emmaste Põhikool
Estland - Harju, Keila - Keila Kool
Estland - Järva, Paide - Paide Gümnaasium
Estland - Koonga - Koonga Põhikool
Estland - Laulasmaa - Laulasmaa Kool
Estland - Lihula - Lihula Gümnaasium
Estland - Narva - Narva Kreenholmi Gümnaasium
Estland - Narva - Narva Pähklimäe Gümnaasium
Estland - Narva - Narva Soldino Gümnaasium
Estland - Puhja, Tartumaa - Puhja Gümnaasium
Estland - Rakvere - Rakvere Reaalgümnaasium
Estland - Rõuge - Rõuge Põhikool
Estland - Tallinn - Tallinn Lillekyla Gymnasium
Estland - Tallinn - Tallinna 53. Keskkool
Estland - Tallinn - Tallinna Humanitaargümnaasiuum
Estland - Tallinn - Tallinna Õismäe Vene Lütseum
Estland - Tallinn - Tallinna Reaalkool
Estland - Tallinn 10611 - Pelgulinna Gumnaasium
Estland - Tallinn city - Tallinna Laagna Gümnaasium
Estland - Tartu - Tartu Vene Lütseum
Estland - Viljandi - Kirivere Põhikool
Falklandeilanden - Helsinki - Arabian
Finland - Cygnaeus skola
Finland - Englantilainen koulu
Finland - Etelä-Tapiolan lukio
Finland - Etu-Töölön lukio
Finland - Hakalahden koulu
Finland - Hakalanpolun koulu
Finland - Hämeenkylän koulu
Finland - Helsingin luonnontiedelukio
Finland - Kainuun ammattiopisto
Finland - Kaisaniemen ala-aste
Finland - Kanta-Häme 01
Finland - Kanta-Häme 02
Finland - Kanta-Häme 03
Finland - Kanta-Häme 04
Finland - Kanta-Häme 05
Finland - Kanta-Häme 06
Finland - Kanta-Häme 07
Finland - Kanta-Häme 08
Finland - Käpylän peruskoulu
Finland - Keuruun yläkoulu
Finland - Korsholms Högstadium
Finland - Kouvolan yhteiskoulu
Finland - Kuhmoisten yhtenäiskoulu
Finland - Länsimäen koulu
Finland - Lapin yliopiston harjoittelukoulu
Finland - Lumon lukio
Finland - Mäntsälän lukio
Finland - Munkkiniemen yhteiskoulu
Finland - Nuuksion koulu
Finland - Pelimannin ala-aste
Finland - Pirkanmaa 01
Finland - Pirkanmaa 02
Finland - Pirkanmaa 03
Finland - Pirkanmaa 04
Finland - Pirkanmaa 05
Finland - Pirkanmaa 06
Finland - Pirkanmaa 07
Finland - Pirkanmaa 08
Finland - Pirkanmaa 09
Finland - Pohjanmaa 01
Finland - Pohjois-Haagan yhteiskoulu
Finland - Pohjois-Tapiolan lukio
Finland - Rymättylän koulu
Finland - Satakunta 01
Finland - Satakunta 02
Finland - Tampereen Rudolf Steiner -koulu
Finland - Tölö Gymnasium
Finland - Uusimaa 01
Finland - Uusimaa 02
Finland - Uusimaa 03
Finland - Varsinais-Suomi 01
Finland - Varsinais-Suomi 02
Finland - Varsinais-Suomi 03
Finland - Varsinais-Suomi 04
Finland - Varsinais-Suomi 05
Finland - Varsinais-Suomi 06
Finland - Varsinais-Suomi 07
Finland - Varsinais-Suomi 08
Finland - Varsinais-Suomi 09
Finland - Varsinais-Suomi 10
Finland - Varsinais-Suomi 11
Finland - Varsinais-Suomi 12
Finland - Varsinais-Suomi 13
Finland - Varsinais-Suomi 14
Finland - Varsinais-Suomi 15
Finland - Varsinais-Suomi 16
Finland - Varsinais-Suomi 17
Finland - Varsinais-Suomi 18
Finland - Varsinais-Suomi 19
Finland - Varsinais-Suomi 20
Finland - Varsinais-Suomi 21
Finland - Varsinais-Suomi 22
Finland - Varsinais-Suomi 23
Finland - Varsinais-Suomi 24
Finland - Varsinais-Suomi 25
Finland - Varsinais-Suomi 26
Finland - Varsinais-Suomi 27
Finland - Varsinais-Suomi 28
Finland - Varsinais-Suomi 29
Finland - Varsinais-Suomi 30
Finland - Varsinais-Suomi 31
Finland - Varsinais-Suomi 33
Finland - Varsinais-Suomi 34
Finland - Varsinais-Suomi 35
Finland - Varsinais-Suomi 36
Finland - Varsinais-Suomi 37
Finland - Varsinais-Suomi 38
Finland - Varsinais-Suomi 39
Finland - Varsinais-Suomi 40
Finland - Varsinais-Suomi 41
Finland - Varsinais-Suomi 42
Finland - Varsinais-Suomi 43
Finland - Varsinais-Suomi 44
Finland - Varsinais-Suomi 45
Finland - Varsinais-Suomi 46
Finland - Varsinais-Suomi 47
Finland - Varsinais-Suomi 48
Finland - Varsinais-Suomi 49
Finland - Varsinais-Suomi 50
Finland - Varsinais-Suomi 51
Finland - Varsinais-Suomi 52
Finland - Varsinais-Suomi 53
Finland - Varsinais-Suomi 54
Finland - Ymmerstan koulu
Finland - Alavieska - Alavieskan yhtenäiskoulu
Finland - Espoo - Aarnivalkean koulu
Finland - Espoo - Aurora school
Finland - Espoo - Auroran koulu
Finland - Espoo - Axxell opisto
Finland - Espoo - Friisilän koulu
Finland - Espoo - Haukilahden koulu
Finland - Espoo - Haukilahden lukio
Finland - Espoo - Iivisniemen koulu
Finland - Espoo - Järvenperän koulu
Finland - Espoo - Kaitaan koulu
Finland - Espoo - Kaitaan lukio
Finland - Espoo - Kalajärven alakoulu
Finland - Espoo - Karakallion koulu
Finland - Espoo - Karamzinin koulu
Finland - Espoo - Karhusuon koulu
Finland - Espoo - Kilon koulu
Finland - Espoo - Kirkkojärven koulu
Finland - Espoo - Komeetan koulu
Finland - Espoo - Koulumestari school
Finland - Espoo - Koulumestarin koulu
Finland - Espoo - Kuninkaantien lukio
Finland - Espoo - Laajalahden koulu
Finland - Espoo - Lahnuksen koulu
Finland - Espoo - Leppävaaran koulu
Finland - Espoo - Lintumetsän koulu
Finland - Espoo - Mikkelän koulu
Finland - Espoo - Niittykummun koulu
Finland - Espoo - Olarin lukio
Finland - Espoo - Omnia
Finland - Espoo - Pakankylä school
Finland - Espoo - Pakankylän esikoulu
Finland - Espoo - Pakankylän koulu
Finland - Espoo - Perkkaanpuiston koulu
Finland - Espoo - Saarnilaakson koulu
Finland - Espoo - Saunalahden alakoulu
Finland - Espoo - Sepon koulu
Finland - Espoo - Taavinkylän koulu
Finland - Espoo - Tähtiniityn koulu
Finland - Espoo - Tapiolan koulu
Finland - Espoo - Tuomarilan koulu
Finland - Espoo - Veräjäpellon koulu
Finland - Espoo - Ymmersta school
Finland - Eurajoki - Eurajoen lukio
Finland - Eurajoki - Eurajoen yhteiskoulu
Finland - Eurajoki - Linnamaan koulu
Finland - Eurajoki - Rikantilan koulu
Finland - Forssa - Forssan keskuskoulu
Finland - Forssa - Kuhalan koulu
Finland - Haapajärvi - Martinmäen koulu
Finland - Hämeenlinna - Ammattiopisto Tavastia
Finland - Hämeenlinna - Hämeenlinnan yhteiskoulu
Finland - Hämeenlinna - Jukolan koulu
Finland - Hämeenlinna - Lyseon koulu
Finland - Hämeenlinna - Nummen koulu
Finland - Hämeenlinna - Seminaarin koulu
Finland - Hamina - Aseman koulu
Finland - Harjavalta - Harjavallan lukio
Finland - Harjavalta - Harjavallan lukio
Finland - Hattula - Pekolan koulu
Finland - Heinola - Heinolan lukio
Finland - Helsinki - Åshöjdens grundskola
Finland - Helsinki - Brahenpuiston koulu
Finland - Helsinki - Eiran aikuislukio
Finland - Helsinki - Elias-koulu
Finland - Helsinki - Fysiikanlaitos, yliopisto
Finland - Helsinki - Helsingin Diakoniaopisto
Finland - Helsinki - Helsingin Eurooppalainen koulu
Finland - Helsinki - Helsingin Juutalainen Yhteiskoulu
Finland - Helsinki - Helsingin normaalilyseo
Finland - Helsinki - Helsingin Suomalainen yhteiskoulu
Finland - Helsinki - Helsingin Uusi yhteiskoulu
Finland - Helsinki - Helsingin yhteislyseo
Finland - Helsinki - Helsingin yliopiston Viikin normaalikoulu
Finland - Helsinki - Herttoniemen yhteiskoulu
Finland - Helsinki - Hietakummun ala-asteen koulu
Finland - Helsinki - Jakomäen
Finland - Helsinki - Kaisaniemen alakoulu
Finland - Helsinki - Kallion lukio
Finland - Helsinki - Kannelmäen alakoulu
Finland - Helsinki - Laajasalon opisto
Finland - Helsinki - Latokartanon
Finland - Helsinki - Maatullin ala-asteen koulu
Finland - Helsinki - Malminkartanon ala-aste
Finland - Helsinki - Maunulan alakoulu
Finland - Helsinki - Meilahden ala-aste
Finland - Helsinki - Mustakiven ala-asteen koulu
Finland - Helsinki - Oulunkylän yhteiskoulu
Finland - Helsinki - Pakilan ala-aste
Finland - Helsinki - Pelimannin alakoulu
Finland - Helsinki - Puotilan ala-asteen koulu
Finland - Helsinki - Ressun lukio
Finland - Helsinki - Ruoholahden alakoulu
Finland - Helsinki - Sibelius-lukio
Finland - Helsinki - Sophien Mannerheimin koulu
Finland - Helsinki - Stadin aikuisopisto, Käpylän toimipiste
Finland - Helsinki - Strömbergin ala-asteen koulu
Finland - Helsinki - Strömbergin alakoulu
Finland - Helsinki - Suutarila school
Finland - Helsinki - Suutarilan ala-asteen koulu
Finland - Helsinki - Suutarilan koulu
Finland - Helsinki - Taivallahden alakoulu
Finland - Helsinki - Taivallahden yläkoulu
Finland - Helsinki - Tehtaankadun alakoulu
Finland - Helsinki - Torpparinmäen peruskoulu
Finland - Hyvinkää - Nopon koulu
Finland - Hyvinkää - Tapainlinnan koulu
Finland - Ii - Valtarin koulu
Finland - Ikaalinen - Ikaalisten yhteiskoulu
Finland - Ilmajoki - Luoman koulu
Finland - Inari - Saamelaisalueen koulutuskeskus
Finland - Ivalo - Ivalon lukio
Finland - Ivalo - Ivalon yläasteen koulu
Finland - Järvenpää - Haarajoen koulu
Finland - Järvenpää - Järvenpään lukio
Finland - Järvenpää - Oinaskadun koulu
Finland - Järvenpää - Saunakallion koulu
Finland - Joensuu - Karelia amk
Finland - Jokioinen - Kuuman koulu
Finland - Jyväskylä - Halssilan koulu
Finland - Jyväskylä - Halssilan koulu
Finland - Jyväskylä - Jyväskylän aikuislukio
Finland - Jyväskylä - Jyväskylän aikuisopisto
Finland - Jyväskylä - Jyväskylän ammattiopisto
Finland - Kaarina - Rungon koulu
Finland - Kajaani - Hauholan koulu
Finland - Kajaani - Hauholan koulu
Finland - Kajaani - Väinölän koulu
Finland - Kannus - Takalan koulu
Finland - Kanta-häme - HAMK
Finland - Kanta-häme - HAMK
Finland - Kauniainen - Kasavuoren koulu
Finland - Kemijärvi - Isokylän alakoulu
Finland - Kerava - Ahjon koulu
Finland - Kerava - Kalevan koulu
Finland - Kerava - Keravan lukio ja aikuislukio
Finland - Kerava - Keravanjoen koulu
Finland - Kerava - Keskuskoulu
Finland - Kerava - Savion koulu
Finland - Kilvakkala - Kilvakkalan koulu
Finland - Kirkkonummi - Kirkkoharjun koulu
Finland - Klaukkala - Syrjälän koulu
Finland - Kokkola - Kälviän Kirkonkylän koulu
Finland - Konnevesi - Kirkonkylän koulu
Finland - Konnevesi - Konneveden lukio
Finland - Konnevesi - Konneveden yläkoulu
Finland - Kotka - Karhulan koulu
Finland - Kouvola - Korian koulu
Finland - Kouvola - Kouvolan iltalukio
Finland - Kouvola - Selänpään koulu
Finland - Kouvola - Urheilupuiston koulu
Finland - Kuhalan koulu - Kruununhaan yläasteen koulu
Finland - Kuopio - Neulamäen koulu
Finland - Kuopio - Oppimis- ja ohjauskeskus Mäntykangas
Finland - Lahti - Ahtialan alakoulu
Finland - Lahti - Kariston koulu
Finland - Lahti - Lahden Rudolf Steiner-koulu
Finland - Lahti - Länsiharjun koulu
Finland - Lahti - Launeen
Finland - Lahti - Mukkulan alakoulu
Finland - Lahti - Mukkulan päiväkoti
Finland - Lahti - Salpausselän
Finland - Laitila - Kappelimäen koulu
Finland - Lappeenranta - Lauritsalan koulu
Finland - Lapua - Lapuan yläkoulu
Finland - Laukaa - Sydän-Laukaan koulu
Finland - Laukaa - Sydän.Laukaan koulu
Finland - Lemi - Lemin koulukeskus
Finland - Lepsämä - Lepsämän koulu
Finland - Lieksa - Lieksan lukio
Finland - Lieto - Saukonojan koulu
Finland - Lohja - Luksia
Finland - Lohja - Nummi-Pusulan koulu
Finland - Lohja - Ristin koulu
Finland - Lohja - Tytyrin koulu
Finland - Lopen kunta - Lopen lukio ja yläkoulu
Finland - Loviisa - Kirkonkylän koulu
Finland - Mäntsälä - Mäntsälä school
Finland - Mäntsälä - Riihenmäen koulu
Finland - Mäntsälä, - Kirkonkylän school
Finland - Marttila - Marttilan koulu
Finland - Merikarvia - Ahlströmin alakoulu
Finland - Mikkeli - Otavan opisto
Finland - Mikkeli - Rantakylän yhtenäiskoulu
Finland - Mikkeli - Rantakylän yhtenäiskoulu
Finland - Mikkeli - Urpolan koulu
Finland - Naantali - Taimon koulu
Finland - Nilsiä - Nilsiän lukio
Finland - Nurmijärvi - Isoniitun koulu
Finland - Nurmijärvi - Mäntysalon koulu
Finland - Nurmijärvi - Nurmijärven Yhteiskoulun lukio
Finland - Nurmijärvi - Rajamäen koulu
Finland - Nurmijärvi - Vendlaskolan
Finland - Orivesi - Oriveden yläkoulu
Finland - Oulu - Hintan koulu
Finland - Oulu - Jäälin koulu
Finland - Oulu - Kiimingin lukio
Finland - Oulu - Kiiminkijoen koulu
Finland - Oulu - Laanilan yläkoulu
Finland - Oulu - Pohjankartanon koulu
Finland - Oulu - Terva-Toppilan koulu
Finland - Parainen - Paraistenseudun koulu
Finland - Pekola - Pekola school
Finland - Pello - Lankojärven koulu
Finland - Pieksämäki - Seurakuntaopisto
Finland - Pirkkala - Pirkkalan yläaste
Finland - Pitkäjärvi - Pitkäjärven koulu
Finland - Pomarkku - Pomarkun yhteiskoulu ja lukio
Finland - Pori - Porin Lyseon lukio
Finland - Pori - Porin Suomalaisen Yhteislyseon Koulu
Finland - Porvoo - Albert Edelfeltin koulu
Finland - Porvoo - Pääskytien koulu
Finland - Porvoo - Tolkkisten koulu
Finland - Porvoo - Vårberga skola
Finland - Pyhtää - Pyttis svenska skola
Finland - Raahe - Harakkamäen koulu
Finland - Raahe - Harakkamäen koulu
Finland - Raahe - Vihannan yläkoulu ja lukio
Finland - Raasepori - Kirkonkylän koulu
Finland - Raasepori - Klinkbackan koulu
Finland - Rauma - Uotilanrinteen
Finland - Reisjärvi - Reisjärven kristillinen opisto
Finland - Riihimäki - Karan koulu
Finland - Riihimäki - Uramon koulu
Finland - Rovaniemi - Lapin AMK
Finland - Rovaniemi - Ounasvaaran yläkoulu
Finland - Salo - Ollikkalan koulu
Finland - Sastamala - Äetsän Sarkia-lukio
Finland - Sastamala - Pehulan koulu
Finland - Sastamala - Sastamalan koulutuskuntayhtymä
Finland - Savonlinna - Anttolan koulu
Finland - Seinäjoki - Seinäjoen yhteiskoulu
Finland - Siilinjärvi - Suininlahden koulu
Finland - Simon kunta - Simon lukio
Finland - Sipoo - Jokipuiston koulu
Finland - Somero - Joensuun koulu
Finland - Sulkava - Sulkava school
Finland - Sulkava - Sulkavan lukio
Finland - Sulkava - Sulkavan yhtenäiskoulu
Finland - Suomussalmi - Kirkonkylän koulu
Finland - Suomussalmi - Ruukinkankaan koulu
Finland - Taipalsaari - Taipalsaaren Kirkonkylän koulu
Finland - Tampere - Aleksanterin koulu
Finland - Tampere - Kalevan lukio
Finland - Tampere - Lamminpään koulu
Finland - Tampere - Lielahden koulu
Finland - Tampere - Puistokoulu, Liisanpuiston koulutalo
Finland - Tampere - Takahuhdin koulu
Finland - Tampere - Tammelan koulu
Finland - Tampere - Tampereen AMK
Finland - Tampere - Tampereen kansainvälinen koulu
Finland - Tampere - Tampereen seudun ammattiopisto
Finland - Turku - Katariinan koulu
Finland - Turku - Turun Suomalaisen yhteiskoulun lukio
Finland - Turku - Vasaramäen koulu
Finland - Turku - Vasaramäen koulu, Lehmuksen yksikkö
Finland - Turku - Vasaramäen koulu, Syreenikujan yksikkö
Finland - Tuusula - Hyrylän yläaste
Finland - Tuusula - Mikkolan koulu
Finland - Ulvila - Ulvilan lukio
Finland - Uusikaarlepyy - Optima
Finland - Vaala - Vaalan yhtenäiskoulu ja lukio
Finland - Valkeakoski - Valkeakosken ammatti- ja aikuisopisto
Finland - Vantaa - Axell MKK
Finland - Vantaa - Dickursby Skola
Finland - Vantaa - Hakunilanrinteen koulu
Finland - Vantaa - Hakunilarinteen school
Finland - Vantaa - Havukosken koulu
Finland - Vantaa - Helsinge Gymnasium
Finland - Vantaa - Ilolan koulu
Finland - Vantaa - Jokiniemen koulu
Finland - Vantaa - Jokivarren koulu, Nikinmäen opetuspiste
Finland - Vantaa - Kartanonkosken koulu
Finland - Vantaa - Kivistö school
Finland - Vantaa - Kivistön koulu
Finland - Vantaa - Korson koulu
Finland - Vantaa - Kuusikon koulu
Finland - Vantaa - Kytöpuiston koulu
Finland - Vantaa - Länsimäen yhtenäiskoulu
Finland - Vantaa - Leppäkorven koulu
Finland - Vantaa - Martinlaakson koulu
Finland - Vantaa - Pähkinänrinteen koulu
Finland - Vantaa - Päiväkummun koulu
Finland - Vantaa - Peltolan koulu
Finland - Vantaa - Rajakylän koulu
Finland - Vantaa - Rajatorpan koulu
Finland - Vantaa - Rekolan koulu
Finland - Vantaa - Rekolanmäen koulu
Finland - Vantaa - Seutulan koulu
Finland - Vantaa - Sotungin lukio ja etälukio
Finland - Vantaa - Tikkurilan lukio
Finland - Vantaa - Vantaan ammattiopisto Varia
Finland - Vantaa - Vantaan kansainvälinen koulu
Finland - Vantaa - Västersundoms skola
Finland - Vantaa - Viertolan koulu
Finland - Vantaa - Vierumäen koulu, Kulomäen opetuspiste
Finland - Vihti - Huhmarnummen koulu
Finland - Vihti - Kuoppanummen koulukeskus
Finland - Vihti - Vihdin lukio
Finland - Viitasaari - POKE ammattiopisto
Finland - Viitasaari - Viitasaaren lukio
Finland - Ylivieska - Jokirannan koulu
Finland - Ylöjärvi - Ylöjärven lukio
Frankrijk - cite_test_school
Frankrijk - 01100 Oyonnax - Collège Louis Lumière
Frankrijk - 09140 Seix - Collège Jules Palmade de Seix
Frankrijk - 09300 Lavelanet - Collège Pasteur de Lavelanet
Frankrijk - 09300 Lavelanet - Ecole Lamartine
Frankrijk - 11160 Rieux-Minervois - Collège Pierre et Marie Curie
Frankrijk - 11800 Laure-Minervois - Ecole des Capitelles
Frankrijk - 31000 Toulouse - Collège Michelet
Frankrijk - 31000 Toulouse - Collège Raymond Badiou
Frankrijk - 31079 Toulouse - Lycée Professionnel Stéphane Hessel
Frankrijk - 31100 Toulouse - Collège Stendhal
Frankrijk - 31100 Toulouse - Ecole Paul Dottin
Frankrijk - 31200 Toulouse - Ecole Lucie Aubrac
Frankrijk - 31290 Villefranche-de-Lauragais - Lycée Léon Blum Villefranche de Lauragais
Frankrijk - 31500 Toulouse - Collège Jean Pierre Vernant
Frankrijk - 31560 Nailloux - College Condorcet Nailloux
Frankrijk - 31810 Le Vernet - Collège Marcel Doret
Frankrijk - 31830 Plaisance-du-Touch - Collège Jules Vernes
Frankrijk - 47300 Villeneuve-sur-Lot - Collège André Crochepierre
Frankrijk - 47300 Villeneuve-sur-Lot - Ecole Guy De Scorailles
Frankrijk - 65240 Arreau - Collège Maréchal Foch
Frankrijk - 77600 bussy saint georges - Collège Jacques-Yves Cousteau
Frankrijk - 81000 ALBI - Collège Jean Jaurès
Frankrijk - 81270 Saint Sulpice - Collège Pierre Suc
Frankrijk - 81290 Labruguière - Collège de la Montagne Noire
Frankrijk - 81300 GRAULHET - Collège Louis Pasteur
Frankrijk - 81300 Graulhet - Ecole de l'Albertarié
Frankrijk - 88530 La Forge - Ecole de la Forge
Frankrijk - Aix en Provence - Collège Château Double
Frankrijk - Aix en Provence - Ecole primaire La Torse
Frankrijk - Aix en Provence - LTTPS Sainte Marie
Frankrijk - Aix en Provence - Lycée Emile Zola
Frankrijk - Amiens - Primary school, Ecole Chateaudun
Frankrijk - Aubagne - collège Lakanal
Frankrijk - Avignon - Ensemble scolaire de la salle
Frankrijk - Avignon - Lycée Théodore Aubanel
Frankrijk - Avignon - Secondary school, lycée René-Char, Avignon
Frankrijk - Blagnac - Lycée St Exupery
Frankrijk - Bracieux - Collège Hubert Fillay
Frankrijk - Bracieux - Hubert Fillay
Frankrijk - Cassis - Primary school, école Leriche-Mistral, Cassis
Frankrijk - Fontainebleau - Lycée Jeanne d'Arc Saint Aspais
Frankrijk - Fontainebleau - Collège & Lycée François Couperin
Frankrijk - Fontainebleau - Collège Lucien Cézard
Frankrijk - Fontainebleau - École Internationale Léonard de Vinci
Frankrijk - Fontainebleau - Lycée Blanche de Castille
Frankrijk - Fronton - Lycée Pierre Bourdieu
Frankrijk - Gardanne - Collège du Pesquier
Frankrijk - Gardanne - Lycée prof de l'étoile
Frankrijk - La Rochefoucauld - Jean Rostand Collège
Frankrijk - Lafrançaise - College Antonin Perbosc
Frankrijk - Lafrançaise - Collège Perbosc
Frankrijk - Lamentin - LP Bertène JUMINER
Frankrijk - Lattes - Lycée Champolion
Frankrijk - LAVAL - Collège Jules Renard
Frankrijk - Le Chenay - Primary school, école Blanche de Castille
Frankrijk - Le Chenay - Secondary school, Ecole Privée Blanche de Castille
Frankrijk - Lectoure - Lycée Polyvalent Maréchal Lannes
Frankrijk - Léguevin - Collège François Verdier
Frankrijk - Manosque - Ecole Internationale PACA
Frankrijk - Marseille - Collège Edgar QUINET
Frankrijk - Marseille - Collège Gaston DEFFERRE
Frankrijk - Marseille - Collège Louis Armand
Frankrijk - Marseille - Ecole Jeanne d'Arc Boyer
Frankrijk - Marseille - Sainte Trinité
Frankrijk - Marseille - Secondary school, collège Belle de mai
Frankrijk - Marseille - Secondary school, collège de Gréasque
Frankrijk - Martigues - Collège Daumier
Frankrijk - Maubourget - Collège Jean Jaures de Maubourget
Frankrijk - Montivilliers - High School Jean-Prevost
Frankrijk - Montpellier - Lycée Jean Monnet
Frankrijk - Murviel les Béziers - Collège CLG Le Cèdre
Frankrijk - Pertuis - Lycee Val de Durance
Frankrijk - Plan de cuques - Collège de Gouges Olympe
Frankrijk - Rognac - Collège Cousteau
Frankrijk - Roquevaire - Collège Louis ARAGON
Frankrijk - Rouvray Saint Denis - Primary school, Regroupement Pédagogique Intercommunal(RPI)
Frankrijk - Saint Orens - Collège Jacques Prévert
Frankrijk - Salon de Provence - Collège Joseph D'ARBAUD
Frankrijk - Velaux - Collège Roque Pertuse
Frankrijk - Veynes - Secondary school, collège François-Mitterrand
FYROM - Дебрца, Охрид - OU Debrca - village Belcishta
FYROM - Bitola 7000, FYROM - Primary school "Stiv Naumov" - Bitola
FYROM - Bogdanci - Elementary school Petar Musev Bogdanci
FYROM - Prilep - High School Orde Chopela
FYROM - Skopje - OOU "Dimitar Miladinov" Opstina Centar Skopje
FYROM - Strumica - SOU "JANE SANDANSKI"
FYROM - Valandovo - SOU"Goce Delcev"
Duitsland - Humboldt Universität zu Berlin
Duitsland - Marktredwitz
Duitsland - Oberpfalz Amberg
Duitsland - Parsberg
Duitsland - Selber Wölfe
Duitsland - Wunsiedel1
Duitsland - 90552 Röthenbach - Geschwiser-Scholl-Mittelschule
Duitsland - 95030 Hof - Frankenwald
Duitsland - Bamberg - Bamberg 1
Duitsland - Bayreuth - Bayreuth 1
Duitsland - Bayreuth - Bayreuth 2
Duitsland - Bayreuth - Bayreuth 3
Duitsland - Bayreuth - Oberfranken 1
Duitsland - Beilstein - Herzog-Christoph-Gymnasium Beilstein
Duitsland - Fürth - Mittelfranken Fürth
Duitsland - Hof - Hof 1
Duitsland - Hollfeld - Gesamtschule Hollfeld
Duitsland - Kirchheim Teck - Jakob-Friedrich-Schöllkopf Schule
Duitsland - Kronach - Kronach
Duitsland - Kulmbach - Kulmbach
Duitsland - Munich - Munich 1
Duitsland - Nürnberg - Mittelfranken 1
Duitsland - Nürnberg - Neues Gymnasium Nürnberg
Duitsland - Pullach im Isartal - Otfried Preußler Gymnasium Pullach
Duitsland - Pullach im Isartal - Otfried Preußler Gymnasium Pullach
Duitsland - Röthenbach an der Pegnitz - Geschwister-Scholl-Mittelschule, Röthenbach
Duitsland - Saarland, Saarbrücken - Deutsch Französisches Gymnasium
Duitsland - Saarland, Saarbrücken - Max Ophüls Grundschule
Duitsland - Schwandorf - Oberpfalz 1
Duitsland - Stuttgart - Greek High School of Munich
Duitsland - Tirschenreuth - Oberpfalz 2
Duitsland - Velburg - Mittelschule Velburg
Duitsland - Weimar - Friedrich-Schiller-Gymnasium Weimar
Duitsland - Weimar - Friedrich-Schiller-Gymnasium Weimar
Duitsland - Weißenburg - Weißenburg
Duitsland - Würzburg - Würzburg
Griekenland - 3rd Junior High School Komotini
Griekenland - 6th Primary School of Nikaia
Griekenland - High School of Souda
Griekenland - Senior High School of Tragaia
Griekenland - 1 ΕΚ ΠΑΤΡΑΣ
Griekenland - 1/θ Ολοήμερο Νηπιαγωγείο Αγίας Θέκλης
Griekenland - 1/θεσιο Νηπιαγωγείο Τανάγρας
Griekenland - 10ο Γυμνάσιο Ιλίου
Griekenland - 11o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ
Griekenland - 11th High school of Heraklio
Griekenland - 11ο Γυμνάσιο Ηρακλείου
Griekenland - 12th primary school of polichni
Griekenland - 12ο Δημοτικό Σχολείο Αγρινίου
Griekenland - 13 primary scool polichni
Griekenland - 13rd elementary school of polichni
Griekenland - 13th Gymnasium Peristeri
Griekenland - 13th Primary School of Drama
Griekenland - 13th Senior High School of Heraklion
Griekenland - 13ο Γενικό Λύκειο Ηρακλείου
Griekenland - 14o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Griekenland - 15th High School of Athens
Griekenland - 15ο Δημοτικό Ηλιούπολης
Griekenland - 15ο Δημοτικό Ηλιούπολης
Griekenland - 16o Ολοήμερο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Σχολείο Χανίων
Griekenland - 17th High School of Thessaloniki
Griekenland - 19ο Γυμνάσιο Θεσσαλονίκης
Griekenland - 1o 2/Θ ολοήμερο Νηπιαγωγείο Πάργας
Griekenland - 1o Γυμνάσιο Αρτέμιδος
Griekenland - 1o Δημοτικό Σχολείο Νεάπολης
Griekenland - 1o Ε.Κ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Griekenland - 1o ΕΠΑΛ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
Griekenland - 1o Εργαστηριακό Κέντρο Δράμας
Griekenland - 1rst Primary School Stavroupolis
Griekenland - 1st Allday Primary School of Portaria "N. Tsopotos"
Griekenland - 1st Experimental Primary Thessaloniki
Griekenland - 1st General Lyceum of Chania
Griekenland - 1st High School of Kalamaria
Griekenland - 1st High School of Mikra
Griekenland - 1st Junio High School of Kaisariani
Griekenland - 1st Junior High School of Hymittos
Griekenland - 1st Junior High School of Kaisariani
Griekenland - 1st kindergarten Palaiokastrou
Griekenland - 1st Primary School of Efkarpia
Griekenland - 1st Primary School of Kryoneri
Griekenland - 1st Primary School of Polichni
Griekenland - 1st Primary School of Stavroupoli
Griekenland - 1st Senior High School of Chania
Griekenland - 1st Senior High School of Chios
Griekenland - 1st Senior High School of Elassona
Griekenland - 1st Senior High School of Ilion
Griekenland - 1st Senior High School of Keratsini
Griekenland - 1st Senior High School of Ymittos
Griekenland - 1st Vocational School of Nea Smyrni (EPAL)
Griekenland - 1st Ηigh School of Nafplio
Griekenland - 1thh Senior High School of Irakleio
Griekenland - 1ο 12/Θ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ (ΜΑΡΑΣΛΕΙΟ)
Griekenland - 1ο ΓΕΛ ΠΕΥΚΗΣ
Griekenland - 1ο ΓΕΛ Κω "Ιπποκράτειο"
Griekenland - 1ο ΓΕΛ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Griekenland - 1ο Γενικό Λύκειο Καλύμνου
Griekenland - 1ο Γυμνάσιο Αλμυρού (1st secondary school of Almyros)
Griekenland - 1ο Γυμνάσιο Καλύμνου
Griekenland - 1ο Γυμνάσιο Ναυπλίου
Griekenland - 1ο Γυμνάσιο Σητείας
Griekenland - 1ο Γυμνάσιο Υμηττού
Griekenland - 1ο Γυμνάσιο Χαλκηδόνας
Griekenland - 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ - ΗΡΟΔΟΤΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ
Griekenland - 1ο ΕΚ Μεσολογγίου
Griekenland - 1ο ΕΠΑ.Λ. Καρδίτσας
Griekenland - 1ο ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
Griekenland - 1ο ΕΠΑΛ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
Griekenland - 1ο ΕΠΑΛ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
Griekenland - 1ο ΕΠΑΛ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
Griekenland - 1ο ΕΠΑΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Griekenland - 1ο ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Griekenland - 1ο Νηπιαγωγείο Καρπάθου
Griekenland - 1ο Πρότυπο Πειραματικό Λύκειο Θεσσαλονίκης "Μανόλης Ανδρόνικος"
Griekenland - 1ο&2ο Νηπιαγωγείο Καρπάθου
Griekenland - 1ο, 2ο Γυμνάσιο, 1ο, 2ο Λύκειο Κολλεγίου Ανατόλια
Griekenland - 2/ θέσιο Ολοήμερο Νηπιαγωγείο Καναλίων Κέρκυρας
Griekenland - 2/θέσιο Νηπιαγωγείο Δρεπάνου Κοζάνης
Griekenland - 20th Senior High School of Athens
Griekenland - 21st Primary School of Chalkida
Griekenland - 21ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Griekenland - 29ο Δημοτ. Θεσ/νίκης
Griekenland - 2nd High School of Mytilene
Griekenland - 2nd High School of Orestiada
Griekenland - 2nd high school of Xortiati
Griekenland - 2nd High-school of Xanthi
Griekenland - 2nd Junior High School of Nea Smyrni "Homireio"
Griekenland - 2nd Junior high School of Didimoticho
Griekenland - 2nd Junior High School of Filadelfia
Griekenland - 2nd Junior High School of Kallipoli Piraeus
Griekenland - 2nd Junior High School of Nea Filadelfia
Griekenland - 2nd Junior High School of Nikaia
Griekenland - 2nd Junior High School of Serres
Griekenland - 2nd Junior High School of Tavros
Griekenland - 2nd Junior High School of Thiva- Pindario
Griekenland - 2nd Junior High School of Volos
Griekenland - 2nd Junior High School of Volos,Magnesia
Griekenland - 2nd Model Experimental Junior High School Of Athens
Griekenland - 2nd Primary School of Efkarpia
Griekenland - 2nd Primary School of Kalymnos
Griekenland - 2nd Primary School of Kavala
Griekenland - 2nd Primary School of Nea Smyrni
Griekenland - 2nd Public Primary School of Pefki
Griekenland - 2nd Senior High School of Echedoro
Griekenland - 2nd Senior High School of Ierapetra
Griekenland - 2nd Senior High School of Mikra
Griekenland - 2nd Μodel Experimental Junior High School of Athens
Griekenland - 2o ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
Griekenland - 2o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Griekenland - 2o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Griekenland - 2o ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΡΟΔΟΥ
Griekenland - 2o Πρότυπο Πειραματικό Δ.Σ. Πόλεως Ρόδου
Griekenland - 2o ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
Griekenland - 2ο ΓΕΛ Ελευθερίου- Κορδελιού
Griekenland - 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Griekenland - 2ο Γενικό Λύκειο Σπάρτης
Griekenland - 2ο Δημοτικό Σχολείο Ιεράπετρας
Griekenland - 2ο Δημοτικό Σχολείο Πόλεως Καλύμνου
Griekenland - 2ο ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ
Griekenland - 2ο ΕΠΑΛ ΔΡΑΜΑΣ
Griekenland - 2ο Εργαστηριακό Κέντρο Νέας Ιωνίας Μαγνησίας
Griekenland - 2ο ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΠΕΙΡΑΙΑ
Griekenland - 2ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Περιστερίου
Griekenland - 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ- (κάνουν και Ε-STEP)
Griekenland - 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Griekenland - 33rd Primary School of Volos-Juveline Prison of Volos
Griekenland - 33ο Δημοτικό Σχολείο Βόλου
Griekenland - 3d Primary School of Agios Nikolaos Creta
Griekenland - 3o GYMNASIO SALAMINAS
Griekenland - 3o Γενικό Λύκειο Άργους
Griekenland - 3o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
Griekenland - 3o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Griekenland - 3o Γυμνάσιο Πειραιά
Griekenland - 3rd Elementary School of Rethymno
Griekenland - 3rd High School of Argos
Griekenland - 3rd High School of Tripoli
Griekenland - 3rd Junior High School of THERMI
Griekenland - 3rd Junior High School of Glyfada
Griekenland - 3rd Junior High School of Ilion
Griekenland - 3rd Junior High School of Kavala
Griekenland - 3rd Junior High School of Komotini
Griekenland - 3rd Junior High School of Paleo Faliro
Griekenland - 3rd junior High School Rethymnou
Griekenland - 3rd Primary School of Agios Nikolaos
Griekenland - 3rd Primary School of Pefki
Griekenland - 3rd Senior High School of Argos
Griekenland - 3rd Senior High School of Heraklion
Griekenland - 3rd Senior High School of Serres
Griekenland - 3st Primary School of Efkarpia
Griekenland - 3th Primary School of Efkarpia
Griekenland - 3ο 12/θ Δ. Σχ. Ρεθύμνου
Griekenland - 3ο Γυμνάσιο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκης
Griekenland - 3ο Γυμνάσιο Καβάλας
Griekenland - 3ο Γυμνάσιο Καστοριάς "Ο Γερμανός Καρα "
Griekenland - 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Griekenland - 3ο Γυμνάσιο Νέας Φιλαδέλφειας/ 3rd Junior High School of Nea Philadelphia
Griekenland - 3ο Γυμνάσιο Σερρών
Griekenland - 3ο Γυμνάσιο Τρίπολης
Griekenland - 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ
Griekenland - 3ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
Griekenland - 3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Griekenland - 3ο Πειραματικό Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Λαυρίου
Griekenland - 49o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
Griekenland - 49th Senior High School of Athens
Griekenland - 4o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Griekenland - 4st Primary School of Efkarpia
Griekenland - 4th Elementary School of Kavala
Griekenland - 4th Junior High School of Petropoli
Griekenland - 4th primary school Efkarpias
Griekenland - 4th Primary School of Efkarpia
Griekenland - 4th Primary School of Nea Moudania
Griekenland - 4th Senior High School of Stavroupoli
Griekenland - 4ο ΓΕΛ Κορυδαλλού
Griekenland - 4ο Γυμνάσιο Χαλκίδας
Griekenland - 4ο Γυμνάσιο Βόλου
Griekenland - 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Griekenland - 4ο Γυμνάσιο Λαμίας
Griekenland - 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
Griekenland - 4ο Δημ.Σχ. Αγίας Παρασκευής
Griekenland - 4ο Δημοτικό Σχολείο Πολίχνης
Griekenland - 4ο Νηπιαγωγείο Γαστούνης Ηλείας
Griekenland - 52nd Primary School of Heraklion
Griekenland - 52ο Γυμνάσιο Αθηνών
Griekenland - 52ο Δημοτικό Σχολείο Αθηνών
Griekenland - 54ο Δημοτικό Σχολείο Πατρών
Griekenland - 5o Δημοτικό Σχολείο Νέας Αλικαρνασσού
Griekenland - 5th Junior High School of Nea Smyrni
Griekenland - 5th Primary School of Nea Smyrni Athens
Griekenland - 5th primary school of polichni
Griekenland - 5ο Γενικό Λύκειο Καρδίτσας
Griekenland - 6/θ Δημοτικό Σχολείο Πανόπουλου
Griekenland - 6o Γυμνάσιο Καλαμαριάς
Griekenland - 6th High School of Xanthi
Griekenland - 6th Junior High School of Ilio
Griekenland - 6th Junior High School of Ilion
Griekenland - 6th Junior High School of Xanthi
Griekenland - 6th Primary School of Nikaia
Griekenland - 6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου
Griekenland - 70th Primary School of Athens
Griekenland - 72ο Δημοτικό Σχολείο Αθηνών
Griekenland - 7th High school of Heraklio
Griekenland - 7th High School of Peristeri
Griekenland - 7TH INTERNATIONAL MATHEMATICAL WEEK 2015-Junior & Senior High Schools
Griekenland - 7th Junior High School of Korydallos
Griekenland - 7th Lyceum of Ioannina
Griekenland - 7ο Γενικό Λύκειο Τρικάλων
Griekenland - 7ο Γυμνάσιο Λάρισας
Griekenland - 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
Griekenland - 7ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΗΒΑΣ
Griekenland - 8/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
Griekenland - 8o Δημοτικό Σχολείο Καλαμάτας
Griekenland - 8th Elementary School of Orestiada
Griekenland - 8th High School of Lamia
Griekenland - 8th Nursery School of Corinth
Griekenland - 8th Primary School of Drama
Griekenland - 8th Primary School of Orestiada
Griekenland - 9 gymnasio nikaias
Griekenland - Allday Nursery School of Pythagoreio
Griekenland - American Farm School
Griekenland - Amerikaniki Georgiki Sxoli Thessalonikis
Griekenland - Anatolia College
Griekenland - Apostolos Pavlos
Griekenland - Art School of Gerakas
Griekenland - Athens Science Festival
Griekenland - Bougas School High School of Kalamata
Griekenland - Costeas Geitonas School
Griekenland - DES - Interactive European Primary School
Griekenland - Dimitiko Scholeio Mesarias-Vothona
Griekenland - Ecclesiastic High School of Neapoli
Griekenland - EKFE ARGOLIDAS
Griekenland - EKFE Evias
Griekenland - EKFE Patras
Griekenland - EKFE Serron
Griekenland - Ekpaideutiria Apostolos Pavlos
Griekenland - EKPEDEFTIRIA "O APOSTOLOS PAVLOS"
Griekenland - ELLINOGERMANIKI AGOGI HIGH SCHOOL
Griekenland - Eretria Junior High School
Griekenland - Experimental High School Evangeliki of Smyrna
Griekenland - Experimental Junior High School of Iraklio
Griekenland - Experimental School of the University of Athens - PSPA
Griekenland - GE.L. Ermionis
Griekenland - GENERAL LYCEUM OF LAVRIO
Griekenland - General Lyceum of Makri Gialos
Griekenland - geniko lykeio Krousona
Griekenland - Georgiou Zoi School
Griekenland - Giannopoulos School
Griekenland - Gymnasio Doxatou
Griekenland - Gymnasio Kato Tithoreas
Griekenland - Gymnasio Ydras
Griekenland - Gymnasium of Neo Gynaikokastro Kilkis - Γυμνάσιο Νέου Γυναικόκαστρου Κιλκίς
Griekenland - Hellenic Mathematical Association- 7th International Mathematical Week (primary schools)
Griekenland - High school of Alonissos
Griekenland - High school of American Farm School Thessaloniki
Griekenland - High School of Asopia
Griekenland - High School of Hydra
Griekenland - high school of kompoti
Griekenland - High school of Koxare
Griekenland - High School of Styra
Griekenland - Homo educandus
Griekenland - Homo educandus - Agogi
Griekenland - Intercultural Jr High School of Evosmow
Griekenland - Iolkos High School
Griekenland - Jeanne d' Arc Greek-French
Griekenland - Junior and Senior High School of Trikeri
Griekenland - Junior High School of Alonissos
Griekenland - Junior High School of Episkopi Heraklion
Griekenland - Junior High School of Episkopi Iraklio
Griekenland - Junior High School of Gazi
Griekenland - Junior High School of Geraki, Lakonia
Griekenland - Junior High School of Koutsoura
Griekenland - Junior High School of Kremasti
Griekenland - Junior High School of Krieza
Griekenland - Junior High School of Mochos
Griekenland - Junior High School of Neo Gynaikokastro
Griekenland - Junior High School of Perdika
Griekenland - Junior high school of Platanias
Griekenland - Junior High School of Rentina
Griekenland - Junior High School of Sminthi
Griekenland - Junior High School of Soufli
Griekenland - Junior High School of Tyros
Griekenland - Junior High School of Vlachioti
Griekenland - Kindergarten of Lygia
Griekenland - Krousonas High School
Griekenland - Mesaria Elementary School
Griekenland - Minority Gymnasium-Lyceum of Komotini
Griekenland - Model Experimental School Evangeliki of Smyrna (Lykeio)
Griekenland - MODEL SCHOOL EVANGELIKI OF EVANGELIKI SMIRNIS
Griekenland - Modern Experimental High School of Aghioi Anargyroi
Griekenland - music school of komotini
Griekenland - MUSIC SCHOOL OF RETHYMNO
Griekenland - Nighshift Senion High School of Chalkida
Griekenland - Nikiforeio 1o Gymnasio Kalymnou
Griekenland - Nikiforeio 1st Junior High School of Kalymnos
Griekenland - Praxis & Praxis Peiraika Primary School
Griekenland - Primary School Lower Camel of Serres
Griekenland - Primary School of Astros
Griekenland - Primary school of Elounda-Δημοτικό Σχολείο Ελούντας
Griekenland - Primary School of Episkopi Gonia
Griekenland - Primary School of Kato Scholari
Griekenland - Primary School of lardos, Rhodes, Greece
Griekenland - Primary School of Leonidio
Griekenland - Primary School of Paleokastro
Griekenland - Primary School of Pastida
Griekenland - Primary School of Voroi
Griekenland - Primary School Portaria Chalkidiki
Griekenland - Primary Scool of Highland Zone
Griekenland - Private Institutions I. TSIAMOULIS
Griekenland - Private School G. Zois
Griekenland - Profitis Elias Primary School
Griekenland - SCHOOL OF EUROPEAN EDUCATION HERKLION
Griekenland - Second Junior High School of Didymoticho
Griekenland - Secondary School of Paranesti
Griekenland - Senior High School of Afantou
Griekenland - Senior High School of Agia Triada
Griekenland - Senior High School of Arkalochori
Griekenland - Senior High School of Efkarpia
Griekenland - Senior High School of Efkarpia
Griekenland - Senior High School of Gouves
Griekenland - Senior High School of Kalavryta "Efsevios Kipourgos"
Griekenland - Senior High School of Konistra
Griekenland - Senior High School of Makry Gialos
Griekenland - Senior High School of Tzermiades
Griekenland - Senios High School of Castelli
Griekenland - Senios High School of Kato Nevrokopi
Griekenland - Special Junior High School of Thessaloniki
Griekenland - SPECIAL SCHOOL FOR THE BLIND - ATHENS
Griekenland - Special Vocational Schol of Kilkis
Griekenland - St Catherine's British School
Griekenland - St Joseph Greek-French High School - Athens
Griekenland - St. Catherines British School
Griekenland - Tragaia Senior High School
Griekenland - University of Athens
Griekenland - University of Piraeus
Griekenland - Vocatiohnal Senior High School of Galata
Griekenland - Vocational High School of Schimatari
Griekenland - Vocational Senior High School of Vrontados
Griekenland - Zanneio Experimental Middle School
Griekenland - Zois' Private Schools
Griekenland - ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - PIERCE
Griekenland - ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Griekenland - ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
Griekenland - Γ. Λύκειο Νέας Κυδωνίας
Griekenland - ΓΕ.Λ. ΜΟΥΔΡΟΥ
Griekenland - ΓΕΛ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ
Griekenland - ΓΕΛ Αυλωναρίου
Griekenland - ΓΕΛ ΔΩΡΙΟΥ
Griekenland - ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ
Griekenland - ΓΕΛ ΡΙΖΑΡΕΙΟΥ
Griekenland - ΓΕΛ Σκύδρας
Griekenland - ΓΕΛ Σουφλίου
Griekenland - ΓΕΛ ΤΖΕΡΜΙΑΔΩΝ
Griekenland - ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
Griekenland - Γενικό Λύκειο Ζευγολατιού Κορινθίας
Griekenland - Γενικό Λύκειο Κρουσώνα
Griekenland - Γυμνάσιο Μοχού
Griekenland - Γυμνάσιο - ΛΤ Χάλκης
Griekenland - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
Griekenland - Γυμνάσιο Αλοννήσου
Griekenland - Γυμνάσιο Βλαχιώτη Λακωνίας
Griekenland - Γυμνάσιο Βραχναιϊκων Αχαϊας
Griekenland - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΑΥΚΗΣ
Griekenland - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΑΠΩΝ
Griekenland - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΠΟΥ ΧΙΟΥ
Griekenland - Γυμνάσιο Κεφάλου
Griekenland - Γυμνάσιο Κοξαρές
Griekenland - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
Griekenland - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΤ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ
Griekenland - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΤ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙΩΝ
Griekenland - Γυμνάσιο Μαυροχωρίου Καστοριάς
Griekenland - Γυμνάσιο Μεγαλόπολης
Griekenland - Γυμνάσιο Παραβόλας
Griekenland - Γυμνάσιο Παραλίας Τυρού
Griekenland - Γυμνάσιο Πύλου
Griekenland - Γυμνάσιο- Τ.Λ. Κορθίου
Griekenland - Γυμνάσιο-Λ.Τ. Αρμενίου
Griekenland - Δ.Σ Προφήτη Ηλία
Griekenland - Δημ.Σχ. Επισκοπής Γωνιάς Θήρας
Griekenland - Δημοτικό Σχολείο Καρδιτσομαγούλας Καρδίτσας
Griekenland - ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ- ΗΜΑΘΙΑΣ
Griekenland - Δημοτικό Σχολείο Λάρδου
Griekenland - ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
Griekenland - Δημοτικό Σχολείο Σερίφου
Griekenland - ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΛΟΓΗΤΩΝ-Ν.ΠΛΑΓΙΩΝ
Griekenland - Ειδικό ΓΕΛ Αθηνών
Griekenland - Ειδικό Γυμνάσιο Αθηνών (κινητικά ανάπηροι μαθητές)
Griekenland - Ειδικό Νηπιαγωγείο Ιεράπετρας
Griekenland - ΕΙΔΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Griekenland - Εκπαιδευτήρια Μπουγά
Griekenland - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ (ΕΠΑ.Λ) ΣΥΡΟΥ
Griekenland - ΕΠΑΛ ΚΑΝΔΑΝΟΥ
Griekenland - Εσπερινό Γενικό Λύκειο Μύρινας Λήμνου
Griekenland - ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Griekenland - ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Griekenland - Ηιgh school of Platanias
Griekenland - ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
Griekenland - Ημερήσιο Γυμνάσιο Αμφίκλειας Φθιώτιδας
Griekenland - Καλλιτεχνικό Γυμνάσιο Γυμνάσιο Αμπελοκήπων (Λ.Τ.)
