Jump to navigation
English
Nederlands
Français
Deutsch
Ελληνικά
Italiano
Español
Български
العربية
Euskera
Català
Suomi
Galego
עברית
Portuguese
Română
Русский
Türkçe
Eesti
Latviešu
Português
Српски
Français
Connexion
Register
Connexion utilisateur
*
*
Request new password
Académies
Ressources
Communautés
Écoles
Utilisateurs
Projects
Vous êtes ici
Home
|
EntrEDU Users
Utilisateurs
ENTREDU Questionnaire
Rechercher les utilisateurs par :
Nom
Nom
Pays
- Tout -
Austria
Belgium
Bulgaria
Colombia
Croatia
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Estonia
Finland
France
Fyrom
Germany
Greece
Hungary
Iceland
Ireland
Italy
Latvia
Lithuania
Luxembourg
Malta
Netherlands
Norway
Poland
Portugal
Romania
Russia
Serbia
Slovakia
Slovenia
Spain
Sweden
Turkey
United Kingdom
USA
Rôles
- Tout -
teacher
parent
expert
Ecole
- Tout -
2nd Gymnasium Xylokastro 2o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
DIMOTIKO SCHOLEIO LEMESOU 20 - AGIOU PANTELEΪMONA LIMASSOL
"Nikolaj Velimirović" Primary School
.
2/θεσιο νηπιαγωγειο κυψελης -αιγινα
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
3rd Gymnasium of Patras
3rd Vocational High School (Sivitanidios school)
9ο Δημοτικό Σχολείο Ξάνθης
Colegio Pablo VI- Fátima
Gheorghe Magheru School Caracal
Greek Regional Education of Ionian Islands
high school "Valentini" of Castrolibero (CS) Italy
ITIS A. Volta Frosinone
Liceul Tehnologic Stefan Pascu Apahida Structura Sannicoara
Niittykumpu school
oš f193ra Bernardina Tome Leakovića, Bošnjaci
OŠ Vrbani, Zagreb
Primary/Secondary School " Ivan Vazov " - Burgas
Robert Schumann High School of Economics - Razgrad
Școala Sfânta Maria Mizil
ZÁKLADNÍ ŠKOLA Hudcova, 35
Α΄ Δημοτικό Σχολείο Έγκωμης Κ.Α.
ΓΕΛ ΓΟΝΝΩΝ Ν. Λάρισας
ΓΕΛ Συκουρίου Ν. Λάρισας
ΓΥΜΝΆΣΙΟ ΖΑΛΟΓΓΟΥ
Γυμνάσιο Ιάσμου
Γυμνάσιο Μακρυγιαλου Πιερίας
ΕΙΔΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Διστόμου
Πρότυπα εκπαιδευτήρια Μαλτέζου
ОУ " Георги Бенковски"-Бургас
!
!st Junior High School in Grevena
" Antim I" primary school
"Akad. Kiril Popov" Plovdiv
"Antun i Stjepan Radić" elemantary school, Gunja
"Bozidar Dimitrijevic Kozica" Primary School
"D-r Ivan Bogorov" Language Highschool
"Dimitrije Todorović Kaplar" - Primary School
"Ekzarh Antim I" Secondary School
"G.St.Rakovski" Kaolinovo
"Hristo Botev" Upper-primary school
"Ilia Qiqi" Primary School Burrel Albanaia
"Ilia Qiqi" Primary School Burrel Albania
"Knyaz Aleksandar I" Plovdiv
"Kralja Tomislava" Primary School
"Ljubica Radosavljevic Nada" Primary School
"Mijat Stojanović", Primary School, Babina Greda
"Milivoje Borovic"Primary school
"Nicolae Iorga"Secondary School
"Pontica" Technica College of Constanta
"Profesor Marin Drinow" Kyustendil
"St. St. Cyril and Methodeus" Secondary School , Radomir
"Sv. sv. Kiril i Metodii" - Smiadovo
"Sveti Sava" Primary School
"Sveti Sava" Primary school, Sremska Mitrovica
"Svetlina"Private School
"Ulpenat horev" for girls
"Vitomir Širola Pajo",Nedešćina
,,Nace Bugjoni, Kumanovo,Republikof Macedonia
,,Ridze" Primary school
-
--
.
.
1
1 circolo Pozzuoli
1 DIM CHIOU
1 EPAL DRAPETSONAS
1 EPAL MYRINA LEMNOS
1 Epal Neapolis Crete
1 epal rethymnou
1 GEL EDESSAS
1 Gymnasium Nafplion
1 Junior High School of Messolonghi ("Palamaiki")
1 nipiagogio
1 PEKES ATTIKHS
1 Primary and Secondary school "St. St. Cyril and Methodius" - Smolyan, Bulgaria
1 Senior High School Kalymnos
1 Vocational High School of Evosmos
1 ΓΕΛ Παραμυθιάς
1 Γυμνάσιο Κισάμου
1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ
1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΚΑΛΑΣ ΩΡΩΠΟΥ ΚΑΙ ΝΕΩΝ ΠΑΛΑΤΙΩΝ
1 Ειδικό Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης
1 ΕΠΑΛ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
1 ΕΠΑΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
1. Gymnasium Evosmos
1. osnovna škola Varaždin
1. СУ "Пенчо П. Славейков", гр. София
1. СУ "Пенчо П. Славейков", София
1.Gymnasio Chalkidas
1.osnovna skola Petrinja
1/THESIO NIPIAGOGEIO DREPANOU PATRON
1/Θ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΥΓΙΑΣ Ν.ΗΛΕΙΑΣ
1/Θ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
10 EPAL HLIOUPOLIS
10 Gymnasium Nikea- Athens
10/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΥΓΟΥ
100. Yıl Secondary School
102 Dimotiko Sholeio Athinon
108 Secondary school
10o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΛΙΟΥ
10o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
10th Belgrade Grammar school- "Mihajlo Pupin"
10th Gymnasium Patras -10ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΑΣ
10th Helioupolis Primary School
10th Primary School Asklipieiou Argolidas
10th Primary School of Limassol (K.B)
10th Primary School of Nea Ionia Attiki
10ο Γυμνάσιο Αχαρνών
10ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
10ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ
10ο Δημοτικό Σχολείο Βέροιας
10ο Δημοτικό Σχολείο Χαλανδρίου
11 Elementary School Kalamata
11 ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ
11 Δημοτικό Σχολείο Αγρινίου
119 Secondary School "Acad. Mihail Arnaudov"
11o Dhmotiko Agriniou
11o ΓΕΛ Περιστερίου , Καλλιτεχνικό Σχολείο Περιστερίου
11o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
11o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ
11ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ
11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΙΚΑΙΑΣ
12 marasleio
12 PRIMARY SCHOOL VOLOU
12 δημοτικό σχολείο Αχαρνών
12/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
12/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
12/θ Δημοτικό Σχολείο Νέας Φώκαιας
12/θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΛΟΓΗΤΩΝ-Ν.ΠΛΑΓΙΩΝ
12/θέσιο Δημοτικό Σχολείο Οινοφύτων
120 Primary School "Georgy Sava Rakovsky" - Sofia
121 SOU "Georgi Izmirliev"
12o Γυμνάσιο Περιστερίου
12o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
12th Primary School of Evosmos-Thessaloniki
12th Primary School of Heraklion Crete
12th Secondary school Acharnon
12thPrimary School Peristeri
12ο Γυμνάσιο Καλλιθέας Αθήνα
12ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑ
13 nipiagogio chanion
13 Gymnasium Larissa
13 lyceum thessaloniki
13 Primary School of Kalamaria-Thessaloniki
13 Primary School of Peiraias
13 Primary School Polichni Thessaloniki
13 Γυμν. Περιστερίου
132.Comprehensive School ,,Vania Voinova"
135 Νηπιαγωγείο Αθηνών
137 SOU "Angel Kanchev"
137th Secondary School "Angel Kanchev"
138 СОУ "Проф. Васил Златарски" - София
13o Dim Sx Thess
13o Primary School Polichni Thessaloniki
13rd Primary School of Acharnes
13th elementary school of Rethymno
13th Gymnasium of Heraklion, Crete
13th senior high school heraklion
13ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς
14 GYMNASIUM THESSALONIKI, GREECE
14 primary school of Iraklion
14 September Anatolia High School
14 ΔΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΕΑΕΠ
143 Primary School "Georgi Benkovski"
144 СУ "Народни будители"
145ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
14o PRIMARY SCHOOL OF AGIOS DIMITRIOS
14o Γυμνάσιο Αθηνών
14th KINDERGARTEN CORFU
14th Primary School of Acharnes
14th Primary School of Athens "Dimitris Pikionis", Greece
14th Primary School of Lamia
14ο Γυμνάσιο Καλλιθέας
14ο Δημοτικό Σχολείο Καλλιθέας
14ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
14ο Νηπιαγωγείο Χαλανδρίου
15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΕΛΛΑΔΑ
15 dimotiko ilioupolis
15 gymnasium Thessaloniki
15 High School of Athens
15 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
15o Primary School of Ag. Dimitrios
15o Γυμνάσιο Λάρισας & ΛΤ
15th Junior High School of Peristeri
15th Primary School of Heraklion City, Crete
15th Primary school of Nea Ionia
15th Primary Scool of Ilioupolis
15ο Γυμνάσιο & Λ.Τ. Λάρισας
15ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ & ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
15ο Γυμνάσιο &Λ.Τ Λάρισας
15ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
16o Primary School of Evosmos
16th Intercultural primary school of chania
16th Primary School of Lamia
16th Primary School of Pavlos Melas, Thessaloniki
16ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
17 Primary School of Larissa
17 Primary School of Nikaia
17o Dimotiko Kozanis
17o Δημοτικό Σχολείο Πάτρας
17o Νηπιαγωγείο Ευόσμου
17th primari school of Agrinio
17th Primary School of Acharnai
17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
17ο Δημοτικό Σχολείο Σερρών
17ο Νηπιαγωγείο Ευόσμου
18 ''William Gladstone''
18 SOU Sofia
18 SU William Gladstone
18o Kindergarden Ag.Dimitrios
18o Primary school of agios Dimitrios
18th Primary School of Acharnes
18th Primary School of Ioannina, Greece
18ο Δ.Σχ. Κερατσινίου
18ο Δημοτικό Σχολείο Κερατσινίου
19 Dimotiko Sxoleio Kavalas
19 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
192 High School "Hristo Botev"
199 School Sofia
19o GYMNASIO THESSALONIKHS
19th GYMNASIO THESSALONIKIS
19th Primary School of Katerini
19th Primary School of Lamia
19th Primary School of Serres
19ο Δ. Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ
1gymnasio eleysina
1o ΕΠΑΛ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
1o & 2o Nipiagogeia Karpathou
1o D.S. Papagou
1o Dhmotiko Neochoriou
1o Dhmotino Neochoriou
1o Dimotiko Agiou Nikolaou Lasithiou
1o Dimotiko Katoxis
1o EK Lamiaw
1o EPA.L. DESKATHS
1o EPAL ALMYROY
1o EPAL Argous
1o EPAL ASPROPYRGOU
1o epal drapetswnas
1o EPAL KALLONIS
1o EPAL Kavalas
1o EPAL lefkadas
1o Epal Neapolis Lasithi
1o Experimental High School of Athens
1o GEL AMALIADAS
1o GEL Ellinikou
1o gymn. Kalybion
1o Gymnasio Ano Toumpas
1o Gymnasio Artemidos
1o GYMNASIO GERAKA
1o Gymnasio Giannitson
1o Gymnasio Papagou
1o GYMNASIO PTOLEMAIDAS
1o gymnasio zografou
1o Gymnasioum Glykon Neron
1o gymnasium Zografou
1o PRIMARY SCHOOL AGION THEODORON KORINTHIAS
1o Primary School Melission
1o Primary School of Spata
1o Vocational School of Karditsa (1o ΕΠΑΛ)
1o ΓΕΛ ΙΛΙΟΥ
1o ΓΕΛ Ξάνθης
1o ΓΕΛ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
1o ΓΕΛ Υμηττού
1o Γενικά Λύκειο Χίου
1o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ
1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ
1o γυμνάσιο Ελευθερίου Βενιζέλου Χανίων
1o Γυμνάσιο Καλαμπάκας
1o Γυμνάσιο Μεγάρων
1o Γυμνάσιο Ν. Μηχανιώνας
1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
1o Γυμνάσιο Σπάτων
1o Γυμνάσιο Φιλιππιαδας
1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
1o Δημοτικό Σχολείο Δυτικής Μάνης
1o Δημοτικό Σχολείο Καλοχωρίου, Θεσσαλονίκης
1o Δημοτικό Σχολείο Καλυθιών Ρόδου Ελλάδα
1o δημοτικό σχολείο Λιμένα Θάσου
1o Δημοτικό Σχολείο Παιανίας
1o Δημοτικό Σχολείο Φιλιππιάδας
1o Δημοτικό Σχολείο Χαλανδρίου
1o ειδικο δημοτικο Αμαρουσιου
1o Ειδικό Δημοτικό Σχολείο Ιλίου
1o ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
1o ΕΚ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
1o ΕΠΑ.Λ. ΛΕΧΑΙΝΩΝ
1o ΕΠΑΛ ΛΕΧΑΙΝΩΝ
1o ΕΠΑΛ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
1o ΕΠΑΛ ΣΕΡΡΩΝ
1o Εργαστηριακό Κέντρο Αγίων Αναργύρων
1o ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΠΑΓΟΥ
1o Λύκειο Υμηττού
1o νηπιαγωγείο γαργαλιάνων
1o Νηπιαγωγείο Παλαιοκάστρου
1o ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΣΑΣ,ΕΛΑΣΣΟΝΑ, ΛΑΡΙΣΑ
1o ΠΠΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
1o Πρότυπο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Ιωαννίνων
1oΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
1st
1st E.K Dramas
1st EK of Alexandroupolis
1st Elementary School of Igoumenitsa
1st elementary School Thermi Thessaloniki
1st EPA.L ARTAS
1st EPAL Artas
1st EPAL Elefsinas
1st EPAL Larisas
1st EPAL of Didimoticho
1st epal of Elliniko, Athens
1st EPAL of Ioannina
1st Esperino Epal Tavrou
1st Experimental Gymnasium of Athens
1st Experimental High School of Athens
1st Experimental Junior High School of Thessaloniki
1st Experimental Primary School of Rhodes
1st GEL Egaleo
1st GEL ELEFTHERIOU - KORDELIOU
1st GEL Kos
1st General Lyceum of Argostoli
1st General Lyceum of Patras
1st Gimnasium of Corfu
1st Gymnasio Kilkis
1st gymnasio of nafpaktou
1st Gymnasio of Sykies
1st Gymnasium (Junior High School) of Alexandreia
1st Gymnasium Acharnon
1st Gymnasium of Vrilissia
1st High School of Agia Paraskevi
1st High School of Byron
1st High School of Glyka Nera
1st High school of Ilioupolis
1st high school of Kaisariani
1st High School of Nafplio
1st Highschool of Ilioupolis
1st Jounior High School of Nea Smyrni
1st Junior High School Acharnon
1st Junior High School of Argos
1st Junior High school of Corinth
1st Junior High School of Messolonghi
1st JUNIOR HIGH SCHOOL of ORCHOMENOS
1st Junior High School of Trikala
1st Junior High School of Voula
1st kindergarten corfu
1st kindergarten of Nea Redestos
1st kindergarten Ormulia
1st Kindergarten Thermi
1st Laboratory Center Heraklion
1st Laboratory Center of GIANNITSA
1st Laboratory Center of Trikala
1st Lagadas Primary School
1st Lyceum o Elefsina
1st Lyceum of Agios Athanasios
1st Lyceum of Kifisia
1st Lyceum of Patras
1st Lycioum Patras
1st Model Experimental Primary School Thessaloniki - SPE-AUTh
1st Primary School Bjelovar
1st Primary School NEA Chalkidona
1st PRIMARY SCHOOL NEAPOLI THESSALONIKI
1st Primary School of Oraiokastro
1st Primary School of Alexandroupolis
1st Primary School of Aliveri
1st Primary School of Arta
1st PRIMARY SCHOOL OF ASPROPYRGOS
1st Primary School of Avgorou
1st Primary School Of Florina
1st Primary School of Gorgopotamos, Fthiotida
1st Primary School of Kissamos
1st Primary School of Korinthos
1st Primary School of Kyparissia
1st Primary School of Nafplio
1st Primary school of Nea Redestos
1st Primary School of Palaio Faliro
1st Primary School of Palea Fokea
1st Primary School of Paleokastro
1st Primary School of Pallini, Attica, Greece
1st primary School of Peania
1st Primary School of Petroupoli
1st primary school of Polixni Thessaloniki
1st Primary School of Stylida
1st Primary School of Vyronas
1st PRIMARY SHOOL OF KRYONERI
1st Protypo Peiramatiko Scholeio Thessalonikis
1st Secondary School of Gerakas
1st Senior High School of Korydallos
1st Senior High school of Vironas
1st Senior High School Sykeon of Thessaloniki
1st Vocational High School (EPAL) of Evosmos
1st Vocational High School of Vrontados Chios Greece
1st Vocational School,Agioi Anargyroi,Athens-1ο ΕΠΑΛ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
1th Experimental Primary School of Rhodes
1th senior high school of ymittos
1ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
1η Περιφέρεια Δημοτικής Εκπαίδευσης Αχαΐας
1ο ΕΠΑ. Λ. ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
1ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
1ο 12/Θ Π.Δ.ΣΧ.ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ (ΜΑΡΑΣΛΕΙΟ)
1ο 12/θέσιο Πρότυπο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Πανεπιστημίου Αθηνών (Μαράσλειο)
1ο High School of Ymittos
1ο ΓΕΛ ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
1ο ΓΕΛ Επανομής (1st High School of Epanomi- Greece)
1ο ΓΕΛ Μεσσήνης
1ο ΓΕΛ Νάουσας
1ο ΓΕΛ ΠΕΥΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
1ο ΓΕΛ Φιλιππιάδας
1ο Γενικό Λύκειο Άργους
1ο Γενικό Λύκειο Κερατσινίου
1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ "ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ"
1ο Γενικό Λύκειο Νέας Μάκρης
1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
1ο Γυμνασιο Αλεξάνδρειας / 1st Junior High School of Alexandreia
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΓΟΥΣ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
1ο Γυμνάσιο Αυλώνα
1ο Γυμνάσιο Βούλας
1ο Γυμνάσιο Γιαννιτσών
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΥΡΙΟΥ
1ο Γυμνάσιο Μεσολογγίου
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
1ο Γυμνάσιο Μεταμόρφωσης
1ο Γυμνάσιο Νέου Ηρακλείου Αττικής
1ο Γυμνάσιο Ορεστιάδας
1ο γυμνασιο Ορχομενου
1ο Γυμνάσιο Π. Φαλήρου
1ο Γυμνάσιο Πεύκων
1ο Γυμνάσιο Πύργου Ηλείας
1ο Γυμνάσιο Ραφήνας
1ο Γυμνάσιο Ρεθύμνου
1ο Γυμνάσιο Σάμου
1ο Γυμνασιο Ταυρου
1ο Γυμνάσιο Τούμπας Θεσσαλονίκης
1ο Δημ. Σχ. Φιλιππιάδας
1ο Δημοτικό Διονύσου
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΥΛΩΝΑ
1ο Δημοτικό Σχολείο Διονύσου
1ο Δημοτικό Σχολείο Έδεσσας
1ο Δημοτικό Σχολείο Θέρμης Θεσσαλονίκης
1ο Δημοτικό Σχολείο Κομοτηνής-1st Primary School of Komotini
1ο Δημοτικό Σχολείο Ναυπλίου-Αργολίδας
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Αλικαρνασσού
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
1ο Δημοτικό Σχολείο Πολίχνης
1ο Δημοτικό Σχολείο Ρίζας
1ο Δημοτικό Σχολείο Σούδας
1ο ΔΣ Αγίου Νικολάου Λασιθίου
1ο ΕΚ ΚΙΑΤΟΥ
1ο ΕΚ ΠΑΤΡΑΣ
1ο ΕΠΑ.Λ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
1ο ΕΠΑ.Λ. Δεσκάτης
1ο ΕΠΑ.Λ. ΠΕΙΡΑΙΑ
1ο ΕΠΑΛ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
1ο ΕΠΑΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
1ο ΕΠΑΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
1ο ΕΠΑΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
1ο ΕΠΑΛ ΙΘΑΚΗΣ - 1st VOCATIONAL TECHNICAL HIGH SCHOOL OF ITHACA
1ο ΕΠΑΛ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
1ο ΕΠΑΛ Καρλοβασίου
1ο ΕΠΑΛ ΛΑΥΡΙΟΥ
1ο ΕΠΑΛ Μούδρου
1ο ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
1ο ΕΠΑΛ ΞΑΝΘΗΣ
1ο ΕΠΑΛ Πάτρας
1ο ΕΠΑΛ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
1ο ΕΠΑΛ ΣΙΒΙΤΑΝΙΔΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ
1ο ΕΠΑΛ ΥΜΗΤΤΟΥ
1ο Εργαστηριακό Κέντρο Άμφισσας
1ο ΚΔΑΠ-ΜΕΑ "Μπέττυ Λεωτσάκου" (ΚΕΑΤ)
1ο λύκειο Άρτας
1ο Λύκειο Ηρακλείου
1ο Λύκειο Κηφισιάς / 2ο Γυμνάσιο Κηφισιάς
1ο Νηπιαγωγείο Ελληνικού
1ο Νηπιαγωγείο Μελισσίων
1ο Νηπιαγωγείο Παλαιοκάστρου
1ο Νηπιαγωγείο Πάργας
1ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου
1ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΙΝΔΟΥ
1ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΙΚΗΤΗΣ
1ο Ολοήμερο Νηπιαγωγείο Παλαιοκάστρου
1ο Πειραματικό Δ.Σ. Αλεξανδρούπολης/ 1rst Experimental Primary School, Alexandroupolis
1ο Πρότυπο Πειραματικό Γενικό Λύκειο Μανόλης Ανδρόνικος
1ο Πρότυπο Πειραματικό Γυμνάσιο Θεσσαλονίκης / 1st Experimental Junior High School of Thessaloniki
1ο Πρότυπο Πειραματικό Δ.Σχ. Αλεξανδρούπολης
1ο ΤΕΕ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ
2
2 EPAL AGRINIOY
2 EPAL AIGALEO
2 GEL FLORINAS
2 gymn neir
2 gymnasio Kozanis Greece
2 lyceum of zakynthos
2 lykeio giannitsa
2 lykeio mytilinis
2 lykeio of Arta
2 OU"D-r Petar Beron"
2 SOU "Akad. Emiliyan Stanev"
2 ΓΕΛ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
2 ΓΕΛ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
2 ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
2 Γυμνάσιο Ν.Ιωνίας Βόλου και 3 ΕΠΑΛ Βόλου
2 Ε.Κ. ΡΟΔΟΥ
2 ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
2 ΕΠΑΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
2 ΕΠΑΛ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
2 ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΙΝΗΣ
2 Νηπιαγωγείο Νικήτης
2. gimnazija, Zagreb
2. Peiramatiko Gymnasio Thessalonikis
2/seater Primary school of Rodochori
2/θ Νηπιαγωγείο Παραποτάμου Θεσπρωτίας
2/θ Δημοτικό Σχολείο Γιάλτρων
20 Δημοτικό Σχολείο Βόλου
20 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
20o Gymnasio Patras
20th Junior High School of Patras
20th primary school of Ilioupolis
20th Primary School of Keratsini
20ο Δημ. Σχ. Καλαμαριάς
20ο Δημ.Σχολείο Καλλιθέας
21 Gymnasium of Athens
21 Primary School of Larissa
21o Νηπαιγωγείο Πατρών/ 21st Preschool of Patras
21SOU "Hr.Botev"
21ο Δημοτικό Σχολείο Χαλκίδας
22 SOU "G. S. Rakovski", Sofia
23 dimotiko sxoleio Athens
23rd Primary School of Patras
23rd Primary School of Thessaloniki
23ο Δημοτικό Σχολείο Αχαρνών
23ο δημοτικό σχολείο Καλλιθέας
24th Primary School Acharnes Attiki Greece
24th Primary School of Ioannina
24th Primary School of Kalamata,Messinia
25th Primary School of Larissa
26 High School of Athens - Maraslio
26 PRIMARY SCHOOL OF HERAKLION
26 νηπιαγωγείο Καλαμάτας
26o Νηπιαγωγείο χανίων Κρήτη Ελλάς
27 ΓΕ.Λ ΑΘΗΝΩΝ
27dimvol
28ο Δημοτικό Σχολείο Βόλου
29 High School "Kuzman Shapkarev" - Sofia
29o Δημοτικό Σχολείο Αθηνών "Νίκος Γκάτσος"
29o Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης
29ο Δημοτικό Σχολείο Αχαρνών
29ο Δημοτικό Σχολείο Πάτρας
2d Primary School of Kilkis
2GymAsprop
2nd
2nd All-Day Primary School of Kavala
2nd and 6th Primary School of Artemida
2nd Elementary School Nea Raidestos , Thessaloniki, Greece
2nd epal Dramas
2nd EPAL of Karditsa
2nd EPAL of Komotini
2nd EPAL Xanthis
2nd Experimental Model Kindergarden School, Thessaloniki
2nd GEL Lefkadas
2nd General Lyceum of Oraiokastro
2nd Gymnasio Chaidari
2nd GYMNASIUM OF KALABAKA
2nd Gymnasium of Naxos
2nd Gymnasium Xylokastro 2o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
2nd High School Igoumenitsa
2nd High school of Alimos
2nd High School of Argos
2nd high school of Artemis, Attika
2nd High School of Gerakas
2nd High School of Komotini
2nd High School of Kozani
2nd High School of Lavrio
2nd High School of Pallini
2nd high shool of Moshato
2nd High-School of Rhodes
2nd Hischool of Orestiada
2nd Junior high school Kordelio
2nd Junior High School of Amaliada
2nd Junior High School of Kalampaka
2nd junior high school of markopoulo
2nd Junior High School of Sitia
2nd Junior High School of Thebes "Pindareio"
2nd junior jigh school of Komotini
2nd kindergarden kampochora,chios
2nd Kindergarten of Peania
2nd Kindergarten of Perama
2nd Lyceum of Amaliada
2nd Lykeion Kaisarianis
2nd Muslim Minority Primary School of Komotini
2nd Primary School of Chios
2nd Primary School Dininiou-Esonias
2nd Primary school Gerakas Attiki
2nd Primary school Mileon Kalon Neron Magnesia GREECE
2nd Primary school N.Peramos Attica
2nd Primary School of Agios Kirikos Ikaria
2nd Primary School of Artemidas
2nd Primary School of Athens
2nd PRIMARY SCHOOL of FARKADONA
2nd Primary School of Ierapetra, Lasithi, Crete
2nd Primary School of Kato Achaia, Ditiki Achaia
2nd Primary School of Lagadas Thessaloniki
2nd Primary School of Lamia
2nd Primary School of Liopetri
2nd Primary School of Mesologgi
2nd Primary School of Nafplio
2nd Primary School of Nea Agchialos-Varnaleio
2nd Primary School of New Moudania Halkidiki
2nd Primary School of Peraia - Thessaloniki
2nd Primary School of Rafina
2nd primary school of Skiathos
2nd primary school of Spata
2nd Primary School of Triandria, Thessaloniki, Greece
2nd primary school, Aigina,Greece
2nd Secondary School of Argos
2nd Senior High School of Megara
2nd Senior High Secondary School of Sparta, Laconia
2nd Senior Hight School of Echedoros
2nd Senior-High School of Sparta
2o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
2o DIMOTIKO MANDRA,ATTIKI
2o EPAL Amarousiou
2o EPAL ILIOU
2o epal patras
2o Experimental Kindergarten School of AUTH
2o GEL Orestiadas
2o GEL P. FALIROU
2o GEL THERMAIKOU
2o gel vrilission
2o GENIKO LYKEIO GIANNITSON
2o Gymnasio Agiou Nikolaou
2o Gymnasio Samou
2o Gymnasio Stavroupolis
2o High School Skala Oropou
2o Protypo Peiramatiko Geniko Lykeio Athinon
2o ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
2o ΓΕΛ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
2o ΓΕΛ Ηγουμενίτσας
2o ΓΕΛ Καλαμαριάς
2o ΓΕΛ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
2o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
2o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
2o Γυμνάσιο Αγ. Αθανασίου
2o Γυμνάσιο Αργοστολίου
2o Γυμνάσιο Δραπετσώνας
2o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
2o Γυμνασιο Καλαματας
2o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
2o Γυμνάσιο Μεσολογγίου
2o Γυμνάσιο Μεσσήνης
2o Γυμνάσιο Ναυπλίου
2o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ, ΕΛΛΑΔΑ
2o Γυμνάσιο Περαίας
2o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ
2o Δημοτικό Γλυκών Νερών
2o Δημοτικό Νέας Σμύρνης
2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΚΗΡΥΚΟΥ ΙΚΑΡΙΑΣ
2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
2o Δημοτικό Σχολείο Κρυονερίου
2o Δημοτικο Σχολειο Νέας Ραιδεστού Θέρμη Θεσσαλονίκης
2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
2o Δημοτικό Σχολείο Χαλάστρας
2o ΕΠΑΛ Αμαλιάδας
2o ΕΠΑΛ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
2o ΕΠΑΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
2o Εσπερινό ΕΠΑΛ Περιστερίου
2o νηπιαγωγείο Ζεφυρίου
2o ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΑΣ
2o ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2nd Experimental High School of Thessaloniki)
2th Primary School of Asvestohori
2th Primary School of Asvestohori 2ο Δημοτικό Σχολείο Ασβεστοχωρίου
2η Περιφέρεια Ειδικής Αγωγής και Εκπαίδευσης
2Η ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
2η Περιφέρεια Ειδικής Αγωγής και Εκπαίδευσης
2η ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ Π.Ε. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
2ο Gymnasio Agiou NIkolaou
2ο Αρτέμιδος
2ο ΓΕΛ Αγ. Παρασκευής
2ο ΓΕΛ ΑΙΓΙΟΥ
2ο ΓΕΛ Γέρακα
2ο ΓΕΛ ΕΔΕΣΣΑΣ
2ο ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ - ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
2ο ΓΕΛ Ηγουμενιτσας
2ο ΓΕΛ Καισαριανής
2ο ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
2ο ΓΕΛ Λάρισας
2ο ΓΕΛ ΜΙΚΡΑΣ
2ο ΓΕΛ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΥΚΕΩΝ
2ο ΓΕΛ Περιστερίου
2ο ΓΕΛ Πρέβεζας
2ο ΓΕΛ ΣΕΡΡΩΝ
2ο Γενικό Λύκειο Αλιβερίου
2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
2ο Γενικό Λύκειο Καλλιθέας
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
2ο Γυμνάσιο Αιγίου
2ο γυμνάσιο Αρτέμιδας
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
2ο Γυμνάσιο Ηρακλειου
2ο Γυμνάσιο Θήβας
2ο Γυμνάσιο Καλλίπολης
2ο Γυμνάσιο Κορίνθου
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
2ο Γυμνάσιο Νέας Ιωνίας Αττικής
2ο Γυμνάσιο Παιανίας
2ο Γυμνάσιο Παλλήνης
2ο Γυμνάσιο Πειραιά
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ
2ο Γυμνάσιο Πτολεμαΐδας
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΗΤΕΙΑΣ
2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
2ο Γυμνάσιο Χαριλάου
2ο Δημ. Σχ. Πύργου
2ο Δημ. Σχολείο Πύργου
2ο Δημοτικό Αγ. Δημητρίου
2ο Δημοτικό Αφάντου -Ρόδος
2ο δημοτικό Διονύσου
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΤΡΩΝ - ΣΤΡΟΥΜΠΕΙΟ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
2ο Δημοτικό Σχολείο Αλμυρού
2ο Δημοτικό Σχολείο Άργους
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
2ο Δημοτικό Σχολείο Βουτών
2ο Δημοτικό Σχολείο Ζωγραφου
2ο Δημοτικό Σχολείο Καισαριανής
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ
2ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Περάμου
2ο Δημοτικο σχολείο Νεου Ηρακλείου Αττικής
2ο Δημοτικό Σχολείο Παλαιού Φαλήρου
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΗΣ ΣΑΜΟΥ
2ο Δημοτικό Σχολείο Σηπιάδος-Προμυρίου
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΑΡΚΑΔΟΝΑΣ
2ο Δημοτικό Σχολείο Ωραιοκάστρου Θεσσαλονίκης
2ο Ε.Κ. ΡΟΔΟΥ
2ο ΕΚ Πειραιά
2ο ΕΚΦΕ Ηρακλείου
2ο ΕΠΑ.Λ. Νέας Σμύρνης
2ο ΕΠΑΛ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
2ο ΕΠΑΛ ΞΑΝΘΗΣ
2ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
2ο ΛΥΚΕΙΟ ΔΑΦΝΗΣ, ΑΘΗΝΑ
2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
2ο Νηπιαγωγείο Κάτω Αχαϊας
2ο Νηπιαγωγείο Πορτοχελίου
3 dimotiko sxoleio samou
3 GEL KALLITHEAS
3 Gymnasio Pirgou Ilia
3 o Λύκειο Πετρουπολης
3 Γυμνασιο γερακα
3/thesio Peiramatiko (Maraslios)
32nd General Lyceum of Thessaloniki
32nd Primary School of Piraeus,Greece
33 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
33ο Primary School of Athens
35th Primary School of Peristeri
38o ΓΕΛ ΑΘΗΝΩΝ
3d Primary school of Paleo Faliro
3o
3o ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ
3o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
3o Elementary School of Kato Achaia
3o GEL Alexandroupolis
3o Gymnasio Kifissias
3o Gymnasio Kozanis
3o gymnasio petroupolis
3o High School of Alexandroupolis
3o junior high school of nea filadelfeia
3o junior high school of Rethymno
3o LYKEIO THESSALONIKHS - 3o ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
3o Maroussi
3o Rizas
3o ΓΕΛ ΑΡΓΟΥΣ
3o ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ
3o ΓΕΛ.Αργυρούπολης
3o Γενικό Λύκειο Ν. Φιλαδέλφειας
3o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
3o Γυμνάσιο Αργοστολίου
3o Γυμνάσιο Γέρακα
3o Γυμνάσιο Καβάλας
3o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
3o Γυμνάσιο Νίκαιας
3o Γυμνάσιο Τρικάλων
3o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
3o Δ.Σ. Λαγκαδά
3o Δημοτικό Βριλησσίων
3o Δημοτικό Σχολείο Μοσχάτου
3o Δημοτικό Σχολείο Σερρών
3o Νηπιαγωγείο Θήβας
3o Νηπιαγωγείο Σχηματαρίου
3o ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ
3oGEL Mitilene
3rd Educational Region of Florina
3rd Experimental Primary School of Evosmos Thessalonikis
3rd Experimental Primary School of Evosmos, Thessaloniki
3rd General Lyceum Rhodes
3rd Gymnasium Naoussa Imathia
3rd Gymnasium of Igoumenitsa
3rd Gymnasium of Orestiada, Evros, Greece
3rd High School of Koropi
3rd High School of Serres
3rd High school of volos
3rd hight school, Marousi
3rd Junior High School Komotini - Greece
3rd Junior High School of Livadeia - Greece
3rd kindergarten of vrontados of chios island -greece
3rd Kindergarten School of Aiginio
3rd Lyceum (Hellas)
3rd Lyceum of Ilion
3rd Lyceum of Pyrgos - Greece
3rd Makedonitissa Primary School
3rd Nursery School of Arkalohori
3rd Primary in Markopoulo Greece
3rd Primary of Artemis
3rd Primary Scholl of Sitia
3rd PRIMARY SCHOOL OF AMALIADA
3rd Primary School of Athens
3rd Primary School of Chios
3rd Primary School of Eleftherio Kordelio
3rd Primary School of Grevena
3rd Primary School of Larissa
3rd primary school of Livadia
3rd PRIMARY SCHOOL OF MARKOPOULO
3rd Primary School of N. Artaki
3rd Primary School of Nafplio
3rd Primary School Of Nea Smyrni
3rd PRIMARY SCHOOL OF NEO PSYCHIKO
3rd Primary School of Peraia-Thessaloniki
3rd primary school of rhodes
3rd Primary School of Serres
3rd Primary School of Spata
3rd Primary School of Triandria
3rd Primary School Oreokastro
3rd School of Artemis, Attica, Greece
3rd Senior High School of Tripoli/ Greece
3rd Senior High Scool of Tripoli
3rd special primary school of Thessaloniki
3th Experimental All-Day Primary School of Lavreotiki
3η Εκπαιδευτική Περιφέρεια Νομού Ηρακλείου
3θέσιο Ράλλεια
3ο Γυμνάσιο Μυτιλήνης
3ο ΓΕ.Λ. Νέας Σμύρνης
3ο ΓΕΛ Αγ. Δημητρίου
3ο ΓΕΛ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
3ο ΓΕΛ Λαμίας
3ο ΓΕΛ Χίου
3ο Γυμνασιο Αλεξανδρουπολης
3ο γυμνασιο Ασπροπύργου
3ο Γυμνάσιο Αχαρνών
3ο Γυμνάσιο Βέροιας
3ο Γυμνάσιο Ελευσίνας
3ο Γυμνάσιο Εχεδώρου Θεσσαλονίκης (Καλοχώρι)
3ο Γυμνάσιο Ηγουμενίτσας
3ο Γυμνάσιο Ιεράπετρας
3ο Γυμνάσιο Κορυδαλλού
3ο Γυμνάσιο Παλλήνης
3ο Γυμνάσιο Ρεθύμνου
3ο Δημ.Σχολ. Πεύκης
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΓΚΑΔΑ
3ο Δημοτικό Μαρκοπούλου
3ο Δημοτικό Σερρών
3ο Δημοτικό Σχολείο Αχαρνών
3ο Δημοτικό Σχολείο Μεσσήνης
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
3ο Δημοτικό σχολείο Ρεθύμνου
3ο Δημοτικό Σχολείο Σερρών
3ο Δημοτικό Σχολείο Σητείας
3ο ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
3ο ΕΠΑΛ ΣΙΒΙΤΑΝΙΔΕΙΟΥ
3ο Εργαστηριακό Κέντρο Πειραιά
3ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Ν.Φιλαδέλφειας
3ο Νηπιαγωγείο Βόλου
3ο Ολοήμερο Νηπιαγωγείο Βόλου
3ο Ολοήμερο Νηπιαγωγείο Κ. Αχαϊας
3ο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Εύοσμου Θεσσαλονίκης
4 Gymnasium Polichnis Thessaloniki
4 Temmuz Sehit Huseyin Guldal Secondary School
4/Θ ΔΣ ΑΠΕΡΙΟΥ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
40 School "Louis Pasteur"
40 School "Louis Pasteur", Sofia
40 Γυμνασιο Χαλκίδας
40th Primary school of Thessaloniki
43th Primary School, Heraklio,Crete
43ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΝΑΣ
44th Primary School of Larissa
44ο Δημοτικό σχολείο Λάρισας
45185
46th Primary School - Athens
47th Primary School of Heraklion
47th Primary School of Patras
49ο ΓΕΛ ΑΘΗΝΑΣ
4o eidiko sx patras
4o (ΕΣΠΕΡΙΝΟ) ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
4O eidiko patron
4o EK Thessalonikis (15o EPAL- 7o EPAL)
4o GEL Veroiaw
4o Geniko Lykeio Argyroupolis
4o Gymnasioum Aspropirgoy
4o HI
4o Junior High School of Argos
4o Primary School of Pefkis, AThens
4o Primary School of Rafin
4o ΓΕΛ ΖΩΓΡΆΦΟΥ
4o ΓΕΛ ΙΛΙΟΥ
4o ΓΕΛ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
4o ΓΕΛ Ξάνθης
4o ΓΕΛ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
4o ΓΕΛ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
4o Γενικό Λύκειο Καλαμάτας
4o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
4o γυμνασιο Ρόδου
4o δημοτικο κερατεας
4o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
4o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
4o Δημοτικό Σχολείο Ξάνθης
4o Δημοτικό Σχολείο Περάματος
4o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
4o ΔΣ Αχαρνών
4o ειδικο σχπατρών
4o ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΩΝ
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
4o Νηπιαγωγείο Αρτέμιδος Αττικής
4o νηπιαγωγείο Γιαννιτσών
4o Νηπιαγωγείο Σιδηροκάστρου
4th High School of Heraklion, Crete
4th Belgrade Grammar School
4th General High School of Heraklion Crete
4th General Lyceum of Patras
4th geniko lykeio Korydallou
4th Gymnasium Agias Paraskevis Attikis
4th Gymnasium Alimou (Secondary School)
4th Gymnasium of Stavroupoli (Thessaloniki)
4th High School of N. Smyrni
4th Junior High School of Arta
4th Junior High School of Metamorphosi, Attica
4th Junior High School of Nea Smyrni-4ο Γυμνάσιο Νέας Σμύρνης
4th junior high school of polichni
4th Junior High School of Serres
4th Junior High School of Sparti
4th Junior Highschool of Glyfada
4th Kindergarden of Cholargos
4th laboratory
4th Lyceum of Kalamaria
4th nursery school of Kisamos
4th Nursery School of Lykovrisi
4th Pre-primary School of Kilkis
4th Primary School Haidari
4th Primary School of Agios Dimitrios, Attika
4th Primary School Of Artemida
4th Primary School of Dafni
4th Primary School of Koufalia
4th Primary School of Lamia
4th Primary School of Nea Smyrni, Athens
4th Primary School of Petroupoli
4th Primary School of Pylaia Thessaloniki Greece
4th Primary School of Sikies Thessaloniki
4th Primary School of Tirnavos
4th Primary School of Tyrnavos
4th Primary School of Tyrnqvos
4th Primary School of Voula, Attika, Greece
4th Primary School of Vrilissia, Athens
4th Primary School of Xanthi
4th Primary School Tyrnavos Greece
4th Rafina's Elementary Public School , 4ο Δ. Σ. Ραφήνας
4th secondary high school of Acharnes
4th secondary school of Veria city /4ο Γυμνάσιο Βέροιας
4th Senior High School Of Hraklio Attica
4th Senior High School Stavroupoli
4th Vocational Lyceum of Athens - 4ο ΕΠΑ.Λ. Αθήνας
4νηπιαγωγειο αμαρουσιου
4ο ΓΕ.Λ. Σερρών
4ο ΓΕΛ ΑΧΑΡΝΩΝ
4ο ΓΕΛ ΔΡΑΜΑΣ
4ο ΓΕΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
4ο ΓΕΛ ΧΑΝΙΩΝ
4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ "Κ .ΚΑΡΑΘΕΟΔΩΡΗ"
4ο Γενικό Λύκειο Νέας Σμύρνης
4ο Γυμνασιο Αργυρούπολης
4ο Γυμνάσιο Βέροιας, Ημαθία
4ο Γυμνάσιο Γαλατσίου
4ο Γυμνάσιο Κομοτηνής
4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ
4ο Γυμνάσιο Πειραιά
4ο γυμνάσιο Χαλκίδας
4ο Δ. Σχολείο Ν. Μουδανιών
4ο Δ.Σ. Νέας Αλικαρνασσού
4ο Δημοτικό νέων Μουδανιών
4ο Δημοτικό Σχολείο Αγίας Παρασκευής
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
4ο Δημοτικό Σχολείο Άργους
4ο Δημοτικό Σχολείο Λάρισας
4ο Δημοτικό Σχολείο Μαρκοπούλου
4ο Δημοτικό Σχολείο Π. Φαλήρου
4ο Δημοτοκό Σχολείο Ναυπλίου
4ο Δημτικο Σχολείο Κηφισιας
4ο Ε.Κ. Πειραιά.
4ο ΕΠΑΛ ΚΟΖΑΝΗΣ
4ο ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΡΤΕΜΙΔΑΣ
5 GEL VEROIAS
5 Λύκειο Σερρών
5/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
5/θ Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Αψάλου Αλμωπίας Π.Ε. Πέλλας (Hellas).
50 ΛΥΚΕΙΟ ΣΕΠΟΛΙΩΝ
52 Heraklion's Crete primary school
52 Primary School Herakleion
52 primary school of Heraklion
54th Primary School of Piraeus
55 dimotiko Patras
55th Primary School of Patras
55°C.D. "Maurizio De Vito Piscicelli"
56 JUNIOR HIGH SCHOOL OF ATHENS
5o Dimotiko Salaminas
5o GEL VYRONA
5o Gymnasio Chalandriou
5o GYMNASIUM OF KOZANI
5o senior high school of Serres
5o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ
5o Γυμνάσιο Νεας Σμύρνης
5o Γυμνάσιο παλαιού Φαλήρου
5o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
5o Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας
5o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ
5o ΕΛΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ
5th Crete University Pilot Experimental Senior High School of Rethymno
5th Gymnasium of Chalkida
5th GYMNASIUM OF MYTILENE
5th High School of Agrinio
5th Junior High School Trikalon
5th Junior High-School in Galatsi-Athens
5th Kindergarten of Kilkis
5th Lyceum Of Ilioupolis
5th Primary School Agia Paraskevi
5th primary school Naousas Imathias
5th primary school of Kilkis
5th Primary School of Koropi
5th Primary school of Mytilene, Lesvos, Greece
5th Primary School of Pyrgos
5th Primary School of Volos
5th primary school Sanda Barbara Athens
5th secondary school of Egaleo
5th Vocational evening school of Thessaloniki
5ο ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
5ο ΓΕΛ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
5ο Γυμνάσιο Ιλίου
5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
5ο Γυμνάσιο Χαλκίδας
5ο Δημοτικό Γαλατσίου
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
5ο Δημοτικό Σχολείο Κω
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
5ο Δημοτικό Σχολείο Σαλαμίνας - 5th Primary School of Salamina
5ο Ε.Κ. Γ΄ ΑΘΗΝΑΣ
6 Gymnasio Katerinis
6 Gymnasio Stavroupolis
6 Νηπιαγωγείο Πειραιά
6/θ Δημ. Σχολείο Ζωνιανών - Primary School of Zoniana
6/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΙΑΣ
6/θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
6/Θέσιο Δημοτικό Σχολείο Παπαδιανίκων
6/Θέσιο Ολοήμερο Δ.Σ. Γερακαρούς
6/ΘΕΣΙΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΜΑΡΙΟΥ
61ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΑΣ
62 Δημοτικό Σχολείο Αθηνών
62nd junior high school of Athens
63th Primary School of Thessaloniki
64th Kindergarten of Athens
66th Junior High School of Athens
6o dimotiko Argous
6o gym axarn
6o Intercultural Primary School
6o Priamary School Alexandroupolis Greece
6o Primary School of Tripolis
6o ΓΕΛ Αιγάλεω
6o ΓΕΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
6o ΓΕΛ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
6o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
6o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΛΙΟΥ
6o Δ.Σ.Αρτεμιδος
6o Δημοτικο Σχολειο Αργους
6o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ
6o Δημοτικό Σχολείο Νάουσας
6o Δημοτικό Σχολείο Ναυπλίου
6o Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου
6th high school Larisas
6th Elementary school of Theves
6th Gymnasio Irakliou .Crete
6th Gymnasio Neou Irakliou Attikis , Greece
6th high school Larisas
6th Intercultural All Day Primary School of Eleftherio Kordelio - Thessaloniki
6th Intercultural All Day School of Eleftherio-Kordelio
6th intercultural primary school eleftheriou kordeliou
6th Intercultural Primary School of Eleftherio - Kordelio
6th Intercultural Primary School of Eleftherio-Kordelio/Thessaloniki
6th Intercultural Primary School of Evosmos/Thessaloniki
6th Junior High School of Trikala
6th Junior Highschool of Chania
6th Junior Public High School Heraklion
6th Primary School of Livadia
6th Primary School of Metamorfosis
6th Primary School of Naoussa
6th Primary School of Patras
6th Primary School of Polichni
6th primary school of Stavroupoli Thessaloniki
6th Stavroupoli Primary School, Thessaloniki, Greece
6th vocational school Thessaloniki
6ΓυμνασιοΡοδου
6ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
6ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
6ο ΓΕΛ Λάρισας
6ο ΓΕΛ Τρικάλων
6ο Γυμνάσιο Καβάλας
6ο Γυμνάσιο Καλαμαριάς
6ο Γυμνάσιο Λαμίας
6ο Δημοτικό Σχολείο Αγίας Παρασκευής, Αθήνα
6ο Δημοτικό Σχολείο Ερμούπολης
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΤΤΙΚΗΣ
6ο ΔΣ Γλυφάδας
6ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου
7 Gymnasium Chlkida
7 HIGH SCHOOL OF CORFU
7 η Περιφέρεια
7. gimnazija Zagreb
7/Θ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΙΚΙΩΝ
72nd Primary School of Athens
73 SOU
73 СОУ "Владислав Граматик"
74th Primary School In Szczecin
78 SOU Hristo Smirnenski
79 primary school of Athens
7o Gymnasio Kallitheas
7o gymnasio larisas
7o Γενικό Λύκειο Ιωαννίνων (7th Lyceum of Ioannina)
7o Γυμνάσιο Ν Σμύρνης
7o Δημ. Σχ. Πύργου
7o Νηπιαγωγείο Ιωαννίνων
7st Elementtary School Dafni
7th ERGASTHRIAKO KENTRO ATHINAS
7th Grammar School Zagreb
7th High School of Glyfada
7th High School of Trikala/7ο Γ.Ε.Λ. Τρικάλων
7th Junior High School of Haidari
7th Junior High School of Ioannina
7th Junior High School of Kalamata
7th Junior High School of Katerini,Pieria, Greece
7th Primary School Amarousiou
7th Primary school of Acharnes
7th Primary School of Argyroupolis
7th Primary school of Ptolemaida
7th Primary School of Pyrgos
7th Primary School of Rethymno Crete
7ο ΓΕΛ ΑΧΑΡΝΩΝ
7ο ΓΕΛ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
7ο ΓΕΛ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
7ο ΓΕΛ ΛΑΡΙΣΑΣ
7ο Γυμνάσιο Αγρινίου
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
7ο Γυμνάσιο Ιλίου
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
7ο Γυμνάσιο Ρόδου
7ο Δημ. Σχ. Πύργου
7ο Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσών
7ο Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
7ο ΔΣ Μεταμορφωσης
8 GYMNASIUM-IOANNINA
8 Primary School Chania
8 Γυμνάσιο Ιωαννίνων
8 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ
8/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΔΟΥ
8/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
8o Dimotiko Sxolio Neas Orestiadas
8o δημοτικό Νέου Ηρακλείου Αττικής
8o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
8o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
8o Δημοτικό Σχολείο Νέου Ηρακλείου
8o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
8o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
8o ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
8o Νηπ/γείο Κορίνθου
8th High School New Smyrni
8th Junior – Senior High School of Chalandri
8th Primary School of Edessa
8th Primary School of Paleon Faliron Attica
8th Primary School of Pyrgos
8th Primary School Zografou
8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
8ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
8ο Δημοτικό Σχολείο Ηρακλείου Αττικής
8ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμάτας
8ο Δημοτικό Σχολείο Μεγάρων
8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
8ο Δημοτικό Σχολείο Χανίων
8ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
9 primary Agios Dimitrios
9 Primary School of Agios Dimitrios Attikis
9 th High School of Peristeri
9.gimnazija, Zagreb
91. German Language High School
92ο Δ.ΣΧ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
9o Primary School Naoussas
9o Primary school of Chalkida
9o ΓΕΛ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
9o Δ.Σ. Κερατσινίου
9o Δημοτικό Σχολείο Ρεθυμνου
9oPetroupolis
9th Primary School of Alexandroupolis
9th Primary School of Arta
9th Primary School of Elefsina
9th Primary School of Glyfada
9th Primary School of Kastoria Greece
9th Primary School of Komotini
9th Primary School of Larissa
9th primary school of Xantho
9th Technical Vocational High school of Athens
9ο Νηπιαγωγειο Καλλιθεας
9ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
9ο Δ.Σ. Αχαρνών
9ο Δημοτικό Σχολείο Ξάνθης
9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ/9th KINDERGARTEN SCHOOL(NIPIAGOGIO) OF TRIPOLIS
9ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
A Geri Primary School (A Δημοτικό Σχολείο Γερίου)
a gymnasium
A Primary School of Palouriotissa
A' Egkomis KB' Nicosia
A' Kaimakli Primary
A.E Nº1 de Loures
A.Pushkin School, Vilnius
Abadiño BHI
Abbey Community College Boyle
Abbey Community College, Boyle, County Roscommon
Abbey Community College, Boyle, Roscommon
Abby Community College
Abby Community School
Acharnes Special High School
Áchim L. András Általános Iskola
Acropolis Gymnasium in Nicosia
Adana Anadolu Lisesi Çukurova Adana /TURKEY
Adhyayan School
Adlai E. Stevenson High School
Adolf Fredriks musikklasser Stockholm
Adult Training center in Lorca
AE AMADORA OESTE
AE Bobadela
AE Carcavelos
AE CONDEIXA NOVA
AE ERICEIRA
AE Figueira de Castelo Rodrigo
AE Franscisco Simões
AE FREI HEITOR
AE Gil Paes
AE Miraflores
AE Ourém
AE Pinhel
AE Rio Tinto
AE Romeu de Correia
AE S.Bruno
AE Venda do Pinheiro
AE Vilela
AE VNB
AEFN - Escola Sec. de Cristina Torres
AERBP
Agios Ioannis Malountas
Agios Matthaios, Corfu Kindergarten Preschool
Agios Spyridonas Primary
Agricultural University of Athens
Agrulamento de Escolas da Alapraia
Agrupamento
Agrupamento D. Carlos I
Agrupamento de Escola Aquilino Ribeiro
Agrupamento de Escolas Águeda
Agrupamento de escolas agueda sul
Agrupamento de Escolas Alexandre Herculano - Porto
Agrupamento de Escolas Alfredo da Silva
agrupamento de escolas beira douro
Agrupamento de Escolas Cidade do Entroncamento - EB do Bonito
Agrupamento de Escolas D. Lourenço Vicente
Agrupamento de Escolas da Lourinhã
Agrupamento de Escolas da Sé- Lamego
Agrupamento de Escolas das Piscinas
Agrupamento de escolas de águeda sul
Agrupamento de Escolas de Alcanena
Agrupamento de Escolas de Álvaro Velho
Agrupamento de Escolas de Azeitão
Agrupamento de Escolas de Campo Maior
Agrupamento de Escolas de Celorico de Basto
Agrupamento de Escolas de Constância
Agrupamento de Escolas de Eiriz
Agrupamento de escolas de Infias, Vizela
Agrupamento de Escolas de Mangualde
Agrupamento de escolas de Pinhel
Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor
Agrupamento de Escolas de S. Lourenço Ermesinde
Agrupamento de Escolas de Santiago do Cacém
Agrupamento de Escolas de Santo André - Barreiro
Agrupamento de Escolas de São Pedro da Cova - Gondomar
Agrupamento de Escolas de Torrão
Agrupamento de Escolas de Valongo
agrupamento de escolas de Vila Real de Santo António
Agrupamento de Escolas de Vilela
Agrupamento de Escolas do Bonfim - Portalegre
Agrupamento de Escolas do Forte da Casa
Agrupamento de Escolas do Fundão
Agrupamento de Escolas Dom Lourenço Vicente
Agrupamento de Escolas Dona Maria II
agrupamento de escolas dos templários
Agrupamento de Escolas Dr. Bento da Cruz
Agrupamento de Escolas Dr. Serafim
Agrupamento de Escolas Escultor Francisco dos Santos
Agrupamento de escolas Frei Gonçalo de Azevedo
Agrupamento de Escolas João da Rosa, EB1 da Cavalinha, Olhão , Portugal
Agrupamento de Escolas João da Silva Correia
Agrupamento de Escolas José Cardoso Pires
Agrupamento de Escolas José Saramago
Agrupamento de Escolas Miguel Torga - Braganca
Agrupamento de Escolas Moinhos da Arroja
Agrupamento de Escolas nº1 de Abrantes
Agrupamento de Escolas nº2 de Abrantes
Agrupamento de escolas padre João Coelho cabanita
Agrupamento de Escolas Piscinas-Olivais
Agrupamento de Escolas Ponte de Sor
Agrupamento de Escolas Professor Reynaldo dos Santos
Agrupamento de Escolas Rafael Bordalo Pinheiro
Agrupamento de Escolas Rainha Santa Isabel
Agrupamento de escolas Templários
Agrupamento de Escolas Venda do Pinheiro
Agrupamento de Esolas Elias Garcia
Agrupamento Escolas Oliveira Bairro
Agrupamento nº2 de Abrantes
Agrupamento Ordem Sant'Iago
Agrupamento Vertical de Escolas de Ferreira do Alentejo
Air force comprehensive school Agbani Enugu state Nigeria.
Air Force Comprehensive School, Agbani Enugu
Aksu-Topallı Elementary school
Albert-Einstein-Gymnasium Ravensburg
Aleko Konstantinov Primary School, Dimitrovgrad, Bulgaria
Alexander Georgiev-Kodzhakafaliyata Primary School, Burgas
Alexandroupolis 2nd Primary School
Alkartu Ikastola Barakaldo 48903 Bizkaia
All Saints Episcopal School, Tyler
All Saints Grammar, Belmore, Australia
Almal_OLD
AMA GUADALUPEKOA IKASTETXEA. HONDARRIBIA
Amadeus lyceum
American Academy Larnaca
American Collegiate Institute
American Nicaraguan School
American Nicaraguan School - ANS
Anamur Vakıfbank Atatürk Ortaokulu
Aniturri BHI
Ankara Coşkun Ertepınar Ortaokulu
Antal Budai Secondary School and Diósdi Primary School
AP Hogeschool Antwerpen
Apaczai Csere Janos Highschool
APSETE
Archanes High School*
Ard scoil ris
Ardee Community School
Ardgillan Community College
Ardross Primary Schol
Ardscoil na Trionoide, Athy, Co. Kildare
Ardscoil Rís, Griffith Avenue, Marino
Argiri Laimou Schools
argiri-laimou school
Ari Private School
ARISTOTELEIO COLLEGE, GYMNASIO, THESSALONIKI
ARISTOTELEIO COLLEGE, LYCEUM, THESSALONIKI, GR
Arklow CBS
Armenio Gymnasium
Arsakeio - Gymnasio Psychikou
ARSAKEIO GYMNASIO OF PATRAS
Arsakeio High School of Patras
Arsakeio Primary School of Ioannina
Arsakeio Primary School of Patras
Artistic High school of Ravenna
ARTXANDAKO TRUEBA IKASTETXEA
Arupamento de Escolas de Sousel
as
ASA BOUZDJANI MEDEA - Algeria
Ashbourne Community School
Ashcroft High School
ASPAITE
ASPETE
Aspire Academy
At home
Athboy C S
Athboy CS
Athener Schule
Athens Conservatory
Athens | ARTEMIS | 1st high school of Artemis
Attendis-Altaduna
Attilio Bertolucci Parma
Atuarfik Ukaliusaq 3900 Nuuk Greenland
Audentese Spordigümnaasium
Avondale Community College
Aylward Academy
AYŞE AKPINAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
B POTAMOS GERMASOGEIAS
B Δημοτικό σχολείο Α
B' Dimotiko Scholeio Xylotymvou
B' Makedonitissa Primary School
B' Δημοτικό Παλουριώτισσας Κ.Α'
BabaTonka High School of Mathematics
Bacho Kiro Secondary School
Bahçesehir Samsun Koleji
Bahr Dar University
Ballinmorecs
Ballinteer Community School
Ballyhaunis Community School
Ballymakenny College
BAPitzemburg
Barnsley College
Basakaitz
Basehor-Linwood High School
Básica 1,2,3 de Peniche
Basisschool Zandhope
Bayındır Fırınlı Ortaokulu
Beaconhouse School Pakistan
Bekan National school
Belvedere College
Belvedere College S.J.
