Jump to navigation
English
Nederlands
Français
Deutsch
Ελληνικά
Italiano
Español
Български
العربية
Euskera
Català
Suomi
Galego
עברית
Portuguese
Română
Русский
Türkçe
Eesti
Latviešu
Português
Српски
Latviešu
Pieslēgties
Register
Lietotāja pieslēgums
!virsraksts !nepieciešams
!virsraksts !nepieciešams
Request new password
izveidot savienojumu,
izveidot,
dalīties,
pieaugt
Augstskolas
Jaunumi
Resources
Communities
Schools
Lietotāji
Jūs atrodaties šeit
Sākums
|
Lietotāji
Search User
ODS Questionnaire
!virsraksts !nepieciešams
Nosaukums
Nosaukums
Valsts
- Jebkurš -
Austria
Belgium
Bulgaria
Colombia
Croatia
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Estonia
Finland
France
Fyrom
Germany
Greece
Hungary
Iceland
Ireland
Italy
Latvia
Lithuania
Luxembourg
Malta
Netherlands
Norway
Poland
Portugal
Romania
Russia
Serbia
Slovakia
Slovenia
Spain
Sweden
Turkey
United Kingdom
USA
Lomas
- Jebkurš -
teacher
parent
expert
School
- Jebkurš -
2nd Gymnasium Xylokastro 2o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
DIMOTIKO SCHOLEIO LEMESOU 20 - AGIOU PANTELEΪMONA LIMASSOL
"Nikolaj Velimirović" Primary School
.
2/θεσιο νηπιαγωγειο κυψελης -αιγινα
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
3rd Gymnasium of Patras
3rd Vocational High School (Sivitanidios school)
9ο Δημοτικό Σχολείο Ξάνθης
Colegio Pablo VI- Fátima
Gheorghe Magheru School Caracal
Greek Regional Education of Ionian Islands
high school "Valentini" of Castrolibero (CS) Italy
ITIS A. Volta Frosinone
Liceul Tehnologic Stefan Pascu Apahida Structura Sannicoara
Niittykumpu school
oš f193ra Bernardina Tome Leakovića, Bošnjaci
OŠ Vrbani, Zagreb
Primary/Secondary School " Ivan Vazov " - Burgas
Robert Schumann High School of Economics - Razgrad
Școala Sfânta Maria Mizil
ZÁKLADNÍ ŠKOLA Hudcova, 35
Α΄ Δημοτικό Σχολείο Έγκωμης Κ.Α.
ΓΕΛ ΓΟΝΝΩΝ Ν. Λάρισας
ΓΕΛ Συκουρίου Ν. Λάρισας
ΓΥΜΝΆΣΙΟ ΖΑΛΟΓΓΟΥ
Γυμνάσιο Ιάσμου
Γυμνάσιο Μακρυγιαλου Πιερίας
ΕΙΔΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Διστόμου
Πρότυπα εκπαιδευτήρια Μαλτέζου
ОУ " Георги Бенковски"-Бургас
!
!st Junior High School in Grevena
" Antim I" primary school
"Akad. Kiril Popov" Plovdiv
"Antun i Stjepan Radić" elemantary school, Gunja
"Bozidar Dimitrijevic Kozica" Primary School
"D-r Ivan Bogorov" Language Highschool
"Dimitrije Todorović Kaplar" - Primary School
"Ekzarh Antim I" Secondary School
"G.St.Rakovski" Kaolinovo
"Hristo Botev" Upper-primary school
"Ilia Qiqi" Primary School Burrel Albanaia
"Ilia Qiqi" Primary School Burrel Albania
"Knyaz Aleksandar I" Plovdiv
"Kralja Tomislava" Primary School
"Ljubica Radosavljevic Nada" Primary School
"Mijat Stojanović", Primary School, Babina Greda
"Milivoje Borovic"Primary school
"Nicolae Iorga"Secondary School
"Pontica" Technica College of Constanta
"Profesor Marin Drinow" Kyustendil
"St. St. Cyril and Methodeus" Secondary School , Radomir
"Sv. sv. Kiril i Metodii" - Smiadovo
"Sveti Sava" Primary School
"Sveti Sava" Primary school, Sremska Mitrovica
"Svetlina"Private School
"Ulpenat horev" for girls
"Vitomir Širola Pajo",Nedešćina
,,Nace Bugjoni, Kumanovo,Republikof Macedonia
,,Ridze" Primary school
-
--
.
.
1
1 circolo Pozzuoli
1 DIM CHIOU
1 EPAL DRAPETSONAS
1 EPAL MYRINA LEMNOS
1 Epal Neapolis Crete
1 epal rethymnou
1 GEL EDESSAS
1 Gymnasium Nafplion
1 Junior High School of Messolonghi ("Palamaiki")
1 nipiagogio
1 PEKES ATTIKHS
1 Primary and Secondary school "St. St. Cyril and Methodius" - Smolyan, Bulgaria
1 Senior High School Kalymnos
1 Vocational High School of Evosmos
1 ΓΕΛ Παραμυθιάς
1 Γυμνάσιο Κισάμου
1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ
1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΚΑΛΑΣ ΩΡΩΠΟΥ ΚΑΙ ΝΕΩΝ ΠΑΛΑΤΙΩΝ
1 Ειδικό Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης
1 ΕΠΑΛ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
1 ΕΠΑΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
1. Gymnasium Evosmos
1. osnovna škola Varaždin
1. СУ "Пенчо П. Славейков", гр. София
1. СУ "Пенчо П. Славейков", София
1.Gymnasio Chalkidas
1.osnovna skola Petrinja
1/THESIO NIPIAGOGEIO DREPANOU PATRON
1/Θ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΥΓΙΑΣ Ν.ΗΛΕΙΑΣ
1/Θ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
10 EPAL HLIOUPOLIS
10 Gymnasium Nikea- Athens
10/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΥΓΟΥ
100. Yıl Secondary School
102 Dimotiko Sholeio Athinon
108 Secondary school
10o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΛΙΟΥ
10o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
10th Belgrade Grammar school- "Mihajlo Pupin"
10th Gymnasium Patras -10ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΑΣ
10th Helioupolis Primary School
10th Primary School Asklipieiou Argolidas
10th Primary School of Limassol (K.B)
10th Primary School of Nea Ionia Attiki
10ο Γυμνάσιο Αχαρνών
10ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
10ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ
10ο Δημοτικό Σχολείο Βέροιας
10ο Δημοτικό Σχολείο Χαλανδρίου
11 Elementary School Kalamata
11 ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ
11 Δημοτικό Σχολείο Αγρινίου
119 Secondary School "Acad. Mihail Arnaudov"
11o Dhmotiko Agriniou
11o ΓΕΛ Περιστερίου , Καλλιτεχνικό Σχολείο Περιστερίου
11o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
11o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ
11ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ
11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ
12 marasleio
12 PRIMARY SCHOOL VOLOU
12 δημοτικό σχολείο Αχαρνών
12/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
12/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
12/θ Δημοτικό Σχολείο Νέας Φώκαιας
12/θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΛΟΓΗΤΩΝ-Ν.ΠΛΑΓΙΩΝ
12/θέσιο Δημοτικό Σχολείο Οινοφύτων
120 Primary School "Georgy Sava Rakovsky" - Sofia
121 SOU "Georgi Izmirliev"
12o Γυμνάσιο Περιστερίου
12o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
12th Primary School of Evosmos-Thessaloniki
12th Primary School of Heraklion Crete
12th Secondary school Acharnon
12thPrimary School Peristeri
12ο Γυμνάσιο Καλλιθέας Αθήνα
12ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑ
13 nipiagogio chanion
13 Gymnasium Larissa
13 lyceum thessaloniki
13 Primary School of Kalamaria-Thessaloniki
13 Primary School of Peiraias
13 Primary School Polichni Thessaloniki
13 Γυμν. Περιστερίου
132.Comprehensive School ,,Vania Voinova"
135 Νηπιαγωγείο Αθηνών
137 SOU "Angel Kanchev"
137th Secondary School "Angel Kanchev"
138 СОУ "Проф. Васил Златарски" - София
13o Dim Sx Thess
13o Primary School Polichni Thessaloniki
13rd Primary School of Acharnes
13th elementary school of Rethymno
13th Gymnasium of Heraklion, Crete
13th senior high school heraklion
13ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς
14 GYMNASIUM THESSALONIKI, GREECE
14 primary school of Iraklion
14 September Anatolia High School
14 ΔΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΕΑΕΠ
143 Primary School "Georgi Benkovski"
144 СУ "Народни будители"
145ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
14o PRIMARY SCHOOL OF AGIOS DIMITRIOS
14o Γυμνάσιο Αθηνών
14th KINDERGARTEN CORFU
14th Primary School of Acharnes
14th Primary School of Athens "Dimitris Pikionis", Greece
14th Primary School of Lamia
14ο Γυμνάσιο Καλλιθέας
14ο Δημοτικό Σχολείο Καλλιθέας
14ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
14ο Νηπιαγωγείο Χαλανδρίου
15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΕΛΛΑΔΑ
15 dimotiko ilioupolis
15 gymnasium Thessaloniki
15 High School of Athens
15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
15o Primary School of Ag. Dimitrios
15o Γυμνάσιο Λάρισας & ΛΤ
15th Junior High School of Peristeri
15th Primary School of Heraklion City, Crete
15th Primary school of Nea Ionia
15th Primary Scool of Ilioupolis
15ο Γυμνάσιο & Λ.Τ. Λάρισας
15ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ & ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
15ο Γυμνάσιο &Λ.Τ Λάρισας
15ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
16o Primary School of Evosmos
16th Intercultural primary school of chania
16th Primary School of Lamia
16th Primary School of Pavlos Melas, Thessaloniki
16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
17 Primary School of Larissa
17 Primary School of Nikaia
17o Dimotiko Kozanis
17o Δημοτικό Σχολείο Πάτρας
17o Νηπιαγωγείο Ευόσμου
17th primari school of Agrinio
17th Primary School of Acharnai
17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
17ο Δημοτικό Σχολείο Σερρών
17ο Νηπιαγωγείο Ευόσμου
18 ''William Gladstone''
18 SOU Sofia
18 SU William Gladstone
18o Kindergarden Ag.Dimitrios
18o Primary school of agios Dimitrios
18th Primary School of Acharnes
18th Primary School of Ioannina, Greece
18ο Δ.Σχ. Κερατσινίου
18ο Δημοτικό Σχολείο Κερατσινίου
19 Dimotiko Sxoleio Kavalas
19 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
192 High School "Hristo Botev"