Griekenland - Μειονοτικό Γυμνάσιο Λύκειο Κομοτηνής
Griekenland - ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ
Griekenland - ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
Griekenland - ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ
Griekenland - ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ
Griekenland - Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Βίβλου Νάξου
Griekenland - ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΤΡΑΤΟΥ
Griekenland - Πειραματικό Γυμνάσιο Ηρακλείου
Griekenland - ΠΡΌΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ Πανεπιστημίου Μακεδονίας
Griekenland - Πρότυπο Πειραματικό Γυμνάσιο Ζωσιμαίας Σχολής Ιωαννίνων
Griekenland - ΤΕΕ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Β' ΒΑΘΜΙΔΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Griekenland - 14121, Herakleio - 6th Junior High School of Herakleio
Griekenland - 18546, Piraeus - 4th Junior High School of Piraeus
Griekenland - 57003, Aghios Athanassios, Thessaloniki - 1st High School of Aghios Athanassios
Griekenland - 72200, Ierapetra - 2nd High School of Ierapetra
Griekenland - Argyroupoli, 16452 - 3rd Junior High School of Glyfada
Griekenland - Lefkimmi, Corfu, 49080 - Junior High School of Lefkimmi
Griekenland - Malagari, Samos, 83100 - 3rd Kindergarten of Samos
Griekenland - Panorama (Thessaloniki) 55236 - Special Junior High School and High School for the Deaf and Hard of Hearing of Thessaloniki
Griekenland - Pireas - Protypo High School Ionideios Pireas
Griekenland - 13231, Petroupoli - 5th High School of Petroupoli
Griekenland - 14451, Metamorphosi Attikis - 1st Junior High School of Metamorphosi
Griekenland - 15235, Vrilissia - 1st Junior High School of Vrilissia
Griekenland - 15344, Gerakas - Argiri-Laimou Schools
Griekenland - 18450, Nikaia - 4th Laboratory Center of Piraeus
Griekenland - 20131, Corinth - 3rd Junior High School of Corinth
Griekenland - 23100, Sparta - 2nd High School of Sparta
Griekenland - 24100, Kalamata - 5th High School of Kalamata
Griekenland - 24100, Messinia - Bougas Schools
Griekenland - 26223, Patra - 1st Junior High School of Patra
Griekenland - 28100, Argostoli, Kephallonia - 3rd Junior High School of Argostoli
Griekenland - 28200, Lixouri, Kephallonia - High School of Lixouri
Griekenland - 30100, Agrinio - 5th High School of Agrinio
Griekenland - 32200, Thebes - ΠΙΝΔΑΡΕΙΟ 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΗΒΑΣ
Griekenland - 34100, Chalkida - 1st Junior High School of Chalkida
Griekenland - 35100, Lamia - Private Kindergarten "E Yelasti Fraoula (smiling strawberry)"
Griekenland - 42131, Trikala - 7th Junior High School of Trikala
Griekenland - 46100, Igoumenitsa - 3rd Junior High School of Igoumenitsa (Snac)
Griekenland - 51100, Grevena - 1st Junior High School of Grevena
Griekenland - 55102, Pylaea, Thessaloniki - Junior High School Kalamari
Griekenland - 55131, Kalamaria, Thessaloniki - 2nd Junior High School of Kalamaria
Griekenland - 55536, Pylaea, Thessaloniki - Protypa Schools of Thessaloniki
Griekenland - 56224, Eleftherio-Kordelio - 1st High School Eleftheriou-Kordeliou
Griekenland - 56224, Evosmos - 5th Junior High School of Evosmos
Griekenland - 57001 Thermi, Thessaloniki - Hellenic College of Thessaloniki
Griekenland - 59132, Veria - 3rd Junior High School of Veria
Griekenland - 60100, Katerini, Pieria - Platon Schools
Griekenland - 68200, Orestiada - 3rd Junior High School of Orestiada
Griekenland - 69100, Komotini - 2nd Vocational High School of Komotini
Griekenland - 70013, Herakleio - High School of Aghios Myronas
Griekenland - 70100, Herakleio - Archanes High School
Griekenland - 71305, Herakleio - 4th High School of Herakleio
Griekenland - 73007, Chania - Junior High School of Vryses
Griekenland - 81100, Mytilene - 5th Junior High School of Mytilene
Griekenland - 81132, Mytilene Lesvou - Special Primary School of Mytilene
Griekenland - 83200, Carlovasi Samou - Junior High School of Carlovasi
Griekenland - Acharnes - 9th Junior High School of Acharnes
Griekenland - Acharnes, 13675 - 4th High School of Acharnes
Griekenland - Aegaleo 12241 - Unified Special Vocational Junior High School and High School of Aegaleo
Griekenland - Aetoloakarnania 30500 - Primary School of Kalyvia Aetoloakarnanias
Griekenland - Aghia Triada, 21055, Argolida - High School of Aghia Triada
Griekenland - Aghios Ioannis Rentis 18233 - High School of Agios Ioannis Rentis
Griekenland - Agia Moni Trikala 42100 - 6th High School of Trikala
Griekenland - Agia Paraskevi, Athens - 4th Primary School of Agia Paraskevi
Griekenland - Agia Varvara, 12 351 - 2nd Primary School Of Agia Varvara
Griekenland - Agioi Anargyroi 13561 - 2nd Primary School of Agioi Anargyroi
Griekenland - Agios Dimitrios - 12th Primary School of Agios Dimitrios
Griekenland - Agios Myronas, Heraklion, Crete, 70013 - Junior High School of Agios Myronas
Griekenland - Agios Nikolaos, Crete - 2nd Junior High School of Agios Nikolaos
Griekenland - Agrinio - Αγρίνιο 11ο Δημοτικό Σχολείο
Griekenland - Agrinio 30100 - 16th Primary School of Agrinio
Griekenland - Agrinio, 30132 - 17th Primary School of Agrinio
Griekenland - Aiginio - Vocational High School (EPAL) of Aiginio (KROS)
Griekenland - Aigio - 1st Lyceum of Aigio
Griekenland - Alexandreia 59300 - 1st Primary School of Alexandreia
Griekenland - Alexandroupoli - 1ο ΕΚ Αλεξανδρούπολης
Griekenland - Alexandroupolis - 3rd Junior High School of Alexandroupolis
Griekenland - Alykes, 38334, Magnisia - 27th Primary School of Volos
Griekenland - Amaliada - 1st Senior High School of Amaliada
Griekenland - Amaliada - 2nd High School of Amaliada
Griekenland - Amaliada - 2nd Vocational Lyceum of Amaliada
Griekenland - Ampelokipoi (Athens), 11521 - 2nd Experimental Junior High Schoool of Athens
Griekenland - Ampelonas - 3rd Primary School of Ampelona
Griekenland - AMYNTAIO - Junior Hig School of Amyntaio
Griekenland - Andritsena, 27061, Helia - Junior High School of Andritsena
Griekenland - Aneza, ARTA - High School of Anezas
Griekenland - Ano kalentini , Arta - GYMNASIO ANO KALENTINIS
Griekenland - Anthoupoli Ioannina - 24th Primary School of Ioannina - Playing with Protons
Griekenland - Apokoronas (Chania), 73008 - High School of Vamos
Griekenland - Aravissos, Pella, 58100 - Primary School of Aravissos
Griekenland - Archangelos Prevezas - Junior High School of Zalongos
Griekenland - Arethousa - Primary School of Arethousa
Griekenland - Argiroupoli, Attica, 16452 - 1st Primary School of Argiroupoli
Griekenland - Argolida - EKFE ARGOLIDAS
Griekenland - Argos - 1st Senior High School of Argos
Griekenland - Argostoli - 2nd High School of Argostoli (Snac)
Griekenland - Argostoli Kefalonia - 1st Primary School of Argostoli, Kefalonia island, Greece
Griekenland - Armenio, Larissa - Highschool of Armenio
Griekenland - Arta - 1st Junior High School of Arta
Griekenland - ARTA - 1st Vocational School of Arta
Griekenland - Artemida, East Attica - 6th Primary School of Artemis
Griekenland - Artemis - 1st Junior High School of Artemis
Griekenland - Artemis, Attica, 19016 - 1st Primary School of Artemida
Griekenland - Athens - Special Needs Primary School of Peristeri
Griekenland - Athens - 11th Primary school of Chalandri
Griekenland - Athens - 26th Primary School of Acharnes
Griekenland - Athens - 29th Primary School of Acharnes
Griekenland - Athens - 2nd Junior High School of Ymittos
Griekenland - Athens - 2nd Model General Lyceum of Athens
Griekenland - Athens - 2nd Primary School of Paiania
Griekenland - Athens - 2nd Senior High School of Moschato
Griekenland - Athens - 2ο ΓΕΛ Νέας Φιλαδέλφειας
Griekenland - Athens - 3rd Junior High School of Nea Filadelfeia
Griekenland - Athens - 6th Primary School of Nea Philadelphia, Greece
Griekenland - Athens - Anavryta Experimental Senior High School
Griekenland - Athens - Experimental Intercultural Junior High School of Athens
Griekenland - Athens - High school of Nea Chalkidona
Griekenland - Athens - Hill Memorial School - Playing with Protons
Griekenland - Athens 10557 - Model High School of Athens "Gennadeio"
Griekenland - Athens 115 21 - DEMO school_iep_02
Griekenland - Athens, 10558 - 1st Experimental Junior High School of Athens
Griekenland - Athens, Agia Paraskevi - 3rd Primary School of Agia Paraskevi
Griekenland - Athens, Artemis - 2nd Primary School of Artemis
Griekenland - Athens, Glyfada - Yannopoulos High School
Griekenland - Athens, Iraklio - 3rd Primary School of Neo Iraklio
Griekenland - Athens, Pallini - Ellinogermaniki Agogi
Griekenland - Athens, Pallini - Ellinogermaniki Agogi Junior High School
Griekenland - Athens, Pallini - Ελληνογερμανική Αγωγή - Ellinogermaniki Agogi
Griekenland - Athnes 11521 - Demo school_iep
Griekenland - Avlonari - High School of Avlonari (Snac)
Griekenland - Avlonari - Senior High School of Avlonari
Griekenland - Campus of Patras, 26504 - Experimental High School of University of Patras
Griekenland - Chalandri - 10th Primary School of Chalandri, Athens, Greece
Griekenland - Chalandri, 15238 - 8th Junior High School of Chalandri, Athens
Griekenland - Chalkida - 1st Junior High School of Chalkida
Griekenland - Chalkida - Γυμνάσιο Κανήθου - Χαλκίδα
Griekenland - Chalkida, 34100 - 2nd Junior High School of Chalkida
Griekenland - Chalkida, 34100, Evia - High School Kanithou
Griekenland - Chalkidiki 63071 - 1st Kindergarten of Ormylia
Griekenland - Chalkidiki, 632 00 - Primary School of Olynthos
Griekenland - Chania - 8th Primary School of Chania - IDiverSE
Griekenland - Chania - Primary School of Tavronitis
Griekenland - Chania - Theodoropoulos School - Primary
Griekenland - Chania 73134 - Music School of Therisso
Griekenland - Chios - Chios 1st Senior High-school
Griekenland - Chios - Chios 3rd Senior High-School
Griekenland - Chios - Junior High School of Kampos
Griekenland - Chloi (Kastoria), 52100 - Vocational High School of Kastoria
Griekenland - Corfu - 1st High School of Corfu
Griekenland - Corfu - 6th Junior High School of Corfu
Griekenland - Corfu, 49100 - 1st Junior High School of Corfu
Griekenland - Corinth - 1st Junior High School of Corinth (KROS)
Griekenland - Corinth - Primery school of Athikia Korinthias
Griekenland - Desfina 33200 - Primary School of Desfina
Griekenland - DESKATI - 1st Vocational School of Deskati
Griekenland - Distomo - Lyceum of Distomo Viotias
Griekenland - Drama - 1st EK of Drama
Griekenland - Drama - 1st Laboratory Center of Drama
Griekenland - Edessa - 2nd Senior High School of Edessa
Griekenland - Edessa, Pella, 58200 - 9th Primary School of Edessa
Griekenland - Elefsina - 3rd Junior High School of Elefsina
Griekenland - Elliniko - 1st Vocational High School of Elliniko
Griekenland - Elliniko - 5th Kindergarten of Elliniko
Griekenland - Enoria of Anastasi, Kalymnos, 85200 - 2nd daily High School of Kalymnos
Griekenland - Eratini - Junior High School of Eratini
Griekenland - Eretria, 34008 - 1st Primary School of Eretria
Griekenland - Ergohori, Veroia - Public Vocational Training Institute of Veroia (Snac)
Griekenland - Erithres - High School of Erithres
Griekenland - Estavromenos (Herakleion, Crete), 71503 - Experimental Junior High School of Heraklion (Crete)
Griekenland - Evagelistria, Thessaloniki, 54636 - 2nd Primary School of Agios Pavlos
Griekenland - Evosmos, 56224 - 16th Primary School of Evosmos
Griekenland - Evosmos, Thessaloniki - 17th Nursery School of Evosmos
Griekenland - Evros 68003 - ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΥΧΕΡΟΥ
Griekenland - Evros 68133 - Kindergarten of Maistros Alexandroupolis
Griekenland - Filippiada - 1st Junior High School of Filippiada
Griekenland - Filippiada - 2nd High School of Filippiada
Griekenland - Fiolitis, Machairado, Zakynthos - 2nd Primary School of Riza (Snac)
Griekenland - Florina - Primary School of Filotas
Griekenland - Florina 56226 - Junior High School of Laimos Prespon
Griekenland - Fourfouras - Fourfouras Primary School
Griekenland - Fres Apokoronou, Chania, Crete, 73007 - Public Primary School of Fre
Griekenland - Galatsi - 12th Primary School of Galatsi
Griekenland - Gavdos - Gavdos Primary School
Griekenland - Gerakas, Attiki, 15344 - 2nd Gerakas Senior High School
Griekenland - GERAKI - Poulimenakeion Junior High School of Geraki
Griekenland - Geraki , Lakonia - Junior Hish School of Geraki
Griekenland - Giannitsa, 58100 - Special Kindergarten of Giannitsa
Griekenland - Giannitsochori, Ilia, 27054 - Primary School of Giannitsochori
Griekenland - Glyfada, 16675 - 8th Junior High School of Glyfada
Griekenland - Gonnoi - Junior High School of Gonnoi
Griekenland - Gonnoi - Primary School of Gonnoi
Griekenland - Gonnoi - Senior High School of Gonnoi
Griekenland - GRAVIA - Gravia's Junior High School
Griekenland - GRAVIA - Gravia's Senior High School
Griekenland - Grevena - 2nd primary school of Grevena Greece
Griekenland - Haikali - Kindergarten of Haikali
Griekenland - Herakleio 71307 - 6o EPA.L Irakliou - 6th Vocational High School of Herakleio
Griekenland - Heraklion - 5th Primary School of Nea Alikarnassos
Griekenland - Heraklion - Experimental Senior High-School of Heraklion
Griekenland - Heraklion, 71307 - 5th High School of Heraklion
Griekenland - Heraklion, Attica, 14121 - 2nd Primary School of Heraklion Attica
Griekenland - Heraklion, Crete, 71410 - 52nd Primary School of Heraklion (Crete)
Griekenland - Hydra, 18040 - Junior High School of Hydra
Griekenland - Ichalia - Junior High School of Ichalia- Neochori
Griekenland - Ierapetra - 2nd Primary School of Ierapetra
Griekenland - Ierapetra, Crete, 72200 - Evening Vocational School of Ierapetra
Griekenland - Igoumenitsa - 1st Junior High School of Igoumenitsa
Griekenland - Igoumenitsa - 1st Primary School of Igoumenitsa
Griekenland - Igoumenitsa - 3rd Junior High School of Igoumenitsa
Griekenland - Igoumenitsa - 3rd Upper High School of Igoumenitsa
Griekenland - Igoumenitsa - High Shcool New Selefkia
Griekenland - Igoumenitsa, 46100 - 3rd Primary School of Igoumenitsa
Griekenland - Ilia - Primary School of Panopoulo - Ilia
Griekenland - Ilioupoli, 16345 - Special Junior High School of Athens
Griekenland - Ilioupoli, Athens - 15th Primary School of Ilioupoli
Griekenland - Illioupoli, 16345 - Special High School of Athens
Griekenland - Ioannina - 2nd Experimental Primary School of Ioannina
Griekenland - Ioannina - 7o Nipiagogeio Ioanninon
Griekenland - Ioannina - 8th Junior High Schoolof Ioannina
Griekenland - Ioannina - Arsakeio Primary School of Ioannina - Playing with Protons
Griekenland - Ioannina - Collège Pilote Expérimental de "Zosimaias Scholis" Ioannina
Griekenland - Iolkos Volou - Iolkos Junior High School
Griekenland - Kalamaria (thessaloniki) 55131 - 2nd High School of Kalamaria
Griekenland - Kalamaria, 55131 - 2nd Primary School of Kalamaria
Griekenland - Kalamata - 11th Primary School of Kalamata
Griekenland - Kalamata - 2nd High School of Kalamata
Griekenland - Kalamata - 6th High School of Kalamata
Griekenland - Kalamata - 8th Primary School of Kalamata, Messinia
Griekenland - Kalamata - Bougas School, Kalamata
Griekenland - Kalamata, Messinia, 24100 - 22nd Primary School of Kalamata
Griekenland - Kalambaka 42200 - 1st Junior High School of Kalambaka
Griekenland - Kallithea - 26th Primary School of Kallithea - Playing with Protons
Griekenland - Kalloni, 81107, Lesvos - 1st Vocational High School of Kalloni
Griekenland - Kalymnos - 2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
Griekenland - Kalymnos - 6th Primary School of Kalymnos
Griekenland - Kalymnos, 85200, Dodecanese - 1st Primary School of City of Kalymnos
Griekenland - Kalyvia - 2nd Primary School of Kalyvia
Griekenland - Karatoula - Karatoula Ilias Junior High School
Griekenland - Kardamitsia, 45221, Ioannina - 9ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΔΑΜΙΤΣΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
Griekenland - Karditsa - 1st Laboratory Center of Karditsa (Snac)
Griekenland - Karditsa - 5th Junior High School of Karditsa
Griekenland - Karditsa - 5th Primary School of Karditsa - Playing with Protons
Griekenland - Karditsa - Primary School of Karditsomagoula - Karditsa
Griekenland - Karditsa 43100 - 2nd Vocational High School (EPAL) of Karditsa
Griekenland - Karlovasi, Samos, 83200 - Primary School of Mesaio Karlovasi
Griekenland - Karpathos - 1st & 2nd Pre-Primary School of Karpathos
Griekenland - Karpathos - 1st Primary School of Karpathos “Potideon”
Griekenland - Karystos - 2nd Primary School of Karystos
Griekenland - Kastella (Piraeus) - Ralleio Experimental Primary School
Griekenland - Kastella (Piraeus), 18533 - Ralleio Multigrade Experimental Primary School
Griekenland - Kastellani, Corfu - Senior High School of Kastellani
Griekenland - Kastellorizo - Kastellorizo Primary School
Griekenland - Kastoria - 6th Primary School of Kastoria
Griekenland - Kastri - Enviromental Education Centre of Kastri
Griekenland - Katakolo of Ilia, 27067 - One teacher Kindergarten of Katakolo
Griekenland - Katerini - 7th Kindergarten of Katerini
Griekenland - Katerini - Platon Schools
Griekenland - Katerini - “Platon” Private School
Griekenland - Katerini, 60132 - 19th Primary School of Katerini
Griekenland - Kato Achaia, 25200 - Vocational High School of Kato Achaia
Griekenland - Kavala - 2nd Vocational Senior High School of Kavala
Griekenland - Kavala - 4th Primary School of Kavala
Griekenland - Kavala, 65403 - 19th Primary School of Kavala
Griekenland - Kefalonia - 5th NURSERY SCHOOL OF ARGOSTOLI
Griekenland - Kesariani, 16121 - 1st High School of Kesariani
Griekenland - Kilkis 61100 - 2nd Primary School of Kilkis
Griekenland - Kilkis, 61100 - 3rd Kindergarten of Kilkis
Griekenland - Kilkis, 61100 - 4th Kindergarten of Kilkis
Griekenland - Kilkis, 61100 - 5th Primary School of Kilkis
Griekenland - Kissamos, Crete, 73400 - 1st Extended Primary School of Kissamos
Griekenland - Komotini - 3rd Senior High School of Komotini
Griekenland - Komotini - 9th Primary School of Komotini - IDiverSE
Griekenland - Komotini 69132 - 2nd Minority Primary School of Komotini
Griekenland - Korissia - Primary School of Korissia Kea
Griekenland - Korydallos - 4th Senior High School of Korydallos
Griekenland - Kos 85300 - 1st High School of Kos
Griekenland - Kos 85300 - Special Vocational Education and Training Workshop of Kos
Griekenland - Kozani - Primary School of Vathylakos
Griekenland - Kozani 50100 - Special Vocational Education and Training Workshop of Kozani
Griekenland - Kremasti - 2nd Kindergarden of Kremasti - IDiverSE
Griekenland - Lagkadas, 57200 - 4th High School of Lagkadas - Thessaloniki (Snac)
Griekenland - Lalas, Ilia - Lalas Senior Highshool
Griekenland - Lamia - 2nd Primary Schood of Lamia - Playing with Protons
Griekenland - Lamia - 3o Gymnasio Lamias
Griekenland - Lamia - 4th Junior High School of Lamia
Griekenland - Larisa - 10th High School of Larisa
Griekenland - Larisa-Platykabos - Platykabos Junior High School
Griekenland - Larissa - 11th Senior High School of Larissa
Griekenland - Larissa - 6th General Lyceum of Larissa
Griekenland - Larissa - 7th Senior High School of Larissa
Griekenland - Larissa - 9th Senior High School of Larissa
Griekenland - Larissa - Giannoulis High School
Griekenland - Larissa, 41110 - 2nd Second Chance High School of Larissa
Griekenland - Larissa, 52100 - 6o GENIKO LYKEIO LARISSAS
Griekenland - Lassithi - 2nd Primary School of Agios Nikolaos, Lassithi, Crete
Griekenland - Laurio, 19500 - Special Primary School of Laurio
Griekenland - Lechena, Ilia - Junior High- School of Lechena
Griekenland - Lechena, Ilia - Senior High School of Lechena
Griekenland - Levidi - Junior High School of Levidi
Griekenland - Livadia - 1st Vocational High School of Livadia
Griekenland - Livadia, 32131 - 5th Primary School of Livadia
Griekenland - Lixouri, Kefallonia - Primari School of Agia Thekli
Griekenland - Logas Messinia, 24010 - Junior High School of Loggas Messinia
Griekenland - Louros - Upper High School of Louros
Griekenland - Loutraki - 1st Professional High School of Loutraki
Griekenland - Loutraki - 2nd Primary School of Loutraki
Griekenland - Magoula, Eleusis, 19200 - Special Vocational Educational and Training Workshop of Eleusis
Griekenland - Magoula, Karditsa - Junior High School of Magoula, Karditsa
Griekenland - Magoula, Kato Kastritsi, Patras 26504 - Experimental Junior High School of University of Patras
Griekenland - Makriyialos, 60066, Pieria - Junior High School Makriyialou Pierias
Griekenland - Mandaki 853 03 - High School of Nisyros (Snac)
Griekenland - Mandra - 2nd Primary School of Mandra (Snac)
Griekenland - Markopoulo - 1st Junior High School of Markopoulo
Griekenland - Markopoulo 19003 - 3rd Primary School of Markopoulo
Griekenland - Marousi - 5th Junior Hgh School of Marousi (KROS)
Griekenland - Megalopoli - Junior High School of Megalopoli, Arcadia
Griekenland - Melissia - 1st Kindergarten of Melissia
Griekenland - Melissia, Attiki, 15127 - High School of Melissia Attiki
Griekenland - Messini 24200 - 3rd Primary School of Messini
Griekenland - Methoni 240 06 - Junior High School of Methoni
Griekenland - Methoni, Messinia, 24006 - Primary School of Methoni "Georgakopouleio"
Griekenland - Milees, Kala Nera, Magnisia, 37010 - 2nd Primary School of Milees Kala Nera
Griekenland - Moires, Heraklion, Crete, 70400 - 1st Primary School of Moires
Griekenland - Monemvassia - Senior High School of Monemvassia
Griekenland - Moschato 18344 - 1st Junior High School of Moschato
Griekenland - Moudros, Lemnos - Junior High School of Moudros "Argyrios Moschidis"
Griekenland - Mytilene - Model Experimental Senior High School of Mytilene- University of the Aegean
Griekenland - Mytilene, Lesvos - 1st Junior High School of Mytilene
Griekenland - Mytilini, Lesvos, 81100 - 1st Vocational School of Mytilini
Griekenland - N. Malgara, 57300 - 2nd Kindergarten of Nea Malgara
Griekenland - N. Moudania, Chalkidiki, 63200 - 2nd Primary School of N. Moudania Chalkidiki
Griekenland - Nafpaktos - Panou Schools (Snac)
Griekenland - Nafplio - 1st High School of Nafplio - EKFE Argolidas (Snac)
Griekenland - Nafplio, 21100 - 4th Primary School of Nafplio
Griekenland - Naoussa, Hmathia, 59200 - 6th Primary School Naoussa of Hmathia
Griekenland - Naxos, 84300 - 2nd Junior High School of Naxos
Griekenland - Nea Anchialos, 37400 - Extended 2nd Primary School of N. Anchialos "Varnaleio"
Griekenland - Nea Artaki - High School of Nea Artaki (Snac)
Griekenland - Nea Chalkidona, Athens - Junior High School of Nea Chalkidona
Griekenland - Nea Karya - Primary School of Nea Karya
Griekenland - Nea Palatia, Oropos, 19015 - 1st Primary School of Skala Oropos & Nea Palatia
Griekenland - Nea Philadelpheia 14342 - 3rd Junior High School of Nea Philadelpheia
Griekenland - Nea Smyrni - 2nd Senior High School of Nea Smyrni
Griekenland - Nea Smyrni, 17123 - Protypo High School Evaggeliki Sholi Smyrni
Griekenland - Nenita Chios - Primary School of Nenita - Playing with Protons
Griekenland - Neo Psychiko, 15452 - Varvakeio Protypo Junior High School
Griekenland - Niata, Lakonia, 23060 - Primary School of Niata Ag. Dimitriou Lakonia
Griekenland - Nikiforos, Drama - Junior High School of Nikiforos
Griekenland - Oichalia - Junior High School of Oichalia
Griekenland - Oinofyta, 32011 - Primary School of Oinofyta
Griekenland - Olympic Village, 13677 - 26th and 29th Primary School of Acharnes
Griekenland - Olympic Village, 13677 - 29th Primary School of Acharnes
Griekenland - Oraioi, Euboea, 34012 - Primary School of Oraioi
Griekenland - Oraiokastro - 1st Junior High School of Oraiokastro
Griekenland - Oraiokastro, 57013 - 1st Primary School of Oraiokastro
Griekenland - Oreokastro, Thessaloniki, 57013 - 2nd Primary School of Oreokastro
Griekenland - Ormylia, Chalkidiki, 63071 - 2nd Kindergarten of Ormylia
Griekenland - Palaikastro, Sitia, Crete, 72300 - Primary School of Palaikastro
Griekenland - Palaio Faliro, 17562 - 2nd Primary School of Palaio Faliro
Griekenland - Palaiokastro 57013 - 1st Primary School of Palaiokastro
Griekenland - Pallini, 15351 - Ellinogermaniki Agogi High School
Griekenland - Panorama Thessaloniki - 1st Junior High School of Panorama Thessaloniki
Griekenland - Papadianika, Lakonia, 23052 - Six-teacher Primary School of Papadianika Monemvasia
Griekenland - Papagou (Athens) 15669 - 1st High School of Papagos
Griekenland - Paralia of Verga, 24100 - Kindergarten Paralia of Verga
Griekenland - Parapotamos, 46100 - Kindergarten Parapotamos -Thesprotia
Griekenland - Parga - Junior High School of Parga
Griekenland - Patra - 13o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΑΣ
Griekenland - Patra - 1st High School of Patra (Snac)
Griekenland - Patra - Experimental Junior High School of the University of Patras
Griekenland - Patra - Experimental Senior High School of University of Patras
Griekenland - Patra, 26443 - 50th Primary School of Patras
Griekenland - Patras - 49th Elementary School of Patras
Griekenland - Patras - Experimental Junior High School of Patras
Griekenland - Patras - Experimental Primary School of University of Patras - Playing with Protons
Griekenland - Patras - lyceum of RION
Griekenland - Patras - Model Experimental High School of University of Patras
Griekenland - Patras - Music School of Patras
Griekenland - Patras, 26442 - 49th Primary School of Patras
Griekenland - Peania - 2nd Kindergarten of Paiania
Griekenland - Pefki - Special Primary School of Lykovrisi - Pefki - Playing with Protons
Griekenland - Pella - ISE School
Griekenland - Pelopion - Pelopion Senior Highschool
Griekenland - Pentalofos, 54500 - 1st Kindergarten of Pentalofos
Griekenland - Perama - 2nd Junior High School of Perama
Griekenland - Peristeri 12132 - 12th Primary School of Peristeri
Griekenland - Peristeri, 12133 - Kallitechniko Junior High School of Peristeri
Griekenland - Peristeri, Athens - 2nd Evening Shift Vocational High School of Peristeri
Griekenland - Petroupoli, 13231 - 4th Junior High School of Petroupolis
Griekenland - Piraeas 18539 - 54th Primary School of Piraeus
Griekenland - Piraeus - 2nd Primary School of Piraeus - Uruguay
Griekenland - Piraeus - 32nd Primary School of Piraeus
Griekenland - Piraeus, 18533 - 9th Vocational High School of Piraeus-Maritime direction
Griekenland - Piraeus, 18546 - 6th Kindergarten of Piraeus
Griekenland - Pireas - 32nd Primary School of Pireas
Griekenland - Plagiari, Thessaloniki, 57500 - 2nd Primary School of Plagiari (Thessaloniki)
Griekenland - Plakia Agiou Vasiliou, Rethimno, Crete, 74060 - 1st Primary School of Plakias
Griekenland - Platanias, Chania - Platanias Junior High-School
Griekenland - Polichni Thessalonikis, 56429 - 4th Primary School of Polichni
Griekenland - Polichni, Thessaloniki, 56532 - 4th Junior High School Polichnis Thessaloniki
Griekenland - Polykastro - Elaeon Sagmatopoulou
Griekenland - Portaria Magnisias - 1st Primary School of Portaria N.Tsopotos
Griekenland - Portaria, 37011 - 1st Primary School of Portaria "N. Tsopotos"
Griekenland - Portaria, Magnisia - 1st Nursery School of Portaria
Griekenland - Preveza - 1st Senior High School of Preveza
Griekenland - PREVEZA - Senior High School of Deskeio
Griekenland - PREVEZA - Vocational School of Kanalaki
Griekenland - Proastio, Karditsa - Senior High Shool of Proastio
Griekenland - Prokopi, Euboea, 34004 - Daily Junior High School of Prokopi
Griekenland - Psychico 15452 - Arsakeia Primary Schools of Psychico
Griekenland - Psychiko 15452 - 1st Arsakeio High School of Psychiko
Griekenland - Psyxiko - Α΄ Αρσάκειο Γενικό Λύκειο Ψυχικού
Griekenland - Pylea (Thessaloniki) 55534 - 2nd High School of Pylea
Griekenland - Pyrgos - 7th Primary School of Pyrgos Ilias
Griekenland - Pyri (Thiva) 32200 - 4th Primary School of Thiva
Griekenland - Rafina 190 09 - 3rd Laboratory Center of East Attika (Rafina)
Griekenland - Rafina, 19009 - 1st Junior High School of Rafina
Griekenland - Rafina, Atiika - 1st Primary School of Rafina
Griekenland - Rethymno, 74100 - 9th Primary School of Rethymnon
Griekenland - Rethymno, Crete - 9th Primary School of Rethymnon
Griekenland - Rhodes - 2nd Model Epxerimental Primary School of Rhodes
Griekenland - Rhodes - Primary School of Lardos
Griekenland - Rhodes 85100 - 5th Primary School of City of Rhodes
Griekenland - Rhods - 2nd Model Experimental Primary School of Rhodes
Griekenland - Rodochori Naousas - 2-seater Primary School of Rodochori
Griekenland - Roitika, Patra, 25002 - Primary School of Roitika Patra
Griekenland - Sagiada Filiaton - NIPIAGOGIO SAGIADOS THESPROTIAS
Griekenland - Saint Gabriel, Kos, 85300 - 5th Primary School of Kos
Griekenland - Salmoni, Ileia - Primary School of Salmoni Ileias
Griekenland - Samos - Primary School of Ormos, Karlovasi
Griekenland - Samos 83100 - Mavrogeneio Vocational High School (EPAL) of Samos
Griekenland - Samos 83100 - Training Workshop (E.K.) of Samos
Griekenland - Samos, 83100 - 2nd Primary School of Samos
Griekenland - Santorini - Junior High School of Emporio Santorini (Snac)
Griekenland - Sapes, Rodopi, 69300 - High School of Intercultural Education Sapes
Griekenland - Sapes, Rodopi, 69300 - Junior High School of Intercultural Education Sapes (Snac)
Griekenland - Scripero, 49083, Kerkyra - Junior High School & High School of Scripero
Griekenland - Seismoplikta (Ioannina), 45332 - 7th Kindergarten of Ioannina
Griekenland - Serifos - Primary School of Serifos
Griekenland - Servia Kozanis - 2nd Primary School of Servia Kozanis
Griekenland - Sidirokastro - 4th Primary School of Sidirokastro
Griekenland - Skala, Patmos, 85500 - Genneio Junior High School of Patmos
Griekenland - Sparta - 2nd Senior High School of Sparta
Griekenland - Sparta - 2nd Senior High-School of Sparta
Griekenland - Sparta - Secondary School Science Laboratory Center of Laconia
Griekenland - Spata 19004 - 1st Primary School of Spata
Griekenland - STADIO ARKADIAS - DIMOTIKO SXOLEIO STADIOU
Griekenland - Stavraki (Ioannina), 45500 - Primary School of Stavraki (Ioannina)
Griekenland - Stavroupali - 4th Primary School of Polichni
Griekenland - Stratia (Kerkyra), 49131 - 7th Junior High School of Corfu
Griekenland - Sykies, 56626, Thessaloniki - 1st Junior High School Sykeon "Odysseus Fokas"
Griekenland - Sykies, Thessaloniki, 56626 - 1st daily High School of SykiesThessaloniki
Griekenland - Tavronitis, Chania, Crete, 73006 - Primary School of Tavronitis (Crete)
Griekenland - test - this is the title of the school
Griekenland - Thermi 57001 - 4th Primary School of Thermi
Griekenland - Thesprotiko Prevezas - Senior High School of Thesprotiko
Griekenland - Thessalonik - 6th Intercultural Primary School of Eleftherio - Kordelio Playing with Protons
Griekenland - Thessaloniki - 105th Primary School of Thessaloniki
Griekenland - Thessaloniki - 107th Primary School of Thessaloniki
Griekenland - Thessaloniki - 11th Special Primary of Eastern Thessaloniki
Griekenland - Thessaloniki - 12th Allday Primary School of Polichni
Griekenland - Thessaloniki - 1st Experimental Primary School of Thessaloniki
Griekenland - Thessaloniki - 1st Pre-Primary School of Oraiokastro
Griekenland - Thessaloniki - 1st Primary School of Oraiokastro
Griekenland - Thessaloniki - 1st Protypo High School of Thessaloniki "Manolis Andronikos"
Griekenland - Thessaloniki - 28 GEL THESSALONIKHS
Griekenland - Thessaloniki - Arts Senior High-School of Thessaloniki
Griekenland - Thessaloniki - Model Experimental Senior High School Of University of Macedonia
Griekenland - Thessaloniki 54631 - Primary Experimental School of University of Thessaloniki
Griekenland - Thessaloniki 54634 - 3rd High School of Thessaloniki
Griekenland - Thessaloniki 55535 - Arsakeio Primary School of Thessaloniki
Griekenland - Thessaloniki 56224 - 17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ
Griekenland - Thessaloniki, 54249 - 3rd Junior High School of Harilaou
Griekenland - Thessaloniki, 570 13 - Andreadis Primary School