Beneavin College
Benito Juárez Gracia secundaria
benoni college
Beograd, Hemijsko-prehrambena tehnološka škola
Berkner High School STEM Academy
Berze High School
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
Bettendorf High School
Beykoz Boğaziçi Anadolu İmam Hatip Lisesi
Beyoğlu secondary school
BG und BRG Laa an der Thaya
BG/BRG Amstetten
BG/BRG Gmünd
BG/BRG Groß-Enzersdorf
BG/BRG Korneuburg
Bhak Krems
Big Bang School
bio.ofra18
Bishop Milner
Bishop Seabury Academy
Bloomfield Collegiate
BME CS
Bodmin college
Bodmin College, Bodmin , England
BORG St. Pölten
Borusan Middle School
Brasilia Usme
Brazil
Bremoreet ss
Bretton Hall College
BRG Stubenbastei
BRG/BORG Telfs
Bridger Charter Academy
Bridgetown College
Buca Makbule Süleyman Alkan Ortaokulu
Bulgaria , CDG s.Petleshkovo
Bulgaria , Шуменски университет " Епископ Константин Преславски"
Bulgaria - Kozloduy - Sts Cyril and Methodius School - Kozloduy
Bulgaria - Samokov - Sport School "Nikola Velchev" - Samokov
Bulgaria - Uzundzhovo- Primary School " Liyuben Karavelov" - Uzundzhovo
Bulgaria CDG"V.Tereshkova"
Bulgaria OU"Neofit Rilski" s.Lovchanci
Bulgaria СОУ "Отец Паисий" Враца
BULGARIA, ОУ 'СТ,МИХАЙЛОВСКИ' ВАРНА
Bulgaria, Професионална гимназия по транспорт "Гоце Делчев", гр. Пловдив
BULGARIA, СОУ "Св. Кл. Охридски" гр. Аксаково
Bundesgymnasium und Bundesrealgymnasium Waidhofen an der Thaya
Bunsung middle school
BURHANİYE BİLİM VE SANAT MERKEZİ
C. N. Sra. Perpetuo Socorro
Cakovec High School
Çameli Anatolian High School / DENİZLİ / TURKEY
CAMPUS BHAK/BHAS/GOLF-HAK Stegersbach
Çankırı Şehit Yahya Coşkuner Ortaokulu
Canons HIGH SCHOOL SIXT FORM ACADEMY
CARDET
Carl-von-Ossietzky-Gymnasium Berlin
Carlforsska Gymnasiet
Carndonagh Community School
CARNet
Carrick-on-Shannon Community School
Casa Pia de Lisboa - CED D. Maria Pia
Castelldefels School of Social Sciences
Castle High School
Castle School
Castleknock College
Catholic School Centre, Banja Luka, Bosnia and Herzegovina
CATL
CBS Mullingar
CBS Primary School Tralee
CC Pedro Poveda
CDETB Employability Skills Programme, Central Remedial Clinic, Vernon Avenue, Clontarf, Dublin 3
CEB 8/2
CED Nossa Senhora da Conceição - CPL
CEEP Lourdinha Guerra
cefas
ceFAS -Center of applied systemic solutions
CEFMTI Joaquim Beato
CEIP Carmen Arias
CEIP FRAY JUAN DE LA CRUZ SEGOVIA
CEIP Jose Maria De La Fuente (Ciudad Real)
CEIP La pradera
CEIP Nuestra Señora de la Fuencisla
CEIP RAMÓN MARÍA DEL VALLE INCLÁN
CEIP Ramón y Cajal - Alpartir (Zaragoza)
CEIPSO Príncipes de Asturias
Centar za odgoj i obrazovanje djece i mladeži Karlovac
Centar za odgoj i obrazovanje Goljak
Centar za odgoj i obrazovanje Tomislav špoljar
Center for Quantum Complexity & Nanotechnology, Physics Department, University of Crete
central vocational and technical anatolian high school
Centre of Counseling and Vocational Orientation (KESYP) Koropiou
Centro Ciência Viva de Sintra
centro educativo las playas
Centro Infantil Coronel Sousa Tavares
Centrul Judetean de Resurse si de Asistenta Educationala, Cluj
CENTRUL SCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR. 1 TILEAGD
cepa calvia
Češka osnovna škola Jana Amosa Komenskog, Daruvar
CEU San Pablo Sanchinarro
che.ofra18
children's gardens Bulgaria
Children'sPalace Botosani
Chile - San Miguel Arcángel
Christ The King GNS
Christ The King School
Christa McAuliffe Learning Center
Christoph-Graupner-Gymnasium Kirchberg
CHT
Churchdown Village Junior School
City College of San Francisco
Citywest and Saggart Community National School
Claremont High School Academy
Clearview Regional High School
Clongowes Woods
Clonturk Community College
Clonturk Community School
CMRIT, BANGALORE, INDIA
CMS Experiment at CERN
Cnoc Mhuire, Granard, Co.Longford.
Coelgiul Național Bănățean
Col.legi Montserrat
Colaiste an Atha
Colaiste An Ather
Colaiste Baile Chlair
Colaiste Bride
Colaiste Bride Secondary School Enniscorthy Co.Wexford.
Colaiste Chill Mhantain
Colaiste Chineal Eoghain Buncrana Co. Donegal
Colaiste Choilm
Colaiste Cholmcille
Colaiste Chraobh Abhann
Colaiste na Toirbhirte
Coláiste Oiriall
Colaiste Pobail Setanta, Phibblestown, Clonee, Dublin 15
Coláiste Ráithín
Colchester Sixth Form College
Cole San Viator Madrid
Coleg Gwent, Pontypool and Usk Campus
Colegio "Blanca de Castilla"
Colegio Abraham Maslow
Colegio Alberto Hurtado, Villarrica Chile
Colegio Alianza Austral
Colégio Amorim
Colegio Austriaco Mexicano
Colegio Bellavista,Chile
Colégio Bissaya Barreto
Colegio Brains
Colegio Británico de Aragón
Colegio Chuquicamata, Calama, Chile
Colegio de Bachilleres del Estado de Veracruz plantel 18
Colégio de S. Miguel
Colégio de Santa Eulália
Colégio de São Miguel
Colegio del Pilar
Colégio do Amor de Deus
Colégio Estadual COLLECCHIO
Colegio Hogar Afundación
Colegio Huerta de la Cruz
Colegio Inmaculada
Colégio JK Foz do Iguaçu
Colégio Júlio Dinis
COLEGIO LA INMACULADA
Colegio La Salle Griñón
Colégio Liceal Santa Maria de Lamas
Colegio Madrid
Colegio María Medianera Universal
Colegio Marsella IED
Colégio Militar do Corpo de Bombeiros
Colegio Minuto de Dios Siglo XXI
Colegio Mozart de Clase Internacional
Colegio Narval
Colegio Nazaret San Antonio del Táchira Venezuela
colegio nossa senhora medianeira
Colegio Nuestra Señora del Carmen (Sant Joan d'Alacant)
Colegio Nuestra Señora del Pilar de Valladolid
Colegio Pablo VI- Fátima
Colegio Pedro Poveda
Colegio Plurilingüe Losada
Colegio Rafaela Ybarra Madrid
Colegio Sagrada Familia de Urgel
Colegio Sagrado Corazón PP Capuchinos
Colegio Salesiano San José
Colegio Salesianos Atocha
Colegio San Gregorio-La Compasión
Colégio Santa Cruz
Colegio Santa Cruz/Sao Paulo-Brazil
COLEGIO SANTA ELENA, VILLAREJO DE SALVANÉS
Colegio Santa Helena
Colegio santa maría de lo cañas
Colegio Santo Domingo de Guzman
Colégio Sra da Boa Nova
Colegios Ramón y Cajal
colegiu tehnic de vest
Colegiul de Muzica "Sigismund Toduta"
Colegiul Economic "C.C.Kiritescu"
Colegiul Economic "Costin C Kiritescu"
Colegiul Economic Costin C Kiritescu
Colegiul Economic Costin C. Kiritescu
Colegiul Economic Maria Teiuleanu Pitești
Colegiul Economic Virgil Madgearu Ploiesti, Prahova
Colegiul Economic ”Hermes” Petrosani
Colegiul Economic ”Ion Ghica” Târgoviște
Colegiul Energetic Râmnicu Vâlcea
Colegiul Național "Al.I.Cuza"-Corabia
Colegiul National "Constantin Carabella" Targoviste
Colegiul National "Grigore Moisil"
Colegiul National "Ienachita Vacarescu"
Colegiul Naţional "Moise Nicoară" Arad, România
COLEGIUL NAŢIONAL ,,IONIŢĂ ASAN"
COLEGIUL NATIONAL BANATEAN
COLEGIUL NATIONAL COSTACHE NEGRI
Colegiul Național de Informatică
COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESC- CAMPULUNG/ARGES
Colegiul Național Dinicu Golescu Campulung/arges
Colegiul National DOAMNA STANCA Satu Mare
Colegiul National Emil Racovita Cluj Napoca
Colegiul National I. L. Caragiale
Colegiul National Mihai Eminescu Satu Mare
COLEGIUL NAȚIONAL PETRU RAREȘ din Piatra Neamț
Colegiul Național Petru Rares Suceava
Colegiul National Traian
Colegiul National Zinca Golescu
COLEGIUL NATIONAL,, C.D.LOGA”
colegiul nnal al. odobescuati
Colegiul Tehnic Constantin Brancusi Petrila
Colegiul Tehnic " Iuliu Maniu" Bucureşti
Colegiul Tehnic "Alesandru Papiu Ilarian" Zalau
COLEGIUL TEHNIC "DUMITRU MANGERON" BACAU
COLEGIUL TEHNIC "DUMITRU MANGERON"BACAU
Colegiul Tehnic "Ioan Ciordas" Beius, Bihor
COLEGIUL TEHNIC ''LATCU-VODA'' SIRET
Colegiul Tehnic Alesandru Papiu Ilarian Zalau
COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE
Colegiul Tehnic Buzau
Colegiul Tehnic de Poștă și Telecomunicații GHEORGHE AIRINEI
Colegiul Tehnic de Transporturi si Telecomunicatii "Ion I.C.Bratianu" Satu Mare
COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA PETROSANI
COLEGIUL TEHNIC DORIN PAVEL-ALBA IULIA
Colegiul Tehnic Emanuil Ungureanu Timișoara
Colegiul Tehnic Mihai Băcescu Fălticeni
Colegiul Tehnic Mihai Viteazul Oradea
COLEGIUL TEHNIC TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI
Colegiul Tehnic ”Alexandru Domsa” Alba Iulia
Colegiul Tehnologic ,, Spiru Haret" Piatra - Neamt
Colegiul Tehnologic de Industrie Alimentară Arad
COLEGIUL"ION KALINDERU". Scoala Sanatoriala, Busteni, Romania
Colexio M. Peleteiro
COLLEGE "AL. ODOBESCU" PITESTI, ARGES
Collège Antonin Perbosc
collège Condorcet - Nailloux
Collège du Carladez
Collège du Couserans
Collège Hubert Fillay Bracieux
Collège Idriss premier Azrou
Collège Jacques Yves Cousteau
Collège Jean Jaurès
Collège Jean Rostand - Draguignan
collège Lucien Pougué, Rémilly
Collège Lucien Vadez
Collège Marcel Doret (Le vernet, France)
College of Agricolture "F.lli Agosti" Bagnoregio, Viterbo, Italy
College of Engineering Pune INDIA
Collège René Cassin
Collège Romain Rolland 31240 Saint-Jean
COLLEGE SAINT BRUNO LA SALLE
Collège Stendhal
Coloma Girls Convent School
Colombia Space School
Columba College, Killucan, Westmeath
col·legi Sant Ramon Nonat
Community School Carrick-on-Shannon
comprensivo 2 poggibonsi siena italia
Concord Colege
Confey Community College
Conservatorio Profesional de Música de Vigo
Conservatório Regional de Ponta Delgada
Convitto Canopoleno Sassari
Convitto Nazionale "M. Cutelli" Catania
Cool Science
Coolmine Community school
Corpuschristi
Costache Negruzzi National College, Iasi
Cotofenii din Dos Secondary School
Country - Ukraine, School - Zalishchyky State Gimnasia
CPC Salesianos Los Boscos
CPI de Zas
CPIFP-Corona de Aragón, Zaragoza
CREAT-IT Summer School 2015
Cross and Passion College Kilcullen Co. Kildare
Cross and Passion College Kilcullen, Co.Kildare
Croydon High School
CSG Penta Jacob van Liesveldt
CTAT DUMITRU MOTOC GALATI - ROMANIA
CTI
Cumhuriyet İlkokulu
CUMHURİYET ORTAOKULU /TURKEY
Cyprus Gymnasio Stavrou (Γυμνάσιο Σταυρού)
Cyprus Pedagogical Institute
Cyprus University of Technology
D-r Ivan Bogorov Language Highschool
D. S. Tsifout
Da Vinci College
Da Vinci College Kagerstraat
DAĞMARMARA NİYAZİ ÜZMEZ ORTAOKULU, MANİSA TURKEY
Dağpınar
Daily Junior High School of Prokopi
Darussafaka High School- İstanbul/TURKEY
Daubeney Primary School
Davis college mallow
Davutlar Vali Kadir Uysal Middle School
DCU
dcu/ st.marys ballina
DCU/C.B.S The Green Tralee
DCU/Loreto Kilkenny Secondary School
dcu/portmarnock secondry school
DCU/St. Pat's Navan
de Amicis alessandria
De Kei
De Meerpaal
Deák Ferenc Gimnázium, Szeged, Hungary
Delasalle college
Delnice High School / Srednja škola Delnice
Democritus University of Thrace
dendroncollege
DeSanctis Deledda cagliari
DESKEIO LYKEIO PARGAS
Deutsche Schule Athen
Deutschinstitut
DEUTSCHSPRACHIGE SCHULE “FRIEDRICH SCHILLER”- RUSSЕ
Deveselu School
Dge
Dianellou kai Theodotou
diapolitismiko gymnasio Sapon
Didáxis - Cooperativa de Ensino
DIMITAR POLYANOV, S. TRANAK,OBL.BURGAS
Dimotiko Anthoupolis
DIMOTIKO ARADIPPOU B
dimotiko kefalou kos
dimotiko monemvasias lakonia
dimotiko patras
Dimotiko Scholeio Lemesou 2 (KB)
DIMOTIKO SCHOLEIO PANO POLEMIDION -KARMIOTISSAS – PERIFEREIAKO
Dimotiko sxoleio Astrous Kunourias
Dimotiko Sxoleio Dasous Achnas- Fotis Pittas,Cyprus
Dimotiko Sxoleio Nydriou
Dimotiko Sxolio Petalidiou
DIMOTIKO VLACHATAON
Direzione Didattica Don Milani
District of Attica
District school Novo Cice
Dokuz Eylul University Distance Education Application and Research Center, İzmir, TURKEY
Dominican College Portstewart
Dominican College, Griffith Avenue
Dominicas Vistabella
Donabate cc
Donabate/Portrane Educate Together National School
Dr. Ivan Bogorov Language Highschool
Dr.Ivan Bogorov Language
Drimnagh Castle CBS
Drimnagh Castle Primary
Drogheda Institute of FE
Druga ekonomska škola, Zagreb
Druga srednja skola Beli Manastir
DS POLYDEDRI
dublin city university
Dublin City University
Dumfries and Galloway Council Schools
Dumitru Mangeron
Dun Lughaidh Secondary School Dundalk
Dundalk Institute of Technology
Dynamica xl tjotterlaan
Dynamica xl molenwerf
E. B. 2, 3 Cego do Maio
E. B. Professor João Fernandes Pratas
E.B. Brejoeira - Agrupamento de Escolas de Azeitão
E.B.2,3 Vialonga
E.E.E.E.K ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
E.E.I ATHENS COLLEGE
E.E.M AGOSTINHO NERES PORTELA
EA
Ealing Junior Music School
East Coweta High School
East Durham & Houghall Community College
East Glendalough
East Glendalough School
East Hills Girls Technology High School, NSW, Australia
EB 2,3 Arqueólogo Mário Cardoso
EB 2,3 Conde de Oeiras
eb 2,3 de Miragaia
EB 2,3 Pedro D'Orey da Cunha
EB 2,3 Roque Gameiro - Amadora
EB 2,3 Soeiro Pereira Gomes de Alhandra
EB 23 Venda do Pinheiro
EB António Gedeão
EB Bobadela
EB c/JI D. Carlos I
EB José Sobral
EB Póvoa da Galega - Professor João Dias Agudo
EB Prof. João Dias Agudo, Póvoa da Galega
EB S. Bruno
EB S. Miguel do Milharado
EB/S Bemposta-Portimao
EB1 da Encarnação
EB1 de Cortes do Meio
EB1 Feijo2
EB1 Montes Hermínios
EB1 nº1 Bobadela
EB1 nº3 Bobadela
EB1 Tires 2
EB1 Venda do Pinheiro
EB1/JIda Quinta dos Franceses
EB1/PE da Lombada - Ponta do Sol
EB23 Alembrança
EB23 Dr. Horácio Bento de Gouveia
EB23 Manuel de Figueiredo
EBI Bobadela
EBI Patricio Prazeres
EBS António Bento Franco
EBS Bispo D.Manuel Ferreira Cabral
EBS Carcavelos
EBS da Bemposta -Portimão
EBS da Povoação
EBS Domingos Capela
EBS Figueira de Castelo Rodrigo
EBS Francisco Simões
EBS Ourem
EBS Pinhel
EBS Romeu Correia
EBS Tomás de Borba
EBS Vilela
Ecclesiastic school of Neapolis
Echipa „LUMINA STELARA”
ECO Velké Meziříčí
Ecoescuela CEIP San Ignacio
Ecole Active Billangue Jeanine Manuel
ECOLE DES URSULINES ATHENES
Ecole Jeannine Manuel
Ecole Maternelle E.M.E.D.O.F.
Ecole Saint Joseph, Athens
EcoleTEST
Eden Primary
Edmond Nicolau Technical High School
Education Complex "South-West"
EEB PROFESSOR PEDRO TEIXEIRA BARROSO
EEEEK Agiou Dimitriou
EEEEK Elefsina
EEEEK ELEFSINAS
EEEEK MYSTRA
EEEEK Ελευσίνας
EEM ALMIRANTE LAMEGO- LAGUNA- SC- BRAZIL
Eerde International Boarding School
EG Geo Milev
Egkomi's High School Kyriakos Neokleous
Eidiko Nipiagogeio Ierapetras
EK Thivas
EKFE CHIOS
EKFE Dramas
ekfe thesprotias
Ekonomska i trgovačka škola Ivana Domca, Vinkovci
Ekonomska škola
Ekonomska škola Braća Radić Đakovo
Ekonomska škola Kragujevac
Ekonomska skola Mije Mirkovica Rijeka
Ekonomsko-birotehnička škola Split
Ekonomsko-birotehnicka skola, Slavonski Brod
Ekonomsko-trgovinska škola Kula
Ekp. N. MPakogianni
Ekpaidefthria Panou
Ekpaideftiria Georgiou Zoi
Ekpaideytiria PANOU
Ekpedeftiria Panou
Elektrostrojarska škola Varaždin
Elementary school Grabrik, Karlovac
Elementary school "Josip Pupačić", Omiš
Elementary school "Mitropolit Mihailo"
Elementary school "Vasil Levski", Edrevo
Elementary school (primary school, ages 6 - 12)
Elementary School Ghidici
Elementary school Gripe, Split
Elementary School Grohote, Solta Island
Elementary school Ivan Gundulic, Dubrovnik
Elementary school Ljudevita Modeca Krizevci
Elementary School Lovas
Elementary school Lucac, Split
elementary school Ludbreg
Elementary school Odra, Zagreb
Elementary school Rugvica
Elementary school Silvije Strahimir Kranjčević, Zagreb, Croatia
Elementary School Veruda, Pula
Elementary school Vladimir Nazor Virovitica
Elinogermaniki agogi
Elizabeth Woodville School
ELLINOGALLIKI AGIOS IOSIF VOLOU
ELLINOGALLIKI SXOLI PEIRAIA JEANNE D' ARC
Ellinogermaniki Agogi Primary School
Ellinogermaniki Agogi Panagea Savva
end salam
English Language School "Geo Milev"
Ens Scolaire Notre Dame
ENSST
Eötvös Secondary school Budapest
EPAL Arnaias
EPAL Axioupolis
EPAL KASTORIAS
EPAL KOS
EPAL Mouzakiou
EPAL VASILIKON
EPM
Eptoliva
ernst-reuter-oberschule
Ertugrul Gazi Anatolian Hight School
ES Camilo Castelo Branco
ES Maria Lamas
ES Marques de Castilho
ES Miraflores
ES Rio Tinto
ES S. Pedro
ES Seomara da Costa Primo
ESAOF
Escola E. B. 2,3 Poeta Bernardo Passos
Escola Artística de Soares dos Reis - Porto
Escola Básica 2+3 do Alto do Lumiar
Escola Básica 2,3 de Alapraia
Escola Básica 2,3 de Eiriz
Escola Básica 2.º e 3.º Ciclo de Vialonga
Escola Básica 2.º e 3.º Ciclos Dr. Horácio Bento de Gouveia
Escola Básica Augusto Gil
Escola Básica D. António de Ataíde, Castanheira do Ribatejo
Escola Básica de Alcáçovas
Escola básica dos2º e 3º ciclos dr. Horácio Bento de Gouveia
Escola Básica e Secundária 2Rodrigues de Freitas
Escola Básica e Secundária Armando Côrtes-Rodrigues
Escola Básica e Secundária Armando-Côrtes Rodrigues
Escola Básica e Secundária da Calheta
Escola Básica e Secundária da Cidadela
Escola Basica e Secundaria da Madalena
Escola Básica e Secundária de D.Dinis
Escola Básica e Secundária de Vale D`Este
Escola Básica e Secundária do Levante da Maia
Escola Básica e Secundária Dr. Manuel Fernandes
Escola Básica e Secundária Lima de Freitas
Escola Básica e Secundária Matllde Rosa Araújo
Escola Básica e Secundária Passos Manuel
Escola Básica Eugénio de Andrade
Escola Básica Hermenegildo Capelo
Escola Básica Integrada com JI D. CarlosI- Sintra
Escola Básica Ribeiro de Carvalho
Escola Básica São Bruno
Escola Básica Vallis Longus
Escola Básica Vasco Santana - Ramada
Escola da Ponte
Escola de Ponta d' Água - Praia, Cabo Verde
Escola do 2º e 3º Ciclos Drº Horácio Bento Gouveia
Escola Dona Maria II
Escola dos 2º e 3º Ciclos Dr. Horácio Bento de Gouveia
Escola Dr Rui Grácio
Escola Dr. António Granjo
Escola Dr. HBG
Escola Dr. Rui Grácio
Escola Drº Horácio Bento de Gouveia
Escola E B Sophia de Mello Breyner de Andresen
Escola E,B, 2,3, Alapraia
Escola E. B. 2,3 Júlio Brandão
Escola E.B. 2/3 de Vialonga
Escola E.B. Joao Fernandes Pratas
Escola EB 2,3 Cego do Maio
Escola EB 2,3 de Vialonga
Escola EB 2,3 Doutor Pedro D'Orey da Cunha
Escola EB 2,3 dr. Joaquim Magalhães
Escola EB 2,3 Ferreira de Castro
Escola EB 2,3 Vasco Santana - Odivelas, Portugal
Escola EB 2/3 Piscinas Lisboa
Escola EB2,3 Eiriz-Ancede
Escola EBI/JI de Montenegro
Escola Estadual de Ensino Fundamental Neutel Maia
Escola Estadual Joao Ramos Filho
Escola l'Horitzó
Escola Moscavide
Escola Nadal
Escola Pedro Jacques de Magalhães
Escola Pereanton
Escola Pia Santa Anna, Mataró
Escola Portuguesa de Moçambique - Centro de Ensino e Língua Portuguesa
Escola Portuguesa de São Tomé e Príncipe - CELP
Escola Sec. Quinta das Palmeiras
escola secundária
Escola Secundária Adelaide Cabette
Escola Secundária Alves Redol, Vila Franca de Xira
Escola Secundária com 3º Ciclo do Ensino Básico Raul Proença
Escola Secundária com 3º Ciclo do Entroncamento
Escola secundária com 3ºciclo de pinhal novo
Escola Secundária D. Egas Moniz
Escola Secundária D. João II
Escola Secundária da Lagoa
Escola Secundária da Ribeira Grande
Escola Secundária de Amarante
Escola Secundária de Campo Maior
Escola Secundária de Caneças
Escola Secundária de Entroncamento
Escola Secundária de Lagoa
Escola Secundária de Paredes
Escola Secundária de Pinhal Novo
Escola Secundária de Seomara da Costa Primo
Escola Secundária de Tondela
Escola Secundária do Forte da Casa
Escola Secundária Dom Egas Moniz
Escola Secundária Dom Egas Moniz - Resende
Escola Secundária Dr. Azevedo Neves
Escola Secundária Dr. Egas Moniz
Escola Secundária du Bocage - Setúbal
Escola Secundária Fernando Lopes Graça
Escola Secundária Horácio Bento Gouveia
Escola Secundária Infanta D.Maria
Escola Secundária Jerónimo Emiliano de Andrade
Escola Secundária João de Deus - Faro
Escola Secundária Jorge Peixinho
Escola Secundária Poeta Joaquim Serra
Escola Secundária Ribeira Grande
Escola Secundaria/3 Camilo Castelo Branco-Vila Real
Escola Secundárias D. Pedro V
Escola Sesc Pantanal
Escola Técnico Profissional de Cantanhede
Escola Voramar
Escola2,3 Pedro D'Orey da Cunha
Escuela de Bellas Artes Maestro Atilio Terragni. Universidad Nacional de Tucumán. Tucumán, Argentina.
Escuela de Comunicaciones Militares
escuela jorge añazco castillo
escuela secundaria
Escuela Superior y Vocacional Ana Delia Flores Santana, Fajardo PR
Escuelas Pías Zaragoza
Eshkol pais "Horev" (High School for girls)
Espaço Descoberta
ESPAMOL
Esperino gymnasio L.T. Leros
Esperino gymnasio Mesologgiou
Esperino Gymnasio/Lykeio Serron
Etablissement Badiou
Etablissement Lannes
Etablissement Maubourget
Etablissement Pierre Bourdieu
Etablissement Prevert
Etablissement Verdier
ethonomartyras kyprianos lyceum
Eugen Kumičić osnovna škola
Eugena Kumičića Slatina
Eugena Kumičića.Slatina
Eureka Secondary School, Kells
Eureka Secondary, Kells
EUROED SCHOOL, IASI, ROMANIA
European Distance and E-learning Network
EVAGGELIKI SCHOOL OF SMYRNI - LYCEUM
EVAGGELIKI SCHOOL OF SMYRNI GYMNASIUM
Everett Alvarez High School, Salinas, CA, USA
Exeter College
EXPERIMENTAL HIGH SCHOOL OF UNIVERSITY OF PATRAS
EXPERIMENTAL INTERCULTURAL HIGH SCHOOL OF ATHENS
Experimental Junior High-School of Heraklion
Experimental montel secondary school of Patras
Experimental Primary School of University of Patras
Experimental School of the University of Thessaloniki
Experimental Upper Secondary School of Rethimno
Externato D. Afonso Henriques
Externato das Escravas do Sagrado Coração de Jesus
Exwick Heights Primary School
EΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
Eκπαιδευτήρια Γιαννόπουλου- yannopoulos school
Faculty of Electrical Engineering Osijek
Faculty of forestry University of Zagreb
Faculty of Humanities and Social Sciences, University of Zagreb
Fakultet prometnih znanosti
FCJ Secondary School, Bunclody, Wexford, Ireland
Federation of Schools in Spain
FES Lörrach
Fifth Primary School "Hristo Botev" Kyustendil
filothei
Fingal Community College
Finland Helsinki Taivallhden peruskoulu
Finland, Espoo, Kalajärvi school
Firhouse Community College
FIRST LYCEUM OF NAFPLIO
FLS "Ekzarh Yossif I" - Lovech
Foreign Language High School "Acad. Lyudmil Stoyanov", Blagoevgrad
Foreign Language School "Aleko Konstantinov", Pravets
Forest School
Forign Language School "Simeon Radev"
FORUM Private School
Franciscanas de Montpellier Trapagaran
Frederic Joliot Kurie
Frontistira Poukamisas
Fstg
Gaalcholáiste an Phiarsaigh
Gabijos
Gael-Cholaiste Chill Dara
Gaelcholáiste na Mara ,Arklow, Co.Wicklow
Gaelscoil Chaladh an Treoigh
Gajdos Primary School
Gallen CommunitySchool, Ferbane, Co Offaly
Galvani Opromolla
Gaudeamus, prva privatna srednja škola u Osijeku s pravom javnosti
GCHSS Naxxar Malta
Geitonas School
GEL El. Venizelou Chania
GEL ERYTHRON
Gel Glaykis
GEL KALAMBAKIOU
GEL KATO ACHAIAS
GEL KIMIS
GEL Lerou
GEL MELISSION
GEL Moudrou
GEL N MOUDANIA
GEL VARIS
General
General Lyceum of Avlonari
General Lyceum of Lixouri
Generaly Secondary school Hristo Botev- Aytos
Geniko Lykeio Magoulas
GENIKO LYKEIO NYDRIOY
GENIKO LYKEIO SCHIMATARIOU
geniko lykio karpenisiou
Gennadi gymnasio, Rhodes
Geofort
Gerakas Art School
Gerakas art school Καλλιτεχνικό Γυμνάσιο με Λ.Τ. Γέρακα
Geriou A
Geschwister-Scholl-Gymnasium, Waldkirch
Gheorghe Lazar National College, Bucharest
Gheorghe Magheru School Caracal
Gheorghe Magheru Secondary School
Gilpe
Gimanazija Lucijana Vranjanina
Gimnasium
Gimnasium Josipa Slavenskog Cakovec
Gimnasium of foreign languages "D-r Ivan Bogorov"
gimnatiala caseiu
Gimnazia Jurja Barakovica Zadar
Gimnaziala nr. 2 Caracal
Gimnazija "Fran Galović" Koprivnica
Gimnazija "Isidora Sekulić" Novi Sad
Gimnazija "Matija Mesić", Slavonski Brod
Gimnazija "Ruđer Bošković"
Gimnazija "Sveti Sava" Požega
Gimnazija "Sveti Sava" Požega, Tehnička škola Požega
Gimnazija A. G. Matoša, Đakovo
Gimnazija Antuna Gustava Matoša, Zabok
Gimnazija Bernardina Frankopana
Gimnazija Bernardina Frankopana, Ogulin
Gimnazija Bosanska Krupa
Gimnazija Dinka Šimunovića u Sinju
Gimnazija Eugena Kumicica Opatija
Gimnazija i ekonomska škola "Branko Radičević" Kovin
Gimnazija Josip Slavenski Čakovec
Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec
Gimnazija Kikinda
Gimnazija M. A. Reljkovica u Vinkovcima
Gimnazija Matije Antuna Reljkovića u Vinkovcima
Gimnazija Metković, Metković
Gimnazija Poljane
Gimnazija Svetozar Markovic Nis
Gimnazija Veljko Petrovic
Gimnazija Vladimira Nazora
Gimnazija, Požega
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Budzowie
Gimnazjum nr 7 im. Noblistow Polskich in Ruda Slaska
Glenbrook North High School
Gleneely Nationa School, Crossroads, Killygordon, Co. Donegal
Glenstal Abbey School
GLT NISYROY
GO! Technisch Atheneum Horteco Vilvoorde
GO!Geel
Good Counsel College , New Ross
Gormanston College
Gornjogradska gimnazija
gort community school
Gospodarska škola Čakovec
Gozo College Middle School
GPCHE - Shumen
GPCHE "Hristo Botev" Kardzhali
GPCHE-Shumen
GRADINITA CU PP MILLENNIUM CLUJ- NAPOCA
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT BAMBI, CLUJ NAPOCA
Grădinița cu program prelungit nr 6 Constanța
Gradinita cu program prelungit nr. 33 Satu Mare
Grădiniţa cu Program Prelungit Nr.3 Tulcea
Gradinita cu Program Prelungit ”Tara Copilariei” Calarasi
Graditeljsko-geodetska tehnička škola
Grafička škola u Zagrebu
Granesina
GREECE TRIPOLIS PRASINO NIPIAGOGIO MERKOVOUNI
Greece, Kastoria, 3. Gymnasium
GREECE,TRIPOLIS,PARARTIMA OF 8th NIPIAGOGIO TRIPOLIS(PRASINO NIPIAGOGIO)
Greece/EK Thivas
Greek Regional Education of Ionian Islands
Greek school of Bucharest "Athena"
Greek-French Primary School "Jeanne d' Arc" - Piraeus, Greece
GreeNET Project
Greenhill School, Rhiwbina, Cardiff, Wales
Greenwood High School
Gregorius College
Griffeen Community College
Griffith Barracks MDS
Griffith Barracks Multidenominational NS, South Circular Road
Grouping of schools Miguel Torga - Queluz -Portugal
Grove Academy
Gustav Adolf Grammar School
Gustav Adolf Grammary School
Gymnase du Bugnon, Switzerland
Gymnasio
Gymnasio - LT Alonissou
Gymnasio Agias
Gymnasio Agias Larissa
Gymnasio Alistratis
Gymnasio Archaggelou Rhodes Reece
GYMNASIO DIANELLOU KAI THEODOTOU
GYMNASIO DIANELLOU KAI THEODOTOY
gymnasio drepanou
gymnasio engomis
Gymnasio Filias
GYMNASIO KALIS PELLAS
GYMNASIO KALYTHION RODOU
Gymnasio Karlovasi
Gymnasio Kassandras Halkidiki Greece
GYMNASIO KOKKINOCHORION
Gymnasio Krokou Kozanis
gymnasio Lala
Gymnasio Levidiou
GYMNASIO LOUTRAKIOU
Gymnasio Melitis Florinas
GYMNASIO MORIAS
Gymnasio Neapolis
gymnasio Peplou Evros
Gymnasio Sapon - Rodopis
Gymnasio Sapon Diapolitismikis Ekpaideysis
Gymnasio Thourias
Gymnasio Trikalon Imathias
Gymnasio Vlachioti Lakonias
Gymnasio Zalongou
GYMNASIOUM OF ERETRIA
gymnasium
Gymnasium and High School of Skripero
Gymnasium of Apostolos Pavlos
Gymnasium of Neo Gynaikokastro Kilkis-Γυμνάσιο Νέου Γυναικόκαστρου Κιλκίς
gymnasium of platykampos
GYMNASIUM OF POLIS CHRYSOCHOUS
Gymnasium Petra Lesvos
Gymnasium Vukovar
Gymnázium bl. Pavla Petra Gojdiča
Gymnazium Malacky
H. Familie Secundair
H. PiusX-instituut Wilrijk, Antwerpen
H.Hart Bree
Haigh school
HAK Tamsweg
Hakimiyet-i Milliye
HALAMISH
Hamidiye ortaokulu Afyonkarahisar/TURKEY
Hamvas Béla Secondary School
Hansfield Educate Together Secondary School
Harbiye Ortaokulu -TURKEY
Harold's Cross National School
hassan 2 high school
Haukeland skole
Haus- und Landwirtschaftliche Schule Offenburg
Headfort School
Headway Academy
Heemgaard
Helen Parkhust
Hellenic American Educational Foundation
Hellenic's Air Force Technical School
Helmshore Primary School
Helsingin yliopisto
Helsinki University
Hemijsko- prehrambena tehnološka škola
Hemijsko-prehrambena tehnoloska skola Beograd
HEN Ireland
Herald Secondary School, Nsukka
Heriot-Watt University, Edinburgh
Het Streek
High Foreign Language School "Hristo Botev"
High scho: Zhani Ciko
high school
High school "Hristo Botev" - Dupnitsa
High school "Hristo Botev", Dupnitza
High School ,,Orde Chopela"
High School DECEBAL
High school Isidor Krsnjavi, Nasice
High school Mate Blazine Labin
High School no 17 in Wrocław
High school Obrovac
High School of Aghios Ioannis Rentis
High school of Akropoli (Nicosia)
High School of Arts"Regina Maria"-Alba Iulia
High School of Economics and Trade
high school of eleftheroupoli
High school of Kastelorizo
High School of Louros
High school of mathemathics and natural sciences "Akad. N. Obreshkov" - Burgas
High School of Mathematics "Baba Tonka" - Ruse
High School of Mathematics and Natural Sciences " Acad. Ivan Tsenov " - Vratsa
High School of Mathematics and Natural Sciences ,,Academic Boyan Petkanchin
high school of Parga,Epirus,Greece
High School Oroslavje
High school Vela Luka
High school Vladimir Nazor Cabar
High school Zhani Ciko
High Shcool Apostolwn Petrou and Paulou
high shcool of voukolies chania creete
Highfields School (Secondary
HighSchool of Hydra
Hight School of Archanes
Hill
Hill Memorial School
Hill School
Hindley Green C.P School
Hisar School
HKICC Lee Shau Kee School of Creativiy
Hochschule für Agrar- und Umweltpädagogik, Wien
Hogeschool Utrecht
Holy Faith Clontarf
Holy Faith Secondary School Clontarf
Holy Family Rathcool
Holy Innocents' Catholic Primary
Holy Spirit Boy's, Ballymun
Holy Spirit GNS
Honiton College
HORIA HULUBEI MAGURELE
Hotelijersko-turistička škola u Zagrebu
Hrabina Primary school Český Těšín the Czech Republic
Hristo Botev primary school Brestnitza
Hristo Botev Secondary School Nova Zagora
HSH
http://lyceeutrillo.fr/
http://www.teaching-learning-management.com
https://aktivator-kleva.com
HU Berlin
Hurriyet İmamhatip Secondary School
Hyperion Lyceum
I am a dancer, participating in the CREATIONS project.
I am retired.
I LO Hugona Kollataja
I. C. S. Marco Polo
I. gimnazija Osijek
I. gimnazija Split
I. gimnazija Zagreb
I. gimnazija, Osijek
I. OŠ Čakovec
I. osnovna škola Čakovec
I. osnovna škola Petrinja
I. osnovna škola Varaždin
I. tehnička škola Tesla, Zagreb
I.C. 3° Gadda
I.C. 3°-GADDA
I.C. 3°-GADDA Quarto - Naples - Secondary school
I.C. A. Manzoni - Maracalagonis
I.C. Albertelli-Newton
I.C. Ozieri n.2
I.E. Román Gómez
I.E.P. Sollertia
I.E.S Santa Teresa de Jesús.
I.E.S.
I.E.S.Julio Verne
I.gimnazija, Split
I.I.S. via Albergotti, 35 sede staccata via Maroi, 33
I.I.S.S. "V. Cardarelli" Tarquinia (VT)
I.osnovna škola Varaždin
I.osnovna škola Varaždin Croatia
I.P. Cristo Rey (Valladolid)
I.P.S.S.A.R. Paolo Borsellino
I.S. "E.Fermi"
I.S. GENTILESCHI
I.T.A. Emilio Sereni Roma
IC "G.Montezemolo"
IC A. Rosmini - Rome
IC Biella tre - Salvemini Biella
IC BUSSETO
IC Castro dei Volsci
IC CUNEO VIA SOBRERO
IC De Nicola Sasso
IC Lorenzi Fumane
IC Pertni - Don Guanella
IC Pollica
IC Sat'Anastasia
IC Socrate Mallardo
ICS Marco Polo
Ida Crown Jewish Academy
Idsall
ied pizarro
IEK Piraia
IEP
IES AL-ANDALUS
IES ALMUSSAFES
IES Aurora Picornell
IES BEZMILIANA
IES Botikazar BHI
IES Broch i Llop
IES Campina Alta
IES Campo Charro
IES Can Puig
IES Celia Viñas
IES Ciudad de los Poetas
IES Ciudad de losk Poetas
IES Clot del Moro
IES Daute-Los Silos
IES El Tablero - Córdoba
IES García Lorca
IES GENETO
IES GUADARAMA
IES Inventor Cosme García
IES ISAAC DIAZ PARDO
IES Isaac Newton
IES Izpisua Belmonte
IES JANDULA
IES Jesús del Gran Poder
IES Joan Mercader
IES Joanot Martorell
IES JOAQUÍN RODRIGO
IES Josep Sureda i Blanes
IES Juan de Mairena
IES L'ALLUSSER
IES L'ELIANA
IES L'Om
IES La Eliana
IES La Laboral, Lardero, La Rioja
IES La Laguna High School
ies la Orotava Manuel Gonzalez Perez
IES Las Encinas (Villanueva de la Cañada)
IES Llombai
IES Luis de Camoens
IES Luis de Lucena
IES Manuel de Falla
IES Massanassa
IES Mencey Acaymo
IES MIGUEL FERNÁNDEZ
IES Mirasierra
IES Monegros
IES Montserrat Roig - Elx
IES MURGIA BHI
IES Ntra Sra de los Remedios Ubrique (Cádiz)
IES NTRA. SRA DE LOS REMEDIOS
IES Orixe
IES Pirámide
IES Ramón Menéndez Pidal (A Coruña)
IES Rosa Chacel (Colmenar Viejo)
IES Rovira-Forns
IES Salvador Gadea
IES SAN DIEGO DE ALCALÁ
IES Saulo Toron
IES SEVERO OCHOA, ELCHE (ALICANTE)
IES TINAJO
IES VALDEBERNARDO
IES Valle de Camargo
IES VEGA DE SAN MATEO
IES Villa de Firgas
IES Villa de Mazo
IESO nº1 Alovera
IFRS/Campus OSorio
IFSULDEMINAS
Ii. gimnazija. Zagreb
II. osnovna škola Čakovec
II. osnovna škola Vrbovec
II. Primary School Čakovec
II.gimnazija Zagreb
II.OŠ Bjelovar
III. osnovna škola Bjelovar
III. osnovna škola Čakovec
III. primary school Cakovec
III.GIMNAZIJA
III.osnovna škola Bjelovar
IIP Via Pedemontana
IIS "Q. SELLA" Biella
IIS Alessandro Volta Alessandria
IIS Avogadro from Vercelli
IIS C.Beretta
IIS Costanza Varano
IIS Eliano Luzzatti di Palestrina (RM)
IIS Gobetti Marchesini Casale Arduino
IIS Gobetti Marchesini Casale Arduino - Torino
IIS KENNEDY MONSELICE PADOVA
IIS LS ISA IPSIA SAN GIOVANNI IN FIORE
IIS Pacinotti
IIS Romagnosi
IiS via silvestri 301 Roma
IISS Calamandrei
IISS Cassano Ionio (Cosenza)
IISS J. von Neumann
IISS Verri Milano
Iiui
IIСОУ "Професор Никола Маринов" гр. Търговище
Ilfracombe Academy
Ilguciema Secondary school
Ilomantsin lukio
IMI BAS
Immaculata Secundair Brugge
imperial college
include
Industrijska strojarska škola, Zagreb
Industrijsko-obrtnička škola Slatina
Inés María Mendoza
Inmaculada
İnönü Primary school
INS Domènec Perramon
INS FORT PIUS
INS Mediterrania
INSEAD
Institución Educativa Villa del Sol
Institut Cubelles
Institut de Begues
Institut El Calamot
Institut for Educational Policy
Institut Torre Vicens
INSTITUTO DE ENSEÑANZA SECUNDARIA "AVERROES"
Instituto de Enseñanza Secundaria."Julio Verne"
Instituto Duarte de Lemos
Instituto Federal do Maranhão - IFMA CAMPUS GRAJAÚ
Instituto Federal Fluminense
Instituto ISCCA
Intercultural Highschool of Evosmos
Intercultural Primary School of P.Faliro-Athens
International Astronomical Union
International School of Belgrade
Inver College Monaghan
IONIDIOS GEL OF PIREAUS
IONIOS
IOU "'Sv.Kl.Oxridski" Pazardzik
IPSIA "Fermo Corni" Modena Italy
IPSSAR Paolo Borsellino
IPSSS "E. De Amicis" - Roma
ipsss de amicis roma
Iris Highschool
Ironi aleph haifa
Isidor
isis europa pomigliano d'arco napoli
ISIS Europa-Pomigliano d'Arco
Islamic Gymnasium Dr. Ahmed Smajlovic
ISS Federico Caffè- Roma
ISŠ Hodonín
ISS Nitti
ISS Pacinotti-Archimede
istanbul Ozel Kultur Koleji Fen Lisesi
Istanbul Science and Art Center
Istituto "Primo Levi" di Seregno
Istituto comprensivo "D. A. Azuni" Buddusò
Istituto Comprensivo "Domenico Purificato"
Istituto Comprensivo "Magistrato Giovanni Falcone"- Copertino, Lecce
istituto comprensivo 1 Frosinone
Istituto Comprensivo 2 Poggibonsi Siena
Istituto Comprensivo 9 Bologna
istituto comprensivo alfieri bertagnini massa
Istituto Comprensivo Alighieri Formia-Ventotene
Istituto Comprensivo Andezeno
Istituto Comprensivo di Monteodorisio (Chieti, Italy)
Istituto Comprensivo Falcone - Copertino (LE)
Istituto Comprensivo Frosinone I
Istituto Comprensivo G.Carducci Scuola primaria S.Conca Gaeta (LT)
Istituto Comprensivo Ilaria Alpi
Istituto comprensivo Pegli, scuola secondaria di primo grado Rizzo Alessi (GE)
Istituto comprensivo Pegli, scuola secondaria di primo grado Rizzo Alessi.
Istituto Comprensivo Rende Commenda (CS)
Istituto Comprensivo Rende-Commenda (CS)
Istituto Comprensivo Roiano Gretta, Scuola secondaria di primo grado Addobbati Brunner, Trieste
istituto comprensivo tommaso valenti trevi
Istituto d'Istruzione Superiore "Leonardo da Vinci" SGF
Istituto di Istruzione Superiore "Tommaso Salvini", Roma
Istituto PRIMO LEVI - Seregno (MB)
Istituto Superiore "Edoardo Amaldi" Orbassano (Torino), Italia
Istituto Tecnico Industriale “R. D’altavilla - V. Accardi”
Istitututo Tecnico Industriale (ITIS) Armellini - Roma
ITA TECNOLOGIA EDUCACIONAL
ITCG ARCHIMEDE
ite caruso napoli
ITI "G. Marconi" - Gorgonzola (MILANO)
ITI - LSA Cannizzaro di Colleferro (RM)
ITI Barsanti
Iti Calò
iti Enrico Fermi
ITIS G. Armellini - Roma
ITIS GALILEO GALILEI ROMA
ITN COLONNA
ITS "Luigi Einaudi" Correggio (RE)
ITT
ITT Giordani-Striano Napoli
IV. osnovna škola Varaždin
IV.OŠ VARAŽDIN
Ivan Mažuranić Sibinj
Ivana Kukuljevića Sakcinskog, Ivanec - primary school
Ivanhoe College
IX OU "Panayot Volov", gr. Shumen
IX.gimnazija, Zagreb
İzmir Bahçeşehir Koleji-Primary and Secondary School
İzmir İstek Private High School
İzmir Özel Türk Koleji
IZMIR SEV ELEMENTARY SCHOOL , TURKEY
Izmir Sinav Private School
IΔΙΩΤΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ
J&M Secondary
J.E. Holmes Middle School
Jakob-Friedrich-Schöllkopf-Schule Kirchheim
Jan van Egmond Lyceum, Purmerend, Netherlands
Janesville Craig HS
Janka Leskovara, Pregrada
Jantar - škola stranih jezika, Split, Croatia
Jazyková škola Lant
JNV Devrala Bhiwani
JOSE MIGUEL BARANDIARAN BHI
Josipa Račića
Jovan Jovanović Zmaj Kovin Primary school
Junior High School Loggas - Gymnasio Loggas
JUNIOR HIGH SCHOOL NEO SOULI
Junior High School of Agia Triada in Argolida
Junior High School of Gavalou
Junior High School of Krinides
Junior High School of Kryoneri
junior high school of Polichnitos
Junior High school, Nea Chalkidona, Athens
junior hihgschool of krieza Evia
Jurmala Primary School "Atvase"
Kadıköy anadolu Imam Hatip lisesi
Kadir Has Anadolu Lisesi
KAISARIS SCHOOL
Kaisiadorys Algirdas Brazauskas Gymnasium
Kalamoti's High School (Chios)
kallitexniko sxoleio Geraka
Kallithea
KALOGEROPOULOS SCHOOL
Kanasi school
Karaman Bilim ve Sanat Merkezi
Kareas High School
Käthe-Kollwitz-Berufskolleg Hagen
Katolička osnovna škola Svete Uršule
Kaufmännische Schule Tauberbischofsheim
KCVS
Keat Thessaloniki
kedem arad
Keele University
Keen school
Kefalos high school
Kehitysvammaliitto / The Finnish Association on Intellectual and Developmental Disabilities
Kellebeek College VAVO
KEPLINET ARGOLIDAS
Kes
KESY Ait/nias
KESY Artas
KEVICS
Kharkiv secondary school160
Khortytsia National Academy
Kilkenny College/ DCU
Killinarden community school
Kindergarten Katakolou
Kindergarten of Agios Leontas
Kindergarten of Pythagorion, Samos
King Alfred School
King Edward VI Five Ways School
King Edward's School, Birmingham
King's College Saint Michaels
King's Oak Primary School
Kings Norton Primary school
Kingswood Academy, Hull
Kingswood Primary School
Kiril i Metodii High School - Velingrad
Kishoge Community College
Kiti Gymnasium Larnaca
Klana
Klein Collins High School
Klesarska škola Pučišća
Knockbeg College
Kocaeli University, TURKEY
Kölcsey Secondary School, Budapest
Kolossi A Primary School
Komercijalna i trgovačka škola Bjelovar
Komercijalno trgovačka škola Split
Koniknlijk Ateneum geel
Koonga School
Korányi Frigyes Secondary Grammar School Nagykálló
Korbinian-Aigner-Gymnasium
Korinthos Music School
kpe kerkyras
Kralj Petar I
Kreativno pero - primary and high school
Krioneri Primary School
Krousonas Senior High School (Lyceum)
Krúdy Gyula Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
KTA Horteco
KTH
KTJ
Küçükkuyu Fernur Sözen Ortaokulu
Kultur College Science High School Istanbul-TURKEY
Kyiv Specialized School #244
Kyperounta Primary School
Kytöpuisto
La Salle Bilbao
La Sirenetta
La Torse
Laboratory of telematics
LAG-public-outreach/adult education
LAIMOS JUNIOR HIGH SCHOOL
Lakoniki Sxoli - Ekpaideytiria Fragki
Lala Junior High School
language school Dimitrovgrad
Laniteio Lyceum
Largy College
laterna magica
Lauaxeta Ikastola
Lauder-Hugo Kon, Zagreb
LC Manzoni
Le Cheile Secondary School
Leicester Grammar School
Leo Baeck Education Center, Haifa, Israel
leonteio lykeion Patission
Leonteios Patision Primary School, Athens, Greece
Leppävaaran lukio
Liberty High School
Lic. tehn. "Stefan Pascu" Apahida
LICEO CASIRAGHI
Liceo "A.Roiti"
liceo "G.cesare-M.Valgimigli"
liceo artistico
Liceo Artistico Statale di Brera - Milano
Liceo Artistico Statale Umberto Boccioni Milano
Liceo artistico U. Boccioni Milano
LICEO CAMPESTRE CAFAM
Liceo Carmela Carvajal de Prat
Liceo classico "Plinio Seniore" di Castellammare di Stabia NA
Liceo Classico "Romagnosi" - Parma
liceo classico e linguistico Carlo Alberto, Novara
Liceo Classico Europeo M.Luigia - Parma - Italy
Liceo Classico Linguistico
Liceo Classico Statale Arnaldo - Brescia
Liceo Classico Statale Bertrand Russell
liceo copernico bologna
Liceo Filippo Buonarroti - Pisa
Liceo G. Bruno di Budrio (BOLOGNA)
Liceo Ginnasio di stato E. Montale di Roma
liceo ginnasio statale Orazio di Roma
Liceo James Joyce - Ariccia (Rome)
Liceo Lorienzini Pescia Pistoia
Liceo N°1 Artigas- Uruguay
LICEO SCIENTIFICO
Liceo Scientifico " S.Quasimodo" Messina
Liceo Scientifico "A. Volta" Milano.
Liceo Scientifico "Leonardo Da Vinci"
Liceo Scientifico "Niccolò Copernico" Prato
Liceo Scientifico "Sereni" Luino (VA)
Liceo Scientifico 'N. Machiavelli' Pioltello
Liceo scientifico di Pontecorvo (FR)
Liceo Scientifico Oriani Ravenna
liceo scientifico Righi di Cesena
Liceo Scientifico Roiti Ferrara
Liceo Scientifico Statale "Albert Bruce Sabin"
Liceo Scientifico Statale "F. Severi" di Salerno
Liceo Scientifico Statale "Galileo Galilei"
Liceo Scientifico Statale Arturo Labriola, Napoli
Liceo Scientifico Statale Leonardo da Vinci
Liceo Scientifico-Linguistico "Cuoco-Campanella" Napoli
liceo siciliani
Liceo Statale "F. Capece" di Maglie (LE)
Liceo statale "G.Carducci" Ferrara
Liceo statale Giuseppe Novello, Codogno (LO)
LICEO STATALE PIERO CALAMANDREI NAPLES ITALY
Liceo TORRICELLI-BALLARDINI __ Faenza
Liceo XXV Aprile - Portogruaro - VE
Liceul cu Program Sportiv I. B. Soter Buzău
Liceul cu Program Sportiv "Avram Iancu"Zalau
Liceul cu Program Sportiv "Mircea Eliade"
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV CU CLASELE I-XII
Liceul cu Program Sportiv Slatina Romania
LICEUL DE ARTE "MARGARETA STERIAN" BUZAU
Liceul de Arte ”Aurel Popp” Satu Mare
Liceul Pedagogic "Spiru Haret" Buzău, România
Liceul Special pentru Deficienti de Veder Cluj-Napoca
LICEUL SPECIAL PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE
Liceul Special pentru Deficienti de Vedere Cluj-Napoca
Liceul Special pentru Deficienti de Vedere,Cluj-Napoca
LICEUL SPECIAL PENTRU DFICIENȚI DE VEDERE,CLUJ
Liceul Tehnologic "Anghel Saligny", Braila, Romania
Liceul Tehnologic "Diitrie Gusti"
Liceul Tehnologic "Stefan Pascu"
LICEUL TEHNOLOGIC "VOIEVODUL GELU", ZALAU
Liceul Tehnologic '' Matei Basarab'' Maxineni
Liceul Tehnologic ,,Stefan Pascu"Apahida
Liceul Tehnologic ,,Stefan Pascu"Apahida, Structura Scoala Gimnaziala Sannicoara
Liceul Tehnologic ,,Stefan Pascu'' Apahida
Liceul Tehnologic ,,Ștefan Pascu” Apahida
Liceul Tehnologic 1 Mai
LICEUL TEHNOLOGIC BUCECEA, JUD. BOTOSANI
Liceul Tehnologic Dimitrie Gusti
Liceul Tehnologic din TÎRLIȘUA, BN, Ro
Liceul Tehnologic Economic de Turism-Iași
LICEUL TEHNOLOGIC ELIE RADU
Liceul Tehnologic Nr.1 Luduș
Liceul Tehnologic Pamfil Seicaru, Ciorogarla
LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN PASC APAHIDA
Liceul Tehnologic Stefan Pascu ,Apahida
Liceul Tehnologic Stefan Pascu Apahida
Liceul Tehnologic ”Alexandru Borza”
Liceul Tehnologic ”Arhimandrit Chiriac Nicolau” Vanatori-Neamt
Liceul Tehnologic ”Stefan Pascu” Apahida
Liceul Tehnologic „Ion Creangă” Pipirig
Liceul Tehnologic „Stefan Pascu”
LICEUL TEHNOLOGIC,,STEFAN PASCU'' APAHIDA
Liceul Tehnologic,,Stefan Pascu,, Apahida
LICEUL TEHNOLOGIC”DIMITRIE FILIPESCU” BUZĂU
Liceul Tehnologic”Ion Mincu” Vaslui
Liceul Teoretic "Andrei Barseanu" Tarnaveni
Liceul Teoretic "Carmen Sylva" Eforie
Liceul Teoretic "Constantin Şerban" Aleşd
Liceul Teoretic "Emil Racoviță" Baia Mare, jud. Maramureș
Liceul Teoretic "Emil Racovita" Techirghiol
Liceul Teoretic "Emil Racovita" Vaslui
Liceul Teoretic "Emil Racovita", Galati
Liceul Teoretic "Traian Vuia" Faget
LICEUL TEORETIC ,, MARIN PREDA" BUCURESTI
Liceul Teoretic ,,Carmen Sylva"
Liceul Teoretic Apáczai Csere János, Cluj
Liceul Teoretic Bathory Istvan Cluj-Napoca
Liceul teoretic bilingv Miguel de Cervantes, București
Liceul Teoretic Buzias
Liceul Teoretic Carmen Sylva Eforie
Liceul Teoretic Carmen Sylva Eforie Sud
LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE
Liceul Teoretic German Johann Ettinger Satu Mare
LICEUL TEORETIC HORIA HULUBEI / MAGURELE / ILFOV
liceul teoretic horia hulubei
LICEUL TEORETIC HORIA HULUBEI/ MAGURELE/ILFOV
Liceul Teoretic Mircea Eliade
Liceul Teoretic Radu Popescu Popesti Leordeni
Liceul Teoretic Scoala Mea
Liceul Teoretic ”Nicolae Iorga” Botoșani, Romania
Liceul Teoretic ”Spiru Haret” Moinesti
Liceul Teoretic „Nicolae Iorga” Nehoiu
Liceul Teoretic,, Horia Hulubei ,, Magurele Ilfov
LICEUL ”DANUBIUS” CĂLĂRAȘI
Liceum after I. Puljuj
Liceum Ogolnoksztalcace im. M. Sklodowskiej-Curie w Suchej Beskidzkiej
Lidoriki Junior High School
Liepaja Raina School Nr 6
Lighthouse Christian School, Rockhampton, Queensland, Australia
Limerick Educate Together
Lincoln International Academy
Linlithgow Academy, West Lothian, Scotland
Lipová 20
Liskeard
Little Bowden Primary School
Livanio Gymnasio Kardamylon
Liverpool John Moores University
Lixouri High School
Ljubo Babić Jaszrebarsko
Logosophical College - Brazil
Long Eaton School
Loreto Abbey Dalkey
Loreto Balbriggan
Loreto College Cavan
Loreto Community School, Milford
Loreto Community School, Milford, Co. Donegal
Loreto Secondary School Balbriggan
Loreto Secondary School Kilkenny
Loreto Secondary School St. Michaels Navan Meath
Loreto Secondary School, Balbriggan
Loreto Secondary School, Fermoy, County Cork, Ireland
Loreto Secondary School, Letterkenny, Co. Donegal
Loreto Secondary School, Letterkenny, Co.Donegal
Loreto Wexford
Loreto Wexford, Spawell road, Wexford.
Los Alamos Middle School
Los Remedios, Ubrique, Cádiz
Louth Meath Education Training Board
Lovre pl. Matačića primary school
Lowerplace Primary School
LPO Geoffroy Saint Hilaire
LPS BUZAU
LS Golgi
LS Pascal
LS Paulucci
LSDV Cluj
Lucan CNS
Lucan Community National School
Luttrellstown Community College
lycee aubanel avignong
Lycee Franco-Hellenique Eugene Delacroix
Lycée Jean JAURES
Lycée Jean Jaurès, La Verrerie, 81400 Carmaux
Lycee Jean Prévost - Montivilliers
Lycée Lazare Ponticelli
Lycéé Léon Blum
Lycée Léonard de Vinci 75015 Paris
Lycée Marguerite yourcenar (Erstein)
Lycée Mariette (Boulogne Sur Mer)
Lycée Monteil 14, Rue Carnus 12000 RODEZ
LYCEE NORD BASSIN d'ANDERNOS
Lycée Paul Eluard
Lycée professionnel de l'Etoile
Lycée Professionnel Stéphane HESSEL, Toulouse
Lycée René Cassin - 95500 Gonesse
Lycée St Exupery
Lyceum Apostolou Petrou kai Paylou Limassol
Lyceum of Eleftherios Venizelos
Lyceum of MAKROCHORI
Lyceum of Pompia
Lyceum Polemidion
Lykeio Apostolon Petrou kai Pavlou
Lykeio Gonnon
lykeio lappa
Lykeio Polis Chrysochous
Machrohori Highschool, Imathia
mada
MADEIRA Multilingual School
Madrasah Ibtidaiyah KH. M. Nur
MADRE DE DIOS IKASTETXEA
Maesaiprasitsart School,THAILAND
Makrichori Larisa - High School
Makrochori Gymnasium, Imathia
Malahide Community School
Mandlina
Mandoulides Schools
Manfredi Tanari
Manor House
Mansfield Legacy High School
Marasleio
Maraslion Experimental Primary School
Marchant Marine Academy
Margaret Aylward's Community College, Whitehall, Dublin 9
Maria Curie Sklodowska University in Lublin
Marian College
Marian college Ballsbridge
Marino College
Maritime high school Zadar
Mark Twain International School, Bucharest
Markantun de Dominis High school
Marupes elementary school
Maryfield College
Maryfield College, Drumcondra
Masaryk University
Masaryk University - Faculty of Education
Masarykova univerzita
Masarykova univerzita Brno, Pedagogická fakulta
Masullo Theti
Matematicka gimnazija Beograd
Mater Purissima
Math High School "Geo Milev"- Pleven
MathAcademy
Matthayombanbangkapi School
Matthew Boulton College of Further and Higher Education
Maunu school
Mavromatakis Private School
Maynooth Community College
Meánscoil Mhuire, Longford
Medical School Bjelovar
Mediensis Technical College
Mehmet akif ersoy ortaokulu afyonkarahisar turkey
MEM
Meniko Primary School
Mercy College, Coolock.