199 School Sofia
19o GYMNASIO THESSALONIKHS
19th GYMNASIO THESSALONIKIS
19th Primary School of Katerini
19th Primary School of Lamia
19th Primary School of Serres
19ο Δ. Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ
1gymnasio eleysina
1o ΕΠΑΛ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
1o & 2o Nipiagogeia Karpathou
1o D.S. Papagou
1o Dhmotiko Neochoriou
1o Dhmotino Neochoriou
1o Dimotiko Agiou Nikolaou Lasithiou
1o Dimotiko Katoxis
1o EK Lamiaw
1o EPA.L. DESKATHS
1o EPAL ALMYROY
1o EPAL Argous
1o EPAL ASPROPYRGOU
1o epal drapetswnas
1o EPAL KALLONIS
1o EPAL Kavalas
1o EPAL lefkadas
1o Epal Neapolis Lasithi
1o Experimental High School of Athens
1o GEL AMALIADAS
1o GEL Ellinikou
1o gymn. Kalybion
1o Gymnasio Ano Toumpas
1o Gymnasio Artemidos
1o GYMNASIO GERAKA
1o Gymnasio Giannitson
1o Gymnasio Papagou
1o GYMNASIO PTOLEMAIDAS
1o gymnasio zografou
1o Gymnasioum Glykon Neron
1o gymnasium Zografou
1o PRIMARY SCHOOL AGION THEODORON KORINTHIAS
1o Primary School Melission
1o Primary School of Spata
1o Vocational School of Karditsa (1o ΕΠΑΛ)
1o ΓΕΛ ΙΛΙΟΥ
1o ΓΕΛ Ξάνθης
1o ΓΕΛ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
1o ΓΕΛ Υμηττού
1o Γενικά Λύκειο Χίου
1o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ
1o γυμνάσιο Ελευθερίου Βενιζέλου Χανίων
1o Γυμνάσιο Καλαμπάκας
1o Γυμνάσιο Μεγάρων
1o Γυμνάσιο Ν. Μηχανιώνας
1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
1o Γυμνάσιο Σπάτων
1o Γυμνάσιο Φιλιππιαδας
1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
1o Δημοτικό Σχολείο Δυτικής Μάνης
1o Δημοτικό Σχολείο Καλοχωρίου, Θεσσαλονίκης
1o Δημοτικό Σχολείο Καλυθιών Ρόδου Ελλάδα
1o δημοτικό σχολείο Λιμένα Θάσου
1o Δημοτικό Σχολείο Παιανίας
1o Δημοτικό Σχολείο Φιλιππιάδας
1o Δημοτικό Σχολείο Χαλανδρίου
1o ειδικο δημοτικο Αμαρουσιου
1o Ειδικό Δημοτικό Σχολείο Ιλίου
1o ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
1o ΕΚ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
1o ΕΠΑ.Λ. ΛΕΧΑΙΝΩΝ
1o ΕΠΑΛ ΛΕΧΑΙΝΩΝ
1o ΕΠΑΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
1o ΕΠΑΛ ΣΕΡΡΩΝ
1o Εργαστηριακό Κέντρο Αγίων Αναργύρων
1o ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ
1o Λύκειο Υμηττού
1o νηπιαγωγείο γαργαλιάνων
1o Νηπιαγωγείο Παλαιοκάστρου
1o ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΣΑΣ,ΕΛΑΣΣΟΝΑ, ΛΑΡΙΣΑ
1o ΠΠΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
1o Πρότυπο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Ιωαννίνων
1oΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
1st
1st E.K Dramas
1st EK of Alexandroupolis
1st Elementary School of Igoumenitsa
1st elementary School Thermi Thessaloniki
1st EPA.L ARTAS
1st EPAL Artas
1st EPAL Elefsinas
1st EPAL Larisas
1st EPAL of Didimoticho
1st epal of Elliniko, Athens
1st EPAL of Ioannina
1st Esperino Epal Tavrou
1st Experimental Gymnasium of Athens
1st Experimental High School of Athens
1st Experimental Junior High School of Thessaloniki
1st Experimental Primary School of Rhodes
1st GEL Egaleo
1st GEL ELEFTHERIOU - KORDELIOU
1st GEL Kos
1st General Lyceum of Argostoli
1st General Lyceum of Patras
1st Gimnasium of Corfu
1st Gymnasio Kilkis
1st gymnasio of nafpaktou
1st Gymnasio of Sykies
1st Gymnasium (Junior High School) of Alexandreia
1st Gymnasium Acharnon
1st Gymnasium of Vrilissia
1st High School of Agia Paraskevi
1st High School of Byron
1st High School of Glyka Nera
1st High school of Ilioupolis
1st high school of Kaisariani
1st High School of Nafplio
1st Highschool of Ilioupolis
1st Jounior High School of Nea Smyrni
1st Junior High School Acharnon
1st Junior High School of Argos
1st Junior High school of Corinth
1st Junior High School of Messolonghi
1st JUNIOR HIGH SCHOOL of ORCHOMENOS
1st Junior High School of Trikala
1st Junior High School of Voula
1st kindergarten corfu
1st kindergarten of Nea Redestos
1st kindergarten Ormulia
1st Kindergarten Thermi
1st Laboratory Center Heraklion
1st Laboratory Center of GIANNITSA
1st Laboratory Center of Trikala
1st Lagadas Primary School
1st Lyceum o Elefsina
1st Lyceum of Agios Athanasios
1st Lyceum of Kifisia
1st Lyceum of Patras
1st Lycioum Patras
1st Model Experimental Primary School Thessaloniki - SPE-AUTh
1st Primary School Bjelovar
1st Primary School NEA Chalkidona
1st PRIMARY SCHOOL NEAPOLI THESSALONIKI
1st Primary School of Oraiokastro
1st Primary School of Alexandroupolis
1st Primary School of Aliveri
1st Primary School of Arta
1st PRIMARY SCHOOL OF ASPROPYRGOS
1st Primary School of Avgorou
1st Primary School Of Florina
1st Primary School of Gorgopotamos, Fthiotida
1st Primary School of Kissamos
1st Primary School of Korinthos
1st Primary School of Kyparissia
1st Primary School of Nafplio
1st Primary school of Nea Redestos
1st Primary School of Palaio Faliro
1st Primary School of Palea Fokea
1st Primary School of Paleokastro
1st Primary School of Pallini, Attica, Greece
1st primary School of Peania
1st Primary School of Petroupoli
1st primary school of Polixni Thessaloniki
1st Primary School of Stylida
1st Primary School of Vyronas
1st PRIMARY SHOOL OF KRYONERI
1st Protypo Peiramatiko Scholeio Thessalonikis
1st Secondary School of Gerakas
1st Senior High School of Korydallos
1st Senior High school of Vironas
1st Senior High School Sykeon of Thessaloniki
1st Vocational High School (EPAL) of Evosmos
1st Vocational High School of Vrontados Chios Greece
1st Vocational School,Agioi Anargyroi,Athens-1ο ΕΠΑΛ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
1th Experimental Primary School of Rhodes
1th senior high school of ymittos
1ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
1η Περιφέρεια Δημοτικής Εκπαίδευσης Αχαΐας
1ο ΕΠΑ. Λ. ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
1ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
1ο 12/Θ Π.Δ.ΣΧ.ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ (ΜΑΡΑΣΛΕΙΟ)
1ο 12/θέσιο Πρότυπο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Πανεπιστημίου Αθηνών (Μαράσλειο)
1ο High School of Ymittos
1ο ΓΕΛ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
1ο ΓΕΛ Επανομής (1st High School of Epanomi- Greece)
1ο ΓΕΛ Μεσσήνης
1ο ΓΕΛ Νάουσας
1ο ΓΕΛ ΠΕΥΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1ο ΓΕΛ Φιλιππιάδας
1ο Γενικό Λύκειο Άργους
1ο Γενικό Λύκειο Κερατσινίου
1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ "ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ"
1ο Γενικό Λύκειο Νέας Μάκρης
1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
1ο Γυμνασιο Αλεξάνδρειας / 1st Junior High School of Alexandreia
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΥΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
1ο Γυμνάσιο Αυλώνα
1ο Γυμνάσιο Βούλας
1ο Γυμνάσιο Γιαννιτσών
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΥΡΙΟΥ
1ο Γυμνάσιο Μεσολογγίου
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
1ο Γυμνάσιο Μεταμόρφωσης
1ο Γυμνάσιο Νέου Ηρακλείου Αττικής
1ο Γυμνάσιο Ορεστιάδας
1ο γυμνασιο Ορχομενου
1ο Γυμνάσιο Π. Φαλήρου
1ο Γυμνάσιο Πεύκων
1ο Γυμνάσιο Πύργου Ηλείας
1ο Γυμνάσιο Ραφήνας
1ο Γυμνάσιο Ρεθύμνου
1ο Γυμνάσιο Σάμου
1ο Γυμνασιο Ταυρου
1ο Γυμνάσιο Τούμπας Θεσσαλονίκης
1ο Δημ. Σχ. Φιλιππιάδας
1ο Δημοτικό Διονύσου
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΥΛΩΝΑ
1ο Δημοτικό Σχολείο Διονύσου
1ο Δημοτικό Σχολείο Έδεσσας
1ο Δημοτικό Σχολείο Θέρμης Θεσσαλονίκης
1ο Δημοτικό Σχολείο Κομοτηνής-1st Primary School of Komotini
1ο Δημοτικό Σχολείο Ναυπλίου-Αργολίδας
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Αλικαρνασσού
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
1ο Δημοτικό Σχολείο Πολίχνης
1ο Δημοτικό Σχολείο Ρίζας
1ο Δημοτικό Σχολείο Σούδας
1ο ΔΣ Αγίου Νικολάου Λασιθίου
1ο ΕΚ ΚΙΑΤΟΥ
1ο ΕΚ ΠΑΤΡΑΣ
1ο ΕΠΑ.Λ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
1ο ΕΠΑ.Λ. Δεσκάτης
1ο ΕΠΑ.Λ. ΠΕΙΡΑΙΑ
1ο ΕΠΑΛ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
1ο ΕΠΑΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
1ο ΕΠΑΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
1ο ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
1ο ΕΠΑΛ ΙΘΑΚΗΣ - 1st VOCATIONAL TECHNICAL HIGH SCHOOL OF ITHACA
1ο ΕΠΑΛ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
1ο ΕΠΑΛ Καρλοβασίου
1ο ΕΠΑΛ ΛΑΥΡΙΟΥ
1ο ΕΠΑΛ Μούδρου
1ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
1ο ΕΠΑΛ ΞΑΝΘΗΣ
1ο ΕΠΑΛ Πάτρας
1ο ΕΠΑΛ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
1ο ΕΠΑΛ ΣΙΒΙΤΑΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ
1ο ΕΠΑΛ ΥΜΗΤΤΟΥ
1ο Εργαστηριακό Κέντρο Άμφισσας
1ο ΚΔΑΠ-ΜΕΑ "Μπέττυ Λεωτσάκου" (ΚΕΑΤ)
1ο λύκειο Άρτας
1ο Λύκειο Ηρακλείου
1ο Λύκειο Κηφισιάς / 2ο Γυμνάσιο Κηφισιάς
1ο Νηπιαγωγείο Ελληνικού
1ο Νηπιαγωγείο Μελισσίων
1ο Νηπιαγωγείο Παλαιοκάστρου
1ο Νηπιαγωγείο Πάργας
1ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου
1ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΙΝΔΟΥ
1ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΙΚΗΤΗΣ
1ο Ολοήμερο Νηπιαγωγείο Παλαιοκάστρου
1ο Πειραματικό Δ.Σ. Αλεξανδρούπολης/ 1rst Experimental Primary School, Alexandroupolis