Griekenland - Thiva - 4th Junior High School of Thiva
Griekenland - Thouria - Γυμνάσιο Θουρίας Junior High School of Thouria
Griekenland - Thouria, Messinia - Senior High School of Thouria
Griekenland - Tithorea - Junior High School of Tithorea
Griekenland - Trikala - 3rd Junior High School of Trikala
Griekenland - Trikala - 7th High School of Trikala
Griekenland - Trikala - 7th Junior High school of Trikala
Griekenland - Trikala - High School Valtino Trikala
Griekenland - Trilofos, Thessaloniki, 57500 - 3rd Kindergarten of Trilofo Thessaloniki
Griekenland - Tripoli - 3rd General Lyceum of Tripoli
Griekenland - Tripoli - 8th Nursery School of Tripoli
Griekenland - Tripolis - 1st Junior High School of Tripoli
Griekenland - TSARITSANI - Junior High School 'OIKONOMEIOS SCHOLI' TSARITSANI
Griekenland - TSARITSANI - JUNIOR HIGH SCHOOL TSARITSANI "OIKONOMEIOS SCHOLI"
Griekenland - Tychero, Evros - High School of Tychero
Griekenland - Tyrnavos 40100 - 4th Primary School of Tyrnavos
Griekenland - Vamos Apokoronou, 73008, Chania - Junior High School of Vamos "Lambrakeio"
Griekenland - Vari Attica - Geitonas School (Snac)
Griekenland - Vathi - 1st Vocational High School (EPAL) of Ithaki (Snac)
Griekenland - Veria - 5th Senior High School of Veria
Griekenland - Villatoria, Kefalonia - Preschool of Agia Thekli
Griekenland - Vlachata, Kefalonia, 28100 - Primary School of Vlahata
Griekenland - VOLOS - 33 PRIMARY SCHOOL OF VOLOS
Griekenland - Volos - 33rd Elementary School of Special Juvenile Detention Center of Volos
Griekenland - Volos - 4th High School of Volos
Griekenland - Volos - 4th Kindergarten N. Ionia of Volos
Griekenland - Volos 38333 - 9th Junior High School of Volos
Griekenland - Volos, 37300 - 1st Primary School of Agria Volos
Griekenland - Volos, 38333 - 13th Kindergarten of Volos
Griekenland - Volos, 38333 - 30th Primary School of Volos
Griekenland - Volos, 38333 - 3rd Vocational High School of Volos
Griekenland - Vori, Heraklion, Crete, 70200 - Primary School of Vori Heraklion
Griekenland - Voukolies, Chania, Crete, 73002 - High School of Voukolies
Griekenland - Voutes, Heraklion, Crete, 71500 - 2nd Primary School of Voutes (Heraklion)
Griekenland - Vrilissia - 1st Junior High School of Vrilissia
Griekenland - Xanthi - 4ο Γυμνάσιο Ξάνθης
Griekenland - Xanthi, 67131 - 2nd Primary School of Xanthi
Griekenland - Zakynthos - 2o GEL Zakynthou
Griekenland - ZAKYNTHOS - 3rd Primary School of Zakynthos
Griekenland - Zante - Primary School of Orini Zoni
Griekenland - Zaros, Heraklion, Crete, 70002 - Primary School of Zaros
Griekenland - Zografos - 4th High School of Zografou
Griekenland - Zografos, 15772 - 3rd Extended Primary School of Zografos
Griekenland - Zografos, Attica, 15773 - 2nd Primary School of Zografos
Griekenland - Zografou - 1st Junior High School of Zografou
Griekenland - Αγιάς - Γυμνάσιο Αγιάς
Griekenland - Αγίου Δημητρίου - Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. Αγίου Δημητρίου
Griekenland - ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ-ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Griekenland - ΑΓΡΙΝΙΟ - 2ο ΕΠΑΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Griekenland - Αγρινίου - Γενικό Λύκειο Παναιτωλίου
Griekenland - ΑΘΗΝΑ - 2ο Πρότυπο Πειραματικό Γυμνάσιο Αθηνών
Griekenland - ΑΘΗΝΑ - 40 ΓΕΛ ΑΘΗΝΑΣ
Griekenland - ΑΘΗΝΑΙΩΝ - 14ο Δημοτικό Αθήνας
Griekenland - ΑΘΗΝΑΙΩΝ - 17o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
Griekenland - Αθηναίων - 20ο Γυμνάσιο Αθηνών
Griekenland - Αθηνών - 150o Δημοτικό Αθηνών
Griekenland - ΑΘΗΝΩΝ - 4ο ΕΠΑΛ ΑΘΗΝΑΣ
Griekenland - ΑΙΓΑΛΕΩ - 1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
Griekenland - ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - 1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
Griekenland - ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - 2ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
Griekenland - Αλεξανδρούπολη - 3ο Γυμνάσιο Αλεξανδρούπολης
Griekenland - ΑΛΜΥΡΟΥ - 1ο ΕΠΑΛ ΑΛΜΥΡΟΥ
Griekenland - Αλοννήσου - Γυμνάσιο-Λ.Τ. Αλοννήσου
Griekenland - Αμαρουσίου - 2ο ΕΠΑΛ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
Griekenland - Αργοστόλι - 2o ΓΕΛ ΑΓΟΣΤΟΛΙΟΥ
Griekenland - Ασωπία Θηβών - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕ ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΑΣΩΠΙΑΣ- GYMNASION ME LYKEIAKES TAXEIS ASOPIAS
Griekenland - ΑΧΑΡΝΩΝ - 35ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ
Griekenland - Βασιλιές, Ηράκλειο Κρήτης - 52ο Δημοτικό Σχολείο Ηρακλείου
Griekenland - Βέροιας - 4ο Γενικό Λύκειο Βέροιας
Griekenland - ΒΟΛΒΗΣ - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΕΝΤΙΝΑΣ
Griekenland - ΒΟΛΟΥ - 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ
Griekenland - Γάζι, Ν. Ηρακλείου Κρήτης - Γυμνάσιο Γαζίου
Griekenland - Γαλατσίου - 1ο Γενικό Λύκειο Γαλατσίου
Griekenland - Γαλατσίου - 4ο ΓΕΛ Γαλατσίου
Griekenland - Γλυφάδα - 3ο Γυμνάσιο Γλυφάδας
Griekenland - Γλυφάδας - 7ο Γυμνάσιο Γλυφάδας
Griekenland - ΔΑΦΝΗΣ-ΥΜΗΤΤΟΥ - 1ο ΓΕΛ ΥΜΗΤΤΟΥ
Griekenland - ΔΙΟΝΥΣΟΥ - 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
Griekenland - ΔΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΥ - ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΟΥ
Griekenland - Δοξάτου - Γυνάσιο Δοξάτου Δράμας
Griekenland - ΕΚΑΛΗ - Β΄ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΓΕΛ ΕΚΑΛΗΣ
Griekenland - Ελασσόνας - Γυμνάσιο και Λυκειακές Τάξεις Καλλιθέας Ελασσόνας
Griekenland - ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Griekenland - ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ-ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Griekenland - Επισκοπή, Ηράκλειο - Γυμνάσιο Επισκοπής Ηρακλείου
Griekenland - ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - 1ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
Griekenland - ΖΑΚΥΝΘΟΥ - 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
Griekenland - ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ - 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Griekenland - Ήλιδας - 1ο ΓΕΛ Αμαλιάδας
Griekenland - ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ - ΕΠΑΛ. ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ Ν.ΣΕΡΡΩΝ
Griekenland - Ηράκλειο Κρήτης - Σχολείο Ευρωπαϊκής Παιδείας Ηρακλείου
Griekenland - ΘΑΣΟΥ - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ ΘΑΣΟΥ
Griekenland - Θέρμης - 4ο ΓΕΛ Σταυρούπολης
Griekenland - Θέρμης - Δ. Σχ. Κάτω Σχολαρίου
Griekenland - ΘΕΡΜΗΣ - ΕΠΑΛ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Griekenland - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - 1/Θ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Griekenland - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - 1rst Experimental Junior High School of Thessaloniki
Griekenland - Θεσσαλονίκη - 1ο Πρότυπο Πειραματικό Γυμνάσιο Θεσσαλονίκης / 1st Experimental Junior High School of Thessaloniki
Griekenland - Θεσσαλονίκη - 3ο Γυμνάσιο Χαριλάου
Griekenland - Θεσσαλονίκη - Πρότυπο Πειραματικό Σχολείο Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης
Griekenland - Θεσσαλονίκης - 105ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης
Griekenland - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - 1o ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Griekenland - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - 2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Griekenland - Ιωάννινα - 1st Experimental Primary School of Ioannina
Griekenland - Ιωαννιτών - 7ο Γενικό Λύκειο Ιωαννίνων
Griekenland - Ιωαννιτών - 7ο Νηπιαγωγείο Ιωαννίνων
Griekenland - ΚΑΒΑΛΑ - 2ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
Griekenland - ΚΑΒΑΛΑΣ - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΚΑΡΒΑΛΗΣ
Griekenland - Καλαμαριάς - 4ο Γενικό Λύκειο Καλαμαριάς
Griekenland - Καλλιθέα - 3rd Vocational High School (Sivitanidios school)
Griekenland - Κασσάνδρας - Γυμνάσιο Κασσάνδρας
Griekenland - Καστοριάς - 2o Γενικό Λύκειο Καστοριάς
Griekenland - Κεφαλονιά - 1o Δημοτικό Αργοστολίου
Griekenland - Κεφαλονιά - 2ο Δημοτικό Αργοστολίου
Griekenland - Κεφαλονιά - 2ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου
Griekenland - Κεφαλονιά - 4/θ Ολοήμερο Ειδικό Δημοτικό Σχολείο Περατάτων Κεφαλονιάς
Griekenland - Κεφαλονιά - 4ο Δημοτικό Αργοστολίου
Griekenland - Κεφαλονιάς - 1ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου
Griekenland - ΚΙΛΚΙΣ - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΟΥ ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΙΛΚΙΣ
Griekenland - ΚΛΗΜΑΤΙΑ - Kindergarten Klimatia of Ioannina
Griekenland - ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΑΝΗΣ
Griekenland - ΚΟΜΟΤΗΝΗ - 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
Griekenland - Κορυδαλλού - 7ο Γυμνάσιο Κορυδαλλού
Griekenland - ΚΩΣ ΚΩΣ - ΕΕΕΕΚ ΚΩ
Griekenland - Λαρισαίων - 6ο Γενικό Λύκειο Λάρισας
Griekenland - Λάρισας - 11ο Γενικό Λύκειο Λάρισας
Griekenland - Λάρισας - 7ο Γενικό Λύκειο Λάρισας
Griekenland - ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ - 1o ΕΠΑΛ ΛΑΥΡΙΟΥ
Griekenland - Λαυρεωτικής - ΓΕΛ Λαυρίου
Griekenland - Λέσβου - Καλφαγιάννειο Γυμνάσιο Φίλιας
Griekenland - ΛΕΥΚΑΔΑ - ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΥΔΡΙΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Griekenland - ΛΗΜΝΟΥ - 1ο ΕΠΑΛ ΜΟΥΔΡΟΥ
Griekenland - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΠΕΥΚΗΣ - 3o Δημοτικό Πεύκης
Griekenland - Λυκόβρυσης-Πεύκης - 2ο Γυμνάσιο Πεύκης
Griekenland - ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - 1ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
Griekenland - Μοχός Ηρακλείου Κρήτης - Γυμνάσιο Μοχού
Griekenland - Μύκης - Γυμνάσιο Σμίνθης Ξάνθης
Griekenland - ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ - ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑ.Λ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
Griekenland - Ν. Ηρακλείου Κρήτης - Γυμνάσιο Γέργερης
Griekenland - Νάουσα - 2/θ Δημοτικό Ροδοχωρίου Νάουσας
Griekenland - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - 3ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Griekenland - Νέα Σμύρνη - 5th Primary School of Nea Smyrni
Griekenland - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
Griekenland - Νέας Σμύρνης - 1ο ΕΠΑΛ Νέας Σμύρνης
Griekenland - ΝΙΚΑΙΑΣ - 9o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ
Griekenland - Ξάνθη - 1o Γυμνάσιο Ξάνθης
Griekenland - Ορεστιάδας - 2ο ΓΕΛ Ορεστιάδας
Griekenland - Παγγαίου - Γυμνάσιο Νικήσιανης
Griekenland - Παλλήνης - Εκπαιδευτήρια Κωστέα Γείτονα
Griekenland - Παλλήνης - Καλλιτεχνικό Γυμνάσιο Γέρακα με Λυκειακές τάξεις
Griekenland - ΠΑΛΟΥΚΙΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ - Special Primary School of Salamina
Griekenland - Πάτρα - Στρούμπειο 2ο Δημοτικό Σχολείο Πάτρας
Griekenland - Πατρέων - 1 ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
Griekenland - Πατρέων - 10/θ Δημοτικό Σχολείο Αγίου Βασιλείου
Griekenland - ΠΑΤΡΕΩΝ - AΡΣΑΚΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
Griekenland - ΠΑΤΡΕΩΝ - ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
Griekenland - ΠΑΤΡΕΩΝ - ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
Griekenland - ΠΑΤΡΩΝ - NHΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΡΕΠΑΝΟΥ ΠΑΤΡΩΝ
Griekenland - ΠΕΙΡΑΙΑ - 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΛΙΠΟΛΗΣ
Griekenland - ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΥΤΙΣΤΙΚΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
Griekenland - Πειραιά - Ελληνογαλλική Σχολή Jeanne d'Arc
Griekenland - ΠΕΝΤΕΛΗΣ - 3ο Δημοτικό σχολείο Μελισσίων
Griekenland - Περιστέρι - 11ο Λύκειο Περιστερίου
Griekenland - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Griekenland - Περιστερίου - 15ο Γυμνάσιο Περιστερίου
Griekenland - Πεύκης - Ελληνογαλλική Σχολή St Joseph
Griekenland - ΠΗΝΕΙΟΥ - ΓΕΛ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
Griekenland - Πηνειού - Γυμνάσιο Βαρθολομιού
Griekenland - ΠΡΕΒΕΖΑ - ΓΕΛ ΛΟΥΡΟΥ
Griekenland - ΠΡΕΒΕΖΑ - Γυμνάσιο Ζαλόγγου
Griekenland - Πρεσπών - Γυμνάσιο- Λ.Τ. Λαιμού Πρεσπών (Νομός Φλώρινας)
Griekenland - Προφήτης Ηλίας Ηρακλείου - Δημοτικό Σχολείο Προφήτη Ηλία
Griekenland - ΠΥΡΓΟΥ - 3/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΑΛΜΩΝΗΣ
Griekenland - Ρόδου - 2ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ
Griekenland - Σάμου - Γενικό Λύκειο Μαραθοκάμπου
Griekenland - Σάμου - Δημοτικό σχολείο Όρμου Καρλοβασίου
Griekenland - Σερβίων - Βελβεντού - 2ο Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Σερβίων
Griekenland - ΣΕΡΒΙΩΝ - ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ - ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
Griekenland - ΣΕΡΡΩΝ - 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ
Griekenland - Σερρών - Εσπερινό Γυμνάσιο Σερρών με Λυκειακές τάξεις
Griekenland - Σερρών - ΤΕΕ Ειδικής Αγωγής Α΄ βθμίδας & Ειδικό ΕΠΑΛ Σερρών
Griekenland - Σπάτων - Αρτέμιδος - 3ο Δημοτικό Σχολείο Σπάτων
Griekenland - Τρικκαίων - 3ο Γυμνάσιο Τρικάλων
Griekenland - ΥΔΡΑΣ - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΥΔΡΑΣ
Griekenland - ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - 1ο Δημοτικό Σχολείο Ν.Χαλκηδόνας
Griekenland - Φιλαδέλφειας-Χαλκηδόνας - 2ο Γυμνασιο Ν. Φιλαδέλφειας
Griekenland - ΦΙΛΙΑΤΩΝ - Νηπιαγωγείο Σαγιάδας
Griekenland - ΦΙΛΟΘΕΗ - ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
Griekenland - Φιλοθέης - Ψυχικού - 3ο Δημοτικό Ν. Ψυχικού
Griekenland - Φιλοθέης - Ψυχικού - 4ο Δημοτικό Σχολείο Ν. Ψυχικού
Griekenland - ΧΑΝΙΑ - ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ
Griekenland - Ωραιοκάστρου - 1ο Νηπιαγωγειο Παλαιοκαστρου
Groenland - Aappilattoq - Primary school, Aappilattoq
Groenland - Ikerasak - Primary school, Ikerasak
Groenland - Innaarsuit - Primary school, Innaarsuit
Groenland - Nuussuaq - Primary school, Nuussuaq
Groenland - Upernavik - City school, Upernavik
Groenland - Uummannaq - City school, Uummannaq
Hongarije - Békéscsaba - Secondary Technical School of Commerce and Catering named after Jozsef Zwack
Hongarije - Budapest - Albert Szent-Gyorgyi Primary and Secondary School
Hongarije - Budapest - Alternative High School of Economics
Hongarije - Budapest - Bárczi Géza Primary School
Hongarije - Budapest - Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Katona József Szakközépiskolája, Szakiskolája és Felnőttoktatási Gimnáziuma
Hongarije - Budapest - Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Schulek Frigyes Két Tanítási nyelvű Építőipari Szakközépiskolája
Hongarije - Budapest - Carl Rogers Person-centered School
Hongarije - Budapest - Kispesti Kós Károly Általános Iskola
Hongarije - Budapest - Lauder Javne Jewish Community School
Hongarije - Budapest - Nagy László Secondary Grammar School
Hongarije - Budapest - Philip Neri Catholic Primary School
Hongarije - Budapest - Saint Gellért Catholic Elementary School and High School
Hongarije - Budapest - St. Philipp of Neri Primary School
Hongarije - Budapest - Szent-Györgyi Albert Ált Isk. és Gimn
Hongarije - Budapest - Weöres Sándor Gimnázium
Hongarije - Budapest - Wesselényi School
Hongarije - Csopak - CSopaki Református Általános Iskola
Hongarije - Csopak - Csopaki Reformatus Elementary School
Hongarije - Csorna - GYSZSZC Hunyadi János Középiskola, Csorna
Hongarije - Csorna - Hunyadi János Technical Grammar School
Hongarije - Debrecen - Brassai Samuel Gimnazium és Muszaki Szakkozepiskola
Hongarije - Debrecen - Szent József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Hongarije - Debrecen - Tóth Árpád Secondary Grammar School
Hongarije - Demecser - Demecseri Oktatási Centrum Gimnázium
Hongarije - Dunaujvaros - DSZC Lorantffy Zsuzsanna Secondary Technical and Vocational School
Hongarije - Egyhazaskozar - Hegyhati Altalanos Iskola Egyhazaskozar - Bikali Tagintezmenye
Hongarije - Felsőnyék - Felsőnyéki Általános Iskola
Hongarije - Felsőnyék - Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola Felsőnyéki Tagiskolája
Hongarije - Gödöllő - Gödöllői Török Ignác Gimnázium
Hongarije - Gyöngyös - Berze High School Gyöngyös
Hongarije - Gyor - Krudy Gyula High and Vocational Schools
Hongarije - Ibrány - Ibrányi Móricz Zsigmond Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Hongarije - Jánossomorja - Janossomorja Regional Elementary School
Hongarije - Jászberény - Lehel Vezér Secondary School
Hongarije - Kalocsa - Bajai Szakképzési Centrum Dózsa György Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma
Hongarije - Kaposvár - Kaposvár SZC Construction, Timber Industry Vocational School
Hongarije - Kaposvár - Kaposvári SZC Építőipari, Faipari Szakképző Iskolája
Hongarije - Kecskemét - Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és AMI
Hongarije - Kecskemet - Protestant Grammar School of Kecskemet
Hongarije - Kiszombor - Kiszombori Dozsa Gyorgy Altalanos Iskola
Hongarije - Levelek - Leveleki Gardonyi Geza Altalanos iskola
Hongarije - Levelek - Leveleki Gardonyi Geza Elementary School
Hongarije - Mágocs - Hegyháti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Hongarije - Mágocs - Hegyháti Primary School and Elementary Art School
Hongarije - Megyaszó - Megyaszói Mészáros Lőrinc Körzeti Általános Iskola
Hongarije - Mezőhegyes - Elementary School
Hongarije - Mezőhegyes - Mezőhegyesi József Attila Általános Iskola
Hongarije - Mezőhegyes - Mezőhegyesi József Attila Általános Iskola, Mezőhegyes, Hungary
Hongarije - Miskolc - Diósgyőri Nagy Lajos Király Általános Iskola (Primary School)
Hongarije - Mosonmagyaróvár - Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium
Hongarije - Nagyalásony - Kinizsi Pál Ált. Iskola
Hongarije - Nagykálló - Frigyes Korányi Secondary School
Hongarije - Nagykálló - Korányi Frigyes Gimnázium Nagykálló
Hongarije - Nagykanizsa - Batthyány Lajos Secondary School
Hongarije - Nagykanizsa - György Thúry High School
Hongarije - Ózd - Ózsdi SZC Bródy Imre Szakképző Iskolája
Hongarije - Pápa - Pápai Református Kollégium Gimnáziuma
Hongarije - Pécs - Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Művészeti Iskola 1. Sz. Általános Iskolája
Hongarije - Pécs - Lajos Nagy Grammar School of the Cistercian Order
Hongarije - Sajószentpéter - Kossuth Lajos Primary School
Hongarije - Szazhalombatta - Korosi Csoma Sandor Pimary School
Hongarije - Százhalombatta - Százhalombattai Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Hongarije - Szeged - High School of Szeged University
Hongarije - Szeged - High School of University of Szeged
Hongarije - Szeged - Secondary School of Szeged University
Hongarije - Székesfehérvár - Cornelius Lanczos Gimnasium
Hongarije - Székesfehérvár - Székesfehérvár SzC Széchenyi István Müszaki Szakközépskolája
Hongarije - Székesfehérvár - Székesfehérvári SzC Széchenyi István Műszaki Szakközépiskolája
Hongarije - Székesfehérvár - Székesfehérvári SzC Széchenyi István Műszaki Szakközépiskolája
Hongarije - Szekszárd - Szekszárdi Garay János Gimnázium
Hongarije - Szekszárd - Szent László Szakképző Iskola
Hongarije - Szentendre - Szentendrei Református Gimnázium
Hongarije - Szentmártonkáta - Arany János Elementary School of Szentmártonkáta (Hungary)
Hongarije - Szilvasvarad - Jokai Mor Primary School of Szilvasvarad
Hongarije - Szolnok - Habarodix Experiments
Hongarije - Szombathely - Gothard Jenő Elementary School
Hongarije - Szombathely - Gothard Jenő Primary School
Hongarije - Szombathely - Herman Otto Secondary Technical School
Hongarije - Szombathely - Kanizsai Dorottya Gimnázium
Hongarije - Tiszasziget - Szent Antal Katolikus Általános Iskola
Hongarije - Törökbálint - Bálint Márton Elementary and Secondary School
Hongarije - Torokbalint - Zimándy Ignác Általános Iskola, Törökbálint, Dózsa György Street
Hongarije - Törökbálint - Zimandy Ignac School
Hongarije - Üllés - Fontos Sándor Általános és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Hongarije - Úrkút - Hauser Lajos Elementary School
India - N.A.S.Inter College,Meerut
India - Chennai - Space Technology and Education Pvt Ltd
India - Hapur - S.S.K.Inter College
India - Hapur - Sri Shantiswaroop Krishi Inter College
India - Ludhiana - Space Technology and Education Pvt Ltd, Ludhiana
India - Nanded - MGM' Centre for Astronomy & Space Technology , Nanded
India - Nanded - MGM's Centre for Astronomy & Space Technology, Nanded
India - New Delhi - Hillwoods Academy
India - New Delhi - Space Technology and Education Pvt. Ltd.
Indonesië - Yogyakarta - Universitas Ahmad Dahlan
Ierland - Abbey Vocational School, Donegal
Ierland - Adamstown Community College, Adamstown, Dublin 15
Ierland - Alexandra College Dublin
Ierland - Archbishop McHale college, Tuam, Co Galway
Ierland - Ard Scoil na Trionoide, Athy, Co Kildare
Ierland - Ard Scoil Ris, Griffith Avenue
Ierland - Ardee Community School Co Louth
Ierland - Ardgillan Community School, Castlelands, Balbriggan, Co. Dublin
Ierland - Ardscoil na Mara
Ierland - Ardtona House School, Churchtown Road Lower, Churchtown, Dublin 14
Ierland - Arles National School, Co Laois
Ierland - Ashbourne Community School, Co Meath
Ierland - Assumption Secondary School, Walkinstown, Dublin 12
Ierland - Athy College, Co Kildare
Ierland - Bailieborough Community School, Cavan
Ierland - Balbriggan Community College, Drogheda Street, Balbriggan, Co Dublin
Ierland - Balbriggan Community College, Drogheda Street, Balbriggan, Co Dublin
Ierland - Ballinamere NS, Tullamore, Co Offaly
Ierland - Ballinode community college
Ierland - Belgrove Senior Boys, Seafield Road WEst, Clontarf, Dublin 3 (Primary)
Ierland - Belgrove Senior Girls School, Seafield Road, Clontarf, Dublin 3 (Primary)
Ierland - Belvedere College S.J, Dublin City Centre
Ierland - Blackwater Community School, Lismore, Co. Waterford
Ierland - Carndonagh Community School, Donegal
Ierland - Carrickleck NS, Kingscourt, Co Meath (Primary)
Ierland - Castle Park School, Castlepark Road, Dalkey, Co Dublin
Ierland - Castleknock College, Dublin 15
Ierland - Castlerea Community school, Castlerea, Co Roscommon
Ierland - CBS Thurles Secondary School
Ierland - CBS, Mullingar
Ierland - Charleville NS, Tullamore, Co Offaly
Ierland - Christian Brothers College Primary School, Monkstown Rd, Dun Laoghaire, Co Dublin
Ierland - Clondra NS, Co Longford
Ierland - Clonkeen College, Blackrock, Co Dublin
Ierland - Coláiste an Phiarsaigh, Gleann Maghair, Co. Chorcaí
Ierland - Colaiste Bride, Clondalkin, Dublin 22.
Ierland - Coláiste Choilm, Swords, Co Dublin
Ierland - Coláiste Cois Life
Ierland - Colaiste Coislife, Lucan
Ierland - Colaiste Colmcille, Ballyshannon
Ierland - Coláiste de hÍde, Bóthar Chaisleáin Thigh Mothain, Tamhlacht, Baile Átha Cliath 24
Ierland - Coláiste Ghlór na Mara, Fearann an Chaisleáin, Baile Brigín, Co. Átha Cliath
Ierland - Coláiste Íosagáin, Bóthar Stigh Lorgan, Baile an Bhóthair, Co Átha Cliath
Ierland - Coláiste na Carriage, An Charraig, Co. Donegal
Ierland - Coláiste na Coiribe, Bóthar Thuama, Gaillimh
Ierland - Colaiste na Toirbhirte, Bandon
Ierland - Coláiste Oiriall, Tir Chianáin, Muineacháin, Co Muineacháin
Ierland - Colaiste Pobail Acla, Achill Island
Ierland - Colaiste Pobal Setanta, Phibblestown, Dublin 15
Ierland - Colaiste Raithin, Bray
Ierland - Columba College, Killucan, Co Westmeath
Ierland - Confey College, Leixlip, Co. Kildare
Ierland - Coolmine Community School, Coolmine, Dublin 15
Ierland - Creagh College, Creagh Demense, Gorey, Co Wexford
Ierland - D7 Educate Together, Grangegorman, Dublin 7
Ierland - Dalkey School Project, Glenageary Lodge, Glenageary, Co Dublin
Ierland - Davitt College, Castlebar, Co Mayo
Ierland - De la Salle College, Churchtown, Dublin 14
Ierland - De La Salle Secondary Boys School, Churchtown, Dublin
Ierland - Dominican Convent, Griffith Ave, Dublin 9
Ierland - Donahies Community School, Dublin 13
Ierland - Drimnagh Castle Primary, Long Mile Road, Dublin 12 (Primary)
Ierland - Dring N S, Co Longford
Ierland - Durrow NS, Tullamore, Co Offaly
Ierland - East Glendalough, Station Road, Wicklow Town
Ierland - Eureka, Kells
Ierland - Gael Choláiste Chilldara, Naas, Co Kildare
Ierland - Gael-Choláiste Chill Dara, Seanbhóthar Luimnigh, Nás na Ríogh, Co Chill Dara
Ierland - Gaelcholáiste an Phiarsaigh, An Mhainistir, Bóthar na Gráinsí, Ráth Fearnáin, Baile Átha Cliath 14
Ierland - Gaelcholaiste Reachrann, Dublin
Ierland - Gairmscoil Mhuire, Athenry
Ierland - Gallen Community School, Ferbane
Ierland - Good Counsel College, New Ross
Ierland - Gormanston College, Co Meath
Ierland - Gort Community School, Galway
Ierland - Greenhills College, Greenhills, Dublin 12
Ierland - Hartstown Community School, Hartstown, Dublin 15
Ierland - Heronstown NS, Lobinstown, Co Meath (Primary)
Ierland - Holy Faith, Contarf , Dublin 3
Ierland - Inver College, Castleblaney Rd, Carrickmacross, Co. Monaghan
Ierland - Killashee N S, Co Longford
Ierland - Killeen N.S., Co Longford
Ierland - Lanesboro Community College, Lanesboro, Co. Longford
Ierland - Loreto College, Cavan
Ierland - Loreto College, Swords, Co Dublin
Ierland - Loreto Community School, Milford, Co Donegal
Ierland - Loreto Convent, Letterkenny, Co Donegal
Ierland - Loreto Secondary School Navan, Co Meath
Ierland - Loreto Secondary School, Balbriggan, Co. Dublin
Ierland - Loreto Secondary School, Clonmel
Ierland - Loreto, Fermoy, Co Cork
Ierland - Loreto, Kilkenny
Ierland - Loreto, Wexford
Ierland - Lucan Community College, Lucan. Co Dublin
Ierland - Luttrellstown Community College, Dublin 15
Ierland - Malahide Community School, Malahide, co Dublin.
Ierland - Margaret Aylward Community College, Whitehall, Dublin 9
Ierland - Meanscoil Mhuire, Longford
Ierland - Mount Temple Comprehensive School, Malahide Road Dublin.3
Ierland - Mountrath CS, Dysart High, Mountrath, Co Laois
Ierland - Moyne Community School, Co Longford
Ierland - Muckross Park College, Donnybrook, Dublin 4
Ierland - New Cross College, Finglas, Dublin 11
Ierland - O'Fiaich College, Dundalk, Co Louth
Ierland - Oatlands College, Mount Merrion, Dublin 2
Ierland - Our Lady of the Wayside N.S., Bluebell, Dublin 12 (Primary)
Ierland - Our Lady's, Greenhills, Drogheda, Co Louth
Ierland - Patrician Highschool, Carrickmacross
Ierland - Patrician Secondary School, Newbridge, Co. Kildare
Ierland - Pobailscoil IosoIde, Kennelsfort Road, Palmerstown, Dublin 20
Ierland - Pobal Scoil Gaoth Daobhair, Donegal
Ierland - Pobalscoil Neasain, Baldoyle, Dublin 13
Ierland - Pope John Paul II National School, Sea Road, Malahide, Co. Dublin (Primary)
Ierland - Pope John Paul II Primary School
Ierland - Ratoath College, Ratoath, Co Meath
Ierland - Ringsend College, Cambridge Road, Dublin 4
Ierland - Rockford Manor, Blackrock, Co Dublin
Ierland - Rockwell College, Waterford
Ierland - S.N. Pheadar agus Phoil, Drumconrath, Navan, Co Meath
Ierland - Sacred Heart School, Drogheda, Co Louth
Ierland - Salerno Secondary School, Galway
Ierland - Salerno Secondary School, Galway
Ierland - Salesian College, Celbridge
Ierland - Sancta Maria College, Louisburgh
Ierland - Santa Sabina, Sutton, Co Dublin
Ierland - Scoil Bhride, Ballyboy, Co Offaly
Ierland - Scoil Bhride, Carrick Rd Edenderry, Co Offaly
Ierland - Scoil Chartaigh Naofa, Rahan, Tullamore, Co Offaly
Ierland - Scoil Chonglais, Baltinglass, Co Wicklow
Ierland - Scoil Mhuire Fatima, Co Laois.
Ierland - Scoil Mhuire, Greenhill Carrick-on-Suir
Ierland - Scoil Mhuire, Strokestown, Roscommon
Ierland - Scoil Tighearnach Naofa, Cullohil, Rathdowney, Co Laois
Ierland - Scoil Ui Mhuire, Dunleer, Co Louth
Ierland - Sharavogue Junior School, Upper Glenageary Rd, Glenageary, Co Dublin
Ierland - St Aidan's CBS, Whitehall, Dublin 9
Ierland - St Benedict's National School, Ongar, Dublin 15
Ierland - St Colomba's College, Whitechurch, Dublin 16
Ierland - St Columba's College, Stranorlar, Co. Donegal
Ierland - St Davids, Artane, Dublin 5
Ierland - St Declans College, Cabra, Dublin 7
Ierland - St Farnans Post Primary, Prosperous, Naas, Co Kildare
Ierland - St Fintan's BNS, New Line Road, Mountrath, Co Laois
Ierland - St Joseph's Boys Secondary School, Fairview, Dublin 3.
Ierland - St Josephs Secondary School, Stanhope Street, Dublin 7
Ierland - St Louis Secondary, Monaghan
Ierland - St Mac Daras CC, Templeogue, Dublin 6W
Ierland - St Mary's CBS, Portlaoise, Co Laois
Ierland - St Mary's, Convent Hill, Ballina, Mayo
Ierland - St Mary's, New Ross, Co Wexford
Ierland - St Marys Holy Faith Secondary School, Killester, Dublin 5
Ierland - St Mel's College, Longford
Ierland - St Michaels, Finglas, Dublin 11
Ierland - St Muredach's College, Ballina, Co Mayo
Ierland - St Nicholas Primary School, Longwood Co Meath (Primary)
Ierland - St Olivers Community School, Drogheda
Ierland - St Patrick's Classical School, Navan
Ierland - St Patricks Classical, Navan, Co Meath
Ierland - St Paul's NS
Ierland - St Pauls College, Raheny, Dublin 5
Ierland - St Vincent's Boys Secondary School, Glasnevin, Dublin 9
Ierland - St Vincents C.B.S., Glasnevin, Dublin 11
Ierland - St Wolstan's Community School, Celbridge, Co Kildare
Ierland - St Wolstans Community School, Kildare
Ierland - St. Aidan's CBS, Collins Avenue, Whitehall
Ierland - St. Aloysius College, Athlone
Ierland - St. Attractas, Tubbercurry
Ierland - St. Bricin's Belturbet Co. Cavan
Ierland - St. Brigid's BNS, Howth Road, Killester, Dublin 5 (Primary)
Ierland - St. Brigids N.S., Boardsmill, Trim, Co Meath (Primary)
Ierland - St. Catherine's Senior School, Ratoath Road, Cabra, Dublin 7
Ierland - St. Columbanus National School
Ierland - St. Dominic's Secondary School, Ballyfermot, Dublin 10
Ierland - St. Flannan's College, Ennis
Ierland - St. Joseph's College, Lucan, Co Dublin
Ierland - St. Kevin's Boys National School, Finglas, Dublin 11 (Primary)
Ierland - St. Kevin's College, Clogher Road, Crumlin, Dublin 12
Ierland - St. Leo's College, Old Dublin Road, Carlow
Ierland - St. Mary's College , Dundalk
Ierland - St. Mary's, Baldoyle, Dublin 13
Ierland - St. Marys NS, Pollough, Co Offaly
Ierland - St. Peter and St. Pauls NS, Horseleap, Moate, Co Offaly
Ierland - St. Peters College, Dunboyne, Co. Meath
Ierland - St. Stephen's N.S, Johnstown, Navan, Co Meath (Primary)
Ierland - St.Clare's College, Ballyjames, Cavan
Ierland - St.Clare's Comprehensive , Leitrim
Ierland - St.Louis, Dundalk
Ierland - St.Patrick's College, Cavan
Ierland - St.Peter’s College, Summerhill, Wexford
Ierland - St.Vincent's , Dundalk
Ierland - Sutton Park School, Sutton, Co Dublin
Ierland - Tallaght Community School, Belgard, Dublin 24
Ierland - Taney N.S., Sydenham Villas, Co Dublin
Ierland - Terenure College, Dublin 6W
Ierland - Tullow Community School, Carlow
Ierland - Virginia College, Virginia, Cavan
Ierland - Willow Park Junior School, Rock Road, Booterstown, Co Dublin
Ierland - Carrick, - Colaiste Na Carraige
Ierland - WELLINGTON ROAD, - Cork Educate together Secondary School
Ierland - 1 Belgrove Rd, - Holy Faith Secondary School
Ierland - Arklow - Gaelcholáiste na Mara
Ierland - Athoy - Athboy Community School
Ierland - Ballsbridge - Marian College
Ierland - Ballsbridge - St Mary's BNS, Haddington Rd., Ballsbridge, Dublin 4
Ierland - Ballyfermot, Dublin - St Louise’s Ballyfermot
Ierland - Ballymun - Trinity Comprehensive School
Ierland - Blackrock - Sian Hill College
Ierland - Blakestown - Hartstown Community School
Ierland - Booterstown - Coláiste Eoin
Ierland - Boyle - St Teresa's NS
Ierland - Bray - Presentation College Bray
Ierland - Bridge - Bridgestown
Ierland - Cabra - Christ The King
Ierland - Chapelizod - Mount Sackville Secondary School
Ierland - Clane, - Clongowes Woods College
Ierland - Clontarf - Scoil Mhuire Marino
Ierland - Co Clare - St Finnachta's National School
Ierland - Co Clare - St John Bosco Community College
Ierland - Co Meath - Headfort National School
Ierland - Co. Donegal - Carndonagh Community School
Ierland - Co. Donegal - Loreto Community School
Ierland - Co. Dublin - Malahide Community School
Ierland - Co. Kildare - Scoil San Carlo S.N.S.