Meridian International School, Nepal
Merkez Bahçelievler Primary School
MG Geo Milev Pleven
Mid Pacific
Middelbare school
Middle and High School São José dos Arpoadores
Middle school and high school
middle school I.C. 3° Gadda-Quarto (Napoli)
Midleton College
Mihai Eminescu Secondary School, Zalau
MIHAIL SEBASTIAN COLLEGE
Mikros Nautilos
Mikszáth Kálmán Középiskola
Millfield School
Ministry of Education and Science, BG
Ministry of Education and Scince, Bulgaria
Mladost, Osijek
Model Experimental Hihg School of Mytilini
model experimental junior high school of University of Patras
Model General Lyceum of Heraklio
Model High School Evangeliki of Smyrna
MODEL JUNIOR HIGH SCHOOL OF EVANGELICA SCHOOL OF SMYRNA
Mohill Community College
Moires Irakliou Crete
Monalee NS
Moneyrea Primary SChool
Montessoriani
Mosa-RT
Mount Anville Secondary School, Dublin, Ireland
Mount Carmel Secondary School, Kings Inns Street, Dublin 1
Mount Temple
Mountrath Community School
Mounts Bay Academy
Moyne Community School
Much Wenlock Primary School
Muckross Park College
Muinefliuch National School
Mukkulan peruskoulu
Municipal center for extracurricular activities
music school of Arta
MUSIC SCHOOL OF CHIOS
Music School of Drama
Music School of Kalamata
Music school of Katerini
Music School of Larissa
Music School of Mitilini
Music School of Mytilene
Music School of Piraeus
Music school of Rhodos
MUSIC SCHOOL OF THERISOY (CHANIA)
MUSIC SCHOOL OF XANTHI
Music School Trikala
Mustafakemalpaşa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
My Country is Brazil. I work in three different schools.
my school
mycredit2018.cf
Myrina High School
Naic8fc004
Naperville Central
Napoli
NARLIDERE ARKAS MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ
NARLIDERE İHSAN ÇELİKTEN ORTAOKULU
NARLIDERE RASİM ÖNEL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
Natick High School
National College "Ienachita Vacarescu"
NATIONAL COLLEGE CONSTANTIN CANTACUZINO TARGOVISTE
National College I. Asan Caracal
National College Ionita Asan
National College IULIA HASDEU, BUCHAREST
National College Tudor Vladimirescu
National Gymnasium of Natural Sciences and Mathematics “Academician Lyubomir Chakalov”, Sofia, Bulgaria
National High School Bucharest Romania
National High School of Mathematics and Natural Sciences, Sofia
National institu
National Kapodistrian University of Athens
National learning network
National Pedagogical College „Regina Maria” Deva
National Schools' Observatory
Nea Ekpedeftiria Maliara (Maliaras' Private School)
Nea Genia Ziridis - Junior & Senior High School
Nea Karya Primary School
neoxorouda
Neue Mittelschule Zirl
Neue Schule Athen
New Cross College, Dublin
NEW YORK CITY PUBLIC SCHOOL
Newbridge College
NGHNI - Varna
Nhl University of applied sciences
NIGHT SCHOOL, XANTHI
Nightsky- Iran
nije na popisu
Nikolai Katranov High School
NIPIAGOGEIO DREPANOU PATRON
NIS
Nissniku Kindergarten & preschool
NMS Kalsdorf
NMS Schwechat-Frauenfeld
NO
non worker
none
Northcote Lodge
Northfield School
Not employed right now
NPG "Dimitar Talev"
NPMG "Akad. Lubomir Chakalov"-Sofiya
NUCLIO
NUCLIO - Núcleo Interativo de Astronomia
nueva roma
NUN Schools
nursery school- Platrithias of Ithaca
O'Carolan College, Nobber
O'Fiaich College Dundalk Co.Louth Ireland
Oaklands
Oasis Academy Enfield
Oatlands College
Oberfranken 3
Obrtnička škola
Obrtnička škola za osobne usluge
Obrtnička škola za osobne usluge, Zagreb
OBRTNICKO INDUSTRIJSKA SKOLA ZUPANJA
OBS De Springschans
obs de meerpaal
OBS Hoge Ven
od
Odabaşı Mustafa Kemal Ortaokulu Antakya Hatay Türkiye
Odabaşı Mustafa Kemal Ortaokulu Antakya/HATAY
ok
Oklahoma
OLVE-college Edegem-Mortsel
Olympia Morata Gymnasium
Opća privatna gimnazija
Open
ORT Singalivsky
ORT Singalovsky
Orthodox arab high school in Haifa
OŠ Bartola Kašića Vinkovci
OŠ Bartola Kašića Vinkovci10
OŠ " Petar Zrinski" Čabar, Hrvatska
OŠ " Vladimira Nazora" Nova Bukovica
oš "Aleksa Šantić"
OŠ "Bata Bulić"
OŠ "Bogoslav Šulek"
OŠ "Bogoslav Šulek", Slavonski Brod
OŠ "Desanka Maksimović"
OŠ "Desanka Maksimović", Zvezdara, Beograd
OS "Dr. Andrija Mohorovičić" Matulji
OŠ "dr. Franjo Tuđman". Šarengrad
OŠ "Dr. Stjepan Ilijašević" Oriovac
OŠ "Drinka Pavlović", Belgrade
OŠ "Gripe" Split
oš "Gustav Krklec" Maruševec
OŠ "Hajduk Veljko"
OŠ "Ivan Benković"
OŠ "Ivan Mažuranić" Sibinj
OŠ "Ivan Mažuranić", Sibinj
OŠ "Ivan Meštrović"
OŠ "Ivan Meštrović" Drenovci
OŠ "Ivana Brlić Mažuranić" Slavonski Brod
OŠ "Jeremija Ilić Jegor"
OŠ "Josip Kozarac" Josipovac P.
OŠ "Jovan Jovanović Zmaj" Salaš
OŠ "Klana"
OŠ "Ljubo Babić", Jastrebarsko
OŠ "Matija Gubec" Cernik
OŠ "Mladost" Osijek
OŠ "Nikola Tesla" Kljajićevo
OŠ "Nikola Tesla" Lipar
OŠ "Nikolaj Velimirović" Šabac
OŠ "Petar Leković" Požega
OŠ "Petar Zoranić" Nin
OŠ "Petar Zrinski" Čabar
OŠ "Prof. Blaž Mađer" Novigrad Podravski
OŠ "Retfala", Osijek
OŠ "Rikard Katalinić Jeretov" Opatija
OŠ "Stjepan Radić", Božjakovina
OŠ "Sveti Matej" Viškovo
OS "Sveti Sava" Kikinda
OŠ "Tanasko Rajić", Čačak
OŠ "Tin Ujević" Osijek
OŠ "Tin Ujević", Osijek
OŠ "Toplički heroji" Žitorađa
OŠ "Toplički heroji", Žitorađa, Serbia
OŠ "Učitelj Tasa", Niš
OŠ "Vladimir Nazor" Duga Resa
OŠ "Vladimir Nazor" Križevci
OŠ "Vladimir Nazor" Trenkovo
OŠ "Vladimir Nazor", Trenkovo
OŠ ''Žarko Zrenjanin'' Zrenjanin
OŠ ''Đura Jakšić'' Kać
OŠ 22.lipnja, Sisak
OŠ A.G.MATOŠA, ZAGREB
OŠ Alojzija Stepinca
OŠ Ante Starčevića Viljevo
OŠ Antuna Mihanovića, Osijek
OŠ Augusta Cesarca
OŠ Augusta Harambašića, Zagreb
OŠ Augusta Šenoe
OŠ bana Josipa Jelačića, Zagreb
OŠ Bartola Kašića, Vinkovci
OŠ Bartola Kašića, Zagreb
OS Bartula Kasica
OŠ Bartula Kašića, Zadar
OŠ Blage Zadre
OŠ braće Radić, Botinec, Zagreb
OŠ Branislav Nušić
OŠ Branko Radičević Pančevo
OŠ Brda -Split
OŠ Brda Split
OŠ Brodarica
OŠ BUKOVAC
OŠ Cvjetno naselje
OŠ Cvjetno naselje, Zagreb
OŠ Darda
OS Djuro Pilar Slavonski Brod
OŠ Dobriša Cesarić,Osijek
OŠ don Mihovila Pavlinovića, Podgora
OŠ Donja Stubica
OŠ dr Jure Turića, Gospić
OŠ dr. Jure Turića Gospić
OŠ dr. Mate Demarina, Medulin
oš dragutina domjanića,sveti ivan zelina
OŠ E.KUMIČIĆA,SLATINA
OŠ Eugen Kumičić, Rijeka
OŠ Eugena Kumičića
OŠ Ferdinandovac
OŠ fra Ante Gnječa -Staševica
OŠ fra B.T. Leakovića
OŠ fra Kaje Adžića Pleternica
os frana galovica
OŠ Frana Galovića, Zagreb
OŠ Frana K. Frankopana
OS Frana Krse Frankopana, Zagreb
OŠ Franjo Tuđman
OŠ Garešnica, Garešnica
OŠ Gornja Vežica
OŠ Grabrik Karlovac
OS Gustava Krkleca
OS Hreljin
OŠ i SŠ Petro Kuzmjak
oš I.B.Mažuranić,Koška
OŠ Ivan Goran Kovačić Gora
OŠ Ivana Gorana Kovačića Vrbovsko
OŠ Ivana Kukuljevića Sakcinskog
OŠ Ivana Mažuranića, Zagreb
Oš Ivana Perkovca, Šenkovec
OŠ Ivana Zajca, Rijeka
OŠ Ivene Brlić Mažuranić, Prigorje Brdovečko
OŠ Izidora Kršnjavoga
OŠ Izidora Poljaka Višnjica
OŠ J. J. Strossmayera Đurđenovac
OŠ Jabukovac - Zagreb
OŠ Jagode Truhelke Osijek
OŠ Jagode Truhelke, Osijek
OŠ Jelenje-Dražice
OŠ Jelkovec
OŠ Josipa Antuna Ćolnića, Đakovo
OŠ Josipa Račića, Zagreb
OS Josipovac
OŠ Jovan Jovanović Zmaj
OŠ Julija Benešića
OŠ Jurja Dalmatinca Šibenik
OŠ jurja Dalmatinca, Pag
OŠ Jurja Habdelića
OŠ Kamen-Šine
OŠ Kardinal Alojzije Stepinac Krašić
OŠ kneza Branimira, Donji Muć
OŠ kneza Branimira_Donji Muć
OS Kostrena
OŠ Ksavera Šandora Gjalskoga, Zagreb
OŠ Kuršanec
OŠ Kuršanec, Čakovec
OŠ Kustošija
OŠ Ljudevita Gaja, Osijek
OS Ljudevita Gaja, Osijek, PS, Sarvas
OS LJUDEVITA MODECA KRIZEVCI
Os Lovre pl. Matacica
OŠ Luka Botić Viškovci
OŠ Manuš - Split
OŠ Maria Martinolića, PŠ Ilovik
OS Mate Lovraka
OŠ Matije Gupca
OŠ Matije Gupca Gornja Stubica
OŠ Matije Gupca Zagreb
OŠ Matka Laginje
OŠ Mato Lovrak Nova Gradiška
OŠ Meje
OŠ Mirka Pereša
OŠ Mitnica
OŠ Mladost,Osijek
OŠ Mokošica
OŠ Omišalj
os otrići-dubrave
OŠ Pavleka Miškine, Zagreb
OŠ Petar Zrinski Čabar
OŠ Petro Kuzmjak
OŠ POLIKLINIKE ZA REHABILITACIJU SLUŠANJA I GOVORA SUVAG
Oš Prečko
OŠ Primorje
OŠ Rapska
OS Rugvica
OŠ Šećerana, Šećerana
OŠ Siniše Glavaševića
OŠ Slavka Kolara, Hercegovac
OS Stjepana Radica Brestovec Orehovicki
OŠ Stjepana Radića Metković
OŠ Stjepana Radića, Božjakovina
OS Strozanac
OŠ Sv. Filip i Jakov
OŠ Sveti Križ Začretje
OS Svetvincenat
OS Tin Ujevic
OS Titusa Brezovackog
OS Tomasa Goricana Mala Subotica
OŠ Trnsko, Zagreb, Croatia
OŠ Trnsko,Zagreb
OŠ Trstenik
OŠ TURNIĆ, RIJEKA
OŠ Većeslava Holjevca
OŠ Većeslava Holjevca, Zagreb
OŠ Veli Vrh Pula
OŠ Veruda - Pula
oš vijenc osijek
OŠ Viktora Kovačića Hum na Sutli
OŠ Višnjevac
OŠ Višnjevac, Višnjevac
OŠ Vjekoslava Paraća, Solin
OS Vladimir Nazor Komletinci
OŠ Vladimir Nazor, Čepin
OŠ Vladimira Nazora Crikvenica
OŠ Vladimira Nazora Daruvar
OŠ Vladimira Nazora Feričanci
OŠ Vladimira Nazora Pribislavec
OŠ Vladimira Nazora u Vrsaru
OŠ Vladimira Nazora Vinkovci
OŠ Vladimira Nazora Vrsar
OS VOLTINO ZAGREB
OŠ Vugrovec - Kašina
OŠ Vugrovec Kašina
OŠ Vugrovec-Kašina
OŠ Zamet
OŠ Zvonimira Franka, Kutina
OŠ Đure Deželića Ivanić-Grad
OŠ"Matija Gubec" Piškorevci
OŠ"Silvije Strahimir Kranjčević"Levanjska Varoš
OŠ"Triva Vitasović Lebarnik"
Oš. Sveti Filip i Jakov
OŠ. Vladimira Nazora
os.s.s.kranjcavica senj
Osnovna škola Antuna Bauera, Vukovar
Osnovna i srednja skola sa domom ucenika "Petro Kuzmjak" Ruski Krstur
osnovna škola
Osnovna škola Miroslava Krleže Čepin
Osnovna škola "Antun Gustav Matoš", Vinkovci
Osnovna škola "Antun Nemčić Gostovinski", Koprivnica
Osnovna Škola "August Cesarec" Ivankovo
OSNOVNA ŠKOLA "AUGUST CESAREC", IVANKOVO
Osnovna škola "Braća Radić", Koprivnica
Osnovna skola "brace Radica" Pakrac
Osnovna škola "Čegar" Niš
Osnovna škola "Dobriša Cesarić", Požega
Osnovna škola "Dr. Stjepan Ilijašević" Oriovac
Osnovna škola "Ivan Goran Kovačić", Slavonski Brod
Osnovna skola "Jelena Cetkovic"
Osnovna škola "Jelica Milovanovic", Sopot
Osnovna škola "Josip Kozarac", Josipovac Punitovački
Osnovna škola "Josipdol"
Osnovna škola "Kardinal Alojzije Stepinac" Krašić
Osnovna škola "Klana"
Osnovna škola "Ljubo Babić" Jastrebarsko
Osnovna škola "Ljudevit Gaj" Mihovljan
osnovna škola "Matija Gubec" Magadenovac
Osnovna škola "Mijat Stojanović" BabinaGreda
Osnovna skola "Mitropolit Mihailo"
Osnovna škola "Rikard Katalinić Jeretov" Opatija
Osnovna škola "Stjepan Radić", Božjakovina
Osnovna škola "Vladimir Nazor" Komletinci
Osnovna škola "Žepče"
Osnovna škola ''Mladost'', Osijek
Osnovna škola 'Fran Franković' Rijeka
Osnovna škola :Bedekovčina
Osnovna škola Alojzija Stepinca
Osnovna škola Antun Klasinc, Lasinja
Osnovna škola Antun Mihanović, Nova Kapela, Batrina
Osnovna škola Antuna Gustava Matoša
Osnovna škola Antuna Kanižlića, Požega
Osnovna škola Antuna Mihanovića
Osnovna skola Augusta Senoe
Osnovna škola bana Josipa Jelačića
Osnovna škola Banija, Karlovac
Osnovna škola Bartula Kašića ,Zadar
Osnovna škola Bedekovčina
Osnovna škola Belec
Osnovna škola Belica
Osnovna škola Blage Zadre
Osnovna škola Blage Zadre, Vukovar
Osnovna škola Blato
Osnovna škola braće Radića Pakrac
Osnovna škola Breznički Hum, Breznički Hum
Osnovna škola Budrovci
Osnovna škola BUKOVAC
Osnovna škola Centar Pula
Osnovna škola Cetingrad
Osnovna škola Dalj
Osnovna škola don Lovre Katića
Osnovna škola don Lovre Katića, Solin
Osnovna škola Donja Dubrava
Osnovna škola dr. Franje Tuđmana
Osnovna škola dr. Franje Tuđmana Korenica
Osnovna škola Draganići
Osnovna škola Drago Gervais Brešca
Osnovna škola Dragutina Domjanića, Zagreb
Osnovna škola Dragutina Tadijanovića, Vukovar
Osnovna škola Ernestinovo
Osnovna Škola Eugen Kumičić Slatina, Croatia
Osnovna škola Eugena Kumičića
Osnovna škola Eugena Kumičića Slatina
Osnovna skola Eugena Kumicica, Slatina
Osnovna škola Fran Koncelak Drnje
Osnovna škola Frana Galovića, Zagreb
Osnovna skola Frana Krste Frankopana
Osnovna škola Franje Krežme, Osijek
Osnovna škola Garešnica
Osnovna škola Garešnica, Garešnica
Osnovna škola Gornje Vrapče
Osnovna škola Grabrik
Osnovna škola Grabrik, Karlovac
Osnovna škola Gračani
Osnovna škola Gradec
Osnovna škola Gradina
Osnovna škola Grigora Viteza Poljana
Osnovna škola Gustava Krkleca, Zagreb
Osnovna škola Hodošan
Osnovna skola Ivan Goran Kovacic Duga Resa
OSNOVNA SKOLA IVAN GORAN KOVACIC, GORA
Osnovna škola Ivana Brnjika Slovaka Jelisavac
Osnovna Škola Ivana Cankara
osnovna škola Ivana Gorana Kovačić, Staro Petrovo Selo
Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića
Osnovna škola Ivana Kukuljevića Sakcinskog, Ivanec
Osnovna škola Ivana Rabljanina Rab
Osnovna škola Ivana Zajca Rijeka
Osnovna škola Ive Andrića
Osnovna škola Ivo Kozarčanin
Osnovna škola Izidora Kršnjavoga
Osnovna škola Jagodnjak
Osnovna škola Janka Leskovara, Pregrada
Osnovna škola Jelkovec
Osnovna škola Josipa Kozarca
Osnovna škola Julija Benešića
Osnovna škola Jure Kaštelana, Zagreb
Osnovna škola Jurja Dobrile, Rovinj
Osnovna škola Kamen - Šine , Split
Osnovna skola Kistanje
Osnovna škola Klana
Osnovna škola Komiža
Osnovna škola Kostrena
Osnovna škola Kozala, Rijeka
Osnovna škola kralja Tomislava
Osnovna škola kralja Tomislava Našice
Osnovna škola kralja Tomislava, Našice, Hrvatska
Osnovna škola kralja Tomislava, Zagreb
Osnovna škola Ladimirevci
Osnovna škola Lipik
osnovna škola Ljubo Babić
Osnovna škola Ljudevit Gaj,Lužani
Osnovna skola Ljudevita Gaja
Osnovna škola Ljudevita Gaja Osijek
Osnovna škola Ljudevita Modeca Križevci
Osnovna škola Lučac
Osnovna škola Ludina
Osnovna škola Mahično
osnovna škola malešnica
Osnovna škola Manuš
Osnovna škola Marije i Line, Umag
Osnovna škola Mate Lovraka, Zagreb
Osnovna škola Mate Lovraka, Županja
Osnovna škola Matije Gupca Zagreb
Osnovna škola Mato Lovrak Nova Gradiška
Osnovna škola Mejaši, Split
Osnovna škola Meje Split
Osnovna škola Mertojak
Osnovna škola Mladost Osijek
Osnovna škola Negoslavci
Osnovna škola Nikola Tesla, Mirkovci Vinkovci
Osnovna škola Nikole Andrića Vukovar
Osnovna skola Nikole Hribara
Osnovna škola Novska
Osnovna škola Opuzen
Osnovna škola Orehovica
Osnovna škola Pantovčak
Osnovna škola Petar Zoranić Nin
Osnovna škola Petra Preradovića
Osnovna škola Petra Preradovića, Zadar
Osnovna škola Petra Zrinskog, Zagreb
Osnovna škola Petrijanec
Osnovna škola Popovača u Popovači
Osnovna škola prof. Franje Viktora Šignjara Virje
Osnovna škola Retfala, Osijek
Osnovna škola Rudeš
Osnovna škola Ružičnjak
Osnovna škola Sesvetska Sopnica
Osnovna škola Sesvetski Kraljevec
Osnovna škola Silvija Strahimira Kranjčevića
Osnovna škola Šimuna Kožičića Benje
Osnovna škola Siniše Glavaševića
Osnovna škola Špansko Oranice
Osnovna škola Starigrad
Osnovna škola Stjepana Bencekovića
Osnovna škola Stjepana Radića
Osnovna škola Stobreč
Osnovna škola Stubičke Toplice
Osnovna škola Suhopolje
Osnovna škola Sv. Filip i Jkov
Osnovna škola Sveta Klara
Osnovna škola Svibovec
Osnovna škola Tomaša Goričanca Mala Subotica
Osnovna škola Trilj
Osnovna škola Trnjanska
Osnovna škola Trnsko
Osnovna škola Turanj, Karlovac
Osnovna škola Većeslava Holjevca Zagreb
Osnovna škola Veli Vrh Pula
Osnovna škola Velika Mlaka
Osnovna škola Veliko Trgovišće
Osnovna škola Viktora Kovačića Hum na Sutli
Osnovna škola Viktorovac, Sisak
Osnovna škola Visoko
Osnovna škola Vladimir Nazor Budinščina
Osnovna škola Vladimira Nazora Daruvar
Osnovna škola Vladimira Nazora Zagreb
Osnovna škola Vrbani
Osnovna škola Vugrovec - Kašina
Osnovna škola Zdenka Turkovića
Osnovna škola Zdenka Turkovića Kutjevo
Osnovna škola Žnjan-Pazdigrad
Osnovna škola Đure Prejca Desinić
Osnovna škola"Dr.Stjepan Ilijašević", Oriovac
Osnovna škola-Sccuola elementare "Gelsi", Rijeka
Osnovna škola/ Scuola elementare italiana "San Nicolo", Fiume/ Rijeka
osnovna škols Prečko
Othisi High School
Otto-Hahn-Gymnasium Ostfildern
OU " Petko R. Slaveykov"
OU "Aleksandar Georgiev-Kodzhakafaliyata" gr. Burgas
OU "Dimitar Blagoev" - Osikovo
OU "Hristo Botev"
OU "Hristo Botev" - Mezdra
OU "Ivan Vazov" Smolyan
OU "Prof. Dimityr Dimov"Lovech
OU "Sv.Sv. Kiril i Metodi" -Samokov
OU "Sveti Paisiy Hilendarski"
OU "Sveti, Sveti Kiril i Metogij" Silistra
OU "Vasil Levski" gr. Burgas
ou ''N. U. Vaptsarov" s. Lyatno
ou 20 April Panagyurishte
OU Änton Strashimirov"Burgas
OU Hristo Botev
OU Sv.Sv.Kiril i Metodiy s.Smilyan
OU Vasil Levski Belovec
OU"Aleko Konstantinov"
OU"Sv. Sv. Cyril and Methodius" - Veliki Preslav
OU"Sv.sv.Kiril i Metodii"s.Ustina
OU' Sveti Kliment Ohridski"
Ou,,Sv.Sv.Kiril i Metodi''-s.Markovo,obl.Plovdiv
OU,,Sv.Sv.Kiril i Metodii''-s.Markovo,obl.Plovdiv
OU,,Sv.Sv.Kiril i Metodii''-s.Markovo.obl.Plovdiv
OU-VELIKI PRESLAV
Oued Elmakhazine
Our Lady of Mount Carmel Catholic First School Academy
Our lady's college, greenhills
Our Lady's College, Greenhills.
Our Lady's School, Terenure
Our Ladys Bishop Eton Primary School, Liverpool
Our Ladys School, Terenure
Oxford Road Community School
ozel babaoglu ortaokulu
Özel Beşiktaş Erkan Ulu Ortaokulu
ÖZEL BİLFEN LİSELERİ
Özel Ses Okulları
Özel Torbalı Doğa Koleji
OУ" Св. Св. Кирил и Методий " Самоков
p
PAG "N. Y. Vaptcarov" - Byala Slatina
Palaichori Elementary School
Palladio School
Pallatidio Lyceum Sidirokastro
panephsthmio krhths
PANTHER Academy
Paraíso Sagrados Corazones
PARALIA VERGAS ELEMENTARY SCHOOL
Pärnu Vanalinna Põhikool
Parque Explora
Pashalis Primary School
Patra
PATRA-13ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΑΣ
Patrician High School
Patrician High School Carrickmacross
Pazinski kolegij-klasična gimnazija, Pazin
PdF Brno
PEAC
pearse College
Pefkios Georgiades All-Day Primary School Nicosia
Pentapolis Upper High school
PERIFEREIAKO GYMNASIO KAI LYKEIO LEFKARON
Periferiako Gimnasio Kokkinotrimithias
Perttilän koulu
Perú- Colegio María Adele Garnier
Petro Kuzmjak, Ruski Krstur
Petru Maior Highschool
Petrus en paulus campus centrum Sint-Jozef
PG "Bratya Evlogii i Hristo Georgievi" - Karlоvо
PG 10
PGAVT "A.S.Popov", Sofia
PGI
PGIT"Prof.Dr Asen Zlatarov"- Petrich
PGPT - Ruse
PGRKK - Ruse
PGRKK - Ruse
PGRKK-Ruse
PGSAG
PGT "Gotze Delchev" - Plovdiv
PGTHVT"Aleko Konstantinov"
PGTTM
PGVAD Hristo Botev Plovdiv
PH Tirol
Ph Wien
Pharmacy - physiotherapy High school
Philippine Science High School - Bicol Region Campus
Philippine Science High School CALABARZON Region Campus
Philothei Hight School
Pierson College
Pikesville High School, MD
Pilot Binbaşı Ali Tekin Primary School
Pilot Lyceum of Agioi Anargyroi
PINDAREIO 2 GYMNASIO THIVAS
Pingbie senior high school
Pipers Hill College
Plainview Old Bethpage JFK High School
Planetario de Quinchía
Platanos Prasinada's Primary school, Imathia
platon school
Platon school katerini greece
Plunket College of Further Education
Plymouth College of Art
Plymouth School of Creative Arts
Plymouth University
PMG "Ivan Vazov" Dimitrovgrad
PMG, Kyustendil
PMGLP
Pobalscoil Corca Dhuibhne
Pobalscoil gaoth dobhair
Pobalscoil Neasáin
Ponce High School Puerto Rico
Porto Heli Primary School
PPMG "Academic professor doctor Asen Zlatarov"
Praedinius Gymnasium
Praxis & Praxis Peiraika Ekpedeftiria
Prehrambeno - tehnološka škola
Prepa Larrea
Presentation College Bray
Presentation Sec School Warrenmount
Presentation Secondary Kilkenny
Primaru school "St.Kliment Ohridski"
primary
Primary and secondary school "Petro Kuzmjak" Ruski Krstur
Primary Edu
Primary Education
Primary public school Netretic
Primary school
Primary school Sreten Mladenovic Mika
Primary school " Vasil Levski" Lovech
Primary school "A. Mihanovic" Sl. Brod
Primary school "Georgi Benkovski"- Burgas
Primary school "Goce Delchev" - Prilep
Primary school "Hristo Botev", village Samuilovo, municipality Sliven
Primary school "Jelena Cetkovic"
Primary school "Jovan Ducic"
Primary school "Jovan Popovic"
Primary school "Jovan Serbanovic" Ranovac
Primary school "Kiril Hristov" Stara Zagora
Primary School "Miroslav Antić" Belgrade
Primary school "Neofit Rilski"- Dupnitsa
Primary School "Nikola Yonkov Vapcarov "
Primary school "St.Kliment Ohridski" village Tishevitsa
Primary school "Stjepan Radić"
Primary school "Vasil Levski"
Primary school "Vasil Levski" Lovech
Primary school "Vuk Karadzic"
Primary school ''Branislav Nušić'' Donja Trnava
Primary School ,,Hristo Botev"Drumevo village, municipality of Shumen
Primary School - Athens
Primary school Antun Nemcic Gostovinski
Primary School Belica
Primary school Braca Radic Koprivnica
Primary school Branislav Nusic
Primary school Darda
primary school dr. Franje Tudmana. Knin
Primary School Ekzarh Antim I - Plovdiv
Primary School Emporeio Santorini
Primary School Eugen Kumičić Slatina
Primary school Grigor Vitez
Primary school Han Asparuh - Dobrich
Primary school Horvati
Primary school Ivan Goran Kovacic Gora
Primary school Ivan Goran Kovacic, Niska Banja
Primary school Ivana Rabljanina Rab
Primary School Kajzerica
Primary School Kerameia Lesvos
Primary school Kneževi Vinogradi
Primary school Ladimirevci
Primary school Ljudevita Gaja Nova Gradiska
primary school ludbreg
Primary School M. Lovraka, Vladislavci
Primary school Mertojak
Primary school Mokošica
Primary school Neofit Rilski Gabrovo
Primary school Novigrad
Primary School of Aegiali
Primary School of Aghios Adrianos, Nafplio, Greece
Primary School of Agios Nikolaos Chalkida
Primary School of Agios Thomas (Boetia)
PRIMARY SCHOOL OF AIGIALI-THOLARIA AMORGOS
Primary School of Alistrati
Primary School of Analipsis in Hersonissos
Primary school of Anthia
Primary School of Asbestoxoriou
primary school of Avythos
Primary School of Empesos
Primary School of Gavdos
Primary School of Giannitsochori
Primary School of Gonni
Primary School of Highland Zone
Primary School of Inachos
Primary School of Kalavryta
Primary School of Kalives
Primary School of Kallithea
Primary School of Kalovatos, Arta, Greece
Primary School of Kastella Evia
Primary School of Kato Nevrokopi/ Δημοτικό Σχολείο Κ. Νευροκοπίου
Primary School of Lappa
Primary School of Mammari
Primary School of Mesimeri(Thesaloniki)
Primary School of Mesopotamia, Kastoria, Greece
Primary school of Myrtia
Primary School of Nea Fokaia Chalkidikis
primary school of Nenita
primary school of Nenita, Chios
primary school of Oia Santorini
Primary school of Pentalofos ait/nias
Primary School of Perama, Ioannina
primary school of Platreithias Ithaki
Primary School of Profitis Ilias
Primary School of Psinthos Rhodos
Primary School of Psofida
PRIMARY SCHOOL OF ROUSSOSPITI
Primary School of Salmoni
Primary School of Skouroxwri
Primary School of Special Education N. Iraklion
Primary School of Stavraki - Ioannina
Primary School of Tegea- Arcadia
Primary School of Volakas, Drama, Greece
Primary school of Vouvopotamos, preveza
Primary School of Vytina
Primary School of Zaros
Primary school Oranice Spansko Zagreb
primary school Rouvray Saint Denis
Primary school Rudeš
Primary school St. kliment Ohridski village Tishevitsa
Primary school Stevan Dukic
Primary school Stiv Naumov- Bitola
Primary school Stjepan Radic
Primary school Stjepana Radica Bibinje
Primary school Sv.Patriarh Evtimii - Peshtera, Bulgaria
primary school Sveti Kiril i Metodij-Centar
Primary school Todor Vlaykov- Pirdop
Primary school Vasa Stajic Novi Sad
Primary school Velika Mlaka
Primary School Vjenceslava Novaka
Primary school Vladimir Nazor Čepin
Primary school Vukovina
primary school yordan yovcov varna
Primary school Zaprudje
Primary school Žitnjak
Primary school"St.Kliment Ohridski" village Tishevitsa
Primary school"St.Kliment Ohridski"village Tishevitsa
Primary scool Rajic
Primary Secondary School "American College Arcus", Veliko Tarnovo
Prime School
Primery school "St. knyaz Boris I" - Bourgas
Primery school of Giannades - Corfu
Prirodoslovna i grafička škola
Prirodoslovna škola Vladimira Preloga, Zagreb
PRIVATE BORNOVA SECONDARY SCHOOL
Private Elementary School of Jewish community of Thessaloniki
Private Language school Pelhřimov
Private primary school Nova
Private professifnal college "ABC"
Private Secondary School "Tzar Simeon Veliki", Sofia
private sector
Privatna gimnazija i ekonomsko-informaticka škola Futura
Privatna Klasična Gimnazija
Privatna umjetnička gimnazija s pravom javnosti
PROF.DR.AZİZ SANCAR ORTAOKULU
Profesionalna gimnazia po ikonomika "Aleko Konstantinov" - Kardzhali
Profesionalna gimnaziq po bleklo i hranene i himichni tehnologii "Asen Zlatarov"Shumen
Professional High School of Economics
Professional School of Agriculture - Sandanski
Professional School of Agrikulture Belozem
Professional School of Light Industry and Economics "Atanas Burov" - Gorna Oryahovitsa
Projet Triumvirat
Prosesionalna gimnazia po veterinarna meditzina i selsko stopanstvo "Sv. Georgi Pobedonosetz", gr. Kostinbrod
Prosvjetno-kulturni centar Mađara u RH
PROTIPO PIRAMATIKO GYMNASIO EVAGGELIKIS SCHOLIS SMIRNIS
PROTYPO PEIRAMATIKO GYMNASIO PANEPISTIMIOU PATRON
PROTYPO PEIRAMATIKO GYMNASIO ZOSIMAIAS SCHOLIS IOANNINON
Protypo Peirmatiko Scholeio Panepistimiou Thessalonikis
Prva ekonomska škola Zagreb
Prva gimnazija Zagreb
Prva gimnazija, Zagreb
Prva koatolička osnovna škola u Gradu Zagrebu
Prva osnovna škola Ogulin
Prva riječka hrvatska gimnazija
Prva rijecka hrvatska gimnazija, Rijeka
Prva riječka hrvatska gimnazija642
Prva srednja informatička škola s.p.j.
PŠ Cabuna
PŠ Novo Čiče
PTG-Varna
Public Centre of Differential Diagnosis and Support for SEN Students, Thessaloniki
Public high school of Neoi Epivates
Public Institute of Vocational Training
Public Primary School - Kastelli
Public Primary School in Vatousa - Lesvos
Public School of Anthia
Public Secondary School "Vela Blagoeva"
Punahou School
Puotila Theatre School
Pyrgos Ilias, Gr Primary School
q
Quaid-e-azam College
QuarkNet
Queen's College, London
Queen's Park High School
Quijote Academy
Quinto Giugliano
R.E. EE.MM. SAN ROQUE
Radley College, Oxon, UK
Railway Technical School Moravice
Ralleia Experimental One teacher school
Ralleia Model Experimental School
Ralleia Primary Experimental Schools of Piraeus
RALLEIO LYKEIO
Ralleio Primary school
Ramaz School
Rasit Ozkardes Secondary School_Pamukkale/ Denizli_TURKEY
Ratoath College
Reepham High School and College
Rian4you Language School
Rickmansworth school
Ridgeway Academy
Riga Imanta Secondary School
Riga Pardaugava school
Riga Plavnieku Elementary School
Riga Secondary School Nn. 54
Riga Secondary School Nr. 31
Riga Secondary School Nr. 69
Rīgas 24.pamatskola
Rīgas 25.vidusskola
rigas 28.vidusskola
Rīgas 84.vidusskola
Rīgas Iļģuciema vidusskola
Rīgas Ķengaraga vidusskola
Rīgas Mūzikas internātvidusskola
Rigas Secondary school of Cultures, Latvia
Rīgas Valda Zālīša sākumskola
Riyadh High School, Zulfi, Saudi Arabia
Robert Gordon's College
Robolab
robolab.edu.gr
Robotonio
Rockford Manor
Rockford Manor Blackrock
Rockwell College
Rodion Paideia
Roende Gymnasium
Romania,Scoala Dragotsti-Corobai
Romania-Mihai Viteazu-Scoala Gimnaziala ,,Mihai Voda,,
Ronholt
Rosebery Primary
Royal Holloway, University of London
Rrimary school Han Asparuh - Dobrich
RSA Academy Tipton
Rufino José Cuervo
Sacread Heart Secondary School, Clonakilty
Sacred Heart School Drogheda
Safa San Luis
Saint Barbara's 2nd Upper High School
Saint Georges Bsalim Lebanon
Saint Kieran's College, Co. Kilkenny
Saint Nicholas Lyceum
Saint-Cyr
SALAMINA 'S SPECIAL NEEDS SCHOOL
Salesian College Celbridge
Salesian Secondary College Pallaskenry Co Limerick Ireland
Salesianos de Lisboa
Salesianos de Lisboa - Portugal
Salesianos de Manique-Escola
Salesianos do Estoril- Escola
Salzburg University of Applied Sciences
SAN FELIX IKASTETXEA
San Gorg Preca College Secondary Hamrun
San Inazio BHI
San Viator Vitoria
Sancta Maria College Louisburgh
Sancta Maria Instituut Kasterlee
Sancta Maria Instituut Kasterlee (Kogeka 1)
Sandford Park College
SANT JOSEP OBRER I
SANTA ELENA, VILLAREJO DE SALVANÉS
Santa Sabina, Dominican College, Sutton, Dublin 13
Santa Teresinha
Santo Domingo Savio - Úbeda -
school
School
school " Iordache Cantacuzino" Pascani
school # 1392 in honor of D.V.Ryabinkin
School for art, design, graphic and clothing Zabok
School for Visually Impaired Children
School named after N. Faraczade N-100
School No 12
School no.200/40
School No.9 ,,NicolaeOrghidan"Brasov
School of Astronomy and Physics,Pakistan
School of European Education Heraklion
School of European Education in Heraklion (primary cycle)
School of European Education of Heraklion (Primary School)
School of Music, Drama
School of Pedagogical and Technological Education
School of Slavonic and East European Studies(University of London)
School Science Laboratory Center of Laconia
School ThinkGlobal
School with the Study of European Languages Russe
SCHOOLS OF WESTERN ACHAIA
Science View
Scoala ,, Gheorghe Șincai,, , Floresti, jud Cluj
SCOALA CASEIU
Scoala Gheorghe Magheru-Caracal
Scoala Gimmaziala "Gheorghe Magheru" Caracal
scoala gimnaziala
Şcoala Gimnazială "Alecu RUsso" Bacău, România
Scoala Gimnaziala "Anisoara Odeanu"
Scoala Gimnaziala "Anisoara Odeanu" Lugoj
SCoala Gimnaziala "Anisoara Odeanu" Lugoj Romania
Şcoala Gimnazială "Coresi", Târgovişte, Dâmboviţa
Scoala Gimnaziala "Gh. Popescu"
SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE SINCAI" FLORESTI
Scoala Gimnaziala "ION AGARBICEANU", ALBA IULIA
Scoala Gimnaziala "Iordache Cantacuzino"
Şcoala Gimnazială "Luca Solomon" Vaideeni, Jud. Vâlcea
Scoala Gimnaziala "Mihai Voda"
Scoala Gimnaziala "Mihai Voda" com Mihai Viteazu, jud. Cluj
SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI VODA" MIHAI VITEAZU
Scoala Gimnaziala "Mihai Voda", Com. Mihai Viteazu
Scoala Gimnaziala "Mihai Voda", com. Mihai Viteazu, jud. Cluj
Scoala Gimnaziala "Mihai Voda", Mihai Viteazu
Scoala Gimnaziala "Mihai Voda", Mihai Viteazu, Cluj
Şcoala Gimnazială "Mihai Vodă",Loc. Mihai Viteazu, Jud. Cluj
Scoala Gimnaziala "Mihai-Voda"
Şcoala Gimnazială "Uruguay", Sector 1, Bucureşti
Şcoala gimnazială "Vasile Alecsandri" Roman,jud. Neamţ
Scoala Gimnazială "Vasile Cirlova "Târgoviste
Şcoala Gimnazială "Victor Popescu"Valea cu Apă, Gorj
ŞCOALA GIMNAZIALĂ ,,CANDIANO POPESCU" PLOIEŞTI
Şcoala Gimnazială ,,Gh. Şincai" Floreşti
Școala Gimnazială ,,Mihai Viteazul,, Târgoviște,Dâmbovița
Școala Gimnazială ,,Oprea Iorgulescu”, Câmpulung, Argeș
Școala Gimnaziala ,,Sfanta Varvara”, Aninoasa
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,SFÂNTUL APOSTOL ANDREI,, BUZĂU
Scoala Gimnaziala 195 Bucuresti
Scoala Gimnaziala Aghiresu Fabrici
Scoala Gimnaziala Anisoara Odeanu
ŞCOALA GIMNAZIALĂ ANIŞOARA ODEANU LUGOJ
Scoala Gimnaziala Basesti
Scoala Gimnaziala Bradeanu
SCOALA GIMNAZIALA BUCIUMENI-DAMBOVITA
Scoala Gimnaziala Caseiu
Scoala Gimnaziala Chinteni
Școala Gimnazială Cicîrlău, Maramureș, Romania
Scoala Gimnaziala Comuna Piatra Soimului
Scoala Gimnaziala de Muzica "Augustin Bena" Cluj-Napoca
Scoala Gimnaziala Deveselu
Scoala Gimnaziala Eftimie Murgu
SCOALA GIMNAZIALA EFTIMIE MURGU LUGOJ
Școala Gimnazială Fălcoiu
Școala Gimnazială Floare de Lotus Sînmartin, Bihor, Romania
Scoala Gimnaziala G-ral Eremia Grigorescu- Bucuresti
ȘCOALA GIMNAZIALA GH ȘINCAI FLOREȘTI
SCOALA GIMNAZIALA GH. SINCAI FLORESTI
SCOALA GIMNAZIALA GH.SINCAI,FLORESTI
Scoala Gimnaziala Horea, Cluj-Napoca
Scoala Gimnazială I.I.Mironescu, Tazlău, Neamț
Scoala Gimnaziala Inv. Radu Ion, Vadu-Parului
Scoala Gimnazială Ion Luca Caragiale Tulcea
Scoala Gimnaziala Iratosu
Scoala Gimnaziala Maguri-Racatau, jud. Cluj
Școala Gimnazială Mihai Viteazul Boldesti-Scăeni Prahova
Scoala gimnaziala Mihai Voda
Scoala Gimnaziala Mihai Voda ,Mihai Viteazu ,Cluj
Scoala Gimnaziala Mihai Voda, Mihai Viteazu, Cluj, Romania
SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE VLAD PUCHENI
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 EFORIE NORD
Scoala Gimnaziala nr 2 Vatasi-teleorman-Romania
Scoala Gimnaziala Nr 4 Bistrita
Scoala Gimnaziala Nr. 1 Cornetu
Scoala Gimnaziala NR. 1 Eforie Nord
Scoala Gimnaziala nr. 1 Ludus
Scoala gimnaziala nr. 1 Tunari , Ilfov
SCOALA GIMNAZIALA NR. 156
SCOALA GIMNAZIALA NR. 190, BUCURESTI
Scoala Gimnaziala Nr. 3 Lupeni, Hunedoara
SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 PIATRA NEAMT
Scoala Gimnaziala Nr. 33 Galati
Scoala Gimnaziala Nr. 4 Bistrita, BN
Școala Gimnazială Nr. 4 Moreni
Scoala Gimnaziala nr. 7 "Remus Opreanu" Costanta
Scoala Gimnaziala nr. 7 Remus Opreanu Constanta
Școala Gimnazială Nr. 8 Constanța
Scoala Gimnaziala Nr.1 Cornetu
Scoala Gimnaziala nr.1 Eforie Nord
Scoala Gimnazială nr.1 Luduș
Scoala Gimnaziala Nr.1 Piatra Neamt
Scoala Gimnaziala nr.1 Tuzla
SCOALA GIMNAZIALA NR.1,ZORLENI
Școala Gimnazială Nr.124
Scoala Gimnazială Nr.197 , sect.6, Bucuresti
Scoala Gimnaziala nr.1Cornetu
Scoala gimnaziala nr.2 Piatra Neamt
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.39
Scoala Gimnaziala Nr.4, Lugoj
Școala Gimnazială Nr.4, Turnu măgurele, Teleorman
Scoala Gimnaziala Nr.7, Borsa, Maramures
Scoala Gimnaziala Nr1, Eforie Nord, Constanta
ȘCOALA GIMNAZIALA ONCEȘTI, MARAMUREȘ
Școala Gimnazială Preutești
Scoala Gimnaziala Sanpetru
Scoala Gimnaziala Serban Voda
Scoala Gimnaziala Sf.Varvara Aninoasa - Romania
Scoala Gimnaziala Sfanta Varvara Aninoasa
Scoala Gimnaziala Sfanta Varvara Aninoasa Hunedoara
SCOALA GIMNAZIALA SFANTA VINERI MUNICIPIUL PLOIESTI
Școala Gimnazială Specială Nr.14, Tulcea, România
ȘCOALA GIMNAZIALĂ SPECIALĂ, TÂRGOVIȘTE
Scoala Gimnaziala Țaga , Cluj
Scoala Gimnaziala Visinesti, Dambovita, Romania
Scoala gimnaziala Zanesti
Școala Gimnazială ” Iordache Cantacuzino”Pașcani Iași
Școala Gimnazială ”Avram Iancu”, Bistrița, Bistrița-Năsăud
Scoala Gimnaziala ”Avram Iancu”Turda
Scoala Gimnaziala ”Mihai Eminescu” Ploiesti
SCOALA GIMNAZIALA ”MIHAI VODA”, JUD. CLUJ
SCOALA GIMNAZIALA ”MIRCEA ELIADE”
scoala gimnaziala ”Stefan cel Mare” Focsani
Scoala Gimnaziala ”Vasile Lucacel”, Somes - Odorhei, Salaj
Scoala Gimnaziala „Avram Iancu” Dej
Școala Gimnazială „Carol I”, orașul Plopeni
Scoala Gimnazială „Dimitrie Cantemir” Baia Mare
ȘCOALA GIMNAZIALĂ"CAROL I",CĂLĂRAȘI
Scoala Gimnaziala"Gh. Popescu" Margineni
Scoala Gimnaziala, Comuna Gadinti , Neamt
SCOALA GIMNAZIALA,,AVRAM IANCU''TURDA
SCOALA GIMNAZIALA,,C.GIURESCU"CHIOJDU
Scoala Gimnaziala; com. Ion Creanga; jud.Neamt
Scoala Profesională „Emil Drăgan”, Gradistea- jud. Braila
Școala „ Avam Iancu” Dej
ȘCOALAGIMNAZIALĂ GH.ȘINCAI FLOREȘTI
Scoil an Spioraid Naoimh
Scoil Bhríde, Glen, Edgeworthstown, Co Longford
Scoil Chaitríona
Scoil Cholmcille Blarney Street
Scoil Chonglais
Scoil Chonglais Post-Primary School, Baltinglass, Co. WIcklow, Ireland
Scoil Eoin Kilbarrack, Dublin 5
Scoil Etchen Naofa
Scoil Iosef Naofa, Corville NS, Roscrea, Co. Tipperary.
Scoil Mhuire Strokestown
Scoil Mhuire Trim
Scoil Oscair CNS
Scoil Raifteirí
Scoil Ruain
Scoil Thomais
Scoil Ui Mhuiri Dunleer
SCOLA GIMNAZIALA SFANTA VINERI MUNICIPIUL PLOIESTI
Scool Advisors of Herakleion/Crete
scuola infanzia Levrange Pertica Bassa
Scuola media P. Borrotzu - Nuoro
scuola media superiore
Scuola media superiore italiana di Fiume- Srednja talijanska škola Rijeka
Scuola primaria Duca d Aosta
Scuola Secondaria di primo Grado "G.B. Basile" - Giugliano in Campania (NA)
Scuola secondaria di primo grado "giacinto Diano" pozzuoli
Scuola secondaria di primo grado "Silvio Moretti" Casto (Brescia)
Second Chance School of Volos
Second Secondary school " St. Paisii Hilendarski" - Radnevо
Secondaria 1°
Secondaria di primo grado
Secondary school
Secondary agricultural school, Bar-Montenegro
Secondary High School "Acad. Ivan Tsenov"' VRATSA
Secondary Medical School Ante Kuzmanica Zadar
Secondary Medical School, Split
secondary Messinias
secondary school
Secondary School "Ioan Vladutiu", Ludus, Mures county
Secondary School " Antonie Mogos " Ceauru - Balesti
Secondary school " IES López de Arenas"
Secondary school "17 septembar" Zabljak
Secondary School "Hristo Botev"
Secondary School "Ioan Vladutiu", Ludus, Mures county
Secondary school "Konstantin Konstantinov"-Sliven
Secondary school "Nesho Bonchev" Panagyurishte
Secondary School "Nikolay Katranov" - Svishtov, Bulgaria
Secondary school "Pashko Vasa"/Shkoder/Albania
Secondary school "St. Sofrony Vrachansky" - Plovdiv
Secondary School "Vasil Levski" Dulovo
secondary school "Vela Blagoeva", Veliko Tarnovo
Secondary School ,, Ioan Vladutiu", Ludus, Mures county
Secondary School Athens
Secondary School Dobrosloveni, Olt
SECONDARY SCHOOL FARCASELE
Secondary School Hristo Smirnenski, s. Stroevo
Secondary School Ion Visoiu Chitila
Secondary school Ivan Vazov, Pleven, Bulgaria
Secondary School Koprivnica
SECONDARY SCHOOL NO. 2 VIDELE
Secondary School No.7 Petrosani
Secondary School number 2 Boldesti-Scaieni Romania
Secondary School number 2 Zielona Gora Poland
Secondary School of Prosotsani
Secondary school of Riga Business College
Secondary school Otec Paisii Kardzhali
Secondary School Vicho Grancharov, Gorna Oryhovitsa
Secondary school Vrbovec
Secondary School with the Study of European Languages "St. Constantine Cyril the Philosopher"
Secondary School „Dimitrie Cantemir” Vaslui
Secondary school, Croatia
Secondary school,,Neofit Rilski" Tvarditsa,Sliven,Bulgaria
secundaria de padrao
Secundary School I. D. Sirbu- Petrila
Secundary School Mihai Eminescu Ploiesti
Sedma gimnazija, Križanićeva 4, Zagreb, Hrvatska
Şehit Özcan Kan Fen Lisesi
Self-employed
Senior High School of Archaggelos - Rhodes
Senior High School of Arfaron
SENIOR HIGH SCHOOL OF INTERCULTURAL EDUCATION OF EVOSMOS
Senior High School of Kranidi
Senior High School of Pompia
Senior High School of Tychero
Senior HighSchool of Louros
Senior Highschool of Nigrita
Senlik Primary school
Sesvete
Sesvetska Sela, Sesvete
Shaban Demiraj, Vlore
Shaula
Shen Wai International School
Shiyan Senior High School (II)
Shortstown Primary School
SHU Episkop Konstantin Preslavski
Shumen university '' Episkop Konstantin Preslavski''
Shumenski univestity
Sian hill College
Silvija Strahimira Kranjčevića
Silvija Strahimira Kranjčevića Elementary School
Šime Budinića, Zadar
Sint-eduardusinstituut
Sint-Franciscusinstituut Melle
Sint-Gummaruscollege, Lier
Sint-jozefinstituut Bokrijk
Sint-Jozefinstituut, Hasseltweg 383 Bokrijk Genk
Sion Hill College
Six-teachear
Six-teacher Primary School of Papadianika Monemvasia
Sixmilebridge National School
Skeiene ungdomsskole
Škola za dizajn, grafiku i održivu gradnju Split
Školska knjiga, d.d.
Školski sportski savez Grada Zagreba
Skopi
Skrundas Secondary School
SMA NEGERI 2 PADALARANG, INDONESIA
SN Naomh Eoin Killenard Co Laois
Soala Gimnaziala Uruguay, Bucuresti
Sofia University "St Kliment Ohridski"
Sofia Vocational High School of electronics "John Atanasov"
Sompio School, Kerava
Sotunki School
SOU
SOU " Vasil Levski"
SOU "Bacho Kiro" CITY Letnica
SOU "Bacho Kiro" city Letnitsa
sou "Doktor Petar Beron"
SOU "Georgy Benkovsky" - Teteven
SOU "Hristo Botev" - Gorna Malina
SOU "HRISTO BOTEV", AJTOS, BULGARIA
SOU "Iordan Iovkov"
SOU "Ivan Vazov" Burgas
SOU "Nesho Bonchev"
SOU "Nikola Karev" Strumica
SOU "Sv. sv. Kiril i Metodii"-gr. Velingrad
SOU "Sv. sv. Kiril i Metodiy" Kozloduy
SOU "Vela Blagoeva", Veliko Tarnovo
SOU Hristo Botev
SOU Hristo Botev, Gorna Malina
sou Kolarovo
SOU Nesho Bonchev
SOU Petko Rosen
SOU s PPPK "Mito Orozov" - Vratsa, Bulgaria
SOU Vassil Levski, Sevlievo, Bulgaria
sou"bacho kiro" letnica
SOU"Emiliqn Stanev" Veliko Tarnovo
SOU"Hristo Botev"- Gorna Malina
SOU"P.Volov"gr.Kaspichan
SOU"Petko Rosen"
SOU"Sv.sv.Kiril i Metodiy"Kozloduy
SOU,,Gjorche Petrov"
SOUDA'S HIGH SCHOOL
Soudas Upper Secondary School
South Dartmoor Community College
Southgate School
SOY"Nikola Ionkov Vapcarov"- Petrich
spaceteacher
Special Education School Blind Athens
Special Education Vocational High School
SPECIAL KINDERGARTEN FOR THE BLIND IN ATHENS
special primary Zefyri
special school for children with autism
Special School For The Blind
Special Vocational School of Serres
Specialized Secondary school of Natural science and maths "Akad. prof.d-r Asen Zlatarov""
Specialized Secondary school of Natural Sciences and Maths “Akad. prof dr. Asen Zlatarov”
SPGE "John Atanassof"
Sport Higt School- "Nikola Simov"- Targovishte
Sports High School Slatina
Sportska gimnazija Zagreb
Springbank Primary School
SPŠ Chemická Brno
Srednja ekonomsko-ugostiteljska
Srednja poljoprivredna skola Bar
Srednja škola " Jure Kaštelan" Omiš
Srednja škola Ambroza Haračića
Srednja škola August Šenoa Garešnica
Srednja škola Ban Josip Jelačić
srednja škola Biograd na Moru
Srednja škola Braća Radić, Kaštel Štafilić-Nehaj
Srednja skola Buzet
Srednja škola Dalj
Srednja škola Delnice
Srednja škola Dental centar Marušić
Srednja škola Donji Miholjac
Srednja škola Dragutina Stražimira
Srednja škola Duga Resa
Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića, Ploče
Srednja škola Hvar
Srednja škola Isidora Kršnjavoga
Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice
srednja škola isidora kršnjavoga našice, croatia
Srednja škola Ivan Seljanec Križevci
Srednja škola Ivana Trnskoga Hrvatska Kostajnica
Srednja škola Ivanić Švear Ivanić Grad
Srednja škola Jelkovec
Srednja škola Krapina
Srednja škola Lovre Montija
Srednja škola Ludbreg
Srednja škola Mate Blažine Labin
Srednja škola Metković
Srednja škola Metković i Srednja škola Fra Andrije Kačića Miošića Ploče
Srednja škola Novi Marof
Srednja škola Oroslavje
Srednja škola Otočac
Srednja skola Petrinja
Srednja škola Prelog
Srednja škola Topusko
Srednja škola Valpovo
Srednja skola Vela Luka
Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo
Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo Rijeka
Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo, Rijeka
Srednja škola Zlatar
Srednja škola Zlatat
Srednja škola Zvane Črnje Rovinj
Srednja škole Isidora Kršnjavoga
Srednja škols Bol, Bol
Srednja stručna škola "Dr Radivoj Uvalić" Bačka Palanka
Srednja strukovna škola Antuna Horvata
Srednja strukovna škola Antuna Horvata Đakovo
Srednja strukovna skola Antuna Horvata, Djakovo
Srednja strukovna škola, Varaždin
Srednja tehnička škola, Sombor
Sremski front
Srpska pravoslavna opća gimnazija K. K. Branković
sš
SŠ "Petro Kuzmjak"
SŠ "Sveti Sava" Kladovo
SŠ fra Andrije Kačića Miošića Makarska
SŠ Isidora Kršnjavoga , Našice
SŠ Isidora Kršnjavoga Našice
SS Petro Kuzmjak
Ss. Cyril and Metodius
SŠA Prostějov
St Aidans Community School Brookfield Tallaght D24
St Aloysius College
St Aloysius' College, Sydney, AUSTRALIA
St Benedict's Ongar
St Benedicts Ongar
St Bridget's BNC
St Catherine’s NS Donore Avenue Dublin 8
St Clare's Comprehensive School, Manorhamilton, Co. Leitrim
st columbas college stranorlar
St Conleths Community College, Newbridge, Co.Kildare
St David's CBS
St David's Holy Faith SNS
St Fiachra's SNS
St Francis Boys School Clara
St John Bosco Kiladysart
St Joseph S.S
ST Joseph's CBS Fairview
St Joseph's RC Primary School
St Josephs Rochfortbridge
St Josephs Rush
St Kevins College, Ballygall
St Michael's CEPS, Middleton
St Michael's Holy Faith, Finglas.
St Molaga's SNS
St Nicholas College Dingli Senior Secondary School Malta
st oliver post primary oldcastle
St Patricks Boys National School
St Peter's
St Peters College Dunboyne
St Teresa's NS Corrigeenroe
St Tiernans community school
St Vincent's CBS Glasnevin
St Wolstan's Celbridge
St Wolstan's Community School
St Wolstan's Community School Celbridge
St-Gregorius College, Utrecht
St. Aidan's Community College, Dublin Hill, Cork 71101G
St. Alphege CE Junior School
St. Brendan's N.S.
St. Caimin's community school, shannon
St. Clares College Ballyjamesduff Co. Cavan
St. Clares Comprehensive School
St. Colmcilles C.S.
St. Colmcilles CS Knocklyon
St. David's CBS Artane
St. Declan's College
St. Finian's Community College
St. Finian's Community School Dublin
St. Jarlath's College, Tuam
St. Joseph's College, Lucan, Co. Dublin
St. Josephs ,Stanhope St
St. Leo's College Carlow
St. Louis Secondary School Monaghan
St. Louis Secondary School, Glen Road, Monaghan, Ireland.