1ο Πρότυπο Πειραματικό Γενικό Λύκειο Μανόλης Ανδρόνικος
1ο Πρότυπο Πειραματικό Γυμνάσιο Θεσσαλονίκης / 1st Experimental Junior High School of Thessaloniki
1ο Πρότυπο Πειραματικό Δ.Σχ. Αλεξανδρούπολης
1ο ΤΕΕ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ
2
2 EPAL AGRINIOY
2 EPAL AIGALEO
2 GEL FLORINAS
2 gymn neir
2 gymnasio Kozanis Greece
2 lyceum of zakynthos
2 lykeio giannitsa
2 lykeio mytilinis
2 lykeio of Arta
2 OU"D-r Petar Beron"
2 SOU "Akad. Emiliyan Stanev"
2 ΓΕΛ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
2 ΓΕΛ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
2 ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
2 Γυμνάσιο Ν.Ιωνίας Βόλου και 3 ΕΠΑΛ Βόλου
2 Ε.Κ. ΡΟΔΟΥ
2 ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
2 ΕΠΑΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
2 ΕΠΑΛ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
2 ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΙΝΗΣ
2 Νηπιαγωγείο Νικήτης
2. gimnazija, Zagreb
2. Peiramatiko Gymnasio Thessalonikis
2/seater Primary school of Rodochori
2/θ Νηπιαγωγείο Παραποτάμου Θεσπρωτίας
2/θ Δημοτικό Σχολείο Γιάλτρων
20 Δημοτικό Σχολείο Βόλου
20 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
20o Gymnasio Patras
20th Junior High School of Patras
20th primary school of Ilioupolis
20th Primary School of Keratsini
20ο Δημ. Σχ. Καλαμαριάς
20ο Δημ.Σχολείο Καλλιθέας
21 Gymnasium of Athens
21 Primary School of Larissa
21o Νηπαιγωγείο Πατρών/ 21st Preschool of Patras
21SOU "Hr.Botev"
21ο Δημοτικό Σχολείο Χαλκίδας
22 SOU "G. S. Rakovski", Sofia
23 dimotiko sxoleio Athens
23rd Primary School of Patras
23rd Primary School of Thessaloniki
23ο Δημοτικό Σχολείο Αχαρνών
23ο δημοτικό σχολείο Καλλιθέας
24th Primary School Acharnes Attiki Greece
24th Primary School of Ioannina
24th Primary School of Kalamata,Messinia
25th Primary School of Larissa
26 High School of Athens - Maraslio
26 PRIMARY SCHOOL OF HERAKLION
26 νηπιαγωγείο Καλαμάτας
26o Νηπιαγωγείο χανίων Κρήτη Ελλάς
27 ΓΕ.Λ ΑΘΗΝΩΝ
27dimvol
28ο Δημοτικό Σχολείο Βόλου
29 High School "Kuzman Shapkarev" - Sofia
29o Δημοτικό Σχολείο Αθηνών "Νίκος Γκάτσος"
29o Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης
29ο Δημοτικό Σχολείο Αχαρνών
29ο Δημοτικό Σχολείο Πάτρας
2d Primary School of Kilkis
2GymAsprop
2nd
2nd All-Day Primary School of Kavala
2nd and 6th Primary School of Artemida
2nd Elementary School Nea Raidestos , Thessaloniki, Greece
2nd epal Dramas
2nd EPAL of Karditsa
2nd EPAL of Komotini
2nd EPAL Xanthis
2nd Experimental Model Kindergarden School, Thessaloniki
2nd GEL Lefkadas
2nd General Lyceum of Oraiokastro
2nd Gymnasio Chaidari
2nd GYMNASIUM OF KALABAKA
2nd Gymnasium of Naxos
2nd Gymnasium Xylokastro 2o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
2nd High School Igoumenitsa
2nd High school of Alimos
2nd High School of Argos
2nd high school of Artemis, Attika
2nd High School of Gerakas
2nd High School of Komotini
2nd High School of Kozani
2nd High School of Lavrio
2nd High School of Pallini
2nd high shool of Moshato
2nd High-School of Rhodes
2nd Hischool of Orestiada
2nd Junior high school Kordelio
2nd Junior High School of Amaliada
2nd Junior High School of Kalampaka
2nd junior high school of markopoulo
2nd Junior High School of Sitia
2nd Junior High School of Thebes "Pindareio"
2nd junior jigh school of Komotini
2nd kindergarden kampochora,chios
2nd Kindergarten of Peania
2nd Kindergarten of Perama
2nd Lyceum of Amaliada
2nd Lykeion Kaisarianis
2nd Muslim Minority Primary School of Komotini
2nd Primary School of Chios
2nd Primary School Dininiou-Esonias
2nd Primary school Gerakas Attiki
2nd Primary school Mileon Kalon Neron Magnesia GREECE
2nd Primary school N.Peramos Attica
2nd Primary School of Agios Kirikos Ikaria
2nd Primary School of Artemidas
2nd Primary School of Athens
2nd PRIMARY SCHOOL of FARKADONA
2nd Primary School of Ierapetra, Lasithi, Crete
2nd Primary School of Kato Achaia, Ditiki Achaia
2nd Primary School of Lagadas Thessaloniki
2nd Primary School of Lamia
2nd Primary School of Liopetri
2nd Primary School of Mesologgi
2nd Primary School of Nafplio
2nd Primary School of Nea Agchialos-Varnaleio
2nd Primary School of New Moudania Halkidiki
2nd Primary School of Peraia - Thessaloniki
2nd Primary School of Rafina
2nd primary school of Skiathos
2nd primary school of Spata
2nd Primary School of Triandria, Thessaloniki, Greece
2nd primary school, Aigina,Greece
2nd Secondary School of Argos
2nd Senior High School of Megara
2nd Senior High Secondary School of Sparta, Laconia
2nd Senior Hight School of Echedoros
2nd Senior-High School of Sparta
2o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
2o DIMOTIKO MANDRA,ATTIKI
2o EPAL Amarousiou
2o EPAL ILIOU
2o epal patras
2o Experimental Kindergarten School of AUTH
2o GEL Orestiadas
2o GEL P. FALIROU
2o GEL THERMAIKOU
2o gel vrilission
2o GENIKO LYKEIO GIANNITSON
2o Gymnasio Agiou Nikolaou
2o Gymnasio Samou
2o Gymnasio Stavroupolis
2o High School Skala Oropou
2o Protypo Peiramatiko Geniko Lykeio Athinon
2o ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
2o ΓΕΛ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
2o ΓΕΛ Ηγουμενίτσας
2o ΓΕΛ Καλαμαριάς
2o ΓΕΛ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
2o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
2o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
2o Γυμνάσιο Αγ. Αθανασίου
2o Γυμνάσιο Αργοστολίου
2o Γυμνάσιο Δραπετσώνας
2o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
2o Γυμνασιο Καλαματας
2o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
2o Γυμνάσιο Μεσολογγίου
2o Γυμνάσιο Μεσσήνης
2o Γυμνάσιο Ναυπλίου
2o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ, ΕΛΛΑΔΑ
2o Γυμνάσιο Περαίας
2o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ
2o Δημοτικό Γλυκών Νερών
2o Δημοτικό Νέας Σμύρνης
2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΚΗΡΥΚΟΥ ΙΚΑΡΙΑΣ
2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
2o Δημοτικό Σχολείο Κρυονερίου
2o Δημοτικο Σχολειο Νέας Ραιδεστού Θέρμη Θεσσαλονίκης
2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
2o Δημοτικό Σχολείο Χαλάστρας
2o ΕΠΑΛ Αμαλιάδας
2o ΕΠΑΛ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
2o ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
2o Εσπερινό ΕΠΑΛ Περιστερίου
2o νηπιαγωγείο Ζεφυρίου
2o ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΑΣ
2o ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2nd Experimental High School of Thessaloniki)
2th Primary School of Asvestohori
2th Primary School of Asvestohori 2ο Δημοτικό Σχολείο Ασβεστοχωρίου
2η Περιφέρεια Ειδικής Αγωγής και Εκπαίδευσης
2Η ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
2η Περιφέρεια Ειδικής Αγωγής και Εκπαίδευσης
2η ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Π.Ε. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
2ο Gymnasio Agiou NIkolaou
2ο Αρτέμιδος
2ο ΓΕΛ Αγ. Παρασκευής
2ο ΓΕΛ ΑΙΓΙΟΥ
2ο ΓΕΛ Γέρακα
2ο ΓΕΛ ΕΔΕΣΣΑΣ
2ο ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
2ο ΓΕΛ Ηγουμενιτσας
2ο ΓΕΛ Καισαριανής
2ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
2ο ΓΕΛ Λάρισας
2ο ΓΕΛ ΜΙΚΡΑΣ
2ο ΓΕΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΥΚΕΩΝ
2ο ΓΕΛ Περιστερίου
2ο ΓΕΛ Πρέβεζας
2ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ
2ο Γενικό Λύκειο Αλιβερίου
2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
2ο Γενικό Λύκειο Καλλιθέας
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
2ο Γυμνάσιο Αιγίου
2ο γυμνάσιο Αρτέμιδας
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
2ο Γυμνάσιο Ηρακλειου
2ο Γυμνάσιο Θήβας
2ο Γυμνάσιο Καλλίπολης
2ο Γυμνάσιο Κορίνθου
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
2ο Γυμνάσιο Νέας Ιωνίας Αττικής
2ο Γυμνάσιο Παιανίας
2ο Γυμνάσιο Παλλήνης
2ο Γυμνάσιο Πειραιά
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ
2ο Γυμνάσιο Πτολεμαΐδας
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΗΤΕΙΑΣ
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
2ο Γυμνάσιο Χαριλάου
2ο Δημ. Σχ. Πύργου
2ο Δημ. Σχολείο Πύργου
2ο Δημοτικό Αγ. Δημητρίου
2ο Δημοτικό Αφάντου -Ρόδος
2ο δημοτικό Διονύσου
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΤΡΩΝ - ΣΤΡΟΥΜΠΕΙΟ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
2ο Δημοτικό Σχολείο Αλμυρού
2ο Δημοτικό Σχολείο Άργους
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
2ο Δημοτικό Σχολείο Βουτών
2ο Δημοτικό Σχολείο Ζωγραφου
2ο Δημοτικό Σχολείο Καισαριανής
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ
2ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Περάμου
2ο Δημοτικο σχολείο Νεου Ηρακλείου Αττικής
2ο Δημοτικό Σχολείο Παλαιού Φαλήρου
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΗΣ ΣΑΜΟΥ
2ο Δημοτικό Σχολείο Σηπιάδος-Προμυρίου
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ
2ο Δημοτικό Σχολείο Ωραιοκάστρου Θεσσαλονίκης
2ο Ε.Κ. ΡΟΔΟΥ
2ο ΕΚ Πειραιά
2ο ΕΚΦΕ Ηρακλείου
2ο ΕΠΑ.Λ. Νέας Σμύρνης