Ierland - Co. Meath - Dunboyne Senior Primary School
Ierland - Co. Roscommon - Abbey Community College
Ierland - Cooldown Commons, - Scoil Aoife
Ierland - Donabate - St Patrick's Boys National School
Ierland - Donnybrook - The Teresian School
Ierland - Drogeda - Drogheda Institute Of Further Ed
Ierland - Drogheda - Aston Village Educate Together National School
Ierland - Drogheda - St. Olivers Community College
Ierland - Drumcondra - Corpus Christi GNS, Homefarm Rd., Drumcondra, Dublin 9.
Ierland - Dublin - Ardgillan Community College
Ierland - Dublin - Ballinteer Educate Together NS
Ierland - Dublin - Beneavin De La Salle College
Ierland - Dublin - Bremore Educate Together Secondary School
Ierland - Dublin - Central Remedial Clinic School
Ierland - Dublin - Drimnagh Castle CBS
Ierland - Dublin - Firhouse Community School
Ierland - Dublin - Hartstown Community School
Ierland - Dublin - Loreto High School Beaufort
Ierland - Dublin - Luttrellstown Community College
Ierland - Dublin - Manor House
Ierland - Dublin - Oatlands college
Ierland - Dublin - Pearse College
Ierland - Dublin - Presentation Secondary School Warr
Ierland - Dublin - Sacred Heart S.N.S
Ierland - Dublin - Sandford Park School
Ierland - Dublin - Santa Sabina
Ierland - Dublin - Scoil Mhuire Marino
Ierland - Dublin - Scoil Thomais Laural Lodge
Ierland - Dublin - St Catherine's NS
Ierland - Dublin - St Columba’s College Dublin
Ierland - Dublin - St David's CBS
Ierland - Dublin - St Joseph's Secondary School
Ierland - Dublin - St Thomas's Jr School
Ierland - Dublin - St Tiernan’s Community College
Ierland - Dublin - St Vincence Castleknock College
Ierland - Dublin - St Vincent de Paul BNS Griffith Avenue
Ierland - Dublin - St Vincent de Paul Girls School
Ierland - Dublin - St. Josephs College
Ierland - Dublin - St. Louise de Marillac Primary School
Ierland - Dublin - The Kings Hospital
Ierland - Dublin 08 - Griffith Barracks, The Old Guardhouse, South Circular Rd., Dublin 8
Ierland - Dublin 09 - Scoil Mhuire Marino
Ierland - Dublin 5 - St. Pauls College
Ierland - Dublin 9 - St Vincent De Paul GNS, Griffith Ave., Marino, Dublin 9.
Ierland - Dunboyne - St Peters College
Ierland - Finglas South - St Finian's National School
Ierland - Finglas, Dublin - St. Michael"s Holy Faith Secondary School
Ierland - Galway - Coláiste Éinde
Ierland - Glendalough - East Glendalough EGS
Ierland - Graystones - St David's Holy Faith
Ierland - Hansfield - Hansfield ETSS
Ierland - Howth, Dublin - Burrow National School
Ierland - Kildare - Gael-Cholaiste Cill Dara
Ierland - Kildare - St Conleths Community College
Ierland - Killester - St Bridget's BNS , Howth Rd., Killester, Dublin 5
Ierland - Ladyswell, Mulhuddart - Lady’s Well NS Mulhuddard
Ierland - Laytown - Scoil an Spioraid Naoimh
Ierland - leixlip - Confey College
Ierland - Limerick - Monaleen
Ierland - Lucan, Dublin - Lucan Community College
Ierland - Maynooth - Maynooth Post Primary
Ierland - Maynooth - Maynooth Post Primary
Ierland - Milltown - Alexandra College
Ierland - Mounthrath - Mounthrath Community College
Ierland - Mountrath - Mountrath Community School
Ierland - Mountrath - Mountrath Community School
Ierland - Naas - Naas Community College
Ierland - PERRYSTOWN - St.Damian's National School
Ierland - PERRYSTOWN, - ST DAMIENS NS
Ierland - Raheny - St Pauls College
Ierland - Rathcool - Holy Family Rathcool
Ierland - Ratoath - Ratoath College
Ierland - Roscommon - St Teresa’s NS
Ierland - Roscrea - Roscrea Coliste Phobal
Ierland - Stamullen - St Patrick's National School, Stamullen, Co Meath, Ireland
Ierland - Stamullen - St Patrick's NS
Ierland - Straffan - Straffan National School
Ierland - Stranorlar - St.Columbas College, Stranorlar
Ierland - Tallaght - Mount Seskin Community College
Ierland - Terenure - St. Joseph’s BNS
Ierland - Thurles - Scoil Ruain
Ierland - Trim - Boyne Community College
Ierland - Tullow - Scoil Phadraig Naofa
Ierland - Tullow - Tullow Community School
Ierland - Tullowmore - Tullowmore Educate Together
Ierland - Wellington Rd, - Cork Educate Together Secondary School
Ierland - Whitehall - Clonturk Community College
Ierland - Whitehall - Plunket College Of Further Education
Israël - Alon Kfar-Saba
Israël - Ariel
Israël - Dgania Tirat-Carmel
Israël - Habonim
Israël - Igal alon
Israël - kedem arad
Israël - Levaot
Israël - Neurim
Israël - Ort Binyamina
Israël - Ort Givatayim
Israël - Reut Art School
Israël - telalim
Israël - yisodi sajour
Israël - Zemah efrim
Israël - Zvulun hamer
Israël - Acre - Acre
Israël - Acre - Alamal
Israël - Acre - Almanara
Israël - Acre - Gordon
Israël - Acre - Hatomer
Israël - Acre - Shazar
Israël - Acre - Weizmann
Israël - Afula - Ort Alon Ben-Gurion
Israël - ako - Levi Eshkol
Israël - Arad - HALAMISH
Israël - Arad - Ort Arad
Israël - Arad - Yeelim ofarim
Israël - Daliat el Carmel - Eesode Daliat el Carmel
Israël - Gedera - Darca Begin
Israël - Gedera - Gvanim
Israël - Gedera - Hbiluim
Israël - Gedera - Piness
Israël - Gedera - Reut Gedera
Israël - Gedera - Rimonim
Israël - Haifa - Hugim
Israël - Haifa - Ironi Aleph
Israël - Heifa - Alliance
Israël - Heifa - Dalia. C school
Israël - Heifa - Farouk shckidem
Israël - Heifa - Ironi Hey Haifa
Israël - Jerusalem - Ulpenat Horev
Israël - Kfar Saba - Amana
Israël - Kfar Saba - Harel
Israël - kfar saba - SHARET
Israël - kfar saba - shazar
Israël - kfar sava - Bar Lev
Israël - Kiryat Bialik - Ort Dafna
Israël - Kiryat Haim - Kiryat Haim High School
Israël - Kiryat Malachi - Gymnasia Darca Kiryat Malachi
Israël - Kiryat Motzkin - Achadut
Israël - Kiryat Motzkin - Yonatan J.H
Israël - Kiryat Ono - Avigdor Varsha
Israël - Kiryat Ono - Ben Zvi
Israël - Kiryat Ono - Peres
Israël - Kiryat ono - Sharet
Israël - Kiryat Shmuel (Haifa) - A'aron Aroe
Israël - Kiryat Tivon - Ort Grinberg
Israël - Qiryat Haim (Haifa) - Arlozerov
Israël - Qiryat Haim (Haifa) - Dagan
Israël - Qiryat Haim (Haifa) - Dgania
Israël - Qiryat Haim (Haifa) - Gordon
Israël - Qiryat Haim (Haifa) - Meginim
Israël - Qiryat Haim (Haifa) - Shaked
Israël - Quiryat Motskin - Ben gurion Quiryat Motskin
Israël - Quiryat Motskin - Itzhak Navon Quiryat Motskin
Israël - Quiryat Motskin - Korzak
Israël - Quiryat Yam - Almogim Quiryat Yam
Israël - Ra'anana - Alon Raanana
Israël - Ra'anana - Amit kfar batya
Israël - Ra'anana - Amit renanim
Israël - Ra'anana - Bartov Raanana
Israël - Ra'anana - Biluo Raanana
Israël - Ra'anana - Hasharon Raanana
Israël - Ra'anana - Meitarim Raanana
Israël - Ra'anana - Rimon Raanana
Israël - Ra'anana - Shaked Raanana
Israël - Ra'anana - Tali Ra'anana
Israël - Ra'anana - Yavne Raanana
Israël - Ra'anana - Yeshivat Bnei Akiva Raanana
Israël - Ra'anana - Yonatan Raanana
Israël - Ra'anana - Ziv Raanana
Israël - saajor - ORT sajur
Israël - Sachnin - Eben H'aldon
Israël - Sachnin - Ibn sena
Israël - Sakhnin - Alhallan
Israël - sakhnin - Almal
Israël - Sakhnin - Bian
Israël - Sakhnin - Gamal Tarabih High School
Israël - sakhnin - Om Kultom
Israël - Sakhnin - Taha Huseen.
Israël - Tel-Aviv - Ort Syngalowsky
Israël - Tirat HaCarmel - Shifman
Israël - Tirat HaCarmel - Zemah efraim
Italië - I.T.I.S. Galilei
Italië - Istituto Comprensivo "Via T. Mommsen"
Italië - LICEO STATALE "GAIO VALERIO CATULLO"
Italië - 80128 Napoli - IC Belvedere
Italië - Acquapendente (VT) - Istituto Omnicomprensivo Leonardo da Vinci - Acquapendente
Italië - Alessandria - Liceo Scientifico Galileo Galilei
Italië - Alghero - Istituto Istruzione Superiore Enrico Fermi - Liceo Scientifico Alghero
Italië - ALGHERO - ISTITUTO SUPERIORE ENRICO FERMI ALGHERO
Italië - Alzano (Bergamo) - Liceo Scientifico "Edoardo Amaldi"
Italië - Alzano (Bergamo) - Liceo Scientifico "Edoardo Amaldi"
Italië - Anguillara Sabazia - High School Science "Ignazio Vian"
Italië - Arese - Liceo Falcone Borsellino
Italië - ASTI - I.I.S. "A. CASTIGLIANO"
Italië - Bagnoregio - College of Agriculture "Fratelli Agosti"
Italië - Bagnoregio - Istituto Omnicomprensivo F.lli Agosti
Italië - Bassano del Grappa - Istituto Comprensivo Bassano del Grappa
Italië - Bergamo - Liceo Scientifico ''Mascheroni'' di Bergamo
Italië - Biella - IIS Q. Sella di Biella
Italië - Bologna - Liceo Scientifico A.Righi Succursale
Italië - Bologna - Liceo Scientifico Augusto Righi
Italië - Bra - Liceo Scientifico Giolitti-Gandino
Italië - Brescia - Scientific High School "Nicolò Copernico"
Italië - Brescia - Scuola Infanzia di Vestone
Italië - Brescia - Scuola Infanzia di Nozza
Italië - Brescia - Scuola Infanzia di Pertica Alta
Italië - Brescia - Scuola Infanzia di Pertica Bassa
Italië - Brescia - Scuola Infanzia Statale Di Mura
Italië - Brescia - Scuola primaria Collodi
Italië - Brescia - Scuola Primaria di Pertica Alta
Italië - Brescia - Scuola primaria di Pertica Bassa
Italië - Brescia - Scuola primaria G. Marconi
Italië - Brescia - Scuola Primaria Statale di Comero
Italië - Brescia - Scuola Secondaria di I grado Silvio Moretti
Italië - Brescia - Scuola secondaria di primo grado F. Glisenti
Italië - Budrio (Bologna) - High School "Liceo Giordano Bruno"
Italië - Budrio (Bologna) - High School "Liceo Giordano Bruno"
Italië - Busto Arsizio - Liceo Scientifico Arturo Tosi Busto Arsizio (VA) ITALY
Italië - Cagliari - Liceo Scientifico Alberti Cagliari
Italië - Calvi dell'Umbria - I.C. "G. e A. Garibaldi" Calvi dell'Umbria (TR)
Italië - Calvizzano - I.C.S. Marco Polo
Italië - Camerino - Istituto d'istruzione Superiore Costanza Varano
Italië - Cantù (COMO) - Liceo Fermi Cantù
Italië - Caravaggio (BG) - High school "G. Galilei"
Italië - casale di Scodosia - IC Comuni della Sculdascia - Scuola "Dante Alighieri " di Merlara (PD)
Italië - Caserta - Istituto Comprensivo "P.Giannone"
Italië - Caserta - Liceo Scientifico A.Diaz Caserta
Italië - Caserta - Scientific high school A. Diaz
Italië - Cassino - Lyceum of Arts - associated to High Education Institute "Augusto Righi"
Italië - Castano Primo (Milan) - Istituto d'istruzione secondaria superiore "G.Torno"
Italië - CASTELDACCIA - STATE INSTITUTION INCLUDING CASTELDACCIA
Italië - Castelnovo Monti (RE) - IIS Cattaneo Dall'Aglio
Italië - Castelnuovo Don Bosco (AT) - I.I.S. PIETRO ANDRIANO
Italië - Cave (RM) - IISP Via Pedemontana (Vocational School)
Italië - Cerveteri (RM) - High school ISIS Enrico Mattei
Italië - Cervia (RA) - IPSEOA "Tonino Guerra" Cervia
Italië - Cervia, Ravenna - Istituto alberghiero" Tonino Guerra"
Italië - cesano maderno - IIS Versari
Italië - Cesena - Liceo Linguistico Statale ILARIA ALPI cesena
Italië - Chieti - Scuola Primaria Nolli - Istituto Comprensivo 1 Chieti
Italië - Cinisello Balsamo - Giulio Casiraghi
Italië - Cinisello Balsamo - IIS GIULIO CASIRAGHI
Italië - Cinisello Balsamo - Itis Cartesio
Italië - Cinisello Balsamo (MI) - Liceo Giulio Casiraghi
Italië - Civita Castellana - Midossi school
Italië - CIVITAVECCHIA (RM) - IISS CALAMATTA
Italië - Codroipo - Scuola Primaria "Anna Fabris"
Italië - Colleferro - Itis Stanislao Cannizzaro
Italië - COMO - IIS Leonardo da Vinci-Ripamonti
Italië - Como - Istituto Professionale Gaetano Pessina
Italië - Como - State Professional Institute "Gaetano Pessina"
Italië - Correggio - Istituto tecnico statale ''L. Einaudi''
Italië - Cortona - IC Cortona 2 Gino Bartali
Italië - Cosenza - Istituto Comprensivo Rende-Commenda (CS)
Italië - Crema - I.I.S. Racchetti Da Vinci
Italië - Cremona - IIS "JANELLO TORRIANI"
Italië - Cremona - IIS "JANELLO TORRIANI"
Italië - Cremona - Superior Istitute I.I.S. "Torriani" Cremona
Italië - Cremona - Superior Istitute I.I.S. "Torriani" Cremona
Italië - Cuneo - IIS "BANCHI-ViRGINIO"
Italië - Desio MB - Liceo statale Majorana di Desio
Italië - DOMODOSSOLA - Gymnasium"G.SPEZIA"
Italië - Erba (CO) - Galileo Galilei Second Level College of Science
Italië - Faenza - Istituto Professionale Agricoltura Faenza
Italië - Faenza - Liceo Torricelli Ballardini
Italië - Ferrara - Liceo Scientifico Antonio Roiti
Italië - Fidenza - IISS Paciolo-D'Annunzio
Italië - Finale Emilia - State technical institute "Ignazio Calvi"
Italië - Fiumicello - Scuola primaria G. Garibaldi
Italië - Fiumicino - IIS Leonardo da Vinci
Italië - Forlì - Liceo Scientifico "Fulcieri Paulucci di Calboli" Forlì
Italië - FOSSANO - LICEO SCIENTIFICO "G. ANCINA"
Italië - Frascati - Enrico Fermi Secondary School
Italië - Frosinone - Comprensivo1
Italië - Frosinone - Scuola Media Statale Aldo Moro
Italië - Gardone Val Trompia - Scientific High School - Franco Moretti
Italië - Genoa - Scuola Secondaria di primo grado "Don Milani"
Italië - Genova - Istituto comprensivo Burlando, Genova
Italië - Genova - Istituto Comprensivo Pegli
Italië - Gorgonzola (Milano) - IT "G. Marconi"
Italië - IDRO - Scientific High School "Giacomo Perlasca"
Italië - Iglesias (CI) - Istituto Baudi di Vesme Iglesias
Italië - Imola - Istituto tecnico agrario Scarabelli
Italië - Langhirano - I.I.S.S Gadda
Italië - Latina - Ettore Majorana high school
Italië - LIMBIATE - LUIGI CASTIGLION
Italië - Livorno - ITIS Galileo Galilei
Italië - Lugo - Liceo Scientifico "Gregorio Ricci Curbastro
Italië - Maddaloni - ISIS Don Gnocchi
Italië - Maddaloni - Scientific High school "Nino Cortese"
Italië - Magenta - Liceo Scientifico "D. Bramante" Magenta (MI)
Italië - Mantova - Istituto Tecnico Statale per le Attività Sociali "Andrea Mantegna"
Italië - Mariano Comense - Jean Monnet
Italië - MASSA - Comprehensive School Giuseppe Parini
Italië - Merlara - Lower secondaryschool "Dante Alighieri" Merlara Italy
Italië - Merlara (Padova) - Scuola Infanzia P. Scarmignan
Italië - Merlara (PD) - Scuola primaria e secondaria D. Alighieri Merlana
Italië - Messina - Istituto Superiore Giuseppe Minutoli
Italië - Milan - I.T.C.S. Primo Levi Via Varalli 20 - 20021 Bollate (MI)
Italië - Milan - itis ettore conti
Italië - Milan - LSS Leonardo da Vinci
Italië - Milano - Artemisia Gentieschi high school
Italië - MILANO - IIS CURIE-SRAFFA
Italië - MILANO - ITI "ETTORE CONTI"
Italië - Mondovì (CN) - Liceo Vasco Beccaria Govone
Italië - Monfalcone - Scuola primaria Cesare Battisti
Italië - Monserrato - IPSAR GRAMSCI MONSERRATO
Italië - Monserrato - Professional Institute of Wine and Food Services and Hospitality Hoteliers "A. Gramsci"
Italië - Montagnana - Istituto Comprensivo Luigi Chinaglia di Montagnana (Pd)
Italië - Montefiascone (VT) - IISS Carla Alberto Dalla Chiesa
Italië - MONTEGALDA - ICS TOALDO MONTEGALDA
Italië - Montesilvano - Liceo Scientifico Corradino D'Ascanio
Italië - Naples - High school "GB Vico"
Italië - Naples - I.C 68 Rodinò
Italië - Naples - Liceo Statale "Piero Calamandrei" di Napoli
Italië - Napoli - A. Belvedere lower secondary school
Italië - Napoli - IC 28 Giovanni XXIII - Aliotta
Italië - Napoli - IC Pertini 87° D. Guanella - Napoli
Italië - Napoli - IC Salvo D'Acquisto
Italië - Napoli - IISS Saverio Francesco Nitti
Italië - Napoli - ISTITUTO COMPRENSIVO - ADELAIDE RISTORI
Italië - Napoli - Istituto Superiore Statale Artemisia Gentileschi
Italië - Napoli - Istituto Tecnologico Giordani-Striano
Italië - Napoli - Liceo Scientifico e Linguistico Vittorini
Italië - Napoli - Liceo Scientifico Labriola
Italië - Napoli - Liceo scientifico statale Galileo Galilei
Italië - Napoli - Liceo Scientifico Statale Renato Caccioppoli
Italië - Napoli - Liceo Scientifico-Linguistico “V. Cuoco – T. Campanella”
Italië - Napoli - Liceo Statale Margherita di Savoia
Italië - Napoli - middle high school A. Belvedere
Italië - Nereto - IISS Peano Rosa
Italië - Nichelino - J.C. Maxwell
Italië - Nova Milanese - Istituto Comprensivo Via Mazzini
Italië - Novara - Liceo classico e linguistico "Carlo Alberto"
Italië - Ostia Lido (RM) - istituto giovanni Paolo II
Italië - Paderno Dugnano - Carlo Emilio Gadda
Italië - Padova - SCUOLA PRIMARIA E SECONDARIA“GIACOMO ROSA”
Italië - Palidano di Gonzaga - Mantova - - I.S. "Strozzi" Agricultural Technical Institute (high school)
Italië - Parma - Liceo Attilio Bertolucci
Italië - PARMA - Liceo Scientifico "Maria Luigia" Annesso Convitto Nazionale
Italië - Parma - Liceo Scientifico G. Ulivi
Italië - PARMA - Scientific High School "G. MARCONI "
Italië - PARTINICO-(PALERMO) - Liceo Scientifico Santi Savaino
Italië - Passo Corese (RI) - Scientific High school "Lorenzo Rocci"
Italië - Pennile di Sotto (AP) - ITS “G. Mazzocchi"
Italië - Piacenza - Liceo Melchiorre Gioia - Piacenza (High school)
Italië - Pinerolo - Liceo Scientifico Maria Curie
Italië - Poggio Mirteto (Rieti) - IIS GREGORIO DA CATINO
Italië - Poggiomarino (NAPOLI) - IS "Leonardo da Vinci"
Italië - Pomigliano D'Arco - ISIS EUROPA
Italië - Pomigliano d'Arco - ISIS Europa
Italië - Pomigliano D'Arco - ITI "E. Barsanti" Pomigliano D'Arco
Italië - Portici - Liceo Scientifico Silvestri
Italië - Portogruaro - Istituto Comprensivo Portogruaro 2 "D. Bertolini"
Italië - Portogruaro - Istituto Comprensivo Portogruaro 2- ʺDario Bertoliniʺ IV NOVEMBRE IC
Italië - Pozzuoli Napoli - Secondary school "Ettore Majorana"
Italië - Prato - Liceo Scientifico "N. Copernico"
Italië - Priverno - ISISS "Teodosio Rossi" di Priverno
Italië - Quarto - Scuola infanzia Matteotti
Italië - Quarto - Scuola Infanzia San Gaetano
Italië - Quarto - Scuola primaria San Gaetano
Italië - Quarto - Napoli - IC GADDA
Italië - Ravenna - ITIS "Nullo Baldini"
Italië - Reggio Emilia - liceo classico-scientifico "ARIOSTO-SPALLANZANI"
Italië - Roma - Comprehensive School macro via
Italië - Roma - I.S.M Vittorio gassman
Italië - Roma - I.S.M. Vittorio Gassman
Italië - Roma - IIS pacinotti Archimede
Italië - Roma - IISS "G. Ambrosoli"
Italië - Roma - ipss de amicis
Italië - Roma - Istituto Comprensivo "VIA P.R. PIROTTA"
Italië - Roma - Istituto Comprensivo LUIGI SETTEMBRINI
Italië - Roma - Istituto comprensivo via Emilio macro
Italië - Roma - Istituto comprensivo via macro
Italië - Roma - Istituto Comprensivo Via Pirotta
Italië - Roma - Istituto Tecnico Aeronautico Paritario U. Nobile
Italië - Roma - LICEO SCIENTIFICO ARTURO LABRIOLA NAPOLI
Italië - Romano di Lombardia - Liceo scientifico Don Lorenzo Milani
Italië - Romano di Lombardia - Liceo scientifico Don Lorenzo Milani
Italië - Rome - Art Lyceum A. Caravillani
Italië - Rome - Convitto Nazionale V.Emanuele II
Italië - Rome - High school Lucrezio Caro Via Venezuela 30 Rome
Italië - Rome - High School Peano
Italië - Rome - High school Socrate
Italië - Rome - I.I.S. Via Albergotti 35 ( succursale Via Maroi 33 classico)
Italië - Rome - I.I.S." via dei Papareschi " Secondary School
Italië - Rome - IIS "via dei Papareschi" Roma
Italië - Rome - IIS DE PINEDO - COLONNA
Italië - Rome - IIS Leopoldo Pirelli
Italië - Rome - IIS Pacinotti Archimede Roma
Italië - Rome - IIS via albergotti, 35 Roma
Italië - Rome - IStituto Comprensivo Antonio Rosmini
Italië - Rome - Istituto Comprensivo Orsa Maggiore
Italië - Rome - Istituto di Istruzione Superiore Margherita di Savoia
Italië - Rome - Istituto Istruzione Superiore via Silvestri 301
Italië - Rome - ITIS Enrico Fermi
Italië - Rome - Itis hertz
Italië - Rome - ITIS-LSA Giovanni Giorgi
Italië - Rome - Licei Vittoria Colonna
Italië - Rome - Liceo Azzarita
Italië - Rome - Liceo Classico "Anco Marzio"
Italië - Rome - Liceo Classico Giulio Cesare
Italië - Rome - Liceo Scientifico Ettore Majorana
Italië - Rome - liceo scientifico primo levi
Italië - Rome - Middle School "Istituto Comprensivo E. Marelli"
Italië - Rome - Scientific high school Tullio Levi Civita
Italië - Rozzano (MI) - IISS Calvino Rozzano MI
Italië - Salerno - Liceo Scientifico F. Severi
Italië - San Giovanni in Fiore - IIS "L. DA VINCI"
Italië - San Giovanni In Fiore (CS) - Istituto Tecnico Industriale "L. da Vinci"
Italië - San Lazzaro di Savena (BOLOGNA) - Secondary School C. Jussi
Italië - San Lazzaro di Savena (BOLOGNA) - Secondary School C. Jussi
Italië - San Vito al Tagliamento - ISIS "Paolo Sarpi"
Italië - Sant'Angelo Lodigiano (LODI) - High school RAIMONDO PANDINI
Italië - Sant'Elia a Pianisi (CB) - Istituto Comprensivo di Satn'Elia a Pianisi
Italië - Santi Cosma e Damiano (LT) - I.T.T. "A.Pacinotti"
Italië - Scafati - Istituto Comprensivo Statale Tommaso Anardi Scafati
Italië - Scandiano (RE) - Istituto Tecnico Statale Commerciale Industriale Liceo Scientifico P. Gobetti
Italië - SCARPERIA E SAN PIERO - Instituto Comprensivo Scarperia E San Piero a Sieve
Italië - SCARPERIA E SAN PIERO - Instituto Comprensivo Scarperia E San Piero a Sieve
Italië - Scarperia San PIero - Istituto Comprensivo Scarperia San Piero
Italië - Seregno - ITCG "P.Levi"
Italië - Seregno - Martino Bassi High School
Italië - Sora - Liceo Scientifico Leonardo da Vinci
Italië - Sora (FR) - State Tecnichal Institue for Social Activities ITAS
Italië - Tarquinia - Istituto Vincenzo Cardarelli
Italië - Tarquinia VT - "V.Cardarelli" Science High School
Italië - Teramo - Liceo Scientifico Statale A. Einstein
Italië - Terni - Istituto Comprensivo Giovanni XXIII
Italië - Terni - Scuola media L. Da Vinci e O. Nucula
Italië - TERNI - Secondary School " Giovanni XXIII"
Italië - Tivoli - State Technological Technical School "Alessandro Volta"
Italië - Torino - Gioberti
Italië - Torino - IIS Santarosa
Italië - Torino - IIS Alber Einstein
Italië - Torino - IIS Bosso - Monti
Italië - Torino - IIS Gobetti Marchesini - Casale Arduino
Italië - Torino - IIS Santorre di Santarosa
Italië - Torino - Istituto Comprensivo di Andezeno
Italië - Torino - istituto professionale ALBE STEINER, TORINO
Italië - Torino - ITIS Pininfarina
Italië - Torino - Liceo Scientifico Carlo Cattaneo
Italië - Tradate - ISIS (liceo artistico) 'Don L. Milani'
Italië - Trieste - ELIO de MORPURGO I.C. "AICAMPI ELISI"
Italië - Turin - High school "carlo Grassi"
Italië - Turin - High School 'C . Cavour'
Italië - TURIN - ITTS Carlo Grassi
Italië - Turin - Liceo S. P. Gobetti
Italië - Urdine - Instituto Salesiano Bearzi
Italië - Vairano Patenora - ISISS Marconi
Italië - VARESE - SCIENTIFIC HIGH SCHOOL "GALILEO FERRARIS"
Italië - VELLETRI (ROMA) - ITIS G. VALLAURI
Italië - Venaria Reale (Torino) - Scientifical High School "Filippo Juvarra"
Italië - Vestone - Brescia - ICS Vestone
Italië - Vignola - Paradisi
Italië - Villaricca - Comprehensive School "Giancarlo Siani"
Italië - Villesse - Scuola Primaria "G. Mazzini"
Italië - VITERBO - ISIS "F.ORIOLI" - VITERBO
Italië - Viterbo - Liceo Artistico "F. Orioli"
Italië - Viterbo - Secondary School "Liceo Classico Mariano Buratti"
Italië - VOGHERA - IIS Maserati - Liceo Scientifico OSA
Italië - Zagarolo - P. Borsellino G. Falcone
Kirgizië - Jalal-Abad - Pazylbek Jumanazarov Shkola
Kirgizië - Kamysh-Bashy - Hamid Alimjan Secondary School
Kirgizië - Leninskoye Suzakskogo Rayona - Srednia Shkola no. 27 im. Yu. A. Gagarina
Kirgizië - Suzak - Russkaja Shkola im. Saidulla Akhbarova
Letland - Alsunga - Alsungas Secoundary School
Letland - Daugavpils - Daugavpils Secondary School Nr 3
Letland - Elva - Elva Gümnaasium
Letland - Esku - Esku-Kamari Kool
Letland - Grobinas - Grobinas Primary School
Letland - Jūrmala - Jurmala Atvase Elementary School
Letland - Jurmala - Jurmala Primary School "Taurenitis"
Letland - Jurmala - Jurmala Pumpuru Secondary School
Letland - Jūrmala - Kemeri Secondary School
Letland - Jurmala - Majoru Secondary School
Letland - Jurmala - Sloka Primary School
Letland - Kärla - Kärla Põhikool
Letland - Kiili - Kiili Gümnaasium
Letland - Kohtla-Järve - Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium
Letland - Kohtla-Järve - Kohtla-Järve Slaavi Põhikool
Letland - Krote, Bunkas pagasts - Krotes Kronvalda Ata primary School
Letland - Kuressaare, Saaremaa island - Saaremaa Ühisgümnaasium
Letland - Laiuse - Laiuse Põhikool
Letland - Lejasciems - Lejasciems Secondary School
Letland - Liepāja - Liepaja Raina School No 6
Letland - Loo - Loo Keskkool
Letland - Massa - Comprehensive School Giuseppe Parini (Massa 6)
Letland - Metsküla - Metsküla Algkool
Letland - Narva - Narva 6. Keskkool
Letland - Narva - Narva Humanitaargümnaasium
Letland - Palade, Hiiumaa island - Palade Põhikool
Letland - Põltsamaa - Põltsamaa Ühisgümnaasium
Letland - Põlva - Põlva Ühisgümnaasium
Letland - Rezekne - Rezekne Polish Secondary School
Letland - Riebini - Riebinu Secondary School
Letland - Riga - "Ridze" Primary school
Letland - Riga - Pardaugavas Primary School
Letland - Riga - Riga Evening Shift Secondary School Nr 18
Letland - Riga - Riga Evening shift Secondary School nr.9
Letland - Riga - Riga Ilguciema Secondary School
Letland - Riga - Riga Muzikas internatvidusskola
Letland - Riga - Riga Primary School Nr 7
Letland - Riga - Riga Pushkin Lyceum
Letland - Riga - Riga Rinuzi Secondary School
Letland - Riga - Riga Secondary School No 28
Letland - Riga - Riga Secondary School No 92
Letland - Riga - Riga Secondary School Nr 15
Letland - Riga - Riga Secondary School Nr 25
Letland - Riga - Riga Secondary School Nr 29
Letland - Riga - Riga Secondary School Nr 31
Letland - Riga - Riga Secondary School Nr 40
Letland - Riga - Riga Secondary School Nr 46
Letland - Riga - Riga Secondary School Nr 54
Letland - Riga - Riga Secondary School Nr 84
Letland - Riga - Riga Secondary School Nr 85
Letland - Riga - Riga Secondary School Nr 95
Letland - Riga - Riga Secondary School Nr. 47
Letland - Riga - Riga Secondary School of Cultures
Letland - Riga - Riga Secondary School of Music
Letland - Riga - Riga State Gymnasium No. 3
Letland - Riga - Riga Valda Zalisa Primary School
Letland - Riga - Rīgas 69. vidusskola
Letland - Riga - Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola
Letland - Riga - Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Letland - Rīga - Rīgas Rīnūžu vidusskola
Letland - Riga - Smiltene Three Hills Elementary School
Letland - Riga - Ziepniekkalna Primary School
Letland - Sērmūkši - Sērmūkši primary school
Letland - Sillamäe - Sillamäe Kannuka Kool
Letland - Skrunda - Skrunda Secondary School
Letland - Smiltene - Smiltene Centra Secondary School
Letland - Špoģi - Spogu Secondary School
Letland - Surju - Surju Põhikool
Letland - Suuremõisa, Hiiumaa island - Suuremõisa Lasteaed-Põhikool
Letland - Tabasalu - Tabasalu Gümnaasium
Letland - Tallinn - Lasnamäe Vene Gümnaasium
Letland - Tallinn - Tallinna 21. Kool
Letland - Tallinn - Tallinna Humanitaargümnaasium
Letland - Tallinn - Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
Letland - Tallinn - Tallinna Lilleküla Gümnaasium
Letland - Tänassilma - Kalmetu Põhikool
Letland - Tartu - Tartu Raatuse Kool
Letland - Valdemārpils - Valdemarpils Secondary School
Letland - Valgu - Valgu Põhikool
Litouwen - Alytus - Alytaus profesinio rengimo centras
Litouwen - Babtai, Kauno r. - Kauno r. Babtų gimnazija
Litouwen - Gargždai, Klaipėdos r. - Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija
Litouwen - Jonava - Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija
Litouwen - Joniškėlis - Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija
Litouwen - Kaunas - Dainavos pagrindinė mokykla
Litouwen - Kaunas - Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija
Litouwen - Kaunas - VDU "Rasos" gimnazija
Litouwen - Kėdainiai - Šėtos gimnazija
Litouwen - Klaipėda - "Varpo" gimnazija
Litouwen - Klaipėda - Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla
Litouwen - Klaipėda - Varpo gimnazija
Litouwen - Siauliai - Siauliai 'Romuva' Gymnasium
Litouwen - Šiauliai 76343 - Šiaulių jėzuitų mokykla
Litouwen - Tauragė - „Versmės“ gimnazija
Litouwen - Ukmerge - Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla
Litouwen - Utena - Utenos Dauniškio gimnazija
Litouwen - Veiviržėnai - Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija
Litouwen - Vilnius - Aleksandr Puskin school
Litouwen - Vilnius - Fabijoniškių vidurinė mokykla
Litouwen - Vilnius - Šv. Kristoforo gimnazija
Litouwen - Vilnius - Vilkaviškio raj. Ž. V. Žemaičio pagrindinė mokykla
Litouwen - Vilnius - Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija
Litouwen - Vilnius - Vilniaus Mikalojaus Daukšos vidurinė mokykla
Litouwen - Vilnius - Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija
Litouwen - Visaginas - „Gerosios vilties“ vidurinė mokykla
Malta - Mosta - QSI International School of Malta
Mexico - San Luis Potosí, S.L.P., 78339 - Escuela Secundaria Técnica No. 66, T.V
Moldavië - Calarasi - High School "Mihail Sadoveanu"
Montenegro - OŠ "Jugoslavija" Crna Gora
Montenegro - Bar - Elementary School "Yugoslavia"
Montenegro - Bijelo Polje - Primary school "Dušan Korać"
Montenegro - Cetinje - JU Gimnazija Cetinje
Marokko - Azrou - Idriss 1er middle school
Marokko - Azrou - Idriss 1er Middle school
Marokko - BENI MELLAL - Lycée Hassan II
Marokko - Benslimane - Collège ziaida
Marokko - Benslimane - Educational sécateur Ouled Moumen. Délégation Benslimane
Marokko - oued zem - Aljazira
Marokko - Tamellalet - Collège Zemrane Charquiaa
Marokko - Tamellalet - Lakahaoucha, ss Laarabat
Marokko - Village Fdalate.BENSLIMANE - lycé ALI BEN JILALI AL WAHABI collégial
Marokko - Youssoufia - GDGSR college
Mozambique - Maputo - Escola Portuguesa de Moçambique
Mozambique - Maputo - Escola Portuguesa de Moçambique - CELP
Nepal - Kathmandu - Takshashila Academy
Nederland - 't Zand - OBS Zandhope
Nederland - 's-Hertogenbosch - Pierson College
Nederland - Alkmaar - Heliomare College
Nederland - Alkmaar - Stedelijk Dalton College
Nederland - Almere - Helen Parkhurst
Nederland - Amersfoort - Consortium beroepsonderwijs
Nederland - Amsterdam - Comeniuslyceum
Nederland - Amsterdam - Klein Amsterdam
Nederland - Amsterdam - NEMO Science Museum
Nederland - Amsterdam - Over-Y College
Nederland - Amsterdam - Spring High
Nederland - Anna Paulowna - OBS de Meerpaal
Nederland - Anna Paulowna - OBS De Sluis
Nederland - Apeldoorn - De Heemgaard
Nederland - Arnhem - Arentheem College Thomas a Kempis
Nederland - Arnhem - Vmbo 't Venster
Nederland - Assendelft - ICBS De Oceaan
Nederland - Assendelft - ICBS Het Koraal
Nederland - Assendelft - OBS Ayundo
Nederland - Assendelft - OBS De Delta
Nederland - Assendelft - OBS De Dorpsakker
Nederland - Assendelft - OBS De Meander
Nederland - Augustinusga - OBS Maskelyn
Nederland - Bakel - De Bakelaar
Nederland - Bergen op Zoom - RSG 't Rijks
Nederland - Best - Heerbeeck College
Nederland - Bilthoven - Keen School
Nederland - Brantgum - Ids Wiersma skoalle
Nederland - Breda - Kellebeek College
Nederland - Breda - Orion Lyceum
Nederland - Breezand - OBS De Zandhorst
Nederland - Buitenpost - De Mienskip
Nederland - Buitenpost - Lauwers College
Nederland - Buitenpost - Lauwerscollege
Nederland - Burgum - De Reinboge
Nederland - Damwoude - Dr. J. Botkeskoalle
Nederland - Delft - Stanislas College
Nederland - Den Haag - Piramide College
Nederland - Den Haag - Segbroek College
Nederland - Den Oever - OBS 't Span
Nederland - Deventer - Ettyhillesumlyceum
Nederland - Didam - Liemers College
Nederland - Doetinchem - Rietveld Lyceum
Nederland - Dokkum - De Burgerschool
Nederland - Dokkum - Dockinga College
Nederland - Dokkum - Nynke van Hichtum
Nederland - Dokkum - OBS Burgerschool
Nederland - Drachten - OSG Singelland
Nederland - Drachten - SO De Zwaai
Nederland - Driehuis - Ichthus Lyceum
Nederland - Driel - Democratische basisschool De Vallei
Nederland - Ede - CSG Het Streek
Nederland - Eindhoven - Augustinianum
Nederland - Elburg - Nuborgh College Oostenlicht
Nederland - Enschede - Bonhoeffer College
Nederland - Enschede - Bonhoeffer College
Nederland - Enschede - Bonhoeffercollege
Nederland - Goes - Ostrealyceum
Nederland - Goor - Prins Constantijn
Nederland - Groningen - Willem Lodewijk Gymnasium
Nederland - Haarlem - Sancta Maria
Nederland - Harkema - ‘t Holdersnest
Nederland - Harlingen - RSG Simon Vestdijk Harlingen
Nederland - Heemskerk - Kennemer College
Nederland - Hengelo - De Rank
Nederland - Hilversum - St. Aloysius College
Nederland - Hippolytushoef - OBS De Kei
Nederland - Holten - De Waerdenborch
Nederland - IJsselstein - Cals College
Nederland - Katwijk - Pieter Groen College
Nederland - Kollum - obs Prof Casimir
Nederland - Koog aan de Zaan - Dynamica XL locatie Sportstraat
Nederland - Koog aan de Zaan - Dynamical XL locatie Molenwerf
Nederland - Koog aan de Zaan - OBS De Lindenboom
Nederland - Koog aan de Zaan - OBS De Watermolen
Nederland - Koog aan de Zaan - RKBS De Golfbreker
Nederland - Kootstertille - De Balkwar
Nederland - Krommenie - OBS De Komeet
Nederland - Krommenie - OBS De Komeet Dependance
Nederland - Krommenie - OBS De Overhaal
Nederland - Krommenie - OBS Het Palet
Nederland - Krommenie - RKBS De Hoeksteen
Nederland - Leeuwarden - NHL Hoge school
Nederland - Leeuwarden - NHL Pabo
Nederland - Leeuwarden - Pitter Jelles Impulse
Nederland - Leiden - Da Vinci College
Nederland - Leuven - Heilige-Drievuldigheidscollege
Nederland - Monnickendam - Basisschool de Verwondering
Nederland - Naaldwijk - Lentiz Dalton MAVO
Nederland - Nes, Ameland - Burgemeester Walda Scholengemeenschap
Nederland - Nieuwe Niedorp - OBS De Mient
Nederland - Oostburg - Zwin College
Nederland - Oosterend - De Vliekotter
Nederland - Oss - De Korenaer
Nederland - Oss - Montessorischool Elzeneind
Nederland - Petten - De Springschans
Nederland - Purmerend - Klim-op
Nederland - Sassenheim - Rijnlands Lyceum Sassenheim
Nederland - Schagen - De Ark
Nederland - Sint Maarten - OBS De Zwerm
Nederland - Sint Maartensbrug - OBS De Brug