St. mary's college Dundalk
St. Mary's College, Arklow, Co. Wicklow
St. Mary's secondary school Edenderry
St. Munchin's Girls' School
St. Oliver's Community College
St. Patrick's N.S., Slane, Co. Meath
St. Patrick`s College Cavan
St. Paul Island K-12 School
St. Peter Apostle JNS
St. Peters College Wexford
St. Vincent's Castleknock College
St. Vincents Secondary School Dundalk
St.Aidans CBS
St.Aloysius College
St.Brigid's College Callan, Co.Kilkenny
St.Damian's National School
St.David's Holy Faith, Greystones, Co.Wicklow
St.Eunans College
St.Josephs Rochfortbridge
st.louis dundalk
St.Mac Daras Community College
St.Mary's Secondary School, Charleville, Co.Cork, Ireland
St.Mary's Secondary School, Irishtown, New Ross, Co.Wexford
St.Nathy's College, Ballaghaderreen, Co.Roscommon
St.Peters College Dunboyne, Meath
St.Vincent's CBS
St.Vincent's Secondary School, Dundalk
St.Wolfgang Schule Reutlingen
Stanwell
Stanwell School
STC-Group
Stenden Hogeschool
Stojan Novaković Primary School
Stoke Canon CofE Primary School
Stoqn Mixailovski Varna
Stourfield Junior School
Straffan N S School
Stredná priemyselná škola Trnava
Strednja Strukovna Škola Antuna Horvata Đakovo
Strojarska i prometna skola Varazdin
Strojarska tehnička škole Osijek
Strukovna Škola Vice Vlatkovića
Strukovna škola Vukovar
Stubenbastei GRG1
Stubičke Toplice
Student an Uni Wien
SU "Hristo Yasenov"
SU "Lyuben Karavelov
SU "Neofit Rilski" - Dolna banya
SU "Sv.sv.kir
SU,,Sv.Sv.Kiril i Metodii''-gr.Radomir
Summit Academy High School
Sun Valley High School
Suor Orsola
Suutarila Primary School
Suutarilan ala-aste
Sv.Kliment Ohridski Dalgopol
sv.sv.Kiril i Metodii s.Markovo
Sveti Sava, Sombor
Swan Hill College, Australia
Swanage School
Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Henryka Sienkiewicza
t Rijks
T.N.SOCOLESCU TECHNICAL COLLEGE
Talijanska srednja škola-Scuola media superiore italiana Rovinj-Rovigno
Tallaght Community School
Tallaght Community School, Dublin, Ireland,
Tallinna Prantsuse Lütseum
Taras Shevchenko Himnazia, Kropyvnytskyi, Ukraine
Tartu Annelinna Gümnaasium
Tartu Jaan Poska Gümnaasium
Taunton Centre Taunton Deane Partnership College
Taunton Centre, Taunton Deane Partnership College
Taunton Deane Pupil referral unit
Taurage 'Saltinis' progymnasium
Teach For India
TECHICAL SCHOOL
Techical School Zupanja
TECHNE S.r.c.l
Technical and industrial secondary school Ruđera Boškovića in Sinj
Technical College "Mihai Viteazul" Oradea, Romania
TECHNICAL COLLEGE DORIN PAVEL,ALBA IULIA
Technical College Dumitru Mangeron Bacau
Technical College of Food Industry Suceava
Technical College ”Anghel Saligny”, Bucharest
Technical Lycee
Technical scholl
Technical school "23.maj"
Technical school for mechanical engineers and naval architects
technical school Pozega
Technical school Slavonski Brod
Technisch instituut Sint -Michiel
Technological High School "Teodor Diamant",Boldesti-Scaeni,PH
Technological High School "Teodor Diamant",Boldesti-Scaeni,PH
Technological High School Jimbolia
Technological High School of Reviga
Technological Highschool "V.Madgearu",Rosiori de Vede,Romania
TECHOLOGICAL HIGH SCOOL DIMITRIE FILIPESCU BUZAU ROMANIA
Tecla Sala
tecnico industrial MARCO AURELIO BERNAL de garagoa
TED Gaziantep College
TEE EA B (Secondary Vocational School for SEN students, Thessaloniki)
TEE EIDIKHS AGWGHS EGALEO
TEEEA B! (Vocational-Technical school for SEN students)
tehn
Tehnical College of Food Industry Suceava
Tehnička škola Obrenovac
Tehnička škola i prirodoslovna gimnazija Ruđera Boškovića
Tehnička škola i prirodoslovna gimnazija Ruđera Boškovića Osijek
Tehnička škola Knjaževac
Tehnicka skola Rudjera Boskovica Zagreb
Tehnička škola Ruđera Boškovića Zagreb
Tehnička škola Slavonski Brod
Tehnička škola Trstenik
Tehnička škola u Imotskom
Tehnička škola Zagreb
Tehnička škola Županja
TEHNOLOGICAL HIGH SCHOOL VIRGIL MADGEARU
telalim
Terenure College Dublin
Tesoro de la Cumbre IED Bogotá Colombia
test
test bg
Test school
testschool Magweg
Texas Tech University Outdoor School
The British School of Gran Canaria
The Bronx High School of Science
The Castle School
The First Academy
The First High School of Bolesław Prus in Siedlce
The Heathland School
The High School, Rathgar, Dublin 6
The Island Free School
The Kings Hospital
The New School - Medellín, Colombia
The Premier Academy
the school name is not on the list.
The St. Ioan Jacob Orthodox Theological High School Dorohoi
The Swanage School
The Teresian School
The Thomas Hardye School
The Tiffin Girls' School
The University of Warwick
the ‘Academician Nikola Obreshkov’ Natural Sciences and Mathematics High School - Razgrad
Thekleio Gymnasium Limassol - Θεκλειο Γυμνασιο Λεμεσου
Theodor Rosetti middle school Solesti
Theodoropoulos private school
Theoretical Highschool Elf, Cluj-Napoca
Thermi's 5th Kindergarden-5ο Νηπιαγωγείο Θέρμης
Thing Global in Ukrain
This is an international community
Tidcombe Primary School
Tjødnalio
to perivoli tis giagias (kindergarten in Kalamata)
Trabalhadora Independente
Tralee CBS
Trefort Bilinhual Technical High School
Treto osnovno "Dimityr Blagoev"
Trinity Comprehensive Ballymun
Trinity Comprehensive School
Trinity Comprehensive Secondary School Ballymun
TRITO DIMOTIKO SXOLEIO ZOGRAFOU
TSŠ - SMSI "Leonardo da Vinci" BUJE - BUIE
TSŠ Dante Alighieri Pula
Tuitor
Tullamore Community Training Centre
Tullamore Educate Together
tullow community school
Turkey
Turkey İzmir SEV Middle school
Turkey tekirdag vocational and technical high school
Twyford Church of England High School
TΕΤΑΡΤΟ ΓΕΛ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
U
UCR
UCSE
UE Jose Enrique Arias
Ugostiteljska škola Opatija
Uğur Okulları Antalya Çallı Kampüsü / Anadolu Lisesi
Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium
UK High School
UNESCO-Projektschule GHSE
Uni Bayreuth
UNITED NURSERY SCHOOL AND KINDERGARTEN№ 6, Sofia, Bulgaria
Universidad
Universidad Internacional de la Rioja
Universidad Metroplitana.
Universidad Nacional Autonoma de Nicaragua UNAN-Managua
Università di Camerino UNICAMearth
Universität Bayreuth
Universitatea Ovidius, Constanta
Université Bretagne Sud
Université de Cergy-Pontoise
Université de Pau et Pays de l'Adour
University Aegean
University College Northampton
University of Almería
University of Bayreuth
University of Birmingham, School of Physics and Astronomy
University of Bucharest - Romania
University of Cádiz
University of Deusto
University of Exeter
University of Granada
University of Helsinki
University of Library Studies and Information Technologies
UNIVERSITY OF MACEDONIA
University of Namur, Belgium
University of Plymouth
University of Puerto Rico
University of Shumen
University of Split
University of Thessaly
University of Ulster
University of Vienna
University of Vigo
University of Zagreb
Univversitatea Dunarea de Jos Galati
UPF
Upper secondary general education high school of Asimi
Urdaneta
Ursuline College Sligo
Ursulinen-Gymnasium Straubing
uru
Uruguay (el Liceo no está en la lista)
UVG Campus Comitán
Uzicka gimnazija high school
V. gimnazija, Zagreb
Valtari Upper Comprehensive School
Van Monckhoven
Varga Katalin Gimnasium
Varsinas-Suomi 26
Varsinas-Suomi 27
Varsinas-Suomi 28
varv
VARVAKEIO LYCEUM
Varvakeio Model Experimental Junior High School
Varvakeio Protypo Gymnasio
Vasil Kolarov High School
Vasil Levski High School - Velingrad
Vasil Levski Secondary School- Troyan
Vela Luka high school
Veleučilište u Požegi
Vergina's Lyceum
Vernier Europe
VI. osnovna škola Varaždin
VI.osnovna škola Varaždin
VIA Tienen - College
Vidya Niketan School India
VII gimnazija Zagreb
VII. gimnazija
VII. gimnazija (High school)
VIII СОУПЧЕ "А.С.Пушкин" Варна
Virginia College
vlaanderen
Vlachata Primary School
Vlad Tepes High School
Vladimir Prelog Science School
Vocational High School of Agios Ioannis Rentis - 1ο ΕΠΑ.Λ. Αγίου Ιωάννη Ρέντη
Vocational High School of Leros
Vocational school "Prof.dr. Asen Zlatarov"
Vocational School for Agriculture, Aitos
Vocational school of agiculture, Aitos
Vocational school of Agriculture, Aitos
Vocational School of Economics and Management - Pazardzhik
Vocational School of Economics Nada Dimić Zemun Belgrade
Vocational School of Fashion - Ruse
Vocational school of food and agriculture "D.M.Mendeleev" - Lom
VOCATIONAL SCHOOL OF KALLONI
Vocational school of nuclear energy Ïgor V. Kurtchatov"
Vocational school of tourism Nikola Vaptsarov - Kyustendil
Vocational secondary school for tourism - Samokov
Vocational Secondary School of Railway Transport " Nikola Yonkov Vaptsarov"
Volissos High School, Chios, Greece
Vozd Karadjordje
vrilissia
VSOU"Hristo Botev" Montana
Vukovina
Wayne State University
Webster Schroeder High School
Weihai Daguanghua International School, China
Wendell Phillips Acad. HS
Wesley college
West University of Timisoara
Western Norway University of Applied Sciences
Westhill College
Westminster academy
Whitechurch N.S.
Whitnall High School
Wildwood School
Wilhelm-Busch-Gymnasium, Stadthagen, Germany
Willowbrook
Windesheim Flevoland Almere
Windmill Primary School
Withycombe Raleigh
Wood Farm Primary School
Woodbrook Secondary
Woodroffe
WUHAN NO.14 HIGH SCHOOL,NO.117 TANHUALIN WUCHANG,WUHAN,HUBEI,CN-430061,CHINA
WWW.RATIOCINIUM.COM.AR
X. gimnazija Ivan Supek
xabier ikastetxea
XII. gimnazija
XIV beogradska gimnazija
XV Gimnazija
xv. gimnazija (MIOC), Zagreb
xxx
Yavuz Selim Ortaokulu
Yeelim ofarim
Yenimahalle Bilsem
Yenişehir Belediyesi Bilim ve Sanat Merkezi
Ymmerstan koulu, Espoo
Ystad Gymnasium
Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu
Yunus Emre Nursery School
Yunus Emre Ortaokulu Küçükçekmece / İstanbul
Zafer Koleji
Základní škola Arménská 1, Brno
Základní škola Brno, Tuháčkova 25, 617 00 Brno
Základní škola Jungmannova
Základní škola Komenského
Základní škola Luhačovice
Základní škola Třebíč, Benešova 585
Zdravstvena skola Split
Zdravstvena skola, Split
Željeznička tehnička škola Moravice
Ženska opća gimnazija
Zespol Szkol Katolickich w Tczewie
Zespol Szkol Miejskich nr 5 Kedzierzyn Kozle
Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Tarnawie Dolnej
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Zabrzu
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Suchej Beskidzkiej
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa nr 1 i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Suchej Beskidzkiej
Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickie, Toruń
Zespół Szkół w Grzechyni
Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim
Zespół Szkoły i Gimnazjum im. Władysława Orkana w Niedźwiedziu
Ziridis New Generation Primary School
ZS a MS T. G. Masaryka Zastavka
ZŠ Arménská 21, Brno
ZŠ Blansko
ZS Bobrova
ZŠ Brno, Horácké náměstí 13
ZŠ Dr. Malíka, Chrudim
ZŠ E. Valenty, Prostějov
ZŠ Holzova, Brno
ZŠ Jana Wericha
ZŠ Nedvědice
ZŠ Tvrdonice
ZS Zhor
ZŠ Znojmo
ZSO Sucha Beskidzka
ZSS no. 1 in Kruszwica
Zühtü Özkardaşlar Anadolu Lisesi
ZUMAIENA
Zurich schule barcelona
ZVŠ dr. Andrije Štampara Vinkovci
˝Ivan Granđa˝ Primary school
Α Δημοτικό Σχολείο Ύψωνα
Α' Δημοτικό Σχολείο Λακατάμειας
Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε.
Αθλητικο Μουσειο Αγρινίου
Αμερικανική Γεωργική Σχολή Θεσσαλονίκης
ΑΝΑΞΑΓΟΡΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΛΑΜΨΑΚΟΥ
Ανώτερη Σχολή Δραματικής Τέχνης, Τράγκα
ΑΣΠΑΙΤΕ
ΑΣΠΑΙΤΕ ΕΠΠΑΙΚ (ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ)
Β Δημοτικό Παλουριώτισσας
Β΄ ΑΡΣΑΚΕΙΟ-ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΚΑΛΗΣ
Β΄ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΓΕΛ
Β΄Διεύθυνση Αθήνας
Γ Δημόσιο Νηπιαγωγείο Καιμακλίου
ΓΓΔΒΜ, ΥΠΑΙΘ
ΓΕ.Λ. Καλαβρύτων
ΓΕΕΛ Ριζαρείου
ΓΕΛ ΑΝΕΖΑΣ
ΓΕΛ Αγιας Τριάδας
ΓΕΛ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΕΛ ΒΑΜΟΥ
ΓΕΛ ΒΕΛΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑ
ΓΕΛ Γαζίου Ηρακλείου Κρήτης
ΓΕΛ ΓΟΝΝΩΝ Ν. Λάρισας
ΓΕΛ ΓΟΥΒΩΝ
ΓΕΛ ΔΕΜΕΝΙΚΩΝ
ΓΕΛ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΓΕΛ Ερυθρών - Senior High School of Erythres
ΓΕΛ ΖΑΧΑΡΩΣ
ΓΕΛ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΓΕΛ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΓΕΛ Καστριτσίου, Αχαΐα
ΓΕΛ Κάτω Αχαΐας
ΓΕΛ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ
ΓΕΛ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΓΕΛ Λούρου Πρέβεζας
ΓΕΛ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΓΕΛ ΜΑΡΑΘΟΚΑΜΠΟΥ
ΓΕΛ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΓΕΛ ΜΟΙΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΓΕΛ Ν. ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ
ΓΕΛ ΝΑΞΟΥ
ΓΕΛ ΠΑΜΦΙΛΩΝ
ΓΕΛ Πεντάπολης
ΓΕΛ ΣΟΦΑΔΩΝ
ΓΕΛ ΣΟΧΟΥ
ΓΕΛ Συκουρίου Ν. Λάρισας
ΓΕΛ ΣΦΑΚΙΩΝ
ΓΕΛ Τραγαίας Νάξου
ΓΕΛ ΥΔΡΑΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΕΙΡΑΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΑΜΟΥ
Γενικό Λύκειο Βάμου - Χανιά
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΥΚΟΛΙΩΝ
Γενικό Λύκειο Διδυμοτείχου
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΟΥΡΕΙΑΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΟΥΔΡΟΥ
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ
Γενικό Λύκειο Πάτμου
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΙΑΘΟΥ
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ
Γενικό Λύκειο Σουφλίου
ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ
Γέννειο Γυμνάσιο Πάτμου
ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΧ. ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ Β/ΘΜΙΑΣ Ν ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΑΣΚΗΣΗΣ-ΠΤΔΕ-ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥ
ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ / ΠΔΕ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΚΓΑΙΟΥ
ΓΥΜΑΝΣΙΟ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ
Γυμνάσιο & ΛΤ Μακρυχωρίου Ν. Λάρισας
ΓΥΜΝΑΣΙΟ &Λ.Τ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Γ.Π ΚΑΡΥΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ - Λ.Τ. ΒΙΛΙΩΝ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ - Λ.Τ. ΧΑΛΚΗΣ
Γυμνάσιο - Λυκειακές Τάξεις Ζηπαρίου Κω
Γυμνάσιο - Λυκειακές Τάξεις Στύρων Ευβοίας
Γυμνάσιο Αγιάς Λάρισα
Γυμνάσιο Αγιάς Λάρισας
Γυμνάσιο Ακροπόλεως, Λευκωσία
Γυμνάσιο Αμμοχωρίου Φλώρινας
Γυμνάσιο Ανδραβίδας
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΔΡΙΤΣΑΙΝΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΦΑΡΩΝ
Γυμνάσιο Αρχιεπισκόπου Μακαρίου Γ'- Πλατύ
Γυμνάσιο Βάμου Χανίων
Γυμνάσιο Βάρδας
Γυμνάσιο Βέλου Κορινθίας
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΖΙΟΥ
Γυμνάσιο Γαργαλιάνων
Γυμνάσιο Διανέλλου και Θεοδότου
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΜΠΟΡΕΙΟΥ ΘΗΡΑΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Γυμνάσιο Θήρας
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΡΑΨΑΝΟΥ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΑΣΜΟΥ ΡΟΔΟΠΗΣ
Γυμνάσιο Ιτέας Φωκίδας
Γυμνάσιο και Γενικό Λύκειο Ευπαλίου
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΡΟΔΟΥ
Γυμνάσιο Καμαρών Αχαΐας
Γυμνασιο Καμινιων
Γυμνάσιο Καναλακίου
Γυμνάσιο Καπανδριτίου
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙΩΝ
Γυμνάσιο Καρυώτισσας
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ
Γυμνάσιο Κερατέας
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΦΑΛΟΥ
Γυμνάσιο Κουτσουρά Λασιθίου
Γυμνάσιο Λ. Τ. Τήλου
Γυμνάσιο Λ.Τ Κουφονησίων
ΓΥΜΝΑΣΙΟ Λ.Τ. ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ Λ.Τ. ΤΡΙΚΕΡΙΟΥ
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ
Γυμνάσιο Λεχαινών
Γυμνάσιο Λεωνιδίου
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΜΕΝΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ - ΚΡΗΤΗ
Γυμνάσιο Μακροχωρίου Ημαθίας
Γυμνασιο Μασαρων Ροδου
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕ ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΝΙΣΥΡΟΥ
Γυμνάσιο Μεγαλόπολης, Secondary School of Megalopoli, Arcadia
Γυμνάσιο Μελεσών
Γυμνάσιο Μελεσών Ηρακλείου Κρήτης
Γυμνάσιο Μοιρών
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ
Γυμνάσιο Νέας Σελεύκειας
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΟΥ ΣΟΥΛΙΟΥ ΣΕΡΡΩΝ-JUNIOR HIGH SCHOOL OF NEO SOULI SERRES, GREECE
Γυμνασιο Ξηρολιμνης Νομου Κοζάνης
Γυμνάσιο Ομόδους
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Γυμνάσιο Παξών
Γυμνασιο Παραλιας Καλαμάτας
Γυμνάσιο Πέρδικας
Γυμνάσιο Πέτα
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
Γυμνάσιο Πλαταριάς
Γυμνάσιο Πλατυκάμπου
Γυμνάσιο Πλατυκάμπου Ν. Λάρισας
Γυμνάσιο Πόμπιας
Γυμνάσιο Ρεντίνας
Γυμνάσιο Σ.Σ.Μουριών
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΔΑΣ
Γυμνασιο Φιλοθέης
Γυμνάσιο Φούστανης
Γυμνάσιο Ψαρών
Γυμνάσιο Ψαχνών Εύβοιας
Γυμνάσιο-Λ.Τ. λειψών
ΓΥΜΝΑΣΙΟ-Λ.Τ. ΝΙΣΥΡΟΥ
Γυμνάσιο-Τ.Λ. Κορθίου
Δ. Σ. Θυμιανών - Χίος
Δ.Σ. Μάλεμε
Δ΄ Δημοτικό Αραδίππου
ΔΔΕ Κυκλάδων
Δεν έχω τοποθετηθεί ακόμα, έχω αποσπαστεί στο ΠΥΣΠΕ Λάρισας
ΔΕΣΚΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΡΓΑΣ
Δεύτερο Γυμνάσιο Γλυφάδας
ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΙΚΙΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Δημόσιο Νηπιαγωγείο Καιμακλίου
ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΓΛΥΦΑΔΑ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Δημοτικά Σχολεία Γέρακα
ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΧΑΪΑΣ
Δημοτικό Αγίας Τριάδας
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧ. ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΥ
Δημοτικο σχολείο ΄Εβρου
Δημοτικό Σχολείο Αγίας Μαρίνας ΚΑ, Λευκωσία, Κύπρος
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Δημοτικό Σχολείο Αγίου Δημητρίου Αργολίδας
Δημοτικό Σχολείο Αγλαντζιάς Α-Αγίου Γεωργίου
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΔΑΜΑΝΤΑ ΜΗΛΟΥ/ Primary school Adamantas Milos
Δημοτικό Σχολείο Αδριανής -Νικηφόρου
Δημοτικό Σχολείο Αδριανής Νικηφόρου
Δημοτικό Σχολείο Αδριανής-Νικηφόρου
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΙΚΙΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΩ ΑΛΙΣΣΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ
Δημοτικό Σχολείο Αραδίππου Α΄
Δημοτικό Σχολείο Αραδίππου Ε'
Δημοτικό Σχολείο Αράχωβας
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΚΙΩΝ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Δημοτικό Σχολείο Αρχιλόχου - Μάρπησσας Πάρου
Δημοτικό Σχολείο Ασκληπιείου
Δημοτικό Σχολείο Βαθέος Σάμου
Δημοτικό Σχολείο Βατώντα Εύβοιας
Δημοτικο σχολειο Βλαχατων Κεφαλονιας
Δημοτικό Σχολείο Βυτίνας
Δημοτικό Σχολείο Βώρων
Δημοτικο Σχολειο Γερανιου Χανιων
δημοτικό σχολείο δαλαμανάρας άργος
Δημοτικό Σχολείο Δεσφίνας
Δημοτικό Σχολείο Επισκοπής
Δημοτικό Σχολείο Θύμαινας
Δημοτικό Σχολείο Θύμαινας / Primary School of Thymaina
Δημοτικό Σχολείο Θύμαινας/ Primary school of Thymaina
Δημοτικό Σχολείο Καλαβασού
Δημοτικό Σχολείο Καλάνδρας
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
Δημοτικό Σχολείο Κάτω Σχολαρίου Θεσσαλονίκης
Δημοτικό Σχολείο Κοζάνης "Χαρίσιος Μούκας"
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΗΣΣΙΑΣ ΚΕΑΣ
Δημοτικό Σχολείο Λεωνιδίου
Δημοτικό Σχολείο Ματσουκίου Ιωαννίνων
Δημοτικό Σχολείο Μεθώνης "Γεωργακοπούλειο"
Δημοτικό Σχολείο Μενοίκου
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΙΚΡΟΥ ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΞΑΝΘΗΣ
Δημοτικό Σχολείο Νεοχωρούδας
Δημοτικό Σχολείο Οινουσσών
Δημοτικό Σχολείο Ολύνθου
Δημοτικο Σχολείο Ολύνθου - Primary School of Olynthos
Δημοτικό Σχολείο Παπαδατών Αιτ/νίας
Δημοτικό Σχολείο Παραλίας Αυλίδας
Δημοτικό Σχολείο Περβολιών Λάρνακας
Δημοτικό Σχολείο Πλατέος
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
Δημοτικό Σχολείο Ποταμού Κυθήρων
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΙΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΪΤΙΚΩΝ
Δημοτικό Σχολείο Ροϊτίκων Πάτρας
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΪΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΩΝ
Δημοτικό Σχολείο Σταμνάς Αιτωλοακαρνανίας
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΓΛΥΦΑΔΑ
Δημοτικό Σχολείο Σταυρακίου Ιωαννίνων
Δημοτικό Σχολείο Συκουρίου Λάρισας
Δημοτικό Σχολείο Τροπαίων
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΛΟΓΗΤΩΝ-Ν.ΠΛΑΓΙΩΝ
Δημοτικό σχολείο Φρε
Διάθεση ΠΥΣΔΕ
Διαπολιτισμικό δημοτικό σχολείο Αλσούπολης, Νέα ιωνία, Αθήνα
ΔΣ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ
Ε.Ε.Ε.Ε.Κ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
Ε.Ε.Ε.ΕΚ. Κοζάνης
Ε.Ε.Ι. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ
Ε.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ
Ε.Π.ΠΑΙ.Κ.
ΕΕΕΕΚ Ελευσίνας
ΕΕΕΕΚ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΕΕΕΚ ΤΥΦΛΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥΑΝΑΠΗΡΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΕΕΕΕΚ ΤΥΦΛΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥΑΝΑΠΥΡΩΝ
Εθνικό και Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών
Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο
Ειδικο Γελ Αθηνών
Ειδικό ΓΕΛ Ιλίου
Ειδικο Γυμνάσιο - Γελ Αθηνών
Ειδικό Γυμνάσιο Αθηνών
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Ειδικό Δημοτικό Σχολείο Κωφών/Βαρηκόων Λυκόβρυσης/Πεύκης-The Special Elementary School for the Deaf and Hard of H
Ειδικό Δημοτικό Σχολείο Μυτιλήνης
Ειδικο Δημοτικο Σχολειο Τυφλοκωφων Καλλιθεας
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΦΛΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΦΛΩΝ Κ ΑΜΒΛΥΩΠΩΝ ΞΑΝΘΗΣΣ
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΦΛΩΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΦΛΩΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ;
Ειδικό Επαγγελματικό Γ/σιο & Λ.Τ.Ελευσίνας
Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο Αγίου Δημητρίου
Ειδικό ΕΠΑΛ Χαλκίδας
ΕΙΔΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΙΔΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΕΡΑΤΑΤΩΝ
ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ - ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΜΟΥ
Εκπαιδευτηρια Γειτονα
Εκπαιδευτήρια Δούκα
Εκπαιδευτήρια Καίσαρη
Εκπαιδευτήρια Κωστέα - Γείτονα
Εκπαιδευτήρια Κωστέα-Γείτονα
Εκπαιδευτήρια Λαμπίρη
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΠΟΥΓΑ
Εκπαιδευτήρια Παλλάδιο Βάρης
Εκπαιδευτήρια Πάνου
Εκπαιδευτήρια Ροδίων Παιδεία
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
Εκπαιδευτικοί Αχαϊας
Εκπαιδευτικοί Δυτικής Αχαϊας
Εκπαιδευτικός Β/θμιας
ΕΚΦΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΕΚΦΕ Εύβοιας
ΕΚΦΕ Ευόσμου
ΕΚΦΕ ΘΗΡΑΣ
ΕΚΦΕ Κω
ΕΚΦΕ Πρέβεζας
ΕΚΦΕ Ρεθύμνου
Ελληνικό Δημοτικό Σχολείο Ντύσσελντορφ
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (HELLENIC COLLEGE OF THESSALONIKI
Ελληνογαλλικο Νηπιαγωγειο Ε. ΚΟΚΚΩΝΗ
ΕΝΕΕΓΥΛ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΕΝΙΑΙΟ ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ - ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΑΣ
ΕΠΑ.Λ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΕΠΑ.Λ. Βασιλικών (Ν. Θεσσαλονίκης)
ΕΠΑΛ ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤΗ
ΕΠΑΛ ΑΛΙΜΟΥ
ΕΠΑΛ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ
ΕΠΑΛ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ - Vocational High School of Axioupoli
ΕΠΑΛ Δεσκάτης
ΕΠΑΛ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ
ΕΠΑΛ Ηγουμενίτσας
ΕΠΑΛ Ηράκλειας (N. Σερρών)
ΕΠΑΛ ΚΑΝΤΑΝΟΥ ΧΑΝΙΑ
ΕΠΑΛ ΚΑΝΤΑΝΟΥ ΧΑΝΙΑ-EPAL KANDANOU CHANIA
ΕΠΑΛ Καστοριάς
ΕΠΑΛ ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ
ΕΠΑΛ Νιγρίτας
ΕΠΑΛ Ραφήνας (Technical High School Rafina-Attika)
ΕΠΑΛ Ρεθύμνου (Εσπερινό & 1ο)
ΕΠΑΛ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ Ν. ΣΕΡΡΩΝ
ΕΠΑΛ ΣΥΡΟΥ
ΕΠΑΛ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΕΠΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΕΠΑΣ Καλαμακίου Αττικής
Εργαστηριακό Κέντρο Φυσικών Επιστημών (Ε.Κ.Φ.Ε.) Λακωνίας
ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΕΛ ΜΥΡΙΝΑΣ
ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Εσπερινό Γυμνάσιο Σερρών (με Λυκειακές Τάξεις)
Εσπερινό λύκειο παλλήνης
ΕΣΠΕΡΝΙΟ ΕΠΑΛ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Ευαγγελική Σχολή Σμύρνης
Ζάννειο Πειραματικό Γυμνάσιο Πειραιά
Ηλιακό Λεωφορείο
Ημερήσιο Γυμνάσιο Ασκληπιείου Αργολίδας
Ημερήσιο Γυμνάσιο Ελάτειας
ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΛΙΒΟΥΣ ΣΕΡΡΩΝ
ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ "ΦΟΡΟΥΜ"
Ιδιωτικό Δημοτικό "ΔΕΛΑΣΑΛ" Θεσσαλονίκη
Ιδιωτικό Δημοτικό Neue Schule
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ: "Η ΓΕΛΑΣΤΗ ΦΡΑΟΥΛΑ"
ΙΕΚ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΙΝΕΔΙΒΙΜ
ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΣΤΙΣ ΕΠΑΣ ΜΑΘΗΤΕΙΑΣ ΤΟΥ ΟΑΕΔ
Καλλιτεχνικό Γυμνάσιο με Λυκειακές τάξεις Αμπελοκήπων
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΕΡΑΚΑ
Καλλιτεχνικό Σχολείο Ηρακλείου
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΔΒΜ ΜΕΓΑΡΩΝ
ΚΕΣΥΠ Πύργου Ηλείας
ΚΛΕΙΣ
Κολλέγιο Ανατόλια
Λανίτειο Λύκειο Λεμεσού
Λάππειο 1ο Γυμνάσιο Νάουσας
Λάρισας
ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΛΥΚΕΙΟ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΠΕΤΡΟΥ ΚΑΙ ΠΑΥΛΟΥ
λυκειο Ζεφυρίου
Λύκειο Λατσιών Λευκωσία Κύπρος
Λύκειο Λιβαδιών
Λύκειο Μαργαριτίου
Μαθητές από Δημοτικά Σχολεία της Δυτικής Αχαΐας
ΜΕΙΟΝΟΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΥΚΗΣ
Μειονοτικό Σχολείο Δοκού
ΜΟΥΣΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣ
ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥ
ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
Νάουσα Ημαθίας-5ο Δημοτικό
Νηπιαγωγεία Κέρκυρας Corfu Kindergartens Ionian Islands, Greece
νηπιαγωγειο
Νηπιαγωγείο Αγίας Θέκλης/Primary School of Agia Thekli
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΦΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
νηπιαγωγείο Καλού Χωριού
Νηπιαγωγείο Καναλίων
Νηπιαγωγείο Κληματιάς Ιωαννίνων
Νηπιαγωγείο Μαΐστρου Αλεξ/πολης
Νηπιαγωγείο Μαΐστρου Αλεξανδρούπολης
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΒΕΡΓΑΣ
Νηπιαγωγείο Τανάγρας
ΟΛΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΕΛΛΑΣ
Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Βλαχάτων Κεφαλονιάς
Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Δερματούσας
Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Πυργίου
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΙΟΥ
Ολοήμερο Νηπιαγωγείο Δαφνίου Λακωνίας
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΛΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΕΛΛΑΣ
Ολοήμερο Νηπιαγωγείο Πυθαγορείου
Πανεπιστήμιο Κρήτης
ΠΕΔΙΕΚ Ηπείρου, Αλεξάνδρα Σούλη, Πρεσβευτής ISE
Πειραματικό Λύκειο Πανεπιστημίου Κρήτης Ρέθυμνο
Περιφ. Διευθυνση Εκπαίδευσης Ιονίων Νήσων
Περιφερειακή Δ/ση Εκπαίδευσης Θεσσαλίας, Ν. Λάρισας
Περιφερειακή Διεύθυνση Αττικής
Περιφερειακή Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Αττικής
Περιφερειακή Διεύθυνση Εκπ/σης ΑΜΘ
Περιφερειακή Διεύθυνση Εκπαίδευσης Κρήτης
ΠΙΝΔΑΡΕΙΟ-2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΗΒΑΣ
Πράσινο Νηπιαγωγείο Τρίπολης
ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΕΛ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟΥ ΣΧΟΛΗΣ
Πρότυπο Γενικό Λύκειο Ευαγγελικής Σχολής Σμύρνης
Πρότυπο Λύκειο Βαρβακείου Σχολής
Πρότυπο Λύκειο Ευαγγελικής Σχολής Σμύρνης
Πρότυπο Πειραματικό ΓΕΛ Πανεπιστημίου Μακεδονίας
ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Προτυπο Πειραματικό Γυμνάσιο Ζωσιμαίας Σχολής Ιωαννίνων
Πρότυπο Πειραματικό Γυμνάσιο Ηρακλείου
Πρότυπο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Πανεπιστημίου Αθηνών - ΠΣΠΑ
Πρότυπο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Σερρών "Κωνσταντίνος Καραμανλής"
ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ
Πρότυπο Πειραματικό Λύκειο Ευαγγελικής Σχολής Σμύρνης
Πρότυπο Πειραματικό Λύκειο Πανεπιστημίου Κρήτης - Ρέθυμνο (Pilot Experimental Senior High School of University of Crete - Rethym
Πρότυπο Πειραματικό Νηπιαγωγείο Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης
Ράλλεια ΠΔΣ
ΣΔΕ ΒΟΛΟΥ
Σχολεία Β' Αθήνας
Σχολείο Δεύτερης Ευκαιρίας Καλλιθέας
Σχολη Αμεα Αθηνων
Σχολή Μωραΐτη
Σχολή Χιλλ
Σχολική Σύμβουλος 64ης Περιφέρειας Π.Α.
Σχολική Σύμβουλος ΠΕ04 Θεσπρωτίας
Σχολική Σύμβουλος ΠΕ04 Πρέβεζας
Σχολική Σύμβουλος ΠΕ04, Άρτα
Σχολική Σύμβουλος Προσχολικής Εκπαίδευσης Χανίων
Σχολικοί Σύμβουλοι Β. Αιγαίου
Σχολικός Σύμβουλος
Σχολικός Σύμβουλος ΠΔΕ Κρήτης
ΣΧΟΛΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ / ΠΔΕ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
Τ.Ε.Ε. Ειδικής Αγωγής Α' Βαθμίδας Βέροιας
ΤΕΕ & ΕΠΑΛ Ειδικής Αγωγής (Σέρρες)
ΤΕΕ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Α ΒΑΘΜΙΔΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
Τεε Ειδικής Αγωγής Α' Βαθμίδας Πειραιά
ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
φροντιστηριο μεσης εκπαίδευσης "ΒΑΓΕΝΑΣ ΛΟΥΚΑΣ"
Χανιά - Γραφείο Σχολικών Συμβούλων Δ/θμιας Εκπαίδευσης
ГПЧЕ "Йордан Радичков" - Видин
ГПЧЕ"Й.Радичков"- ВИДИН
ЛТ - БАН
Национално училище по изкуствата "Проф. Веселин Стоянов" - Русе
НПГ "Димитър Талев", град Гоце Делчев
Основно училище "Св.Св. Кирил и Методий" - С.Марково Обл. Пловдив
Основно училище "Христо Максимов", Самоков
Основно училище"Антон Семьонович Макаренко", Боровица
ОУ "Петко Рачев Славейков" с. Изгрев, обл. Шумен
ОУ " Антон Макаренко" с. Боровица, общ Ардино, обл Кърджали
ОУ "В. и Кр.Тютюнджян"
ОУ "Виктория и Крикор Тютюнджян"
ОУ "Иван Вазов" - Видин
ОУ "Св. Паисий Хилендарски" с. Хаджидимитрово
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" с.Зараево
ОУ "Христо Ботев" - с. Брестница
ОУ "Христо Ботев", гр. Сапарева баня
ОУ" Васил Друмев" - Орляк, Тервел, Добрич
ОУ"Иван Вазов"
ОУ"Св.св.Кирил и Методий"-гр.В.Преслав
ОУ"цАНКО ЦАРКОВСКИ" -с. Средище
Оу,,Св.Св.Кирил и Методий''-с.Марково,обл.Пловдив
ОУ,,Св.Св.Кирил и Методий''с.Марково,обл.Пловдив
Оу,Св.Св.Кирил и Методий''-с.Марково,обл.Пловдив
ПГ "Христо Смирненски" гр. Ракитово
ПГ по ЖПТ "Христо Смирненски", Карлово
ПГИ "Проф. д-р Димитър Табаков" Сливен
ПГО "Станка Николица Спасо-Еленина"
ПГОСУ - гр. Дупница
ПГОСУ-Дупница
ПГОХХТ д-р АСЕН ЗЛАТАРОВ ШУМЕН
ПГСАГ "Пеньо Пенев" Русе
ПГХТД"Проф. д-р Асен Златаров" гр. Нови пазар
Пето основно училище "Митьо Станев" Стара Загора
Пето основно училище "Митьо Станев" Стараа Загора
ПМГ" Акад. Боян Петканчин "
ПМГ"Екзарх Антим I"-Видин
ППМГ - Ловеч
Професионална гимназия "Златю Бояджиев", гр. Брезово
Професионална Гимназия по Битова техника - Пловдив
Професионална Гимназия по Компютърни Технологии и Системи
Професионална гимназия по механоелектротехника - Пазарджик
Професионална гимназия по облекло
Професионална гимназия по облекло "Кн. Мария Луиза"
Професионална гимназия по речно корабостроене и корабоплаване-Русе
Професионална гимназия по техника и електротехника "Христо Ботев" - Монтана
Професионална гимназия по туризъм и хранително-вкусови технологии "Алеко Константинов"-гр. Търговище
Професионална техническа гимназия
Първо основно училище "Христо Ботев"
СГСАГ "Христо Ботев" - София
СОУ "Васил Дечев" гр. Чепеларе
СОУ "Вела Благоева"
СОУ "Д-р Петър Берон", с. Хитрино, обл. Шумен
СОУ "Йордан Йовков", гр. Кърджали
СОУ "Козма Тричков"- Враца
СОУ "Любен Каравелов", гр. Добрич
СОУ "Нешо Бончев", гр. Панагюрище
СОУ "Николай Катранов" - Свищов
СОУ "Отец Паисий"
СОУ "Пейо Яворов" град Плевен BULGARIA
СОУ "Св.св. Кирил и Методий" гр. Козлодуй
СОУ "Свети Свети Кирил и Методий" - Пловдив
СОУ "Свети свети Кирил и Методий", гр. Пловдив
СОУ "Хан Исперих"
СОУ "ХРИСТО БОТЕВ" - с.Баните, обл. Смолян
СОУ "Христо Ботев", Русе
СОУ "Христо Смирненски"
СОУ за европейски езици, Русе
СОУ с паралелки за професионална квалификация "Мито Орозов"
СОУ с ПППК "Мито Орозов"
СОУ с ПППК "Мито Орозов" гр.Враца
СОУ"БАЧО КИРО" град ЛЕТНИЦА
СОУ"Вела Благоева"
СОУ"Димитър Матевски" Пловдив
СОУ"Иван Вазов" , Вършец
СОУ"Иван Вазов"- Благоевград
СОУ"Йордан Йовков" гр. Тервел, обл. Добрич
СОУ"Никола Войводов" - Враца
СОУ"Панайот Волов"
СОУ"Петко Росен",гр.Бургас
СОУ"Св. Св. Кирил и Методий"-с.Самуил, обл.Разград
Спортно училище "Никола Симов" гр. Търговище
СУ "Васил Левски" гр. Дулово
СУ "НИКОЛА ЙОНКОВ ВАПЦАРОВ" Суворово
СУ "Хан Исперих", гр. Нови пазар, обл. Шумен
Трето основно училище "Иван Вазов", град Берковица
ФЕГ "Екзюпери" Пловдив
цдг слънце
Частна езикова гимназия"Джордж Байрон"-Варна
чоу образователни технологии
Школски центар "Никола Тесла"
Школски центар"Никола Тесла"
ШУ "Епископ Константин Преславски"
ШУ "Константин Преславски"
ШУ Епископ Константин Преславски
Шуменски университет "Епископ Константин Преславски"
“Elisa Zamfirescu” Technical College, Satu Mare, Romania
”Mircea Cristea” College
„Nicolae Kretzulescu” Commercial High School, Bucharest
„Йоан Екзарх Български“ гр. Шумен
№77 SCHOOL-GYMNASIUM
CEIP MIGUEL ZUBELDIA , SERÓN _ ALMERIA
Weiden
Bucuresti - Scoala Gimnaziala no. 95
Albanie - Elbasan - Shkolla "Jeronim De Rada"
Albanie - Elbasan - Shkolla Polis i vogel
Albanie - Tirane - Shkolla "Kushtrimi i lirisë"
Australie - Ardross - Ardross Primary School
Australie - Swan Hill - St Mary MacKillop College
Autriche - Feldkirch - BG Feldkirch
Autriche - Feldkirch - Bundesgymnasium & Bundesrealgymnasium Feldkirch
Autriche - Gänserndorf - Konrad Lorenz Gymnasium Gänserndorf
Autriche - Gmünd - BG Gmünd
Autriche - Graz - Graz International Bilingual School
Autriche - Hall in Tirol - VS Unterer Stadtplatz
Autriche - Klosterneuburg - BG Klosterneuburg
Autriche - Landeck - BRG Landeck
Autriche - Landeck - Bundesrealgymnasium Landeck
Autriche - Lauterach - RNV Schools
Autriche - Munderfing - HS Munderfing
Autriche - Oberpullendorf - HAK Oberpullendorf
Autriche - Oberwart - Primary School Oberwart
Autriche - Passail - NMS Passail
Autriche - Schwechat - BG/BRG Schwechat
Autriche - St. Pölten - BRG/BORG St. Pölten
Autriche - Tamsweg - BHAK Tamsweg
Autriche - Tamsweg im Lungau - BHAK Tamsweg
Autriche - Tirol - Volksschule Hall in Tirol
Autriche - Wels - HTL Wels
Autriche - Wien - KMS Schoppenhauerstraße
Autriche - Wien - Pedagogical Agrarian College
Autriche - Wien - VS Breitenlee
Autriche - Zirl - Neue Mittelschule Zirl, Tirol
Belgique - 50.8631574 - PBD GO!