2ο ΕΠΑΛ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
2ο ΕΠΑΛ ΞΑΝΘΗΣ
2ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
2ο ΛΥΚΕΙΟ ΔΑΦΝΗΣ, ΑΘΗΝΑ
2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
2ο Νηπιαγωγείο Κάτω Αχαϊας
2ο Νηπιαγωγείο Πορτοχελίου
3 dimotiko sxoleio samou
3 GEL KALLITHEAS
3 Gymnasio Pirgou Ilia
3 o Λύκειο Πετρουπολης
3 Γυμνασιο γερακα
3/thesio Peiramatiko (Maraslios)
32nd General Lyceum of Thessaloniki
32nd Primary School of Piraeus,Greece
33 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
33ο Primary School of Athens
35th Primary School of Peristeri
38o ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ
3d Primary school of Paleo Faliro
3o
3o ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ
3o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
3o Elementary School of Kato Achaia
3o GEL Alexandroupolis
3o Gymnasio Kifissias
3o Gymnasio Kozanis
3o gymnasio petroupolis
3o High School of Alexandroupolis
3o junior high school of nea filadelfeia
3o junior high school of Rethymno
3o LYKEIO THESSALONIKHS - 3o ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
3o Maroussi
3o Rizas
3o ΓΕΛ ΑΡΓΟΥΣ
3o ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ
3o ΓΕΛ.Αργυρούπολης
3o Γενικό Λύκειο Ν. Φιλαδέλφειας
3o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
3o Γυμνάσιο Αργοστολίου
3o Γυμνάσιο Γέρακα
3o Γυμνάσιο Καβάλας
3o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
3o Γυμνάσιο Νίκαιας
3o Γυμνάσιο Τρικάλων
3o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
3o Δ.Σ. Λαγκαδά
3o Δημοτικό Βριλησσίων
3o Δημοτικό Σχολείο Μοσχάτου
3o Δημοτικό Σχολείο Σερρών
3o Νηπιαγωγείο Θήβας
3o Νηπιαγωγείο Σχηματαρίου
3o ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ
3oGEL Mitilene
3rd Educational Region of Florina
3rd Experimental Primary School of Evosmos Thessalonikis
3rd Experimental Primary School of Evosmos, Thessaloniki
3rd General Lyceum Rhodes
3rd Gymnasium Naoussa Imathia
3rd Gymnasium of Igoumenitsa
3rd Gymnasium of Orestiada, Evros, Greece
3rd High School of Koropi
3rd High School of Serres
3rd High school of volos
3rd hight school, Marousi
3rd Junior High School Komotini - Greece
3rd Junior High School of Livadeia - Greece
3rd kindergarten of vrontados of chios island -greece
3rd Kindergarten School of Aiginio
3rd Lyceum (Hellas)
3rd Lyceum of Ilion
3rd Lyceum of Pyrgos - Greece
3rd Makedonitissa Primary School
3rd Nursery School of Arkalohori
3rd Primary in Markopoulo Greece
3rd Primary of Artemis
3rd Primary Scholl of Sitia
3rd PRIMARY SCHOOL OF AMALIADA
3rd Primary School of Athens
3rd Primary School of Chios
3rd Primary School of Eleftherio Kordelio
3rd Primary School of Grevena
3rd Primary School of Larissa
3rd primary school of Livadia
3rd PRIMARY SCHOOL OF MARKOPOULO
3rd Primary School of N. Artaki
3rd Primary School of Nafplio
3rd Primary School Of Nea Smyrni
3rd PRIMARY SCHOOL OF NEO PSYCHIKO
3rd Primary School of Peraia-Thessaloniki
3rd primary school of rhodes
3rd Primary School of Serres
3rd Primary School of Spata
3rd Primary School of Triandria
3rd Primary School Oreokastro
3rd School of Artemis, Attica, Greece
3rd Senior High School of Tripoli/ Greece
3rd Senior High Scool of Tripoli
3rd special primary school of Thessaloniki
3th Experimental All-Day Primary School of Lavreotiki
3η Εκπαιδευτική Περιφέρεια Νομού Ηρακλείου
3θέσιο Ράλλεια
3ο Γυμνάσιο Μυτιλήνης
3ο ΓΕ.Λ. Νέας Σμύρνης
3ο ΓΕΛ Αγ. Δημητρίου
3ο ΓΕΛ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
3ο ΓΕΛ Λαμίας
3ο ΓΕΛ Χίου
3ο Γυμνασιο Αλεξανδρουπολης
3ο γυμνασιο Ασπροπύργου
3ο Γυμνάσιο Αχαρνών
3ο Γυμνάσιο Βέροιας
3ο Γυμνάσιο Ελευσίνας
3ο Γυμνάσιο Εχεδώρου Θεσσαλονίκης (Καλοχώρι)
3ο Γυμνάσιο Ηγουμενίτσας
3ο Γυμνάσιο Ιεράπετρας
3ο Γυμνάσιο Κορυδαλλού
3ο Γυμνάσιο Παλλήνης
3ο Γυμνάσιο Ρεθύμνου
3ο Δημ.Σχολ. Πεύκης
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΓΚΑΔΑ
3ο Δημοτικό Μαρκοπούλου
3ο Δημοτικό Σερρών
3ο Δημοτικό Σχολείο Αχαρνών
3ο Δημοτικό Σχολείο Μεσσήνης
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
3ο Δημοτικό σχολείο Ρεθύμνου
3ο Δημοτικό Σχολείο Σερρών
3ο Δημοτικό Σχολείο Σητείας
3ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
3ο ΕΠΑΛ ΣΙΒΙΤΑΝΙΔΕΙΟΥ
3ο Εργαστηριακό Κέντρο Πειραιά
3ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Ν.Φιλαδέλφειας
3ο Νηπιαγωγείο Βόλου
3ο Ολοήμερο Νηπιαγωγείο Βόλου
3ο Ολοήμερο Νηπιαγωγείο Κ. Αχαϊας
3ο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Εύοσμου Θεσσαλονίκης
4 Gymnasium Polichnis Thessaloniki
4 Temmuz Sehit Huseyin Guldal Secondary School
4/Θ ΔΣ ΑΠΕΡΙΟΥ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
40 School "Louis Pasteur"
40 School "Louis Pasteur", Sofia
40 Γυμνασιο Χαλκίδας
40th Primary school of Thessaloniki
43th Primary School, Heraklio,Crete
43ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ
44th Primary School of Larissa
44ο Δημοτικό σχολείο Λάρισας
45185
46th Primary School - Athens
47th Primary School of Heraklion
47th Primary School of Patras
49ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΑΣ
4o eidiko sx patras
4o (ΕΣΠΕΡΙΝΟ) ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
4O eidiko patron
4o EK Thessalonikis (15o EPAL- 7o EPAL)
4o GEL Veroiaw
4o Geniko Lykeio Argyroupolis
4o Gymnasioum Aspropirgoy
4o HI
4o Junior High School of Argos
4o Primary School of Pefkis, AThens
4o Primary School of Rafin
4o ΓΕΛ ΖΩΓΡΆΦΟΥ
4o ΓΕΛ ΙΛΙΟΥ
4o ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
4o ΓΕΛ Ξάνθης
4o ΓΕΛ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
4o ΓΕΛ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
4o Γενικό Λύκειο Καλαμάτας
4o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
4o γυμνασιο Ρόδου
4o δημοτικο κερατεας
4o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
4o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
4o Δημοτικό Σχολείο Ξάνθης
4o Δημοτικό Σχολείο Περάματος
4o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
4o ΔΣ Αχαρνών
4o ειδικο σχπατρών
4o ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΩΝ
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
4o Νηπιαγωγείο Αρτέμιδος Αττικής
4o νηπιαγωγείο Γιαννιτσών
4o Νηπιαγωγείο Σιδηροκάστρου
4th High School of Heraklion, Crete
4th Belgrade Grammar School
4th General High School of Heraklion Crete
4th General Lyceum of Patras
4th geniko lykeio Korydallou
4th Gymnasium Agias Paraskevis Attikis
4th Gymnasium Alimou (Secondary School)
4th Gymnasium of Stavroupoli (Thessaloniki)
4th High School of N. Smyrni
4th Junior High School of Arta
4th Junior High School of Metamorphosi, Attica
4th Junior High School of Nea Smyrni-4ο Γυμνάσιο Νέας Σμύρνης
4th junior high school of polichni
4th Junior High School of Serres
4th Junior High School of Sparti
4th Junior Highschool of Glyfada
4th Kindergarden of Cholargos
4th laboratory
4th Lyceum of Kalamaria
4th nursery school of Kisamos
4th Nursery School of Lykovrisi
4th Pre-primary School of Kilkis
4th Primary School Haidari
4th Primary School of Agios Dimitrios, Attika
4th Primary School Of Artemida
4th Primary School of Dafni
4th Primary School of Koufalia
4th Primary School of Lamia
4th Primary School of Nea Smyrni, Athens
4th Primary School of Petroupoli
4th Primary School of Pylaia Thessaloniki Greece
4th Primary School of Sikies Thessaloniki
4th Primary School of Tirnavos
4th Primary School of Tyrnavos
4th Primary School of Tyrnqvos
4th Primary School of Voula, Attika, Greece
4th Primary School of Vrilissia, Athens
4th Primary School of Xanthi
4th Primary School Tyrnavos Greece
4th Rafina's Elementary Public School , 4ο Δ. Σ. Ραφήνας
4th secondary high school of Acharnes
4th secondary school of Veria city /4ο Γυμνάσιο Βέροιας
4th Senior High School Of Hraklio Attica
4th Senior High School Stavroupoli
4th Vocational Lyceum of Athens - 4ο ΕΠΑ.Λ. Αθήνας
4νηπιαγωγειο αμαρουσιου
4ο ΓΕ.Λ. Σερρών
4ο ΓΕΛ ΑΧΑΡΝΩΝ
4ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ
4ο ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
4ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ
4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ "Κ .ΚΑΡΑΘΕΟΔΩΡΗ"
4ο Γενικό Λύκειο Νέας Σμύρνης
4ο Γυμνασιο Αργυρούπολης
4ο Γυμνάσιο Βέροιας, Ημαθία
4ο Γυμνάσιο Γαλατσίου
4ο Γυμνάσιο Κομοτηνής
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ
4ο Γυμνάσιο Πειραιά
4ο γυμνάσιο Χαλκίδας
4ο Δ. Σχολείο Ν. Μουδανιών
4ο Δ.Σ. Νέας Αλικαρνασσού
4ο Δημοτικό νέων Μουδανιών
4ο Δημοτικό Σχολείο Αγίας Παρασκευής
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
4ο Δημοτικό Σχολείο Άργους
4ο Δημοτικό Σχολείο Λάρισας
4ο Δημοτικό Σχολείο Μαρκοπούλου
4ο Δημοτικό Σχολείο Π. Φαλήρου
4ο Δημοτοκό Σχολείο Ναυπλίου
4ο Δημτικο Σχολείο Κηφισιας
4ο Ε.Κ. Πειραιά.
4ο ΕΠΑΛ ΚΟΖΑΝΗΣ
4ο ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ
5 GEL VEROIAS
5 Λύκειο Σερρών
5/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
5/θ Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Αψάλου Αλμωπίας Π.Ε. Πέλλας (Hellas).