Nederland - Sint-Michielsgestel - Gymnasium Beekvliet
Nederland - Slootdorp - ABBS De Meertuin
Nederland - Spijkenisse - PENTA college
Nederland - Stationsweg 12 , 9151 JN Holwerd - De Tsjelke
Nederland - Surhuisterveen - CBS de Bernebrege
Nederland - Surhuisterveen - It Skriuwboerd
Nederland - Terkaple - It Twaspan
Nederland - Tilburg - Cobbenhagenlyceum
Nederland - Tilburg - De Borne
Nederland - Twello - Zone College
Nederland - Utrecht - St. Gregorius College
Nederland - Utrecht - UniC
Nederland - Veenendaal - Christelijk Lyceum Veenendaal
Nederland - Veenendaal - Christelijk Lyceum Veenendaal
Nederland - Voorburg - Professor Casimirschool
Nederland - Warmenhuizen - OBS Torenven
Nederland - Westknollendam - OBS Theo Thijssen
Nederland - Westzaan - OBS De Kroosduiker Noord
Nederland - Westzaan - OBS De Kroosduiker Zuid
Nederland - Wijk en Aalburg - Willem van Oranje College
Nederland - Winterswijk - Gerrit Komrij College
Nederland - Wormer - Weremere
Nederland - Wormerveer - OBS De Mei
Nederland - Wormerveer - OBS De Pionier
Nederland - Zaandam - De Kernschool
Nederland - Zaandam - Dynamica XL locatie Nieuwendamstraat
Nederland - Zaandam - Dynamica XL locatie Tjotterlaan
Nederland - Zaandam - ICBS De Windroos
Nederland - Zaandam - IKC Tijstroom
Nederland - Zaandam - OBS De Dijk Oost
Nederland - Zaandam - OBS De Dijk Oost
Nederland - Zaandam - OBS De Dijk West
Nederland - Zaandam - OBS De Gouw
Nederland - Zaandam - OBS De Jagersplas
Nederland - Zaandam - OBS De Spiegel
Nederland - Zaandam - OBS De Voorzaan Haven
Nederland - Zaandam - OBS De Voorzaan Vissershop
Nederland - Zaandam - OBS Et Buut
Nederland - Zaandam - OBS Et Buut Dependance
Nederland - Zaandam - OBS Et Buut Zeskanter
Nederland - Zaandam - OBS Hannie Schaft
Nederland - Zaandam - OBS Herman Gorter
Nederland - Zaandam - OBS Herman Gorter Dependance
Nederland - Zaandam - OBS Het Eiland
Nederland - Zaandam - OBS In ’t Veld
Nederland - Zaandam - OBS Kogerveld
Nederland - Zaandam - Pascal College
Nederland - Zaandam - Zaanlands Lyceum Zaandam
Nederland - Zaandijk - ABS de Werf
Nederland - Zaandijk - OBS De Zoeker
Nederland - Zeist - Christelijk Lyceum Zeist
Nederland - Zevenaar - Liemerscollege
Nigeria - Air force comprehensive school
Polen - 41-800 Zabrze - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Zabrzu
Polen - Chorzów - Gimnazjum Dwujęzyczne AZSO
Polen - Chorzów - I Liceum Ogólnokszałcące im. J. Słowackiego
Polen - Chorzow - I Liceum Ogolnoksztalcace im. J. Slowackiego
Polen - Jaslo - ZSM Nr 3 w Jasle
Polen - Jasło - Zespol Szkol Miejskich Nr 3 w Jasle - ISP Nr 12 i Gimnazjum Nr 2 w Jasle
Polen - Jasło - Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Jaśle - ISP Nr 12 i Gimnazjum Nr 2 w Jaśle
Polen - Kalisz - III Liceum Oglnoksztalcace im. M. Kopernika w Kaliszu
Polen - Pelplin - Collegium Marianum
Polen - Pelplin - Collegium Marianum Liceum
Polen - Pelplin - Collegium Marianum Pelplin
Polen - Ruda Slaska - Gimnasium nr 7 im. Noblistow Polskich in Ruda Slaska
Polen - Ruda Εlaska - Gymnasium nr 7 im. Noblistow Polskich
Polen - Sucha Beskidzka - High Comprehensive School Sucha Beskidzka
Polen - Swidnica - Gimnazjum Spoleczne
Polen - Świnoujście - Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I
Polen - Szczecin - 74th Primary School
Polen - Szczecin - 74th Primary School in Szczecin
Polen - Tczew - Zespol Szkol Katolickich
Polen - Vila Nova de Gaia - Escola EB 2,3 Sophia de Mello Breyner
Polen - Wroclawiu - Liceum Ogolnoksztalcace nr XIII
Polen - Zielona Gora - III Liceum Ogolnoksztalcace im. prof. T. Kotarbinskiego w Zielonej Gorze
Polen - Zywiec - I Liceum Ogolnoksztalcace im. Mikolaja Kopernika
Portugal - Agrupamento de Escolas Artur Goncalves
Portugal - Agrupamento de Escolas de Campo Maior
Portugal - Agrupamento de Escolas de Vialonga
Portugal - Agrupamento de escolas Latino Coelho, Lamego
Portugal - Agrupamento de Escolas Lindley Cintra
Portugal - Centro de Estudos de Fátima
Portugal - Centro Escolar da Gandra
Portugal - Colégio do Castanheiro
Portugal - Colégio Miramar
Portugal - Colégio Oceanus
Portugal - EB 2,3 de Ribeira de Pena
Portugal - EB1 de Sarzedas
Portugal - EB1 Jorge Barradas
Portugal - Escola 2, 3/Sec. Dr Azevedo Neves
Portugal - Escola Básica 1º Ciclo de Sebal Grande
Portugal - Escola Básica 2, 3 Prof. Armando de Lucena
Portugal - Escola Básica das Abadias
Portugal - Escola Básica de Bitarães
Portugal - Escola Básica de Unhos
Portugal - Escola Básica e Secundária D. Dinis - Santo Tirso
Portugal - Escola Básica e Secundária do Cerco
Portugal - Escola Básica EB 2.3 Escultor António Fernandes de Sá
Portugal - Escola Básica Integrada da Boa Água
Portugal - Escola Básica Pedro Jacques de Magalhães
Portugal - Escola Ciência Viva de Vila Nova da Barquinha
Portugal - Escola do Alto dos Moinhos
Portugal - Escola Secundária D. Maria II
Portugal - Escola Secundária da Portela
Portugal - Escola Secundária de Figueira de Castelo Rodrigo
Portugal - Escola Secundária de Pinheiro e Rosa
Portugal - Escola Secundária do Príncipe
Portugal - Escola Secundaria Dr Francisco Fernandes Lopes
Portugal - Escola Secundária du Bocage
Portugal - Escola Secundária José Macedo Fragateiro
Portugal - Escola Secundária Maria Amália Vaz de Carvalho
Portugal - GTTP - Príncipe
Portugal - Liceu de Oeiras
Portugal - Real Colégio de Portugal
Portugal - Secundária Leal da Câmara
Portugal - 9760-056 Biscoitos, Terceira, Açores - EBI dos Biscoitos
Portugal - Avis - Escola Básica de Alcórrego
Portugal - Paredes - Escola Básica de Vilela
Portugal - Rebordosa - Escola Básica da Serrinha
Portugal - Rebordosa - Escola Básica e Secundária de Rebordosa
Portugal - Vilela - Escola Básica e Secundária de Vilela
Portugal - 2475-901 Benedita - Externato Cooperativo da Benedita
Portugal - 2785-260 São Domingos de Rana - Agrupamento de Escolas Frei Gonçalo de Azevedo
Portugal - 2821-002 Charneca de Caparica - Agrupamento de Escolas Carlos Gargaté
Portugal - 9000 - 243 São Martinho, Funchal, Madeira - EB1/PE do Areeiro e Lombada
Portugal - 9000-020, Funchal, Madeira - EB1/PE de Ilhéus
Portugal - 9050-219 Funchal - International Sharing School - Madeira
Portugal - 9225-050 Porto da Cruz, Funchal, Madeira - Escola Básica 1,2,3/PE do Porto da Cruz
Portugal - 9300-145 Câmara de Lobos, Funchal, Madeira - EBS Dr Luís Maurílio da Silva Dantas
Portugal - 9700-179 Angra do Heroísmo, Terceira, Açores - Escola Básica Integrada De Angra Do Heroísmo
Portugal - 9700-222 Angra do Heroísmo, Terceira, Azores - Escola Básica e Secundária Tomás de Borba
Portugal - 9760-587 Praia da Vitória, Terceira, Açores - Escola Secundária Vitorino Nemésio
Portugal - 9880-316, Santa Cruz da Graciosa, Graciosa, Açores - Escola Básica e Secundaria da Graciosa
Portugal - Abrantes - Agrupamento Nº 1 de Abrantes
Portugal - Abrantes - EB 2,3 Octávio Duarte Ferreira
Portugal - Abrantes - Escola Secundaria Dr. Manuel Fernandes
Portugal - Açores - EBS da Ribeira Grande (colocado por afectação na EBS de Vila Franca do Campo)
Portugal - Açores - Escola Secundária Antero de Quental
Portugal - Afonseiro - Agrupamento de Escolas Poeta Joaquim Serra
Portugal - Água de Pau - Escola Básica Integrada de Água de Pau
Portugal - Aguada de Cima - Escola Básica de Aguada de Cima
Portugal - Agualva, Cacém - Escola Sec. Ferreira Dias, Agualva-Sintra
Portugal - Agualva-Cacém - Básica e Secundária de Gama Barros
Portugal - Águas Santas - Agrupamento de Escolas de Águas Santas
Portugal - Águeda - AEB de Águeda
Portugal - Águeda - Escola Secundária Adolfo Portela
Portugal - Águeda - Escola Secundária Marques de Castilho
Portugal - Águeda - Escola Secundária Marques de Castilho - Águeda
Portugal - Alandroal - Agrupamento de Escolas de Alandroal
Portugal - Albergaria-a-Velha - Agrupamento Escolas de Albergaria-a-Velha
Portugal - Albufeira - Agrupamento de Escolas de Albufeira
Portugal - Albufeira - Secundária de Albufeira
Portugal - Alcabideche - Agrupamento de Escolas Ibn Mucana
Portugal - Alcabideche - ESCOLA EB 2, 3 DE ALCABIDECHE - CASCAIS
Portugal - Alcabideche - Escola Salesiana de Manique
Portugal - Alcabideche - Ludoteca de Alcabideche
Portugal - Alcabideche - Salesianos de Manique - Escola
Portugal - Alcanena - EB2,3 Dr. Anastácio Gonçalves
Portugal - Alcanena - Escola ES/3 de Alcanena
Portugal - Alcobaça - Agrupamento de Escolas de Císter
Portugal - Alcochete - Agrupamento de Escolas de Alcochete
Portugal - Alcoitão - Ludoteca de Alcoitão
Portugal - Alenquer - Agrupamento de Escolas Damião de Goes
Portugal - Alfândega da Fé - agrupamento de Alfândega da Fé
Portugal - Algarve - Agrupamento de escolas José Belchior Viegas
Portugal - Algarve - Nobel International School Algarve
Portugal - Algés - Escola Sec. de Miraflores
Portugal - Algueirão - Mem Martins - Agrupamento de Escolas Ferreira de Castro
Portugal - Alhandra - E B 2,3 Soeiro Pereira Gomes
Portugal - Aljubarrota - Escola Secundária D. Inês de Castro
Portugal - Almada - Agrupamento de Escolas Anselmo de Andrade (Almada)
Portugal - Almada - Escola Básica c/JI nº 1 de Vale Flores
Portugal - Almada - Escola Básica c/JI nº 1 do Feijo
Portugal - Almada - Escola Básica Carlos Gargaté
Portugal - Almada - Escola Básica Cataventos da Paz
Portugal - Almada - Escola Básica da Alembrança
Portugal - Almada - Escola Básica nº 2 do Feijo
Portugal - Almada - Escola Profissional de Almada
Portugal - Almada - Escola Secundária de Romeu Correia
Portugal - Almancil - Agrupamento Vertical de Escolas de Almancil
Portugal - Almodôvar - Agrupamento de Escolas de Almodôvar
Portugal - Almodôvar - Escola EB 2,3/S Dr. João de Brito Camacho
Portugal - Alverca - Escola Secundária de Gago Coutinho - Alverca
Portugal - Amadora - Agrupamento de Escolas Amadora 3
Portugal - Amadora - Agrupamento de Escolas de Fernando Namora, Brandoa
Portugal - Amadora - EB 2,3 Dom Francisco Manuel de Melo
Portugal - Amadora - Escola Básica Sophia de Mello Breyner
Portugal - Amadora - Escola Dr. Azevedo Neves
Portugal - Amadora - Escola Luís Madureira - Santa Casa da Misericórdia da Amadora
Portugal - Amadora - Escola Secundária da Amadora
Portugal - Amadora - escola secundária Fernando Namora- Amadora3
Portugal - Amadora - Escola Secundária Mães D'Água
Portugal - Amadora - Escola Secundária Seomara da Costa Primo
Portugal - Amarante - Agrupamento de Escolas de Amarante
Portugal - Amarante - Colégio de São Gonçalo
Portugal - Amarante - E.B.2,3 de Amarante
Portugal - Amarante - Escola EB 2 e 3 de Amarante
Portugal - Amarante - Escola Secundária de Amarante
Portugal - Amareleja - Agrupamento de Escolas de Amareleja
Portugal - Amareleja - EB1 Póvoa de S. Miguel
Portugal - Amora - Agrupamento de Escolas Pedro Eanes Lobato
Portugal - Amora - Escola Secundária Manuel Cargaleiro
Portugal - Amorim - Colégio de Amorim
Portugal - Anadia - Escola Básica e Secundária de Anadia
Portugal - Angra do Heroísmo - Escola Secundária Jerónimo Emiliano de Andrade
Portugal - ANOBRA - Escola Básica 1º Ciclo de Anobra
Portugal - Anobra - Escola Básica Nº1 de Condeixa-a-Nova
Portugal - ANOBRA - Escola Básica Nº2 de Condeixa-a-Nova
Portugal - Ansião - Agrupamento de Escolas de Ansião
Portugal - Arcozelo - Escola Básica de Aguda e JI
Portugal - Arcozelo - Escola Básica de Boavista
Portugal - Arcozelo - Escola Básica de Corvo e JI
Portugal - Arcozelo - Escola Básica de Miramar
Portugal - Arcozelo - Escola Básica de Sá
Portugal - Arcozelo - Escola Básica do 2.º e 3.º ciclos Sophia de Mello Breyner
Portugal - Arcozelo - Jardim de Infância de Aguda
Portugal - Armação de Pera - EB 2,3 de Armação de Pera
Portugal - Arouca - Escola Secundária de Arouca
Portugal - Arrentela - Seixal - Agrupamento de Escolas Nun´Alvares - Arrentela - Seixal
Portugal - Arrifana, Guarda - Escola Regional Dr. José Dinis da Fonseca, Guarda
Portugal - Assentiz - Centro Escolar de Assentis e Chancelaria
Portugal - Aveiro - agrupamento de Escolas de Aveiro
Portugal - Aveiro - Agrupamento de Escolas José Estêvão
Portugal - Avintes - Escola Básica Adriano Correia de Oliveira
Portugal - Avis - Escola Básica de Avis
Portugal - Avis - Escola Básica de Ervedal
Portugal - Avis - Escola Básica Mestre de Avis
Portugal - Azeitão - E.B1 de Vila Nogueira de Azeitão
Portugal - Azeitão - Escola Básica da Brejoeira
Portugal - Azões - Agrupamento de Escolas de Moure e Neiva
Portugal - Barcelinhos - Colégio LaSalle - Barcelos
Portugal - Barcelinhos - EB1/JI Assento - Moure, Barcelinhos
Portugal - Barcelos - Escola Básica e Secundária de Vale D`Este, Viatodos
Portugal - Barrancos - Agrupamento de Escolas de Barrancos
Portugal - Barreiro - Agrupamento de Escolas Alfredo da Silva, Sintra
Portugal - Barreiro - EB1 JI Prof José Joaquim Rita Seixas
Portugal - Barreiro - Escola Basica 2,3 Alvaro Velho
Portugal - Barreiro - Escola Básica Alfredo da Silva
Portugal - Barroca Grande - EB1 Barroca Grande
Portugal - Barroca Grande - Jardim de Infância da Barroca
Portugal - Batalha - Escola Básica e Secundária da Batalha
Portugal - Beja - Agrupamento de Escolas nº 1 de Beja
Portugal - Belas - Colégio Vasco da Gama
Portugal - Belide - Escola Básica 1º Ciclo de Belide
Portugal - Bemposta - E.B. 2/3 D. João II - Alvor
Portugal - Benavente - Agrupamento de Escolas de Benavente (Escola Secundária de Benavente)
Portugal - Benavila - Escola Básica de Benabila
Portugal - Benavila - Jardim de Infancia de Benavila
Portugal - Benavila (Avis) - Escola Profissional Abreu Calado
Portugal - Benedita - Externato Cooperativo da Benedita
Portugal - Bobadela - EB da Bobadela (1º, 2º e 3ºCiclos)
Portugal - Bobadela - EB1 nº 1 da Bobadela
Portugal - Bobadela - EB1 nº 2 da Bobadela
Portugal - Bobadela - EB1 nº 3 da Bobadela
Portugal - Bobadela - JI da Bobadela
Portugal - Braga - Agrupamento de Escolas D. Maria II - Braga
Portugal - Braga - Colégio Leonardo da Vinci
Portugal - Braga - Colégio Teresiano de Braga
Portugal - Braga - E.B. 2/3 de Lamaçães - Braga
Portugal - Braga - EB 2,3 de Nogueira, Braga
Portugal - Braga - EB Stª Tecla - Ag Esc. D. Maria II
Portugal - Braga - EB1 Ponte Pedrinha EB23 André Soares
Portugal - Braga - Escola Básica de Ribeira do Neiva
Portugal - Braga - Escola EB 2,3 de Palmeira
Portugal - Braga - Escola Secundária Carlos Amarante
Portugal - Braga - Escola Secundária Sá de Miranda
Portugal - Braga - Externato Paulo VI
Portugal - Cabeceiras de Basto - Agrupamento de Escolas de Cabeceiras de Basto
Portugal - Cacém - Agrupamento de Escolas Agualva Mira Sintra
Portugal - Cacém - Escola Secundária com 3º Ciclo do Ensino Básico de Matias Aires
Portugal - Cacém - Escola Secundária Ferreira Dias
Portugal - Cacém - Escola Secundária Matias Aires
Portugal - Caldas da Rainha - Escola Secundária de Raul Proença
Portugal - Caldas da Rainha - Escola Secundária Rafael Bordalo Pinheiro
Portugal - Calheta, Madeira - Escola Básica e Secundária da Calheta
Portugal - Câmara de Lobos, Madeira - Escola Básica e Secundária Dr. Luís Maurílio Silva Dantas
Portugal - Camarate - Agrupamento de Escolas de Camarate D. Nuno Álvares Pereira
Portugal - Camarate - Escola Secundária de Camarate
Portugal - Caniço - EB 2/3 do Caniço
Portugal - Cantanhede - Escola Técnico Profissional de Cantanhede
Portugal - Caparica - Agrupamento de Escolas Miradouro de Alfazina
Portugal - Caparica - JI da Fonte Santa
Portugal - Carcavelos - Agrupamento de Escolas de Carcavelos
Portugal - Carcavelos - EB1 da Rebelva
Portugal - Carcavelos - Escola Báscia e Secundária de Carcavelos
Portugal - Carcavelos - Escola Básica do 1º Ciclo da Rebelva
Portugal - Carcavelos - Escola Básica do 1º Ciclo de Carcavelos
Portugal - Carcavelos - Escola Básica do 1º Ciclo e Jardim de Infância de Sassoeiros
Portugal - Carcavelos - Escola Básica do 1º Ciclo e Jardim de Infância do Arneiro
Portugal - Carcavelos - Escola Básica do 1º Ciclo e Jardim de Infância dos Lombos
Portugal - Carcavelos - Jardim de Infância de Carcavelos
Portugal - Carcavelos - Jardim de Infância do Arneiro - Conde Ferreira
Portugal - Carregado - EBI do Carregado
Portugal - Cartaxo - Agrupamento de Escolas Marcelino Mesquita do Cartaxo
Portugal - Casal de Cambra - Agrupamento de Escolas Professor Agostinho da Silva
Portugal - Casal de Cambra - EB 2,3 Professor Agostinho da Silva
Portugal - Cascais - Agrupamento de escolas da Cidadela
Portugal - Cascais - Colégio da Bafureira
Portugal - Cascais - Colégio Quinta do Lago
Portugal - Cascais - Escola Básica e Secundária do NUCLIO
Portugal - Cascais - Escola Básica e Secundária Matilde Rosa Araújo
Portugal - Cascais - Escola Os Aprendizes
Portugal - Cascais - externato nossa senhora do rosário
Portugal - Caxias - EBI de São Bruno
Portugal - Caxias - Escola Básica de São Bruno
Portugal - Caxias - Escola Básica Samuel Johnson
Portugal - Caxias - Jardim de Infância Nossa Senhora do Vale
Portugal - Chãos Velhos - Escola Básica de Chãos Velhos e JI
Portugal - Chavães - Escola Básica e Secundária de Vale de Ovil - Baião
Portugal - Chaves - Agrupamento de Escolas Dr. António Granjo - Chaves
Portugal - Chaves - Escola Secundária Dr. Júlio Martins
Portugal - Chaves - Escola Secundária Fernão de Magalhães
Portugal - Coimbra - CCV - Exploratório
Portugal - Coimbra - Colégio S. Martinho
Portugal - Coimbra - Escola Secundária Infanta D. Maria
Portugal - Condeixa-a-Nova - EB n.º 3 de Condeixa
Portugal - Condeixa-a-Nova - EB n.º3 Condeixa-a-Nova
Portugal - Condeixa-a-Nova - Escola Básica Nº3 de Condeixa-a-Nova (Centro Educativo)
Portugal - CONDEIXA-A-NOVA - Jardim de Infância de Ega
Portugal - Constância - Escola Básica e Secundária Luís de Camões - Constância
Portugal - Corroios - Colégio Guadalupe
Portugal - Corroios - Escola Básica do Alto do Moinho
Portugal - Corroios - Seixal - Colégio Guadalupe
Portugal - Cortes do Meio - EB1 Cortes do Meio
Portugal - Coruche - Agrupamento de Escolas de Coruche
Portugal - Coutada - EB1 Coutada
Portugal - Covilhã - Escola Secundária Frei Heitor Pinto
Portugal - Damaia - Agrupamento de Escolas da Damaia
Portugal - Damaia - Escola Básica Pedro D'Orey da Cunha
Portugal - Darque, Viana do Castelo - EB 2,3 Carteado Mena
Portugal - Dominguizo - EB1 Dominguiso
Portugal - Dume - Colégio João Paulo II
Portugal - Ega - Escola Básica 1º Ciclo de Ega
Portugal - EGA - Jardim de Infância de São Fipo
Portugal - Eiriz - Baião - EB 2,3 de Eiriz - Baião
Portugal - Elvas - Agrupamento de Escolas Nº 3 de Elvas, Escola Secundária D. Sancho II
Portugal - Entroncamento - Escola Básica António Gedeão
Portugal - Entroncamento - Escola Básica do Bonito
Portugal - Entroncamento - Escola Secundária do Entroncamento
Portugal - Ericeira - Escola Básica António Bento Franco
Portugal - Ericeira - Escola Básica António Bento Franco da Ericeira
Portugal - Ermesinde - Escola Básica 2,3 S. Lourenço
Portugal - Escalhão - Escola Básica do 1º ciclo de Escalhão, Figueira de Castelo Rodrigo
Portugal - Esgueira - Agrupamento de Escolas de Esgueira
Portugal - Esmoriz - Agrupamento de Escolas de Esmoriz - Ovar Norte
Portugal - Esmoriz - Agrupamento de Escolas de Esmoriz Ovar Norte
Portugal - Espinho - Agrupamento de Escolas Dr. Manuel Gomes de Almeida
Portugal - Espinho - Agrupamento de Escolas Dr. Manuel Laranjeira
Portugal - Espinho - Escola Básica de Silvalde
Portugal - Espinho - Escola Básica n.º 2 de Espinho
Portugal - Espinho - Escola Secundária Dr. Manuel Gomes Almeida
Portugal - Espinho - Escola Secundária Dr. Manuel Gomes de Almeida
Portugal - Esposende - Escola Secundária Henrique Medina
Portugal - Estarreja - Escola Secundária de Estarreja
Portugal - Estoril - Agrupamento de Escolas de Alapraia
Portugal - Estoril - Colégio Senhora Boa Nova
Portugal - Estoril - Colégio Sr.ª Boa Nova
Portugal - Estoril - E. B. 2, 3 de Alapraia
Portugal - Estoril - EB 2,3 da Galiza
Portugal - Estoril - Escola Salesiana do Estoril
Portugal - Évora - Salesianos de Évora
Portugal - Fafe - Agrupamento de Escolas de Montelongo - EB de Travassós - Fafe
Portugal - Fafe - Agrupamento de Escolas Professor Carlos Teixeira
Portugal - Faro - Escola Básica 2,3 de Sto. António
Portugal - Faro - Escola Secundária João de Deus
Portugal - Fátima - Colégio de São Miguel
Portugal - Feijó - Escola Secundária de Romeu Correia
Portugal - Felgueiras - Agrupamento de Escolas de Felgueiras
Portugal - Fermentelos - Escola Básica Prof. Artur Nunes Vidal
Portugal - Figueira de Castelo Rodrigo - Escola Básica do 1º ciclo 1 de Figueira de Castelo Rodrigo e Jardim de infância de FCR
Portugal - Figueira de Castelo Rodrigo - Escola Básica n.º 2 de Figueira de Castelo Rodrigo
Portugal - Figueira de Castelo Rodrigo - Escola do 1º ciclo da Reigada e Jardim de Infância de Reigada
Portugal - Figueira de Castelo Rodrigo - Escola do 1º Ciclo de Vermiosa e Jardim de Infância de Vermiosa
Portugal - Freiria - Escola Básica de Freiria
Portugal - Fronteira - Agrupamento de Escolas de Fronteira
Portugal - Funchal - Escola Básica dos 2º e 3º Ciclos Dr. Horácio Bento de Gouveia
Portugal - Funchal - Escola dos 2 e 3 Ciclos Dr. Horácio Bento de Gouveia
Portugal - Funchal - Escola Secundária Francisco Franco
Portugal - Funchal - Escola Secundária Jaime Moniz
Portugal - Gafanha da Nazaré - Agrupamento de Escolas da Gafanha da Nazaréc
Portugal - Gaia - Escola EB 2,3 Sofia de Mello Breyner
Portugal - Gavião - Agrupamento de Escolas de Gavião
Portugal - Geme - EB1 da Igreja - Gême
Portugal - Ginetes, Açores - Escola Básica Integrada de GINETES
Portugal - Gondomar - Agrupamento de Escolas À Beira Douro
Portugal - Gouveia - Secundária de Gouveia
Portugal - Grândola - Escola Secundária António Inácio da Cruz - Grândola
Portugal - Grândola - Secundária de Grândola
Portugal - Guia - Agrupamento de escolas de Guia
Portugal - Guimarães - EB 2/3 Gil Vicente - Guimarães
Portugal - Guimarães - Escola Secundária Abel Salazar
Portugal - Guimarães - Escola Secundária das Caldas das Taipas
Portugal - Ílhavo - Agrupamento de Escolas de Ílhavo
Portugal - Ílhavo - Escola Secundária Dr. João Carlos Celestino Gomes
Portugal - Junqueira - EB 2,3 Dr. Carlos Pinto Ferreira
Portugal - Lagos - Escola Secundária Júlio Dantas
Portugal - Lamego - Escola Secundária Latino Coelho
Portugal - Laranjeiro - Agrupamento de Escolas António Gedeão
Portugal - Leceia - Escola Básica Visconde de Leceia
Portugal - Leiria - Agrupamento de Escolas D. Dinis
Portugal - Leiria - Colégio Conciliar de Maria Imaculada
Portugal - Lijó - Escola Básica e Secundária Vale do Tamel
Portugal - Linda-a-Velha - Escola Sec. Professor José Augusto Lucas
Portugal - Linda-a-Velha - Escola Secundária Professor José Augusto Lucas
Portugal - Lisboa - Agrupamento D. Filipa de Lencastre
Portugal - Lisboa - Agrupamento de Escolas das Piscinas dos Olivais – Escola EB2
Portugal - Lisboa - Agrupamento de Escolas de Alvalade
Portugal - Lisboa - Agrupamento de Escolas de Benfica - Escola Secundária José Gomes Ferreira (Lisboa - Portugal)
Portugal - Lisboa - Agrupamento de Escolas do Alto do Lumiar
Portugal - Lisboa - Agrupamento de Escolas Francisco Simões
Portugal - Lisboa - Agrupamento de Escolas Patrício Prazeres
Portugal - Lisboa - Agrupamento de Escolas Piscinas Olivais
Portugal - Lisboa - Agrupamento de Escolas Vergílio Ferreira
Portugal - Lisboa - ASPEA
Portugal - Lisboa - Associação Portuguesa de Educação Ambiental
Portugal - Lisboa - Básica e Secundária Josefa de Óbidos - Lisboa
Portugal - Lisboa - CED Nossa Senhora da Conceição - Casa Pia de Lisboa
Portugal - Lisboa - Centro Helen Keller
Portugal - Lisboa - Colégio Integrado Monte Maior
Portugal - Lisboa - Colégio Moderno
Portugal - Lisboa - Colégio Pedro Arrupe
Portugal - Lisboa - E. B. 2,3 dos Olivais
Portugal - Lisboa - EB 2,3 Piscinas - Lisboa
Portugal - Lisboa - EB/S Passos Manuel
Portugal - Lisboa - EB1/JI Veiga Ferreira
Portugal - Lisboa - Escola 2, 3/ Sec. Dr. Azevedo Neves
Portugal - Lisboa - Escola Básica 2,3 Ciclos das Piscinas - Lisboa
Portugal - Lisboa - Escola Básica 2.º e 3.º Ciclo Vialonga
Portugal - Lisboa - Escola basica Marquesa de Alorna
Portugal - Lisboa - Escola E. B. 2,3 António Gedeão
Portugal - Lisboa - Escola E.B.1/ J.I. Quinta da Condessa
Portugal - Lisboa - Escola E.B.2,3/S Josefa de Óbidos
Portugal - Lisboa - Escola EB 2,3 Almirante Gago Coutinho
Portugal - Lisboa - Escola Salesiana de Lisboa
Portugal - Lisboa - Escola Secundária D. Dinis Lisboa
Portugal - Lisboa - Escola Secundária do Lumiar
Portugal - Lisboa - Escola Secundária José Gomes Ferreira - A. E. Benfica
Portugal - Lisboa - Escola Secundária Padre António Vieira
Portugal - Lisboa - Externato da Luz
Portugal - Lisboa - Externato João XXIII
Portugal - Lisboa - Museu Ciência FCUL
Portugal - Lisboa - Planetário Calouste Gulbenkian
Portugal - Lisboa - Salesianos de Lisboa - Oficinas de S. José
Portugal - Lisboa - Salesianos de Lisboa - Oficinas de São José
Portugal - Lisboa - St. Julian's School
Portugal - Lisbon - CED D. Nuno Álvares Pereira
Portugal - Lisbon - EB1/JI Vale de Alcântara
Portugal - Lisbon - Escola Básica de Santo Amaro
Portugal - Lisbon - Escola Básica Parque Silva Porto
Portugal - Loulé - Colégio Internacional de Vilamoura
Portugal - Loulé - EB 2,3 Engº Duarte Pacheco- Loulé
Portugal - Loulé - EB Prof. Manuel Martins Alves - Agrup. Escolas Padre J.Coelho Cabanita
Portugal - Loulé - Escola Secundária de Loulé
Portugal - Loulé - Escola Secundária de Loulé
Portugal - Loures - Agrupamento de Escolas nº 1 de Loures
Portugal - Loures - EB do Catujal
Portugal - Loures - EB1 João Villare
Portugal - Loures - Escola Básica Luís Sttau Monteiro
Portugal - Loures - Escola Secundária Dr Antonio Carvalho Figueiredo
Portugal - Lourinhã - Agrupamento de Escolas D. Lourenço Vicente - Lourinhã
Portugal - Lourinhã - Escola Básica 2,3 de Santa Catarina
Portugal - Lourinhã - Escola Básica Dr. Afonso Rodrigues Pereira
Portugal - Lourinhã - Escola Dr João das Regras
Portugal - Lousã - Agrupamento de escolas da lousã
Portugal - Lousada - Escola Secundária de Lousada
Portugal - Madeira - Escola Básica e Secundária de Sta Cruz
Portugal - Mafra - Agrupamento de Escolas de Mafra
Portugal - Mafra - Escola Básica de Mafra
Portugal - Mafra - Escola Secundária José Saramago
Portugal - Maia - Ag. de Escolas Dr. Vieira de Carvalho
Portugal - Maia - EB 2,3 da Maia
Portugal - Maia - Escola Secundária da Maia
Portugal - Malveira - Escola Básica Prof. Armando de Lucena
Portugal - Malveira - Escola Básica Professor Armando de Lucena - Malveira
Portugal - Manique do Intendente - Escola Básica Integrada de Manique do Intendente
Portugal - Marco de Canaveses - Agrupamento de Escolas do Marco de Canaveses
Portugal - Marco de Canaveses - Escola Profissional de Agricultura e Desenvolvimento Rural de Marco de Canaveses
Portugal - Marco de Canavezes - Agrupamento de Escolas de Sande
Portugal - Matos-Cheirinhos - EB1 Tires 2
Portugal - Matosinhos - Escola Básica de Matosinhos e JI
Portugal - Matosinhos - Escola Básica Irmãos Passos
Portugal - Matosinhos - Escola Secundária Augusto Gomes - Matosinhos
Portugal - Medas - Agrupamento À Beira Douro - Medas
Portugal - Medas - Agrupamento de Escolas À Beira Rio - Medas
Portugal - Mem Martins - Colégio D. Afonso V
Portugal - Mem Martins - EB 2,3 Visconde de Juromenha
Portugal - Mem Martins - Escola Básica e Secundária Mestre Domingos Saraiva
Portugal - Mértola - Agrupamento de Escolas de Mértola
Portugal - Milharado - Escola Básica João Dias Agudo (pré/1c)
Portugal - Milharado - Escola Básica S. Miguel do Milharado (pré/1c)
Portugal - Minas da Panasqueira - EB1 S. Jorge da Beira
Portugal - Miomães - Externato D. Afonso Henriques - Resende
Portugal - Mira-Sintra - Escola Básica 2,3 D. Domingos Jardo
Portugal - Mirandela - Agrupamento de Escolas de Mirandela
Portugal - Moimenta da Beira - Agrupamento de Escolas de Moimenta da Beira
Portugal - Moimenta da Beira - EB1 de Moimenta da Beira
Portugal - Moimenta da Beira - Escola Básica e Secundária de Moimenta da Beira
Portugal - Moita - Agrupamento de Escolas da Moita
Portugal - Moita - Escola Secundária da Moita
Portugal - Montalegre - Escola Baixo Barroso
Portugal - Montalegre - Escola Básica e Secundária Dr. Bento da Cruz de Montalegre
Portugal - Montargil - Escola Básica Nº 1 de Montargil
Portugal - Montelavar - Agrupamento de Escolas Lapiás
Portugal - Montelavar - Escola Básica 2,3 Dr. Rui Grácio
Portugal - Montemor-o-Novo - Agrupamento de Escolas de Montemor-o-Novo
Portugal - Montijo - Agrupamento de Escolas do Montijo
Portugal - Mora, Évora - Escola Básica se Secundária de Mora
Portugal - Mortágua - Agrupamento de Escolas de Mortágua
Portugal - Moure, Barcelos - Escola Básica1/JI Assento - Moure, Barcelinhos
Portugal - Mundão - EB 2,3 de Mundão
Portugal - Odemira - EB1 de Odemira
Portugal - Odemira - Escola Secundária Dr. Manuel Candeias Gonçalves
Portugal - Odivelas - Agrupamento de Escolas a Sudoeste de Odivelas - Escola Básica António Gedeão
Portugal - Odivelas - Agrupamento de Escolas Vasco Santana
Portugal - Odivelas - EB1/JI Porto Pinheiro
Portugal - Odivelas - EB2,3 Moinhos da Arroja
Portugal - Odivelas - Escola Básica Eça de Queirós
Portugal - Odivelas - Escola E.B 2,3 Vasco Santana -Ramada (Odivelas)
Portugal - Odivelas - Escola Secundária com 3º Ciclo Braamcamp Freire, Pontinha
Portugal - Odivelas - Secundária de Odivelas
Portugal - Odivelas - 1º ciclo EB/JI Manuel Coco
Portugal - Oeiras - Agrupamento de Escolas Conde Oeiras
Portugal - Oeiras - E.B.1/J.I. Sá de Miranda, Agrupamento de Escolas do Conde de Oeiras
Portugal - Oeiras - EB1/JI de Porto Salvo
Portugal - Oeiras - EB1/JI Sá de Miranda
Portugal - Oeiras - Escola Secundária Quinta do Marquês
Portugal - Oeiras - Escola Secundária Sebastião e Silva
Portugal - Oeiras - Secundária c/ 3CEB Quinta do Marquês, Oeiras
Portugal - Olaia - Centro Escolar de Olaia e Paço
Portugal - Olhão - AE Dr Francisco Fernandes Lopes
Portugal - Olhão - Escola E.B. I/JI José Carlos da Maia
Portugal - Olhão - Escola Secundária Dr. Francisco Fernandes Lopes
Portugal - Olivais - E.B. 1/J.I. Santa Maria dos Olivais
Portugal - Oliveira de Azeméis - EB1 de Areosa
Portugal - Oliveira do Bairro - Agrupamento de Escolas de Oliveira do Bairro
Portugal - Oliveira do Bairro - Escola Secundária de Oliveira do Bairro
Portugal - Oliveira do Hospital - EPTOLIVA - Escola Profissional De Oliveira Do Hospital, Tábua e Arganil
Portugal - Oliveira do Hospital - Escola Profissional de Oliveira do Hospital
Portugal - Outeiro de Polima, Abóboda - EB1 JI Abóboda, Nº2
Portugal - PAÇO DE ARCOS - Agrupamento de Escolas de Paço de Arcos
Portugal - Paço de Arcos - Escola Secundária Luís de Freitas Branco
Portugal - Paço de Sousa - Escola Básica 2,3 de Paço de Sousa
Portugal - Paço do Lumiar, Lisboa - Colégio Manuel Bernardes
Portugal - Paços de Ferreira - Colégio Nova Encosta
Portugal - Palmela - Colégio St. Peter's School
Portugal - Palmela - Escola Básica José Saramago
Portugal - Palmela - Escola Secundária de Palmela
Portugal - Palmela - Escola Secundária de Palmela
Portugal - Palmela - Escola Secundária do Pinhal Novo
Portugal - Paramos - Escola Básica de Paramos
Portugal - Parede - Agrupamento de Escolas da Parede
Portugal - Parede - Associação de Escolas 31 de janeiro
Portugal - Parede - Colégio Marista de Carcavelos
Portugal - Parede - Esc.Sec.Fernando Lopes Graça, Agrupamento de Escolas da Parede
Portugal - Parede - Escola Sexundária Fernando Lopes Graça
Portugal - Paul - EB1 Paul
Portugal - Paul - Escola Básica N.º 2 do Paul
Portugal - Pedrógão - Centro Escolar da Serra de Aire
Portugal - Penafiel - Escola Básica e Secundária de Pinheiro
Portugal - Penafiel - Escola Secundária de Penafiel
Portugal - Penafiel - Escola Secundária de Penafiel
Portugal - Penafirme - Externato de Penafirme
Portugal - Pendilhe - Escola Pendilhe
Portugal - Peniche - Escola Básica de Peniche
Portugal - Peso - EB1 Peso
Portugal - Pinhal Novo - Escola Secundária com 3º CEB de Pinhal Novo
Portugal - Pinhel - Escola Secundária/3 do Pinhel
Portugal - Poceirão - Agrupamento de Escolas José Saramago - Poceirão
Portugal - Ponta Delgada - Colegio do Castanheiro
Portugal - Ponta Delgada - EBI de Arrifes
Portugal - Ponta Delgada - EBI de GINETES
Portugal - Ponta Delgada - EBI Vila das Capelas
Portugal - Ponta Delgada - Escola Básica I. Canto da Maia
Portugal - Ponta Delgada - Escola Secundária Antero de Quental
Portugal - Ponta Delgada - Escola Secundária Domingos Rebelo
Portugal - Ponte - Agrupamento de Escolas Arqueólogo Mário Cardoso
Portugal - Ponte - Escola Básica de Cerca do Paço - Agrupamento Arqueólogo Mário Cardoso
Portugal - Ponte - Escola Básica de Corvite - Agrupamento de Escolas Arqueólogo Mário Cardoso
Portugal - Ponte - Escola Básica de Deserto - Agrupamento Arqueólogo Mário Cardoso
Portugal - Ponte de Lima - Agrupamento de Escolas António Feijó
Portugal - Ponte de Lima - Agrupamento de Escolas de Arcozelo, Ponte de Lima
Portugal - Ponte de Lima - Escola Secundária de Ponte de Lima
Portugal - Ponte de Sôr - Agrupamento de Escolas de Ponte de Sôr
Portugal - Ponte de Sor - Escola Básica João Pedro de Andrade
Portugal - Ponte de Sor - Escola Secundária de Ponte de Sor
Portugal - Ponte de Sôr - Secundária de Ponte de Sor/Escola Secundária de Sa da Bandeira
Portugal - Pontinha - EB1/JI Famões
Portugal - Pontinha - Escola Secundária Braamcamp Freire
Portugal - Portalegre - Escola Secundária Mouzinho da Silveira