Belgique - 50.9520824 - Humaniora Kindsheid Jesu
Belgique - Aarschot - K.A. en middenschool Aarschot
Belgique - Aarschot - SIMA
Belgique - Alsemberg - Sint-victor Alsemberg
Belgique - Anderlecht - SNI Anderlecht
Belgique - Antwerpen - H. Pius-X-Instituut
Belgique - Antwerpen - Karel de Grote Hogeschool
Belgique - Antwerpen - Kunsthumaniora Antwerpen
Belgique - Antwerpen - Sint-Lievenscollege Antwerpen
Belgique - Antwerpen - St.-Lievens
Belgique - Anzegem - Sint Vincentiusinstituut
Belgique - Anzegem - Sint Vincentiusinstituut
Belgique - Arendonk - Sint-Claracollege
Belgique - Arendonk - Sint-Claracollege
Belgique - Assebroek - OLVA
Belgique - Beringen - Middenschool St.-Jan
Belgique - Berlaar - Heilig Hart van Maria Berlaar
Belgique - Beveren-Waas - Sint-Maarten Bovenschool, Beveren-Waas
Belgique - Blankenberge - Sint-Jozef Sint-Pieter college Blankenberge
Belgique - Bocholt - Biotechnicum Bocholt
Belgique - Boechout - Sint-Gabriëlcollege Boechout
Belgique - Boechout - Sint-Gabriëlcollege Boechout
Belgique - Bokrijk - St.-Jozefinstituut Bokrijk
Belgique - Boom - OLVI Boom
Belgique - Borgerhout - Xaverius College
Belgique - Bornem - OLVP Bovenbouw Bornem
Belgique - Borsbeek - Sint-Jozefsinstituut Borsbeek
Belgique - Bree - St.-Augustinusinstituut - Bree
Belgique - Bree - TISM
Belgique - Bree - VZW KSOB Middenschool Heilig Hartinstituut - Bree
Belgique - Brugge - Abdijschool van Zevenkerken, Brugge
Belgique - Brugge - Immaculata Secondair Brugge
Belgique - Brugge - Katholieke Hogeschool Vives, Campus Brugge
Belgique - Brugge - KTA Brugge
Belgique - Brugge - Sint Jozef Humaniora Brugge
Belgique - Brugge - TIHF, Brugge
Belgique - Brussel - Imelda Instituut Brussels
Belgique - Deinze - Leiepoort Deinze, Campus Sint Theresia
Belgique - Dendermonde - K.A. Dendermonde
Belgique - Dendermonde - Oscar Romero College, VHII-Dendermonde (ORC)
Belgique - Diepenbeek - Katholieke Hogeschool Limburg
Belgique - Diepenbeek - Provinciale Secundaire School Diepenbeek (PSSD Green High)
Belgique - Diest - KA Diest
Belgique - Diest - KSD Diest
Belgique - Diksmuide - VTI Diksmunde
Belgique - Dilsem- Stokkem - SBS De Horizon
Belgique - Dilsen - Stedelijke Humaniora Dilsen
Belgique - Dilsen-Stokkem - SBS De Horizon, Dilsen- Stokkem
Belgique - Duffel - Sint-Norbertusinstituut Duffel
Belgique - Edegem - KTA da Vinci
Belgique - Edegem - OLVE College Edegem Mortsel
Belgique - Eeklo - College OLV Ten Doorn
Belgique - Eeklo - PTI, eeklo
Belgique - Ekeren - Moretus Ekeren
Belgique - Geel - Go! Geel
Belgique - Geel - GO! Middenschool Geel
Belgique - Geel - HIK Geel
Belgique - Geel - KOGEKA
Belgique - Geel - SAG (’t Peperstraatje)
Belgique - Geel - Sint-Dimpnacollege
Belgique - Geel - Sint-Dimpnacollege
Belgique - Geel - Sint-Maria-Instituut Geel
Belgique - Geel - Technische-Schoolstraat 52
Belgique - Genk - MPIGO De Luchtballon
Belgique - Genk - MPIGO De Luchtballon, Genk
Belgique - Genk - OLV Lyceum Genk
Belgique - Genk - Sint-Jan Berchmanscollege
Belgique - Genk - Sint-Jozefinstituut
Belgique - Genk - Sint-Jozefinstituut, Genk
Belgique - Genk - St Jozefinstituut
Belgique - Gent - Freinet athenium De Wingerd
Belgique - Gent - HO Gent
Belgique - Gent - IVG Gent +UG
Belgique - Gent - Odisee Gent
Belgique - Gent - Sint Pietersinstituut
Belgique - Gent - Sint Pietersinstituut
Belgique - Gent - Sint- Paulus
Belgique - Gent - Sint-Bavohumaniora
Belgique - Haacht - Don Bosco
Belgique - Halle - Heilig Hart & College
Belgique - Halle - Heilig-Hart & College Halle
Belgique - Hamont-Achel - WICO Salvator Hamont-Achel
Belgique - Hasselt - Katholieke Hogeschool Limburg
Belgique - Hasselt - Kindercampus Tuinwijk
Belgique - Hasselt - Kindercampus Tuinwijk, Hasselt
Belgique - Hasselt - Scholen Kindsheid Jesu
Belgique - Hasselt - Virga Jessecollege
Belgique - Hechtel - Don Bosco Hechtel
Belgique - Hechtel - Lagere School Hechtel
Belgique - Helchteren - DBTI Helchteren
Belgique - Herentals - Bovenrij 30
Belgique - Herentals - KOSH
Belgique - Heusden-Zolder - Vrije basisschool Bolderber
Belgique - Heusden-Zolder - Vrije basisschool Bolderberg, Heusden-Zolder
Belgique - Heverlee - Heilig-Hartinstituut
Belgique - Hoegaarden - Sint-Janscollege Hoegaarden-Meldert
Belgique - Hoegaarden - Waversesteenweg 1
Belgique - Hoogstraten - VITO
Belgique - Houthalen - Inspirocollege
Belgique - Ieper - Immaculata Ieper
Belgique - Kapellen - Instituut Mater Salvatoris
Belgique - Kasterlee - Kogeka Sint-Maria-Instituut Kasterlee
Belgique - Kasterlee - Sancta Maria Instituut (KOGEKA 1)
Belgique - Kinrooi - Eerstegraadsschool
Belgique - Kinrooi - Eerstegraadsschool - Kinrooi
Belgique - Kinrooi - EGS Neeroeteren-Maaseik
Belgique - Knokke - MAKZ
Belgique - Kortrijk - Guldensporencollege Kortrijk
Belgique - Kortrijk - Katholieke Hogeschool Zuid-West-Vlaanderen
Belgique - Kuurne - Spes Nostra Kuurne
Belgique - Landen - Bovenbouw Sint-Gertrudis Landen
Belgique - Landen - KA D'Hek Landen
Belgique - Leopoldsburg - Koninklijk Atheneum Leopoldsburg
Belgique - Leuven - Heilige Drievuldigheidscollege
Belgique - Leuven - Katholieke Hogeschool Leuven
Belgique - Leuven - Paridaens Leuven
Belgique - Leuven - UCLL
Belgique - Lier - Sint-Gummaruscollege
Belgique - Lier - Sint-Gummaruscollege Lier
Belgique - Lier - Sint-Gummaruscollege Lier
Belgique - Limburg - Katholieke Hogeschool Limburg
Belgique - Lokeren - VTI Lokeren
Belgique - Lommel - Provinciaal Instituut Lommel
Belgique - Maaseik - Eerstegraadsschool
Belgique - Maasmechelen - Basischool De Griffel
Belgique - Maasmechelen - Basischool De Griffel, Maasmechelen
Belgique - Maasmechelen - Campus de helix
Belgique - Maldegem - Mevr Courtmanslaan Atheneum Maldegem
Belgique - Malle - K.A. Malle
Belgique - Mechelen - paramedisch instituut mechelen
Belgique - Meeuwen-Gruitrode - Middenschool Meeuwen
Belgique - Meeuwen-Gruitrode - Middenschool Meeuwen, Meeuwen-Gruitrode
Belgique - Meldert - Sint-Janscollege Meldert
Belgique - Meldert - Sint-Janscollege Meldert
Belgique - Melle - KTA Melle
Belgique - Merksem - Sint Eduardus Merksem
Belgique - Mol - Rozenberg SO Mol
Belgique - Neeroeteren - Eerstegraadsschool
Belgique - Neeroeteren-Maaseik - Eerstegraadsschool Neeroeteren-Maaseik
Belgique - Neerpelt - Wico campus St.-Maria
Belgique - Ninove - Sint-Aloysiuscollege
Belgique - Oostende - Petrus Paulus Scholen West
Belgique - Oostende - Versaliusinstituut Oostende
Belgique - Oudenaarde - Bernardustechnicum Oudenaerde
Belgique - Peer - Agnetendal Peer
Belgique - Poperinge - OLV Instituut Poperinge
Belgique - Roeselare - Klein Seminarie Roeselare
Belgique - Roeselare - Vrije Middelbare School, Roeselare
Belgique - Ronse - KSO Glorieux Ronse
Belgique - Schilde - Atheneum Schilde
Belgique - Sint-Michiels - Immaculata-Instituut, Sint-Michiels
Belgique - Sint-Niklaas - Broederschool Humaniora
Belgique - Sint-Niklaas - H. Familie Sint Niklaas
Belgique - Sint-Niklaas - OLVOO Sint-Niklaas
Belgique - Sint-Pieters-Woluwe - Mater Dei-Instituut Sint-Pieters-Woluwe
Belgique - Sint-Truiden - SOLV,Campus tuinbouw
Belgique - Tielt - KATHO Tielt
Belgique - Tienen - VIA Tienen ASO
Belgique - Tongeren - Lagere school SInt-Jan
Belgique - Tongeren - Lagere school SInt-Jan, Tongeren
Belgique - Tongeren - PIBO
Belgique - Turnhout - Heilig Graf Instituut
Belgique - Turnhout - Sint Jozefcollege
Belgique - Turnhout - VTST Turnhout
Belgique - Ukkel - Ecole Escale La Ramée Uccle
Belgique - Vilvoorde - KTA Horteio
Belgique - Vorselaar - Kardinaal Van Roey Instituut
Belgique - Vorselaar - KVRI
Belgique - Waver - SUI OLV Waver
Belgique - Westerlo - Vrije Sint Lambertusscholen Westerlo
Belgique - Westmalle - St.-Jan Berchmanscollege
Belgique - Wetteren - Scheppersinstituut Wetteren
Belgique - Wevelgem - Sint Paulus College Wevelgem
Belgique - Wevelgem - Sint Paulus College Wevelgem
Belgique - Zelzate - K A Zelsate
Belgique - Zepperen - SOLV campus Sint-Aloysius
Belgique - Zwijnaaarde - DBZ Zwijnaarde
Bosnie-Herzégovine - Jablanica - High School Jablanica
Bosnie-Herzégovine - Zepce - Osnovna skola Zepce
Brésil - Americana - Antares School
Brésil - Americana - Antares School
Brésil - Americana - Colégio Antares
Brésil - Cariacica - Colégio Campo Grande
Brésil - Conceicao dos Ouros - Joao Ribeiro de Carvalho
Brésil - Jataí - Nossa Senhora do Bom Conselho
Brésil - Quintino Rio de Janeiro - CENOM - Centro Educacional Nosso Mundo
Brunei - Sоfiya - 72 PS ''Hristo Botev'' - Sоfiya
Bulgarie - 3320 Kozloduy - "St. St. Kiril and Metodiy" Secondary school - Kozloduy
Bulgarie - Chelopech - Частна профилирана гимназия с чуждоезиково обучение "Челопеч"
Bulgarie - гр. Русе 7000 - High School Matematicheska Gimnaziya "Baba Tonka", Russe
Bulgarie - Долна баня - СУ „Неофит Рилски” - Долна баня
Bulgarie - Ловеч - Природо-математическа гимназия – Ловеч
Bulgarie - Нови пазар - СУ "Хан Исперих" - Нови пазар
Bulgarie - обл. Силистра - Основно училище "Цанко Церковски" - с. Средище
Bulgarie - община Цар Калоян, с. Езерче - ОУ „Св. Паисий Хилендарски”, с. Езерче
Bulgarie - Радомир - Средно училище „Св. Св. Кирил и Методий” - Радомир
Bulgarie - 1303 Sofia - "M.V. Lomonosov" High school - Sofia
Bulgarie - 2161 Pravets - Professional high School of Computing and Technology Systems - Pravets
Bulgarie - 2304 Pernik - "Simeon Radev" High School - Pernik
Bulgarie - 6400 Димитровград - ПМГ "Иван Вазов" Димитровград
Bulgarie - Ahelоy - Secondary 'Hristo Botev' - Ahelоy
Bulgarie - Aksakоvо - Secondary School 'St. Kliment Ohridski' - Aksakоvо
Bulgarie - Aleksandrоvо - Hristo Botev Secondary School - Aleksandrоvо
Bulgarie - Alfatar - Hristo Botev Primary school - Alfatar
Bulgarie - Antоn - Grade school "St. St. Cyril and Methodius" - Antоn
Bulgarie - Arda - Primary School " Sveti Sveti Cyril and Metodii" - Arda
Bulgarie - Asenоvgrad - Angel Kanchev Junior School - Asenоvgrad
Bulgarie - Asenоvgrad - Hristo Botev Primary School - Asenоvgrad
Bulgarie - Asenоvgrad - Panayot Volov Basic School - Asenоvgrad
Bulgarie - Asenоvgrad - PROFESIONALNA GIMNAZIA SVETI PATRIARH EVTIMII - Asenоvgrad
Bulgarie - Asenоvgrad - Saint Cyril and Saint Methodius Comprehensive High School - Asenоvgrad
Bulgarie - Asenоvtsi - Primary school "Hristo Botev" - Asenоvtsi
Bulgarie - Avren - Primary school "Hristo Botev" - Avren
Bulgarie - Aytоs - Professional High School of Agriculture "Zlatna niva" - Aytоs
Bulgarie - Aytоs - SOU Hristo Botev - Aytоs
Bulgarie - Balchik - Primary School "St. St. Ciril and Methodius" - Balchik
Bulgarie - Balgarоvо - School "Vasil Levski" Balgarovo - Balgarоvо
Bulgarie - Banite - Secondary School "Hristo Botev" - Banite
Bulgarie - Banitsa - Primary school "Hristo Botev" - Banitsa
Bulgarie - Bankya - 78 high school "Hristo Smirnensky" - Bankya
Bulgarie - Banskо - Professional High School of agriculture and tourism "Aleko Konstantinov" - Banskо
Bulgarie - Banskо - Secondary School "Neoft Rilski" - Banskо
Bulgarie - Barutin - OU "Nikola Vapcarov" Barutin - Barutin
Bulgarie - Barziya - Georgi Rakovski secondary school - Barziya
Bulgarie - Batak - Otets Paisiy Secondary School - Batak
Bulgarie - Beglezh - Primary School "Vasil Levski" - Beglezh
Bulgarie - Belasitsa - Secondary school "Hristo Botev" - Belasitsa
Bulgarie - Belene - 'Vasil Levski' Elementary School - Belene
Bulgarie - Belene - Belene, Dimcho Debelyanov Secondary School - Belene
Bulgarie - Belitsa - High Comprehensive School "Saint Kiril and Metodi - Belitsa
Bulgarie - Belitsa - Nikola Yonkov Vaptsarov high school - Belitsa
Bulgarie - Belоslav - Basically school "St. Patriarch Evtimiy" - Belоslav
Bulgarie - Belоslav - Comprehensive school "St.st. Cyril and Methodius" - Belоslav
Bulgarie - Belоslav - Professional High School of St. Dimitar" - Belоslav
Bulgarie - Belоvets - Basic School "Vasil Levski" - Belоvets
Bulgarie - Belоvо - High Comprehensive School 'Aleksander Ivanov - Chapai' - Belоvо
Bulgarie - Belоzem - Geo Milev Secondary School - Belоzem
Bulgarie - Belоzem - Professional School of Agriculture - Belоzem
Bulgarie - Benkоvski - Secondary school "Nikola Yonkov Vaptsarov" - Benkоvski
Bulgarie - Berkоvitsa - Dr Ivan Panov High School - Berkоvitsa
Bulgarie - Berkоvitsa - First Secondary School "Nikola Yonkov Vaptsarov" - Berkоvitsa
Bulgarie - Berkоvitsa - Hristo Smirnenski second secondary school - Berkоvitsa
Bulgarie - Berkоvitsa - Ivan Vazov Third Primary School - Berkоvitsa
Bulgarie - Bistritsa - 192 High School "Hristo Botev" - Bistritsa
Bulgarie - Blagоevgrad - Dimitar Blagoev School - Blagоevgrad
Bulgarie - Blagоevgrad - High Foreign Language School "Akad. Liudmil Stoyanov" - Blagоevgrad
Bulgarie - Blagоevgrad - High Natural Science and Mathematics School "Acad. Korolyov" - Blagоevgrad
Bulgarie - Blagоevgrad - IV Primary School Dimcho Debelyanov - Blagоevgrad
Bulgarie - Blagоevgrad - The Eleventh Primary School Hristo Botev - Blagоevgrad
Bulgarie - Blagоevgrad - VII Secondary School "Kuzman Shapkarev" - Blagоevgrad
Bulgarie - Blagоevgrad - VOCATIONAL HIGH SCHOOL OF ECONOMICS "IVAN ILIEV" - Blagоevgrad
Bulgarie - Blatets - Elementary school "st. Kliment Ohridski" - Blatets
Bulgarie - Botevgrad - ПМГ „Акад. проф. д-р Асен Златаров“ – Ботевград
Bulgarie - Bozhurishte - SOU “Pilot Hristo Toprakchiev”
Bulgarie - Bozhurishte - СУ „Летец Христо Топракчиев” – Божурище
Bulgarie - Bradvari - Primary school "Sveti sveti Kiril i Metodii" - Bradvari
Bulgarie - Branichevо - YORDAN YOVKOV PRIMARY SCHOOL - Branichevо
Bulgarie - Branipоle - St.St.Cyril and MethodiusSecondary School - Branipоle
Bulgarie - Brashlyanitsa - elementary school "Kiril iMetodii" - Brashlyanitsa
Bulgarie - Bratya Kunchevi - Primary school "Hristo Botev" - Bratya Kunchevi
Bulgarie - Brenitsa - Hristo Botev Primary School - Brenitsa
Bulgarie - Brest - Hristo Botev village Brest - Brest
Bulgarie - Brestnitsa - Secondary school "Hristo Botev" - Brestnitsa
Bulgarie - Brestоvitsa - Elementary school "Hristo Botev" - Brestоvitsa
Bulgarie - Breznik - СУ "Васил Левски" - Брезник
Bulgarie - Breznitsa - Secondary school "St.Cyril and Methodious" - Breznitsa
Bulgarie - Brezоvо - General Educational School "Hristo Smirnenski " - Brezоvо
Bulgarie - brоchishte - Secondary School "Hristo Smirnenski" - brоchishte
Bulgarie - Buhоvо - 117 Kiril and Metodii High school - Buhоvо
Bulgarie - Bukоvlak - Primary school "St. Kliment Ohridski " - Bukоvlak
Bulgarie - Bukоvо - OU Ivan Vazov - Bukоvо
Bulgarie - Burgas - HRISTO BOTEV SECONADARY SCHOOL - Burgas
Bulgarie - Burgas - ОУ „Александър Георгиев-Коджакафалията“, Бургас
Bulgarie - Burgas - Basic School "Hristo Botev " - Burgas
Bulgarie - Burgas - Dobri Chintulov Secondary School - Burgas
Bulgarie - Burgas - ELMS "Geo Milev" - Burgas
Bulgarie - Burgas - GIMNASY FOR FOREIGN LANGUAGES "VASSIL LEVSKI" - Burgas
Bulgarie - Burgas - Luben Karavelov Prymary School - Burgas
Bulgarie - Burgas - Lycйe bilingue de langues romanes " G.S.Rakovski " - Burgas
Bulgarie - Burgas - Naiden Gerov Primary School - Burgas
Bulgarie - Burgas - OU HRISTO BOTEV - Burgas
Bulgarie - Burgas - Petko Rachev Slaveykov Primary School - Burgas
Bulgarie - Burgas - Primary school "Bratya Miladinovi" - Burgas
Bulgarie - Burgas - PRIMARY SCHOOL ''VASIL LEVSKI" - Burgas
Bulgarie - Burgas - Primary school Mihail Lakatnik - Burgas
Bulgarie - Burgas - Primary/secondary school "Anton Strashimirov" - Burgas
Bulgarie - Burgas - School "St. Knyaz Boris I " - Burgas
Bulgarie - Burgas - Secondary comprehensive school "Dimtcho Debelyanov" - Burgas
Bulgarie - Burgas - Secondary School "Petko Rosen" - Burgas
Bulgarie - Burgas - Sports School "Yuri Gagarin" - Burgas
Bulgarie - Burgas - Vocational School in Chemistry "Acad.N. D. Zelinski " - Burgas
Bulgarie - Burgas - Vocational School of Mechanoelectrotechnics and Electronics - Burgas
Bulgarie - Burgas - АЕГ "Гео Милев" - Бургас
Bulgarie - Burgas - ПГЕЕ "К. Фотинов" - Бургас
Bulgarie - Burgas - ППМГ ”Академик Никола Обрешков” - Бургас
Bulgarie - Butan - Primary school "St. St. Cyril and Methodius" - Butan
Bulgarie - Byala - Elementary School "Hadji Dimitar" - Byala
Bulgarie - Byala - Elementary school "Petko R.Slaveykov" - Byala
Bulgarie - Byala - General Comprehensive School 'P.Volov' - Byala
Bulgarie - Byala - Vocational School of Agriculture and Tourism - Byala
Bulgarie - Byala Palanka - Primary school "Nicola Y. Vaptsarov" - Byala Palanka
Bulgarie - Byala Slatina - Proffesional Agricultural School "N. Y. Vapcarov" - Byala Slatina
Bulgarie - Byala Slatina - St Kliment Ohridski Secondary school - Byala Slatina
Bulgarie - Bоbоshevо - "Dr Petar Beron" Secondary school - Bоbоshevо
Bulgarie - Bоbоv Dоl - High school " Hristo Botev" - Bоbоv Dоl
Bulgarie - Bоbоv Dоl - Primary School Nikola Yonkov Vaptzarov - Bоbоv Dоl
Bulgarie - Bоhоt - Primary school "Anton Strashimirov" - Bоhоt
Bulgarie - Bоrоvan - Kosta Petrov High School of Transport - Bоrоvan
Bulgarie - Bоrоvan - Saint Paisius Elementary School - Bоrоvan
Bulgarie - Bоtevgrad - Akad.Prof.Dr Asen Zlatarov secondary school of Maths and Sciences - Bоtevgrad
Bulgarie - Bоtevgrad - Nikola Vaptsarov Primary School - Bоtevgrad
Bulgarie - Bоtevgrad - Professional high school in technique and management "Hristo Botev" - Bоtevgrad
Bulgarie - Bоtevgrad - Secondary school 'St.St. Kiril and Metodii' - Bоtevgrad
Bulgarie - Bоtevgrad - Technical Vocational High School "Stamen Pantchev" - Bоtevgrad
Bulgarie - Bоtevо - Elementary School "Hristo Botev" - Bоtevо
Bulgarie - Bоyadzhik - Elementary school "st. st. Kiril and Metodiy" - Bоyadzhik
Bulgarie - Bоyanоvо - Elementary school "st. Paisiy Hilendarski" - Bоyanоvо
Bulgarie - Bоyanоvо - Professional School of Agricultural Mechanization "Ernesto Che Guevara" - Bоyanоvо
Bulgarie - Bоzhurishte - Letec Hristo Toprakchiev Comprehensive School - Bоzhurishte
Bulgarie - Bоzveliyskо - Primary school "Vasil Levski" - Bоzveliyskо
Bulgarie - Chavdar - Primary school "Sv.Sv. Kiril I Metodiy" - Chavdar
Bulgarie - Chavdar - Primary school "Sv.Sv. Kiril I Metodiy" - Chavdar
Bulgarie - Chepelare - Professional High School of Agriculture, Forestry and Tourism / PG SGST/ - Chepelare
Bulgarie - Chepelare - Sport School "Olimpiyski nadezhdi" - Chepelare
Bulgarie - Chepintsi - ,,Hristo Botev''- High school - Chepintsi
Bulgarie - Cherni vit - Primary school ''Georgi Benkovski'' - Cherni vit
Bulgarie - Chernik - Primary school "Sveti sveti Kiril i Metodii" - Chernik
Bulgarie - Chernоlik - D-r Petar Beron Primary school - Chernоlik
Bulgarie - Cherven Bryag - Aleko Konstantinov Primary School - Cherven Bryag
Bulgarie - Cherven Bryag - Dr. Petar Beron Secondary School - Cherven Bryag
Bulgarie - Cherven Bryag - Professional high school of food technologies "Juri Gagarin" - Cherven Bryag
Bulgarie - Cherven Bryag - Vasil Aprilov Highschool of Economics - Cherven Bryag
Bulgarie - Chiprоvtsi - Petar Parchevich primary school - Chiprоvtsi
Bulgarie - Chirpan - Vocational Secondary school of Agriculture - Chirpan
Bulgarie - Chоmakоvtsi - HristoBotev" Primary School" - Chоmakоvtsi
Bulgarie - Chоmakоvtsi - Professional School of farm "Alexander Stambolijski" - Chоmakоvtsi
Bulgarie - Dabоvо - St. st. Kyril and Methodyi Primary School - Dabоvо
Bulgarie - Dalbоk Izvоr - OU "Sv. Sv. Kiril I Metodiy" - Dalbоk Izvоr
Bulgarie - Dalgо Pоle - Hristo Botev Primary School - Dalgо Pоle
Bulgarie - Dalgоpоl - Saint Kliment Ohrisdki Secondary School - Dalgоpоl
Bulgarie - Davidkоvо - Primary school " St..st.. Kiril and Metodii" - Davidkоvо
Bulgarie - Debelets - school "Dr Petar Beron" - Debelets
Bulgarie - Debnevо - OU "Luben Karavelov" - Debnevо
Bulgarie - Debren - OU"St.Kliment Ohridski" - Debren
Bulgarie - Devin - High School "Hristo Botev" - Devin
Bulgarie - Devin - PROFFESSIONAL HIGH SCHOOL OF ELECTRICAL ENGINEERING "A. S. Popov" - Devin
Bulgarie - Devnya - Secondary School 'Vasil Levski' - Devnya
Bulgarie - Dibich - Primary school "Nikola Yonkov Vaptsarov" - Dibich
Bulgarie - Dimitrоvgrad - Aleko Konstantinov Primary School - Dimitrоvgrad
Bulgarie - Dimitrоvgrad - Pentcho Slaveikov Primary school - Dimitrоvgrad
Bulgarie - Dimitrоvgrad - PMG "Ivan Vazov" - Dimitrоvgrad
Bulgarie - Dimitrоvgrad - School "St. Cyril and Methodius" - Dimitrоvgrad
Bulgarie - Dimitrоvgrad - Secondary school "Luben Karavelov" - Dimitrоvgrad
Bulgarie - Dimitrоvgrad - Vasil Levski Secondary school - Dimitrоvgrad
Bulgarie - Dimitrоvgrad - Vocational Highschool of Chemical and Food Technologies "Prof. Dr. Assen Zlatarov" - Dimitrоvgrad
Bulgarie - Dobrich - Езикова Гимназия "Гео Милев" – Добрич
Bulgarie - Dobrich - СУ „Димитър Талев“- Добрич
Bulgarie - Dragichevо - St.St. Cyril and Methodius primary school - Dragichevо
Bulgarie - Dragоman - School "Hristo Botev" - Dragоman
Bulgarie - Drangоvо - Primary school"Vasil Levski" - Drangоvо
Bulgarie - Drazhevо - Elementary School "St. st. Kiril and Metodiy" - Drazhevо
Bulgarie - Dryanоvо - Maxim Raikovich Secondary School - Dryanоvо
Bulgarie - Dryanоvо - Professional School of Economic "Racho Stoyanov" - Dryanоvо
Bulgarie - Dupnitsa - High School "Hristo Botev" Dupnitsa - Dupnitsa
Bulgarie - Dupnitsa - High school of transport - Dupnitsa
Bulgarie - Dupnitsa - Neofit Rilski Primary School - Dupnitsa
Bulgarie - Dupnitsa - Professional School of Food and Chemical Technologies - Dupnitsa
Bulgarie - Dupnitsa - Profiled High School Hristo Botev - Dupnitsa
Bulgarie - Dupnitsa - St.Paisiy Hilendarski Secondary School - Dupnitsa
Bulgarie - Durankulak - Primary school "St. Kliment Ohridski" - Durankulak
Bulgarie - Dushevо - School "St. Cyril and Methodius" - Dushevо
Bulgarie - Dve Mоgili - Secondary School "St. St. Cyril and Methodius" - Dve Mоgili
Bulgarie - Dоbrich - Cyril and Methodius High School of Humanities - Dоbrich
Bulgarie - Dоbrich - Finance and Economics School "Vasil Levski" - Dоbrich
Bulgarie - Dоbrich - Hristo Botev Primary School - Dоbrich
Bulgarie - Dоbrich - Lyuben Karavelov High School - Dоbrich
Bulgarie - Dоbrich - Middle school Yordan Yovkov - Dоbrich
Bulgarie - Dоbrich - Panayot Volov Primary School - Dоbrich
Bulgarie - Dоbrich - Primary school Nikola Yonkov Vaptsarov - Dоbrich
Bulgarie - Dоbrich - Prirodomathenmaticheska gimnazia "Ivan Vazov" - Dоbrich
Bulgarie - Dоbrich - Professional School of Veterinary Medicine "Prof. Dr Georgi Pavlov" - Dоbrich
Bulgarie - Dоbrich - Secondary school "Dora Gabe" - Dоbrich
Bulgarie - Dоbrich - Secondary School Dimitar Talev - Dоbrich
Bulgarie - Dоbrich - Sports school "Georgi Stoikov Rakovski - Dоbrich
Bulgarie - Dоbrich - St. Kliment Ohridski High School - Dоbrich
Bulgarie - Dоlna Mitrоpоliya - School "Vasil APRILOV" - Dоlna Mitrоpоliya
Bulgarie - Dоlni Chiflik - Vocational Agricultural School "Ivan Vladimirovich Michurin" - Dоlni Chiflik
Bulgarie - Dоlni Dabnik - FT "St. St. Cyril and Methodius " - Dоlni Dabnik
Bulgarie - Dоlni Dabnik - Hristo Botev Secondary school - Dоlni Dabnik
Bulgarie - Dоlni Dabnik - Special School Boarding "Asen Kiselinchev - Dоlni Dabnik
Bulgarie - Dоlni Pasarel - 202 Primary School "Hristo Botev" - Dоlni Pasarel
Bulgarie - Dоnchevо - Primary School "St. St. Kiril and Methodiy" - Dоnchevо
Bulgarie - Dоspat - Secondary school "Dimitar Blagoev" - Dоspat
Bulgarie - Elena - SOU "Ivan N. Momchilov" - Elena
Bulgarie - Elhоvо - Secondary school "Saint Kliment Ohridski" - Elhоvо
Bulgarie - Elhоvо - St. Paisiy Hilendarski primary school - Elhоvо
Bulgarie - Elhоvо - Vocational School Stefan Karadzha - Elhоvо
Bulgarie - Elin Pelin - Hristo Botev Primary School - Elin Pelin
Bulgarie - Elin Pelin - SU Vasil Levski - Elin Pelin
Bulgarie - Enina - Primary School "HRISTO BOTEV" - Enina
Bulgarie - Enitsa - Primary School "Vasil Levski " - Enitsa
Bulgarie - Etrоpоle - Hristo Botev Primary School - Etrоpоle
Bulgarie - Etrоpоle - Hristo Yassenov Secondary School - Etrоpоle
Bulgarie - Ezerоvо - Elementary School "Sts Cyril and Methodius'' - Ezerоvо
Bulgarie - Gabare - Hristo Botev secondary school - Gabare
Bulgarie - Gabarevо - Elementary School Nikola Yonkov Vaptsarov - Gabarevо
Bulgarie - Gabrovo - ПМГ „Акад. Иван Гюзелев“ - Габрово
Bulgarie - Gabrovo - ПТГ „Д-р Никола Василиади“ – Габрово
Bulgarie - Gabrоvnitsa - School "St. Cyril and Methodius " - Gabrоvnitsa
Bulgarie - Gabrоvо - Gabrоvо
Bulgarie - Gabrоvо - Neofit Rilski Primary School - Gabrоvо
Bulgarie - Gabrоvо - Science and Maths High School "Academician Ivan Gyuzelev" - Gabrоvо
Bulgarie - Gabrоvо - Secondary school "Otec Paisij" - Gabrоvо
Bulgarie - Gabrоvо - Secondary Technical School "Dr Nikola Vasiliadi" - Gabrоvо
Bulgarie - Gabrоvо - Vocational School of Construction in Gabrovo - Gabrоvо
Bulgarie - Galabоvо - First Primary School "St. Paisii Hilendarski" - Galabоvо
Bulgarie - Galabоvо - Second Primary School " Hristo Botev" - Galabоvо
Bulgarie - Galabоvо - Vassil Levski SOU - Galabоvо
Bulgarie - Galiche - Secondary Comprehensive School "Hristo Botev" - Galiche
Bulgarie - Gavrailоvо - Elementary School "Naiden Gerov" - Gavrailоvо
Bulgarie - General Tоshevо - PRIMARY SCHOOL "HRISTO SMIRNENSKI" - General Tоshevо
Bulgarie - General Tоshevо - SOU Nikola Vapcarov - General Tоshevо
Bulgarie - Geоrgi Damyanоvо - Vocational School for Agriculture - Geоrgi Damyanоvо
Bulgarie - Gigen - Secondary school ''Asen Zlatarov'' - Gigen
Bulgarie - Glava - School "Hristo Botev" - Glava
Bulgarie - Glavinitsa - School "Vasil Levski" - Glavinitsa
Bulgarie - Gorna Malina - SU "Hristo Botev" - Gorna Malina
Bulgarie - Gorna Oryahovitsa - Professional School of Electrical and Electronics "M. V. Lomonosov"
Bulgarie - Gotse Delchev - НЕВРОКОПСКА ПГ ДИМИТЪР ТАЛЕВ - Гоце Делчев
Bulgarie - Gradets - Elementary school 'Kapitan Petar Parmakov' - Gradets
Bulgarie - Gradinarоvо - Primary school "St. St. Cyril and Methodius" - Gradinarоvо
Bulgarie - Gradishte - Primary School"Vasil Levski" - Gradishte
Bulgarie - Graf Ignatievо - OU Graf Ignatiev - Graf Ignatievо
Bulgarie - Granitоvо - Elementary school "st. Hadji Dimityr" - Granitоvо
Bulgarie - Gurkоvо - Comprehensive School "Hristo Smirnenski" - Gurkоvо
Bulgarie - Gоdech - Secondary School "Prof. dr. Assen Zatarov" - Gоdech
Bulgarie - Gоrna оryahоvitsa - Atanas Burov Light Industry and Economics Vocational School - Gоrna оryahоvitsa
Bulgarie - Gоrna оryahоvitsa - St Cyril and St Methodius Primary School - Gоrna оryahоvitsa
Bulgarie - Gоrna оryahоvitsa - Vicho Grancharov Comprehensive Secondary School - Gоrna оryahоvitsa
Bulgarie - Gоrna оryahоvitsa - Vocational High School of Electrics and Electronics- "M.V.Lomonosov" - Gоrna оryahоvitsa
Bulgarie - Gоrna оryahоvitsa - Vocational High school of food technologies "Prof. Dr. Asen Zlatarov" - Gоrna оryahоvitsa
Bulgarie - Gоrna оryahоvitsa - Vocational Secondary School of Railway Transport "Nikola Yonkov Vaptsarov" - Gоrna оryahоvitsa
Bulgarie - Gоrnо Dryanоvо - Primary school"St.Paisiy Hilendarski" - Gоrnо Dryanоvо
Bulgarie - Gоtse Delchev - First primary school "St. St. Cyril and Methodius" - Gоtse Delchev
Bulgarie - Gоtse Delchev - II Secondary School "Gotse Delchev" - Gоtse Delchev
Bulgarie - Gоtse Delchev - Nevrokop vocational high school "Dimitar Talev" (NPG) - Gоtse Delchev
Bulgarie - Gоtse Delchev - School for children with learning difficulties "Vasil Levski" - Gоtse Delchev
Bulgarie - Gоtse Delchev - Science and Mathematics High School " Yane Sandanski" - Gоtse Delchev
Bulgarie - Gоtse Delchev - Third primary school "Bratya Miladinovi" - Gоtse Delchev
Bulgarie - Harmanli - Ivan Vazov Primary school - Harmanli
Bulgarie - Harmanli - PUI "P.R.Svaveikov" - Harmanli
Bulgarie - Haskovo - “Akademik Boyan Petkanchin” High School - Haskovo
Bulgarie - Haskovo - Финансово стопанска гимназия "Атанас Буров" - Хасково
Bulgarie - Haskоvо - Foreign Language School "Prof. Dr. Assen Zlatarov" - Haskоvо
Bulgarie - Haskоvо - Primary School "Nikola Vaptsarov" - Haskоvо
Bulgarie - Haskоvо - Primary school "Shandor Petyofi" - Haskоvо
Bulgarie - Haskоvо - Saint Kliment Ohridski School - Haskоvо
Bulgarie - Haskоvо - St Paissiy Hilendarski high school - Haskоvо
Bulgarie - Haskоvо - St. Ivan Rilski Primary School - Haskоvо
Bulgarie - Haskоvо - Stefan Karadzha Sport School - Haskоvо
Bulgarie - Haskоvо - Vocational High School of Mechanics and Electric Technology - Haskоvо
Bulgarie - Haskоvо - VOCATIONAL SCHOOL AGRICULTURE - Haskоvо
Bulgarie - Hisarya - OY "Vasil Levski" Hissar - Hisarya
Bulgarie - Hristо Danоvо - Elementary School "General Kartsov" - Hristо Danоvо
Bulgarie - Ignatievо - SOU "SV.SV.KIRIL I METODII" - Ignatievо
Bulgarie - Ihtiman - Hristo Botev Secondary School - Ihtiman
Bulgarie - Iskar - Secondary School "Hristo Smirnensky" - Iskar
Bulgarie - Isperih - Secondary school "Vasil Aprilov" - Isperih
Bulgarie - Kalоfer - PGO "Ivanka Boteva'' - Kalоfer
Bulgarie - Kalоyanоvо - 'Ivan Vazov' Primary school - Kalоyanоvо
Bulgarie - Kamen - Elementary School "St. st. Kiril and Metodiy" - Kamen
Bulgarie - Kamenar - Dobri Voinikov - Kamenar
Bulgarie - Kamenо - Hristo Botev Secondary school - Kamenо
Bulgarie - Kanchevо - Primary School " Sveti Sveti Kiril I Metodiy" - Kanchevо
Bulgarie - Karabunar - SECONDARY SCHOOL "HRISTO BOTEV" - Karabunar
Bulgarie - Karadzhоvо - Vasil Levski Primary School - Karadzhоvо
Bulgarie - Karageоrgievо - OU"ST.ST. Cyril and Metodious" - Karageоrgievо
Bulgarie - Kardzhali - Osnovno uchilishte "Sveti Sveti Kiril I Metodii" - Kardzhali
Bulgarie - Kardzhali - OU "Vasil Levski" - Kardzhali
Bulgarie - Kardzhali - Petko Rachov Slaveikov Secondary School - Kardzhali
Bulgarie - Kardzhali - PGEE 'Captain Petko voyvoda' - Kardzhali
Bulgarie - Kardzhali - Primary School "Peyo Kracholov Yavorov" - Kardzhali
Bulgarie - Kardzhali - Professional School of clothing and design "Eurydice" - Kardzhali
Bulgarie - Kardzhali - Vladimir Dimitrov - Maystora school - Kardzhali
Bulgarie - Kardzhali - Vocational School of Construction "Smirnenski" - Kardzhali
Bulgarie - Kardzhali - Vocational School of Economics "Aleko Konstantinov" - Kardzhali
Bulgarie - Kardzhali - Yordan Yovkov Secondary School Kardzhali - Kardzhali
Bulgarie - Kardzhali - ЕГ "Христо Ботев" - Кърджали
Bulgarie - Kardzhali - ПГ по икономика "Алеко Константинов" - Кърджали
Bulgarie - Karlovo - Hristo Prodanov High School
Bulgarie - Karlоvо - Hristo Prodanov High School - Karlоvо
Bulgarie - Karlоvо - School "Rayno Popovich" - Karlоvо
Bulgarie - Karlоvо - Vassil Levski Secondary Comprehensive School - Karlоvо
Bulgarie - Karlоvо - VS "Bratya Evlogii i Hristo Georgievi" - Karlоvо
Bulgarie - Karnobat - SU "St. St. Cyril and Methodius" - Karnobat
Bulgarie - Karnоbat - High school Cyril and Methodius - Karnоbat
Bulgarie - Karnоbat - Hristo Smirnenski Secondary School - Karnоbat
Bulgarie - Karnоbat - Petko Rachev Slaveykov Primary School - Karnоbat
Bulgarie - Kaynardzha - Chernorizec Hrabar - Kaynardzha
Bulgarie - Kazanlak - Ekzarh Antim I Secondary School - Kazanlak
Bulgarie - Kazanlak - MATI BOLGARIA PRIMARY SCHOOL - Kazanlak
Bulgarie - Kazanlak - National School of Plastic Arts and Design "Academician Detchko Uzunov" - Kazanlak
Bulgarie - Kazanlak - Professional School "Ivan Hadjienov" - Kazanlak
Bulgarie - Kazanlak - Sts. Cyril and Methodius Humanitarian High School - Kazanlak
Bulgarie - Kazanlak - Vocational School of Transport and Transport Management - Kazanlak
Bulgarie - Kazanlak - ПМГ "Никола Обрешков" - Казанлък
Bulgarie - Kermen - Secondary School "Hristo Smirnenski" - Kermen
Bulgarie - Kilifarevо - Primary School "Neofit Rilski" - Kilifarevо
Bulgarie - Klisura - Professional School of Economics "Todor Vlaykov" - Klisura
Bulgarie - Klisura - Secondary School "Hristo Gruev Danov" - Klisura
Bulgarie - Knezha - OU "Otec Paisii", Knezha - Knezha
Bulgarie - Knezha - Professional agricultural school "Stefan Tsanov" - Knezha
Bulgarie - Knezha - Professional School of Mechanical and Electrical Engineering ''Hristo Smirnenski'' - Knezha
Bulgarie - Knezha - ОУ «Васил Левски» - Кнежа
Bulgarie - Knizhоvnik - OU "Vasil Levski" s. Knijovnik - Knizhоvnik
Bulgarie - Koinare - СУ «Христо Смирненски» - гр. Койнаре
Bulgarie - Kozloduy - Професионална гимназия по ядрена енергетика
Bulgarie - Kran - Saint Kliment Ohridski Primary School - Kran
Bulgarie - Krastina - Primary School "Brothers Miladinovi" - Krastina
Bulgarie - Kravоder - OU "Sv. sv. Kiril I Metodiy" - Kravоder
Bulgarie - Kraynitsi - Primary school "Hristo Botev" - Kraynitsi
Bulgarie - Krichim - Saints. Cyril and Methodius Primary school - Krichim
Bulgarie - Krichim - Secondary School "Petko Rachov Slaveykov" - Krichim
Bulgarie - Krumоvgrad - Vasil Levski Secondary school - Krumоvgrad
Bulgarie - Krumоvо - Hristo Botev Primary School - Krumоvо
Bulgarie - Krumоvо - Primary School St. Klimenht Ohridsky - Krumоvо
Bulgarie - Krushare - Secondary school "Chernorizets Hrabar" - Krushare
Bulgarie - Krushоvene - Primary school, Kliment Ohridski " - Krushоvene
Bulgarie - Krushоvitsa - School "St. St. Cyril and Methodius " - Krushоvitsa
Bulgarie - Krushоvitsa - SECONDARY SCHOOL "HRISTO BOTEV" - Krushоvitsa
Bulgarie - Kubrat - Hristo Botev Secondary School - Kubrat
Bulgarie - Kukоrevо - Seventh Elementary school "Hristo Botev" - Kukоrevо
Bulgarie - Kyustendil - "Hristo Botev" Fifth primary school - Kyustendil
Bulgarie - Kyustendil - "Prof. Emanuil Ivanov" mathematical high school - Kyustendil
Bulgarie - Kyustendil - Basic school "Professor Marin Drinov" - Kyustendil
Bulgarie - Kyustendil - Daskal Dimitri Primary School - Kyustendil
Bulgarie - Kyustendil - Dr. Peter Beron Language school - Kyustendil
Bulgarie - Kyustendil - Ilyo voivoda Primary school, Kyustendil - Kyustendil
Bulgarie - Kyustendil - Maths and Science High School "Prof. Emanuil Ivanov" - Kyustendil
Bulgarie - Kyustendil - Neofit Rilsky Secondary School - Kyustendil
Bulgarie - Kyustendil - Sixth Primary School " Paisii Hilendarski " - Kyustendil
Bulgarie - Kyustendil - Sv.sv. Kiril I Metodii secondary school - Kyustendil
Bulgarie - Kоchan - Secondary School "Hristo Smirnenski" - Kоchan
Bulgarie - Kоcherinоvо - School of General Education ( SOU) "Hristo Botev" - Kоcherinоvо
Bulgarie - Kоlarоvо - Secondary School of General Education Vasil Levski"" - Kоlarоvо
Bulgarie - Kоprinka - Cyril and Methodius Primary School - Kоprinka
Bulgarie - Kоprivshtitsa - High School Lyuben Karavelov - Kоprivshtitsa
Bulgarie - Kоriten - Primary school "Vasil Levski" – Kоriten
Bulgarie - Kоstenets - Vocational high school "Georgi Sava Rakovski" - Kоstenets
Bulgarie - Kоstievо - St. St. Cyril and Metodii School - Kоstievо
Bulgarie - Kоstinbrоd - SGE "Dr. Petar Beron" - Kоstinbrоd
Bulgarie - Kоtel - National school of folk arts "Philip Kutev " - Kоtel
Bulgarie - Kоvachitsa - Fachschule f?r Landwirtschaft "Dunavska zemja" - Kоvachitsa
Bulgarie - Kоvachitsa - St. St Kiril and Methodius Basic School - Kоvachitsa
Bulgarie - Kоynare - SOU 'Hristo Smirnenski" - Kоynare
Bulgarie - Kоzlоduy - Hristo Botev Secondary School - Kоzlоduy
Bulgarie - Kоzlоduy - Primary school "Vasil Levski" - Kоzlоduy
Bulgarie - Kоzlоduy - Sts Cyril and Methodius School - Kоzlоduy
Bulgarie - Lesidren - OY "SvetiPaisiy Hilendarski village Lesidren - Lesidren
Bulgarie - Levski - PGSS "Nikola Vaptsarov" - Levski
Bulgarie - Levski - Primary School "Hristo Botev" - Levski
Bulgarie - Levski - Primary School "Maxim Gorky" - Levski
Bulgarie - Levski - Secondary School Krum Popov - Levski
Bulgarie - Ludоgоrtsi - Primary school "Hristo Botev" - Ludоgоrtsi
Bulgarie - Lukоvit - Primary school "?nzh. Valkov" - Lukоvit
Bulgarie - Lyaskоvо - SECONDARY SCHOOL "HRISTO BOTEV" - Lyaskоvо
Bulgarie - Lyubimets - Primary school "Hristo Botev" - Lyubimets
Bulgarie - Lyulyakоvо - SOU Otec Paisii - Lulakovo - Lyulyakоvо
Bulgarie - Lоm - II PRIMARY SCHOOL "KONSTANTINE FOTINOV - Lоm
Bulgarie - Lоm - Vocational School of Production Technologies - Lоm
Bulgarie - Lоvchantsi - Primary school "Neofit Rilski" - Lоvchantsi
Bulgarie - Lоvech - Prof. Dimitar Dimov school - Lоvech
Bulgarie - Lоvech - Secondary school ''Panayot Pipkov'' - Lоvech
Bulgarie - Lоvech - Todor Kirkov Secondary School of General Education - Lоvech
Bulgarie - Lоvech - Vasil Levski Secondary School - Lоvech
Bulgarie - Lоzarevо - Primary School "Hristo Botev" - Lоzarevо
Bulgarie - Lоznitsa - Vocational School of Veterinary Medicine and Agriculture Alexander Stamboliyski" - Lоznitsa
Bulgarie - Madan - Primary school "Nikola Vaptsarov" - Madan
Bulgarie - Maglen - Primary school "Hristo Botev" - Maglen
Bulgarie - Malо Kоnare - Primary school "St.st. Cyril and Methodius" - Malо Kоnare
Bulgarie - Manоlich - Primary school St.St. "Kiril and Metodii" - Manоlich
Bulgarie - Manоlоvо - Primary School Georgi Benkovski - Manоlоvо
Bulgarie - Markоvо - Primary school St. St. Cyril and Methodius" - Markоvо
Bulgarie - Mayskо - Primary school "Otets Paisiy" - Mayskо
Bulgarie - Mechka - School "Hristo Botev" - Mechka
Bulgarie - Merichleri - Primary school "Dimitar Nedyalkov Matevski" - Merichleri
Bulgarie - Mezdra - Primary School "St Cyril and Methodius" - Mezdra
Bulgarie - Mezdra - Primary school Hristo Botev - Mezdra
Bulgarie - Mezdra - Secondary School "Ivan Vazov" - Mezdra
Bulgarie - Mikrevо - Sv. Paisiy Hilendarski Secondary School - Mikrevо
Bulgarie - Milkоvitsa - Primary school "Hristo Botev" - Milkоvitsa
Bulgarie - Mineralni Bani - SOU Pro. Dr. Assen Zlatarov - Mineralni Bani
Bulgarie - Mirоvtsi - Primary school "Vasil Levski" - Mirоvtsi
Bulgarie - Musоmishta - OU "Hristo Botev" - Musоmishta
Bulgarie - Mоntana - Fourth Primary School "Ivan Vazov" - Mоntana
Bulgarie - Mоntana - IX Secondary School Jordan Radichkov - Mоntana
Bulgarie - Mоntana - Math and Science High School "St. Kliment Okhridski" - Mоntana
Bulgarie - Mоntana - Treto osnovno uchilishte "D-r Petar Beron" - Mоntana
Bulgarie - Mоntana - VIIth Secondary School " Prof. Dr. Asen Zlatarov" - Mоntana
Bulgarie - Mоrava - St. St. Cyril and Methodius - Mоrava
Bulgarie - Nadarevо - Primary school "P. Hilendarski" - Nadarevо
Bulgarie - Nedelinо - St. St. Cyril and Methodius Secondary School - Nedelinо
Bulgarie - Negоvan - OU 176 " Cyril and Methodius" - Negоvan
Bulgarie - Nevestinо - Primary school "Hristo Botev" - Nevestinо
Bulgarie - Nikоla Kоzlevо - SOU "Tsanko Bakalov Tserkovski" - Nikоla Kоzlevо
Bulgarie - Nikоlaevо - St. Cyril and Methodius Pre-high school - Nikоlaevо
Bulgarie - Nikоpоl - General High School"Hristo Botev" - Nikоpоl
Bulgarie - Nоva Cherna - Primary school "St.St. Cyril and Methodius" - Nоva Cherna
Bulgarie - Nоva Mahala - Kiril and Metodii High School - Nоva Mahala
Bulgarie - Nоva Zagоra - Special School "Akad. Todor Samodumov" - Nоva Zagоra
Bulgarie - Nоva Zagоra - VSTT "Atanas Dimitrow" - Nоva Zagоra
Bulgarie - Nоvachene - School "Patriarch Euthymius" - Nоvachene
Bulgarie - Nоvi Iskar - 170 Secondary School "Vasil Levski" - Nоvi Iskar
Bulgarie - Nоvi Pazar - Vasil Levski Secondary School - Nоvi Pazar
Bulgarie - Nоvо Selо - SOU "Sv. Sv. Kiril I Metodii" - Nоvо Selо
Bulgarie - Odarne - School "Hristo Botev" - Odarne
Bulgarie - Omurtag - High School "Simeon Velchev" - Omurtag
Bulgarie - Omurtag - Transport and light industry professional high school - Omurtag
Bulgarie - Opanets - School "Otec Paisij" - Opanets
Bulgarie - Oresh - Primary School 'Hristo Botev' - Oresh
Bulgarie - Orizare - Primary school "Georgi Stoikov Rakovsky" - Orizare
Bulgarie - Orizоvо - Primary school,, Hristo Botev " - Orizоvо
Bulgarie - Ostrоv - Primary school "Hristo Botev" - Ostrоv
Bulgarie - Ovоshtnik - D-r Petar Beron Primary School - Ovоshtnik
Bulgarie - Paisievо - SOU "Hristo Botev" - Paisievо
Bulgarie - Panagyurishte - Secondary School "Nesho Bonchev" - Panagyurishte
Bulgarie - Parvоmay - General Educational School 'Prof. Dr. Asen Zlatarov' - Parvоmay
Bulgarie - Parvоmay - Georgi Karaslavov Elementary School - Parvоmay
Bulgarie - Parvоmay - Primary school "Hristo Botev" - Parvоmay
Bulgarie - Parvоmay - St. St. Cyril and Methodius Primary and Junior High School - Parvоmay
Bulgarie - Paskalevо - Primary School "Dimitar Minchev" - Paskalevо
Bulgarie - Patalenitsa - Primary School "Konstantiv Velichkov" - Patalenitsa
Bulgarie - Pavel Banya - Hristo Botev Comprehensive School - Pavel Banya
Bulgarie - Pavelskо - Secondary School "Tsar Simeon I" - Pavelskо
Bulgarie - Pavlikeni - Bacho Kiro High School - Pavlikeni
Bulgarie - Pavlikeni - Osnovno uchilishte "Sveti Klimeht Ohridski" - Pavlikeni
Bulgarie - Pavоlche - Hristo Botev High School - Pavоlche
Bulgarie - Pazardzhik - "Prof. Ivan Batakliev" Secondary School - Pazardzhik
Bulgarie - Pazardzhik - Dimitar Gachev Secondary School - Pazardzhik
Bulgarie - Pazardzhik - Foreign Language School "Bertolt Brecht" - Pazardzhik
Bulgarie - Pazardzhik - Georgi Benkovski High school - Pazardzhik
Bulgarie - Pazardzhik - High school "Ivan s. Aksakov - Pazardzhik
Bulgarie - Pazardzhik - Konstantin Velichkov Mathematical Secondary School - Pazardzhik
Bulgarie - Pazardzhik - PGSS "Tsaritsa Yoanna" - Pazardzhik
Bulgarie - Pazardzhik - Primary school " Luben Karavelov" - Pazardzhik
Bulgarie - Pazardzhik - Primary school "Hristo Botev" - Pazardzhik
Bulgarie - Pazardzhik - Professional High School of Chemical and Food Technology - Pazardzhik
Bulgarie - Pazardzhik - Vocational School for Industrial Technologies - Pazardzhik
Bulgarie - Pelishat - Primary School "HristoBootev" - Pelishat
Bulgarie - Pernik - ТПГ "Мария Кюри" - Перник
Bulgarie - Pernik - 6-th Comprehensive School "St.St. Cyril and Methodius" - Pernik
Bulgarie - Pernik - 8th Elementary School " Krakra Pernishki" - Pernik
Bulgarie - Pernik - Foreign Language School “Simeon Radev”
Bulgarie - Pernik - Natural Mathematical School "Hristo Smirnensky" - Pernik
Bulgarie - Pernik - Professional School of Economics - Pernik
Bulgarie - Pernik - PTG "Yuri Gagarin" - Pernik
Bulgarie - Pernik - Sport High School "Olimpiets" - Pernik
Bulgarie - Pernik - St. St. Cyril and Methodius 13 primary school - Pernik
Bulgarie - Pernik - Vasil Levski Twelth Junior Secondary School - Pernik
Bulgarie - Pernik - Vocational school for tourism and clothing 'St. Ivan Rilski" - Pernik
Bulgarie - Pernik - XI OU "Elin Pelin" - Pernik
Bulgarie - Pernik - ПМГ "Христо Смирненски" - Перник
Bulgarie - Pernik - Професионална гимназия по икономика - Перник
Bulgarie - Pernik - Х Primary school "Aleko Konstantionv" - Pernik
Bulgarie - Perushtitsa - School "Petar Bonev" - Perushtitsa
Bulgarie - Perushtitsa - Vocational School of Viticulture and Enology "Hristo Botev" - Perushtitsa
Bulgarie - Peshtera - Primary School "Petko Rachov Slaveykov" - Peshtera
Bulgarie - Peshtera - Primary School"Saint Patriarch Evtimi" - Peshtera
Bulgarie - Pesnоpоy - Otetz Paisij Basic School - Pesnоpоy
Bulgarie - Petkо Karavelоvо - Primary School Vasil Levski - Petkо Karavelоvо
Bulgarie - Petkо Slaveykоv - St Cyril and Methodius Primary School - Petkо Slaveykоv
Bulgarie - Petrich - First Primary School "Kocho Mavrodiev" - Petrich
Bulgarie - Petrich - Fourth primary school "Hristo Smirnenski" - Petrich
Bulgarie - Petrich - Gotse Delchev Third Secondary School - Petrich
Bulgarie - Petrich - SOU 'Anton Popov' - Petrich
Bulgarie - Pirdоp - Professional School of mechanical and technical engineering - Pirdоp
Bulgarie - Plachkоvtsi - OOUSSBZ - Plachkоvtsi
Bulgarie - Pletena - Primary School "St. St. Cyril and Methodius" - Pletena
Bulgarie - Pleven - D-r Petar Beron Secondary School - Pleven
Bulgarie - Pleven - Foreign Language School
Bulgarie - Pleven - Foreign Language School - Pleven
Bulgarie - Pleven - Ivan Vazov - Pleven
Bulgarie - Pleven - Middle School "Hristo Smirnensky" - Pleven
Bulgarie - Pleven - Otets Paisiy Primary school - Pleven
Bulgarie - Pleven - Primary School " Jordan Jovkov " - Pleven
Bulgarie - Pleven - Primary School "Edinstvo" - Pleven
Bulgarie - Pleven - Primary School "Lazar Stanev" - Pleven
Bulgarie - Pleven - Professional Highschool of Mechanics and Electronics - Pleven
Bulgarie - Pleven - Professional School "Zaharij Zograf" - Pleven
Bulgarie - Pleven - Professional School in Vine and Wine production "Alexander Stamboliyski" - Pleven
Bulgarie - Pleven - Professional School of restaurants, trade and service - Pleven
Bulgarie - Pleven - Progimnazia Tsvetan Spasov - Pleven
Bulgarie - Pleven - Secondary School "St. Kliment Ohridski " - Pleven
Bulgarie - Pleven - Secondary School ''Anastasia Dimitrova" - Pleven
Bulgarie - Pleven - Special school "Petko Rachev Slaveikov" - Pleven
Bulgarie - Pleven - State High School of Finance and Management "Intellect" - Pleven
Bulgarie - Pleven - Stoyan Zaimov School - Pleven
Bulgarie - Pleven - Vocational High School of Tourism 'Aleko Konstantinov' - Pleven
Bulgarie - Pleven - Vocational School of Food Technologies "Louis Pasteur" - Pleven
Bulgarie - Pleven - Vocational school of transport" Professor Cvetan Lazarov" - Pleven
Bulgarie - Pleven - Математическа гимназия "Гео Милев" - Плевен
Bulgarie - Pleven - Професионална гимназия по туризъм "Алеко Константинов" - Плевен
Bulgarie - Plovdiv - MГ "Акад. Кирил Попов" - Пловдив
Bulgarie - Plovdiv - High school of Mathematics Academic Kirl Popov
Bulgarie - Plovdiv - Vocational Highschool of Transport "Gotse Delchev"
Bulgarie - Plovdiv - Езикова гимназия „Пловдив“ - Пловдив
Bulgarie - Plovdiv - Френска ЕГ "Антоан дьо Сент Екзюпери" - Пловдив
Bulgarie - Plovdiv - “Sveti Sedmochislenitzi” Comprehensive High School
Bulgarie - Plоvdiv - Kocho Chestemenski' primary school - Plоvdiv
Bulgarie - Plоvdiv - A PRIMARY SCHOOL ''DOCTOR PETER BERON'' - Plоvdiv
Bulgarie - Plоvdiv - Aleko Konstantinov Primary School - Plоvdiv
Bulgarie - Plоvdiv - Chernorizets Hrabar Comprehensive School - Plоvdiv
Bulgarie - Plоvdiv - Dimitar Talev Primary School - Plоvdiv
Bulgarie - Plоvdiv - Dragan Manchov Primary School - Plоvdiv
Bulgarie - Plоvdiv - French Language School "Antoine de Saint-Exupery" - Plоvdiv
Bulgarie - Plоvdiv - General Secondary School "Tsar Simeon Veliki" - Plоvdiv
Bulgarie - Plоvdiv - High School of Mathematics Academician Kiril Popov - Plоvdiv
Bulgarie - Plоvdiv - IVAN VAZOV' LANGUAGE SCHOOL - Plоvdiv
Bulgarie - Plоvdiv - Language School Plovdiv" - Plоvdiv
Bulgarie - Plоvdiv - Luben Karavelov secondary school - Plоvdiv
Bulgarie - Plоvdiv - NHG"Tsako Lavrenov" - Plоvdiv
Bulgarie - Plоvdiv - Nicola Vaptsarov Secondary Scool - Plоvdiv
Bulgarie - Plоvdiv - NU "Petko Rachov Slaveikov" - Plоvdiv
Bulgarie - Plоvdiv - Peyo Kracholov Yavorov Secondary school - Plоvdiv
Bulgarie - Plоvdiv - Primary Hospital School "St. Ivan Rilski" - Plоvdiv
Bulgarie - Plоvdiv - Primary School "Ekzarh Antim I " - Plоvdiv
Bulgarie - Plоvdiv - Primary School "Hristo Botev" - Plоvdiv
Bulgarie - Plоvdiv - Primary school "Panayot Volov" - Plоvdiv
Bulgarie - Plоvdiv - Primary School "Sv. Kliment Ohridski" - Plоvdiv
Bulgarie - Plоvdiv - Primary school "Yordan Yovkov" - Plоvdiv
Bulgarie - Plоvdiv - Professional High School of Domestic Household - Plоvdiv
Bulgarie - Plоvdiv - Professional high school of Mechanical engineering "Professor Cvetan Lazarov" - Plоvdiv
Bulgarie - Plоvdiv - Professional High School of Tourism "Prof. d-r. Assen Zlatarov" - Plоvdiv
Bulgarie - Plоvdiv - Professional School of Interior Architecture & Woodworking "Hristo Botev" - Plоvdiv
Bulgarie - Plоvdiv - Saint Konstantin- Kiril Filosof School - Plоvdiv
Bulgarie - Plоvdiv - School "Geo Milev" Plovdiv - Plоvdiv
Bulgarie - Plоvdiv - Secondary General School "Konstantin Velichkov" - Plоvdiv
Bulgarie - Plоvdiv - Secondary school "Najden Gerov" - Plоvdiv
Bulgarie - Plоvdiv - SOU "St. PATRIARCH EVTIMII" - Plоvdiv
Bulgarie - Plоvdiv - SOU "Sv. Kliment Ohridski" - Plоvdiv
Bulgarie - Plоvdiv - Sports School Vasil Levski - Plоvdiv
Bulgarie - Plоvdiv - St. Sofrony Vrachanski Secondary School - Plоvdiv
Bulgarie - Plоvdiv - St. St. Cyril and Methodius Secondary School - Plоvdiv
Bulgarie - Plоvdiv - Sveti Sedmochislenitsi Comprehensive High School - Plоvdiv
Bulgarie - Plоvdiv - Vasil Petleshkov Secondary School - Plоvdiv
Bulgarie - Plоvdiv - Vocational High School of Transport "G. Delchev" - Plоvdiv
Bulgarie - Plоvdiv - Vocational school of food technology and technic - Plоvdiv
Bulgarie - Plоvdiv - Yane Sandanski Primary school - Plоvdiv
Bulgarie - Pravda - Primary school " St.st.Cyril and Methodius" - Pravda
Bulgarie - Pravets - Foreign Language School "Aleko Konstantinov" - Pravets
Bulgarie - Pravets - Vocational Secondary School of Computer Technologies and Systems
Bulgarie - Pravets - ПГПЧЕ "Алеко Константинов" - Правец
Bulgarie - Preslaven - Primary School ''Boycho Rusev'' - Preslaven
Bulgarie - Pristоe - Grade school "Hristo Smirnenski" - Pristоe
Bulgarie - Prоvadiya - I OU "Hristo Smirnensky" - Prоvadiya
Bulgarie - Prоvadiya - Second basic school "Ivan Vazov" - Prоvadiya
Bulgarie - Prоvadiya - Secondary General School (SGS) "Dimitar Blagoev" - Prоvadiya
Bulgarie - Pоbeda - School "Dobri Voynikov" - Pоbeda
Bulgarie - Pоdem - Secondary Professional educational school - boarding school "Hristo Botev" - Pоdem
Bulgarie - Pоdrumche - Primary school "Nikola Vaptsarov " - Pоdrumche
Bulgarie - Pоlskо Kоsоvо - Primary School "Sveti sveti Kiril i Metodiy" - Pоlskо Kоsоvо
Bulgarie - Pоmоrie - Primary school "Hristo Botev" - Pоmоrie
Bulgarie - Pоpintsi - Primary School"Otec Paisii" - Pоpintsi
Bulgarie - Pоpitsa - Primary school "St.st. Cyril and Methodius" - Pоpitsa
Bulgarie - Pоpоvо - Gimnazia Hristo Botev Popovo - Pоpоvо
Bulgarie - Pоpоvо - Primary school "Lyuben Karavelov" - Pоpоvо
Bulgarie - Pоpоvо - Primary School "Nikola Yonkov Vaptsarov" - Pоpоvо
Bulgarie - Pоrdim - Middle School Cyril and Methodius - Pоrdim
Bulgarie - Pоrоy - St. St. Kiril and Methodius Basic School - Pоrоy
Bulgarie - Radnevо - Second Secondary school " St. Paisii Hilendarski" - Radnevо
Bulgarie - Radomir - ОУ "Христо Смирненски" - Радомир
Bulgarie - Radоmirtsi - Primary school "Otetz Paisij" - Radоmirtsi
Bulgarie - Rakitоvо - High School Saint Kliment Ohridski - Rakitоvо
Bulgarie - Rakоvski - Hristo Botev Secondary school - Rakоvski
Bulgarie - Rakоvski - Vocational School "Peter Parchevich" - Rakоvski
Bulgarie - Rani List - Primary school "Nikola Vaptsarov" - Rani List
Bulgarie - Ravda - St.st.Cyril and Methodius school - Ravda
Bulgarie - Ravnо - Middle School "Sv.Paisiy Hilendar" - Ravnо
Bulgarie - Razgrad - Berufsschule f?r Landwirtschaft und Lebensmitteltechnologie "Angel Kantschev" - Razgrad
Bulgarie - Razgrad - Ekzarh Yosif Foreign Language School - Razgrad