50 ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΠΟΛΙΩΝ
52 Heraklion's Crete primary school
52 Primary School Herakleion
52 primary school of Heraklion
54th Primary School of Piraeus
55 dimotiko Patras
55th Primary School of Patras
55°C.D. "Maurizio De Vito Piscicelli"
56 JUNIOR HIGH SCHOOL OF ATHENS
5o Dimotiko Salaminas
5o GEL VYRONA
5o Gymnasio Chalandriou
5o GYMNASIUM OF KOZANI
5o senior high school of Serres
5o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ
5o Γυμνάσιο Νεας Σμύρνης
5o Γυμνάσιο παλαιού Φαλήρου
5o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
5o Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας
5o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ
5o ΕΛΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ
5th Crete University Pilot Experimental Senior High School of Rethymno
5th Gymnasium of Chalkida
5th GYMNASIUM OF MYTILENE
5th High School of Agrinio
5th Junior High School Trikalon
5th Junior High-School in Galatsi-Athens
5th Kindergarten of Kilkis
5th Lyceum Of Ilioupolis
5th Primary School Agia Paraskevi
5th primary school Naousas Imathias
5th primary school of Kilkis
5th Primary School of Koropi
5th Primary school of Mytilene, Lesvos, Greece
5th Primary School of Pyrgos
5th Primary School of Volos
5th primary school Sanda Barbara Athens
5th secondary school of Egaleo
5th Vocational evening school of Thessaloniki
5ο ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
5ο ΓΕΛ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
5ο Γυμνάσιο Ιλίου
5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
5ο Γυμνάσιο Χαλκίδας
5ο Δημοτικό Γαλατσίου
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
5ο Δημοτικό Σχολείο Κω
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
5ο Δημοτικό Σχολείο Σαλαμίνας - 5th Primary School of Salamina
5ο Ε.Κ. Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ
6 Gymnasio Katerinis
6 Gymnasio Stavroupolis
6 Νηπιαγωγείο Πειραιά
6/θ Δημ. Σχολείο Ζωνιανών - Primary School of Zoniana
6/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΙΑΣ
6/θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
6/Θέσιο Δημοτικό Σχολείο Παπαδιανίκων
6/Θέσιο Ολοήμερο Δ.Σ. Γερακαρούς
6/ΘΕΣΙΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΜΑΡΙΟΥ
61ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΑΣ
62 Δημοτικό Σχολείο Αθηνών
62nd junior high school of Athens
63th Primary School of Thessaloniki
64th Kindergarten of Athens
66th Junior High School of Athens
6o dimotiko Argous
6o gym axarn
6o Intercultural Primary School
6o Priamary School Alexandroupolis Greece
6o Primary School of Tripolis
6o ΓΕΛ Αιγάλεω
6o ΓΕΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
6o ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
6o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
6o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΛΙΟΥ
6o Δ.Σ.Αρτεμιδος
6o Δημοτικο Σχολειο Αργους
6o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ
6o Δημοτικό Σχολείο Νάουσας
6o Δημοτικό Σχολείο Ναυπλίου
6o Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου
6th high school Larisas
6th Elementary school of Theves
6th Gymnasio Irakliou .Crete
6th Gymnasio Neou Irakliou Attikis , Greece
6th high school Larisas
6th Intercultural All Day Primary School of Eleftherio Kordelio - Thessaloniki
6th Intercultural All Day School of Eleftherio-Kordelio
6th intercultural primary school eleftheriou kordeliou
6th Intercultural Primary School of Eleftherio - Kordelio
6th Intercultural Primary School of Eleftherio-Kordelio/Thessaloniki
6th Intercultural Primary School of Evosmos/Thessaloniki
6th Junior High School of Trikala
6th Junior Highschool of Chania
6th Junior Public High School Heraklion
6th Primary School of Livadia
6th Primary School of Metamorfosis
6th Primary School of Naoussa
6th Primary School of Patras
6th Primary School of Polichni
6th primary school of Stavroupoli Thessaloniki
6th Stavroupoli Primary School, Thessaloniki, Greece
6th vocational school Thessaloniki
6ΓυμνασιοΡοδου
6ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
6ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
6ο ΓΕΛ Λάρισας
6ο ΓΕΛ Τρικάλων
6ο Γυμνάσιο Καβάλας
6ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς
6ο Γυμνάσιο Λαμίας
6ο Δημοτικό Σχολείο Αγίας Παρασκευής, Αθήνα
6ο Δημοτικό Σχολείο Ερμούπολης
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΤΤΙΚΗΣ
6ο ΔΣ Γλυφάδας
6ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου
7 Gymnasium Chlkida
7 HIGH SCHOOL OF CORFU
7 η Περιφέρεια
7. gimnazija Zagreb
7/Θ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΙΚΙΩΝ
72nd Primary School of Athens
73 SOU
73 СОУ "Владислав Граматик"
74th Primary School In Szczecin
78 SOU Hristo Smirnenski
79 primary school of Athens
7o Gymnasio Kallitheas
7o gymnasio larisas
7o Γενικό Λύκειο Ιωαννίνων (7th Lyceum of Ioannina)
7o Γυμνάσιο Ν Σμύρνης
7o Δημ. Σχ. Πύργου
7o Νηπιαγωγείο Ιωαννίνων
7st Elementtary School Dafni
7th ERGASTHRIAKO KENTRO ATHINAS
7th Grammar School Zagreb
7th High School of Glyfada
7th High School of Trikala/7ο Γ.Ε.Λ. Τρικάλων
7th Junior High School of Haidari
7th Junior High School of Ioannina
7th Junior High School of Kalamata
7th Junior High School of Katerini,Pieria, Greece
7th Primary School Amarousiou
7th Primary school of Acharnes
7th Primary School of Argyroupolis
7th Primary school of Ptolemaida
7th Primary School of Pyrgos
7th Primary School of Rethymno Crete
7ο ΓΕΛ ΑΧΑΡΝΩΝ
7ο ΓΕΛ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
7ο ΓΕΛ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
7ο ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ
7ο Γυμνάσιο Αγρινίου
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
7ο Γυμνάσιο Ιλίου
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
7ο Γυμνάσιο Ρόδου
7ο Δημ. Σχ. Πύργου
7ο Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσών
7ο Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
7ο ΔΣ Μεταμορφωσης
8 GYMNASIUM-IOANNINA
8 Primary School Chania
8 Γυμνάσιο Ιωαννίνων
8 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
8/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΔΟΥ
8/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
8o Dimotiko Sxolio Neas Orestiadas
8o δημοτικό Νέου Ηρακλείου Αττικής
8o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
8o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
8o Δημοτικό Σχολείο Νέου Ηρακλείου
8o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
8o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
8o ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
8o Νηπ/γείο Κορίνθου
8th High School New Smyrni
8th Junior – Senior High School of Chalandri
8th Primary School of Edessa
8th Primary School of Paleon Faliron Attica
8th Primary School of Pyrgos
8th Primary School Zografou
8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
8ο Δημοτικό Σχολείο Ηρακλείου Αττικής
8ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμάτας
8ο Δημοτικό Σχολείο Μεγάρων
8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
8ο Δημοτικό Σχολείο Χανίων
8ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
9 primary Agios Dimitrios
9 Primary School of Agios Dimitrios Attikis
9 th High School of Peristeri
9.gimnazija, Zagreb
91. German Language High School
92ο Δ.ΣΧ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
9o Primary School Naoussas
9o Primary school of Chalkida
9o ΓΕΛ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
9o Δ.Σ. Κερατσινίου
9o Δημοτικό Σχολείο Ρεθυμνου
9oPetroupolis
9th Primary School of Alexandroupolis
9th Primary School of Arta
9th Primary School of Elefsina
9th Primary School of Glyfada
9th Primary School of Kastoria Greece
9th Primary School of Komotini
9th Primary School of Larissa
9th primary school of Xantho
9th Technical Vocational High school of Athens
9ο Νηπιαγωγειο Καλλιθεας
9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
9ο Δ.Σ. Αχαρνών
9ο Δημοτικό Σχολείο Ξάνθης
9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ/9th KINDERGARTEN SCHOOL(NIPIAGOGIO) OF TRIPOLIS
9ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
A Geri Primary School (A Δημοτικό Σχολείο Γερίου)
a gymnasium
A Primary School of Palouriotissa
A' Egkomis KB' Nicosia
A' Kaimakli Primary
A.E Nº1 de Loures
A.Pushkin School, Vilnius
Abadiño BHI
Abbey Community College Boyle
Abbey Community College, Boyle, County Roscommon
Abbey Community College, Boyle, Roscommon
Abby Community College
Abby Community School
Acharnes Special High School
Áchim L. András Általános Iskola
Acropolis Gymnasium in Nicosia
Adana Anadolu Lisesi Çukurova Adana /TURKEY
Adhyayan School
Adlai E. Stevenson High School
Adolf Fredriks musikklasser Stockholm
Adult Training center in Lorca
AE AMADORA OESTE
AE Bobadela
AE Carcavelos
AE CONDEIXA NOVA
AE ERICEIRA
AE Figueira de Castelo Rodrigo
AE Franscisco Simões
AE FREI HEITOR
AE Gil Paes
AE Miraflores
AE Ourém
AE Pinhel
AE Rio Tinto
AE Romeu de Correia
AE S.Bruno
AE Venda do Pinheiro
AE Vilela
AE VNB
AEFN - Escola Sec. de Cristina Torres
AERBP
Agios Ioannis Malountas
Agios Matthaios, Corfu Kindergarten Preschool
Agios Spyridonas Primary
Agricultural University of Athens
Agrulamento de Escolas da Alapraia
Agrupamento
Agrupamento D. Carlos I
Agrupamento de Escola Aquilino Ribeiro
Agrupamento de Escolas Águeda
Agrupamento de escolas agueda sul
Agrupamento de Escolas Alexandre Herculano - Porto
Agrupamento de Escolas Alfredo da Silva
agrupamento de escolas beira douro
Agrupamento de Escolas Cidade do Entroncamento - EB do Bonito
Agrupamento de Escolas D. Lourenço Vicente
Agrupamento de Escolas da Lourinhã
Agrupamento de Escolas da Sé- Lamego
Agrupamento de Escolas das Piscinas
Agrupamento de escolas de águeda sul
Agrupamento de Escolas de Alcanena
Agrupamento de Escolas de Álvaro Velho
Agrupamento de Escolas de Azeitão
Agrupamento de Escolas de Campo Maior
Agrupamento de Escolas de Celorico de Basto
Agrupamento de Escolas de Constância
Agrupamento de Escolas de Eiriz
Agrupamento de escolas de Infias, Vizela
Agrupamento de Escolas de Mangualde
Agrupamento de escolas de Pinhel
Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor
Agrupamento de Escolas de S. Lourenço Ermesinde
Agrupamento de Escolas de Santiago do Cacém
Agrupamento de Escolas de Santo André - Barreiro
Agrupamento de Escolas de São Pedro da Cova - Gondomar
Agrupamento de Escolas de Torrão
Agrupamento de Escolas de Valongo
agrupamento de escolas de Vila Real de Santo António
Agrupamento de Escolas de Vilela
Agrupamento de Escolas do Bonfim - Portalegre
Agrupamento de Escolas do Forte da Casa
Agrupamento de Escolas do Fundão
Agrupamento de Escolas Dom Lourenço Vicente
Agrupamento de Escolas Dona Maria II
agrupamento de escolas dos templários
Agrupamento de Escolas Dr. Bento da Cruz
Agrupamento de Escolas Dr. Serafim
Agrupamento de Escolas Escultor Francisco dos Santos
Agrupamento de escolas Frei Gonçalo de Azevedo
Agrupamento de Escolas João da Rosa, EB1 da Cavalinha, Olhão , Portugal
Agrupamento de Escolas João da Silva Correia
Agrupamento de Escolas José Cardoso Pires
Agrupamento de Escolas José Saramago
Agrupamento de Escolas Miguel Torga - Braganca
Agrupamento de Escolas Moinhos da Arroja
Agrupamento de Escolas nº1 de Abrantes
Agrupamento de Escolas nº2 de Abrantes
Agrupamento de escolas padre João Coelho cabanita
Agrupamento de Escolas Piscinas-Olivais
Agrupamento de Escolas Ponte de Sor
Agrupamento de Escolas Professor Reynaldo dos Santos
Agrupamento de Escolas Rafael Bordalo Pinheiro
Agrupamento de Escolas Rainha Santa Isabel
Agrupamento de escolas Templários
Agrupamento de Escolas Venda do Pinheiro
Agrupamento de Esolas Elias Garcia
Agrupamento Escolas Oliveira Bairro
Agrupamento nº2 de Abrantes
Agrupamento Ordem Sant'Iago
Agrupamento Vertical de Escolas de Ferreira do Alentejo
Air force comprehensive school Agbani Enugu state Nigeria.
Air Force Comprehensive School, Agbani Enugu
Aksu-Topallı Elementary school
Albert-Einstein-Gymnasium Ravensburg
Aleko Konstantinov Primary School, Dimitrovgrad, Bulgaria
Alexander Georgiev-Kodzhakafaliyata Primary School, Burgas
Alexandroupolis 2nd Primary School
Alkartu Ikastola Barakaldo 48903 Bizkaia
All Saints Episcopal School, Tyler
All Saints Grammar, Belmore, Australia
Almal_OLD
AMA GUADALUPEKOA IKASTETXEA. HONDARRIBIA
Amadeus lyceum
American Academy Larnaca
American Collegiate Institute
American Nicaraguan School
American Nicaraguan School - ANS
Anamur Vakıfbank Atatürk Ortaokulu
Aniturri BHI
Ankara Coşkun Ertepınar Ortaokulu
Antal Budai Secondary School and Diósdi Primary School
AP Hogeschool Antwerpen
Apaczai Csere Janos Highschool
APSETE
Archanes High School*
Ard scoil ris
Ardee Community School
Ardgillan Community College
Ardross Primary Schol
Ardscoil na Trionoide, Athy, Co. Kildare
Ardscoil Rís, Griffith Avenue, Marino
Argiri Laimou Schools
argiri-laimou school
Ari Private School
ARISTOTELEIO COLLEGE, GYMNASIO, THESSALONIKI
ARISTOTELEIO COLLEGE, LYCEUM, THESSALONIKI, GR
Arklow CBS
Armenio Gymnasium
Arsakeio - Gymnasio Psychikou
ARSAKEIO GYMNASIO OF PATRAS
Arsakeio High School of Patras
Arsakeio Primary School of Ioannina
Arsakeio Primary School of Patras
Artistic High school of Ravenna
ARTXANDAKO TRUEBA IKASTETXEA
Arupamento de Escolas de Sousel
as
ASA BOUZDJANI MEDEA - Algeria
Ashbourne Community School
Ashcroft High School
ASPAITE
ASPETE
Aspire Academy
At home
Athboy C S
Athboy CS
Athener Schule
Athens Conservatory
Athens | ARTEMIS | 1st high school of Artemis
Attendis-Altaduna
Attilio Bertolucci Parma
Atuarfik Ukaliusaq 3900 Nuuk Greenland
Audentese Spordigümnaasium
Avondale Community College
Aylward Academy
AYŞE AKPINAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
B POTAMOS GERMASOGEIAS
B Δημοτικό σχολείο Α
B' Dimotiko Scholeio Xylotymvou
B' Makedonitissa Primary School
B' Δημοτικό Παλουριώτισσας Κ.Α'
BabaTonka High School of Mathematics
Bacho Kiro Secondary School
Bahçesehir Samsun Koleji
Bahr Dar University
Ballinmorecs
Ballinteer Community School
Ballyhaunis Community School
Ballymakenny College
BAPitzemburg
Barnsley College
Basakaitz
Basehor-Linwood High School
Básica 1,2,3 de Peniche
Basisschool Zandhope
Bayındır Fırınlı Ortaokulu
Beaconhouse School Pakistan
Bekan National school
Belvedere College
Belvedere College S.J.