Portugal - Portel - Agrupamento Vertical de Portel
Portugal - Portela de Sacavém - Agrupamento de Escolas da Portela e Moscavide
Portugal - Portela de Sacavém - Agrupamento de Escolas da Portela e Moscavide - Escola Secundária da Portela
Portugal - Portela de Sacavém - Agrupamento de Escolas de Portela e Moscavide
Portugal - Portimão - Agrupamento de Escolas da Bemposta
Portugal - Porto - Agrupamento de Escolas Clara de Resende
Portugal - Porto - Agrupamento de Escolas de Fontes Pereira de Melo Porto
Portugal - Porto - Agrupamento de Escolas do Cerco
Portugal - Porto - Agrupamento de Escolas do Marco Nº1
Portugal - Porto - Agrupamento de Escolas Fontes Pereira de Melo
Portugal - Porto - Agrupamento de Escolas Garcia de Orta
Portugal - Porto - Agrupamento de Escolas Rodrigues de Freitas
Portugal - Porto - Agrupamento Rodrigues de Freitas
Portugal - Porto - Colégio D. Dinis
Portugal - Porto - Colégio de Nossa Senhora da Esperança
Portugal - Porto - Colégio Luso-Francês
Portugal - Porto - Colégio Luso-Francês
Portugal - Porto - Conservatório de Música do Porto
Portugal - Porto - Curso de Música Silva Monteiro
Portugal - Porto - Escola Artística Soares dos Reis
Portugal - Porto - Escola Básica Augusto Gil
Portugal - Porto - Escola Básica de Miragaia
Portugal - Porto - Escola Básica e Secundária do Cerco
Portugal - Porto - Escola EB 2,3 de Miragaia
Portugal - Porto - Escola Secundária Dr. Joaquim Gomes Ferreira Alves
Portugal - Porto - Escola Secundária Garcia de Orta
Portugal - Porto - Externato das Escravas do Sagrado Coração de Jesus
Portugal - Póvoa de Lanhoso - Agrupamento de Escolas Professor Gonçalo Sampaio - Póvoa de Lanhoso
Portugal - Póvoa de Santa Iria - Agrupamento de Escolas Póvoa de Santa Iria
Portugal - Póvoa de Santa Iria - EB1 Prof. Maria Costa
Portugal - Póvoa de Santa Iria - Escola Básica e Secundária D. Martinho Vaz de Castelo Branco
Portugal - Póvoa de Santa Iria - Escola Básica e Secundária D. Martinho Vaz de Castelo Branco
Portugal - Póvoa de Santa Iria - Escola Básica e Secundária D. Martinho Vaz de Castelo Branco
Portugal - Póvoa de Santo Adrião - Escola Secundária Pedro Alexandrino
Portugal - Póvoa de Varzim - Secundária Eça de Queirós
Portugal - Quarteira - Agrupamento de Escolas D. Dinis - Quarteira
Portugal - Quarteira - Agrupamento de Escolas Dra Laura Ayres
Portugal - Quarteira - Escola Secundária Dra Laura Ayres
Portugal - Queluz - Agrupamento de Escolas Queluz Belas
Portugal - Queluz - Escola Básica Professor Galopim de Carvalho
Portugal - Queluz - Secundária Miguel Torga
Portugal - Queluz - Secundária Padre Alberto Neto
Portugal - Quinta do Conde - Agrupamento de Escolas da Boa Água
Portugal - Quinta do Conde - Agrupamento de Escolas da Quinta do Conde
Portugal - Rebordosa - Escola Básica nº 1 de Rebordosa
Portugal - Rebordosa - Jardim de Infância São Marcos
Portugal - Reguengos de Monsaraz - Agrupamento de Escolas de Reguengos de Monsaraz
Portugal - Reguengos de Monsaraz - Escola Básica Nº 1 de Reguengos de Monsaraz
Portugal - Resende - Agrupamento de Escolas de Resende
Portugal - Resende - Escola Secundária de Resende, Dom Egas Moniz
Portugal - Resende - Escola Secundária Dom Egas Moniz, em Resende
Portugal - Riba de Ave - Didáxis - Cooperativa de Ensino, CRL
Portugal - Rio Maior - Agrupamento de Escolas Marinhas do Sal
Portugal - Rio Tinto - Agrupamento de Escolas Rio Tinto
Portugal - Rio Tinto - EB 2,3 Rio Tinto
Portugal - Rio Tinto - Escola Básica 2,3 Nº2 de Rio Tinto
Portugal - Rio Tinto - Escola Secundária de Rio Tinto
Portugal - Runfe - EB1 DE GEMUNDE
Portugal - S. Domingos de Rana - Centro de Educação Infantil de Matos Cheirinhos
Portugal - S. João da Madeira - Escola Secundária Oliveira Júnior
Portugal - S. João da Talha - Agrupamento de Escolas de São João da Talha
Portugal - Sacavém - Agrupamento de Escolas Eduardo Gageiro
Portugal - Salvaterra de Magos - Agrupamento de Escolas de Salvaterra de Magos
Portugal - Salvaterra de Magos - Escola Secundária de Salvaterra de Magos
Portugal - Salvaterra de Magos - Escola Secundária de Salvaterra de Magos
Portugal - Sanguedo Santa Maria da Feira - Colégio Santa Eulália
Portugal - Santa Comba Dão - Agrupamento de Escolas de Santa Comba Dão
Portugal - Santa Maria - Escola Básica e Secundária de Santa Maria
Portugal - Santa Maria da Feira - E.B. 2,3 Fernando Pessoa
Portugal - Santa Maria de Lamas - Colégio Liceal de Santa Maria de Lamas
Portugal - Santa Maria, Açores - Escola Básica e Secundária de Santa Maria
Portugal - Santa Marta de Penaguião - Escola Básica 2,3 de Santa Marta de Penaguião
Portugal - Santana - Açores - Observatório Astronómico de Santana - Açores
Portugal - Santarém - Agrupamento Nº 2 de Abrantes
Portugal - Santarem - Escola Secundária de Maria Lamas
Portugal - Santo Estevão das Galés - Escola Básica de Santo Estevão das Galés
Portugal - Santo Tirso - Escola Básica e Secundária D. Dinis - Santo Tirso
Portugal - São Brás de Alportel - Escola Básica 2,3 Poeta Bernardo de Passos
Portugal - São Brás de Alportel - Escola Básica 2,3 Poeta Bernardo Passos
Portugal - São Domingos de Rana - Agrupamento de Escolas Matilde Rosa Araújo
Portugal - São Domingos de Rana - E.B.1 nº 1 de São Domingos de Rana
Portugal - São Félix da M.nha - Escola Básica de Brito (JI)
Portugal - São Félix da M.nha - Escola Básica de Monte
Portugal - São Félix da Marinha - Escola Básica de Espinho e JI
Portugal - São Félix da Marinha - Escola Básica de Granja
Portugal - São Félix da Marinha - Escola Básica de Moinhos e JI
Portugal - São João da Madeira - Agrupamento de Escolas Dr. Serafim Leite
Portugal - São João da Madeira - Agrupamento de Escolas Oliveira Júnior
Portugal - São João do Estoril - Agrupamento de Escolas São João do Estoril
Portugal - São João do Estoril - EB1/JI das Areias
Portugal - São João dos Montes - Escola Básica 2,3 Soeiro Pereira Gomes
Portugal - São Miguel, Açores - Escola Básica e Secundária de Vila Franca do Campo
Portugal - São Pedro da Cova - Escola Eb2,3 S.Pedro da Cova
Portugal - São Pedro do Sul - Agrupamento de Escolas de S. Pedro do Sul
Portugal - Saramago, Mafra - Escola Secundária José Saramago, Mafra
Portugal - SEBAL - Jardim de Infância de Avenal
Portugal - SEBAL - Jardim de Infância de Sebal Grande
Portugal - Seixal - Agrupamento de Escolas de Pinhal de Frades - Seixal
Portugal - Seixal - EB1 da Quinta dos Franceses
Portugal - Seixal - Escola Básica Carlos Ribeiro
Portugal - Seixal - Escola Básica Infante D. Augusto
Portugal - Seixal - Escola Básica Santa Marta do Pinhal
Portugal - Seixal - Secundária José Afonso - Seixal
Portugal - Serzedo - Escola Básica de Curvadelo
Portugal - Serzedo - Escola Básica de Outeiro
Portugal - Setúbal - Agrupamento de Escolas da Ordem Sant'Iago
Portugal - Setúbal - Agrupamento de Escolas Sebastião da Gama - EB 2,3 Aranguez
Portugal - Setúbal - EB Barbosa Du Bocage
Portugal - Setúbal - Escola Básica 2,3 de Pegões
Portugal - Setúbal - Escola Básica dos Arcos
Portugal - Setúbal - Escola Básica e Secundária Lima de Freitas
Portugal - Setúbal - Escola profissional Solisform
Portugal - Setúbal - Escola Secundária com 3º Ciclo da Bela Vista
Portugal - Setúbal - Escola Secundária D. João II, Setúbal
Portugal - Setúbal - Escola Secundária Dom Manuel Martins
Portugal - Setúbal - Secundária de Bocage
Portugal - Silvalde - Escola Básica Domingos Capela
Portugal - Silves - EB 2,3 de Algoz
Portugal - Silves - Escola EB1 de Silves n.º2
Portugal - Sines - Secundária/3.ºCEB Poeta Al Berto, Sines
Portugal - Sintra - Agrupamento de escolas D. Carlos I
Portugal - Sintra - Agrupamento de Escolas D. Carlos I - Sintra
Portugal - Sintra - Colégio Vasco da Gama
Portugal - Sintra - EB Ribeiro de Carvalho
Portugal - Sintra - EB1/JI Casal da Cavaleira
Portugal - Sintra - Escola Básica Integrada D. Carlos I
Portugal - Sintra - Escola Escultor Francisco dos Santos
Portugal - Sintra - Escola Stuart Carvalhais
Portugal - Sintra - JI/Birre nº 2 - Cobre
Portugal - Sintra - Secundária Stuart Carvalhais
Portugal - Sobral de Monte Agraço - Agrupamento de Escolas Joaquim Inácio da Cruz Sobral
Portugal - Sobral de Monte Agraço - Escola Básica e Secundária de Sobral de Monte Agraço
Portugal - Sobral de Monte Agraço - Escola Básica e Secundária Sobral de Monte Agraço
Portugal - Sobreda - Escola Secundária de Romeu Correia
Portugal - Sousel - Agrupamento de Escolas de Sousel
Portugal - Sousel - Escola Básica Padre Joaquim Maria Fernandes
Portugal - Souselas - Instituto Educativo de Souselas
Portugal - Tábua - Agrupamento de Escolas de Tábua
Portugal - Tábua - Eptoliva Pólo de Tábua
Portugal - Tancos - E.B. 2,3/S D. Maria II de Vila Nova da Barquinha
Portugal - Tavira - EB D. Manuel I - Tavira
Portugal - Terrugem - Agrupamento de Escolas Alto do Moinho
Portugal - Tomar - Escola Jácome Ratton - Tomar
Portugal - Tomar - Escola Secundária Jacome Ratton
Portugal - Tondela - Agrupamento de Escolas de Tondela Cândido Figueiredo
Portugal - Torres Novas - Agrupamento de Escolas Artur Gonçalves
Portugal - Torres Novas - Agrupamento de Escolas Gil Paes
Portugal - Torres Novas - EB1 Visconde de S. Gião, Torres Novas
Portugal - Torres Novas - Escola Básica Manuel Figueiredo
Portugal - Torres Novas - Escola Secundária Artur Gonçalves
Portugal - Torres Novas - Escola Secundária Maria Lamas
Portugal - Torres Novas - Jardim de Infância da Tufeiras
Portugal - Torres Vedras - Escola Básica 2,3 de Freiria
Portugal - Torres Vedras - Escola Básica São Gonçalo
Portugal - Torres Vedras - Escola Secundária Henriques Nogueira
Portugal - Tortosendo - EB1 Largo da Feira - Tortosendo
Portugal - Tortosendo - EB1 Montes Hermínios - Tortosendo
Portugal - Tortosendo - Escola Básica 2,3 do Tortosendo
Portugal - Touro - Escola Touro
Portugal - Trofa - Escola Básica do Castro, Trofa
Portugal - Trofa - Escola Básica e Secundária de Coronado e Castro
Portugal - Unhais da Serra - EB1 Unhais da Serra
Portugal - Valadares - Escola ES/3 Dr. Joaquim Gomes Ferreira Alves
Portugal - Valadares - Escola Secundária Doutor Joaquim Gomes Ferreira Alves
Portugal - Vale de Amoreira - Secundária da Baixa da Banheira
Portugal - Vale de Milhaços - Agrupamento de Vale de Milhaços
Portugal - Vale de Ovil - Baião - Escola Básica e Secundária de Vale de Ovil - Baião
Portugal - Vales do Rio - EB1 Vales do Rio
Portugal - Vales do Rio - Jardim de Infância de Vales do Rio
Portugal - Valongo - Escola Básica 2,3 Vallis Longus
Portugal - Valpaços - Agrupamento de Escolas de Valpaços
Portugal - Venda do Pinheiro - Agrupamento de Escolas de Pinheiro
Portugal - Venda do Pinheiro - Colégio de Sto André
Portugal - Venda do Pinheiro - Escola Básica da Venda do Pinheiro
Portugal - Venda do Pinheiro - Escola Básica da Venda do Pinheiro (1c)
Portugal - Venda do Pinheiro - Escola Básica Venda do Pinheiro (2,3)
Portugal - Vendas Novas - Agrupamento de Escolas de Vendas Novas
Portugal - Vialonga - Escola Básica 2,3 Ciclos de Vialonga
Portugal - Vialonga - Escola Básica 2,3 de Vialonga
Portugal - Viana do Castelo - Agrupamento de Escolas de Monserrate
Portugal - Vieira do Minho - Agrupamento de Escolas Vieira de Araújo
Portugal - Vila Cova - Escola Vila Cova
Portugal - Vila das Capelas - Escola Básica Integrada Vila das Capelas
Portugal - Vila do Conde - Escola EB 2.3 Junqueira - Vila Do Conde
Portugal - Vila Franca de Xira - Agrupamento de Escolas D. António de Ataíde
Portugal - Vila Franca de Xira - Agrupamento de Escolas do Bom Sucesso
Portugal - Vila Franca de Xira - Escola Básica da Quinta da Vala
Portugal - Vila Franca de Xira - Escola Básica de Malva Rosa
Portugal - Vila Franca de Xira - Escola Básica Integrada do Bom Sucesso
Portugal - Vila Franca de Xira - Escola Professor Reynaldo dos Santos, Vila Franca de Xira
Portugal - Vila Franca de Xira - Escola Secundária de Alves Redol
Portugal - Vila Nova da Barquinha - Agrupamento de Escolas Vila Nova da Barquinha
Portugal - Vila Nova da Barquinha - E.B. 2,3/S D. Maria II de Vila Nova da Barquinha
Portugal - Vila Nova da Barquinha - Escola Básica 2,3 e Secundária D. Maria II
Portugal - Vila Nova de Anha - Agrupamento de Escolas Monte da Ola
Portugal - Vila Nova de Famalicão - Agrupamento de Escolas Camilo Castelo Branco
Portugal - Vila Nova de Famalicão - Agrupamento de Escolas de Padre Benjamim Salgado
Portugal - Vila Nova de Famalicão - EB 2,3 Julio Brandão
Portugal - Vila Nova de Famalicão - Escola Secundária Camilo Castelo Branco, Famalicão
Portugal - Vila Nova de Gaia - Colégio Cedros
Portugal - Vila Nova de Gaia - EB 2,3 Sophia Mello Breyner
Portugal - Vila Nova de Gaia - Escola Basica de Vilar de Andorinho (Agrupamento Oliveira do Douro nº1)
Portugal - Vila Nova de Gaia - Escola Básica Manuel António Pina
Portugal - Vila Nova de Gaia - Escola Sec de Canelas
Portugal - Vila Nova de Paiva - EB23 Aquilino Ribeiro
Portugal - Vila Nova de Paiva - Escola Secundaria V.N. Paiva
Portugal - Vila Nova de Poiares - Agrupamento de escolas de Vila Nova de Poiares
Portugal - Vila Nova do Campo - EBIS Jean Piaget, Viseu
Portugal - Vila Real - Agrupamento de Escolas Morgado de Mateus
Portugal - Vila Real - Centro Escolar Araucária – EB nº7
Portugal - Vila Real - Centro Escolar da Araucária
Portugal - Vila Real - Escola Básica Abade de Mouçós
Portugal - Vila Real - Escola Diogo Cão
Portugal - Vila Real - Escola Profissional e Rural de Carvalhais
Portugal - Vila Real - Escola S/3 de S. Pedro
Portugal - Vila Real - Escola Secundária Camilo Castelo Branco
Portugal - Vila Real - Escola Secundária de Camilo Castelo Branco
Portugal - Vila Verde - Agrupamento de Escolas de Vila Verde
Portugal - Vila Verde - Agrupamento de Escolas de Vila Verde - Escola Básica de Lanhas
Portugal - Vila Verde - EB1 de Lanhas Cidade
Portugal - Vila Verde - Escola Básica de Gême, Agrupamento de Escolas de Vila Verde
Portugal - Vila Verde ou Sintra? - Escola Básica nº2 de Vila Verde
Portugal - Vilela (Paredes) - Agrupamento de Escolas de Vilela (Paredes)
Portugal - Viseu - Colégio da Imaculada Conceição
Portugal - Viseu - Escola Básica D.Duarte
Portugal - Viseu - Escola Básica Dr. Azeredo Perdigão - Abraveses
Portugal - Viseu - Escola Secundaria Emídio Navarro
Portugal - Vizela - Agrupamento de Escolas de Infias - Vizela
Portugal - Vizela - Escola Básica e Secundária de Infias
Portugal - Vizela - Escola Básica e Secundária de Vizela
Portugal - Vizela - Escola EB 2,3/S de Infias
Rëunion - SAINTE MARIE, Reunion - LYCEE LE VERGER
Roemenië - Alexandru Colfescu School, Alexandria
Roemenië - Liceul Tehnologic "Duiliu Zamfirescu", Dragalina, Călăraşi
Roemenië - - Székely Mikó Kollégium
Roemenië - Andreiasu de Jos - Scoala Gimnaziala Andreiasu de Jos
Roemenië - Constanța 900178 - Colegiul Naţional De Arte Regina Maria
Roemenië - Filipeştii de Târg - Scoala Gimnaziala Filipestii de Tirg
Roemenië - 1 Decembrie, IF - Scoala gimnaziala nr. 1, 1 Decembrie
Roemenië - 550165, Sibiu - Colegiul National Gheorghe Lazar Sibiu
Roemenië - Adjud - Colegiul Tehnic "Gheorghe Bals"
Roemenië - Adjud - Scoala Gimnaziala "Angela Gheorghiu" Adjud
Roemenië - Adjud - Scoala Gimnaziala "Principele Radu" Adjud
Roemenië - Aghires - Scoala Gimnaziala Nr. 1 Aghires
Roemenië - Agnita - Colegiul Tehnic August Treboniu Laurian
Roemenië - AIUD - COLEGIUL TEHNIC AIUD
Roemenië - Alba Iulia - Colegiul economic Dionisie Pop Martian
Roemenië - Alba Iulia - Colegiul National "Horea, Closca si Crisan" Alba Iulia, Alba county, Romania
Roemenië - Alba Iulia - Colegiul National Militar "Mihai Viteazul" Alba-Iulia
Roemenië - Alba Iulia - COLEGIUL TEHNIC "APULUM", ALBA IULIA
Roemenië - Alba Iulia - Colegiul Tehnic Dorin Pavel
Roemenië - Alba Iulia - Liceul de Arte "Regina Maria"
Roemenië - Alba Iulia - Scoala Gimnaziala " Ion Agarbiceanu" Alba Iulia
Roemenië - ALBA IULIA - SCOALA GIMNAZIALA ION AGARBICEANU ALBA IULIA
Roemenië - Alesd, Bihor - Liceul Teoretic Constantin Serban Alesd, Bihor
Roemenië - Alexandria - Liceul Pedagogic "Mircea Scarlat" Alexandria
Roemenië - Alexandria, TR - Colegiul National Alexandru Dimitrie Ghica, Alexandria
Roemenië - Alexandria, TR - Gradinita cu P.N. nr.1, Alexandria,Teleorman
Roemenië - Aninoasa - Scoala Gimnaziala ,,Sf. Varvara", Aninoasa
Roemenië - Aninoasa - Scoala Gimnaziala Sfanta Varvara Aninoasa, structura Iscroni
Roemenië - Apahida - Liceul Tehnologic "Stefan Pascu" Apahida
Roemenië - Apostolache, PH - Scoala Gimnaziala Apostolache
Roemenië - Arad - Liceul Tehnologic "Iuliu Maniu"
Roemenië - Arad - Liceul Tehnologic de Industrie Alimentară
Roemenië - Arad - LICEUL TEHNOLOGIC FRANCISC NEUMAN ARAD
Roemenië - Arad - Liceul Teoretic ADAM MULLER GUTTENBRUNN
Roemenië - Arad - Scoala Gimnaziala,,Caius Iacob" Arad, Romania
Roemenië - ARGU JIU, GORJ - COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU TARGU JIU, GORJ
Roemenië - ARMĂȘEȘTI - LICEUL TEHNOLOGIC ”IORDACHE ZOSSIMA”
Roemenië - Bacau - Colegiul Economic Ion Ghica Bacau
Roemenië - Bacau - Colegiul Tehnic Dumitru Mangeron Bacau
Roemenië - Bacau - Colegiul Tehnic LETEA Bacau
Roemenië - Bacau - Liceul Tehnologic "J. M. Elias"
Roemenië - Bacau - National College "Vasile ALECSANRI" Bacau
Roemenië - Bacau - Scoala Gimnaziala "Ion Creanga"
Roemenië - Baciu, Cluj - Scoala Gimnaziala Speciala Transilvania Baciu
Roemenië - Baia Mare - Colegiul Economic "Nicolae Titulescu" Baia Mare
Roemenië - Baia Mare - Colegiul Tehnic Anghel Saligny
Roemenië - Baia Mare - Colegiul Tehnic „C.D. Nenitescu”
Roemenië - Baia Mare - LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MAREA
Roemenië - Baia Mare - Scoala Gimnaziala Bania
Roemenië - Baia Mare - Scoala gimnaziala Nicolae Balcescu Baia Mare
Roemenië - Baicoi - Liceul Tehnologic "Constantin Cantacuzino" Baicoi
Roemenië - Baleni, DB - Liceul Tehnologic Udrea Baleanu
Roemenië - Banita, HD - Banita Secondary School
Roemenië - Baraganu, CT - Scoala Gimnaziala Emil Garleanu Baraganu
Roemenië - Barlad - Clubul Copiilor "Spiru Haret" barlad
Roemenië - Barlad - Colegiul Tehnic "Al.I.Cuza"
Roemenië - Barlad - George Tutoveanu Middle School
Roemenië - Barlad - Liceul Tehnologic ,,Petru Rares"
Roemenië - Barlad - Scoala Gimnaziala de Arte ,,N. N. Tonitza"
Roemenië - BASESTI, MARAMURES - SCOALA GIMNAZIALA BASESTI, MARAMURES
Roemenië - Biled - LICEUL TEHNOLOGIC "PETRE MITROI"
Roemenië - Bistrita - Casa Corpului Didactic a Judetului Bistrita - Nasaud
Roemenië - Bistrita - Centrul Scolar de Educatie Incluziva Nr.1 Bistrita
Roemenië - Bistrita - Colegiul Tehnic Grigore Moisil
Roemenië - Bistrita - Gradinita cu P.P. nr.6 Bistrita
Roemenië - Bistrita - Liceul de Arte "Corneliu Baba"
Roemenië - Bistrita - Liceul Teoretic Sanitar
Roemenië - Bistrita - Scoala Gimnaziala Lucian Blaga Bistrita
Roemenië - Blaj, Alba county - National College Inochentie Micu Clain, Blaj
Roemenië - Blandiana, AB - Scoala Gimnaziala Blandiana
Roemenië - Boldesti-Scaeni, PH - Technological High School "Teodor Diamant", Boldesti-Scaeni, PH
Roemenië - BOROD, Bihor - LICEUL TEORETIC GABRIEL TEPELEA BORODP
Roemenië - Botosani - Children's Palace Botosani
Roemenië - Botosani - Colegiul National "Mihai Eminescu" Botosani
Roemenië - Botosani - Liceul cu Program Sportiv Botosani
Roemenië - Botosani - Liceul Teoretic "Grigore Antipa" Botosani
Roemenië - Botosani - LICEUL TEORETIC ,,GRIGORE ANTIPA,,
Roemenië - Botosani - Mihai Eminescu National College
Roemenië - Botosani - School No.7 Botosani
Roemenië - Botosani - Scoala Gimnaziala Nr.11 Botosani
Roemenië - Botosani - Scoala Gimnaziala nr.17 Botosani
Roemenië - Bradeanu, BZ - Scoala Gimnaziala Bradeanu
Roemenië - Bragadiru - Scoala Gimnaziala nr.1 Bragadiru
Roemenië - Braila - Colegiul National "Gh.Munteanu-Murgoci" Braila
Roemenië - Braila - Colegiul National Nicolae Balcescu
Roemenië - Braila - I.L.Caragiale
Roemenië - Braila - LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRAILA
Roemenië - Braila - Liceul Tehnologic Anghel Saligny Braila
Roemenië - Brăila - Liceul Tehnologic ”Constantin Brancusi”
Roemenië - Braila - Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" Braila
Roemenië - Braila - Liceul Teoretic Mihail Sebastian
Roemenië - Braila - PALATUL COPIILOR
Roemenië - Braila - SCOALA GIMNAZIALA "ECATERINA TEODOROIU"
Roemenië - Braila - Scoala gimnaziala ION BANCILA , BRAILA
Roemenië - Braila - Scoala Gimnaziala Unirea, Structura Valea Canepii, Braila
Roemenië - Braila - Scoala I.L.Caragiale
Roemenië - Brasov - C.N. "Grigore Moisil"
Roemenië - Brasov - Colegiul de Stiinte ale Naturii "Emil Racovita"
Roemenië - Brasov - Colegiul National "Andrei Saguna" Brasov
Roemenië - Brasov - Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Brasov
Roemenië - Brasov - Colegiul National Economic Andrei Barseanu
Roemenië - Brasov - Colegiul National Unirea Brasov Romania
Roemenië - Brasov - College of Natural Sciences "Emil Racovita"
Roemenië - Brasov - GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DINTISORI DE LAPTE NR.23
Roemenië - Brasov - Liceul de Arte Plastice " Hans Mattis-Teutsch"
Roemenië - Brasov - Mircea Cristea College
Roemenië - Braşov - Şcoala generală nr.5
Roemenië - Brasov - Scoala Gimnaziala Nr. 5
Roemenië - Brasov - Scoala Gimnaziala Nr.9 Nicolae Orghidan Brasov
Roemenië - Brasov - Scoala Profesionala Germana Kronstadt
Roemenië - Brașov 500313 - School No.9 ,,Nicolae Orghidan"
Roemenië - Breaza, PH - National Military College "Dimitrie Cantemir" Breaza
Roemenië - BROSTENI, MEHEDINTI - SCOALA GIMNAZIALA BROSTENI/MEHEDINTI
Roemenië - BUCECEA - LICEUL TEHNOLOGIC BUCECEA
Roemenië - Bucharest - Colegiul Tehnic "Carol I"
Roemenië - Bucharest - Colegiul Tehnic "Petru Maior"
Roemenië - Bucharest - Colegiul Tehnic Mihai Bravu
Roemenië - Bucharest - Emil Racovita National College
Roemenië - Bucharest - GIMNAZIALA SPECIALA NR.3
Roemenië - Bucharest - Gimnaziala Speciala pentru Deficienti de Vedere
Roemenië - Bucharest - High school “Marin Preda”
Roemenië - Bucharest - International Highschool of Bucharest
Roemenië - Bucharest - Liceul Teoretic Marin Preda
Roemenië - Bucharest - Scoala Gimnaziala nr. 95
Roemenië - Bucharest - SCOALA GIMNAZIALA NR.190
Roemenië - Bucharest - Scoala Gimnaziala Speciala pentru Deficienti de Vedere
Roemenië - Bucharest - Scoala Superioara Comerciala "Nicolae Kretzulescu"
Roemenië - Bucharest - Traian Vuia Highschool
Roemenië - Bucharest - “St. Mary “ Special Secondary School for The Hearing – Impaired
Roemenië - BUCSESTI, BC - SCOALA GIMNAZIALA BUCSESTI
Roemenië - Bucuresti - "TUDOR VLADIMIRESCU" Highschool
Roemenië - Bucuresti - Alexandru Ioan Cuza Theoretical Highschool
Roemenië - Bucuresti - Arts High School Dinu Lipatti
Roemenië - Bucuresti - Colegiul Economic "Costin C. Kiritescu" Bucuresti
Roemenië - Bucuresti - COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL"
Roemenië - Bucuresti - Colegiul National "Nichita Stanescu"
Roemenië - Bucuresti - Colegiul National ,,IULIA HASDEU"
Roemenië - Bucuresti - Colegiul National de Informatica Tudor Vianu
Roemenië - Bucuresti - Colegiul Naţional de informatică “Tudor Vianu"
Roemenië - Bucuresti - Colegiul National de informatică “Tudor Vianu"
Roemenië - Bucuresti - Colegiul National Gheorghe Lazar Bucuresti
Roemenië - Bucuresti - Colegiul National Gheorghe Sincai, Bucuresti
Roemenië - Bucuresti - Colegiul National Grigore Moisil
Roemenië - Bucuresti - Colegiul National Matei Basarab - Bucuresti
Roemenië - Bucuresti - Colegiul National Mihai Eminescu
Roemenië - Bucuresti - COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU
Roemenië - Bucuresti - Colegiul National Sfantul Sava
Roemenië - Bucuresti - Colegiul Naţional “Grigore Moisil”
Roemenië - Bucuresti - Colegiul Romano-Catolic Sfantul Iosif
Roemenië - Bucuresti - Colegiul Tehnic "Iuliu Maniu"
Roemenië - Bucuresti - Colegiul Tehnic Feroviar Mihai I
Roemenië - Bucuresti - College Technics MEDIA
Roemenië - Bucuresti - Elementary School Emil Racovita
Roemenië - Bucuresti - ELEMENTARY SCHOOL I.G.DUCA
Roemenië - Bucuresti - Eugen Lovinescu Theoretical High School
Roemenië - Bucuresti - GHEORGHE AIRINEI Vocational High School
Roemenië - Bucuresti - Gimnazial School no 311
Roemenië - Bucuresti - Knowledge Town
Roemenië - Bucuresti - Liceul cu Program Sportiv Mircea Eliade
Roemenië - Bucuresti - Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"
Roemenië - Bucuresti - Liceul Tehnologic "Dimitrie Gusti"
Roemenië - Bucuresti - Liceul Tehnologic de Metrologie „Traian Vuia”
Roemenië - Bucuresti - Liceul Tehnologic Electronica Industriala
Roemenië - Bucuresti - LICEUL TEHNOLOGIC ELIE RADU
Roemenië - Bucuresti - Liceul Teologic Adventist "Stefan Demetrescu"
Roemenië - BUCURESTI - LICEUL TEORETIC "JEAN MONNET
Roemenië - Bucuresti - Liceul Teoretic C. A. Rosetti
Roemenië - Bucuresti - Liceul Teoretic Decebal
Roemenië - Bucuresti - Liceul Teoretic Ion Barbu
Roemenië - Bucuresti - Liceul Teoretic Mihai Ionescu
Roemenië - Bucuresti - Liceul Teoretic Mihail Sadoveanu Bucuresti
Roemenië - Bucuresti - Liceul Teoretic Nicolae Iorga
Roemenië - Bucuresti - Mark Twain International School Bucharest
Roemenië - Bucuresti - School 5 Bucharest
Roemenië - Bucuresti - School TUDOR ARGHEZI
Roemenië - Bucuresti - SCOALA GIMNAZIALA NR. 307, BUCURESTI
Roemenië - Bucuresti - Scoala Gimnaziala Speciala ,,Sf. Nicolae', Bucuresti
Roemenië - Bucuresti - Școala 200 București
Roemenië - Bucuresti - Scoala Anastasia Popescu
Roemenië - Bucuresti - Scoala Gimnaziala "George Calinescu"
Roemenië - Bucuresti - Scoala Gimnaziala "Pia Bratianu"
Roemenië - Bucuresti - Scoala Gimnaziala "Serban Voda"
Roemenië - Bucuresti - SCOALA GIMNAZIALA "URUGUAY"
Roemenië - Bucuresti - Scoala Gimnaziala Luceafarul
Roemenië - Bucuresti - Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Targoviste
Roemenië - Bucuresti - Scoala Gimnaziala Nr 150
Roemenië - Bucuresti - Scoala Gimnaziala nr 308 Bucuresti
Roemenië - Bucuresti - Școala Gimnazială Nr. 10
Roemenië - Bucuresti - Scoala gimnaziala nr. 169
Roemenië - Bucuresti - Scoala Gimnaziala nr. 194
Roemenië - Bucuresti - Scoala Gimnaziala nr. 195
Roemenië - Bucuresti - Scoala Gimnaziala Nr. 3 Carei
Roemenië - Bucuresti - SCOALA GIMNAZIALA NR. 307
Roemenië - Bucuresti - Școala Gimnazială Nr.1
Roemenië - Bucuresti - Scoala Gimnaziala nr.193
Roemenië - Bucuresti - SCOALA GIMNAZIALA NR.40-BUCURESTI
Roemenië - Bucuresti - Scoala Gimnaziala Speciala nr.3, Bucuresti
Roemenië - Bucuresti - Secondery School No.156
Roemenië - Bucuresti - ”Dante Alighieri” High School
Roemenië - Buftea - Liceul Tehnologic "Dumitru Dumitrescu"
Roemenië - Buftea - Scoala Gimnaziala Nr. 1 - Buftea
Roemenië - Buftea, IF - Scoala nr.2 Buftea
Roemenië - Bumbesti - JIU - COLEGIUL MIHAI VITEAZUL
Roemenië - BUSTENI - Colegiul Ion Kalinderu, Scoala Sanatoriala , Busteni, PH
Roemenië - Busteni - Scoala Gimnaziala "Regina Elisabeta"
Roemenië - Buzau - CASA CORPULUI DIDACTIC BUZAU
Roemenië - Buzau - Colegiul National BP Hasdeu Buzau
Roemenië - Buzau - Colegiul National Mihai Eminescu
Roemenië - Buzau - Liceul PrimaSchool Buzau
Roemenië - Buzau - Liceul Tehnologic ,,Grigore C. Moisil"
Roemenië - Buzau - Liceul Tehnologic C. Nenitescu Buzau
Roemenië - Buzau - Liceul Tehnologic Meserii si Servicii
Roemenië - Buzau - LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN "BUZAU
Roemenië - Buzau - School George Emil Palade Buzau
Roemenië - Buzau - Scoala Gimnaziala "George Emil Palade" Buzau
Roemenië - Buzau - ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,SFANTUL APOSTOL ANDREI,,
Roemenië - Buzau - SCOALA GIMNAZIALA CISLAU
Roemenië - Buzau - Spiru Haret Pedagogical High School
Roemenië - Buzias - Liceul Teoretic Vidra
Roemenië - Caiuti Bacau - Scoala Gimnaziala Caiuti
Roemenië - CAJVANA - LICEUL TEHNOLOGIC
Roemenië - CAJVANA - LICEUL TEHNOLOGIC
Roemenië - Calarasi - Liceul "Danubius" Calarasi
Roemenië - Campia Turzii, Cluj - Scoala Gimnaziala "Avram Iancu" Campia Turzii / Cluj
Roemenië - Campina - Colegiul Tehnic Constantin Istrati
Roemenië - Campu-Lung Moldovenesc - Scoala Gimnaziala ,,George Voevidca"
Roemenië - CAMPULUNG/ARGES - COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG/ARGES
Roemenië - Caracal - COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU
Roemenië - Caracal - Colegiul Naţional Ioniţă Asan
Roemenië - Caracal - College Technical MATEI BASARAB
Roemenië - Caracal - Scoala Gimnaziala Gheorghe Magheru Caracal
Roemenië - Caracal - Scoala Gimnaziala nr. 2 Caracal
Roemenië - Caransebes - Liceul Tehnologic Dacia Caransebes
Roemenië - CARCEA, DOLJ - LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN IANCULESCU CARCEA, DOLJ
Roemenië - Carei - Liceul Teoretic Carei
Roemenië - Carei - Scoala Gimnaziala "Vasile Lucaciu" Carei
Roemenië - Carei - Scoala Gimnaziala Nr. 29 "Mihai Viteazul" Constanta
Roemenië - Caseiu, Cluj - Scoala Gimnaziala Caseiu, jud. Cluj
Roemenië - Catelu-Glina, IF - Scoala Gimnaziala Nr.2 Catelu-Glina
Roemenië - Cernica, IF - Scoala Gimnaziala nr. 2
Roemenië - Chiojdu, Buzau - SCOALA GIMNAZIALA,,C.GIURESCU" CHIOJDU
Roemenië - Chislaz, Bihor - Scoala Gimnaziala Nr.1 Chislaz
Roemenië - Cimpineanca, Vrancea - Scoala Gimnaziala ,,Ioan Cimpineanu" Cimpineanca
Roemenië - Ciolpani, IF - Scoala Gimnazialanr.1 Ciolpani
Roemenië - Ciorogarla, Ilfov - Liceul Tehnologic Pamfil Seicaru, Ciorogarla, Ilfov
Roemenië - Ciorogarla, Ilfov - Scoala Gimnaziala Nr 1 Ciorogarla/ Ilfov
Roemenië - Cisnadie - SCOALA GIMNAZIALA NR.2 CISNADIE JUD. SIBIU
Roemenië - Cisnadie - SCOALA GIMNAZIALA NR.3 CISNADIE
Roemenië - Ciurila, CJ - Scoala Gimnaziala Ciurila
Roemenië - Clinceni - Liceul cu cls. I-XII
Roemenië - Cluj - Transylvania College, Cluj-Napoca
Roemenië - Cluj-Napoca - Casa Corpului Didactic Cluj
Roemenië - Cluj-Napoca - Colegiul Economic Iulian Pop Cluj-Napoca
Roemenië - Cluj-Napoca - Colegiul Tehnic de Transporturi ,,Transilvania"
Roemenië - Cluj-Napoca - Constantin Brancusi Secondary School
Roemenië - Cluj-Napoca - Gradinita cu Program Prelungit ,,Raza de Soare" Cluj-Napoca
Roemenië - Cluj-Napoca - Liceul de Arte Vizuale Ladea,Cluj-Napoca
Roemenië - Cluj-Napoca - Liceul Tehnologic "Alexandru Borza" Cluj-Napoca, Romania
Roemenië - Cluj-Napoca - Liceul Teoretic Gheorghe Sincai Cluj-Napoca
Roemenië - Cluj-Napoca - ŞCOALA GIMNAZIALĂ CONSTANTIN BRÂNCUŞI
Roemenië - Cluj-Napoca - Scoala Gimnazială Ion Agarbiceanu
Roemenië - Cluj-Napoca - Scoala Gimnaziala Octavian Goga Cluj-Napoca
Roemenië - Cochirleanca, Buzau - Scoala Gimnaziala Cochirleanca - Buzau
Roemenië - Codlea - Colegiul Tehnic Simion Mehedinti
Roemenië - Codlea - LICEUL TEORETIC CODLEA
Roemenië - Cojasca, Dambovita - Scoala Gimnaziala Cojasca, Jud. Dambovita
Roemenië - Com. Ghimpați - Școala Gimnazială nr. 1 Ghimpați
Roemenië - Comarnic, PH - Children's Club "Martha Bibescu"
Roemenië - Comuna Budeasa - ȘcoalaGimnaziala Nr.1 Budeasa
Roemenië - COMUNA RIU SADULUI - SCOALA GIMNAZIALA RIU SADULUI
Roemenië - Constanta - Aurel Vlaicu Secondary School
Roemenië - Constanta - Colegiul Comercial ʺCarol Iʺ
Roemenië - Constanta - Colegiul National ʺMircea cel Batranʺ
Roemenië - Constanta - Colegiul Tehnic Energetic
Roemenië - Constanta - Jean Bart Secondary School No.5
Roemenië - Constanta - Liceul cu Program Sportiv "Nicolae Rotaru" Constanta
Roemenië - Constanta - Liceul Tehnologic "Gheorghe Duca"
Roemenië - Constanta - Liceul Tehnologic C. A. Rosetti
Roemenië - Constanta - Liceul Tehnologic Dimitrie Leonida
Roemenië - Constanta - Liceul Tehnologic Independenta-Constanta
Roemenië - Constanta - Liceul Teoretic "Ovidius" Constanta
Roemenië - Constanta - Liceul Teoretic "Traian", Constanta
Roemenië - Constanta - Liceul Teoretic Carmen Sylva
Roemenië - Constanta - Pontica Technica College of Constanta
Roemenië - Constanta - School no 11 Dr.Constantin Angelescu
Roemenië - Constanta - Scoala gimnaziala nr 11 dr Constantin Angelescu
Roemenië - Constanta - SCOALA GIMNAZIALA NR. 20 GALATI
Roemenië - Constanta - Scoala Gimnaziala nr.6 "Nicolae Titulescu" Constanta
Roemenië - Copaceni, IF - Scoala Gimnaziala nr.1 Copaceni
Roemenië - Copsa Mica - Liceul Tehnologic "Nicolae Teclu" Copsa Mica
Roemenië - CORLATEL, Mehedinti - SCOALA GIMNAZIALA CORLATEL
Roemenië - Cornetu, Ilfov - Sc. Gimnaziala Nr. 1 Cornetu
Roemenië - COROCAIESTI - SUCEAVA - SCOALA GIMNAZIALA COROCAIESTI - SUCEAVA
Roemenië - Cotofenii din Dos, Dolj - Scoala Gimnaziala Cotofenii din Dos
Roemenië - Covasna - Liceul teoretic Mircea Eliade Intorsura Buzaului
Roemenië - Craiova - "George Bibescu" Technological High School
Roemenië - Craiova - Children Palace Craiova
Roemenië - Craiova - Colegiul "Stefan Odobleja", Craiova
Roemenië - Craiova - Colegiul National Elena Cuza, Craiova
Roemenië - Craiova - Colegiul Tehnic Costin D.Nenițescu
Roemenië - Craiova - Constantin Brancusi, Technical College
Roemenië - Craiova - Liceul de Arte "Marin Sorescu"
Roemenië - Craiova - Mircea Eliade Secondary School
Roemenië - Craiova - National College "Carol I", Craiova, Romania
Roemenië - Craiova - Nicolae Titulescu Secondary School
Roemenië - Craiova - Palatul Copiilor Craiova
Roemenië - Craiova - Scoala Gimnaziala "Ion Tuculescu" Craiova, Romania
Roemenië - Craiova - Scoala Gimnaziala "Nicolae Romanescu"
Roemenië - Craiova - Secondary School Sf.Dumitru
Roemenië - Craiova 200170 - Colegiul Tehnic Energetic, Craiova
Roemenië - CRISTESTI - LICEUL TEHNOLOGIC CRISTESTI
Roemenië - Cristesti, Iasi - Liceul Tehnologic Cristesti