Bulgarie - Razgrad - Hristo Botev Secondary school - Razgrad
Bulgarie - Razgrad - Otets Paisii school - Razgrad
Bulgarie - Razgrad - PGHTBT "Maria Kyuri" - Razgrad
Bulgarie - Razgrad - Primary school"Nikola Ikonomov" - Razgrad
Bulgarie - Razgrad - Shandor Petyofi Vocational Technical School - Razgrad
Bulgarie - Razgrad - Vasil Levski Secondary school - Razgrad
Bulgarie - Razhdavitsa - St. St. Kiril and Metodii, Elementary School - Razhdavitsa
Bulgarie - Razlоg - SOU "Bratya Petur I Ivan Kanazirevi" - Razlоg
Bulgarie - Razlоg - Vocational secondary school of mechanization of agriculture - Razlоg
Bulgarie - Razlоg - YaneSandanski Primary School - Razlоg
Bulgarie - Ribnоvо - Sou Yordan Yovkov - Ribnоvо
Bulgarie - Rish - Elementary school "Vasil Aprilov" - Rish
Bulgarie - Rudnik - ST. KLIMENT OHRIDSKI'' - Rudnik
Bulgarie - Ruen - Elin Pelin School - Ruen
Bulgarie - Ruptsi - Primary School "Hristo Botev" - Ruptsi
Bulgarie - Ruse - Aleko Konstantinov Primary School - Ruse
Bulgarie - Ruse - Elias Canetti Vocational School of Economics and Management - Ruse
Bulgarie - Ruse - LYUBEN KARAVELOV Primary School - Ruse
Bulgarie - Ruse - Nedka Ivan Lazarova Vocational School of Clothes Design and Tailoring - Ruse
Bulgarie - Ruse - Primary School "Bratya Miladinovi" - Ruse
Bulgarie - Ruse - Professional High School of Carpentry and Interior Design "Joseph Wondrak" - Ruse
Bulgarie - Ruse - Professional School for Tourism "Ivan P. Pavlov" - Ruse
Bulgarie - Ruse - Secondary Vocational School in Mechanics Yuri Gagarin - Ruse
Bulgarie - Ruse - SOU "VAZRAJDANE" - Ruse
Bulgarie - Ruse - The Secondary School with the study of European Languages "St. Constantin-Cyril The Philosopher" - Ruse
Bulgarie - Ruse - Vocational School of Electrical Engineering and Electronics - Ruse
Bulgarie - Ruse - Vocational School of Transport - Ruse
Bulgarie - Ruse - Yordan Yovkov Secondary school - Ruse
Bulgarie - Ruse - АЕГ "Гео Милев" - Русе
Bulgarie - Ruse - СУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ" - Русе
Bulgarie - Rоman - Primary Shcool "Petko Rachov Slaveykov" - Rоman
Bulgarie - Rоman - SOU "Vasill Levski" - Rоman
Bulgarie - Rоsen - PRIMARY SCHOOL "Hristo Botev" - Rоsen
Bulgarie - Sadina - Primary school "Hristo Botev" - Sadina
Bulgarie - Sadоvets - School "Hristo Botev" - Sadоvets
Bulgarie - Sadоvо - Primary school "Geo Milev" - Sadоvо
Bulgarie - Sadоvо - Selskostopanska gimnaziq - Sadоvо
Bulgarie - Samuilоvо - Elementary school "Hristo Botev" - Samuilоvо
Bulgarie - Samоkоv - Primary School "St. St. Cyril and Methodius" - Samоkоv
Bulgarie - Samоkоv - Sport School ``Nikola Velchev`` - Samоkоv
Bulgarie - Samоvоdene - Primary school 'Hristo Smirnensky' - Samоvоdene
Bulgarie - Sandanski - 3rd Primary School"Hristo Botev" - Sandanski
Bulgarie - Sandanski - Agricultural Vocational Secondary School "Kliment Timiriazev" - Sandanski
Bulgarie - Sandanski - High School "Yane Sandanski" - Sandanski
Bulgarie - Sandanski - Vocational Technical High School - Sandanski
Bulgarie - Sapareva Banya - Primary school " Hristo Botev" - Sapareva Banya
Bulgarie - Sapareva Banya - Vocational School of Tourism and Administration "Aleko Konstantinov" - Sapareva Banya
Bulgarie - Sbоrishte - Elementary school "Nikola Prokopiev" - Sbоrishte
Bulgarie - Selanоvtsi - Primary school "N.Y.Vaptsarov" - Selanоvtsi
Bulgarie - Seliminоvо - Hadji Dimitar Middle school - Seliminоvо
Bulgarie - Senоvо - Primary School "St. St. Cyril and Methodius " - Senоvо
Bulgarie - Septemvri - High school " Hristo Smirnenski" - Septemvri
Bulgarie - Septemvri - SOU "Hristo Botev" - Septemvri
Bulgarie - Sevlievо - First Primary School "Hristo Botev" - Sevlievо
Bulgarie - Sevlievо - Professional School of mechanical and technical Gen "Ivan Bachvarov" - Sevlievо
Bulgarie - Sevlievо - Vassil Levski Secondary School - Sevlievо
Bulgarie - Seydоl - Primary school "Videlina" - Seydоl
Bulgarie - Shipka - St. St. Cyril and Methodius primary school - Shipka
Bulgarie - Shumen - Nikola Yonkov Vaptsarov Foreign Language High School - Shumen
Bulgarie - Shumen - Panayot Volov Secondary School - Shumen
Bulgarie - Shumen - Professional School of Agriculture and Food Technologies - Shumen
Bulgarie - Shumen - Professional School of feeding and clothing Chemical Technology "Prof. Dr. Zlatarov " - Shumen
Bulgarie - Shumen - Sava Dobroplodny Secondary School - Shumen
Bulgarie - Shumen - Secondary School Yoan Ekzarh Bulgarski
Bulgarie - Shumen - Third Primary School "Dimitar Blagoev" - Shumen
Bulgarie - Shumen - Trayko Simeonov Comprehensive School - Shumen
Bulgarie - Shumen - Vocational High School of Building, Architecture and Surveying - Shumen
Bulgarie - Silen - Hristo Botev School - Silen
Bulgarie - Silistra - Comrehensive school "Nikola Vapcarov" - Silistra
Bulgarie - Silistra - GPU "Sofronii Vrachanski" - Silistra
Bulgarie - Silistra - Mittelschule "Juri Gagarin" - Silistra
Bulgarie - Silistra - MUNICIPAL SPORTS SCHOOL "DRUSTAR" - Silistra
Bulgarie - Silistra - National Astronomical Observatory "Galileo Galilej"
Bulgarie - Silistra - Otets Paisiy Primary school - Silistra
Bulgarie - Silistra - OU "Sveti, sveti Kiril i Metodij"
Bulgarie - Silistra - Prirodomatematicheska gimnaziq"Svety Kliment Ohridsky" - Silistra
Bulgarie - Silistra - Secondary Vocational School of Production Technology "Evlogii Georgiev" - Silistra
Bulgarie - Silistra - The Secondary Vocational School of Economics, Administration and Services 'Atanas Burov" - Silistra
Bulgarie - Silistra - Vladimir Komarov Vocational School - Silistra
Bulgarie - Silistra - Vocational high school of construction "Penyo Penev" - Silistra
Bulgarie - Simeоnоvgrad - St. Kliment Ohridsky Secondary school - Simeоnоvgrad
Bulgarie - Sindel - High School "Sv.Sv. Kiril I Metodii" - Sindel
Bulgarie - Sini Rid - School "Recep Kyupchu" - Sini Rid
Bulgarie - Sitоvо - Professional High School of Agriculture - Sitоvо
Bulgarie - Skalitsa - Elementary school "st. Paisii Hilendarski" - Skalitsa
Bulgarie - Sklave - Bratya Miladinovy Secondary School - Sklave
Bulgarie - Slavyanоvо - Primary school "St. st. Kirill and Methodius" - Slavyanоvо
Bulgarie - Slavyanоvо - Secondary school "Hristo Botev" - Slavyanоvо
Bulgarie - Sliven - ''Yordan Yovkov'' Secondary School - Sliven
Bulgarie - Sliven - 7th "Panaiot Hitov" Primary School - Sliven
Bulgarie - Sliven - Dobri Chintulov High School of Maths and Natural Science - Sliven
Bulgarie - Sliven - Middle school "Argira Zhechkova" - Sliven
Bulgarie - Sliven - Nineth Elementary School "St. st. Kiril and Metodiy - Sliven
Bulgarie - Sliven - Primary and Secondary School 'Konstantin Konstantinov' - Sliven
Bulgarie - Sliven - Primary school ''Brothers Miladinovi'' - Sliven
Bulgarie - Sliven - Primary school''Dimitar Petrov'' - Sliven
Bulgarie - Sliven - PS"Elisaveta Bagryana" - Sliven
Bulgarie - Sliven - Second elementary school "Hristo Botev" - Sliven
Bulgarie - Sliven - Sport High School "Dimitar Rohov" - Sliven
Bulgarie - Sliven - Third Secondary School Dr Ivan Seliminski - Sliven
Bulgarie - Sliven - Vocational High School of Mechanical Techniques - Sliven
Bulgarie - Sliven - Yuriy Gagarin 8th Primary school - Sliven
Bulgarie - Slivnitsa - SECONDARY SCHOOL "ST. ST. CYRIL AND METODY" - Slivnitsa
Bulgarie - Slivо Pоle - SECONDARY SCHOOL ''SVETI PAISIY HILENDARSKI'' - Slivо Pоle
Bulgarie - Smilyan - St. Kiril and Metodi Ground School - Smilyan
Bulgarie - Smirnenski - Grundschule "Petko Rachov Slavejkov" - Smirnenski
Bulgarie - Smolyan - 1-ВО СОУ СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ - Смолян
Bulgarie - Smolyan - 6th Primary school “Ivan Vasov” - Smolyan
Bulgarie - Smyadоvо - SOU Sv. sv. Kiril I Metodi - Smyadоvо
Bulgarie - Smоlnitsa - School "Kliment Ohridski" - Smоlnitsa
Bulgarie - Smоlyan - "Ivan Vazov" High School of Teaching Foreign Languages, Smolyan
Bulgarie - Smоlyan - Comprehensive School "St.St. Cyril and Methodius" - Smоlyan
Bulgarie - Smоlyan - Hristo Botev Secondary Vocational School of Techniques and Technologies - Smоlyan
Bulgarie - Smоlyan - Ivan Vazov Secondary School - Smоlyan
Bulgarie - Smоlyan - PMG "Vasil Levski" - Smоlyan
Bulgarie - Smоlyan - Professional School of Tourism - Smоlyan
Bulgarie - Smоlyan - Secondary School" Prof. doctor Asen Zlatarov" - Smоlyan
Bulgarie - Smоlyan - Vocational School of Economics" Karl Marx" - Smоlyan
Bulgarie - Sofia - "Paisiy Hilendarski" High school of Mathematics - Sofia
Bulgarie - Sofia - 107 Основно училище "Хан Крум" - София
Bulgarie - Sofia - 125 СУ „Проф. Боян Пенев“ - София
Bulgarie - Sofia - 133 СУ "А.С. Пушкин" - София
Bulgarie - Sofia - 139 ОУ "Захарий Круша" - София
Bulgarie - Sofia - 144 Secondary School “Narodni buditeli”
Bulgarie - Sofia - 149 СУ "ИВАН ХАДЖИЙСКИ" - София
Bulgarie - Sofia - 2 Secondary School “Acad. Emiliyan Stanev”
Bulgarie - Sofia - 2 АЕГ „Томас Джеферсън” - София
Bulgarie - Sofia - 23 СУ "Фредерик Жолио Кюри" - София
Bulgarie - Sofia - 2nd High School “Acad. Emilian Stanev”
Bulgarie - Sofia - 39 Secondary School “Petar Dinekov”
Bulgarie - Sofia - 40 Secondary School “Lui Pastyor”
Bulgarie - Sofia - 51 Secondary school “Elisaveta Bagryana”
Bulgarie - Sofia - 7 СУ „Свети Седмочисленици“ - София
Bulgarie - Sofia - 74 Secondary School “Gotse Delchev”
Bulgarie - Sofia - 91 НЕГ „Проф. Константин Гълъбов“ - София
Bulgarie - Sofia - Sveti Sedmotchislenitzi School No. 7
Bulgarie - Sofia - Американски колеж - София
Bulgarie - Sofia - Националната природо-математическа гимназия - НПМГ София
Bulgarie - Sofia - НУККЛИИЕК - София
Bulgarie - Sofia - Първа английска езикова гимназия - София
Bulgarie - Sofia - Първо СУ Пенчо Славейков - София
Bulgarie - Sredets - Secondary School "St. st. Cyril and Metodii" - Sredets
Bulgarie - Stambоliyski - Secondary school "Father Paisij" - Stambоliyski
Bulgarie - Stara Zagоra - Secondary School "Ivan Vazov" - Stara Zagоra
Bulgarie - Stara Zagоra - Geo Milev High School of Mathematics and Science - Stara Zagоra
Bulgarie - Stara Zagоra - High School of Construction and Woodworking " Eng. Nedyo Ranchev" - Stara Zagоra
Bulgarie - Stara Zagоra - Highschool of Civil Engineering,Architecture and Geodesy "Lubor Baier" - Stara Zagоra
Bulgarie - Stara Zagоra - Hristo Smirnenski comprehensive high school - Stara Zagоra
Bulgarie - Stara Zagоra - Knyaz Simeon Tarnovski High school of economics - Stara Zagоra
Bulgarie - Stara Zagоra - Luben Karavelov Aid School - Stara Zagоra
Bulgarie - Stara Zagоra - Romain Rolland Foreign Language School - Stara Zagоra
Bulgarie - Stara Zagоra - Secondary School "Priest Mincho Kanchev" - Stara Zagоra
Bulgarie - Stara Zagоra - SOU "Zheleznik" - Stara Zagоra
Bulgarie - Stara Zagоra - The Fifth Primary school "Mityo Stanev" - Stara Zagоra
Bulgarie - Stara Zagоra - Vocational High School of Electronics "John Atanasov" - Stara Zagоra
Bulgarie - Stara Zagоra - Vocational school for catering "R. Kniaginia" - Stara Zagоra
Bulgarie - Stara Zagоra - Vocational School of Veterinary Medicine "Ivan P.Pavlov" - Stara Zagоra
Bulgarie - Stara Zagоra - XIII Secondary School "St.Paisii Hilendarski" - Stara Zagоra
Bulgarie - Stara Zagоra - Xith Primary School Stefan Karadzha - Stara Zagоra
Bulgarie - Startsevо - St. Knyaz Boris I Secondary Comprehensive School - Startsevо
Bulgarie - Stefan Karadzha - Osnovno uchilishte "Otets Paisii" - Stefan Karadzha
Bulgarie - Stefanоvо - Primary school "Peyo Kracholov Yavorov" - Stefanоvо
Bulgarie - Stevrek - Nikola Yonkov Vaptsarov Primary School - Stevrek
Bulgarie - Straldzha - Secondary school 'P. K. Yavorov' - Straldzha
Bulgarie - Straldzha - Secondary School “P. K. Yavorov”
Bulgarie - Strazhitsa - General Secondary School Angel Karaliychev - Strazhitsa
Bulgarie - Streltsi - Primary School "St. St. Cyril and Methodius " - Streltsi
Bulgarie - Stоyan Mihaylоvski - Primary School "St. Kliment Ohridski " - Stоyan Mihaylоvski
Bulgarie - Stоzher - Primary School "Hristo Botev" - Stоzher
Bulgarie - Sveti vlas - OU Sv.Sv.Kiril I Metodii - Sveti vlas
Bulgarie - Svetоvrachene - 177Osnovno uchilishte "Sv. Sv. Kiril i Metodiy' - Svetоvrachene
Bulgarie - Svilengrad - First Elementary School "Ivan Vazov" - Svilengrad
Bulgarie - Svilengrad - Primary School "Hristo Popmarkov" - Svilengrad
Bulgarie - Svishtov - High State School of Economics “Dimitar Hadjivasilev” (HSSE)
Bulgarie - Svishtov - СУ Николай Катранов - Свищов
Bulgarie - Svishtov - СУ Цветан Радославов - Свищов
Bulgarie - Svishtоv - PG"Prof.Dr. Asen Zlatarov" - Svishtоv
Bulgarie - Svishtоv - SOU "Nikolay Katranov" - Svishtоv
Bulgarie - Svishtоv - Vocational School of Light Industry and Construction - Svishtоv
Bulgarie - Svоge - Velizar Peev Vocational High School - Svоge
Bulgarie - Sоfiya - 102 primary school "Panaiot Volov" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 104 primary school - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 108 Secondary school "Nikola Belovejdov" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 109 Primary school "Hristo Smirnenski - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 119 SOU Akademik Mihail Arnaudov - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 12 High School "Tsar Ivan Asen II" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 122nd Primary school "Nikolai Liliev' - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 126 primary school "Petko Yurdanov Todorov" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 130 Secondary school "Stefan Karadja" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 131 School Kliment Arkadievich Timiryazev - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 132.COMPREHENSIVE SCHOOL ,,VANYA VOYNOVA" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 133rd A. S. Pushkin Secondary School - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 134 Dimcho Debelyanov Primary and Secondary School - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 135 School "Jan Amos Comenius" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 136 Primary school "Luben Karavelov - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 137th High School "Angel Kanchev" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 138 Secondary Comprehensive School 'Prof. Vassil Zlatarski' - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 140 "Ivan Bogorov" School - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 141 Primary school "Narodni buditeli" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 144 Secondary School Narodni buditeli - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 149 Secondary School "Ivan Hadjiiski" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 15 HIGH SCHOOL "Adam Mitzkevich" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 150 Primary School "Tsar Simeon Parvi" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 153 Sports School "NEOFIT RILSKI" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 157TH Foreign Language School "Cesar Vallejo" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 163 Chernorizets Hrabar Primary School - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 164 Instituto Biling?e de Bachillerato "Miguel de Cervantes" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 17th Secondary School Damyan Gruev" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 18th William Gladstone School - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 21 Secondary school " Hristo Botev " - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 25th Primary School " Dr. Petar Beron" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 29 SOU "Kuzman Shapkarev" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 2nd Secondary School "Academic Emilian Stanev" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 30 SOU "Bratya Miladinovi" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 31st Secondary School for Foreign Languages and Management "Ivan Vazov" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 32 Secondary language school ''St. Kliment Ohridski'' - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 33 St. Petersburg Secondary school - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 33rd LHS "Sveta Sofia" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 34 School 'Stoyu Shishkov' - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 35 Secondary school "Dobri Voynikov" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 36 Secondary Scholl "Maxim Gorky" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 39 SOU "Petar Dinekov" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 40 School "Louis Pasteur" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 41st Primary school "St. Patriarch Evtimii" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 42 Primary School HADJI DIMITAR - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 48 "Josef Kovachev" Primary School - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 50th grade school Vassil Levski - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 51 Secondary School "Elisaveta Bagryana" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 54 SOU " St Ivan Rilski" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 55 SOU (General Secondary School) 'Petko Karavelov' - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 56.SOU "Prof. Konstantin Irechek" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 6 OU"Graf Ignatiev" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 63rd Primary school "Hristo Botev" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 64 SECONDARY SCHOOL"Car Simeon Veliki" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 68 SOU " Akademik Nikola Obreshkov" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 69 "Dimitar Marinov" Secondary School - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 73rd Secondary Foreign Language School - Vladislav Gramatik - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 74 Secondary school "Gotze Delchev" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 76. William Saroyan Primary School - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 79 Indira Gandhi High School - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 7th Secondary Comprehensive School "Sveti Sedmochislenitsi" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 81ST SECONDARY SCHOOL "VICTOR HUGO" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 83 OU "Elin Pelin" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 85 Secondary school "Otets Paisiy" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 88 th Secondary school "Dimitar Popnikolov" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 90th High School "General Hose de San Martin" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 95 SOU "Prof. Ivan Shishmanov" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 96 Secondary School Lev Nikolayevich Tolstoy - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - 97 Secondary School 'Brothers Miladinovi' - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - Benito Juares 49.Secondary School - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - Lyc?e 9 " Alphonse de Lamartine " - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - National comprehensive school "Sofia" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - National High School in Finance and Business (NHSFB) - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - National Trade and Banking High School - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - National Vocational High School of Precision Engineering and Optics (NVHSPEO) 'M. V, Lomonosov' - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - Pencho Slaveikov Comprehensive School №1 - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - PGME "N.I.Vapcarov" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - Professional High School of Telecommunications - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - PROFESSIONAL SCHOOL OF ELECTRICAL AND AUTOMATION - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - Professional School of textile and fur products - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - Secondary Vocational School of Hairdressing and Cosmetics "Princess Evdokia", Sofia - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - Sofia Secondary School in Bread-making and Confectionery Technology - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - Sofia Vocational High School of Electronics "John Atanasov" /VHSE/ - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - Sofia Vocational High School of Tourism - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - St. Methodius profiled school for foreign languages - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - Vocational High School of Clothing and Design "Princess Maria Luisa" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - Vocational School of Audio, Video and Telecommunications "A.S.Popov" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - Vocational school of transport " Makgahan" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfiya - Vocational School of Transport and Energetics "Henry Ford" - Sоfiya
Bulgarie - Sоfrоnievо - Primary school Otets Paisiy - Sоfrоnievо
Bulgarie - Sоkоlоvо - PRIMARY SCHOOL "HRISTO BOTEV" - Sоkоlоvо
Bulgarie - Sоpоt - Ivan Vazov Secondary School - Sоpоt
Bulgarie - Sоpоt - Professional High School "General Vladimir Zaimov " - Sоpоt
Bulgarie - Targоvishte - Aleko Konstantinov Vocational High School of Tourism and Foodservice - Targоvishte
Bulgarie - Targоvishte - First Secondary School "Sveti Sedmochislenitsi" - Targоvishte
Bulgarie - Targоvishte - Hristo Botev First Primary School - Targоvishte
Bulgarie - Targоvishte - Mitropolit Andrey Foreign Language School - Targоvishte
Bulgarie - Targоvishte - P.R.Slaveykov 3rd Junior High School - Targоvishte
Bulgarie - Targоvishte - Vocational School of Electrical Engineering and Construction - Targоvishte
Bulgarie - Targоvishte - ІV OU "IVAN VAZOV" TARGOVISHTE - Targоvishte
Bulgarie - Tarnene - St.St. Cyril and Methodius primary school - Tarnene
Bulgarie - Telerig - Primary School "Vasil Levski" - Telerig
Bulgarie - Teteven - Georgy Benkovski Comprehensive School - Teteven
Bulgarie - Ticha - Hristo Botev Primary School - Ticha
Bulgarie - Tihоmir - Vasil Levski Primary School - Tihоmir
Bulgarie - Tishevitsa - OU "Sveti Kliment Ohridski" - Tishevitsa
Bulgarie - Trastenik - School "Evlogy Georgiev" - Trastenik
Bulgarie - Trastikоvо - Primary school"St.St.Cyril and Methodius" - Trastikоvо
Bulgarie - Troyan - ОУ "ИВАН ХАДЖИЙСКИ" - Троян
Bulgarie - Tryavna - High Secondary School "Petko Rachev Slaveykov" - Tryavna
Bulgarie - Tryavna - Primary school "Prof. P.N.Raikov" - Tryavna
Bulgarie - Trоyan - School "St. Kliment Ohridski" - Trоyan
Bulgarie - Trоyan - Vasil Levski Secondary School - Trоyan
Bulgarie - Trоyan - Vocational School in Mechanics and Electrical Engineering - Trоyan
Bulgarie - Tsarkvitsa - 'Hristo Botev'' Primary School - Tsarkvitsa
Bulgarie - Tutrakan - HristoBotev Secondary School - Tutrakan
Bulgarie - Tutrakan - Secondary school "Jordan Jovkov" - Tutrakan
Bulgarie - Tvarditsa - Primary School "Hristo Botev" - Tvarditsa
Bulgarie - Tоpоlchane - Elementary School "St. Paisiy Hilendarski" - Tоpоlchane
Bulgarie - Tоpоlitsa - PRIMARY SCHOOL "SVETLINA" - Tоpоlitsa
Bulgarie - Tоpоlоvgrad - High school "d-r Petar Beron" - Tоpоlоvgrad
Bulgarie - Tоpоlоvо - Otec Paisii Primary School - Tоpоlоvо
Bulgarie - Uzundzhоvо - Primary School "Liyuben Karavelov" - Uzundzhоvо
Bulgarie - Vaglen - Primary school "Hristo Smirnenski" - Vaglen
Bulgarie - Vakarel - Primary School Hristo Smirnenski - Vakarel
Bulgarie - Valchi dol - СУ„Васил Левски“ - Вълчи дол
Bulgarie - Valchitran - Primary school "Nikola Yonkov Vaptsarov" - Valchitran
Bulgarie - Varbina - St.St. Kiril and Metodii Secondary School - Varbina
Bulgarie - Varbitsa - Primary School "Otetz Paisij" with hostel - Varbitsa
Bulgarie - Varbitsa - St. Paisii Hilendarski Secondary school - Varbitsa
Bulgarie - Varna - 'Chernorizets Hrabar'' Primary School - Varna
Bulgarie - Varna - First Language School - Varna
Bulgarie - Varna - Georgi Sava Rakovski Primary School - Varna
Bulgarie - Varna - High school "Dimcho Debelyanov" - Varna
Bulgarie - Varna - High School of Mathematics "Dr Petar Beron" - Varna
Bulgarie - Varna - Hristo Botev Secondary School - Varna
Bulgarie - Varna - I Primary School - Varna
Bulgarie - Varna - II SOU "Neofit Bozveli" - Varna
Bulgarie - Varna - III Secondary School "Angel Kanchev" - Varna
Bulgarie - Varna - IVth Language High School - Varna
Bulgarie - Varna - National High School of Humanities and Arts "Konstantin Preslavski" - Varna
Bulgarie - Varna - Osnovno uchilishte " Sveti Patriarh Evtimii" - Varna
Bulgarie - Varna - Panayot Volov Primary school - Varna
Bulgarie - Varna - Petko Rachev Slaveykov school - Varna
Bulgarie - Varna - Peyo Yavorov Secondary School - Varna
Bulgarie - Varna - Primary school "Ivan Vazov" - Varna
Bulgarie - Varna - Primary School "Konstantin Arabadzhiev" - Varna
Bulgarie - Varna - Primary School “Vasil Aprilov”
Bulgarie - Varna - Professional High School of Electrotechnics - Varna
Bulgarie - Varna - Saint Kliment Ohridski High School - Varna
Bulgarie - Varna - Secondary Comprehensive School "Vasil Drumev" - Varna
Bulgarie - Varna - Secondary school "Anton Strashimirov" - Varna
Bulgarie - Varna - Secondary school "Elin Pelin" - Varna
Bulgarie - Varna - Secondary School "Stefan Karadja" - Varna
Bulgarie - Varna - Sports School "Georgi Benkovski" - Varna
Bulgarie - Varna - St. Cyril and St Methodius primary school - Varna
Bulgarie - Varna - The High School of Mathematics "D-r Petar Beron" - Varna
Bulgarie - Varna - Third High school of Natural Sciences "Academician M. Popov" - Varna
Bulgarie - Varna - Tsar Simeon I Elementary School - Varna
Bulgarie - Varna - Varnenska morska gimnazia "Sv. Nikolai Chudotvorec" - Varna
Bulgarie - Varna - Vasil Levski Primary School - Varna
Bulgarie - Varna - VII Secondary General School "Nayden Gerov" - Varna
Bulgarie - Varna - Vocational High School of Economics "Dr. Ivan Bogorov" - Varna
Bulgarie - Varna - Vocational school of construction, architecture and geodesy "Vasil Levski" - Varna
Bulgarie - Varna - Vtoro OU "Nikola Yonkov Vaptsarov" - Varna
Bulgarie - Varna - Yoan Ekzarh Foreign Language High School - Varna
Bulgarie - Varna - Zahari Stoyanov Primary School - Varna
Bulgarie - Varshets - Ivan Vazov High School - Varshets
Bulgarie - Varshetz - High school" Ivan Vazov"
Bulgarie - Varvara - Primary school "Nikola Vaptsarov" - Varvara
Bulgarie - Varvara - Primary school "Nikola Vaptsarov" - Varvara
Bulgarie - Veliki Preslav - OU "St.. St.. Kiril and Methodius" - Veliki Preslav
Bulgarie - Veliko Tarnovo - Старопрестолна ПГ по икономика – Велико Търново
Bulgarie - Velikо Tarnоvо - Dimitar Blagoev Primary School - Velikо Tarnоvо
Bulgarie - Velikо Tarnоvо - Emiliyan Stanev Secondary School - Velikо Tarnоvо
Bulgarie - Velikо Tarnоvо - Old Capital High School of Economics - Velikо Tarnоvо
Bulgarie - Velikо Tarnоvо - Petko Rachev Slaveykov Middle School - Velikо Tarnоvо
Bulgarie - Velikо Tarnоvо - Sport School - Velikо Tarnоvо
Bulgarie - Velikо Tarnоvо - Vasil Drumev High School of Mathematics and Natural Sciences - Velikо Tarnоvо
Bulgarie - Velikо Tarnоvо - Vela Blagoeva Secondary School - Velikо Tarnоvо
Bulgarie - Velikо Tarnоvо - Vladimir Komarov Secondary School - Velikо Tarnоvо
Bulgarie - Velikо Tarnоvо - Vocational High School of Building, Architecture and Geodesy "Angel Popov" - Velikо Tarnоvо
Bulgarie - Velikо Tarnоvо - Vocational High School of Electronics "Alexander Stepanovich Popov" - Velikо Tarnоvо
Bulgarie - Velikо Tarnоvо - Vocational school of fashion design - Velikо Tarnоvо
Bulgarie - Velingrad - Georgi Benkovski Primary School - Velingrad
Bulgarie - Velingrad - Hristo Botev Upper-Primary School - Velingrad
Bulgarie - Velingrad - Neofit RilskiSecondary Shool - Velingrad
Bulgarie - Velingrad - СУ "Васил Левски" - Велинград
Bulgarie - Veselinоvо - Elementary School "St. St. Kiril and Metodiy" - Veselinоvо
Bulgarie - Vetren - Primary school 'Sv.sv. Cyril i Metodii' - Vetren
Bulgarie - Vetоvо - SOU "Vasil Levski" with PP - Vetоvо
Bulgarie - Vidin - Maths and Science Secondary School "Exarch Antim I" - Vidin
Bulgarie - Vidin - Otec Paisiy Primary School - Vidin
Bulgarie - Vidin - Petko Rachov Slaveykov Secondary School - Vidin
Bulgarie - Vidin - Primary school "Episkop Sofroniy Vratchanski" - Vidin
Bulgarie - Vidin - Sredno obshtoobrazovatelno uchilishte "Lyuben Karavelov" - Vidin
Bulgarie - Vidin - Sveti Kliment Ohridski Primary School - Vidin
Bulgarie - Vidin - Tsar Simeon Veliki Secondary school - Vidin
Bulgarie - Vidin - Vocation School "Prof. d-r Asen Zlatarov" - Vidin
Bulgarie - Vidin - VOCATIONAL SCHOOL OF TOURISM "MIHALAKI GEORGIEV" - Vidin
Bulgarie - Vidin - ОУ "Свети Климент Охридски" – Видин
Bulgarie - Vinоgrad - Primary school 'Sveti Kliment Ohridski' - Vinоgrad
Bulgarie - Vratsa - High School of Mathematics and Natural Sciences " Acad. Ivan Tsenov " - Vratsa
Bulgarie - Vratsa - Hristo Botev secondary school - Vratsa
Bulgarie - Vratsa - Joan Ekzarh Language School - Vratsa
Bulgarie - Vratsa - Kozma Trichkov Secondary school - Vratsa
Bulgarie - Vratsa - Primary school "Ivan Vazov" - Vratsa
Bulgarie - Vratsa - Primary School "Ivancho Mladenov" - Vratsa
Bulgarie - Vratsa - Secondary School "Kozma Trichkov"
Bulgarie - Vratsa - SOU "OtetsPaisii" - Vratsa
Bulgarie - Vratsa - St. Kliment Ohridski Sports school - Vratsa
Bulgarie - Vratsa - St. Sofronii Vrachanski Primary School - Vratsa
Bulgarie - Vratsa - Vasil Kunchov Secondary School - Vratsa
Bulgarie - Vratsa - Vocational School of Trade and Catering - Vratsa
Bulgarie - Vоdоley - Hristo Smirnensky Primary school - Vоdоley
Bulgarie - Vоynika - Elementary school "Hristo Botev" - Vоynika
Bulgarie - Yablanоvо - Elementary School "Nicola Yonkov Vaptsarov" - Yablanоvо
Bulgarie - Yagоda - Hristo Botev Primary School - Yagоda
Bulgarie - Yakоruda - Secondary school "Sv.sv. Kiril and Metodii" - Yakоruda
Bulgarie - Yambol - ПМГ "Атанас Радев" - Ямбол
Bulgarie - Yambol - СУ„Св. Климент Охридски” - Ямбол
Bulgarie - Yambоl - GPCHE "Vasil Karagyozov" - Yambоl
Bulgarie - Yambоl - Primary School "P.R.Slavejkov" - Yambоl
Bulgarie - Yambоl - Professional High School of Lifting, Construction and Transport Technics "N. J. Vaptsarov" - Yambоl
Bulgarie - Yambоl - Vasil LevskiHigh School - Yambоl
Bulgarie - Yambоl - VOCATIONAL SCHOOL OF LIGHT INDUSTRY, ECOLOGY AND CHEMICAL TECHNOLOGY - Yambоl
Bulgarie - Yambоl - Vocational Technical School "Ivan Rainov" - Yambоl
Bulgarie - Yasen - School "St. Cyril and Methodius " - Yasen
Bulgarie - Yurukоvо - Primary school ,,Vasil Levski" - Yurukоvо
Bulgarie - Zaraevо - St.Cyril and St. Methodius School - Zaraevо
Bulgarie - Zavet - High School "St. St. Cyril and Metodious" - Zavet
Bulgarie - Zavet - School of Agriculture "Clement Arkadievich Timiryazev" - Zavet
Bulgarie - Zavоy - Primary school "st. Kliment Ohridski" - Zavоy
Bulgarie - Zaychar - Primary school "Nikola Yonkov Vaptsarov" - Zaychar
Bulgarie - Zemen - SOU "Sv. Sv. Kiril I Metodii" - Zemen
Bulgarie - Zhalti Bryag - Primary School "St. Cyril and Methodius " - Zhalti Bryag
Bulgarie - Zhelyu vоyvоda - Primary school "Petar Beron" - Zhelyu vоyvоda
Bulgarie - Zhitnitsa - Primary School "Stefan Karadza" - Zhitnitsa
Bulgarie - Zlati vоyvоda - Elementary School "Bratia Miladinovi" - Zlati vоyvоda
Bulgarie - Zlatitsa - St. Paisii Hilendarski High School - Zlatitsa
Bulgarie - Zlatna Panega - Secondary school " Luben Karavelov" - Zlatna Panega
Bulgarie - Zlatograd - СУ " Антим I " - Златоград
Bulgarie - Zverinо - Secondary School "St. Kliment Ohridski" - Zverinо
Bulgarie - Ботевград - Профилирана Природо-математическа гимназия "Акад. проф. д-р Асен Златаров"
Bulgarie - Велики Преслав - "Sv. Sv. Kiril and Metodiy" Primary school
Bulgarie - Дулово - Средно училище "Васил Левски" - Дулово
Bulgarie - Ловеч - ОУ "Професор Димитър Димов" - Ловеч
Bulgarie - оpaka - Secondary school "Vasil Levski" - Opaka
Bulgarie - оpan - Primary School Hristo Botev - оpan
Bulgarie - оryahоvо - Hristo Botev Secondary School - оryahоvо
Bulgarie - Плевен - ПГПЧЕ - Плевен
Bulgarie - Русе - Професионална гимназия по строителство, архитектура и геодезия "Пеньо Пенев" - РУСЕ
Bulgarie - с.Едрево, общ.Николаево, обл.Стара Загора - Начално училище "Васил Левски" - с.Едрево, обл.Стара Загора
Bulgarie - Самоков - ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" – Самоков
Bulgarie - Севлиево - СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО
Bulgarie - София - 144 СОУ „Народни будители“ - София
Bulgarie - София - 199 ОУ “Свети Апостол Йоан Богослов” - София
Bulgarie - Стара Загора - ОУ "Кирил Христов" - Стара Загора
Bulgarie - Стара Загора - ПМГ Гео Милев - Стара Загора
Bulgarie - Троян - СУ "Васил Левски" - Троян
Bulgarie - Шумен - ПЕГ "Н.Й.Вапцаров" - Шумен
Chili - Alberto Perez
Chili - OSORNO - INSTITUTO COMERCIAL OSORNO
Chili - Santiago - Liceo Carmela Carvajal de Prat
Chine - WUHAN - WUHAN NO.14 HIGH SCHOOL, NO.117 TANHUALIN WUCHANG ,WUHAN,HUBEI ,CHINA
Colombie - Atahualpa
Colombie - Colegio Agustín Fernández
Colombie - Colegio Ciudad De Villaucencio
Colombie - Colegio Colsubsidio Nueva Roma Ied
Colombie - Colegio Cundinamarca I.E.D.
Colombie - Colegio Distrital Cundinamarca
Colombie - Colegio Distrital Liceo Nacional Antonia Santos
Colombie - Colegio Filarmónico Simón Bolívar Ied
Colombie - Colegio Ied Bicentenario Tesoro De La Cumbre
Colombie - Colegio La Chucua I.E.D.
Colombie - Colegio La Despensa
Colombie - Colegio La Merced Ied J.T
Colombie - Colegio Manuelita Saenz
Colombie - Colegio Pablo Neruda I.E.D.
Colombie - Colegio Roberto F. Kennedy
Colombie - Colegio Rodrigo Lara Bonilla
Colombie - Colegio Salesiano De Leon Xiii
Colombie - Colegio Tesoro De La Cumbre
Colombie - Colegio Tesoro De La Cumbre Ied
Colombie - Dirección Ciencias, Tecnologías Y Medios Educativos - Sed
Colombie - Escuela Agrolibertaria
Colombie - Escuela Nacional De Comercio
Colombie - Fernando Mazuera Villegas
Colombie - I.E. General Santander
Colombie - I.E.D Bosco Ii
Colombie - I.E.D. Brasilia Usme
Colombie - I.E.D. San Agustin
Colombie - Ied Cundinamarca
Colombie - IED Nuevo San Andres De Los Altos
Colombie - Ied Rural El Destino
Colombie - Inem "FRANCISCO De Paula Santander"
Colombie - Institucion Educativa Distrital Arborizadora Baja.
Colombie - Isabel Ii - Localidad De Kennedy
Colombie - Liceo Ecológico Del Norte
Colombie - Liceo Femenino Mercedes Nariño
Colombie - Oakland Colegio Campestre
Colombie - Pequeños Y Curiosos
Colombie - Planetario De Bogotá
Colombie - Puerta La Llano
Colombie - Quiroga Alianza I.E.D.
Colombie - República Del Ecuador
Colombie - Rodrigo Lara Bonilla
Colombie - San Agustín
Colombie - Tesoro De La Cumbre
Colombie - IBAGUÉ - TOLIMA - LICEO INFANTIL GRANDES IDEAS
Colombie - Medellin - Astromae - Parque Explora
Colombie - Medellin - Astromae - Parque Explora
Colombie - Medellín - La Cruz del Porvenir
Colombie - Quibdó - Shaula, Grupo de Estudio y Divulgación de BioAstronomía
Colombie - Sogamoso - Institución Educativa Colegio Sugamuxi
Croatie - Ekonomska i birotehnička škola
Croatie - Ekonomska i upravna škola Osijek
Croatie - Ekonomska, trgovačka i ugostiteljska škola
Croatie - Elektrotehnička i prometna škola Osijek
Croatie - Elementary school Bilje
Croatie - Geodetska tehnička škola (Zagreb)
Croatie - Gimnazija A.G. Matoša
Croatie - Gimnazija Andrije Mohorovičića Rijeka
Croatie - Gimnazija Dubrovnik
Croatie - Gimnazija Matije Antuna Reljkovića Vinkovci
Croatie - Gimnazija Pula
Croatie - Gimnazija Sesvete
Croatie - Gimnazija Velika Gorica
Croatie - Grammar school Josipa Slavenskog Čakovec
Croatie - High school Antun Matijašević Karamaneo Vis
Croatie - High school Brač
Croatie - High school Jelkovac
Croatie - High school Novska
Croatie - High school Oroslavlje
Croatie - Hotelijersko Turistička škola u Zagrebu
Croatie - I PS Bjelovar
Croatie - I PS Čakovec
Croatie - I.gimnazija Osijek
Croatie - II. osnovna škola Bjelovar
Croatie - II. osnovna škola Bjelovar
Croatie - III. gimnazija Zagreb
Croatie - III. gimnazija, Zagreb
Croatie - III. OŠ VARAŽDIN
Croatie - III. PS Čakovec
Croatie - Industrijsko obrtnička škola Slavonski Brod
Croatie - Ivana Brlić -Mažuranić Primary School
Croatie - Medical and chemical high school Šibenik
Croatie - Medicinska škola Ante Kuzmanića
Croatie - Obrtna tehnička škola Split
Croatie - OŠ "Viktor Car Emin"
Croatie - OŠ Ante Starčevića Lepoglava
Croatie - OŠ Antuna Mihanovića
Croatie - OŠ Antuna Mihanovića, Klanjec
Croatie - OŠ August Šenoe
Croatie - OŠ Bartula Kašića Zadar
Croatie - OŠ Braće Radića
Croatie - OŠ Čazma
Croatie - OŠ dr. Franje Tuđmana Lički Osik
Croatie - OŠ dr. Franjo Tuđman Šarengrad
Croatie - OŠ dr. Vinka Žganca, Zagreb
Croatie - OŠ Draganići
Croatie - OŠ Dragutina Domjanića Zagreb
Croatie - OŠ Eugena Kumičića (Slatina)
Croatie - OŠ Eugena Kumičića (Velika Gorica)
Croatie - OŠ Franje Krežme
Croatie - OŠ Gornje Vrapče
Croatie - OŠ Gradec
Croatie - OŠ Lipik
Croatie - OŠ Lovinac
Croatie - OŠ Mače
Croatie - OŠ Majstora Radovana, Trogir
Croatie - OŠ Marina Držića
Croatie - OŠ Mladost Osijek
Croatie - OŠ Nikole Andrića Vukovar
Croatie - OŠ Nikole Tesle Zagreb
Croatie - OS Odra
Croatie - OŠ Ostrog, Kaštel Lukšić
Croatie - OS Petra Kresimir 4.,Sibenik
Croatie - OŠ Petra Zrinskog
Croatie - OŠ Podmurvice
Croatie - OŠ Ravne njive Split
Croatie - OŠ S.S.Kranjčevića
Croatie - OŠ Stjepana Radića Brestovec Orehovički
Croatie - OŠ Trnovitica
Croatie - OŠ Trstenik Split
Croatie - OŠ Veliko Trgovišće
Croatie - OŠ Vidikovac
Croatie - OŠ Vijenac
Croatie - OŠ Vjenceslava Novaka
Croatie - OŠ Vladimira Nazora (ZG)
Croatie - OŠ Vrbani
Croatie - OS"Dr.Stjepan Ilijašević"
Croatie - Osnovna škola "Matija Antun Relković" Davor
Croatie - Osnovna škola "Tin Ujević" Osijek
Croatie - Osnovna škola Podmurvice, Rijeka
Croatie - Osnovna škola Popovača
Croatie - Osnovna skola Stjepana Radica, Brestovec Orehovicki
Croatie - Osnovna škola Tin Ujević Osijek
Croatie - Primary school Vežica
Croatie - Primary school Vladimira Nazora
Croatie - Privatna gimnazija i ekonomsko informatička škola Futura
Croatie - Prva gimnazija Varaždin
Croatie - Prva Riječka Hrvatska Gimnazija
Croatie - Prva srednja informatička škola s pravom javnosti
Croatie - Prva srednja škola Beli Manastir
Croatie - PS "Dr. Franjo Tuđman" Beli Manastir
Croatie - PS Belica
Croatie - PS Bilje
Croatie - PS dr. Jure Turića
Croatie - PS Grabrik
Croatie - PS Horvati Zagreb
Croatie - PS Hugo Badalić
Croatie - PS Ivana Gorana Kovačića Sveti Juraj na Bregu
Croatie - PS Jurja Dobrile Rovinj
Croatie - PS kneza Branimira
Croatie - PS Lauder-Hugo Kon
Croatie - PS Lučac
Croatie - PS Manuš – Split
Croatie - PS Mertojak
Croatie - PS Mokošica
Croatie - PS Petra Krešimira 4
Croatie - PS Popovača
Croatie - PS Prečko
Croatie - PS Ravne Njive
Croatie - PS Sesvetska Sopnica
Croatie - PS Siniše Glavaševića, Vukovar
Croatie - PS Špansko Oranice
Croatie - PS Sračinec
Croatie - PS Strožanac
Croatie - PS Trnsko
Croatie - PS Veli Vrh Pula
Croatie - PS Viktora Kovačića Hum na Sutli
Croatie - PS Viktorovac Sisak
Croatie - PS Vladimira Nazora Križevci
Croatie - PS Zrinskih (Nuštar)
Croatie - PS ˝Milan Brozović˝
Croatie - Secondary school Bedekovcia
Croatie - Srednja škola Bedekovčina
Croatie - Srednja škola Bol
Croatie - Srednja škola Hrvatski kralj Zvonimir Krk
Croatie - Srednja škola Novska
Croatie - Technical school Županja
Croatie - Tehnička škola Daruvar
Croatie - Tehnička škola Ruđera Boškovića Vinkovci
Croatie - Tehnička škola Šibenik
Croatie - Tehnička škola za strojarstvo i mehatroniku (Split)
Croatie - Veli Vrh Primary school
Croatie - Zdravstvena škola Split
Croatie - Željeznička tehnička škola - Moravice
Croatie - Sveti Juraj na Bregu - OŠ Ivana Gorana Kovačića Sveti Juraj na Bregu
Croatie - Velika Trnovitica - OŠ Velika Trnovitica
Croatie - 21230, Sinj - Technical and industrial secondary school Ruđera Boškovića
Croatie - 21240 Trilj - Osnovna škola Trilj Croatia
Croatie - 21240, Trilj - Osnovna škola Trilj
Croatie - Babina Greda - OŠ Mijat Stojanović
Croatie - Bakar - Pomorska škola Bakar
Croatie - Barilović - OŠ Barilović
Croatie - Bedekovčina - OŠ Bedekovčina
Croatie - Bedenica - OŠ Bedenica
Croatie - Bednja - OŠ Franje Serta Bednja
Croatie - Belec - OŠ Belec
Croatie - Beli Manasti - Dr. F. Tuđmana Beli Manastir, primary school
Croatie - Beli Manastir - Druga SŠ Beli Manastir
Croatie - Beli Manastir - Gimnazija Beli Manastir
Croatie - Beli Manastir - O.Š.Dr.F.Tuđmana
Croatie - Beli Manastir - OŠ "Dr. Franjo Tuđman"
Croatie - Beli Manastir - Prva srednja škola
Croatie - Bibinje - OŠ Stjepana Radića Bibinje
Croatie - Bjelovar - Gimnazija Bjelovar
Croatie - Bjelovar - I. osnovna škola Bjelovar
Croatie - Bjelovar - II. PS Bjelovar - II Primary School Bjelovar
Croatie - Bjelovar - III. OŠ Bjelovar
Croatie - Bjelovar - Komercijalna i trgovačka škola, BJ
Croatie - Blato - OŠ Blato
Croatie - Bošnjaci - OŠ fra B. T. Leakovića Bošnjaci
Croatie - Brestovec Orehovički - OŠ Stjepana Radića
Croatie - Breznički Hum - OŠ Breznički Hum
Croatie - Bribir - OŠ dr. Josipa Pančića Bribir
Croatie - Brodarica - Osnovna škola Brodarica
Croatie - Budinšćina - OŠ Vladimir Nazor Budinšćina
Croatie - Buje - Gospodarska škola Istituto professionale Buje
Croatie - Buje - TSŠ - SMSI Leonardo da Vinci
Croatie - Čabar - OŠ Petar Zrinski Čabar
Croatie - Čabar - Srednja škola "Vladimir Nazor" Čabar
Croatie - Čakovec - Ekonomska i trgovačka škola Čakovec
Croatie - Čakovec - Graditeljska škola Čakovec
Croatie - Čakovec - II. OŠ Čakovec
Croatie - Čakovec - OŠ Strahoninec
Croatie - Čakovec - škola Čakovec
Croatie - Čakovec - Srednja škola Čakovec
Croatie - Čakovec - Tehnička škola Čakovec
Croatie - Čavle - OŠ Čavle
Croatie - Čazma - Srednja škola Čazma
Croatie - Čeminac - OŠ Čeminac
Croatie - Čepin - PS Vladimir Nazor Čepin
Croatie - Cetingrad - OŠ Cetingrad
Croatie - Crikvenica - OŠ Vladimir Nazor Crikvenica
Croatie - Daruvar - Češka OŠ Jana Amosa Komenskog
Croatie - Daruvar - Ekonomska i turistička škola Daruvar
Croatie - Daruvar - OŠ Vladimir Nazor Daruvar
Croatie - Daruvar - Technical school Daruvar
Croatie - Delnice - SŠ Delnice
Croatie - Desinić - OŠ Đure Prejca Desinić
Croatie - Donja Dubrava - OŠ DONJA DUBRAVA
Croatie - Donja Pušća - OŠ PUšća
Croatie - Donji Kraljevec - OŠ Hodošan
Croatie - Donji Martijanec - OŠ Martijanec
Croatie - Dubrava - OŠ Dubrava,PŠ Farkaševac
Croatie - Duga Resa - SŠ Duga Resa
Croatie - Dugo Selo - OŠ Josipa Zorića, Dugo Selo
Croatie - Dugo Selo - OŠ Rugvica
Croatie - Dugo Selo - Srednja škola Dugo Selo
Croatie - Dugopolje - OŠ Dugopolje
Croatie - Ernestinovo - OŠ Ernestinovo
Croatie - Fužine - OŠ Ivanke Trohar
Croatie - Garešnica - OŠ Garešnica
Croatie - Generalski Stol - OŠ Generalski Stol
Croatie - Gorjani - OŠ Gorjani
Croatie - Gornja Stubica - OŠ Matije Gupca
Croatie - Gradina - OŠ Gradina
Croatie - Grohote - OŠ Grohote
Croatie - Grubišno Polje - OŠ Ivana Nepomuka Jemeršića
Croatie - Gunja - Osnovna škola "Antun i Stjepan Radić" Gunja
Croatie - Hrvatska Dubica - OŠ Ivo Kozarčanin
Croatie - Hrvatska Kostajnica - SŠ Ivana Trnskoga Hrvatska Kostajnica
Croatie - Ilok - SŠ Ilok
Croatie - Ilovik- - OŠ Maria Martinolića Mali Lošinj
Croatie - Imotski - Ekonomska škola Imotski
Croatie - Ivanec - OŠ Ivana Kukuljevića Sakcinskog Ivanec
Croatie - Ivanić Grad - OŠ Đure Deželića Ivanić Grad
Croatie - Ivankovo - OŠ August Cesarec Ivankovo
Croatie - Jagodnjak - OŠ Jagodnjak
Croatie - Jakovlje - OŠ Jakovlje
Croatie - Jastrebarsko - OŠ "Ljubo Babić"
Croatie - Jastrebarsko - PS "Ljubo Babić"
Croatie - Josipdol - OŠ Josipdol
Croatie - Josipovac - OŠ Josipovac
Croatie - Kalinovac - OŠ Ivan Lacković Croata
Croatie - Kaptol - OŠ Vilima Korajca Kaptol
Croatie - Karlovac - OŠ Banija Karlovac
Croatie - Karlovac - OŠ Mahično
Croatie - Karlovac - OŠ Turanj
Croatie - Karlovac - Osnovna škola Grabrik
Croatie - Karlovac - Tehnička škola Karlovac
Croatie - Kašina - OŠ Vugrovec - Kašina
Croatie - Kastav - Milan Brozović
Croatie - Kaštel Štafilić - Nehaj - SŠ "Braća Radić" Nehaj
Croatie - Klana - OŠ Klana
Croatie - Klanjec - OŠ Antuna Mihanovića Klanjec
Croatie - Knin - OŠ dr. Franje Tuđmana Knin
Croatie - Knin - SŠ Lovre Montija
Croatie - Komletinci - OŠ Vladimir Nazor Komletinci
Croatie - Konjščina - Srednja škola Konjščina
Croatie - Koprivnica - Gimnazija "Fran Galović"
Croatie - Koprivnica - Obrtnička škola Koprivnica
Croatie - Koprivnica - SŠ Koprivnica
Croatie - Kostrena - OŠ Kostrena
Croatie - Krapinske Toplice - OŠ Krapinske Toplice
Croatie - Krašić - OŠ Kardinal Alojzije Stepinac
Croatie - Križevci - Gimnazija Ivana Zakmardija Dijankovečkoga Križevci
Croatie - Križevci - OŠ Ljudevita Modeca Križevci
Croatie - Kutina - OŠ Mate Lovraka Kutina
Croatie - Kutina - OŠ Zvonimira Franka Kutina
Croatie - Kutjevo - OŠ Zdenka Turkovića, Kutjevo
Croatie - Labin - SŠ Mate Blažine Labin
Croatie - Ladimirevci - OŠ Ladimirevci
Croatie - Ladimirevci - OŠ Ladimirevci
Croatie - Lasinja - OŠ Antun Klasinc Lasinja
Croatie - Lepoglava - Osnovna škola Ante Starčevića Lepoglava
Croatie - Lokve - OŠ Rudolfa Strohala Lokve
Croatie - Ludbreg - Osnovna škola Veliki Bukovec
Croatie - Mala Subotica - OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica
Croatie - Mali Lošinj - PS Marija Martinolića
Croatie - Marija Bistrica - OŠ Marija Bistrica
Croatie - Martinska Ves - OŠ Braće Radić, Martinska Ves
Croatie - Maruševec - Osnovna škola "Gustav Krklec" Maruševec
Croatie - Metković - OŠ S. Radića Metković
Croatie - Metković - SŠ Metković
Croatie - Mirkovci - PS Nikole Tesle
Croatie - Našice - OŠ Dore Pejačević Našice
Croatie - Našice - SŠ Izidora Kršnjavoga Našice
Croatie - Nedešćina - OŠ Vitomir Širola Pajo - Nedešćina
Croatie - Negoslavci - OŠ Negoslavci
Croatie - Neorić - Osnovna škola "Neorić-Sutina" Neorić
Croatie - Netretić - OŠ Netretić
Croatie - Nin - OŠ Petar Zoranić Nin
Croatie - Nova Bukovica - PS Vladimira Nazora
Croatie - Nova Gradiška - Gimnazija Nova Gradiška
Croatie - Nova Gradiška - OŠ Ljudevita Gaja Nova Gradiška
Croatie - Nova Kapela - OŠ A. Mihanović, Nova Kapela, Batrina
Croatie - Novi Marof - SŠ Novi Marof
Croatie - Novigrad (Dalmacija) - OŠ Novigrad
Croatie - Novska - OŠ Novska
Croatie - Nuštar - OŠ Zrinskih
Croatie - NUŠTAR - OŠ Zrinskih Nuštar
Croatie - Obrovac - SŠ Obrovac
Croatie - Ogulin - Gimnazija Bernardina Frankopana Ogulin
Croatie - Ogulin - Obrtnička i tehnička škola Ogulin
Croatie - Ogulin - Osnovna škola "Ivane Brlić - Mažuranić"
Croatie - Ogulin - Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić
Croatie - Ogulin - Prva OŠ Ogulin
Croatie - Omiš - PS Josip Pupačić Omiš
Croatie - Omiš - SŠ J. Kaštelan Omiš
Croatie - Opatija - Gimnazija E. Kumičića Opatija
Croatie - Opatija - PS "Rikard Katalinić Jeretov" Opatija
Croatie - Opatija - Ugostiteljska škola Opatija, osnovna škola Srdoči Rijeka
Croatie - Opuzen - OŠ Opuzen
Croatie - Orehovica - OŠ Orehovica
Croatie - Osijek - Ekonomska i upravna škola
Croatie - Osijek - Graditeljsko-geodetska škola Osijek
Croatie - Osijek - II. gimnazija Osijek
Croatie - Osijek - II. gimnazija Osijek
Croatie - Osijek - III. gimnazija Osijek
Croatie - Osijek - Isusovačka klasična gimnazija spj u OS
Croatie - Osijek - Medicinska škola Osijek
Croatie - Osijek - OŠ A. Mihanovića OS
Croatie - Osijek - OŠ D. Cesarić OS
Croatie - Osijek - OŠ Jagode Truhelke, Osijek
Croatie - Osijek - OŠ Ljudevita Gaja OS
Croatie - Osijek - OŠ Retfala Osijek
Croatie - Osijek - Prva privatna srednja škola u Osijeku s pravom javnosti Gaudeamus
Croatie - Osijek - Strojarska tehnička škola Osijek
Croatie - Osijek - Tehnička škola i prirodoslovna gimnazija R. Boškovića
Croatie - Osijek - Trgovačka i komercijalna škola Davor Milas Osijek
Croatie - Otočac - OŠ Zrinskih i Frankopana Otočac
Croatie - Otočac - SŠ Otočac
Croatie - Otrić Seoci - OŠ Otrići Dubrave
Croatie - Petrijanec - OŠ Petrijanec
Croatie - Petrinja - I. OŠ Petrinja
Croatie - Petrinja - OŠ Mate Lovraka Petrinja
Croatie - Plaški - Osnovna škola Plaški
Croatie - Podgora - OŠ don Mihovila Pavlinovića Podgora
Croatie - Poljana - OŠ Grigora Viteza Poljana
Croatie - Požega - Gimnazija Požega
Croatie - Požega - OŠ Antuna Kanižlića Požega
Croatie - Požega - Tehnička škola Požega
Croatie - Pregrada - OŠ Janka Leskovara Pregrada
Croatie - Prigorje Brdovečko - OŠ Ivane Brlić Mažuranić Prigorje Brdovečko
Croatie - Prigorje Brdovečko - OŠ Pavao Belas
Croatie - Pula - Ekonomska škola Pula
Croatie - Pula - Industrijsko obrtnička škola Pula
Croatie - Pula - OŠ Centar Pula
Croatie - Pula - OŠ Vidikpovac
Croatie - Pula - TSŠ - SMSI Dante Alighieri Pula
Croatie - Punitovci - OŠ J. Kozarac, Josipovac Punitovački
Croatie - Rajić - OŠ Rajić
Croatie - Rakov Potok - OŠ Stjepana Bencekovića ZG
Croatie - Ražanac - OŠ J. Barakovića, Ražanac
Croatie - Rijeka - Ekonomska škola Mije Mirkovića Rijeka
Croatie - Rijeka - OŠ "Turnić"
Croatie - Rijeka - OŠ Eugen Kumičić RI
Croatie - RIJEKA - OŠ Fran Franković
Croatie - Rijeka - OŠ Gornja Vežica RI
Croatie - Rijeka - OŠ Ivana Zajca Rijeka
Croatie - Rijeka - OŠ Kozala
Croatie - Rijeka - OŠ Pehlin Rijeka
Croatie - Rijeka - OŠ Scuola elementare "Gelsi" Rijeka
Croatie - Rijeka - OŠ Scuola Elementare San Nicolo
Croatie - Rijeka - Osnovna škola Kozala
Croatie - Rijeka - Primary school Vežica, Rijeka
Croatie - Rijeka - Prirodoslovna i grafička škola Rijeka
Croatie - Rijeka - Prometna škola Rijeka
Croatie - Rijeka - PS "Vežica" Rijeka
Croatie - Rijeka - Rirodoslovna i grafička škola
Croatie - Rijeka - SŠ za elektrotehniku i računalstvo RI
Croatie - Rijeka - Strojarska škola za industrijska i obrtnička zanimanja Rijeka
Croatie - Rijeka - Tehnička škola za strojarstvo i brodogradnju Rijeka
Croatie - Rovinj - OŠ Jurja Dobrile, Rovinj
Croatie - ROVINJ - Talijanska SŠ Media superiore italiana Rovinj
Croatie - Sali - OŠ Petar Lorini Sali
Croatie - Šarengrad - PS "dr. Franjo Tuđman" Šarengrad
Croatie - Šećerana - PS "Šećerana" Šećerana
Croatie - Selnica - OŠ Selnica
Croatie - Senj - OŠ S.S.Kranjčevića Senj
Croatie - Sesvete - OŠ Sesvetska Sela