Beneavin College
Benito Juárez Gracia secundaria
benoni college
Beograd, Hemijsko-prehrambena tehnološka škola
Berkner High School STEM Academy
Berze High School
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
Bettendorf High School
Beykoz Boğaziçi Anadolu İmam Hatip Lisesi
Beyoğlu secondary school
BG und BRG Laa an der Thaya
BG/BRG Amstetten
BG/BRG Gmünd
BG/BRG Groß-Enzersdorf
BG/BRG Korneuburg
Bhak Krems
Big Bang School
bio.ofra18
Bishop Milner
Bishop Seabury Academy
Bloomfield Collegiate
BME CS
Bodmin college
Bodmin College, Bodmin , England
BORG St. Pölten
Borusan Middle School
Brasilia Usme
Brazil
Bremoreet ss
Bretton Hall College
BRG Stubenbastei
BRG/BORG Telfs
Bridger Charter Academy
Bridgetown College
Buca Makbule Süleyman Alkan Ortaokulu
Bulgaria , CDG s.Petleshkovo
Bulgaria , Шуменски университет " Епископ Константин Преславски"
Bulgaria - Kozloduy - Sts Cyril and Methodius School - Kozloduy
Bulgaria - Samokov - Sport School "Nikola Velchev" - Samokov
Bulgaria - Uzundzhovo- Primary School " Liyuben Karavelov" - Uzundzhovo
Bulgaria CDG"V.Tereshkova"
Bulgaria OU"Neofit Rilski" s.Lovchanci
Bulgaria СОУ "Отец Паисий" Враца
BULGARIA, ОУ 'СТ,МИХАЙЛОВСКИ' ВАРНА
Bulgaria, Професионална гимназия по транспорт "Гоце Делчев", гр. Пловдив
BULGARIA, СОУ "Св. Кл. Охридски" гр. Аксаково
Bundesgymnasium und Bundesrealgymnasium Waidhofen an der Thaya
Bunsung middle school
BURHANİYE BİLİM VE SANAT MERKEZİ
C. N. Sra. Perpetuo Socorro
Cakovec High School
Çameli Anatolian High School / DENİZLİ / TURKEY
CAMPUS BHAK/BHAS/GOLF-HAK Stegersbach
Çankırı Şehit Yahya Coşkuner Ortaokulu
Canons HIGH SCHOOL SIXT FORM ACADEMY
CARDET
Carl-von-Ossietzky-Gymnasium Berlin
Carlforsska Gymnasiet
Carndonagh Community School
CARNet
Carrick-on-Shannon Community School
Casa Pia de Lisboa - CED D. Maria Pia
Castelldefels School of Social Sciences
Castle High School
Castle School
Castleknock College
Catholic School Centre, Banja Luka, Bosnia and Herzegovina
CATL
CBS Mullingar
CBS Primary School Tralee
CC Pedro Poveda
CDETB Employability Skills Programme, Central Remedial Clinic, Vernon Avenue, Clontarf, Dublin 3
CEB 8/2
CED Nossa Senhora da Conceição - CPL
CEEP Lourdinha Guerra
cefas
ceFAS -Center of applied systemic solutions
CEFMTI Joaquim Beato
CEIP Carmen Arias
CEIP FRAY JUAN DE LA CRUZ SEGOVIA
CEIP Jose Maria De La Fuente (Ciudad Real)
CEIP La pradera
CEIP Nuestra Señora de la Fuencisla
CEIP RAMÓN MARÍA DEL VALLE INCLÁN
CEIP Ramón y Cajal - Alpartir (Zaragoza)
CEIPSO Príncipes de Asturias
Centar za odgoj i obrazovanje djece i mladeži Karlovac
Centar za odgoj i obrazovanje Goljak
Centar za odgoj i obrazovanje Tomislav špoljar
Center for Quantum Complexity & Nanotechnology, Physics Department, University of Crete
central vocational and technical anatolian high school
Centre of Counseling and Vocational Orientation (KESYP) Koropiou
Centro Ciência Viva de Sintra
centro educativo las playas
Centro Infantil Coronel Sousa Tavares
Centrul Judetean de Resurse si de Asistenta Educationala, Cluj
CENTRUL SCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR. 1 TILEAGD
cepa calvia
Češka osnovna škola Jana Amosa Komenskog, Daruvar
CEU San Pablo Sanchinarro
che.ofra18
children's gardens Bulgaria
Children'sPalace Botosani
Chile - San Miguel Arcángel
Christ The King GNS
Christ The King School
Christa McAuliffe Learning Center
Christoph-Graupner-Gymnasium Kirchberg
CHT
Churchdown Village Junior School
City College of San Francisco
Citywest and Saggart Community National School
Claremont High School Academy
Clearview Regional High School
Clongowes Woods
Clonturk Community College
Clonturk Community School
CMRIT, BANGALORE, INDIA
CMS Experiment at CERN
Cnoc Mhuire, Granard, Co.Longford.
Coelgiul Național Bănățean
Col.legi Montserrat
Colaiste an Atha
Colaiste An Ather
Colaiste Baile Chlair
Colaiste Bride
Colaiste Bride Secondary School Enniscorthy Co.Wexford.
Colaiste Chill Mhantain
Colaiste Chineal Eoghain Buncrana Co. Donegal
Colaiste Choilm
Colaiste Cholmcille
Colaiste Chraobh Abhann
Colaiste na Toirbhirte
Coláiste Oiriall
Colaiste Pobail Setanta, Phibblestown, Clonee, Dublin 15
Coláiste Ráithín
Colchester Sixth Form College
Cole San Viator Madrid
Coleg Gwent, Pontypool and Usk Campus
Colegio "Blanca de Castilla"
Colegio Abraham Maslow
Colegio Alberto Hurtado, Villarrica Chile
Colegio Alianza Austral
Colégio Amorim
Colegio Austriaco Mexicano
Colegio Bellavista,Chile
Colégio Bissaya Barreto
Colegio Brains
Colegio Británico de Aragón
Colegio Chuquicamata, Calama, Chile
Colegio de Bachilleres del Estado de Veracruz plantel 18
Colégio de S. Miguel
Colégio de Santa Eulália
Colégio de São Miguel
Colegio del Pilar
Colégio do Amor de Deus
Colégio Estadual COLLECCHIO
Colegio Hogar Afundación
Colegio Huerta de la Cruz
Colegio Inmaculada
Colégio JK Foz do Iguaçu
Colégio Júlio Dinis
COLEGIO LA INMACULADA
Colegio La Salle Griñón
Colégio Liceal Santa Maria de Lamas
Colegio Madrid
Colegio María Medianera Universal
Colegio Marsella IED
Colégio Militar do Corpo de Bombeiros
Colegio Minuto de Dios Siglo XXI
Colegio Mozart de Clase Internacional
Colegio Narval
Colegio Nazaret San Antonio del Táchira Venezuela
colegio nossa senhora medianeira
Colegio Nuestra Señora del Carmen (Sant Joan d'Alacant)
Colegio Nuestra Señora del Pilar de Valladolid
Colegio Pablo VI- Fátima
Colegio Pedro Poveda
Colegio Plurilingüe Losada
Colegio Rafaela Ybarra Madrid
Colegio Sagrada Familia de Urgel
Colegio Sagrado Corazón PP Capuchinos
Colegio Salesiano San José
Colegio Salesianos Atocha
Colegio San Gregorio-La Compasión
Colégio Santa Cruz
Colegio Santa Cruz/Sao Paulo-Brazil
COLEGIO SANTA ELENA, VILLAREJO DE SALVANÉS
Colegio Santa Helena
Colegio santa maría de lo cañas
Colegio Santo Domingo de Guzman
Colégio Sra da Boa Nova
Colegios Ramón y Cajal
colegiu tehnic de vest
Colegiul de Muzica "Sigismund Toduta"
Colegiul Economic "C.C.Kiritescu"
Colegiul Economic "Costin C Kiritescu"
Colegiul Economic Costin C Kiritescu
Colegiul Economic Costin C. Kiritescu
Colegiul Economic Maria Teiuleanu Pitești
Colegiul Economic Virgil Madgearu Ploiesti, Prahova
Colegiul Economic ”Hermes” Petrosani
Colegiul Economic ”Ion Ghica” Târgoviște
Colegiul Energetic Râmnicu Vâlcea
Colegiul Național "Al.I.Cuza"-Corabia
Colegiul National "Constantin Carabella" Targoviste
Colegiul National "Grigore Moisil"
Colegiul National "Ienachita Vacarescu"
Colegiul Naţional "Moise Nicoară" Arad, România
COLEGIUL NAŢIONAL ,,IONIŢĂ ASAN"
COLEGIUL NATIONAL BANATEAN
COLEGIUL NATIONAL COSTACHE NEGRI
Colegiul Național de Informatică
COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESC- CAMPULUNG/ARGES
Colegiul Național Dinicu Golescu Campulung/arges
Colegiul National DOAMNA STANCA Satu Mare
Colegiul National Emil Racovita Cluj Napoca
Colegiul National I. L. Caragiale
Colegiul National Mihai Eminescu Satu Mare
COLEGIUL NAȚIONAL PETRU RAREȘ din Piatra Neamț
Colegiul Național Petru Rares Suceava
Colegiul National Traian
Colegiul National Zinca Golescu
COLEGIUL NATIONAL,, C.D.LOGA”
colegiul nnal al. odobescuati
Colegiul Tehnic Constantin Brancusi Petrila
Colegiul Tehnic " Iuliu Maniu" Bucureşti
Colegiul Tehnic "Alesandru Papiu Ilarian" Zalau
COLEGIUL TEHNIC "DUMITRU MANGERON" BACAU
COLEGIUL TEHNIC "DUMITRU MANGERON"BACAU
Colegiul Tehnic "Ioan Ciordas" Beius, Bihor
COLEGIUL TEHNIC ''LATCU-VODA'' SIRET
Colegiul Tehnic Alesandru Papiu Ilarian Zalau
COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE
Colegiul Tehnic Buzau
Colegiul Tehnic de Poștă și Telecomunicații GHEORGHE AIRINEI
Colegiul Tehnic de Transporturi si Telecomunicatii "Ion I.C.Bratianu" Satu Mare
COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI
COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL-ALBA IULIA
Colegiul Tehnic Emanuil Ungureanu Timișoara
Colegiul Tehnic Mihai Băcescu Fălticeni
Colegiul Tehnic Mihai Viteazul Oradea
COLEGIUL TEHNIC TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI
Colegiul Tehnic ”Alexandru Domsa” Alba Iulia
Colegiul Tehnologic ,, Spiru Haret" Piatra - Neamt
Colegiul Tehnologic de Industrie Alimentară Arad
COLEGIUL"ION KALINDERU". Scoala Sanatoriala, Busteni, Romania
Colexio M. Peleteiro
COLLEGE "AL. ODOBESCU" PITESTI, ARGES
Collège Antonin Perbosc
collège Condorcet - Nailloux
Collège du Carladez
Collège du Couserans
Collège Hubert Fillay Bracieux
Collège Idriss premier Azrou
Collège Jacques Yves Cousteau
Collège Jean Jaurès
Collège Jean Rostand - Draguignan
collège Lucien Pougué, Rémilly
Collège Lucien Vadez
Collège Marcel Doret (Le vernet, France)
College of Agricolture "F.lli Agosti" Bagnoregio, Viterbo, Italy
College of Engineering Pune INDIA
Collège René Cassin
Collège Romain Rolland 31240 Saint-Jean
COLLEGE SAINT BRUNO LA SALLE
Collège Stendhal
Coloma Girls Convent School
Colombia Space School
Columba College, Killucan, Westmeath
col·legi Sant Ramon Nonat
Community School Carrick-on-Shannon
comprensivo 2 poggibonsi siena italia
Concord Colege
Confey Community College
Conservatorio Profesional de Música de Vigo
Conservatório Regional de Ponta Delgada
Convitto Canopoleno Sassari
Convitto Nazionale "M. Cutelli" Catania
Cool Science
Coolmine Community school
Corpuschristi
Costache Negruzzi National College, Iasi
Cotofenii din Dos Secondary School
Country - Ukraine, School - Zalishchyky State Gimnasia
CPC Salesianos Los Boscos
CPI de Zas
CPIFP-Corona de Aragón, Zaragoza
CREAT-IT Summer School 2015
Cross and Passion College Kilcullen Co. Kildare
Cross and Passion College Kilcullen, Co.Kildare
Croydon High School
CSG Penta Jacob van Liesveldt
CTAT DUMITRU MOTOC GALATI - ROMANIA
CTI
Cumhuriyet İlkokulu
CUMHURİYET ORTAOKULU /TURKEY
Cyprus Gymnasio Stavrou (Γυμνάσιο Σταυρού)
Cyprus Pedagogical Institute
Cyprus University of Technology