Roemenië - Cristesti, Iasi - NO. 1 SECONDARY SCHOOL CRISTESTI, BOTOSANI
Roemenië - Cristian, Sibiu - Gymnazial School of Cristian, Sibiu county
Roemenië - Cuci, Mures - SCOALA GIMNAZIALA CU CLS. I-VIII CUCI
Roemenië - Cuza Voda, Calarasi - Scoala gimnaziala nr. 1 Cuza Voda Calarasi Romania
Roemenië - DANEASA, Olt - SCOALA GIMNAZIALA BERINDEI-DANEASA, jud. Olt
Roemenië - DANESTI, GORJ - SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DANESTI - GORJ
Roemenië - Dej, Cluj - Scoala Gimnaziala ,,Mihai Eminescu" Dej
Roemenië - Dej, Cluj - scoala gimnaziala speciala dej
Roemenië - Deveselu, Olt - Școala Gimnazială Deveselu -Olt
Roemenië - Dorohoi, BT - SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL "SF. IOAN IACOB"
Roemenië - Dr. Tr. Severin - Scoala Gimnaziala nr. 15
Roemenië - Dragaesti-Pamanteni, Dambovita - Scoala Gimnaziala Dragaesti-Pamanteni, judet Dambovita
Roemenië - Dragasani, Valcea - Colegiul National GIB MIHAESCU Dragasani, Valcea
Roemenië - DRAGHICENI, Olt - SCOALA GIMNAZIALA DRAGHICENI
Roemenië - Dragomiresti Vale, IF - Liceul Tehnologic Vintila Bratianu
Roemenië - Dragotesti-Corobai, Gorj - Romania, Scoala Dragotesti-Corobai
Roemenië - Drobeta Turnu Severin - Colegiul National Pedagogic STEFAN ODOBLEJA
Roemenië - Drobeta Turnu Severin - Colegiul National ”Traian”
Roemenië - Drobeta Turnu Severin - Colegiul Tehnic Lorin Salagean
Roemenië - Drobeta Turnu Severin - Liceul de Arte I. St. Paulian Drobeta Turnu Severin
Roemenië - Drobeta Turnu Severin - Scoala Gimnaziala Constantin Negreanu Drobeta Turnu Severin
Roemenië - Drobeta-Turnu Severin 220174 - Scoala Gimnaziala ”Constantin Negreanu”
Roemenië - Dumbrăveni,Suceava - Liceul Tehnologic ,, Mihai Eminescu''
Roemenië - DUMBRAVITA - GRADINITA CU PN DUMBRAVITA
Roemenië - Eforie Nord - Scoala Gimnaziala nr.1 Eforie Nord
Roemenië - Eforie Sud - Liceul teoretic "Carmen Sylva"
Roemenië - Fagaras - Scoala Gimnaziala Ovid Densusianu Fagaras
Roemenië - Faget, TM - Liceul Teoretic "Traian Vuia "
Roemenië - Falticeni - Colegiul National "Nicu Gane"
Roemenië - Fântânele, Iasi - Technological High School of Fantanele (Iasi)
Roemenië - Farcasele, Olt - Secondary School of Farcasele
Roemenië - Fetesti - liceul tehnologic de industrie alimentara
Roemenië - Filipestii de Padure, PH - Liceul Teoretic, comuna Filipestii de Padure
Roemenië - Floresti, Cluj - Scoala Gimnaziala,,Gheorghe Sincai''Floresti jud.Cluj
Roemenië - Floresti, Prahova - Scoala Gimnaziala Gh.Sincai Floresti
Roemenië - Focsani - "Duiliu Zamfirescu"
Roemenië - Focsani - Colegiul Tehnic Edmond Nicolau
Roemenië - Focsani - Liceul Tehnologic "G.G.Longinescu" Focsani
Roemenië - Focșani - Școala Gimnazială ION BASGAN
Roemenië - Focsani - scoala gimnaziala nr.3 focsani/vrancea/ romania
Roemenië - Fundulea - LICEUL TEHNOLOGIC NR.1
Roemenië - Gadinti- Neamt - Scoala Gimnaziala, Comuna Gadinti
Roemenië - Galati - COLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA"ËLENA DOAMNA"'
Roemenië - Galati - Colegiul Economic "Virgil Madgearu"
Roemenië - Galati - Colegiul Economic "Virgil Madgearu" Municipiul Ploiesti
Roemenië - Galati - Colegiul National "Alexandru Ioan Cuza", Galati
Roemenië - Galati - Colegiul Naţional “Costache Negri”
Roemenië - Galati - Colegiul Tehnic Radu Negru Galati
Roemenië - Galati - Liceul de Arte "Dimitrie Cuclin"
Roemenië - Galati - Liceul de Arte ʺDimitrie Cuclinʺ
Roemenië - GALATI - LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 COROD, GALATI
Roemenië - Galati - Liceul tehnologic Simion Mehedinti
Roemenië - Galati - Romania, Secondary school "Grigore Moisil" - Galati
Roemenië - Galati - Scoala ,,Constantin Gh. Marinescu ʺ
Roemenië - Galati - Scoala Gimnaziala "Constantin Gh. Marinescu"
Roemenië - Galati - Scoala Gimnaziala "Mihail Sadoveanu"
Roemenië - Galaţi - Scoala Miron COSTIN
Roemenië - Galati - Technological High “Simion Mehedinti”
Roemenië - Galati - Universitatea Dunarea de Jos Galati
Roemenië - Gherla - Liceul Tehnologic Gherla
Roemenië - Giurgiu - Liceul Teoretic Tudor Vianu Giurgiu
Roemenië - Giurgiu - Scoala Gimnaziala Savin Popescu
Roemenië - Giurgiu - Seminarul Teologic ,,Teoctist Patriarhul" giurgiu
Roemenië - Gologanu, VN - Scoala Gimnaziala,, Profesor General Gheorghe Gherghiu" Gologanu
Roemenië - Gruiu, IF - Scoala Gimnaziala nr.1 Gruiu
Roemenië - GURGHIU - COLEGIUL SILVIC GURGHIU
Roemenië - Habeni, Dambovita - Scoala Gimnaziala Habeni, Dambovita, Romania
Roemenië - HALINGA,MEHEDINTI - LICEUL TEHNOLOGIC HALINGA,HALINGA,MEHEDINTI
Roemenië - Halmagiu - LICEUL TEHNOLOGIC MOGA VOIEVOD
Roemenië - Hirlau - Scoala Gimnaziala Petru Rares
Roemenië - Horlesti-Rediu, Vaslui - Scoala Horlesti-Rediu
Roemenië - Hunedoara - Colegiul Tehnic "Matei Corvin" Hunedoara
Roemenië - Iasi - "Vasile Alecsandri" High School
Roemenië - Iasi - Colegiul Economic Administrativ Iasi
Roemenië - Iasi - Colegiul National "Garabet Ibraileanu" Iasi
Roemenië - Iasi - COLEGIUL NATIONAL IASI
Roemenië - Iasi - Costache Negruzzi High School
Roemenië - Iasi - GR.CUV.PARASCHEVA,IASI,ROMANIA
Roemenië - Iasi - Liceul Teoretic de Informatica Grigore Moisil Iasi
Roemenië - Iasi - SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA
Roemenië - Iasi - Scoala Gimnaziala Rediu
Roemenië - Iasi - The "Mihail Sturdza" Technical College
Roemenië - Iernut - Liceul Tehnologic Iernut
Roemenië - Ilfov - Scoala Gimnaziala Dragomiresti
Roemenië - Iratosu - Scoala Gimnaziala Comuna Iratosu
Roemenië - Isvoarele, Giurgiu - Scoala Gimnaziala "Stolnicul Constantin Cantacuzino" Isvoarele
Roemenië - Izbiceni, Olt - Scoala Gimnaziala Izbiceni
Roemenië - Izvoarele - Liceul Tehnologic Izvoarele
Roemenië - Jilava, IF - Scoala Gimnaziala nr 2 Jilava
Roemenië - Jimbolia - SCOALA GIMNAZIALA JIMBOLIA
Roemenië - Josenii Birgaului, BN - Scoala Gimnaziala Josenii Birgaului
Roemenië - Judeţul Iaşi 707405 - SCOALA GIMNAZIALA REDIU
Roemenië - Leu, Dolj - Scoala gimnaziala Leu
Roemenië - Liliesti Baicoi, Prahova - Scoala Gimnaziala Liliesti Baicoi, Prahova
Roemenië - Liteni, SV - Varnav Iorgu Liteanu technological high school
Roemenië - loc. Adâncata, jud. Suceava - Școala Gimnazială ”Ioan Băncescu”
Roemenië - Ludus - Clubul Copiilor Ludus
Roemenië - Ludus - Scoala Gimnaziala "Ioan Vladutiu"
Roemenië - Ludus - Scoala Gimnaziala Nr 1. Ludus
Roemenië - Luduș 545200 - Școala Gimnazială Ioan Vlăduțiu
Roemenië - Lugoj - COLEGIUL NATIONAL "CORIOLAN BREDICEANU" LUGOJ, ROMANIA
Roemenië - Lugoj - Liceul Tehnologic "Aurel Vlaicu" Lugoj
Roemenië - Lugoj - Scoala Gimnaziala "Eftimie Murgu" Lugoj
Roemenië - Lugoj - Scoala Gimnaziala Nr.4 Lugoj
Roemenië - Lugoj - Scoala Gimnaziala"Anisoara Odeanu" Lugoj
Roemenië - Luna, Cluj - Scoala Gimnaziala Luna
Roemenië - Lunca Ilvei - Scoala Gimnaziala nr.1
Roemenië - Macin, Tulcea - Liceul Teoretic "Gh. M. Murgoci" - Gradinita cu P.P. nr.4 Macin/ Tulcea
Roemenië - MAGURELE- ILFOV - LICEUL TEORETIC ,,HORIA HULUBEI"- MAGURELE- ILFOV
Roemenië - Mandra, Brasov - Scoala Gimnaziala Mandra, jud. Brasov, Romania
Roemenië - Manesti, Prahova - Scoala gimnaziala Gheorghe Dibos Manesti, Prahova
Roemenië - Mangalia - Liceul Teoretic Callatis
Roemenië - Margaritesti, Olt - Scoala Gimnaziala Margaritesti - Olt
Roemenië - Margineni-Slobozia, Olt - Scoala Gimnaziala ,,Gh. Popescu" Margineni-Slobozia
Roemenië - Maxineni - Liceul tehnologic ”Matei Basarab”
Roemenië - Medgidia - Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu" Medgidia
Roemenië - Medgidia - SCOALA GIMNAZIALA MIRCEA DRAGOMIRESCU MEDGIDIA
Roemenië - Medias - Colegiul Tehnic Mediensis Medias
Roemenië - Micesti, Arges - Scoala Gimnaziala Nr. 1 Micesti
Roemenië - Micula, Satu Mare - Scoala Gimnaziala "Gellert Sandor" Micula, Satu Mare
Roemenië - Miercurea Ciuc - Colegiul National "Octavian Goga" Miercurea Ciuc
Roemenië - Mihai Viteazu,Cluj - Scoala Gimnaziala ,,Mihai Voda,, comuna Mihai Viteazu, jud. Cluj
Roemenië - Milcovu din Deal, VN - Scoala Gimnaziala Milcovu din Deal
Roemenië - Mioveni - Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu Mioveni, Arges
Roemenië - Mirosi - SCOALA GIMNAZIALA "PROF. EMIL NEGOITA" MIROSI
Roemenië - Mizil, PH - Grigore Tocilescu Theoretical High School
Roemenië - Mizil, PH - Scoala Sfanta Maria Mizil
Roemenië - Moara Vlasiei, IF - Scoala Gimnaziala nr.1 Moara Vlasiei
Roemenië - Mogosoaia - Scoala gimnaziala nr.1 Mogosoaia
Roemenië - Moinesti - SCOALA GIMNAZIALA "ALEXANDRU SEVER"
Roemenië - Moreni - Liceul Teoretic I.L.Caragiale, Moreni
Roemenië - Mures - Scoala Gimnaziala Sanger MS
Roemenië - Nasaud - Colegiul Economic Nasaud
Roemenië - Nasaud - Colegiul National "George Cosbuc" Nasaud
Roemenië - Nasaud, Bistrita Nasaud - Colegiul Sivic Transilvania
Roemenië - Neamt - LICEUL CU PROGRAM SPORTIV
Roemenië - Nedelea - Prahova - scoala speciala profesionala Nedelea - Prahova
Roemenië - Nojorid- Bihor - Scoala Gimnaziala nr.1 Nojorid
Roemenië - NUCET, DB - SCOALA GIMNAZIALA NUCET
Roemenië - Ocnele Mari - Scoala Gimnaziala Costea Marinoiu
Roemenië - Oltenita - Liceul Teoretic "Neagoe Basarab"
Roemenië - Onesti - Colegiul Tehnic "Gheorghe Asachi"
Roemenië - Onesti - Colegiul Tehnic Gh. Asachi
Roemenië - Or. Victoria - Colegiul tehnic, D.r.Alexandru Barbat" -C.S.E.I. VICTORIA
Roemenië - Oradea - C.T. ,, Mihai Viteazul,, Oradea
Roemenië - Oradea - Colegiul National "Mihai Eminescu" Oradea
Roemenië - Oradea - Colegiul Tehnic "Traian Vuia"
Roemenië - Oradea - Gradinita cu Program Prelungit nr.34 Oradea
Roemenië - Oradea - LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC ,,N. IORGA''
Roemenië - Oradea - Liceul Teologic Romano Catolic Szent Laszlo Oradea
Roemenië - Oradea - Liceul Teoretic "Aurel Lazar"
Roemenië - Oradea - Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Oradea
Roemenië - Oradea - National College Emanuil Gojdu
Roemenië - Oradea - Scoala Gimnaziala "Oltea Doamna"
Roemenië - Oradea - Scoala Gimnaziala Dacia Oradea
Roemenië - Oradea - Scoala Gimnaziala Octavian Goga Oradea
Roemenië - ORASTIE - COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU
Roemenië - Orastie - Scoala Gimnaziala "Dr.Aurel Vlad"
Roemenië - Oravita - Scoala Gimnaziala "Romul Ladea", Oravita
Roemenië - Osica de Sus, Olt - "Ion Gh. Rosca" High School
Roemenië - Otopeni, IF - Theoretical Hight School "Ioan Petrus"
Roemenië - Papiu Ilarian, Mures - Papiu Ilarian Secondary School
Roemenië - Pascani - Children's Club Pascani (Clubul Copiilor Pascani)
Roemenië - Pascani - Scoala Gimnaziala Speciala Pascani
Roemenië - Pascani, Iasi - Colegiul National "Mihail Sadoveanu"
Roemenië - Pascani, Iasi - LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC ,,N. IORGA''
Roemenië - Pascani, Iasi - School ”Iordache Cantacuzino”
Roemenië - Pascani, Iasi - ŞCOALA GIMNAZIALĂ GÎŞTEŞTI
Roemenië - Pascani, Iasi county, 705200 - Clubul Copiilor Pascani
Roemenië - Pascani, Iasi, 705200 - Secondary School "Iordache Cantacuzino"
Roemenië - Patrauti, SV - Scoala Gimnaziala Patrauti
Roemenië - PETRESTI, DB - SCOALA GIMNAZIALA PETRESTI, DAMBOVITA
Roemenië - Petrila - Colegiul Tehnic Constantin Brancusi
Roemenië - Petrila - Secundary School I. D. Sirbu- Petrila
Roemenië - Petrosani - COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA
Roemenië - Petrosani, HD - COLEGIUL ECONOMIC ,,HERMES"
Roemenië - Petrosani, HD - No.7 secondary school petrosani
Roemenië - Petrosani, HD - Scoala Gimnaziala "I.G.Duca"
Roemenië - Piatra Neamt - CENTRUSCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA ALEXANDRU ROSCA
Roemenië - Piatra Neamt - Colegiul Naţional "Petru Rareş"
Roemenië - Piatra Neamt - Colegiul National Calistrat Hogas
Roemenië - Piatra Neamt - Colegiul National de Informatica Piatra Neamt
Roemenië - Piatra Neamt - Colegiul Tehnic "Gheorghe Cartianu"
Roemenië - Piatra Neamt - Gheorghe Cartianu
Roemenië - Piatra Neamt - Liceul Tehnologic Economic Administrativ Piatra Neamt
Roemenië - Piatra Neamt - National College of Computer Science
Roemenië - Piatra Neamt - SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 PIATRA NEAMT
Roemenië - Piatra Neamt - Scoala gimnaziala nr.2 Piatra Neamt
Roemenië - Piatra Olt - Liceul Tehnologic Piatra Olt
Roemenië - Piatra Soimului, Neamt - Scoala Gimnaziala Comuna Piatra Soimului
Roemenië - PIATRA-NEAMT - SCOALA POSTLICEALA SANITARA PIATRA-NEAMT
Roemenië - Piatra-Neamt, Neamt county, 610004 - COLEGIUL NATIONAL „CALISTRAT HOGAS„ PIATRA-NEAMT
Roemenië - Pitesti - Colegiul National Alexandru Odobescu
Roemenië - Pitesti - Colegiul Tehnic Costin D Nenitescu
Roemenië - Pitesti - Liceul Tehnologic "Mihai Viteazul" Pitesti
Roemenië - Pitesti - Liceul Tehnologic Dacia
Roemenië - Pitesti - Liceul Tehnologic,, C.Brancusi,,
Roemenië - PItesti - Palatul Copiilor Pitești
Roemenië - PItesti - SCOALA GIMNAZIALA "AL.DAVILA"
Roemenië - Pitesti - Scoala Gimnaziala "Adrian Paunescu"
Roemenië - Ploiesti - Colegiul National "Alexandru Ioan Cuza"
Roemenië - Ploiesti - Colegiul National "I.L.Caragiale" Ploiesti
Roemenië - PLOIESTI - COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI
Roemenië - Ploiesti - Colegiul National "Nichita Stanescu"
Roemenië - Ploiesti - Colegiul National Alexandru Ioan Cuza
Roemenië - Ploiesti - Colegiul National Jean Monnet Ploiesti
Roemenië - Ploiesti - Colegiul Tehnic "Lazar Edeleanu"
Roemenië - Ploiesti - Colegiul Tehnic "Toma N. Socolescu" Ploiesti
Roemenië - Ploiesti - Liceu Tehnologic de Servicii Sfantul Apostol Andrei
Roemenië - Ploiesti - Liceul Tehnologic "1 Mai" Ploiesti ,Romania
Roemenië - Ploiesti - Liceul Tehnologic Anghel Saligny
Roemenië - Ploiesti - Scoala Gimnaziala "Grigore Moisil"
Roemenië - Ploiesti - Scoala Gimnaziala ,,Andrei Muresanu" Ploiesti Prahova
Roemenië - Ploiesti - Scoala Gimnaziala Anton Pann Ploiesti Romania
Roemenië - Ploiesti - Școala Gimnazială Sfânta Vineri Ploiești
Roemenië - Ploiesti - Secondary School Toma Caragiu
Roemenië - Ploiesti - Technical College "Toma N. Socolescu"
Roemenië - Ploiești, 100466 - Toma Socolescu Technical High-school
Roemenië - Poduri, Bacau - SCOALA GIMNAZIALA BUCSESTI
Roemenië - Poeni - Scoala Gimnaziala nr 1 Poeni
Roemenië - Pogana - SCOALA GIMNAZIALA NR.1 POGANA
Roemenië - Pogonesti - Scoala gimnaziala Dimitrie Negrutiu" Pogonesti
Roemenië - Popești - Școala gimnazială Profesor Doctor General Gheorghe V Zaharia
Roemenië - Popesti - SCOALA GIMNAZIALA PROFESOR DOCTOR GENERAL GHEORGHE V. ZAHARIA POPESTI
Roemenië - Popesti-Leordeni - Liceul Teoretic ,,Radu Popescu" Popesti -Leordeni
Roemenië - Popeşti-Leordeni - Liceul Teoretic Radu Popescu
Roemenië - Popesti-Leordeni - Secondary School Ioan Badescu
Roemenië - POTCOAVA, Olt - HIGH SCHOOL" ȘTEFAN DIACONESCU" POTCOAVA
Roemenië - PRUNDU/GIURGIU - LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 PRUNDU
Roemenië - Pui, HD - Scoala Gimnaziala Pui
Roemenië - Puiesti, Vaslui - Liceul Tehnologic sat Puiesti Vaslui
Roemenië - Racovita - Scoala Gimnaziala Racovita
Roemenië - Ramnicu Sarat - Şcoala cu clasele I – VIII nr. 1
Roemenië - Ramnicu Sarat - Scoala Gimnaziala Nr. 1- Ramnicu Sarat
Roemenië - Ramnicu Valcea - Colegiul National "Mircea cel Batran"
Roemenië - Ramnicu Valcea - Colegiul National de Informatica "Matei Basarab"
Roemenië - Ramnicu Valcea - Liceul Tehnologic Henri Coanda Rm. Valcea
Roemenië - Ramnicu-Sarat, Buzau - CN Alexandru Vlahuta R Sarat
Roemenië - Ramnicu-Sarat, Buzau - Liceul Teoretic "Stefan cel Mare"
Roemenië - Ramnicu-Sarat, Buzau - Scoala gimnaziala "Vasile Cristoforeanu" Ramnicu-Sarat, Buzau
Roemenië - Rasinari - Scoala Gimnaziala "S. P. Barcianu" Rasinari, Romania
Roemenië - Resca, Dobrosloveni, OLT - Resca/Dobrosloveni School
Roemenië - Resita - Liceul Teoretic Traian Vuia
Roemenië - Resita, Caras-Severin - “Traian Vuia”, Resita High School
Roemenië - Rimnicu Valcea - National College "Mircea cel Batran"
Roemenië - Roman - Colegiul Tehnic "Petru Poni " Roman
Roemenië - Roman - Colegiul Tehnic Danubiana
Roemenië - Roman, Neamt - Colegiul National "Roman-Voda"
Roemenië - Roman, Neamt - Colegiul Tehnic "Miron Costin" Roman
Roemenië - Roman, Neamt - Colegiul Tehnic "Petru Poni "
Roemenië - Roman, Neamt - Scoala gimnaziala "Vasile Alecsandri"
Roemenië - Roman, Neamt - Secondary School Mihai Eminescu
Roemenië - Roseti, Calarasi - Scoala gimnaziala "Iancu Rosetti" Roseti Calarasi Romania
Roemenië - Rosia Jiu Farcasesti - Liceul Tehnologic Rosia Jiu Farcasesti
Roemenië - Rosiori de Vede - Colegiul National "Anastasescu
Roemenië - Roșiori de Vede, 145100 - TEHNOLOGICAL HIGH SCHOOL VIRGIL MADGEARU
Roemenië - Rosiorii de Vede - Colegiul National "Anastasescu"
Roemenië - Rosiorii de Vede - Liceul Tehnologic „Virgil Madgearu”
Roemenië - Rosiorii de Vede - Scoala Gimnaziala "Alexandru Deparateanu" Rosiorii de Vede
Roemenië - Rosiorii de Vede - Scoala Gimnaziala Dan Berindei
Roemenië - Rosiorii de Verde - LICEUL TEHNOLOGIC "VIRGIL MADGEARU" ROSIORI DE VEDE
Roemenië - Rosiorii deb Vede - Colegiul Tehnic Anghel Saligny
Roemenië - Rosu-Chiajna - Liceul Tehnologic Doamna Chiajna
Roemenië - RUSANESTI, Olt - SCOALA GIMNAZIALA NR 2 RUSANESTI
Roemenië - Sabaoani - Liceul Teoretic Vasile Alecsandri
Roemenië - Salaj - Scoala Gimnazială Nr. 1 Ip
Roemenië - Sanduleni - Scoala Gimnaziala Nr. 1 SANDULENI
Roemenië - Sannicoara, Cluj - Liceul Tehnologic "Stefan Pascu" Apahida, Scoala Gimnaziala Sannicoara, Cluj
Roemenië - Sapoca - Scoala Gimnaziala Sapoca
Roemenië - Satu Mare - Colegiul Economic "Gheorghe Dragoş"
Roemenië - Satu Mare - Colegiul National "Doamna Stanca"
Roemenië - Satu Mare - Colegiul National Ioan Slavici Satu Mare
Roemenië - Satu Mare - Colegiul National ”Mihai Eminescu”
Roemenië - Satu Mare - Colegiul Tehnic de Transporturi si Telecomunicatii "Ion I.C.Bratianu"
Roemenië - Satu Mare - gpp dumbrava minunata satu mare
Roemenië - Satu Mare - Gradinita cu program prelungit nr 33 Satu Mare
Roemenië - Satu Mare - Liceul Teoretic German "Johann Ettinger"
Roemenië - Satu Mare - Scoala Gimnaziala Balcescu Petofi Satu Mare
Roemenië - Satu Mare - Scoala Gimnaziala Dr Vasile Lucaciu
Roemenië - Satu-Mare - Colegiul Tehnic ʺElisa Zamfirescuʺ
Roemenië - Scheia - Suceava - Scoala Gimnaziala "D. Pacurariu" Scheia - Suceava, Romania
Roemenië - Sebeș, 515800 - Liceul Tehnologic Sebes
Roemenië - Sfantu Gheorghe, CV - Ady Endre Gimnazial School
Roemenië - Sfantu Gheorghe, CV - Székely Miko Theoretical High School
Roemenië - Sibiu - August Treboniu Laurian High School
Roemenië - Sibiu - Colegiul National "Samuel von Brukenthal"
Roemenië - Sibiu - Colegiul Agricol Daniil Popovici Barcianu Sibiu
Roemenië - Sibiu - Colegiul Tehnic Independenta
Roemenië - Sibiu - Liceul Teoretic Onisifor Ghibu Sibiu
Roemenië - Sibiu - National College "Samuel von Brukenthal"
Roemenië - Sighetu Marmatiei, MM - Scoala Gimnaziala"Dr.Ioan Mihalyi de Apsa"
Roemenië - Simeria - Colegiul Tehnic de ransport Feroviar Anghel Salgny
Roemenië - Simian - Liceul Tehnologic "Tudor Vladimirescu"
Roemenië - Siminicea - Școala Gimnazială Siminicea
Roemenië - Simleul-Silvaniei, Salaj - Scoala Gimnaziala "Silvania"
Roemenië - Siret - Colegiul Tehnic "Laţcu Vodă" Siret
Roemenië - Sisesti - Vocational High School Sfantul Apostol Andrei
Roemenië - Slatina - Colegiul National Ion Minulescu Slatina
Roemenië - Slatina - Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu
Roemenië - Slatina - Colegiul Tehnic "Alexe Marin"
Roemenië - Slatina, Olt - Liceul cu Program Sportiv Slatina
Roemenië - Slatina, Olt - Scoala Gimnaziala "Stefan Protopopescu" Slatina , Olt
Roemenië - Slatina, Olt - SCOALA GIMNAZIALA NR.3 SLATINA
Roemenië - Slobozia - Liceul Tehnologic "Inaltarea Domnului" Slobozia
Roemenië - Slobozia - scoala gimnaziala nr 5 slobozia
Roemenië - Smeura, Mosoaia - Gradinita Altina
Roemenië - Snagov, IF - Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu
Roemenië - Stefanesti - LICEUL TEHNOLOGIC DINU BRATIANU
Roemenië - Stefanesti Arges - Liceul Tehnologic "Dinu Bratianu" Stefanesti
Roemenië - STEFANESTII DE JOS ILFOV - SCOALA GIMNAZIALA NR.1 STEFANESTII DE JOS ILFOV
Roemenië - Suceava - C. N. Stefan cel Mare Suceava
Roemenië - Suceava - Centrul Scolar de Educatie Incluziva
Roemenië - Suceava - Colegiul Naţional "Petru Rareş"
Roemenië - Suceava - Colegiul National de Informatica ”Spiru Haret”
Roemenië - Suceava - Filadelfia Highschool
Roemenië - Suceava - LICEUL NATANAEL SUCEAVA
Roemenië - Suceava - Miron Costin Secondary School Suceava
Roemenië - Suceava - Petru Musat Tehnical School
Roemenië - Suceava - Scoala Gimnaziala nr.3
Roemenië - Suceava - Scoala Gimnaziala Todiresti
Roemenië - Suceava - Scoala nr.10
Roemenië - Sura Mare, Sibiu - Scoala Gimnaziala "Andrei Saguna" Sura Mare
Roemenië - TAMASENI, NEAMT - LICEUL TEHNOLOGIC ADJUDENI, TAMASENI, NEAMT
Roemenië - TANDAREI - LICEUL TEORETIC "PAUL GEORGESCU" TANDAREI
Roemenië - Târgoviște - "Mihai Viteazul" Secondary School
Roemenië - Targoviste - Colegiul Național "Ienăchiță Văcărescu" Târgoviște
Roemenië - Targoviste - CONSTANTIN CANTACUZINO” NATIONAL COLLEGE
Roemenië - Targoviste - Liceul Tehnologic Voievodul Mircea
Roemenië - Targoviste - Liceul Teoretic "Ion Heliade Radulescu"
Roemenië - Targoviste, Dambovita - Colegiul Economic Ion Ghica
Roemenië - Targoviste, Dambovita - Colegiul National "Constantin Carabella"
Roemenië - Targoviste, Dambovita - Colegiul National "Ienachita Vacarescu"
Roemenië - Targoviste, Dambovita - Colegiul National CONSTANTIN CANTACUZINO
Roemenië - Târgoviște, Dâmbovița - Colegiul National „Constantin Cantacuzino"
Roemenië - Targoviste, Dambovita - Liceul Tehnologic Spiru Haret Targoviste
Roemenië - Targoviste, Dambovita - SCOALA GIMNAZIALA ,, PROF. PAUL BANICA,, TARGOVISTE
Roemenië - Targoviste, Dambovita - Scoala Gimnaziala Tudor Vladimirescu Targoviste, Dambovita
Roemenië - Targoviste, Dambovita - Scoala Gimnaziala Vasile Carlova/ Targoviste/ Dambovita
Roemenië - Targoviste, Dambovita - „CONSTANTIN CANTACUZINO” NATIONAL COLLEGE TARGOVISTE
Roemenië - TARGU BUJOR - SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE HAGIU"
Roemenië - Targu Frumos - Scoala Gimnaziala ,,Garabet Ibraileanu"
Roemenië - Targu Frumos - Scoala Gimnaziala ,,Garabet Ibraileanu"
Roemenië - Targu Jiu - Colegiul National "Tudor Vladimirescu"
Roemenië - Targu JIu - Scoala Gimnaziala Sfantul Nicolae
Roemenië - Targu Mures - Colegiul Economic Transilvania
Roemenië - Targu Mures - Liceul cu Program Sportiv Szasz Adalbert
Roemenië - Targu Mures - Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu
Roemenië - Târgu Neamț 615200 - “Ion Creanga” Technical College
Roemenië - TARGU-LAPUS - LICEUL TEHNOLOGIC GRIGORE C. MOISIL TARGU-LAPUS
Roemenië - Tariceni, Prahova - Secondary School Tariceni, Prahova
Roemenië - Tarnaveni - LTABT (Liceul Teoretic "Andrei Bârseanu" Târnăveni)
Roemenië - Tarnova, Arad - Scoala Gimnaziala Tarnova, Jud Arad
Roemenië - Taureni, Mures - Scoala Gimnaziala Taureni
Roemenië - Techirghiol - Liceul Teoretic "Emil Racovita" Techirghiol
Roemenië - Tecuci - Scoala Gimnaziala ,,Elena Doamna"
Roemenië - Tecuci - Scoala Gimnaziala ”Iorgu Iordan”
Roemenië - Teius - Liceul Teoretic Teius
Roemenië - Teleorman - Scoala Gimnaziala Gratia-Teleorman
Roemenië - Teleorman - Școala Gimnazială Nr.4 Turnu Măgurele
Roemenië - Tg Jiu - Colegiul Auto Traian Vuia
Roemenië - Tg-Jiu, Gorj - Colegiul Tehnic nr. 2 Tg-Jiu
Roemenië - Tg. Mures - Colegiul Agricol "Traian Savulescu"
Roemenië - Timisoara - "Grigore Moisil" Theoretical Highschool
Roemenië - Timisoara - COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA
Roemenië - Timisoara - COLEGIUL TEHNIC DE VEST TIMISOARA
Roemenië - Timisoara - Liceul Teoretic Special IRIS Timisoara
Roemenië - Timisoara - Liceul Teoretic “William Shakespeare”
Roemenië - Timisoara - NATIONAL COLLEGE ,, CONSTANTIN DIACONOVICI LOGA”
Roemenië - Timisoara - Şcoala cu clasele I – VIII nr. 7 “Sfânta Maria”
Roemenië - Timisoara - Scoala Gimnaziala nr. 7 "Sfanta Maria"
Roemenië - Timisoara - SCOALA GIMNAZIALA REMETEA MARE TIMIS
Roemenië - Tinca, Bihor - Liceul Teoretic Nicolae Jiga Tinca
Roemenië - Tîrgu Neamț - Scoala gimnaziala nr 3 „Ion Creangă”
Roemenië - Tirgu-Mures - Scoala Gymnaziala Liviu Rebreanu
Roemenië - Titu - Liceul Tehnologic "Goga Ionescu" - Titu
Roemenië - Titu, DB - Tehnological High School "Goga Ionescu"
Roemenië - Tomsani, Prahova - Secondary school Prof Dinu Mihail Dan sat Magula com Tomsani Prahova
Roemenië - Tulcea - Colegiul Tehnic "Henri Coanda", Tulcea
Roemenië - Tulcea - Liceul Teoretic "Grigore Moisil"
Roemenië - Tulcea - Liceul Teoretic "Ion Creangă"
Roemenië - Tulcea - Scoala Gimnaziala "Constantin Gavenea" Tulcea
Roemenië - Tunari, Ilfov - Scoala gimnaziala nr. 1 Tunari, Ilfov
Roemenië - Turda 401003 - Avram Iancu Secondary School
Roemenië - Turda, Cluj - Gymnasium School "Horea, Closca si Crisan", Turda, Cluj
Roemenië - Turda, Cluj - Scoala Gimnaziala Avram Iancu Turda
Roemenië - Turda, Cluj - Scoala Gimnaziala Ioan Opris Turda
Roemenië - Turnu Magurele - Colegiul National Unirea
Roemenië - Turnu Magurele - National College “Unirea”
Roemenië - Tuzla, CT - Scoala Gimnaziala nr.1 Tuzla
Roemenië - Urlati, PH - Brancoveanu Voda Theoretical Highschool
Roemenië - Urziceni - Colegiul National Grigore Moisil
Roemenië - Valcea - SCOALA GIMNAZIALA, SAT MOLOGESTI
Roemenië - Valea Calugareasca - Colegiul Agricol Gheorghe Ionescu Sisesti Valea Calugareasca
Roemenië - Valeni - SCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA VĂLENI
Roemenië - Vaslui - Liceul Teoretic "Emil Racovita"
Roemenië - Vaslui - Liceul Teoretic Emil Racoviță
Roemenië - Vaslui - Mihail Kogalniceanu High School
Roemenië - Vaslui - Scoala Gimnaziala „Dimitrie Cantemir” Vaslui
Roemenië - Vatra- Dornei - Liceul Teoretic "Ion Luca"
Roemenië - Vetel - Scoala Gimnaziala Vetel
Roemenië - Victor Vlad Delamarina, TM - Scoala Gimnaziala Victor Vlad Delamarina
Roemenië - Videle - Liceul Tehnologic Videle
Roemenië - Videle - Scoala Gimnaziala Nr. 2 Videle
Roemenië - Vidra, Ilfov - Liceul Teoretic Alexandru Rosetti
Roemenië - Vinatori, Vrancea - Scoala Gimnaziala Vinatori, Vrancea
Roemenië - Vitomiresti - Liceul Tehnologic Vitomiresti OLT
Roemenië - VLADENI, BT - SCOALA GIMNAZIALA VLADENI
Roemenië - Volovat, SV - Scoala Gimnaziala Volovat
Roemenië - Vorniceni, BT - Scoala Gimnaziala nr1, Vorniceni
Roemenië - Vrancea - Scoala Gimnaziala RUGINESTI
Roemenië - Vulcan, HD - Secondary School No. 4 Vulcan
Roemenië - Vulcan, HD - Secondary School No. 6 Vulcan
Roemenië - Vulturu, Vrancea - Scoala Gimnaziala Vulturu, Jud. Vrancea, Romania
Roemenië - Zalau - Colegiul Tehnic ”Alesandru Papiu Ilarian”
Roemenië - Zalau - Liceul cu Program Sportiv "Avram Iancu"
Roemenië - Zalau - LICEUL TEHNOLOGIC VOIEVODUL GELU
Roemenië - Zalau - Scoala Gimnaziala "Gheorghe Lazar"
Roemenië - Zalau - Scoala Gymnaziala “Gheorghe Lazar”
Roemenië - Zanesti, NT - Scoala gimnaziala Zanesti
Roemenië - Zorleni - Colegiul Tehnic "Marcel Guguianu"
Roemenië - ZORLENI, Vaslui - SCOALA GIMNAZIALA NR.1, ZORLENI
Rusland - Kronshtadt - GBOU SOSH 418
Rusland - Moscow - Average number obsheobrazovatelnaya School 2005
Sao Tomé en Principe - Santo António - Escola Secundária do Príncipe
Sao Tomé en Principe - São Tomé - Instituto Diocesano de Formação João Paulo II
Sao Tomé en Principe - Sao Tome - Instituto Diocesano de formação João Paulo II
Saoedi-Arabië - Zulfi - Riyadh High School
Saoedi-Arabië - Zulfi - Riyadh highschool
Servië - Elektrotehnička škola "Nikola Tesla"
Servië - Faculty of Sciences and Mathematics
Servië - Gimnazija "Svetozar Marković"
Servië - Gimnazija Zajecar
Servië - Gimnazija “Bora Stankovic”
Servië - Mašinska škola "Pančevo"
Servië - Matematicki institut SANU
Servië - Medicinska škola " Dr. Milenko Hadžić"
Servië - OS Sveti Sava Pancevo
Servië - OŠ,,Vožd Karađorđe''
Servië - Osnovna skola "Bratstvo Jedinstvo"
Servië - ratko pavlovic
Servië - Šabačka gimnazija
Servië - Srednja škola Blace
Servië - 19320 Кладово - Srednja škola u Kladovu
Servië - Aleksinac - Aleksinačka gimnazija
Servië - Aleksinac - Grammar School Aleksinac
Servië - Aleksinac - OS za obrazovanje i vaspitanje dece i omladine sa smetnjama u razvoju ,,Smeh i suza''
Servië - Aranđelovac - "Svetolik Ranković" Primary School
Servië - Aranđelovac - Technical School "Mileta Nikolić"
Servië - Backa Palanka - Secondary Economic School "Dr Radivoj Uvalic"
Servië - Bačka Palanka - Technical School "9. maj"
Servië - Belgrade - 4th Belgrade Grammar School
Servië - Belgrade - Primary School “Miroslav Antić”
Servië - Beograd - "Kralj Aleksandar I" Primary School
Servië - Beograd - "Đura Jakšić" Primary School
Servië - Beograd - 15th Belgrade Grammar School
Servië - Beograd - 6th Belgrade Grammar School
Servië - Beograd - Chemical and Food Technology School
Servië - Beograd - High school of economics, law and administration
Servië - Beograd - OŠ "Miroslav Antić"
Servië - Beograd - Primary School " Dr Dragan Hercog"
Servië - Beograd - Primary School ''Đura Daničić'
Servië - Beograd - Secondary Technical Postal School
Servië - Beograd - Srednja škola EPA
Servië - Čačak - Food Catering School
Servië - Čačak - Osnovna škola "Tanasko Rajić"
Servië - Čačak - Primary school "Dr Dragiša Mišović"
Servië - Čajetina - "Dimitrije Tucović" Primary School
Servië - Ćuprija - "Đura Jakšić" Primary School
Servië - Donja Trnava - Primary school ''Branislav Nušić''
Servië - Inđija - Dušan Jerković
Servië - Jagodina - Electrical Engineering and Civil Engineering School "Nikola Tesla"
Servië - Jagodina - Elektrotehničko građevinska škola " Nikola Tesla"
Servië - Karajukića Bunari, Sjenica - "Rifat Burdžović Tršo" Primary School
Servië - Kikinda - "Sveti Sava" Primary School
Servië - Kikinda - Djura Jaksic
Servië - Kikinda - OŠ Sveti Sava
Servië - Kikinda - Primary School Sveti Sava
Servië - Knjaževac - "Vuk Karadžić" Primary School
Servië - Knjaževac - Knjaževačka gimnazija
Servië - Knjazevac - Technical school
Servië - Kovin - OS Jovan Jovanovic Zmaj Kovin
Servië - Kovin - Primary school "Jovan Jovanović Zmaj"
Servië - Kovin - Primary School “Jovan Jovanović Zmaj”
Servië - Kragujevac - "Milutin i Draginja Todorovic" Primary School
Servië - Kragujevac - "Stanislav Sremčević" Primary School
Servië - Kragujevac - Elementary school Sveti Sava
Servië - Kragujevac - Medical school "Sestre Ninkovic"
Servië - Kragujevac - Polytechnic School
Servië - Kula - "Mihajlo Pupin" Sacondary Technical School
Servië - Lazarevac - Gimnazija Lazarevac
Servië - Lebane - "Radovan Kovačević-Maksim" Primary School
Servië - Leposavić - S.S. Nikola Tesla
Servië - Loznica - "Vuk Karadžić" Grammar School
Servië - Mačkat, Čajetina - Primary School "Milivoje Borović"
Servië - Merošina, Niš - "Jastrebački partizani" Primary School
Servië - Mionica - OŠ "Milan Rakić"
Servië - Mionica - Srednja škola "Mionica"
Servië - Niš - "Stevan Sremac", 1st Niš Grammar School
Servië - Nis - Electrotechnical school "Nikola Tesla"
Servië - Niš - Osnovna škola "Učitelj Tasa"
Servië - Niš - Primary school "Sreten Mladenović Mika"
Servië - Nis - Primary School “Kralj Petar I”
Servië - Novi Pazar - School for Textile and Leather Design
Servië - Novi Sad - "Branko Radičević" Primary School
Servië - Novi Sad - "Miloš Crnjanski" Primary School
Servië - Novi Sad - Primary school Vasa Stajic
Servië - Novi Sad - School for Primary and Secondary Education "Milan Petrović" with the boarding school
Servië - Novi Sad - Secondary School "Svetozar Miletić"
Servië - Pančevo - Electrical Engineering School "Nikola Tesla"
Servië - Pančevo - Elektrotehnička škola "Nikola Tesla"
Servië - Pancevo - Technical school "23.maj"
Servië - Pivnice, Bačka Palanka - "15. oktobar" Primary School
Servië - Pribojska Banja, Priboj - "Nikola Tesla" Primary School
Servië - Prijepolje - "Sveti Sava" Primary School
Servië - Prokuplje - Technical School "15. maj"
Servië - Prokuplje - Technical school "15.may"
Servië - Prokuplje - Technical school ,,15th May"
Servië - Ražanj - Primary School Ivan Vušović
Servië - Ruma - "Zmaj Jova Jovanović" Primary School
Servië - Sabac - CSU
Servië - Šabac - OŠ "Janko Veselinović"
Servië - Sabac - OS "Nikolaj Velimirovic"
Servië - Sabac - OŠ "Nikolaj Velimirović"
Servië - Sevojno,Uzice - "Aleksa Dejović" Primary School
Servië - Šid - Osnovna škola "Sremski front"
Servië - Smederevo - "Branislav Nušić" Primary School
Servië - Smederevska Palanka - OS "Hero Radmila Šišković"
Servië - Sombor - "Nikola Vukićević" Primary School
Servië - Srbobran - "Svetozar Miletic" Grammar School
Servië - Subotica - "Jovan Jovanović Zmaj" Primary School
Servië - Subotica - OS "Ivan Goran Kovacic"
Servië - Topola - "Karađorđe" Primary School
Servië - Topola - OS Zivko Tomic
Servië - Trupale - OS '' Prvi maj '' Trupale
Servië - Vršac - School Centar "Nikola Tesla", Secondary School
Servië - Vrsac - School center "Nikola Tesla"
Servië - Zaječar - Medical school
Servië - Zrenjanin - "9.maj" Primary and Secondary School
Slowakije - Ljubljana - Danila Kumar International School
Slowakije - Ljubljana - ERSŠG Vegova Ljubljana
Slowakije - Prešov - CZŠ s MŠ bl. Pavla Petra Gojdiča
Slowakije - Štúrovo - Gymnázium - Gimnázium Štúrovo
Slovenië - Ljubljana - ERSΕ G Vegova Ljubljana
Slovenië - Vipava - OŠ Draga Bajca Vipava
Zuid-Afrika - KZN - Irene Open Academy of Excellence
Spanje - ACADEMIA DE BAILE, ESTUDIO ESPEJOS
Spanje - ACADEMIA MOLLET S.L.