Croatie - Sesvete - Osnovna škola Ivana Granđe Soblinec
Croatie - Šibenik - OŠ Meterize
Croatie - Sibinj - OŠ Ivan Mažuranić Sibinj
Croatie - Sinj - OŠ Ivana Lovrića Sinj
Croatie - Sisak - OŠ 22. lipnja, Sisak
Croatie - Sisak - Strukovna škola Sisak
Croatie - Sisak-Caprag - Industrijsko-obrtnička škola Sisak
Croatie - Škabrnja - OŠ Vladimira Nazora Škabrnje
Croatie - Slatina - Industrijsko obrtnička škola Slatina
Croatie - Slavonski Brod - Ekonomsko-birotehnička škola Slavonski Brod
Croatie - Slavonski Brod - OS "Bogoslav Šulek" Slavonski Brod
Croatie - Slavonski Brod - OŠ Ivan Goran Kovačić SB
Croatie - Slavonski Brod - OŠ Đuro Pilar Slavonski Brod
Croatie - Solin - Osnovna škola don Lovre Katića
Croatie - SOLIN - OŠ don Lovre Katića
Croatie - Split - 3. GIMNAZIJA SPLIT
Croatie - Split - III.gimnazija Split
Croatie - Split - Komercijalno trgovačka škola ST
Croatie - Split - Obrtna tehnička škola - Split
Croatie - Split - OŠ Brda, Split
Croatie - Split - OŠ Kamen - Šine
Croatie - Split - OŠ Mejaši
Croatie - Split - OŠ Meje Split
Croatie - Split - OŠ Skalice
Croatie - Split - OŠ Split 3
Croatie - Split - SŠ za dizajn, grafiku i održivu gradnju ST
Croatie - Starigrad Paklenica - OŠ Starigrad
Croatie - Staro Petrovo Selo - OŠ Ivan Goran Kovačić Staro Petrovo Selo
Croatie - Stobreč - OŠ Stobreč
Croatie - Stubičke Toplice - OŠ Stubičke Toplice
Croatie - Suhopolje - OŠ Suhopolje
Croatie - Sveta Marija - OŠ Sveta Marija
Croatie - Sveti Filip i Jakov - OŠ Sveti Filip i Jakov
Croatie - Sveti Ivan Zelina - OŠ D. Domjanića, Sveti Ivan Zelina
Croatie - Svetvinčenat - OŠ Svetvinčenat
Croatie - Topusko - SŠ Topusko
Croatie - Tučepi - OŠ Tučepi, Tučepi
Croatie - Tuhelj - Osnovna škola Lijepa Naša Tuhelj
Croatie - Umag - OŠ Marije i Line Umag
Croatie - Valpovo - SŠ Valpovo
Croatie - Varaždin - Druga gimnazija Varaždin
Croatie - Varaždin - Elektrostrojarska škola VŽ
Croatie - Varaždin - Gospodarska škola Varaždin
Croatie - Varaždin - III. osnovna škola Varaždin
Croatie - Varaždin - IV. OŠ Varaždin
Croatie - Varaždin - Katolička OŠ Svete Uršule
Croatie - Varaždin - Srednja strukovna škola VŽ
Croatie - Varaždin - VI OŠ Varaždin
Croatie - Varaždinske Toplice - OŠ Antuna i Ivana Kukuljevića, Varaždinske Toplice
Croatie - Vela Luka - SŠ Vela Luka
Croatie - Velika - OŠ Vladimir Nazor Trenkovo
Croatie - Velika Ludina - OŠ Ludina, Velika Ludina
Croatie - Velika Mlaka - OŠ Velika Mlaka
Croatie - Vijenak - Osnovna škola Vijenac
Croatie - Vinkovci - Ekonomska i trgovačka škola Ivana Domca Vinkovci
Croatie - Vinkovci - OŠ A. G. Matoš Vinkovci
Croatie - Vinkovci - OŠ B. Kašića Vinkovci
Croatie - Vinkovci - OŠ Ivana Gorana Kovačića Vinkovci
Croatie - Vinkovci - OŠ Nikole Tesle
Croatie - Vinkovci - Srednja strukovna škola Vinkovci
Croatie - Vinkovci - Zdravstvena i veterinarska škola dr. Andrije Štampara Vinkovci
Croatie - Virovitica - OŠ Vladimir Nazor Virovitica
Croatie - Viškovo - OŠ Sveti Matej Viškovo
Croatie - Višnjevac - OŠ Višnjevac
Croatie - Vođinci - OŠ Vođinci
Croatie - Vrbovec - I. OŠ Vrbovec
Croatie - Vrbovec - II. OŠ Vrbovec
Croatie - Vrbovec - Srednja škola Vrbovec
Croatie - Vrbovsko - PS Ivana Gorana Kovačića Vrbovsko
Croatie - Vrpolje - OŠ Ivan Meštrović, Vrpolje
Croatie - Vukovar - Ekonomska škola Vukovar
Croatie - Vukovar - Gimnazija Vukovar
Croatie - Vukovar - OŠ Blage Zadre,Vukovar
Croatie - Vukovar - OŠ Dragutina Tadijanovića Vukovar
Croatie - Vukovar - OŠ Mitnica Vukovar
Croatie - Vukovina - OŠ Vukovina
Croatie - Zabok - Gimnazija A. G. Matoša Zabok
Croatie - Zabok - Škola za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću Zabok
Croatie - Zadar - OŠ Petra Preradovića Zadar
Croatie - Zadar - OŠ Šime Budinića Zadar
Croatie - Zadar - OŠ Šimuna Kožičića Benje
Croatie - Zadar 23000 - OSNOVNA ŠKOLA PETRA PRERADOVIĆA
Croatie - Zagreb - Centar za odgoj i obrazovanje Dubrava
Croatie - Zagreb - Geodetic Engineering School
Croatie - Zagreb - Grafička škola ZG
Croatie - Zagreb - I. Gimnazija ZG
Croatie - Zagreb - I.tehnička škola Tesla
Croatie - Zagreb - II. Gimnazija ZG
Croatie - Zagreb - Islamska Gimnazija dr. Ahmeda Smajlovića
Croatie - Zagreb - IX. gimnazija
Croatie - Zagreb - OŠ Borovje
Croatie - Zagreb - OŠ A. G. Matoša ZG
Croatie - Zagreb - OŠ A. Harambašića ZG
Croatie - Zagreb - OŠ Augusta Šenoe Zagreb
Croatie - Zagreb - OŠ Bana J. Jelačića ZG
Croatie - Zagreb - OŠ Bukovac, Zagreb
Croatie - Zagreb - OŠ D. Cesarića ZG
Croatie - Zagreb - OŠ Gračani , Zagreb, Croatia
Croatie - Zagreb - OŠ Grigora Viteza ZG
Croatie - Zagreb - OŠ I. Mažuranića ZG
Croatie - Zagreb - OŠ Ivana Cankara, ZG
Croatie - Zagreb - OŠ Izidora Kršnjavoga Zagreb
Croatie - Zagreb - OŠ Josipa Jurja Strossmayera ZG
Croatie - Zagreb - OŠ Jure Kaštelana
Croatie - Zagreb - OŠ Kajzerica
Croatie - Zagreb - OŠ kralja Tomislava ZG
Croatie - Zagreb - OŠ Ksavera Š. Gjalskoga ZG
Croatie - Zagreb - OŠ Lovre pl. Matačića ZG
Croatie - Zagreb - OŠ Malešnica
Croatie - Zagreb - OŠ Matije Gupca
Croatie - Zagreb - OŠ Pavleka Miškine ZG
Croatie - Zagreb - OŠ Rudeš
Croatie - Zagreb - OŠ Sveta Klara
Croatie - Zagreb - OŠ Tituša Brezovačkog ZG
Croatie - Zagreb - OŠ Trnjanska
Croatie - Zagreb - OŠ Trnsko
Croatie - Zagreb - OŠ Većeslava Holjevca Zagreb
Croatie - Zagreb - OŠ Voltino, Zagreb, Croatia
Croatie - Zagreb - OŠ Zapruđe
Croatie - Zagreb - OŠ Žitnjak
Croatie - Zagreb - Osnovna škola Frana Krste Frankopana Zagreb
Croatie - Zagreb - Osnovna škola Odra Zagreb
Croatie - Zagreb - Poliklinika za rehabilitaciju slušanja i govora SUVAG
Croatie - Zagreb - Poštanska i telekomunikacijska škola
Croatie - Zagreb - Prirodovna škola Vladimira Preloga
Croatie - Zagreb - Prva ekonomska škola ZG
Croatie - Zagreb - Prva katolička OŠ u gradu ZG
Croatie - Zagreb - PS Jure Kaštelana ZG
Croatie - Zagreb - PS Pantovčak
Croatie - Zagreb - Škola za medicinske sestre Mlinarska
Croatie - Zagreb - Srpska pravoslavna opća gimnazija Kantakuzina Katarina Branković, ZG
Croatie - Zagreb - Strojarska tehnička škola Frana Bošnjakovića Zagreb
Croatie - Zagreb - Tehnička škola Ruđera Boškovića ZG
Croatie - Zagreb - V. Gimnazija ZG
Croatie - Zagreb - VII. Gimnazija Zagreb
Croatie - Zagreb - XV. gimnazija
Croatie - Zagreb - XV. gimnazija
Croatie - Zagreb-Dubrava - OŠ Marije Jurić Zagorke ZG
Croatie - Zagreb-Dubrava - OŠ Mate Lovraka Zagreb
Croatie - Zagreb-Novi Zagreb - OŠ Braće Radić Botinec
Croatie - Zagreb-Novi Zagreb - OŠ Gustava Krkleca Zagreb
Croatie - Zagreb-Sloboština - OŠ Frana Galovića ZG
Croatie - Žakanje - PS Žakanje
Croatie - Zlatar - OŠ Ante Kovačića Zlatar
Croatie - Zlatar - SŠ Zlatar
Croatie - Županja - OŠ Mate Lovraka Županja
Croatie - Mali Lošinj - Osnovna škola Maria Martinolića
Croatie - Đakovo - OŠ Budrovci
Croatie - Đakovo - OŠ I. G. Kovačić Đakovo
Croatie - Đakovo - Osnovna škola Josipa Antuna Ćolnića Đakovo
Croatie - Đakovo - Srednja Strukovna škola A. Horvata
Croatie - Đakovo(Djakovo) - Gymnasium A.G. Matoša Đakovo
Croatie - Đelekovec - OŠ Fran Koncelak, Drnje
Croatie - Đurđevac - Gimnazija Dr. Ivana Kranjčeva Đurđevac
Croatie - Đurđevac - OŠ Grgura Karlovčana Đurđevac
Croatie - Đurđevac - Strukovna škola Đurđevac
Chypre - Ammochostos - 1st Primary School of Liopetri
Chypre - Ammohostos - Lyceum of Parlimni
Chypre - Aradippou, Larnaca - Aradippou Senior Highschool
Chypre - Athienou, Larnaca - Upper Primary School of Athienou
Chypre - Avgorou, Famagusta - 2nd Primary School of Avgorou
Chypre - Engomi - Junior High School of Makedonitissa
Chypre - Engomi Nicosia - Junior High School of Engomi Kyriacos Neocleous
Chypre - Famagusta - Junior High School of Kokkinochori
Chypre - Geroskipou, Paphos - Yanaki Tallioti Senior High-school
Chypre - Giolou - Giolou primary school
Chypre - Giolou - Primary School of Giolou
Chypre - Kiti, Larnaca - Regional Junior High School of Kiti
Chypre - Kokkinotrimithia - Regional Junior High School of Kokkinotrimithia
Chypre - Kolossi, Limassol - Kolossi Primary School
Chypre - Larnaca - American Academy Larnaca
Chypre - Larnaca - Lyceum Makariou III Larnaca
Chypre - Larnaca - Primary School of Xylofagou
Chypre - Latsia, Nicosia - Open School of Latsia
Chypre - Limassol - 14th Primary School of Limassol
Chypre - Limassol - 20th Primary School of Agios Panteleimonas
Chypre - Limassol - 22nd Primary School of Limassol
Chypre - Limassol - 5th Lower Primary School of Limassol
Chypre - Limassol - 6th Primary School of Limassol
Chypre - Limassol - Laniteio High School
Chypre - Limassol - Primary School of Episkopi
Chypre - Limassol - Saint Peter & Paul Senior High-school
Chypre - Liopetri - 2nd Primary School of Liopetri
Chypre - Meniko - Primary School of Meniko
Chypre - Nicosia - 1st Lower Primary School of Engomi
Chypre - Nicosia - 5th Primary School of Lakatamia
Chypre - Nicosia - Agios Spyridonas Primary School
Chypre - Nicosia - Arkopolis high school
Chypre - Nicosia - Diannellou & Theodotou
Chypre - Nicosia - Intergrated All-day Primary School "Pefkios Georgiadis"
Chypre - Nicosia - Junior High School of Stavros
Chypre - Nicosia - Lower and Upper Primary School of Aghios Andreas
Chypre - Nicosia - Lyceum of Martyr Kyprianos
Chypre - nicosia - lykeio ethnomartyra Kyprianou
Chypre - Nicosia, Strovolos - Dianellou and Theodotou School
Chypre - Nissou - Forum Greek Private School
Chypre - Oroklini, Larnaca - Primary School of Oroklini
Chypre - Palechori, Nicosia - Regional Primary School of Palechori
Chypre - Palouriotissa - 1st Primary School of Palouriotissa
Chypre - Pano Lefkara - Regional Junior High School and High School of Lefkara
Chypre - Paphos - 2nd Primary School of Yeroskipou
Chypre - Paphos - B Primary School of Geroskipou
Chypre - Paphos - Junior High School of Apostolos Pavlos
Chypre - Paphos - Mesogis Primary School
Chypre - Paphos - Senior High Shool of AgiosNeofytos
Chypre - Paralimni, Ammochostos - Lyceum of Paralimni
Chypre - Polemidia - High School of Polemidia
Chypre - Strovolos, Nicosia - Constantinoupoleos Gymnasium
République tchèque - KAMENICE - primary school KAMENICE
République tchèque - KAMENICE - ZŠ Kamenice
Égypte - Cairo - Ecole Oasis Internationale, Cairo - Egypt
Estonie - Kalmetu - Kalmetu Põhikool
Estonie - Kilingi-Nõmme - Kilingi-Nõmme Gümnaasium
Estonie - Kuressaare - Saaremaa Ühisgümnaasium
Estonie - Narva - Narva 6.Kool
Estonie - Narva - Narva Humanitaargümnaasium
Estonie - Paldiski - Paldiski Põhikool
Estonie - Rapla - Rapla Vesiroosi Gümnaasium
Estonie - Sillamäe - Sillamäe Kannuka Kool
Estonie - Tallinn - Lasnamäe Vene Gümnaasium
Estonie - Tallinn - Tallinna 21. Kool
Estonie - Valga - Valga Vene Gümnaasium
Estonie - Valgu village - Valgu Põhikool
Estonie - Emmaste, Hiiumaa - Emmaste Põhikool
Estonie - Harju, Keila - Keila Kool
Estonie - Järva, Paide - Paide Gümnaasium
Estonie - Koonga - Koonga Põhikool
Estonie - Laulasmaa - Laulasmaa Kool
Estonie - Lihula - Lihula Gümnaasium
Estonie - Narva - Narva Kreenholmi Gümnaasium
Estonie - Narva - Narva Pähklimäe Gümnaasium
Estonie - Narva - Narva Soldino Gümnaasium
Estonie - Puhja, Tartumaa - Puhja Gümnaasium
Estonie - Rakvere - Rakvere Reaalgümnaasium
Estonie - Rõuge - Rõuge Põhikool
Estonie - Tallinn - Tallinn Lillekyla Gymnasium
Estonie - Tallinn - Tallinna 53. Keskkool
Estonie - Tallinn - Tallinna Humanitaargümnaasiuum
Estonie - Tallinn - Tallinna Õismäe Vene Lütseum
Estonie - Tallinn - Tallinna Reaalkool
Estonie - Tallinn 10611 - Pelgulinna Gumnaasium
Estonie - Tallinn city - Tallinna Laagna Gümnaasium
Estonie - Tartu - Tartu Vene Lütseum
Estonie - Viljandi - Kirivere Põhikool
Îles Malouines - Helsinki - Arabian
Finlande - Cygnaeus skola
Finlande - Englantilainen koulu
Finlande - Etelä-Tapiolan lukio
Finlande - Etu-Töölön lukio
Finlande - Hakalahden koulu
Finlande - Hakalanpolun koulu
Finlande - Hämeenkylän koulu
Finlande - Helsingin luonnontiedelukio
Finlande - Kainuun ammattiopisto
Finlande - Kaisaniemen ala-aste
Finlande - Kanta-Häme 01
Finlande - Kanta-Häme 02
Finlande - Kanta-Häme 03
Finlande - Kanta-Häme 04
Finlande - Kanta-Häme 05
Finlande - Kanta-Häme 06
Finlande - Kanta-Häme 07
Finlande - Kanta-Häme 08
Finlande - Käpylän peruskoulu
Finlande - Keuruun yläkoulu
Finlande - Korsholms Högstadium
Finlande - Kouvolan yhteiskoulu
Finlande - Kuhmoisten yhtenäiskoulu
Finlande - Länsimäen koulu
Finlande - Lapin yliopiston harjoittelukoulu
Finlande - Lumon lukio
Finlande - Mäntsälän lukio
Finlande - Munkkiniemen yhteiskoulu
Finlande - Nuuksion koulu
Finlande - Pelimannin ala-aste
Finlande - Pirkanmaa 01
Finlande - Pirkanmaa 02
Finlande - Pirkanmaa 03
Finlande - Pirkanmaa 04
Finlande - Pirkanmaa 05
Finlande - Pirkanmaa 06
Finlande - Pirkanmaa 07
Finlande - Pirkanmaa 08
Finlande - Pirkanmaa 09
Finlande - Pohjanmaa 01
Finlande - Pohjois-Haagan yhteiskoulu
Finlande - Pohjois-Tapiolan lukio
Finlande - Rymättylän koulu
Finlande - Satakunta 01
Finlande - Satakunta 02
Finlande - Tampereen Rudolf Steiner -koulu
Finlande - Tölö Gymnasium
Finlande - Uusimaa 01
Finlande - Uusimaa 02
Finlande - Uusimaa 03
Finlande - Varsinais-Suomi 01
Finlande - Varsinais-Suomi 02
Finlande - Varsinais-Suomi 03
Finlande - Varsinais-Suomi 04
Finlande - Varsinais-Suomi 05
Finlande - Varsinais-Suomi 06
Finlande - Varsinais-Suomi 07
Finlande - Varsinais-Suomi 08
Finlande - Varsinais-Suomi 09
Finlande - Varsinais-Suomi 10
Finlande - Varsinais-Suomi 11
Finlande - Varsinais-Suomi 12
Finlande - Varsinais-Suomi 13
Finlande - Varsinais-Suomi 14
Finlande - Varsinais-Suomi 15
Finlande - Varsinais-Suomi 16
Finlande - Varsinais-Suomi 17
Finlande - Varsinais-Suomi 18
Finlande - Varsinais-Suomi 19
Finlande - Varsinais-Suomi 20
Finlande - Varsinais-Suomi 21
Finlande - Varsinais-Suomi 22
Finlande - Varsinais-Suomi 23
Finlande - Varsinais-Suomi 24
Finlande - Varsinais-Suomi 25
Finlande - Varsinais-Suomi 26
Finlande - Varsinais-Suomi 27
Finlande - Varsinais-Suomi 28
Finlande - Varsinais-Suomi 29
Finlande - Varsinais-Suomi 30
Finlande - Varsinais-Suomi 31
Finlande - Varsinais-Suomi 33
Finlande - Varsinais-Suomi 34
Finlande - Varsinais-Suomi 35
Finlande - Varsinais-Suomi 36
Finlande - Varsinais-Suomi 37
Finlande - Varsinais-Suomi 38
Finlande - Varsinais-Suomi 39
Finlande - Varsinais-Suomi 40
Finlande - Varsinais-Suomi 41
Finlande - Varsinais-Suomi 42
Finlande - Varsinais-Suomi 43
Finlande - Varsinais-Suomi 44
Finlande - Varsinais-Suomi 45
Finlande - Varsinais-Suomi 46
Finlande - Varsinais-Suomi 47
Finlande - Varsinais-Suomi 48
Finlande - Varsinais-Suomi 49
Finlande - Varsinais-Suomi 50
Finlande - Varsinais-Suomi 51
Finlande - Varsinais-Suomi 52
Finlande - Varsinais-Suomi 53
Finlande - Varsinais-Suomi 54
Finlande - Ymmerstan koulu
Finlande - Alavieska - Alavieskan yhtenäiskoulu
Finlande - Espoo - Aarnivalkean koulu
Finlande - Espoo - Aurora school
Finlande - Espoo - Auroran koulu
Finlande - Espoo - Axxell opisto
Finlande - Espoo - Friisilän koulu
Finlande - Espoo - Haukilahden koulu
Finlande - Espoo - Haukilahden lukio
Finlande - Espoo - Iivisniemen koulu
Finlande - Espoo - Järvenperän koulu
Finlande - Espoo - Kaitaan koulu
Finlande - Espoo - Kaitaan lukio
Finlande - Espoo - Kalajärven alakoulu
Finlande - Espoo - Karakallion koulu
Finlande - Espoo - Karamzinin koulu
Finlande - Espoo - Karhusuon koulu
Finlande - Espoo - Kilon koulu
Finlande - Espoo - Kirkkojärven koulu
Finlande - Espoo - Komeetan koulu
Finlande - Espoo - Koulumestari school
Finlande - Espoo - Koulumestarin koulu
Finlande - Espoo - Kuninkaantien lukio
Finlande - Espoo - Laajalahden koulu
Finlande - Espoo - Lahnuksen koulu
Finlande - Espoo - Leppävaaran koulu
Finlande - Espoo - Lintumetsän koulu
Finlande - Espoo - Mikkelän koulu
Finlande - Espoo - Niittykummun koulu
Finlande - Espoo - Olarin lukio
Finlande - Espoo - Omnia
Finlande - Espoo - Pakankylä school
Finlande - Espoo - Pakankylän esikoulu
Finlande - Espoo - Pakankylän koulu
Finlande - Espoo - Perkkaanpuiston koulu
Finlande - Espoo - Saarnilaakson koulu
Finlande - Espoo - Saunalahden alakoulu
Finlande - Espoo - Sepon koulu
Finlande - Espoo - Taavinkylän koulu
Finlande - Espoo - Tähtiniityn koulu
Finlande - Espoo - Tapiolan koulu
Finlande - Espoo - Tuomarilan koulu
Finlande - Espoo - Veräjäpellon koulu
Finlande - Espoo - Ymmersta school
Finlande - Eurajoki - Eurajoen lukio
Finlande - Eurajoki - Eurajoen yhteiskoulu
Finlande - Eurajoki - Linnamaan koulu
Finlande - Eurajoki - Rikantilan koulu
Finlande - Forssa - Forssan keskuskoulu
Finlande - Forssa - Kuhalan koulu
Finlande - Haapajärvi - Martinmäen koulu
Finlande - Hämeenlinna - Ammattiopisto Tavastia
Finlande - Hämeenlinna - Hämeenlinnan yhteiskoulu
Finlande - Hämeenlinna - Jukolan koulu
Finlande - Hämeenlinna - Lyseon koulu
Finlande - Hämeenlinna - Nummen koulu
Finlande - Hämeenlinna - Seminaarin koulu
Finlande - Hamina - Aseman koulu
Finlande - Harjavalta - Harjavallan lukio
Finlande - Harjavalta - Harjavallan lukio
Finlande - Hattula - Pekolan koulu
Finlande - Heinola - Heinolan lukio
Finlande - Helsinki - Åshöjdens grundskola
Finlande - Helsinki - Brahenpuiston koulu
Finlande - Helsinki - Eiran aikuislukio
Finlande - Helsinki - Elias-koulu
Finlande - Helsinki - Fysiikanlaitos, yliopisto
Finlande - Helsinki - Helsingin Diakoniaopisto
Finlande - Helsinki - Helsingin Eurooppalainen koulu
Finlande - Helsinki - Helsingin Juutalainen Yhteiskoulu
Finlande - Helsinki - Helsingin normaalilyseo
Finlande - Helsinki - Helsingin Suomalainen yhteiskoulu
Finlande - Helsinki - Helsingin Uusi yhteiskoulu
Finlande - Helsinki - Helsingin yhteislyseo
Finlande - Helsinki - Helsingin yliopiston Viikin normaalikoulu
Finlande - Helsinki - Herttoniemen yhteiskoulu
Finlande - Helsinki - Hietakummun ala-asteen koulu
Finlande - Helsinki - Jakomäen
Finlande - Helsinki - Kaisaniemen alakoulu
Finlande - Helsinki - Kallion lukio
Finlande - Helsinki - Kannelmäen alakoulu
Finlande - Helsinki - Laajasalon opisto
Finlande - Helsinki - Latokartanon
Finlande - Helsinki - Maatullin ala-asteen koulu
Finlande - Helsinki - Malminkartanon ala-aste
Finlande - Helsinki - Maunulan alakoulu
Finlande - Helsinki - Meilahden ala-aste
Finlande - Helsinki - Mustakiven ala-asteen koulu
Finlande - Helsinki - Oulunkylän yhteiskoulu
Finlande - Helsinki - Pakilan ala-aste
Finlande - Helsinki - Pelimannin alakoulu
Finlande - Helsinki - Puotilan ala-asteen koulu
Finlande - Helsinki - Ressun lukio
Finlande - Helsinki - Ruoholahden alakoulu
Finlande - Helsinki - Sibelius-lukio
Finlande - Helsinki - Sophien Mannerheimin koulu
Finlande - Helsinki - Stadin aikuisopisto, Käpylän toimipiste
Finlande - Helsinki - Strömbergin ala-asteen koulu
Finlande - Helsinki - Strömbergin alakoulu
Finlande - Helsinki - Suutarila school
Finlande - Helsinki - Suutarilan ala-asteen koulu
Finlande - Helsinki - Suutarilan koulu
Finlande - Helsinki - Taivallahden alakoulu
Finlande - Helsinki - Taivallahden yläkoulu
Finlande - Helsinki - Tehtaankadun alakoulu
Finlande - Helsinki - Torpparinmäen peruskoulu
Finlande - Hyvinkää - Nopon koulu
Finlande - Hyvinkää - Tapainlinnan koulu
Finlande - Ii - Valtarin koulu
Finlande - Ikaalinen - Ikaalisten yhteiskoulu
Finlande - Ilmajoki - Luoman koulu
Finlande - Inari - Saamelaisalueen koulutuskeskus
Finlande - Ivalo - Ivalon lukio
Finlande - Ivalo - Ivalon yläasteen koulu
Finlande - Järvenpää - Haarajoen koulu
Finlande - Järvenpää - Järvenpään lukio
Finlande - Järvenpää - Oinaskadun koulu
Finlande - Järvenpää - Saunakallion koulu
Finlande - Joensuu - Karelia amk
Finlande - Jokioinen - Kuuman koulu
Finlande - Jyväskylä - Halssilan koulu
Finlande - Jyväskylä - Halssilan koulu
Finlande - Jyväskylä - Jyväskylän aikuislukio
Finlande - Jyväskylä - Jyväskylän aikuisopisto
Finlande - Jyväskylä - Jyväskylän ammattiopisto
Finlande - Kaarina - Rungon koulu
Finlande - Kajaani - Hauholan koulu
Finlande - Kajaani - Hauholan koulu
Finlande - Kajaani - Väinölän koulu
Finlande - Kannus - Takalan koulu
Finlande - Kanta-häme - HAMK
Finlande - Kanta-häme - HAMK
Finlande - Kauniainen - Kasavuoren koulu
Finlande - Kemijärvi - Isokylän alakoulu
Finlande - Kerava - Ahjon koulu
Finlande - Kerava - Kalevan koulu
Finlande - Kerava - Keravan lukio ja aikuislukio
Finlande - Kerava - Keravanjoen koulu
Finlande - Kerava - Keskuskoulu
Finlande - Kerava - Savion koulu
Finlande - Kilvakkala - Kilvakkalan koulu
Finlande - Kirkkonummi - Kirkkoharjun koulu
Finlande - Klaukkala - Syrjälän koulu
Finlande - Kokkola - Kälviän Kirkonkylän koulu
Finlande - Konnevesi - Kirkonkylän koulu
Finlande - Konnevesi - Konneveden lukio
Finlande - Konnevesi - Konneveden yläkoulu
Finlande - Kotka - Karhulan koulu
Finlande - Kouvola - Korian koulu
Finlande - Kouvola - Kouvolan iltalukio
Finlande - Kouvola - Selänpään koulu
Finlande - Kouvola - Urheilupuiston koulu
Finlande - Kuhalan koulu - Kruununhaan yläasteen koulu
Finlande - Kuopio - Neulamäen koulu
Finlande - Kuopio - Oppimis- ja ohjauskeskus Mäntykangas
Finlande - Lahti - Ahtialan alakoulu
Finlande - Lahti - Kariston koulu
Finlande - Lahti - Lahden Rudolf Steiner-koulu
Finlande - Lahti - Länsiharjun koulu
Finlande - Lahti - Launeen
Finlande - Lahti - Mukkulan alakoulu
Finlande - Lahti - Mukkulan päiväkoti
Finlande - Lahti - Salpausselän
Finlande - Laitila - Kappelimäen koulu
Finlande - Lappeenranta - Lauritsalan koulu
Finlande - Lapua - Lapuan yläkoulu
Finlande - Laukaa - Sydän-Laukaan koulu
Finlande - Laukaa - Sydän.Laukaan koulu
Finlande - Lemi - Lemin koulukeskus
Finlande - Lepsämä - Lepsämän koulu
Finlande - Lieksa - Lieksan lukio
Finlande - Lieto - Saukonojan koulu
Finlande - Lohja - Luksia
Finlande - Lohja - Nummi-Pusulan koulu
Finlande - Lohja - Ristin koulu
Finlande - Lohja - Tytyrin koulu
Finlande - Lopen kunta - Lopen lukio ja yläkoulu
Finlande - Loviisa - Kirkonkylän koulu
Finlande - Mäntsälä - Mäntsälä school
Finlande - Mäntsälä - Riihenmäen koulu
Finlande - Mäntsälä, - Kirkonkylän school
Finlande - Marttila - Marttilan koulu
Finlande - Merikarvia - Ahlströmin alakoulu
Finlande - Mikkeli - Otavan opisto
Finlande - Mikkeli - Rantakylän yhtenäiskoulu
Finlande - Mikkeli - Rantakylän yhtenäiskoulu
Finlande - Mikkeli - Urpolan koulu
Finlande - Naantali - Taimon koulu
Finlande - Nilsiä - Nilsiän lukio
Finlande - Nurmijärvi - Isoniitun koulu
Finlande - Nurmijärvi - Mäntysalon koulu
Finlande - Nurmijärvi - Nurmijärven Yhteiskoulun lukio
Finlande - Nurmijärvi - Rajamäen koulu
Finlande - Nurmijärvi - Vendlaskolan
Finlande - Orivesi - Oriveden yläkoulu
Finlande - Oulu - Hintan koulu
Finlande - Oulu - Jäälin koulu
Finlande - Oulu - Kiimingin lukio
Finlande - Oulu - Kiiminkijoen koulu
Finlande - Oulu - Laanilan yläkoulu
Finlande - Oulu - Pohjankartanon koulu
Finlande - Oulu - Terva-Toppilan koulu
Finlande - Parainen - Paraistenseudun koulu
Finlande - Pekola - Pekola school
Finlande - Pello - Lankojärven koulu
Finlande - Pieksämäki - Seurakuntaopisto
Finlande - Pirkkala - Pirkkalan yläaste
Finlande - Pitkäjärvi - Pitkäjärven koulu
Finlande - Pomarkku - Pomarkun yhteiskoulu ja lukio
Finlande - Pori - Porin Lyseon lukio
Finlande - Pori - Porin Suomalaisen Yhteislyseon Koulu
Finlande - Porvoo - Albert Edelfeltin koulu
Finlande - Porvoo - Pääskytien koulu
Finlande - Porvoo - Tolkkisten koulu
Finlande - Porvoo - Vårberga skola
Finlande - Pyhtää - Pyttis svenska skola
Finlande - Raahe - Harakkamäen koulu
Finlande - Raahe - Harakkamäen koulu
Finlande - Raahe - Vihannan yläkoulu ja lukio
Finlande - Raasepori - Kirkonkylän koulu
Finlande - Raasepori - Klinkbackan koulu
Finlande - Rauma - Uotilanrinteen
Finlande - Reisjärvi - Reisjärven kristillinen opisto
Finlande - Riihimäki - Karan koulu
Finlande - Riihimäki - Uramon koulu
Finlande - Rovaniemi - Lapin AMK
Finlande - Rovaniemi - Ounasvaaran yläkoulu
Finlande - Salo - Ollikkalan koulu
Finlande - Sastamala - Äetsän Sarkia-lukio
Finlande - Sastamala - Pehulan koulu
Finlande - Sastamala - Sastamalan koulutuskuntayhtymä
Finlande - Savonlinna - Anttolan koulu
Finlande - Seinäjoki - Seinäjoen yhteiskoulu
Finlande - Siilinjärvi - Suininlahden koulu
Finlande - Simon kunta - Simon lukio
Finlande - Sipoo - Jokipuiston koulu
Finlande - Somero - Joensuun koulu
Finlande - Sulkava - Sulkava school
Finlande - Sulkava - Sulkavan lukio
Finlande - Sulkava - Sulkavan yhtenäiskoulu
Finlande - Suomussalmi - Kirkonkylän koulu
Finlande - Suomussalmi - Ruukinkankaan koulu
Finlande - Taipalsaari - Taipalsaaren Kirkonkylän koulu
Finlande - Tampere - Aleksanterin koulu
Finlande - Tampere - Kalevan lukio
Finlande - Tampere - Lamminpään koulu
Finlande - Tampere - Lielahden koulu
Finlande - Tampere - Puistokoulu, Liisanpuiston koulutalo
Finlande - Tampere - Takahuhdin koulu
Finlande - Tampere - Tammelan koulu
Finlande - Tampere - Tampereen AMK
Finlande - Tampere - Tampereen kansainvälinen koulu
Finlande - Tampere - Tampereen seudun ammattiopisto
Finlande - Turku - Katariinan koulu
Finlande - Turku - Turun Suomalaisen yhteiskoulun lukio
Finlande - Turku - Vasaramäen koulu
Finlande - Turku - Vasaramäen koulu, Lehmuksen yksikkö
Finlande - Turku - Vasaramäen koulu, Syreenikujan yksikkö
Finlande - Tuusula - Hyrylän yläaste
Finlande - Tuusula - Mikkolan koulu
Finlande - Ulvila - Ulvilan lukio
Finlande - Uusikaarlepyy - Optima
Finlande - Vaala - Vaalan yhtenäiskoulu ja lukio
Finlande - Valkeakoski - Valkeakosken ammatti- ja aikuisopisto
Finlande - Vantaa - Axell MKK
Finlande - Vantaa - Dickursby Skola
Finlande - Vantaa - Hakunilanrinteen koulu
Finlande - Vantaa - Hakunilarinteen school
Finlande - Vantaa - Havukosken koulu
Finlande - Vantaa - Helsinge Gymnasium
Finlande - Vantaa - Ilolan koulu
Finlande - Vantaa - Jokiniemen koulu
Finlande - Vantaa - Jokivarren koulu, Nikinmäen opetuspiste
Finlande - Vantaa - Kartanonkosken koulu
Finlande - Vantaa - Kivistö school
Finlande - Vantaa - Kivistön koulu
Finlande - Vantaa - Korson koulu
Finlande - Vantaa - Kuusikon koulu
Finlande - Vantaa - Kytöpuiston koulu
Finlande - Vantaa - Länsimäen yhtenäiskoulu
Finlande - Vantaa - Leppäkorven koulu
Finlande - Vantaa - Martinlaakson koulu
Finlande - Vantaa - Pähkinänrinteen koulu
Finlande - Vantaa - Päiväkummun koulu
Finlande - Vantaa - Peltolan koulu
Finlande - Vantaa - Rajakylän koulu
Finlande - Vantaa - Rajatorpan koulu
Finlande - Vantaa - Rekolan koulu
Finlande - Vantaa - Rekolanmäen koulu
Finlande - Vantaa - Seutulan koulu
Finlande - Vantaa - Sotungin lukio ja etälukio
Finlande - Vantaa - Tikkurilan lukio
Finlande - Vantaa - Vantaan ammattiopisto Varia
Finlande - Vantaa - Vantaan kansainvälinen koulu
Finlande - Vantaa - Västersundoms skola
Finlande - Vantaa - Viertolan koulu
Finlande - Vantaa - Vierumäen koulu, Kulomäen opetuspiste
Finlande - Vihti - Huhmarnummen koulu
Finlande - Vihti - Kuoppanummen koulukeskus
Finlande - Vihti - Vihdin lukio
Finlande - Viitasaari - POKE ammattiopisto
Finlande - Viitasaari - Viitasaaren lukio
Finlande - Ylivieska - Jokirannan koulu
Finlande - Ylöjärvi - Ylöjärven lukio
France - cite_test_school
France - 01100 Oyonnax - Collège Louis Lumière
France - 09140 Seix - Collège Jules Palmade de Seix
France - 09300 Lavelanet - Collège Pasteur de Lavelanet
France - 09300 Lavelanet - Ecole Lamartine
France - 11160 Rieux-Minervois - Collège Pierre et Marie Curie
France - 11800 Laure-Minervois - Ecole des Capitelles
France - 31000 Toulouse - Collège Michelet
France - 31000 Toulouse - Collège Raymond Badiou
France - 31079 Toulouse - Lycée Professionnel Stéphane Hessel
France - 31100 Toulouse - Collège Stendhal
France - 31100 Toulouse - Ecole Paul Dottin
France - 31200 Toulouse - Ecole Lucie Aubrac
France - 31290 Villefranche-de-Lauragais - Lycée Léon Blum Villefranche de Lauragais
France - 31500 Toulouse - Collège Jean Pierre Vernant
France - 31560 Nailloux - College Condorcet Nailloux
France - 31810 Le Vernet - Collège Marcel Doret
France - 31830 Plaisance-du-Touch - Collège Jules Vernes
France - 47300 Villeneuve-sur-Lot - Collège André Crochepierre
France - 47300 Villeneuve-sur-Lot - Ecole Guy De Scorailles
France - 65240 Arreau - Collège Maréchal Foch
France - 77600 bussy saint georges - Collège Jacques-Yves Cousteau
France - 81000 ALBI - Collège Jean Jaurès
France - 81270 Saint Sulpice - Collège Pierre Suc
France - 81290 Labruguière - Collège de la Montagne Noire
France - 81300 GRAULHET - Collège Louis Pasteur
France - 81300 Graulhet - Ecole de l'Albertarié
France - 88530 La Forge - Ecole de la Forge
France - Aix en Provence - Collège Château Double
France - Aix en Provence - Ecole primaire La Torse
France - Aix en Provence - LTTPS Sainte Marie
France - Aix en Provence - Lycée Emile Zola
France - Amiens - Primary school, Ecole Chateaudun
France - Aubagne - collège Lakanal
France - Avignon - Ensemble scolaire de la salle
France - Avignon - Lycée Théodore Aubanel
France - Avignon - Secondary school, lycée René-Char, Avignon
France - Blagnac - Lycée St Exupery
France - Bracieux - Collège Hubert Fillay
France - Bracieux - Hubert Fillay
France - Cassis - Primary school, école Leriche-Mistral, Cassis
France - Fontainebleau - Lycée Jeanne d'Arc Saint Aspais
France - Fontainebleau - Collège & Lycée François Couperin
France - Fontainebleau - Collège Lucien Cézard
France - Fontainebleau - École Internationale Léonard de Vinci
France - Fontainebleau - Lycée Blanche de Castille
France - Fronton - Lycée Pierre Bourdieu
France - Gardanne - Collège du Pesquier
France - Gardanne - Lycée prof de l'étoile
France - La Rochefoucauld - Jean Rostand Collège
France - Lafrançaise - College Antonin Perbosc
France - Lafrançaise - Collège Perbosc
France - Lamentin - LP Bertène JUMINER
France - Lattes - Lycée Champolion
France - LAVAL - Collège Jules Renard
France - Le Chenay - Primary school, école Blanche de Castille
France - Le Chenay - Secondary school, Ecole Privée Blanche de Castille
France - Lectoure - Lycée Polyvalent Maréchal Lannes
France - Léguevin - Collège François Verdier
France - Manosque - Ecole Internationale PACA
France - Marseille - Collège Edgar QUINET
France - Marseille - Collège Gaston DEFFERRE
France - Marseille - Collège Louis Armand
France - Marseille - Ecole Jeanne d'Arc Boyer
France - Marseille - Sainte Trinité
France - Marseille - Secondary school, collège Belle de mai
France - Marseille - Secondary school, collège de Gréasque
France - Martigues - Collège Daumier
France - Maubourget - Collège Jean Jaures de Maubourget
France - Montivilliers - High School Jean-Prevost
France - Montpellier - Lycée Jean Monnet
France - Murviel les Béziers - Collège CLG Le Cèdre
France - Pertuis - Lycee Val de Durance
France - Plan de cuques - Collège de Gouges Olympe
France - Rognac - Collège Cousteau
France - Roquevaire - Collège Louis ARAGON
France - Rouvray Saint Denis - Primary school, Regroupement Pédagogique Intercommunal(RPI)
France - Saint Orens - Collège Jacques Prévert
France - Salon de Provence - Collège Joseph D'ARBAUD
France - Velaux - Collège Roque Pertuse
France - Veynes - Secondary school, collège François-Mitterrand
FYROM - Дебрца, Охрид - OU Debrca - village Belcishta
FYROM - Bitola 7000, FYROM - Primary school "Stiv Naumov" - Bitola
FYROM - Bogdanci - Elementary school Petar Musev Bogdanci
FYROM - Prilep - High School Orde Chopela
FYROM - Skopje - OOU "Dimitar Miladinov" Opstina Centar Skopje
FYROM - Strumica - SOU "JANE SANDANSKI"
FYROM - Valandovo - SOU"Goce Delcev"
Allemagne - Humboldt Universität zu Berlin
Allemagne - Marktredwitz
Allemagne - Oberpfalz Amberg
Allemagne - Parsberg
Allemagne - Selber Wölfe
Allemagne - Wunsiedel1
Allemagne - 90552 Röthenbach - Geschwiser-Scholl-Mittelschule
Allemagne - 95030 Hof - Frankenwald
Allemagne - Bamberg - Bamberg 1
Allemagne - Bayreuth - Bayreuth 1
Allemagne - Bayreuth - Bayreuth 2
Allemagne - Bayreuth - Bayreuth 3
Allemagne - Bayreuth - Oberfranken 1
Allemagne - Beilstein - Herzog-Christoph-Gymnasium Beilstein
Allemagne - Fürth - Mittelfranken Fürth
Allemagne - Hof - Hof 1
Allemagne - Hollfeld - Gesamtschule Hollfeld
Allemagne - Kirchheim Teck - Jakob-Friedrich-Schöllkopf Schule
Allemagne - Kronach - Kronach
Allemagne - Kulmbach - Kulmbach
Allemagne - Munich - Munich 1
Allemagne - Nürnberg - Mittelfranken 1
Allemagne - Nürnberg - Neues Gymnasium Nürnberg
Allemagne - Pullach im Isartal - Otfried Preußler Gymnasium Pullach
Allemagne - Pullach im Isartal - Otfried Preußler Gymnasium Pullach
Allemagne - Röthenbach an der Pegnitz - Geschwister-Scholl-Mittelschule, Röthenbach
Allemagne - Saarland, Saarbrücken - Deutsch Französisches Gymnasium
Allemagne - Saarland, Saarbrücken - Max Ophüls Grundschule
Allemagne - Schwandorf - Oberpfalz 1
Allemagne - Stuttgart - Greek High School of Munich
Allemagne - Tirschenreuth - Oberpfalz 2
Allemagne - Velburg - Mittelschule Velburg
Allemagne - Weimar - Friedrich-Schiller-Gymnasium Weimar
Allemagne - Weimar - Friedrich-Schiller-Gymnasium Weimar
Allemagne - Weißenburg - Weißenburg
Allemagne - Würzburg - Würzburg
Grèce - 3rd Junior High School Komotini
Grèce - 6th Primary School of Nikaia
Grèce - High School of Souda
Grèce - Senior High School of Tragaia
Grèce - 1 ΕΚ ΠΑΤΡΑΣ
Grèce - 1/θ Ολοήμερο Νηπιαγωγείο Αγίας Θέκλης
Grèce - 1/θεσιο Νηπιαγωγείο Τανάγρας
Grèce - 10ο Γυμνάσιο Ιλίου
Grèce - 11o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ
Grèce - 11th High school of Heraklio
Grèce - 11ο Γυμνάσιο Ηρακλείου
Grèce - 12th primary school of polichni
Grèce - 12ο Δημοτικό Σχολείο Αγρινίου
Grèce - 13 primary scool polichni
Grèce - 13rd elementary school of polichni
Grèce - 13th Gymnasium Peristeri
Grèce - 13th Primary School of Drama
Grèce - 13th Senior High School of Heraklion
Grèce - 13ο Γενικό Λύκειο Ηρακλείου
Grèce - 14o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Grèce - 15th High School of Athens
Grèce - 15ο Δημοτικό Ηλιούπολης
Grèce - 15ο Δημοτικό Ηλιούπολης
Grèce - 16o Ολοήμερο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Σχολείο Χανίων
Grèce - 17th High School of Thessaloniki
Grèce - 19ο Γυμνάσιο Θεσσαλονίκης
Grèce - 1o 2/Θ ολοήμερο Νηπιαγωγείο Πάργας
Grèce - 1o Γυμνάσιο Αρτέμιδος
Grèce - 1o Δημοτικό Σχολείο Νεάπολης
Grèce - 1o Ε.Κ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Grèce - 1o ΕΠΑΛ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
Grèce - 1o Εργαστηριακό Κέντρο Δράμας
Grèce - 1rst Primary School Stavroupolis
Grèce - 1st Allday Primary School of Portaria "N. Tsopotos"
Grèce - 1st Experimental Primary Thessaloniki
Grèce - 1st General Lyceum of Chania
Grèce - 1st High School of Kalamaria
Grèce - 1st High School of Mikra
Grèce - 1st Junio High School of Kaisariani
Grèce - 1st Junior High School of Hymittos
Grèce - 1st Junior High School of Kaisariani
Grèce - 1st kindergarten Palaiokastrou
Grèce - 1st Primary School of Efkarpia
Grèce - 1st Primary School of Kryoneri
Grèce - 1st Primary School of Polichni
Grèce - 1st Primary School of Stavroupoli
Grèce - 1st Senior High School of Chania
Grèce - 1st Senior High School of Chios
Grèce - 1st Senior High School of Elassona
Grèce - 1st Senior High School of Ilion
Grèce - 1st Senior High School of Keratsini
Grèce - 1st Senior High School of Ymittos
Grèce - 1st Vocational School of Nea Smyrni (EPAL)
Grèce - 1st Ηigh School of Nafplio
Grèce - 1thh Senior High School of Irakleio
Grèce - 1ο 12/Θ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ (ΜΑΡΑΣΛΕΙΟ)
Grèce - 1ο ΓΕΛ ΠΕΥΚΗΣ
Grèce - 1ο ΓΕΛ Κω "Ιπποκράτειο"
Grèce - 1ο ΓΕΛ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
Grèce - 1ο Γενικό Λύκειο Καλύμνου
Grèce - 1ο Γυμνάσιο Αλμυρού (1st secondary school of Almyros)
Grèce - 1ο Γυμνάσιο Καλύμνου
Grèce - 1ο Γυμνάσιο Ναυπλίου
Grèce - 1ο Γυμνάσιο Σητείας
Grèce - 1ο Γυμνάσιο Υμηττού
Grèce - 1ο Γυμνάσιο Χαλκηδόνας
Grèce - 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ - ΗΡΟΔΟΤΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ
Grèce - 1ο ΕΚ Μεσολογγίου
Grèce - 1ο ΕΠΑ.Λ. Καρδίτσας
Grèce - 1ο ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΕΣΚΑΤΗΣ
Grèce - 1ο ΕΠΑΛ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
Grèce - 1ο ΕΠΑΛ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
Grèce - 1ο ΕΠΑΛ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
Grèce - 1ο ΕΠΑΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Grèce - 1ο ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Grèce - 1ο Νηπιαγωγείο Καρπάθου
Grèce - 1ο Πρότυπο Πειραματικό Λύκειο Θεσσαλονίκης "Μανόλης Ανδρόνικος"
Grèce - 1ο&2ο Νηπιαγωγείο Καρπάθου
Grèce - 1ο, 2ο Γυμνάσιο, 1ο, 2ο Λύκειο Κολλεγίου Ανατόλια
Grèce - 2/ θέσιο Ολοήμερο Νηπιαγωγείο Καναλίων Κέρκυρας
Grèce - 2/θέσιο Νηπιαγωγείο Δρεπάνου Κοζάνης
Grèce - 20th Senior High School of Athens
Grèce - 21st Primary School of Chalkida
Grèce - 21ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Grèce - 29ο Δημοτ. Θεσ/νίκης
Grèce - 2nd High School of Mytilene
Grèce - 2nd High School of Orestiada
Grèce - 2nd high school of Xortiati
Grèce - 2nd High-school of Xanthi
Grèce - 2nd Junior High School of Nea Smyrni "Homireio"
Grèce - 2nd Junior high School of Didimoticho
Grèce - 2nd Junior High School of Filadelfia
Grèce - 2nd Junior High School of Kallipoli Piraeus
Grèce - 2nd Junior High School of Nea Filadelfia
Grèce - 2nd Junior High School of Nikaia
Grèce - 2nd Junior High School of Serres
Grèce - 2nd Junior High School of Tavros
Grèce - 2nd Junior High School of Thiva- Pindario
Grèce - 2nd Junior High School of Volos
Grèce - 2nd Junior High School of Volos,Magnesia
Grèce - 2nd Model Experimental Junior High School Of Athens
Grèce - 2nd Primary School of Efkarpia
Grèce - 2nd Primary School of Kalymnos
Grèce - 2nd Primary School of Kavala
Grèce - 2nd Primary School of Nea Smyrni
Grèce - 2nd Public Primary School of Pefki
Grèce - 2nd Senior High School of Echedoro
Grèce - 2nd Senior High School of Ierapetra
Grèce - 2nd Senior High School of Mikra
Grèce - 2nd Μodel Experimental Junior High School of Athens
Grèce - 2o ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
Grèce - 2o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Grèce - 2o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Grèce - 2o ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΡΟΔΟΥ
Grèce - 2o Πρότυπο Πειραματικό Δ.Σ. Πόλεως Ρόδου
Grèce - 2o ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
Grèce - 2ο ΓΕΛ Ελευθερίου- Κορδελιού
Grèce - 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Grèce - 2ο Γενικό Λύκειο Σπάρτης
Grèce - 2ο Δημοτικό Σχολείο Ιεράπετρας
Grèce - 2ο Δημοτικό Σχολείο Πόλεως Καλύμνου
Grèce - 2ο ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ
Grèce - 2ο ΕΠΑΛ ΔΡΑΜΑΣ
Grèce - 2ο Εργαστηριακό Κέντρο Νέας Ιωνίας Μαγνησίας
Grèce - 2ο ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΠΕΙΡΑΙΑ
Grèce - 2ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Περιστερίου
Grèce - 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ- (κάνουν και Ε-STEP)
Grèce - 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Grèce - 33rd Primary School of Volos-Juveline Prison of Volos
Grèce - 33ο Δημοτικό Σχολείο Βόλου
Grèce - 3d Primary School of Agios Nikolaos Creta
Grèce - 3o GYMNASIO SALAMINAS
Grèce - 3o Γενικό Λύκειο Άργους
Grèce - 3o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
Grèce - 3o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Grèce - 3o Γυμνάσιο Πειραιά
Grèce - 3rd Elementary School of Rethymno
Grèce - 3rd High School of Argos
Grèce - 3rd High School of Tripoli
Grèce - 3rd Junior High School of THERMI
Grèce - 3rd Junior High School of Glyfada
Grèce - 3rd Junior High School of Ilion
Grèce - 3rd Junior High School of Kavala
Grèce - 3rd Junior High School of Komotini
Grèce - 3rd Junior High School of Paleo Faliro
Grèce - 3rd junior High School Rethymnou
Grèce - 3rd Primary School of Agios Nikolaos
Grèce - 3rd Primary School of Pefki
Grèce - 3rd Senior High School of Argos
Grèce - 3rd Senior High School of Heraklion
Grèce - 3rd Senior High School of Serres
Grèce - 3st Primary School of Efkarpia
Grèce - 3th Primary School of Efkarpia
Grèce - 3ο 12/θ Δ. Σχ. Ρεθύμνου
Grèce - 3ο Γυμνάσιο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκης
Grèce - 3ο Γυμνάσιο Καβάλας
Grèce - 3ο Γυμνάσιο Καστοριάς "Ο Γερμανός Καρα "
Grèce - 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Grèce - 3ο Γυμνάσιο Νέας Φιλαδέλφειας/ 3rd Junior High School of Nea Philadelphia
Grèce - 3ο Γυμνάσιο Σερρών
Grèce - 3ο Γυμνάσιο Τρίπολης
Grèce - 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ
Grèce - 3ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
Grèce - 3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Grèce - 3ο Πειραματικό Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Λαυρίου
Grèce - 49o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
Grèce - 49th Senior High School of Athens
Grèce - 4o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Grèce - 4st Primary School of Efkarpia
Grèce - 4th Elementary School of Kavala
Grèce - 4th Junior High School of Petropoli
Grèce - 4th primary school Efkarpias
Grèce - 4th Primary School of Efkarpia
Grèce - 4th Primary School of Nea Moudania
Grèce - 4th Senior High School of Stavroupoli
Grèce - 4ο ΓΕΛ Κορυδαλλού
Grèce - 4ο Γυμνάσιο Χαλκίδας
Grèce - 4ο Γυμνάσιο Βόλου
Grèce - 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Grèce - 4ο Γυμνάσιο Λαμίας
Grèce - 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ
Grèce - 4ο Δημ.Σχ. Αγίας Παρασκευής
Grèce - 4ο Δημοτικό Σχολείο Πολίχνης
Grèce - 4ο Νηπιαγωγείο Γαστούνης Ηλείας
Grèce - 52nd Primary School of Heraklion
Grèce - 52ο Γυμνάσιο Αθηνών
Grèce - 52ο Δημοτικό Σχολείο Αθηνών
Grèce - 54ο Δημοτικό Σχολείο Πατρών
Grèce - 5o Δημοτικό Σχολείο Νέας Αλικαρνασσού
Grèce - 5th Junior High School of Nea Smyrni
Grèce - 5th Primary School of Nea Smyrni Athens
Grèce - 5th primary school of polichni
Grèce - 5ο Γενικό Λύκειο Καρδίτσας
Grèce - 6/θ Δημοτικό Σχολείο Πανόπουλου
Grèce - 6o Γυμνάσιο Καλαμαριάς
Grèce - 6th High School of Xanthi
Grèce - 6th Junior High School of Ilio
Grèce - 6th Junior High School of Ilion
Grèce - 6th Junior High School of Xanthi
Grèce - 6th Primary School of Nikaia
Grèce - 6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου
Grèce - 70th Primary School of Athens
Grèce - 72ο Δημοτικό Σχολείο Αθηνών
Grèce - 7th High school of Heraklio
Grèce - 7th High School of Peristeri
Grèce - 7TH INTERNATIONAL MATHEMATICAL WEEK 2015-Junior & Senior High Schools
Grèce - 7th Junior High School of Korydallos
Grèce - 7th Lyceum of Ioannina
Grèce - 7ο Γενικό Λύκειο Τρικάλων
Grèce - 7ο Γυμνάσιο Λάρισας
Grèce - 7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
Grèce - 7ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΗΒΑΣ
Grèce - 8/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟΥ ΣΕΡΡΩΝ
Grèce - 8o Δημοτικό Σχολείο Καλαμάτας
Grèce - 8th Elementary School of Orestiada
Grèce - 8th High School of Lamia
Grèce - 8th Nursery School of Corinth
Grèce - 8th Primary School of Drama
Grèce - 8th Primary School of Orestiada
Grèce - 9 gymnasio nikaias
Grèce - Allday Nursery School of Pythagoreio
Grèce - American Farm School
Grèce - Amerikaniki Georgiki Sxoli Thessalonikis
Grèce - Anatolia College
Grèce - Apostolos Pavlos
Grèce - Art School of Gerakas
Grèce - Athens Science Festival
Grèce - Bougas School High School of Kalamata
Grèce - Costeas Geitonas School
Grèce - DES - Interactive European Primary School
Grèce - Dimitiko Scholeio Mesarias-Vothona
Grèce - Ecclesiastic High School of Neapoli
Grèce - EKFE ARGOLIDAS
Grèce - EKFE Evias
Grèce - EKFE Patras
Grèce - EKFE Serron
Grèce - Ekpaideutiria Apostolos Pavlos
Grèce - EKPEDEFTIRIA "O APOSTOLOS PAVLOS"
Grèce - ELLINOGERMANIKI AGOGI HIGH SCHOOL
Grèce - Eretria Junior High School
Grèce - Experimental High School Evangeliki of Smyrna
Grèce - Experimental Junior High School of Iraklio
Grèce - Experimental School of the University of Athens - PSPA
Grèce - GE.L. Ermionis
Grèce - GENERAL LYCEUM OF LAVRIO
Grèce - General Lyceum of Makri Gialos
Grèce - geniko lykeio Krousona
Grèce - Georgiou Zoi School
Grèce - Giannopoulos School
Grèce - Gymnasio Doxatou
Grèce - Gymnasio Kato Tithoreas
Grèce - Gymnasio Ydras
Grèce - Gymnasium of Neo Gynaikokastro Kilkis - Γυμνάσιο Νέου Γυναικόκαστρου Κιλκίς
Grèce - Hellenic Mathematical Association- 7th International Mathematical Week (primary schools)
Grèce - High school of Alonissos
Grèce - High school of American Farm School Thessaloniki
Grèce - High School of Asopia
Grèce - High School of Hydra
Grèce - high school of kompoti
Grèce - High school of Koxare
Grèce - High School of Styra
Grèce - Homo educandus
Grèce - Homo educandus - Agogi
Grèce - Intercultural Jr High School of Evosmow
Grèce - Iolkos High School
Grèce - Jeanne d' Arc Greek-French
Grèce - Junior and Senior High School of Trikeri
Grèce - Junior High School of Alonissos
Grèce - Junior High School of Episkopi Heraklion
Grèce - Junior High School of Episkopi Iraklio
Grèce - Junior High School of Gazi
Grèce - Junior High School of Geraki, Lakonia
Grèce - Junior High School of Koutsoura
Grèce - Junior High School of Kremasti
Grèce - Junior High School of Krieza
Grèce - Junior High School of Mochos
Grèce - Junior High School of Neo Gynaikokastro
Grèce - Junior High School of Perdika
Grèce - Junior high school of Platanias
Grèce - Junior High School of Rentina
Grèce - Junior High School of Sminthi
Grèce - Junior High School of Soufli
Grèce - Junior High School of Tyros
Grèce - Junior High School of Vlachioti
Grèce - Kindergarten of Lygia
Grèce - Krousonas High School
Grèce - Mesaria Elementary School
Grèce - Minority Gymnasium-Lyceum of Komotini
Grèce - Model Experimental School Evangeliki of Smyrna (Lykeio)
Grèce - MODEL SCHOOL EVANGELIKI OF EVANGELIKI SMIRNIS
Grèce - Modern Experimental High School of Aghioi Anargyroi
Grèce - music school of komotini
Grèce - MUSIC SCHOOL OF RETHYMNO
Grèce - Nighshift Senion High School of Chalkida
Grèce - Nikiforeio 1o Gymnasio Kalymnou
Grèce - Nikiforeio 1st Junior High School of Kalymnos
Grèce - Praxis & Praxis Peiraika Primary School
Grèce - Primary School Lower Camel of Serres
Grèce - Primary School of Astros
Grèce - Primary school of Elounda-Δημοτικό Σχολείο Ελούντας
Grèce - Primary School of Episkopi Gonia
Grèce - Primary School of Kato Scholari
Grèce - Primary School of lardos, Rhodes, Greece
Grèce - Primary School of Leonidio
Grèce - Primary School of Paleokastro
Grèce - Primary School of Pastida
Grèce - Primary School of Voroi
Grèce - Primary School Portaria Chalkidiki
Grèce - Primary Scool of Highland Zone
Grèce - Private Institutions I. TSIAMOULIS
Grèce - Private School G. Zois
Grèce - Profitis Elias Primary School
Grèce - SCHOOL OF EUROPEAN EDUCATION HERKLION
Grèce - Second Junior High School of Didymoticho
Grèce - Secondary School of Paranesti
Grèce - Senior High School of Afantou
Grèce - Senior High School of Agia Triada
Grèce - Senior High School of Arkalochori
Grèce - Senior High School of Efkarpia
Grèce - Senior High School of Efkarpia
Grèce - Senior High School of Gouves
Grèce - Senior High School of Kalavryta "Efsevios Kipourgos"
Grèce - Senior High School of Konistra
Grèce - Senior High School of Makry Gialos
Grèce - Senior High School of Tzermiades
Grèce - Senios High School of Castelli
Grèce - Senios High School of Kato Nevrokopi
Grèce - Special Junior High School of Thessaloniki
Grèce - SPECIAL SCHOOL FOR THE BLIND - ATHENS
Grèce - Special Vocational Schol of Kilkis
Grèce - St Catherine's British School
Grèce - St Joseph Greek-French High School - Athens
Grèce - St. Catherines British School
Grèce - Tragaia Senior High School
Grèce - University of Athens
Grèce - University of Piraeus
Grèce - Vocatiohnal Senior High School of Galata
Grèce - Vocational High School of Schimatari
Grèce - Vocational Senior High School of Vrontados
Grèce - Zanneio Experimental Middle School
Grèce - Zois' Private Schools
Grèce - ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - PIERCE
Grèce - ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Grèce - ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
Grèce - Γ. Λύκειο Νέας Κυδωνίας
Grèce - ΓΕ.Λ. ΜΟΥΔΡΟΥ
Grèce - ΓΕΛ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ
Grèce - ΓΕΛ Αυλωναρίου
Grèce - ΓΕΛ ΔΩΡΙΟΥ
Grèce - ΓΕΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ
Grèce - ΓΕΛ ΡΙΖΑΡΕΙΟΥ
Grèce - ΓΕΛ Σκύδρας
Grèce - ΓΕΛ Σουφλίου
Grèce - ΓΕΛ ΤΖΕΡΜΙΑΔΩΝ
Grèce - ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
Grèce - Γενικό Λύκειο Ζευγολατιού Κορινθίας
Grèce - Γενικό Λύκειο Κρουσώνα
Grèce - Γυμνάσιο Μοχού
Grèce - Γυμνάσιο - ΛΤ Χάλκης
Grèce - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΩΝ
Grèce - Γυμνάσιο Αλοννήσου
Grèce - Γυμνάσιο Βλαχιώτη Λακωνίας
Grèce - Γυμνάσιο Βραχναιϊκων Αχαϊας
Grèce - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΑΥΚΗΣ
Grèce - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΑΠΩΝ
Grèce - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΜΠΟΥ ΧΙΟΥ
Grèce - Γυμνάσιο Κεφάλου
Grèce - Γυμνάσιο Κοξαρές
Grèce - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
Grèce - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΤ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ
Grèce - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΤ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙΩΝ
Grèce - Γυμνάσιο Μαυροχωρίου Καστοριάς
Grèce - Γυμνάσιο Μεγαλόπολης
Grèce - Γυμνάσιο Παραβόλας
Grèce - Γυμνάσιο Παραλίας Τυρού
Grèce - Γυμνάσιο Πύλου
Grèce - Γυμνάσιο- Τ.Λ. Κορθίου
Grèce - Γυμνάσιο-Λ.Τ. Αρμενίου
Grèce - Δ.Σ Προφήτη Ηλία
Grèce - Δημ.Σχ. Επισκοπής Γωνιάς Θήρας
Grèce - Δημοτικό Σχολείο Καρδιτσομαγούλας Καρδίτσας
Grèce - ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ- ΗΜΑΘΙΑΣ
Grèce - Δημοτικό Σχολείο Λάρδου
Grèce - ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
Grèce - Δημοτικό Σχολείο Σερίφου
Grèce - ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΛΟΓΗΤΩΝ-Ν.ΠΛΑΓΙΩΝ
Grèce - Ειδικό ΓΕΛ Αθηνών
Grèce - Ειδικό Γυμνάσιο Αθηνών (κινητικά ανάπηροι μαθητές)
Grèce - Ειδικό Νηπιαγωγείο Ιεράπετρας
Grèce - ΕΙΔΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Grèce - Εκπαιδευτήρια Μπουγά
Grèce - ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ (ΕΠΑ.Λ) ΣΥΡΟΥ
Grèce - ΕΠΑΛ ΚΑΝΔΑΝΟΥ
Grèce - Εσπερινό Γενικό Λύκειο Μύρινας Λήμνου
Grèce - ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
Grèce - ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Grèce - Ηιgh school of Platanias
Grèce - ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
Grèce - Ημερήσιο Γυμνάσιο Αμφίκλειας Φθιώτιδας
Grèce - Καλλιτεχνικό Γυμνάσιο Γυμνάσιο Αμπελοκήπων (Λ.Τ.)