D-r Ivan Bogorov Language Highschool
D. S. Tsifout
Da Vinci College
Da Vinci College Kagerstraat
DAĞMARMARA NİYAZİ ÜZMEZ ORTAOKULU, MANİSA TURKEY
Dağpınar
Daily Junior High School of Prokopi
Darussafaka High School- İstanbul/TURKEY
Daubeney Primary School
Davis college mallow
Davutlar Vali Kadir Uysal Middle School
DCU
dcu/ st.marys ballina
DCU/C.B.S The Green Tralee
DCU/Loreto Kilkenny Secondary School
dcu/portmarnock secondry school
DCU/St. Pat's Navan
de Amicis alessandria
De Kei
De Meerpaal
Deák Ferenc Gimnázium, Szeged, Hungary
Delasalle college
Delnice High School / Srednja škola Delnice
Democritus University of Thrace
dendroncollege
DeSanctis Deledda cagliari
DESKEIO LYKEIO PARGAS
Deutsche Schule Athen
Deutschinstitut
DEUTSCHSPRACHIGE SCHULE “FRIEDRICH SCHILLER”- RUSSЕ
Deveselu School
Dge
Dianellou kai Theodotou
diapolitismiko gymnasio Sapon
Didáxis - Cooperativa de Ensino
DIMITAR POLYANOV, S. TRANAK,OBL.BURGAS
Dimotiko Anthoupolis
DIMOTIKO ARADIPPOU B
dimotiko kefalou kos
dimotiko monemvasias lakonia
dimotiko patras
Dimotiko Scholeio Lemesou 2 (KB)
DIMOTIKO SCHOLEIO PANO POLEMIDION -KARMIOTISSAS – PERIFEREIAKO
Dimotiko sxoleio Astrous Kunourias
Dimotiko Sxoleio Dasous Achnas- Fotis Pittas,Cyprus
Dimotiko Sxoleio Nydriou
Dimotiko Sxolio Petalidiou
DIMOTIKO VLACHATAON
Direzione Didattica Don Milani
District of Attica
District school Novo Cice
Dokuz Eylul University Distance Education Application and Research Center, İzmir, TURKEY
Dominican College Portstewart
Dominican College, Griffith Avenue
Dominicas Vistabella
Donabate cc
Donabate/Portrane Educate Together National School
Dr. Ivan Bogorov Language Highschool
Dr.Ivan Bogorov Language
Drimnagh Castle CBS
Drimnagh Castle Primary
Drogheda Institute of FE
Druga ekonomska škola, Zagreb
Druga srednja skola Beli Manastir
DS POLYDEDRI
dublin city university
Dublin City University
Dumfries and Galloway Council Schools
Dumitru Mangeron
Dun Lughaidh Secondary School Dundalk
Dundalk Institute of Technology
Dynamica xl tjotterlaan
Dynamica xl molenwerf
E. B. 2, 3 Cego do Maio
E. B. Professor João Fernandes Pratas
E.B. Brejoeira - Agrupamento de Escolas de Azeitão
E.B.2,3 Vialonga
E.E.E.E.K ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
E.E.I ATHENS COLLEGE
E.E.M AGOSTINHO NERES PORTELA
EA
Ealing Junior Music School
East Coweta High School
East Durham & Houghall Community College
East Glendalough
East Glendalough School
East Hills Girls Technology High School, NSW, Australia
EB 2,3 Arqueólogo Mário Cardoso
EB 2,3 Conde de Oeiras
eb 2,3 de Miragaia
EB 2,3 Pedro D'Orey da Cunha
EB 2,3 Roque Gameiro - Amadora
EB 2,3 Soeiro Pereira Gomes de Alhandra
EB 23 Venda do Pinheiro
EB António Gedeão
EB Bobadela
EB c/JI D. Carlos I
EB José Sobral
EB Póvoa da Galega - Professor João Dias Agudo
EB Prof. João Dias Agudo, Póvoa da Galega
EB S. Bruno
EB S. Miguel do Milharado
EB/S Bemposta-Portimao
EB1 da Encarnação
EB1 de Cortes do Meio
EB1 Feijo2
EB1 Montes Hermínios
EB1 nº1 Bobadela
EB1 nº3 Bobadela
EB1 Tires 2
EB1 Venda do Pinheiro
EB1/JIda Quinta dos Franceses
EB1/PE da Lombada - Ponta do Sol
EB23 Alembrança
EB23 Dr. Horácio Bento de Gouveia
EB23 Manuel de Figueiredo
EBI Bobadela
EBI Patricio Prazeres
EBS António Bento Franco
EBS Bispo D.Manuel Ferreira Cabral
EBS Carcavelos
EBS da Bemposta -Portimão
EBS da Povoação
EBS Domingos Capela
EBS Figueira de Castelo Rodrigo
EBS Francisco Simões
EBS Ourem
EBS Pinhel
EBS Romeu Correia
EBS Tomás de Borba
EBS Vilela
Ecclesiastic school of Neapolis
Echipa „LUMINA STELARA”
ECO Velké Meziříčí
Ecoescuela CEIP San Ignacio
Ecole Active Billangue Jeanine Manuel
ECOLE DES URSULINES ATHENES
Ecole Jeannine Manuel
Ecole Maternelle E.M.E.D.O.F.
Ecole Saint Joseph, Athens
EcoleTEST
Eden Primary
Edmond Nicolau Technical High School
Education Complex "South-West"
EEB PROFESSOR PEDRO TEIXEIRA BARROSO
EEEEK Agiou Dimitriou
EEEEK Elefsina
EEEEK ELEFSINAS
EEEEK MYSTRA
EEEEK Ελευσίνας
EEM ALMIRANTE LAMEGO- LAGUNA- SC- BRAZIL
Eerde International Boarding School
EG Geo Milev
Egkomi's High School Kyriakos Neokleous
Eidiko Nipiagogeio Ierapetras
EK Thivas
EKFE CHIOS
EKFE Dramas
ekfe thesprotias
Ekonomska i trgovačka škola Ivana Domca, Vinkovci
Ekonomska škola
Ekonomska škola Braća Radić Đakovo
Ekonomska škola Kragujevac
Ekonomska skola Mije Mirkovica Rijeka
Ekonomsko-birotehnička škola Split
Ekonomsko-birotehnicka skola, Slavonski Brod
Ekonomsko-trgovinska škola Kula
Ekp. N. MPakogianni
Ekpaidefthria Panou
Ekpaideftiria Georgiou Zoi
Ekpaideytiria PANOU
Ekpedeftiria Panou
Elektrostrojarska škola Varaždin
Elementary school Grabrik, Karlovac
Elementary school "Josip Pupačić", Omiš
Elementary school "Mitropolit Mihailo"
Elementary school "Vasil Levski", Edrevo
Elementary school (primary school, ages 6 - 12)
Elementary School Ghidici
Elementary school Gripe, Split
Elementary School Grohote, Solta Island
Elementary school Ivan Gundulic, Dubrovnik
Elementary school Ljudevita Modeca Krizevci
Elementary School Lovas
Elementary school Lucac, Split
elementary school Ludbreg
Elementary school Odra, Zagreb
Elementary school Rugvica
Elementary school Silvije Strahimir Kranjčević, Zagreb, Croatia
Elementary School Veruda, Pula
Elementary school Vladimir Nazor Virovitica
Elinogermaniki agogi
Elizabeth Woodville School
ELLINOGALLIKI AGIOS IOSIF VOLOU
ELLINOGALLIKI SXOLI PEIRAIA JEANNE D' ARC
Ellinogermaniki Agogi Primary School
Ellinogermaniki Agogi Panagea Savva
end salam
English Language School "Geo Milev"
Ens Scolaire Notre Dame
ENSST
Eötvös Secondary school Budapest
EPAL Arnaias
EPAL Axioupolis
EPAL KASTORIAS
EPAL KOS
EPAL Mouzakiou
EPAL VASILIKON
EPM
Eptoliva
ernst-reuter-oberschule
Ertugrul Gazi Anatolian Hight School
ES Camilo Castelo Branco
ES Maria Lamas
ES Marques de Castilho
ES Miraflores
ES Rio Tinto
ES S. Pedro
ES Seomara da Costa Primo
ESAOF
Escola E. B. 2,3 Poeta Bernardo Passos
Escola Artística de Soares dos Reis - Porto
Escola Básica 2+3 do Alto do Lumiar
Escola Básica 2,3 de Alapraia
Escola Básica 2,3 de Eiriz
Escola Básica 2.º e 3.º Ciclo de Vialonga
Escola Básica 2.º e 3.º Ciclos Dr. Horácio Bento de Gouveia
Escola Básica Augusto Gil
Escola Básica D. António de Ataíde, Castanheira do Ribatejo
Escola Básica de Alcáçovas
Escola básica dos2º e 3º ciclos dr. Horácio Bento de Gouveia
Escola Básica e Secundária 2Rodrigues de Freitas
Escola Básica e Secundária Armando Côrtes-Rodrigues
Escola Básica e Secundária Armando-Côrtes Rodrigues
Escola Básica e Secundária da Calheta
Escola Básica e Secundária da Cidadela
Escola Basica e Secundaria da Madalena
Escola Básica e Secundária de D.Dinis
Escola Básica e Secundária de Vale D`Este
Escola Básica e Secundária do Levante da Maia
Escola Básica e Secundária Dr. Manuel Fernandes
Escola Básica e Secundária Lima de Freitas
Escola Básica e Secundária Matllde Rosa Araújo
Escola Básica e Secundária Passos Manuel
Escola Básica Eugénio de Andrade
Escola Básica Hermenegildo Capelo
Escola Básica Integrada com JI D. CarlosI- Sintra
Escola Básica Ribeiro de Carvalho
Escola Básica São Bruno
Escola Básica Vallis Longus
Escola Básica Vasco Santana - Ramada
Escola da Ponte
Escola de Ponta d' Água - Praia, Cabo Verde
Escola do 2º e 3º Ciclos Drº Horácio Bento Gouveia
Escola Dona Maria II
Escola dos 2º e 3º Ciclos Dr. Horácio Bento de Gouveia
Escola Dr Rui Grácio
Escola Dr. António Granjo
Escola Dr. HBG
Escola Dr. Rui Grácio
Escola Drº Horácio Bento de Gouveia
Escola E B Sophia de Mello Breyner de Andresen
Escola E,B, 2,3, Alapraia
Escola E. B. 2,3 Júlio Brandão
Escola E.B. 2/3 de Vialonga
Escola E.B. Joao Fernandes Pratas
Escola EB 2,3 Cego do Maio
Escola EB 2,3 de Vialonga
Escola EB 2,3 Doutor Pedro D'Orey da Cunha
Escola EB 2,3 dr. Joaquim Magalhães
Escola EB 2,3 Ferreira de Castro
Escola EB 2,3 Vasco Santana - Odivelas, Portugal
Escola EB 2/3 Piscinas Lisboa
Escola EB2,3 Eiriz-Ancede
Escola EBI/JI de Montenegro
Escola Estadual de Ensino Fundamental Neutel Maia
Escola Estadual Joao Ramos Filho
Escola l'Horitzó
Escola Moscavide
Escola Nadal
Escola Pedro Jacques de Magalhães
Escola Pereanton
Escola Pia Santa Anna, Mataró
Escola Portuguesa de Moçambique - Centro de Ensino e Língua Portuguesa
Escola Portuguesa de São Tomé e Príncipe - CELP
Escola Sec. Quinta das Palmeiras
escola secundária
Escola Secundária Adelaide Cabette
Escola Secundária Alves Redol, Vila Franca de Xira
Escola Secundária com 3º Ciclo do Ensino Básico Raul Proença
Escola Secundária com 3º Ciclo do Entroncamento
Escola secundária com 3ºciclo de pinhal novo
Escola Secundária D. Egas Moniz
Escola Secundária D. João II
Escola Secundária da Lagoa
Escola Secundária da Ribeira Grande
Escola Secundária de Amarante
Escola Secundária de Campo Maior
Escola Secundária de Caneças
Escola Secundária de Entroncamento
Escola Secundária de Lagoa
Escola Secundária de Paredes
Escola Secundária de Pinhal Novo
Escola Secundária de Seomara da Costa Primo
Escola Secundária de Tondela
Escola Secundária do Forte da Casa
Escola Secundária Dom Egas Moniz
Escola Secundária Dom Egas Moniz - Resende
Escola Secundária Dr. Azevedo Neves
Escola Secundária Dr. Egas Moniz
Escola Secundária du Bocage - Setúbal
Escola Secundária Fernando Lopes Graça
Escola Secundária Horácio Bento Gouveia
Escola Secundária Infanta D.Maria
Escola Secundária Jerónimo Emiliano de Andrade
Escola Secundária João de Deus - Faro
Escola Secundária Jorge Peixinho
Escola Secundária Poeta Joaquim Serra
Escola Secundária Ribeira Grande
Escola Secundaria/3 Camilo Castelo Branco-Vila Real
Escola Secundárias D. Pedro V
Escola Sesc Pantanal
Escola Técnico Profissional de Cantanhede
Escola Voramar
Escola2,3 Pedro D'Orey da Cunha
Escuela de Bellas Artes Maestro Atilio Terragni. Universidad Nacional de Tucumán. Tucumán, Argentina.