Spanje - ACTIVIRED SERVICIOS EDUCATIVOS, S.L.
Spanje - AKACENTER FORMACIÓN OCUPACIONAL, S.L.
Spanje - ALCALINGUA, S.L.
Spanje - Alcaste
Spanje - ALEGRIA MONTALVO DONARE
Spanje - ALVENTUS ACTIVIDADES ESCOLARES, S.L.
Spanje - Amor de Dios
Spanje - ANA M. DEL PILAR MARIN MEDINA (CENTRO EDUCATIVO CAMARENA VALTERNA)
Spanje - ANTANES SCHOOL, S.L.
Spanje - ARTEDANZA
Spanje - ASOCIACION DE CENTROS AUTONOMOS DE ENSEÑANZA
Spanje - ASOCIACIÓN HOF DER LAGE LANDEN
Spanje - AULA FORMA AM S.L.
Spanje - BAILE MARIA ROSA, S.L.
Spanje - BRAINS NURSERY SCHOOL (CHESLAPALMA S.L.)
Spanje - BRITISH BUBBLES, S.L.
Spanje - C.E.I. LOPEZ BURILLO, S.L.U.
Spanje - C.E.I. LOS ARBOLES, S.L.
Spanje - CADMO CONOCIMIENTO, S.L.
Spanje - CAXTON COLLEGE
Spanje - CC. GREDOS SAN DIEGO ALCALÁ
Spanje - CENTRE DE FORMACIO CONTINUA EDUKALIA, S.L.
Spanje - CENTRE INFANTIL PITUFOS, S.L.
Spanje - CENTRO CULTURAL Y DEPORTIVO TAJAMAR
Spanje - CENTRO DE EDUCACIÓN PIRUETAS S.L.
Spanje - CENTRO DE ESTUDIOS ESPADAN, S.L.
Spanje - CENTRO DE ESTUDIOS MARCOTE SL
Spanje - CENTRO EDUC. Y DE ASIS. INFANTIL FABULA, S.L
Spanje - CENTRO EDUCATIVO CAMARENA VALTERNA
Spanje - CENTRO ESCOLAR BALDER
Spanje - CES Valdecás
Spanje - CES Valdecás
Spanje - CIEAM Federico Moreno Torroba
Spanje - COELGIO LUYFERIVAS
Spanje - COLEGIO ALFINACH, S.L.
Spanje - COLEGIO ALHUCEMA
Spanje - COLEGIO ARCANGEL RAFAEL (EDINFA)
Spanje - COLEGIO ARCANGEL RAFAEL (EDUENSA)
Spanje - COLEGIO ASUNCION CUESTABLANCA
Spanje - Colegio Beata Filipina
Spanje - COLEGIO BIENAVENTURADA VIRGEN MARIA-IRLANDESAS
Spanje - COLEGIO BILINGÜE CASTILLEJA, S.L.
Spanje - COLEGIO BRAINS LA MORALEJA
Spanje - COLEGIO BRAINS S.L.
Spanje - COLEGIO CAMARENA VNA, S.L.
Spanje - Colegio Cardenal Xavierre (PP. Dominicos)
Spanje - COLEGIO COOPERATIVA ESPÍRITU SANTO
Spanje - COLEGIO CORPUS CRISTI
Spanje - COLEGIO CUMBRES LEGIONARIOS DE CRISTO
Spanje - COLEGIO DE LOS SAGRADOS CORAZONES
Spanje - COLEGIO EIRÍS, S.A.
Spanje - Colegio Elfo
Spanje - COLEGIO ESTUDIANTES LAS TABLAS, S.L.
Spanje - COLEGIO FRANCISCO LLOPIS LATORRE
Spanje - COLEGIO HIGHLANDS DE LOS LEGIONARIOS DE CRISTO
Spanje - COLEGIO HIGHLANDS LOS FRESNOS
Spanje - COLEGIO HISPANO BRITANICO
Spanje - COLEGIO IALE, S.A.
Spanje - COLEGIO INGLÉS ZARAGOZA "LA ALFRANCA"
Spanje - COLEGIO INTERNACIONAL COSTA ADEJE, S.L
Spanje - COLEGIO INTERNACIONAL EIRÍS
Spanje - COLEGIO INTERNACIONAL PEÑACORADA
Spanje - COLEGIO INTERNACIONAL PEÑACORADA
Spanje - COLEGIO INTERNACIONAL PEÑACORADA
Spanje - COLEGIO JESUS-MARIA C.E.
Spanje - COLEGIO JOYFE, S.L.
Spanje - COLEGIO LAR
Spanje - COLEGIO LAR S.L
Spanje - COLEGIO LICEO EUROPEO
Spanje - COLEGIO LICEO FRANCES
Spanje - COLEGIO LICEO ROSALES
Spanje - COLEGIO LICEO VILLAFONTANA
Spanje - COLEGIO LOS TILOS
Spanje - COLEGIO MADRE MARIA ROSA MOLAS
Spanje - Colegio Maria Reina
Spanje - COLEGIO MAS CAMARENA
Spanje - Colegio Monte Tabor Schoensttat
Spanje - COLEGIO PRIVADO CONCERTADO SANTA TERESA
Spanje - COLEGIO PRIVADO NUESTRA SEÑORA DE LOURDES
Spanje - COLEGIO PRIVADO SALESIANO SAN JUAN BOSCO
Spanje - COLEGIO SAN GABRIEL
Spanje - Colegio San Viator, Madrid
Spanje - COLEGIO SANTA GEMA GALGANI
Spanje - COLEGIO SANTA MARIA BELLAVISTA, S.L.
Spanje - COLEGIO SANTA RITA
Spanje - COLEGIO TORREVILANO, S.L.
Spanje - COLEGIO VALDELUZ
Spanje - Colegio Villa Cruz
Spanje - COLEGIOMONTE TABOR-SCHOENSTATT
Spanje - COLEGIOS PRIVADOS INTERNACIONALES, S.L.
Spanje - COL·LEGI REIAL MONESTIR SANTA ISABEL
Spanje - Constantino Carvallo
Spanje - Cooperativa de Enseñanza Hijas de San José
Spanje - Corazon de María
Spanje - CUA
Spanje - DEAFORMACION, S.L.
Spanje - DGETI y UACJ
Spanje - Divina Pastora
Spanje - DIXIE
Spanje - DUENDE DUCA, S.L.
Spanje - E.I. DONALD (HERMANAS VIVANCOS, CB)
Spanje - ECOLE BEL AIR, S.L.
Spanje - Educartem
Spanje - EDUCAVIRTUAL, S.L.
Spanje - EFA MOLINO DE VIENTO
Spanje - EL PATITO FEO ESCUELA
Spanje - EL PEQUEÑO MOZART, S.L.
Spanje - EL PLANTIO INTERNATIONAL SCHOOL OF VALENCIA
Spanje - EL TEMPLE
Spanje - ENSEÑANZAS PUER, S.L.
Spanje - EOI COLLADO VILLALBA
Spanje - ESCUELA DE ARTES JOSE LUIS BEINAT
Spanje - ESCUELA DE DANZA PALMIRA
Spanje - ESCUELA DE DANZA VICKY CORIES
Spanje - ESCUELA DON MOQUETE, S.L.
Spanje - ESCUELA INFANTIL CHULAPOS, S.L.
Spanje - ESCUELA INFANTIL LAZARO
Spanje - ESCUELA LA GUARDE, S.L.
Spanje - ESCUELA NOVASCHOOL, S.L.
Spanje - Escuela Técnica Superior de Ingeniería Informática
Spanje - ESCUELAS INFANTILES SIGLO XXI
Spanje - ESCUELAS PROFESIONALES SAGRADA FAMILIA
Spanje - ESTUDIO DE DANZA CONCHI MATEO
Spanje - ESTUDIO DE DANZA COPPELIA, C.B.
Spanje - ESTUDIO DE DANZA JOSE FERREIRA
Spanje - FERROVIAL SERVICIOS, S.A.
Spanje - FLOW ESCUELA DE BAILA, S.L.
Spanje - FORMACION MOTOR MADRID
Spanje - Fundación Educativa ACI - Colegio Sagrada Familia - Alcoy
Spanje - FUNDACION GENERAL DE LA U.A.M.
Spanje - FUNDACION SALUD Y COMUNIDAD
Spanje - GARCOS EDUCACION, S.L.
Spanje - GRUPO FAMILY SCHOOL, S.L.
Spanje - GUARDERIA MAMA OCA
Spanje - I.E.S. La Senda
Spanje - I.E.S.Parque Aluche
Spanje - IES "Juan Carlos I"
Spanje - IES Alonso Avellaneda
Spanje - IES Calderón de la Barca
Spanje - IES CALDERON DE LA BARCA
Spanje - IES Camp de Morvedre
Spanje - IES Clara campoamor (Alaquàs)
Spanje - ies clot de lillot
Spanje - IES El Olivo
Spanje - IES ÉLAIOS
Spanje - IES Francisco de GOya
Spanje - IES GASPAR MELCHOR DE JOVELLANOS
Spanje - IES HUMANEJOS
Spanje - IES Jovellanos
Spanje - IES Juan Carlos I
Spanje - IES Juan Carlos I
Spanje - IES Juana de Castilla
Spanje - IES JUANA DE CASTILLA
Spanje - Ies Las Musas
Spanje - IES Lucas Mallada
Spanje - IES MADRISUR
Spanje - IES MAESTRO MATÍAS BRAVO
Spanje - IES Manuel Elkin Patarroyo - Parla (Madrid)
Spanje - IES Mariano José de Larra
Spanje - IES Melchor Gaspar de JOVELLANOS
Spanje - IES NUM. 26 MISERICÒRDIA
Spanje - IES Nº1 DE REQUENA
Spanje - IES ORRIOLS
Spanje - IES Príncipe Felipe
Spanje - IES Ramón Llull
Spanje - IES Ramón y Cajal de Zaragoza
Spanje - IES Rayuela
Spanje - IES San Blas
Spanje - IES Santiago Hernández
Spanje - IES VILLABLANCA
Spanje - IES1 Requena
Spanje - INFOSOFTWARE 2000, S.L.
Spanje - INSTITUTO SECULAR "HOGAR DE NAZARET" COLEGIO SANTA TERESA
Spanje - JAVIER GOZALO DIAZ
Spanje - JORGE LIMIA GUTIERREZ
Spanje - JOSE VERDU FORNER
Spanje - La Salle-San Rafael
Spanje - Laude Altillo School
Spanje - LLUVIA DE LETRAS, S.L.
Spanje - LOBO PRODUCCIONES, S.L.
Spanje - MABEROGAN, SL
Spanje - MALUNANOKI SL
Spanje - MANCOMUNIDAD MUNICIPIOS TAJO-SALOR
Spanje - Maria Inmaculada
Spanje - Maria Virgen
Spanje - Marker Skole
Spanje - MARTI SOROLLA COOP V (LA DEVESA)
Spanje - MIRABAL SCHOOL, S.L.
Spanje - NASCOR FORMACION, S.L.
Spanje - Ntra. Sra. De La Merced
Spanje - OLGA ROSA MARTIN SANTOS
Spanje - Paidos
Spanje - PEGOTITOS Y ASOCIADOS, S.L. (HEIDI GARABATOS III)
Spanje - PREESCOLAR EL SOL, S.L.
Spanje - PROJARDIN, S.A.
Spanje - PROMOCION JARDINES DE INFANCIA, S.A
Spanje - PUERITIA, S.L. (COLEGIO ARENAS SUR)
Spanje - RAMIREZ CARACUEL TANIA MARIA
Spanje - REIG GESTINOVA SL
Spanje - RODRIGUEZ DE MONDELO MUÑOZ
Spanje - Sagrado Corazón (D. Pedro)
Spanje - Sagrado Corazón-Fuencarral
Spanje - San Gabriel
Spanje - San Ramón y San Antonio
Spanje - SANTA APOLONIA, S.L.
Spanje - SANTA MARIA MICAELA
Spanje - SARA REIG FRANCISCO (C.E.I EL PATITO FEO)
Spanje - SOC. COOPERATIVA MADRILEÑA TIC-TAC SCM
Spanje - SOCIEDAD COOPERATIVA ANDALUZA. EL PATIO PIO
Spanje - SOTO MESA, S.L.
Spanje - UNAD
Spanje - UNIVERSIDAD DE DEUSTO
Spanje - Valdecas
Spanje - VALDECAS
Spanje - Virgen de Atocha
Spanje - Felechosa - C.P. Felechosa
Spanje - Alicante - IES Antonio José Cavanilles
Spanje - Alpartir - CEIP 'Ramón y Cajal' - Alpartir
Spanje - Amorebieta - El Carmelo Ikastetxea
Spanje - Amorebieta - Karmengo Ama Ikastetxea
Spanje - Amorebieta - Lauaxeta Ikastola
Spanje - Andújar - IES Nuestra Señora de la Cabeza
Spanje - Bakio - CEIP Urkitza Eskola HLHI
Spanje - Balmaseda - Zubi Zaharra Ikastola
Spanje - Barcelona - Escola Virolai en Barcelona
Spanje - Barcelona - Institut Fort Pius
Spanje - Beasain - Murumendi LHI
Spanje - Berriz - Learreta Markina LHI Berriz
Spanje - Bilbao - CEIP Indautxuko Eskola HLHI
Spanje - Bilbao - CEIP Maestra Isabel Gallego Gorria HLHI
Spanje - Bilbao - Colegio Madre de Dios
Spanje - Bilbao - Colegio Nuestra Señora del Carmen
Spanje - Bilbao - Colegio Trueba de Artxanda
Spanje - Bilbao - Fundación Educativa ACI Esclavas S.C. - Fátima
Spanje - Bilbao - Jesús María
Spanje - Bilbao - La Salle - Bilbao
Spanje - Bilbao - Luis Briñas Santutxu
Spanje - Bilbao - Maristak Bilbao
Spanje - Bilbao - Nuestra Señora del Pilar
Spanje - Bilbao - Prueba Deusto
Spanje - Bilbao - Salesianos Deusto
Spanje - Bilbao - San Pedro Apóstol Ikastetxea
Spanje - BIlbao - Urretxindorra Ikastola
Spanje - BURGOS - Colegio Apostol San Pablo
Spanje - Cádiz - IES Caleta
Spanje - Cádiz - IES Drago
Spanje - Cádiz - La Salle
Spanje - Cádiz - La Salle - Viña
Spanje - Cádiz - R.E.EE.MM SAN ROQUE
Spanje - Chiclana - IES Poeta García Gutiérrez
Spanje - Ciudad Real - CEIP Carmen Arias
Spanje - Cocentaina - IES Pare Arques
Spanje - Donostia - Jesuitak Donostia
Spanje - Eibar - Eibar
Spanje - Eibar - Santa María de la Providencia - Aldatze
Spanje - EL ÁLAMO - IES EL ÁLAMO
Spanje - El Puerto de Santa María - Attendis - Guadalete
Spanje - El Puerto de Santa María - Menesteo
Spanje - ELCHE - IES Severo Ochoa Elche
Spanje - Eliana - IES L´Eliana Valencia
Spanje - Erandio - CEIP Goikolanda HLHI
Spanje - Etxebarri - IES ETXEBARRI BHI
Spanje - Gernika - IES Gernika BHI
Spanje - Gijón - Colegio Corazón de María
Spanje - Gijón - Colegio Corazón de María
Spanje - Guadalajara - IESO Número 1 de Alovera
Spanje - Guadarrama - IES Guadarrama
Spanje - Hernani - Inmakulada Ikastetxea
Spanje - Igeldo - CEP Igeldo LHI Herri Eskola
Spanje - Irun - Txingudi BHI
Spanje - Jaén - Pedro Poveda School
Spanje - Jerez de la Frontera - Colegio María Auxiliadora
Spanje - Jerez de la Frontera - Instituto Seritium
Spanje - Jerez de la Frontera - Mª Auxiliadora
Spanje - Jerez de la Frontera - San Juan Bosco
Spanje - La Orotava - IES La Orotava-Manuel González Pérez
Spanje - La Roca del Vallès - INS La Roca del Vallès
Spanje - Laguna de Duero - IES Las Salinas
Spanje - Las Palmas de Gran Canaria - IES El Rincón
Spanje - Leioa - BV María Irlandesas Leioa
Spanje - Leioa - Nuestra Señora de las Mercedes
Spanje - Loiu - Colegio P. Andrés de Urdaneta
Spanje - Loiu - Lauro Ikastola
Spanje - Madrid - CEIP República de Chile
Spanje - Madrid - CEIP Valle Inclán
Spanje - Madrid - Colegio Areteia
Spanje - Madrid - Colegio Cristo Rey Madrid
Spanje - Madrid - Colegio Leonardo Da Vinci
Spanje - Madrid - Colegio Ramón y Cajal
Spanje - Madrid - Colegio San Diego y San Vicente
Spanje - Madrid - Colegio Santa Elena
Spanje - Massanassa - IES Massanassa
Spanje - Mijas-Costa - IES Las Lagunas
Spanje - Murguia - IES Murguia BHI
Spanje - Oliva - IES Gregori Maians d'Oliva
Spanje - Ortuella - San Felix Ikastola
Spanje - Ourense - Colegio Marista Santa María
Spanje - Ourense - Maristas Ourense School
Spanje - Palma de Mallorca - Colegio Sant Josep Obrer
Spanje - Palma, Illes Balears - IES Arxiduc Lluís Salvador de Palma
Spanje - Portugalete - CEIP Ruperto Medina HLHI
Spanje - Portugalete - CEIP Virgen de la Guía HLHI
Spanje - Portugalete - IES Juan Antonio Zunzunegui BHI
Spanje - Puerto Real - Escuela Superior de Ingeniería
Spanje - Rota - Attendis - Altasierra
Spanje - Rota - Colegio Nuestra Señora del Perpetuo Socorro
Spanje - Sagunto - I.E.S. CAMP DE MORVEDRE
Spanje - Salamanca - Colegio Salesiano San José
Spanje - San Cristóbal de La Laguna - IES Domingo Pérez Minik
Spanje - San Fernando - Ecoescuela CEIP San Ignacio
Spanje - San Juan Despí, Barcelona - Colegio Espai 3
Spanje - San Sebastián - Aiete Ikastetxea
Spanje - San Sebastián - Salesianos Donostia
Spanje - Santa Cruz de la Palma - Colegio Santo Domingo de Guzmán
Spanje - Santa Cruz de Tenerife - IES Mencey Acaymo
Spanje - Santa Cruz de Tenerife - IES San Juan de la Rambla
Spanje - Santiponce - IES Itálica
Spanje - Sariñena - IES Monegros - Gaspar Lax
Spanje - Segovia - CEIP Fray Juan de la Cruz - ANEJA
Spanje - SERÓN - CEIP Miguel Zubeldia
Spanje - Tacoronte - CEIP Ernesto Castro Fariñas
Spanje - Toledo - IES EL GRECO
Spanje - Tordera - INS de Tordera
Spanje - Torrelaguna - CEPA Sierra Norte
Spanje - Úbeda - Salesian School "Santo Domingo Savio"
Spanje - Úbeda - Salesianos "Santo Domingo Savio"
Spanje - Ubrique - IES Ntra. Sra. de los Remedios
Spanje - Valencia - Colegio San Vicente Ferrer FESD
Spanje - València - Fundación Colegio San José y San Andrés
Spanje - Valencia - IES 1 de Requena
Spanje - València - IES BENLLIURE
Spanje - Valencia - IES Camp de Turia
Spanje - València - IES GREGORI MAIANS
Spanje - València - IES Nº 1 de Cheste
Spanje - VALENCIA - IES Sedaví
Spanje - Valencia - IES Sedaví
Spanje - Valladolid - CRA El Páramo
Spanje - Valladolid - IES Julián Marías
Spanje - Valsaín - CEIP La Pradera
Spanje - Valsequillo de Gran Canaria - IES Valsequillo
Spanje - Vigo - CPR PLURILINGÜE LOSADA
Spanje - Vitoria - Abetxuko Ikastola
Spanje - Vitoria - CEIP Divino Maestro - María de Maeztu HLHI
Spanje - Vitoria - Colegio Paula Montal Ikastetxea - Escolapias
Spanje - Vitoria - Santa María - Marianistas
Spanje - Vitoria - Vera-Cruz Ikastetxea School
Spanje - Zamudio - Lycee Français de Bilbao
Spanje - Zumaia - Zumaiena Ikastetxea
Zweden - Soderkoping - Nystromska school
Zweden - Stockholm - Montessoriskolan Castello
Zwitserland - Lausanne - Bugnon Sevelin (High School)
Zwitserland - Lausanne - Gymnase du Bugnon Sévelin
Tanzania - Morogoro Tanzania - Kigurunyembe Secondary School
Turkije - Beşiktaş - Korkmaz Yigit Anatolian Highschool
Turkije - Küçükçekmece, İstanbul - Yunus Emre Ortaokulu
Turkije - ANKARA - Ibrahim Baltaci Elementary School
Turkije - Antakya/Hatay - Odabaşı Mustafa Kemal Ortaokulu
Turkije - AYDIN - Kusadasi Ataturk Secondary School
Turkije - AYDIN - Kuşadası Makbule Hasan Uçar Anatolian High School
Turkije - AYDIN - Makbule Hasan Ucar Anatolian High School
Turkije - Babadağ / Denizli - Babadağ Müşerref Yılmaz İlköğretim Okulu
Turkije - Bayındır, İzmir - Fırınlı Ortaokulu
Turkije - Buca, Izmir - Buca Sinav Koleji
Turkije - Buca, İzmir - Makbule Süleyman Alkan Ortaokulu
Turkije - Buldan, Denizli, - Gülalan Özer Vural Ortaokulu
Turkije - Doğubayazıt - Karabulak Regional Boarding Secondary School
Turkije - Gaziantep - TED College
Turkije - İstanbul - ALKEV College
Turkije - Istanbul - ALKEV Schools
Turkije - Izmir - Bornova Bahcesehir College
Turkije - Izmir - Bornova Bahcesehir Private School
Turkije - Izmir - DEUZEM
Turkije - izmir - Türkbirliği prımary school
Turkije - Karamürsel/Kocaeli - 4 Temmuz Şehit Hüseyin Güldal Ortaokulu
Turkije - Karşıyaka, İzmir - Bilim Merkezi
Turkije - Karşıyaka/İzmir - İstek College
Turkije - Köprü / Konak - İzmir Türk Koleji
Turkije - Kuşadası, Aydın - Davutlar Vali Kadir Uysal Ortaokulu
Turkije - Mustafakemalpaşa/Bursa - Mustafakmalpaşa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
Turkije - Narlıdere - Hasan İçyer İlkokulu
Turkije - Narlıdere - Hasan İçyer Ortaokulu
Turkije - Narlıdere/İzmir - Arkas Narlıdere MTAL
Turkije - Narlıdere/İzmir - Didem Işıklı İlkokulu
Turkije - Narlıdere/İzmir - İhsan Çelikten Ortaokulu
Turkije - Narlıdere/İzmir - İlhan Onat İlkokulu
Turkije - Narlıdere/İzmir - İnönü İlkokulu
Turkije - Narlıdere/İzmir - Kılıçaslan Ortaokulu
Turkije - Narlıdere/İzmir - Narlıdere Cahide Ahmet Dalyanoğlu Anadolu Lisesi
Turkije - Narlıdere/İzmir - Oğuzhan Ortaokulu
Turkije - Narlıdere/İzmir - Prof.Dr. Aziz Sancar Ortaokulu
Turkije - Rize - Tevfik İleri Anadolu Lisesi Rize Turkey
Turkije - Salihli / Manisa - Şazimet Uysal Ortaokulu
Turkije - Samsun - Özel Ezgililer Ortaokulu
Turkije - Samsun - Private Ezgililer Education Institute
Turkije - Samsun - Private Ezgililer Educational Institute
Turkije - Samsun - TED Samsun Koleji Özel Ortaokulu
Turkije - SÜLEYMANPAŞA/TEKİRDAĞ - Tekirdağ Ebru Nayim Fen Lisesi
Groot Brittannië - Alleyn's
Groot Brittannië - Ashby School
Groot Brittannië - Astrosphere Mobile Planetarium
Groot Brittannië - Bancroft's School
Groot Brittannië - Beechen Cliff
Groot Brittannië - BSA
Groot Brittannië - Caistor Yarborough Academy
Groot Brittannië - Cardiff University
Groot Brittannië - Cardinal Newman School
Groot Brittannië - Cheltenham Ladies College
Groot Brittannië - Cokethorpe School
Groot Brittannië - Corpus Christi High School
Groot Brittannië - Counesthorpe Community College
Groot Brittannië - Coventry College
Groot Brittannië - Crickhowell High School
Groot Brittannië - De Aston
Groot Brittannië - Derby High School
Groot Brittannië - Dyffryn
Groot Brittannië - Franklin College
Groot Brittannië - George Spencer
Groot Brittannië - giles academy
Groot Brittannië - Gower College Swansea
Groot Brittannië - Hartshill School
Groot Brittannië - Hollygirt School
Groot Brittannië - Ilford County High School
Groot Brittannië - Kesteven and Grantham Girl's School
Groot Brittannië - Kesteven Grantham Girls School
Groot Brittannië - Kings Norton Girls School
Groot Brittannië - Lewis Girls' School
Groot Brittannië - Lincoln Castle Academy
Groot Brittannië - LLANDRINDOD HIGH SCHOOL
Groot Brittannië - Manchester Grammar school
Groot Brittannië - Martin High School
Groot Brittannië - Mill Hill School
Groot Brittannië - Norbury Manor Business and Enterprise College for Girls
Groot Brittannië - Ockbrook School
Groot Brittannië - Pembroke school
Groot Brittannië - Pontllanfraith
Groot Brittannië - president kennedy
Groot Brittannië - Sir John Gleed School
Groot Brittannië - SLC Central (left)
Groot Brittannië - St Hughs
Groot Brittannië - tasker milward
Groot Brittannië - The Holgate Academy
Groot Brittannië - The JCB Academy
Groot Brittannië - The King's School
Groot Brittannië - The Market Bosworth School
Groot Brittannië - Thomas Estley Community College
Groot Brittannië - Tile Hill Wood School
Groot Brittannië - Toot hill
Groot Brittannië - Tormead School
Groot Brittannië - Uppingham Community College
Groot Brittannië - Walton
Groot Brittannië - Wandsworth Prep School
Groot Brittannië - Ysgol Bro Hyddgen
Groot Brittannië - Ysgol Gyfun Emlyn
Groot Brittannië - Ysgol Llanhari
Groot Brittannië - Anglesey - Llanbedrgoch
Groot Brittannië - Anglesey - LLangoed
Groot Brittannië - Blaenau Gwent - Blaen-y-Cwm Primary School
Groot Brittannië - Bridgend - Croesty primary school
Groot Brittannië - Bridgend - Litchard Primary
Groot Brittannië - Caerphilly - Derwendeg Primary School
Groot Brittannië - Caerphilly - Hengoed Primary School
Groot Brittannië - Cardiff - Allensbank Primary School
Groot Brittannië - Cardiff - Birchgrove Primary
Groot Brittannië - Cardiff - Bryn Celyn Primary School
Groot Brittannië - Cardiff - Coed Glas Primary School
Groot Brittannië - Cardiff - Gladstone primary
Groot Brittannië - Cardiff - Llanedeyrn Primary
Groot Brittannië - Cardiff - Marlborough Primary School
Groot Brittannië - Carmarthenshire - Brynamman Primary School
Groot Brittannië - Merthyr Tydfil - Cyfarthfa Junior School
Groot Brittannië - Merthyr Tydfil - Gellifaelog primary school
Groot Brittannië - Monmouthshire - Dewstow Primary School
Groot Brittannië - Neath - Cwmnedd Primary School
Groot Brittannië - Newport - Alway Primary School
Groot Brittannië - Newport - Duffryn Junior
Groot Brittannië - Newport - Maesglas Primary
Groot Brittannië - Newport - Malpas Court Primary
Groot Brittannië - Rhondda - Aberdare Park Primary School
Groot Brittannië - Rhondda - Cwmbach CIW primary
Groot Brittannië - Rhondda - Maesgwyn School
Groot Brittannië - Rhondda - Pengeulan Primary School
Groot Brittannië - Swansea - BLAENYMAES PRIMARY SCHOOL
Groot Brittannië - Swansea - Cadle Primary School
Groot Brittannië - Swansea - Danygraig Primary Schoo
Groot Brittannië - Swansea - Townhill Community School
Groot Brittannië - Tofaen - Blaenavon Heritage VC Primary School
Groot Brittannië - Torfaen - Goytre Fawr Primary
Groot Brittannië - Torfaen - Nant Celyn Primary
Groot Brittannië - Torfaen - Pontymoile Primary School
Groot Brittannië - Vale of Glamorgan - All Saints C/W Primary
Groot Brittannië - Vale of Glamorgan - Cogan Primary
Groot Brittannië - Vale of Glamorgan - Pendoylan CW Primary
Groot Brittannië - Wrexham - Abermorddu CP
Groot Brittannië - Wrexham - Acton Primary
Groot Brittannië - Wrexham - Alexandra CP School
Groot Brittannië - Wrexham - Brynteg C P School
Groot Brittannië - Wrexham - Hafod Y Wern Community Primary School
Groot Brittannië - Wrexham - Pontfadog C.P. School
Groot Brittannië - Aberdeen - Robert Gordon’s College
Groot Brittannië - Aberystwyth, Sir Ceredigion - Aberwystwth University
Groot Brittannië - Altrincham, Greater Manchester - Loretto Grammar School
Groot Brittannië - Ammanford, Carmarthenshire - Ysgol Dyffryn Aman
Groot Brittannië - Anstruther, Fife - Waid Academy
Groot Brittannië - Ardrossan, North Ayrshire - Ardrossan Academy
Groot Brittannië - Ascot, West Berkshire - LVS Ascot
Groot Brittannië - Ascot, West Berkshire - Malborough College
Groot Brittannië - Ashbourne, Derbyshire - Queen Elizabeth's Grammar School, Ashbourne, Derbyshire
Groot Brittannië - Ashby-de-la-Zouch, Leicestershire - Ivanhoe High School
Groot Brittannië - Baldock, Hertfordshire - Knights Templar
Groot Brittannië - Baldock, Hertfordshire - Langdale CE Primary
Groot Brittannië - Banbury - Space Studio Banbury
Groot Brittannië - Bargoed - Lewis School Pengam
Groot Brittannië - Barry, Vale of Glamorgan - St Richard Gwyn
Groot Brittannië - Bath, Bath and North East Somerset - Purbrook Park School
Groot Brittannië - Battle - Battle Abbey School
Groot Brittannië - Beddau, Rhondda Cynon Taff - Bryn Celynnog
Groot Brittannië - Bettws, Newport - Newport High School
Groot Brittannië - Bideford, Devon - Kingsley School
Groot Brittannië - Birmingham - School of Physics and Astronomy, University of Birmingham
Groot Brittannië - Birmingham, West Midlands - King Edward VI High School For Girls
Groot Brittannië - Birmingham, West Midlands - Kings Monkton School
Groot Brittannië - Birmingham, West Midlands - Perry Beeches II The Free School
Groot Brittannië - Bishops Cleeve, Gloucestershire - Cleeve School
Groot Brittannië - Blackheath, New South Wales - Thomas Tallis School
Groot Brittannië - Bolton, Greater Manchester - Sharples School
Groot Brittannië - Bordon - Hollywater School
Groot Brittannië - Bordon - Ηollywater School
Groot Brittannië - Boston, Lincolnshire - Boston High School
Groot Brittannië - Bourne, Lincolnshire - Bourne Academy
Groot Brittannië - Bowdon, Cheshire - Altrincham Girls' Grammar
Groot Brittannië - Brechin, Angus - Brechin High School
Groot Brittannië - Bridgend, Bridgend - Bryntirion Comp
Groot Brittannië - Bridgend, Bridgend - Pencoed Comprehensive School
Groot Brittannië - Bromsgrove - South Bromsgrove High School
Groot Brittannië - Buckingham - The Royal Latin
Groot Brittannië - Bucknell, Shropshire - St. Mary’s Primary School
Groot Brittannië - Caerphilly - Glyn-Gaer Primary School
Groot Brittannië - Caerphilly - St James Primary School
Groot Brittannië - Callington, Cornwall - Callington Community College
Groot Brittannië - Cannock, Staffordshire - Cardinal Griffin Catholic Colleg
Groot Brittannië - Cardiff - Corpus Christi High School
Groot Brittannië - Cardiff - Glan-yr-Afon Primary
Groot Brittannië - Cardiff - Llanishen High School
Groot Brittannië - Cardiff - Murch Junior School
Groot Brittannië - Cardiff - St Alban's Primary
Groot Brittannië - Cardiff - St Mary the Virgin Church in Wales Primary School
Groot Brittannië - Cardiff - St Mary's Catholic Primary School
Groot Brittannië - Cardiff - Trelai Primary School
Groot Brittannië - Cardiff - Treorchy Comprehensive
Groot Brittannië - Cardiff - Whitchurch High
Groot Brittannië - Cardiff - Willows School
Groot Brittannië - Cardiff - Ysgol Gyfun Plasmawr
Groot Brittannië - Cardiff - Ysgol Pencae
Groot Brittannië - Cardiff, Cardiff - St David's Catholic Sixth Form College
Groot Brittannië - Cardiff, Cardiff - St David's College
Groot Brittannië - Carlisle - Kingmoor Junior School
Groot Brittannië - Carlisle - Trinity School, Carlisle
Groot Brittannië - Castle St, Berkhamsted - Berkhamsted School
Groot Brittannië - Ceredigion - Ysgol Craig Yr Wylfa
Groot Brittannië - Ceredigion - Ysgol Gynradd Aberteif
Groot Brittannië - Ceredigion - Ysgol Tal Y Bont
Groot Brittannië - Chapel-en-le-Frith, High Peak - Chapel en le Frith School
Groot Brittannië - Chelmsford, Essex - Chelmer Valley High School
Groot Brittannië - Circle Way East, Llanedeyrn - "St Teilo's School
Groot Brittannië - Cirencester, Gloucestershire - Cirencester College
Groot Brittannië - Coalville, Leicestershire - Forest Way School
Groot Brittannië - Conwy - Ysgol Betws Yn Rhos
Groot Brittannië - Conwy - Ysgol Cystennin
Groot Brittannië - Conwy - Ysgol Iau Tan Y Marian
Groot Brittannië - Conwy - Ysgol Llandrillo yn Rhos
Groot Brittannië - Conwy - Ysgol Pen-y-Bryn
Groot Brittannië - Crewe, Cheshire East - South Cheshire College
Groot Brittannië - Cwmbran, Torfaen - Croesyceiliog School
Groot Brittannië - Cwmrhydyceirw, Swansea - Morriston Comprehensive School
Groot Brittannië - Daventry, Northamptonshire - DSLV E-ACT Academy
Groot Brittannië - Deeping Saint James, Lincolnshire - The Deepings School
Groot Brittannië - Denbigh, Denbighshire - St Brigid's School
Groot Brittannië - Derry, N. Ireland - Thronghill College
Groot Brittannië - Dinas Powys, Vale of Glamorgan - St Josephs RC Primary
Groot Brittannië - Dingwall, Highland - Dingwall Academy
Groot Brittannië - Dollar, Clackmannanshire - Dollar Academy
Groot Brittannië - Dollar, Clackmannanshire - Dominican College
Groot Brittannië - Douglas - Ballakermeen High School
Groot Brittannië - Edgware, Greater London - North London Collegiate School
Groot Brittannië - Edgware, Greater London - Norwich School
Groot Brittannië - Edgware, Middlesex - Canons High School
Groot Brittannië - Edinburgh, Edinburgh - St. Thomas of Aquin's
Groot Brittannië - Elland, West Yorkshire - Brooksbank School
Groot Brittannië - Exeter - St. Luke’s Science and Sports College
Groot Brittannië - Fishguard, Pembrokeshire - Ysgol Bro Gwaun
Groot Brittannië - Flinshire - Ysgol Gwenffrwd
Groot Brittannië - Flintshire - Ysgol Gymraeg Croes Atti
Groot Brittannië - Great Glen, Leicestershire - Leicester Grammar School
Groot Brittannië - Gwynedd - Ysgol Beuno Sant
Groot Brittannië - Gwynedd - Ysgol Borthygest
Groot Brittannië - Gwynedd - Ysgol Gynradd Bontnewydd
Groot Brittannië - Gwynedd - Ysgol Gynradd Dolgellau
Groot Brittannië - Gwynedd - Ysgol Gynradd Llanllechid
Groot Brittannië - Hailsham, East Sussex - Hailsham Community College
Groot Brittannië - Harlow, Essex - Stewards Academy Science Specialist & Leading Space Education School
Groot Brittannië - Harpurhey, Manchester - Manchester Communication Academy
Groot Brittannië - Horbury, Wakefield - Horbury Academy
Groot Brittannië - Ibstock, Leicestershire - Ibstock Community College
Groot Brittannië - Ilford, Greater London - Seven Kings High School
Groot Brittannië - Kingston upon Thames, Greater London - The Tiffin Girls' School
Groot Brit