Escuela de Comunicaciones Militares
escuela jorge añazco castillo
escuela secundaria
Escuela Superior y Vocacional Ana Delia Flores Santana, Fajardo PR
Escuelas Pías Zaragoza
Eshkol pais "Horev" (High School for girls)
Espaço Descoberta
ESPAMOL
Esperino gymnasio L.T. Leros
Esperino gymnasio Mesologgiou
Esperino Gymnasio/Lykeio Serron
Etablissement Badiou
Etablissement Lannes
Etablissement Maubourget
Etablissement Pierre Bourdieu
Etablissement Prevert
Etablissement Verdier
ethonomartyras kyprianos lyceum
Eugen Kumičić osnovna škola
Eugena Kumičića Slatina
Eugena Kumičića.Slatina
Eureka Secondary School, Kells
Eureka Secondary, Kells
EUROED SCHOOL, IASI, ROMANIA
European Distance and E-learning Network
EVAGGELIKI SCHOOL OF SMYRNI - LYCEUM
EVAGGELIKI SCHOOL OF SMYRNI GYMNASIUM
Everett Alvarez High School, Salinas, CA, USA
Exeter College
EXPERIMENTAL HIGH SCHOOL OF UNIVERSITY OF PATRAS
EXPERIMENTAL INTERCULTURAL HIGH SCHOOL OF ATHENS
Experimental Junior High-School of Heraklion
Experimental montel secondary school of Patras
Experimental Primary School of University of Patras
Experimental School of the University of Thessaloniki
Experimental Upper Secondary School of Rethimno
Externato D. Afonso Henriques
Externato das Escravas do Sagrado Coração de Jesus
Exwick Heights Primary School
EΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
Eκπαιδευτήρια Γιαννόπουλου- yannopoulos school
Faculty of Electrical Engineering Osijek
Faculty of forestry University of Zagreb
Faculty of Humanities and Social Sciences, University of Zagreb
Fakultet prometnih znanosti
FCJ Secondary School, Bunclody, Wexford, Ireland
Federation of Schools in Spain
FES Lörrach
Fifth Primary School "Hristo Botev" Kyustendil
filothei
Fingal Community College
Finland Helsinki Taivallhden peruskoulu
Finland, Espoo, Kalajärvi school
Firhouse Community College
FIRST LYCEUM OF NAFPLIO
FLS "Ekzarh Yossif I" - Lovech
Foreign Language High School "Acad. Lyudmil Stoyanov", Blagoevgrad
Foreign Language School "Aleko Konstantinov", Pravets
Forest School
Forign Language School "Simeon Radev"
FORUM Private School
Franciscanas de Montpellier Trapagaran
Frederic Joliot Kurie
Frontistira Poukamisas
Fstg
Gaalcholáiste an Phiarsaigh
Gabijos
Gael-Cholaiste Chill Dara
Gaelcholáiste na Mara ,Arklow, Co.Wicklow
Gaelscoil Chaladh an Treoigh
Gajdos Primary School
Gallen CommunitySchool, Ferbane, Co Offaly
Galvani Opromolla
Gaudeamus, prva privatna srednja škola u Osijeku s pravom javnosti
GCHSS Naxxar Malta
Geitonas School
GEL El. Venizelou Chania
GEL ERYTHRON
Gel Glaykis
GEL KALAMBAKIOU
GEL KATO ACHAIAS
GEL KIMIS
GEL Lerou
GEL MELISSION
GEL Moudrou
GEL N MOUDANIA
GEL VARIS
General
General Lyceum of Avlonari
General Lyceum of Lixouri
Generaly Secondary school Hristo Botev- Aytos
Geniko Lykeio Magoulas
GENIKO LYKEIO NYDRIOY
GENIKO LYKEIO SCHIMATARIOU
geniko lykio karpenisiou
Gennadi gymnasio, Rhodes
Geofort
Gerakas Art School
Gerakas art school Καλλιτεχνικό Γυμνάσιο με Λ.Τ. Γέρακα
Geriou A
Geschwister-Scholl-Gymnasium, Waldkirch
Gheorghe Lazar National College, Bucharest
Gheorghe Magheru School Caracal
Gheorghe Magheru Secondary School
Gilpe
Gimanazija Lucijana Vranjanina
Gimnasium
Gimnasium Josipa Slavenskog Cakovec
Gimnasium of foreign languages "D-r Ivan Bogorov"
gimnatiala caseiu
Gimnazia Jurja Barakovica Zadar
Gimnaziala nr. 2 Caracal
Gimnazija "Fran Galović" Koprivnica
Gimnazija "Isidora Sekulić" Novi Sad
Gimnazija "Matija Mesić", Slavonski Brod
Gimnazija "Ruđer Bošković"
Gimnazija "Sveti Sava" Požega
Gimnazija "Sveti Sava" Požega, Tehnička škola Požega
Gimnazija A. G. Matoša, Đakovo
Gimnazija Antuna Gustava Matoša, Zabok
Gimnazija Bernardina Frankopana
Gimnazija Bernardina Frankopana, Ogulin
Gimnazija Bosanska Krupa
Gimnazija Dinka Šimunovića u Sinju
Gimnazija Eugena Kumicica Opatija
Gimnazija i ekonomska škola "Branko Radičević" Kovin
Gimnazija Josip Slavenski Čakovec
Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec
Gimnazija Kikinda
Gimnazija M. A. Reljkovica u Vinkovcima
Gimnazija Matije Antuna Reljkovića u Vinkovcima
Gimnazija Metković, Metković
Gimnazija Poljane
Gimnazija Svetozar Markovic Nis
Gimnazija Veljko Petrovic
Gimnazija Vladimira Nazora
Gimnazija, Požega
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Budzowie
Gimnazjum nr 7 im. Noblistow Polskich in Ruda Slaska
Glenbrook North High School
Gleneely Nationa School, Crossroads, Killygordon, Co. Donegal
Glenstal Abbey School
GLT NISYROY
GO! Technisch Atheneum Horteco Vilvoorde
GO!Geel
Good Counsel College , New Ross
Gormanston College
Gornjogradska gimnazija
gort community school
Gospodarska škola Čakovec
Gozo College Middle School
GPCHE - Shumen
GPCHE "Hristo Botev" Kardzhali
GPCHE-Shumen
GRADINITA CU PP MILLENNIUM CLUJ- NAPOCA
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT BAMBI, CLUJ NAPOCA
Grădinița cu program prelungit nr 6 Constanța
Gradinita cu program prelungit nr. 33 Satu Mare
Grădiniţa cu Program Prelungit Nr.3 Tulcea
Gradinita cu Program Prelungit ”Tara Copilariei” Calarasi
Graditeljsko-geodetska tehnička škola
Grafička škola u Zagrebu
Granesina
GREECE TRIPOLIS PRASINO NIPIAGOGIO MERKOVOUNI
Greece, Kastoria, 3. Gymnasium
GREECE,TRIPOLIS,PARARTIMA OF 8th NIPIAGOGIO TRIPOLIS(PRASINO NIPIAGOGIO)
Greece/EK Thivas
Greek Regional Education of Ionian Islands
Greek school of Bucharest "Athena"
Greek-French Primary School "Jeanne d' Arc" - Piraeus, Greece
GreeNET Project
Greenhill School, Rhiwbina, Cardiff, Wales
Greenwood High School
Gregorius College
Griffeen Community College
Griffith Barracks MDS
Griffith Barracks Multidenominational NS, South Circular Road
Grouping of schools Miguel Torga - Queluz -Portugal
Grove Academy
Gustav Adolf Grammar School
Gustav Adolf Grammary School
Gymnase du Bugnon, Switzerland
Gymnasio
Gymnasio - LT Alonissou
Gymnasio Agias
Gymnasio Agias Larissa
Gymnasio Alistratis
Gymnasio Archaggelou Rhodes Reece
GYMNASIO DIANELLOU KAI THEODOTOU
GYMNASIO DIANELLOU KAI THEODOTOY
gymnasio drepanou
gymnasio engomis
Gymnasio Filias
GYMNASIO KALIS PELLAS
GYMNASIO KALYTHION RODOU
Gymnasio Karlovasi
Gymnasio Kassandras Halkidiki Greece
GYMNASIO KOKKINOCHORION
Gymnasio Krokou Kozanis
gymnasio Lala
Gymnasio Levidiou
GYMNASIO LOUTRAKIOU
Gymnasio Melitis Florinas
GYMNASIO MORIAS
Gymnasio Neapolis
gymnasio Peplou Evros
Gymnasio Sapon - Rodopis
Gymnasio Sapon Diapolitismikis Ekpaideysis
Gymnasio Thourias
Gymnasio Trikalon Imathias
Gymnasio Vlachioti Lakonias
Gymnasio Zalongou
GYMNASIOUM OF ERETRIA
gymnasium
Gymnasium and High School of Skripero
Gymnasium of Apostolos Pavlos
Gymnasium of Neo Gynaikokastro Kilkis-Γυμνάσιο Νέου Γυναικόκαστρου Κιλκίς
gymnasium of platykampos
GYMNASIUM OF POLIS CHRYSOCHOUS
Gymnasium Petra Lesvos
Gymnasium Vukovar
Gymnázium bl. Pavla Petra Gojdiča