Grèce - Μειονοτικό Γυμνάσιο Λύκειο Κομοτηνής
Grèce - ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ
Grèce - ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
Grèce - ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ
Grèce - ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ
Grèce - Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Βίβλου Νάξου
Grèce - ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΤΡΑΤΟΥ
Grèce - Πειραματικό Γυμνάσιο Ηρακλείου
Grèce - ΠΡΌΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ Πανεπιστημίου Μακεδονίας
Grèce - Πρότυπο Πειραματικό Γυμνάσιο Ζωσιμαίας Σχολής Ιωαννίνων
Grèce - ΤΕΕ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Β' ΒΑΘΜΙΔΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Grèce - 14121, Herakleio - 6th Junior High School of Herakleio
Grèce - 18546, Piraeus - 4th Junior High School of Piraeus
Grèce - 57003, Aghios Athanassios, Thessaloniki - 1st High School of Aghios Athanassios
Grèce - 72200, Ierapetra - 2nd High School of Ierapetra
Grèce - Argyroupoli, 16452 - 3rd Junior High School of Glyfada
Grèce - Lefkimmi, Corfu, 49080 - Junior High School of Lefkimmi
Grèce - Malagari, Samos, 83100 - 3rd Kindergarten of Samos
Grèce - Panorama (Thessaloniki) 55236 - Special Junior High School and High School for the Deaf and Hard of Hearing of Thessaloniki
Grèce - Pireas - Protypo High School Ionideios Pireas
Grèce - 13231, Petroupoli - 5th High School of Petroupoli
Grèce - 14451, Metamorphosi Attikis - 1st Junior High School of Metamorphosi
Grèce - 15235, Vrilissia - 1st Junior High School of Vrilissia
Grèce - 15344, Gerakas - Argiri-Laimou Schools
Grèce - 18450, Nikaia - 4th Laboratory Center of Piraeus
Grèce - 20131, Corinth - 3rd Junior High School of Corinth
Grèce - 23100, Sparta - 2nd High School of Sparta
Grèce - 24100, Kalamata - 5th High School of Kalamata
Grèce - 24100, Messinia - Bougas Schools
Grèce - 26223, Patra - 1st Junior High School of Patra
Grèce - 28100, Argostoli, Kephallonia - 3rd Junior High School of Argostoli
Grèce - 28200, Lixouri, Kephallonia - High School of Lixouri
Grèce - 30100, Agrinio - 5th High School of Agrinio
Grèce - 32200, Thebes - ΠΙΝΔΑΡΕΙΟ 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΗΒΑΣ
Grèce - 34100, Chalkida - 1st Junior High School of Chalkida
Grèce - 35100, Lamia - Private Kindergarten "E Yelasti Fraoula (smiling strawberry)"
Grèce - 42131, Trikala - 7th Junior High School of Trikala
Grèce - 46100, Igoumenitsa - 3rd Junior High School of Igoumenitsa (Snac)
Grèce - 51100, Grevena - 1st Junior High School of Grevena
Grèce - 55102, Pylaea, Thessaloniki - Junior High School Kalamari
Grèce - 55131, Kalamaria, Thessaloniki - 2nd Junior High School of Kalamaria
Grèce - 55536, Pylaea, Thessaloniki - Protypa Schools of Thessaloniki
Grèce - 56224, Eleftherio-Kordelio - 1st High School Eleftheriou-Kordeliou
Grèce - 56224, Evosmos - 5th Junior High School of Evosmos
Grèce - 57001 Thermi, Thessaloniki - Hellenic College of Thessaloniki
Grèce - 59132, Veria - 3rd Junior High School of Veria
Grèce - 60100, Katerini, Pieria - Platon Schools
Grèce - 68200, Orestiada - 3rd Junior High School of Orestiada
Grèce - 69100, Komotini - 2nd Vocational High School of Komotini
Grèce - 70013, Herakleio - High School of Aghios Myronas
Grèce - 70100, Herakleio - Archanes High School
Grèce - 71305, Herakleio - 4th High School of Herakleio
Grèce - 73007, Chania - Junior High School of Vryses
Grèce - 81100, Mytilene - 5th Junior High School of Mytilene
Grèce - 81132, Mytilene Lesvou - Special Primary School of Mytilene
Grèce - 83200, Carlovasi Samou - Junior High School of Carlovasi
Grèce - Acharnes - 9th Junior High School of Acharnes
Grèce - Acharnes, 13675 - 4th High School of Acharnes
Grèce - Aegaleo 12241 - Unified Special Vocational Junior High School and High School of Aegaleo
Grèce - Aetoloakarnania 30500 - Primary School of Kalyvia Aetoloakarnanias
Grèce - Aghia Triada, 21055, Argolida - High School of Aghia Triada
Grèce - Aghios Ioannis Rentis 18233 - High School of Agios Ioannis Rentis
Grèce - Agia Moni Trikala 42100 - 6th High School of Trikala
Grèce - Agia Paraskevi, Athens - 4th Primary School of Agia Paraskevi
Grèce - Agia Varvara, 12 351 - 2nd Primary School Of Agia Varvara
Grèce - Agioi Anargyroi 13561 - 2nd Primary School of Agioi Anargyroi
Grèce - Agios Dimitrios - 12th Primary School of Agios Dimitrios
Grèce - Agios Myronas, Heraklion, Crete, 70013 - Junior High School of Agios Myronas
Grèce - Agios Nikolaos, Crete - 2nd Junior High School of Agios Nikolaos
Grèce - Agrinio - Αγρίνιο 11ο Δημοτικό Σχολείο
Grèce - Agrinio 30100 - 16th Primary School of Agrinio
Grèce - Agrinio, 30132 - 17th Primary School of Agrinio
Grèce - Aiginio - Vocational High School (EPAL) of Aiginio (KROS)
Grèce - Aigio - 1st Lyceum of Aigio
Grèce - Alexandreia 59300 - 1st Primary School of Alexandreia
Grèce - Alexandroupoli - 1ο ΕΚ Αλεξανδρούπολης
Grèce - Alexandroupolis - 3rd Junior High School of Alexandroupolis
Grèce - Alykes, 38334, Magnisia - 27th Primary School of Volos
Grèce - Amaliada - 1st Senior High School of Amaliada
Grèce - Amaliada - 2nd High School of Amaliada
Grèce - Amaliada - 2nd Vocational Lyceum of Amaliada
Grèce - Ampelokipoi (Athens), 11521 - 2nd Experimental Junior High Schoool of Athens
Grèce - Ampelonas - 3rd Primary School of Ampelona
Grèce - AMYNTAIO - Junior Hig School of Amyntaio
Grèce - Andritsena, 27061, Helia - Junior High School of Andritsena
Grèce - Aneza, ARTA - High School of Anezas
Grèce - Ano kalentini , Arta - GYMNASIO ANO KALENTINIS
Grèce - Anthoupoli Ioannina - 24th Primary School of Ioannina - Playing with Protons
Grèce - Apokoronas (Chania), 73008 - High School of Vamos
Grèce - Aravissos, Pella, 58100 - Primary School of Aravissos
Grèce - Archangelos Prevezas - Junior High School of Zalongos
Grèce - Arethousa - Primary School of Arethousa
Grèce - Argiroupoli, Attica, 16452 - 1st Primary School of Argiroupoli
Grèce - Argolida - EKFE ARGOLIDAS
Grèce - Argos - 1st Senior High School of Argos
Grèce - Argostoli - 2nd High School of Argostoli (Snac)
Grèce - Argostoli Kefalonia - 1st Primary School of Argostoli, Kefalonia island, Greece
Grèce - Armenio, Larissa - Highschool of Armenio
Grèce - Arta - 1st Junior High School of Arta
Grèce - ARTA - 1st Vocational School of Arta
Grèce - Artemida, East Attica - 6th Primary School of Artemis
Grèce - Artemis - 1st Junior High School of Artemis
Grèce - Artemis, Attica, 19016 - 1st Primary School of Artemida
Grèce - Athens - Special Needs Primary School of Peristeri
Grèce - Athens - 11th Primary school of Chalandri
Grèce - Athens - 26th Primary School of Acharnes
Grèce - Athens - 29th Primary School of Acharnes
Grèce - Athens - 2nd Junior High School of Ymittos
Grèce - Athens - 2nd Model General Lyceum of Athens
Grèce - Athens - 2nd Primary School of Paiania
Grèce - Athens - 2nd Senior High School of Moschato
Grèce - Athens - 2ο ΓΕΛ Νέας Φιλαδέλφειας
Grèce - Athens - 3rd Junior High School of Nea Filadelfeia
Grèce - Athens - 6th Primary School of Nea Philadelphia, Greece
Grèce - Athens - Anavryta Experimental Senior High School
Grèce - Athens - Experimental Intercultural Junior High School of Athens
Grèce - Athens - High school of Nea Chalkidona
Grèce - Athens - Hill Memorial School - Playing with Protons
Grèce - Athens 10557 - Model High School of Athens "Gennadeio"
Grèce - Athens 115 21 - DEMO school_iep_02
Grèce - Athens, 10558 - 1st Experimental Junior High School of Athens
Grèce - Athens, Agia Paraskevi - 3rd Primary School of Agia Paraskevi
Grèce - Athens, Artemis - 2nd Primary School of Artemis
Grèce - Athens, Glyfada - Yannopoulos High School
Grèce - Athens, Iraklio - 3rd Primary School of Neo Iraklio
Grèce - Athens, Pallini - Ellinogermaniki Agogi
Grèce - Athens, Pallini - Ellinogermaniki Agogi Junior High School
Grèce - Athens, Pallini - Ελληνογερμανική Αγωγή - Ellinogermaniki Agogi
Grèce - Athnes 11521 - Demo school_iep
Grèce - Avlonari - High School of Avlonari (Snac)
Grèce - Avlonari - Senior High School of Avlonari
Grèce - Campus of Patras, 26504 - Experimental High School of University of Patras
Grèce - Chalandri - 10th Primary School of Chalandri, Athens, Greece
Grèce - Chalandri, 15238 - 8th Junior High School of Chalandri, Athens
Grèce - Chalkida - 1st Junior High School of Chalkida
Grèce - Chalkida - Γυμνάσιο Κανήθου - Χαλκίδα
Grèce - Chalkida, 34100 - 2nd Junior High School of Chalkida
Grèce - Chalkida, 34100, Evia - High School Kanithou
Grèce - Chalkidiki 63071 - 1st Kindergarten of Ormylia
Grèce - Chalkidiki, 632 00 - Primary School of Olynthos
Grèce - Chania - 8th Primary School of Chania - IDiverSE
Grèce - Chania - Primary School of Tavronitis
Grèce - Chania - Theodoropoulos School - Primary
Grèce - Chania 73134 - Music School of Therisso
Grèce - Chios - Chios 1st Senior High-school
Grèce - Chios - Chios 3rd Senior High-School
Grèce - Chios - Junior High School of Kampos
Grèce - Chloi (Kastoria), 52100 - Vocational High School of Kastoria
Grèce - Corfu - 1st High School of Corfu
Grèce - Corfu - 6th Junior High School of Corfu
Grèce - Corfu, 49100 - 1st Junior High School of Corfu
Grèce - Corinth - 1st Junior High School of Corinth (KROS)
Grèce - Corinth - Primery school of Athikia Korinthias
Grèce - Desfina 33200 - Primary School of Desfina
Grèce - DESKATI - 1st Vocational School of Deskati
Grèce - Distomo - Lyceum of Distomo Viotias
Grèce - Drama - 1st EK of Drama
Grèce - Drama - 1st Laboratory Center of Drama
Grèce - Edessa - 2nd Senior High School of Edessa
Grèce - Edessa, Pella, 58200 - 9th Primary School of Edessa
Grèce - Elefsina - 3rd Junior High School of Elefsina
Grèce - Elliniko - 1st Vocational High School of Elliniko
Grèce - Elliniko - 5th Kindergarten of Elliniko
Grèce - Enoria of Anastasi, Kalymnos, 85200 - 2nd daily High School of Kalymnos
Grèce - Eratini - Junior High School of Eratini
Grèce - Eretria, 34008 - 1st Primary School of Eretria
Grèce - Ergohori, Veroia - Public Vocational Training Institute of Veroia (Snac)
Grèce - Erithres - High School of Erithres
Grèce - Estavromenos (Herakleion, Crete), 71503 - Experimental Junior High School of Heraklion (Crete)
Grèce - Evagelistria, Thessaloniki, 54636 - 2nd Primary School of Agios Pavlos
Grèce - Evosmos, 56224 - 16th Primary School of Evosmos
Grèce - Evosmos, Thessaloniki - 17th Nursery School of Evosmos
Grèce - Evros 68003 - ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΥΧΕΡΟΥ
Grèce - Evros 68133 - Kindergarten of Maistros Alexandroupolis
Grèce - Filippiada - 1st Junior High School of Filippiada
Grèce - Filippiada - 2nd High School of Filippiada
Grèce - Fiolitis, Machairado, Zakynthos - 2nd Primary School of Riza (Snac)
Grèce - Florina - Primary School of Filotas
Grèce - Florina 56226 - Junior High School of Laimos Prespon
Grèce - Fourfouras - Fourfouras Primary School
Grèce - Fres Apokoronou, Chania, Crete, 73007 - Public Primary School of Fre
Grèce - Galatsi - 12th Primary School of Galatsi
Grèce - Gavdos - Gavdos Primary School
Grèce - Gerakas, Attiki, 15344 - 2nd Gerakas Senior High School
Grèce - GERAKI - Poulimenakeion Junior High School of Geraki
Grèce - Geraki , Lakonia - Junior Hish School of Geraki
Grèce - Giannitsa, 58100 - Special Kindergarten of Giannitsa
Grèce - Giannitsochori, Ilia, 27054 - Primary School of Giannitsochori
Grèce - Glyfada, 16675 - 8th Junior High School of Glyfada
Grèce - Gonnoi - Junior High School of Gonnoi
Grèce - Gonnoi - Primary School of Gonnoi
Grèce - Gonnoi - Senior High School of Gonnoi
Grèce - GRAVIA - Gravia's Junior High School
Grèce - GRAVIA - Gravia's Senior High School
Grèce - Grevena - 2nd primary school of Grevena Greece
Grèce - Haikali - Kindergarten of Haikali
Grèce - Herakleio 71307 - 6o EPA.L Irakliou - 6th Vocational High School of Herakleio
Grèce - Heraklion - 5th Primary School of Nea Alikarnassos
Grèce - Heraklion - Experimental Senior High-School of Heraklion
Grèce - Heraklion, 71307 - 5th High School of Heraklion
Grèce - Heraklion, Attica, 14121 - 2nd Primary School of Heraklion Attica
Grèce - Heraklion, Crete, 71410 - 52nd Primary School of Heraklion (Crete)
Grèce - Hydra, 18040 - Junior High School of Hydra
Grèce - Ichalia - Junior High School of Ichalia- Neochori
Grèce - Ierapetra - 2nd Primary School of Ierapetra
Grèce - Ierapetra, Crete, 72200 - Evening Vocational School of Ierapetra
Grèce - Igoumenitsa - 1st Junior High School of Igoumenitsa
Grèce - Igoumenitsa - 1st Primary School of Igoumenitsa
Grèce - Igoumenitsa - 3rd Junior High School of Igoumenitsa
Grèce - Igoumenitsa - 3rd Upper High School of Igoumenitsa
Grèce - Igoumenitsa - High Shcool New Selefkia
Grèce - Igoumenitsa, 46100 - 3rd Primary School of Igoumenitsa
Grèce - Ilia - Primary School of Panopoulo - Ilia
Grèce - Ilioupoli, 16345 - Special Junior High School of Athens
Grèce - Ilioupoli, Athens - 15th Primary School of Ilioupoli
Grèce - Illioupoli, 16345 - Special High School of Athens
Grèce - Ioannina - 2nd Experimental Primary School of Ioannina
Grèce - Ioannina - 7o Nipiagogeio Ioanninon
Grèce - Ioannina - 8th Junior High Schoolof Ioannina
Grèce - Ioannina - Arsakeio Primary School of Ioannina - Playing with Protons
Grèce - Ioannina - Collège Pilote Expérimental de "Zosimaias Scholis" Ioannina
Grèce - Iolkos Volou - Iolkos Junior High School
Grèce - Kalamaria (thessaloniki) 55131 - 2nd High School of Kalamaria
Grèce - Kalamaria, 55131 - 2nd Primary School of Kalamaria
Grèce - Kalamata - 11th Primary School of Kalamata
Grèce - Kalamata - 2nd High School of Kalamata
Grèce - Kalamata - 6th High School of Kalamata
Grèce - Kalamata - 8th Primary School of Kalamata, Messinia
Grèce - Kalamata - Bougas School, Kalamata
Grèce - Kalamata, Messinia, 24100 - 22nd Primary School of Kalamata
Grèce - Kalambaka 42200 - 1st Junior High School of Kalambaka
Grèce - Kallithea - 26th Primary School of Kallithea - Playing with Protons
Grèce - Kalloni, 81107, Lesvos - 1st Vocational High School of Kalloni
Grèce - Kalymnos - 2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
Grèce - Kalymnos - 6th Primary School of Kalymnos
Grèce - Kalymnos, 85200, Dodecanese - 1st Primary School of City of Kalymnos
Grèce - Kalyvia - 2nd Primary School of Kalyvia
Grèce - Karatoula - Karatoula Ilias Junior High School
Grèce - Kardamitsia, 45221, Ioannina - 9ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΔΑΜΙΤΣΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
Grèce - Karditsa - 1st Laboratory Center of Karditsa (Snac)
Grèce - Karditsa - 5th Junior High School of Karditsa
Grèce - Karditsa - 5th Primary School of Karditsa - Playing with Protons
Grèce - Karditsa - Primary School of Karditsomagoula - Karditsa
Grèce - Karditsa 43100 - 2nd Vocational High School (EPAL) of Karditsa
Grèce - Karlovasi, Samos, 83200 - Primary School of Mesaio Karlovasi
Grèce - Karpathos - 1st & 2nd Pre-Primary School of Karpathos
Grèce - Karpathos - 1st Primary School of Karpathos “Potideon”
Grèce - Karystos - 2nd Primary School of Karystos
Grèce - Kastella (Piraeus) - Ralleio Experimental Primary School
Grèce - Kastella (Piraeus), 18533 - Ralleio Multigrade Experimental Primary School
Grèce - Kastellani, Corfu - Senior High School of Kastellani
Grèce - Kastellorizo - Kastellorizo Primary School
Grèce - Kastoria - 6th Primary School of Kastoria
Grèce - Kastri - Enviromental Education Centre of Kastri
Grèce - Katakolo of Ilia, 27067 - One teacher Kindergarten of Katakolo
Grèce - Katerini - 7th Kindergarten of Katerini
Grèce - Katerini - Platon Schools
Grèce - Katerini - “Platon” Private School
Grèce - Katerini, 60132 - 19th Primary School of Katerini
Grèce - Kato Achaia, 25200 - Vocational High School of Kato Achaia
Grèce - Kavala - 2nd Vocational Senior High School of Kavala
Grèce - Kavala - 4th Primary School of Kavala
Grèce - Kavala, 65403 - 19th Primary School of Kavala
Grèce - Kefalonia - 5th NURSERY SCHOOL OF ARGOSTOLI
Grèce - Kesariani, 16121 - 1st High School of Kesariani
Grèce - Kilkis 61100 - 2nd Primary School of Kilkis
Grèce - Kilkis, 61100 - 3rd Kindergarten of Kilkis
Grèce - Kilkis, 61100 - 4th Kindergarten of Kilkis
Grèce - Kilkis, 61100 - 5th Primary School of Kilkis
Grèce - Kissamos, Crete, 73400 - 1st Extended Primary School of Kissamos
Grèce - Komotini - 3rd Senior High School of Komotini
Grèce - Komotini - 9th Primary School of Komotini - IDiverSE
Grèce - Komotini 69132 - 2nd Minority Primary School of Komotini
Grèce - Korissia - Primary School of Korissia Kea
Grèce - Korydallos - 4th Senior High School of Korydallos
Grèce - Kos 85300 - 1st High School of Kos
Grèce - Kos 85300 - Special Vocational Education and Training Workshop of Kos
Grèce - Kozani - Primary School of Vathylakos
Grèce - Kozani 50100 - Special Vocational Education and Training Workshop of Kozani
Grèce - Kremasti - 2nd Kindergarden of Kremasti - IDiverSE
Grèce - Lagkadas, 57200 - 4th High School of Lagkadas - Thessaloniki (Snac)
Grèce - Lalas, Ilia - Lalas Senior Highshool
Grèce - Lamia - 2nd Primary Schood of Lamia - Playing with Protons
Grèce - Lamia - 3o Gymnasio Lamias
Grèce - Lamia - 4th Junior High School of Lamia
Grèce - Larisa - 10th High School of Larisa
Grèce - Larisa-Platykabos - Platykabos Junior High School
Grèce - Larissa - 11th Senior High School of Larissa
Grèce - Larissa - 6th General Lyceum of Larissa
Grèce - Larissa - 7th Senior High School of Larissa
Grèce - Larissa - 9th Senior High School of Larissa
Grèce - Larissa - Giannoulis High School
Grèce - Larissa, 41110 - 2nd Second Chance High School of Larissa
Grèce - Larissa, 52100 - 6o GENIKO LYKEIO LARISSAS
Grèce - Lassithi - 2nd Primary School of Agios Nikolaos, Lassithi, Crete
Grèce - Laurio, 19500 - Special Primary School of Laurio
Grèce - Lechena, Ilia - Junior High- School of Lechena
Grèce - Lechena, Ilia - Senior High School of Lechena
Grèce - Levidi - Junior High School of Levidi
Grèce - Livadia - 1st Vocational High School of Livadia
Grèce - Livadia, 32131 - 5th Primary School of Livadia
Grèce - Lixouri, Kefallonia - Primari School of Agia Thekli
Grèce - Logas Messinia, 24010 - Junior High School of Loggas Messinia
Grèce - Louros - Upper High School of Louros
Grèce - Loutraki - 1st Professional High School of Loutraki
Grèce - Loutraki - 2nd Primary School of Loutraki
Grèce - Magoula, Eleusis, 19200 - Special Vocational Educational and Training Workshop of Eleusis
Grèce - Magoula, Karditsa - Junior High School of Magoula, Karditsa
Grèce - Magoula, Kato Kastritsi, Patras 26504 - Experimental Junior High School of University of Patras
Grèce - Makriyialos, 60066, Pieria - Junior High School Makriyialou Pierias
Grèce - Mandaki 853 03 - High School of Nisyros (Snac)
Grèce - Mandra - 2nd Primary School of Mandra (Snac)
Grèce - Markopoulo - 1st Junior High School of Markopoulo
Grèce - Markopoulo 19003 - 3rd Primary School of Markopoulo
Grèce - Marousi - 5th Junior Hgh School of Marousi (KROS)
Grèce - Megalopoli - Junior High School of Megalopoli, Arcadia
Grèce - Melissia - 1st Kindergarten of Melissia
Grèce - Melissia, Attiki, 15127 - High School of Melissia Attiki
Grèce - Messini 24200 - 3rd Primary School of Messini
Grèce - Methoni 240 06 - Junior High School of Methoni
Grèce - Methoni, Messinia, 24006 - Primary School of Methoni "Georgakopouleio"
Grèce - Milees, Kala Nera, Magnisia, 37010 - 2nd Primary School of Milees Kala Nera
Grèce - Moires, Heraklion, Crete, 70400 - 1st Primary School of Moires
Grèce - Monemvassia - Senior High School of Monemvassia
Grèce - Moschato 18344 - 1st Junior High School of Moschato
Grèce - Moudros, Lemnos - Junior High School of Moudros "Argyrios Moschidis"
Grèce - Mytilene - Model Experimental Senior High School of Mytilene- University of the Aegean
Grèce - Mytilene, Lesvos - 1st Junior High School of Mytilene
Grèce - Mytilini, Lesvos, 81100 - 1st Vocational School of Mytilini
Grèce - N. Malgara, 57300 - 2nd Kindergarten of Nea Malgara
Grèce - N. Moudania, Chalkidiki, 63200 - 2nd Primary School of N. Moudania Chalkidiki
Grèce - Nafpaktos - Panou Schools (Snac)
Grèce - Nafplio - 1st High School of Nafplio - EKFE Argolidas (Snac)
Grèce - Nafplio, 21100 - 4th Primary School of Nafplio
Grèce - Naoussa, Hmathia, 59200 - 6th Primary School Naoussa of Hmathia
Grèce - Naxos, 84300 - 2nd Junior High School of Naxos
Grèce - Nea Anchialos, 37400 - Extended 2nd Primary School of N. Anchialos "Varnaleio"
Grèce - Nea Artaki - High School of Nea Artaki (Snac)
Grèce - Nea Chalkidona, Athens - Junior High School of Nea Chalkidona
Grèce - Nea Karya - Primary School of Nea Karya
Grèce - Nea Palatia, Oropos, 19015 - 1st Primary School of Skala Oropos & Nea Palatia
Grèce - Nea Philadelpheia 14342 - 3rd Junior High School of Nea Philadelpheia
Grèce - Nea Smyrni - 2nd Senior High School of Nea Smyrni
Grèce - Nea Smyrni, 17123 - Protypo High School Evaggeliki Sholi Smyrni
Grèce - Nenita Chios - Primary School of Nenita - Playing with Protons
Grèce - Neo Psychiko, 15452 - Varvakeio Protypo Junior High School
Grèce - Niata, Lakonia, 23060 - Primary School of Niata Ag. Dimitriou Lakonia
Grèce - Nikiforos, Drama - Junior High School of Nikiforos
Grèce - Oichalia - Junior High School of Oichalia
Grèce - Oinofyta, 32011 - Primary School of Oinofyta
Grèce - Olympic Village, 13677 - 26th and 29th Primary School of Acharnes
Grèce - Olympic Village, 13677 - 29th Primary School of Acharnes
Grèce - Oraioi, Euboea, 34012 - Primary School of Oraioi
Grèce - Oraiokastro - 1st Junior High School of Oraiokastro
Grèce - Oraiokastro, 57013 - 1st Primary School of Oraiokastro
Grèce - Oreokastro, Thessaloniki, 57013 - 2nd Primary School of Oreokastro
Grèce - Ormylia, Chalkidiki, 63071 - 2nd Kindergarten of Ormylia
Grèce - Palaikastro, Sitia, Crete, 72300 - Primary School of Palaikastro
Grèce - Palaio Faliro, 17562 - 2nd Primary School of Palaio Faliro
Grèce - Palaiokastro 57013 - 1st Primary School of Palaiokastro
Grèce - Pallini, 15351 - Ellinogermaniki Agogi High School
Grèce - Panorama Thessaloniki - 1st Junior High School of Panorama Thessaloniki
Grèce - Papadianika, Lakonia, 23052 - Six-teacher Primary School of Papadianika Monemvasia
Grèce - Papagou (Athens) 15669 - 1st High School of Papagos
Grèce - Paralia of Verga, 24100 - Kindergarten Paralia of Verga
Grèce - Parapotamos, 46100 - Kindergarten Parapotamos -Thesprotia
Grèce - Parga - Junior High School of Parga
Grèce - Patra - 13o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΑΣ
Grèce - Patra - 1st High School of Patra (Snac)
Grèce - Patra - Experimental Junior High School of the University of Patras
Grèce - Patra - Experimental Senior High School of University of Patras
Grèce - Patra, 26443 - 50th Primary School of Patras
Grèce - Patras - 49th Elementary School of Patras
Grèce - Patras - Experimental Junior High School of Patras
Grèce - Patras - Experimental Primary School of University of Patras - Playing with Protons
Grèce - Patras - lyceum of RION
Grèce - Patras - Model Experimental High School of University of Patras
Grèce - Patras - Music School of Patras
Grèce - Patras, 26442 - 49th Primary School of Patras
Grèce - Peania - 2nd Kindergarten of Paiania
Grèce - Pefki - Special Primary School of Lykovrisi - Pefki - Playing with Protons
Grèce - Pella - ISE School
Grèce - Pelopion - Pelopion Senior Highschool
Grèce - Pentalofos, 54500 - 1st Kindergarten of Pentalofos
Grèce - Perama - 2nd Junior High School of Perama
Grèce - Peristeri 12132 - 12th Primary School of Peristeri
Grèce - Peristeri, 12133 - Kallitechniko Junior High School of Peristeri
Grèce - Peristeri, Athens - 2nd Evening Shift Vocational High School of Peristeri
Grèce - Petroupoli, 13231 - 4th Junior High School of Petroupolis
Grèce - Piraeas 18539 - 54th Primary School of Piraeus
Grèce - Piraeus - 2nd Primary School of Piraeus - Uruguay
Grèce - Piraeus - 32nd Primary School of Piraeus
Grèce - Piraeus, 18533 - 9th Vocational High School of Piraeus-Maritime direction
Grèce - Piraeus, 18546 - 6th Kindergarten of Piraeus
Grèce - Pireas - 32nd Primary School of Pireas
Grèce - Plagiari, Thessaloniki, 57500 - 2nd Primary School of Plagiari (Thessaloniki)
Grèce - Plakia Agiou Vasiliou, Rethimno, Crete, 74060 - 1st Primary School of Plakias
Grèce - Platanias, Chania - Platanias Junior High-School
Grèce - Polichni Thessalonikis, 56429 - 4th Primary School of Polichni
Grèce - Polichni, Thessaloniki, 56532 - 4th Junior High School Polichnis Thessaloniki
Grèce - Polykastro - Elaeon Sagmatopoulou
Grèce - Portaria Magnisias - 1st Primary School of Portaria N.Tsopotos
Grèce - Portaria, 37011 - 1st Primary School of Portaria "N. Tsopotos"
Grèce - Portaria, Magnisia - 1st Nursery School of Portaria
Grèce - Preveza - 1st Senior High School of Preveza
Grèce - PREVEZA - Senior High School of Deskeio
Grèce - PREVEZA - Vocational School of Kanalaki
Grèce - Proastio, Karditsa - Senior High Shool of Proastio
Grèce - Prokopi, Euboea, 34004 - Daily Junior High School of Prokopi
Grèce - Psychico 15452 - Arsakeia Primary Schools of Psychico
Grèce - Psychiko 15452 - 1st Arsakeio High School of Psychiko
Grèce - Psyxiko - Α΄ Αρσάκειο Γενικό Λύκειο Ψυχικού
Grèce - Pylea (Thessaloniki) 55534 - 2nd High School of Pylea
Grèce - Pyrgos - 7th Primary School of Pyrgos Ilias
Grèce - Pyri (Thiva) 32200 - 4th Primary School of Thiva
Grèce - Rafina 190 09 - 3rd Laboratory Center of East Attika (Rafina)
Grèce - Rafina, 19009 - 1st Junior High School of Rafina
Grèce - Rafina, Atiika - 1st Primary School of Rafina
Grèce - Rethymno, 74100 - 9th Primary School of Rethymnon
Grèce - Rethymno, Crete - 9th Primary School of Rethymnon
Grèce - Rhodes - 2nd Model Epxerimental Primary School of Rhodes
Grèce - Rhodes - Primary School of Lardos
Grèce - Rhodes 85100 - 5th Primary School of City of Rhodes
Grèce - Rhods - 2nd Model Experimental Primary School of Rhodes
Grèce - Rodochori Naousas - 2-seater Primary School of Rodochori
Grèce - Roitika, Patra, 25002 - Primary School of Roitika Patra
Grèce - Sagiada Filiaton - NIPIAGOGIO SAGIADOS THESPROTIAS
Grèce - Saint Gabriel, Kos, 85300 - 5th Primary School of Kos
Grèce - Salmoni, Ileia - Primary School of Salmoni Ileias
Grèce - Samos - Primary School of Ormos, Karlovasi
Grèce - Samos 83100 - Mavrogeneio Vocational High School (EPAL) of Samos
Grèce - Samos 83100 - Training Workshop (E.K.) of Samos
Grèce - Samos, 83100 - 2nd Primary School of Samos
Grèce - Santorini - Junior High School of Emporio Santorini (Snac)
Grèce - Sapes, Rodopi, 69300 - High School of Intercultural Education Sapes
Grèce - Sapes, Rodopi, 69300 - Junior High School of Intercultural Education Sapes (Snac)
Grèce - Scripero, 49083, Kerkyra - Junior High School & High School of Scripero
Grèce - Seismoplikta (Ioannina), 45332 - 7th Kindergarten of Ioannina
Grèce - Serifos - Primary School of Serifos
Grèce - Servia Kozanis - 2nd Primary School of Servia Kozanis
Grèce - Sidirokastro - 4th Primary School of Sidirokastro
Grèce - Skala, Patmos, 85500 - Genneio Junior High School of Patmos
Grèce - Sparta - 2nd Senior High School of Sparta
Grèce - Sparta - 2nd Senior High-School of Sparta
Grèce - Sparta - Secondary School Science Laboratory Center of Laconia
Grèce - Spata 19004 - 1st Primary School of Spata
Grèce - STADIO ARKADIAS - DIMOTIKO SXOLEIO STADIOU
Grèce - Stavraki (Ioannina), 45500 - Primary School of Stavraki (Ioannina)
Grèce - Stavroupali - 4th Primary School of Polichni
Grèce - Stratia (Kerkyra), 49131 - 7th Junior High School of Corfu
Grèce - Sykies, 56626, Thessaloniki - 1st Junior High School Sykeon "Odysseus Fokas"
Grèce - Sykies, Thessaloniki, 56626 - 1st daily High School of SykiesThessaloniki
Grèce - Tavronitis, Chania, Crete, 73006 - Primary School of Tavronitis (Crete)
Grèce - test - this is the title of the school
Grèce - Thermi 57001 - 4th Primary School of Thermi
Grèce - Thesprotiko Prevezas - Senior High School of Thesprotiko
Grèce - Thessalonik - 6th Intercultural Primary School of Eleftherio - Kordelio Playing with Protons
Grèce - Thessaloniki - 105th Primary School of Thessaloniki
Grèce - Thessaloniki - 107th Primary School of Thessaloniki
Grèce - Thessaloniki - 11th Special Primary of Eastern Thessaloniki
Grèce - Thessaloniki - 12th Allday Primary School of Polichni
Grèce - Thessaloniki - 1st Experimental Primary School of Thessaloniki
Grèce - Thessaloniki - 1st Pre-Primary School of Oraiokastro
Grèce - Thessaloniki - 1st Primary School of Oraiokastro
Grèce - Thessaloniki - 1st Protypo High School of Thessaloniki "Manolis Andronikos"
Grèce - Thessaloniki - 28 GEL THESSALONIKHS
Grèce - Thessaloniki - Arts Senior High-School of Thessaloniki
Grèce - Thessaloniki - Model Experimental Senior High School Of University of Macedonia
Grèce - Thessaloniki 54631 - Primary Experimental School of University of Thessaloniki
Grèce - Thessaloniki 54634 - 3rd High School of Thessaloniki
Grèce - Thessaloniki 55535 - Arsakeio Primary School of Thessaloniki
Grèce - Thessaloniki 56224 - 17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ
Grèce - Thessaloniki, 54249 - 3rd Junior High School of Harilaou
Grèce - Thessaloniki, 570 13 - Andreadis Primary School
Grèce - Thiva - 4th Junior High School of Thiva
Grèce - Thouria - Γυμνάσιο Θουρίας Junior High School of Thouria
Grèce - Thouria, Messinia - Senior High School of Thouria
Grèce - Tithorea - Junior High School of Tithorea
Grèce - Trikala - 3rd Junior High School of Trikala
Grèce - Trikala - 7th High School of Trikala
Grèce - Trikala - 7th Junior High school of Trikala
Grèce - Trikala - High School Valtino Trikala
Grèce - Trilofos, Thessaloniki, 57500 - 3rd Kindergarten of Trilofo Thessaloniki
Grèce - Tripoli - 3rd General Lyceum of Tripoli
Grèce - Tripoli - 8th Nursery School of Tripoli
Grèce - Tripolis - 1st Junior High School of Tripoli
Grèce - TSARITSANI - Junior High School 'OIKONOMEIOS SCHOLI' TSARITSANI
Grèce - TSARITSANI - JUNIOR HIGH SCHOOL TSARITSANI "OIKONOMEIOS SCHOLI"
Grèce - Tychero, Evros - High School of Tychero
Grèce - Tyrnavos 40100 - 4th Primary School of Tyrnavos
Grèce - Vamos Apokoronou, 73008, Chania - Junior High School of Vamos "Lambrakeio"
Grèce - Vari Attica - Geitonas School (Snac)
Grèce - Vathi - 1st Vocational High School (EPAL) of Ithaki (Snac)
Grèce - Veria - 5th Senior High School of Veria
Grèce - Villatoria, Kefalonia - Preschool of Agia Thekli
Grèce - Vlachata, Kefalonia, 28100 - Primary School of Vlahata
Grèce - VOLOS - 33 PRIMARY SCHOOL OF VOLOS
Grèce - Volos - 33rd Elementary School of Special Juvenile Detention Center of Volos
Grèce - Volos - 4th High School of Volos
Grèce - Volos - 4th Kindergarten N. Ionia of Volos
Grèce - Volos 38333 - 9th Junior High School of Volos
Grèce - Volos, 37300 - 1st Primary School of Agria Volos
Grèce - Volos, 38333 - 13th Kindergarten of Volos
Grèce - Volos, 38333 - 30th Primary School of Volos
Grèce - Volos, 38333 - 3rd Vocational High School of Volos
Grèce - Vori, Heraklion, Crete, 70200 - Primary School of Vori Heraklion
Grèce - Voukolies, Chania, Crete, 73002 - High School of Voukolies
Grèce - Voutes, Heraklion, Crete, 71500 - 2nd Primary School of Voutes (Heraklion)
Grèce - Vrilissia - 1st Junior High School of Vrilissia
Grèce - Xanthi - 4ο Γυμνάσιο Ξάνθης
Grèce - Xanthi, 67131 - 2nd Primary School of Xanthi
Grèce - Zakynthos - 2o GEL Zakynthou
Grèce - ZAKYNTHOS - 3rd Primary School of Zakynthos
Grèce - Zante - Primary School of Orini Zoni
Grèce - Zaros, Heraklion, Crete, 70002 - Primary School of Zaros
Grèce - Zografos - 4th High School of Zografou
Grèce - Zografos, 15772 - 3rd Extended Primary School of Zografos
Grèce - Zografos, Attica, 15773 - 2nd Primary School of Zografos
Grèce - Zografou - 1st Junior High School of Zografou
Grèce - Αγιάς - Γυμνάσιο Αγιάς
Grèce - Αγίου Δημητρίου - Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. Αγίου Δημητρίου
Grèce - ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ-ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ - ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Grèce - ΑΓΡΙΝΙΟ - 2ο ΕΠΑΛ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
Grèce - Αγρινίου - Γενικό Λύκειο Παναιτωλίου
Grèce - ΑΘΗΝΑ - 2ο Πρότυπο Πειραματικό Γυμνάσιο Αθηνών
Grèce - ΑΘΗΝΑ - 40 ΓΕΛ ΑΘΗΝΑΣ
Grèce - ΑΘΗΝΑΙΩΝ - 14ο Δημοτικό Αθήνας
Grèce - ΑΘΗΝΑΙΩΝ - 17o ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
Grèce - Αθηναίων - 20ο Γυμνάσιο Αθηνών
Grèce - Αθηνών - 150o Δημοτικό Αθηνών
Grèce - ΑΘΗΝΩΝ - 4ο ΕΠΑΛ ΑΘΗΝΑΣ
Grèce - ΑΙΓΑΛΕΩ - 1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
Grèce - ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ - 1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
Grèce - ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ - 2ο ΓΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
Grèce - Αλεξανδρούπολη - 3ο Γυμνάσιο Αλεξανδρούπολης
Grèce - ΑΛΜΥΡΟΥ - 1ο ΕΠΑΛ ΑΛΜΥΡΟΥ
Grèce - Αλοννήσου - Γυμνάσιο-Λ.Τ. Αλοννήσου
Grèce - Αμαρουσίου - 2ο ΕΠΑΛ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
Grèce - Αργοστόλι - 2o ΓΕΛ ΑΓΟΣΤΟΛΙΟΥ
Grèce - Ασωπία Θηβών - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕ ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ ΑΣΩΠΙΑΣ- GYMNASION ME LYKEIAKES TAXEIS ASOPIAS
Grèce - ΑΧΑΡΝΩΝ - 35ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ
Grèce - Βασιλιές, Ηράκλειο Κρήτης - 52ο Δημοτικό Σχολείο Ηρακλείου
Grèce - Βέροιας - 4ο Γενικό Λύκειο Βέροιας
Grèce - ΒΟΛΒΗΣ - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΕΝΤΙΝΑΣ
Grèce - ΒΟΛΟΥ - 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΛΟΥ
Grèce - Γάζι, Ν. Ηρακλείου Κρήτης - Γυμνάσιο Γαζίου
Grèce - Γαλατσίου - 1ο Γενικό Λύκειο Γαλατσίου
Grèce - Γαλατσίου - 4ο ΓΕΛ Γαλατσίου
Grèce - Γλυφάδα - 3ο Γυμνάσιο Γλυφάδας
Grèce - Γλυφάδας - 7ο Γυμνάσιο Γλυφάδας
Grèce - ΔΑΦΝΗΣ-ΥΜΗΤΤΟΥ - 1ο ΓΕΛ ΥΜΗΤΤΟΥ
Grèce - ΔΙΟΝΥΣΟΥ - 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
Grèce - ΔΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΥ - ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΟΥ
Grèce - Δοξάτου - Γυνάσιο Δοξάτου Δράμας
Grèce - ΕΚΑΛΗ - Β΄ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΤΟΣΙΤΣΕΙΟ ΓΕΛ ΕΚΑΛΗΣ
Grèce - Ελασσόνας - Γυμνάσιο και Λυκειακές Τάξεις Καλλιθέας Ελασσόνας
Grèce - ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Grèce - ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ-ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
Grèce - Επισκοπή, Ηράκλειο - Γυμνάσιο Επισκοπής Ηρακλείου
Grèce - ΕΥΟΣΜΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ - 1ο ΓΕΛ ΕΥΟΣΜΟΥ
Grèce - ΖΑΚΥΝΘΟΥ - 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
Grèce - ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ - 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
Grèce - Ήλιδας - 1ο ΓΕΛ Αμαλιάδας
Grèce - ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ - ΕΠΑΛ. ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ Ν.ΣΕΡΡΩΝ
Grèce - Ηράκλειο Κρήτης - Σχολείο Ευρωπαϊκής Παιδείας Ηρακλείου
Grèce - ΘΑΣΟΥ - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΜΕΝΑΡΙΩΝ ΘΑΣΟΥ
Grèce - Θέρμης - 4ο ΓΕΛ Σταυρούπολης
Grèce - Θέρμης - Δ. Σχ. Κάτω Σχολαρίου
Grèce - ΘΕΡΜΗΣ - ΕΠΑΛ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Grèce - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - 1/Θ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Grèce - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - 1rst Experimental Junior High School of Thessaloniki
Grèce - Θεσσαλονίκη - 1ο Πρότυπο Πειραματικό Γυμνάσιο Θεσσαλονίκης / 1st Experimental Junior High School of Thessaloniki
Grèce - Θεσσαλονίκη - 3ο Γυμνάσιο Χαριλάου
Grèce - Θεσσαλονίκη - Πρότυπο Πειραματικό Σχολείο Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης
Grèce - Θεσσαλονίκης - 105ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης
Grèce - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - 1o ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Grèce - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - 2ο ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Grèce - Ιωάννινα - 1st Experimental Primary School of Ioannina
Grèce - Ιωαννιτών - 7ο Γενικό Λύκειο Ιωαννίνων
Grèce - Ιωαννιτών - 7ο Νηπιαγωγείο Ιωαννίνων
Grèce - ΚΑΒΑΛΑ - 2ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
Grèce - ΚΑΒΑΛΑΣ - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΚΑΡΒΑΛΗΣ
Grèce - Καλαμαριάς - 4ο Γενικό Λύκειο Καλαμαριάς
Grèce - Καλλιθέα - 3rd Vocational High School (Sivitanidios school)
Grèce - Κασσάνδρας - Γυμνάσιο Κασσάνδρας
Grèce - Καστοριάς - 2o Γενικό Λύκειο Καστοριάς
Grèce - Κεφαλονιά - 1o Δημοτικό Αργοστολίου
Grèce - Κεφαλονιά - 2ο Δημοτικό Αργοστολίου
Grèce - Κεφαλονιά - 2ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου
Grèce - Κεφαλονιά - 4/θ Ολοήμερο Ειδικό Δημοτικό Σχολείο Περατάτων Κεφαλονιάς
Grèce - Κεφαλονιά - 4ο Δημοτικό Αργοστολίου
Grèce - Κεφαλονιάς - 1ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου
Grèce - ΚΙΛΚΙΣ - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΟΥ ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΣΤΡΟΥ ΚΙΛΚΙΣ
Grèce - ΚΛΗΜΑΤΙΑ - Kindergarten Klimatia of Ioannina
Grèce - ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΑΝΗΣ
Grèce - ΚΟΜΟΤΗΝΗ - 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
Grèce - Κορυδαλλού - 7ο Γυμνάσιο Κορυδαλλού
Grèce - ΚΩΣ ΚΩΣ - ΕΕΕΕΚ ΚΩ
Grèce - Λαρισαίων - 6ο Γενικό Λύκειο Λάρισας
Grèce - Λάρισας - 11ο Γενικό Λύκειο Λάρισας
Grèce - Λάρισας - 7ο Γενικό Λύκειο Λάρισας
Grèce - ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ - 1o ΕΠΑΛ ΛΑΥΡΙΟΥ
Grèce - Λαυρεωτικής - ΓΕΛ Λαυρίου
Grèce - Λέσβου - Καλφαγιάννειο Γυμνάσιο Φίλιας
Grèce - ΛΕΥΚΑΔΑ - ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΥΔΡΙΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Grèce - ΛΗΜΝΟΥ - 1ο ΕΠΑΛ ΜΟΥΔΡΟΥ
Grèce - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΠΕΥΚΗΣ - 3o Δημοτικό Πεύκης
Grèce - Λυκόβρυσης-Πεύκης - 2ο Γυμνάσιο Πεύκης
Grèce - ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ - 1ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
Grèce - Μοχός Ηρακλείου Κρήτης - Γυμνάσιο Μοχού
Grèce - Μύκης - Γυμνάσιο Σμίνθης Ξάνθης
Grèce - ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ - ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑ.Λ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
Grèce - Ν. Ηρακλείου Κρήτης - Γυμνάσιο Γέργερης
Grèce - Νάουσα - 2/θ Δημοτικό Ροδοχωρίου Νάουσας
Grèce - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - 3ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
Grèce - Νέα Σμύρνη - 5th Primary School of Nea Smyrni
Grèce - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
Grèce - Νέας Σμύρνης - 1ο ΕΠΑΛ Νέας Σμύρνης
Grèce - ΝΙΚΑΙΑΣ - 9o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ
Grèce - Ξάνθη - 1o Γυμνάσιο Ξάνθης
Grèce - Ορεστιάδας - 2ο ΓΕΛ Ορεστιάδας
Grèce - Παγγαίου - Γυμνάσιο Νικήσιανης
Grèce - Παλλήνης - Εκπαιδευτήρια Κωστέα Γείτονα
Grèce - Παλλήνης - Καλλιτεχνικό Γυμνάσιο Γέρακα με Λυκειακές τάξεις
Grèce - ΠΑΛΟΥΚΙΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ - Special Primary School of Salamina
Grèce - Πάτρα - Στρούμπειο 2ο Δημοτικό Σχολείο Πάτρας
Grèce - Πατρέων - 1 ΕΠΑΛ ΠΑΤΡΑΣ
Grèce - Πατρέων - 10/θ Δημοτικό Σχολείο Αγίου Βασιλείου
Grèce - ΠΑΤΡΕΩΝ - AΡΣΑΚΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
Grèce - ΠΑΤΡΕΩΝ - ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
Grèce - ΠΑΤΡΕΩΝ - ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
Grèce - ΠΑΤΡΩΝ - NHΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΡΕΠΑΝΟΥ ΠΑΤΡΩΝ
Grèce - ΠΕΙΡΑΙΑ - 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΛΙΠΟΛΗΣ
Grèce - ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΥΤΙΣΤΙΚΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
Grèce - Πειραιά - Ελληνογαλλική Σχολή Jeanne d'Arc
Grèce - ΠΕΝΤΕΛΗΣ - 3ο Δημοτικό σχολείο Μελισσίων
Grèce - Περιστέρι - 11ο Λύκειο Περιστερίου
Grèce - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - 12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Grèce - Περιστερίου - 15ο Γυμνάσιο Περιστερίου
Grèce - Πεύκης - Ελληνογαλλική Σχολή St Joseph
Grèce - ΠΗΝΕΙΟΥ - ΓΕΛ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ
Grèce - Πηνειού - Γυμνάσιο Βαρθολομιού
Grèce - ΠΡΕΒΕΖΑ - ΓΕΛ ΛΟΥΡΟΥ
Grèce - ΠΡΕΒΕΖΑ - Γυμνάσιο Ζαλόγγου
Grèce - Πρεσπών - Γυμνάσιο- Λ.Τ. Λαιμού Πρεσπών (Νομός Φλώρινας)
Grèce - Προφήτης Ηλίας Ηρακλείου - Δημοτικό Σχολείο Προφήτη Ηλία
Grèce - ΠΥΡΓΟΥ - 3/Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΑΛΜΩΝΗΣ
Grèce - Ρόδου - 2ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ
Grèce - Σάμου - Γενικό Λύκειο Μαραθοκάμπου
Grèce - Σάμου - Δημοτικό σχολείο Όρμου Καρλοβασίου
Grèce - Σερβίων - Βελβεντού - 2ο Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Σερβίων
Grèce - ΣΕΡΒΙΩΝ - ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ - ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
Grèce - ΣΕΡΡΩΝ - 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ
Grèce - Σερρών - Εσπερινό Γυμνάσιο Σερρών με Λυκειακές τάξεις
Grèce - Σερρών - ΤΕΕ Ειδικής Αγωγής Α΄ βθμίδας & Ειδικό ΕΠΑΛ Σερρών
Grèce - Σπάτων - Αρτέμιδος - 3ο Δημοτικό Σχολείο Σπάτων
Grèce - Τρικκαίων - 3ο Γυμνάσιο Τρικάλων
Grèce - ΥΔΡΑΣ - ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΥΔΡΑΣ
Grèce - ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - 1ο Δημοτικό Σχολείο Ν.Χαλκηδόνας
Grèce - Φιλαδέλφειας-Χαλκηδόνας - 2ο Γυμνασιο Ν. Φιλαδέλφειας
Grèce - ΦΙΛΙΑΤΩΝ - Νηπιαγωγείο Σαγιάδας
Grèce - ΦΙΛΟΘΕΗ - ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
Grèce - Φιλοθέης - Ψυχικού - 3ο Δημοτικό Ν. Ψυχικού
Grèce - Φιλοθέης - Ψυχικού - 4ο Δημοτικό Σχολείο Ν. Ψυχικού
Grèce - ΧΑΝΙΑ - ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ
Grèce - Ωραιοκάστρου - 1ο Νηπιαγωγειο Παλαιοκαστρου
Groenland - Aappilattoq - Primary school, Aappilattoq
Groenland - Ikerasak - Primary school, Ikerasak
Groenland - Innaarsuit - Primary school, Innaarsuit
Groenland - Nuussuaq - Primary school, Nuussuaq
Groenland - Upernavik - City school, Upernavik
Groenland - Uummannaq - City school, Uummannaq
Hongrie - Békéscsaba - Secondary Technical School of Commerce and Catering named after Jozsef Zwack
Hongrie - Budapest - Albert Szent-Gyorgyi Primary and Secondary School
Hongrie - Budapest - Alternative High School of Economics
Hongrie - Budapest - Bárczi Géza Primary School
Hongrie - Budapest - Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Katona József Szakközépiskolája, Szakiskolája és Felnőttoktatási Gimnáziuma
Hongrie - Budapest - Budapesti Komplex Szakképzési Centrum Schulek Frigyes Két Tanítási nyelvű Építőipari Szakközépiskolája
Hongrie - Budapest - Carl Rogers Person-centered School
Hongrie - Budapest - Kispesti Kós Károly Általános Iskola
Hongrie - Budapest - Lauder Javne Jewish Community School
Hongrie - Budapest - Nagy László Secondary Grammar School
Hongrie - Budapest - Philip Neri Catholic Primary School
Hongrie - Budapest - Saint Gellért Catholic Elementary School and High School
Hongrie - Budapest - St. Philipp of Neri Primary School
Hongrie - Budapest - Szent-Györgyi Albert Ált Isk. és Gimn
Hongrie - Budapest - Weöres Sándor Gimnázium
Hongrie - Budapest - Wesselényi School
Hongrie - Csopak - CSopaki Református Általános Iskola
Hongrie - Csopak - Csopaki Reformatus Elementary School
Hongrie - Csorna - GYSZSZC Hunyadi János Középiskola, Csorna
Hongrie - Csorna - Hunyadi János Technical Grammar School
Hongrie - Debrecen - Brassai Samuel Gimnazium és Muszaki Szakkozepiskola
Hongrie - Debrecen - Szent József Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Hongrie - Debrecen - Tóth Árpád Secondary Grammar School
Hongrie - Demecser - Demecseri Oktatási Centrum Gimnázium
Hongrie - Dunaujvaros - DSZC Lorantffy Zsuzsanna Secondary Technical and Vocational School
Hongrie - Egyhazaskozar - Hegyhati Altalanos Iskola Egyhazaskozar - Bikali Tagintezmenye
Hongrie - Felsőnyék - Felsőnyéki Általános Iskola
Hongrie - Felsőnyék - Iregszemcsei Deák Ferenc Általános Iskola Felsőnyéki Tagiskolája
Hongrie - Gödöllő - Gödöllői Török Ignác Gimnázium
Hongrie - Gyöngyös - Berze High School Gyöngyös
Hongrie - Gyor - Krudy Gyula High and Vocational Schools
Hongrie - Ibrány - Ibrányi Móricz Zsigmond Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Hongrie - Jánossomorja - Janossomorja Regional Elementary School
Hongrie - Jászberény - Lehel Vezér Secondary School
Hongrie - Kalocsa - Bajai Szakképzési Centrum Dózsa György Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma
Hongrie - Kaposvár - Kaposvár SZC Construction, Timber Industry Vocational School
Hongrie - Kaposvár - Kaposvári SZC Építőipari, Faipari Szakképző Iskolája
Hongrie - Kecskemét - Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és AMI
Hongrie - Kecskemet - Protestant Grammar School of Kecskemet
Hongrie - Kiszombor - Kiszombori Dozsa Gyorgy Altalanos Iskola
Hongrie - Levelek - Leveleki Gardonyi Geza Altalanos iskola
Hongrie - Levelek - Leveleki Gardonyi Geza Elementary School
Hongrie - Mágocs - Hegyháti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Hongrie - Mágocs - Hegyháti Primary School and Elementary Art School
Hongrie - Megyaszó - Megyaszói Mészáros Lőrinc Körzeti Általános Iskola
Hongrie - Mezőhegyes - Elementary School
Hongrie - Mezőhegyes - Mezőhegyesi József Attila Általános Iskola
Hongrie - Mezőhegyes - Mezőhegyesi József Attila Általános Iskola, Mezőhegyes, Hungary
Hongrie - Miskolc - Diósgyőri Nagy Lajos Király Általános Iskola (Primary School)
Hongrie - Mosonmagyaróvár - Mosonmagyaróvári Kossuth Lajos Gimnázium
Hongrie - Nagyalásony - Kinizsi Pál Ált. Iskola
Hongrie - Nagykálló - Frigyes Korányi Secondary School
Hongrie - Nagykálló - Korányi Frigyes Gimnázium Nagykálló
Hongrie - Nagykanizsa - Batthyány Lajos Secondary School
Hongrie - Nagykanizsa - György Thúry High School
Hongrie - Ózd - Ózsdi SZC Bródy Imre Szakképző Iskolája
Hongrie - Pápa - Pápai Református Kollégium Gimnáziuma
Hongrie - Pécs - Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Művészeti Iskola 1. Sz. Általános Iskolája
Hongrie - Pécs - Lajos Nagy Grammar School of the Cistercian Order
Hongrie - Sajószentpéter - Kossuth Lajos Primary School
Hongrie - Szazhalombatta - Korosi Csoma Sandor Pimary School
Hongrie - Százhalombatta - Százhalombattai Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Hongrie - Szeged - High School of Szeged University
Hongrie - Szeged - High School of University of Szeged
Hongrie - Szeged - Secondary School of Szeged University
Hongrie - Székesfehérvár - Cornelius Lanczos Gimnasium
Hongrie - Székesfehérvár - Székesfehérvár SzC Széchenyi István Müszaki Szakközépskolája
Hongrie - Székesfehérvár - Székesfehérvári SzC Széchenyi István Műszaki Szakközépiskolája
Hongrie - Székesfehérvár - Székesfehérvári SzC Széchenyi István Műszaki Szakközépiskolája
Hongrie - Szekszárd - Szekszárdi Garay János Gimnázium
Hongrie - Szekszárd - Szent László Szakképző Iskola
Hongrie - Szentendre - Szentendrei Református Gimnázium
Hongrie - Szentmártonkáta - Arany János Elementary School of Szentmártonkáta (Hungary)
Hongrie - Szilvasvarad - Jokai Mor Primary School of Szilvasvarad
Hongrie - Szolnok - Habarodix Experiments
Hongrie - Szombathely - Gothard Jenő Elementary School
Hongrie - Szombathely - Gothard Jenő Primary School
Hongrie - Szombathely - Herman Otto Secondary Technical School
Hongrie - Szombathely - Kanizsai Dorottya Gimnázium
Hongrie - Tiszasziget - Szent Antal Katolikus Általános Iskola
Hongrie - Törökbálint - Bálint Márton Elementary and Secondary School
Hongrie - Torokbalint - Zimándy Ignác Általános Iskola, Törökbálint, Dózsa György Street
Hongrie - Törökbálint - Zimandy Ignac School
Hongrie - Üllés - Fontos Sándor Általános és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Hongrie - Úrkút - Hauser Lajos Elementary School
Inde - N.A.S.Inter College,Meerut
Inde - Chennai - Space Technology and Education Pvt Ltd
Inde - Hapur - S.S.K.Inter College
Inde - Hapur - Sri Shantiswaroop Krishi Inter College
Inde - Ludhiana - Space Technology and Education Pvt Ltd, Ludhiana
Inde - Nanded - MGM' Centre for Astronomy & Space Technology , Nanded
Inde - Nanded - MGM's Centre for Astronomy & Space Technology, Nanded
Inde - New Delhi - Hillwoods Academy
Inde - New Delhi - Space Technology and Education Pvt. Ltd.
Indonésie - Yogyakarta - Universitas Ahmad Dahlan
Irlande - Abbey Vocational School, Donegal
Irlande - Adamstown Community College, Adamstown, Dublin 15
Irlande - Alexandra College Dublin
Irlande - Archbishop McHale college, Tuam, Co Galway
Irlande - Ard Scoil na Trionoide, Athy, Co Kildare
Irlande - Ard Scoil Ris, Griffith Avenue
Irlande - Ardee Community School Co Louth
Irlande - Ardgillan Community School, Castlelands, Balbriggan, Co. Dublin
Irlande - Ardscoil na Mara
Irlande - Ardtona House School, Churchtown Road Lower, Churchtown, Dublin 14
Irlande - Arles National School, Co Laois
Irlande - Ashbourne Community School, Co Meath
Irlande - Assumption Secondary School, Walkinstown, Dublin 12
Irlande - Athy College, Co Kildare
Irlande - Bailieborough Community School, Cavan
Irlande - Balbriggan Community College, Drogheda Street, Balbriggan, Co Dublin
Irlande - Balbriggan Community College, Drogheda Street, Balbriggan, Co Dublin
Irlande - Ballinamere NS, Tullamore, Co Offaly
Irlande - Ballinode community college
Irlande - Belgrove Senior Boys, Seafield Road WEst, Clontarf, Dublin 3 (Primary)
Irlande - Belgrove Senior Girls School, Seafield Road, Clontarf, Dublin 3 (Primary)
Irlande - Belvedere College S.J, Dublin City Centre
Irlande - Blackwater Community School, Lismore, Co. Waterford
Irlande - Carndonagh Community School, Donegal
Irlande - Carrickleck NS, Kingscourt, Co Meath (Primary)
Irlande - Castle Park School, Castlepark Road, Dalkey, Co Dublin
Irlande - Castleknock College, Dublin 15
Irlande - Castlerea Community school, Castlerea, Co Roscommon
Irlande - CBS Thurles Secondary School
Irlande - CBS, Mullingar
Irlande - Charleville NS, Tullamore, Co Offaly
Irlande - Christian Brothers College Primary School, Monkstown Rd, Dun Laoghaire, Co Dublin
Irlande - Clondra NS, Co Longford
Irlande - Clonkeen College, Blackrock, Co Dublin
Irlande - Coláiste an Phiarsaigh, Gleann Maghair, Co. Chorcaí
Irlande - Colaiste Bride, Clondalkin, Dublin 22.
Irlande - Coláiste Choilm, Swords, Co Dublin
Irlande - Coláiste Cois Life
Irlande - Colaiste Coislife, Lucan
Irlande - Colaiste Colmcille, Ballyshannon
Irlande - Coláiste de hÍde, Bóthar Chaisleáin Thigh Mothain, Tamhlacht, Baile Átha Cliath 24
Irlande - Coláiste Ghlór na Mara, Fearann an Chaisleáin, Baile Brigín, Co. Átha Cliath
Irlande - Coláiste Íosagáin, Bóthar Stigh Lorgan, Baile an Bhóthair, Co Átha Cliath
Irlande - Coláiste na Carriage, An Charraig, Co. Donegal
Irlande - Coláiste na Coiribe, Bóthar Thuama, Gaillimh
Irlande - Colaiste na Toirbhirte, Bandon
Irlande - Coláiste Oiriall, Tir Chianáin, Muineacháin, Co Muineacháin
Irlande - Colaiste Pobail Acla, Achill Island
Irlande - Colaiste Pobal Setanta, Phibblestown, Dublin 15
Irlande - Colaiste Raithin, Bray
Irlande - Columba College, Killucan, Co Westmeath
Irlande - Confey College, Leixlip, Co. Kildare
Irlande - Coolmine Community School, Coolmine, Dublin 15
Irlande - Creagh College, Creagh Demense, Gorey, Co Wexford
Irlande - D7 Educate Together, Grangegorman, Dublin 7
Irlande - Dalkey School Project, Glenageary Lodge, Glenageary, Co Dublin
Irlande - Davitt College, Castlebar, Co Mayo
Irlande - De la Salle College, Churchtown, Dublin 14
Irlande - De La Salle Secondary Boys School, Churchtown, Dublin
Irlande - Dominican Convent, Griffith Ave, Dublin 9
Irlande - Donahies Community School, Dublin 13
Irlande - Drimnagh Castle Primary, Long Mile Road, Dublin 12 (Primary)
Irlande - Dring N S, Co Longford
Irlande - Durrow NS, Tullamore, Co Offaly
Irlande - East Glendalough, Station Road, Wicklow Town
Irlande - Eureka, Kells
Irlande - Gael Choláiste Chilldara, Naas, Co Kildare
Irlande - Gael-Choláiste Chill Dara, Seanbhóthar Luimnigh, Nás na Ríogh, Co Chill Dara
Irlande - Gaelcholáiste an Phiarsaigh, An Mhainistir, Bóthar na Gráinsí, Ráth Fearnáin, Baile Átha Cliath 14
Irlande - Gaelcholaiste Reachrann, Dublin
Irlande - Gairmscoil Mhuire, Athenry
Irlande - Gallen Community School, Ferbane
Irlande - Good Counsel College, New Ross
Irlande - Gormanston College, Co Meath
Irlande - Gort Community School, Galway
Irlande - Greenhills College, Greenhills, Dublin 12
Irlande - Hartstown Community School, Hartstown, Dublin 15
Irlande - Heronstown NS, Lobinstown, Co Meath (Primary)
Irlande - Holy Faith, Contarf , Dublin 3
Irlande - Inver College, Castleblaney Rd, Carrickmacross, Co. Monaghan
Irlande - Killashee N S, Co Longford
Irlande - Killeen N.S., Co Longford
Irlande - Lanesboro Community College, Lanesboro, Co. Longford
Irlande - Loreto College, Cavan
Irlande - Loreto College, Swords, Co Dublin
Irlande - Loreto Community School, Milford, Co Donegal
Irlande - Loreto Convent, Letterkenny, Co Donegal
Irlande - Loreto Secondary School Navan, Co Meath
Irlande - Loreto Secondary School, Balbriggan, Co. Dublin
Irlande - Loreto Secondary School, Clonmel
Irlande - Loreto, Fermoy, Co Cork
Irlande - Loreto, Kilkenny
Irlande - Loreto, Wexford
Irlande - Lucan Community College, Lucan. Co Dublin
Irlande - Luttrellstown Community College, Dublin 15
Irlande - Malahide Community School, Malahide, co Dublin.
Irlande - Margaret Aylward Community College, Whitehall, Dublin 9
Irlande - Meanscoil Mhuire, Longford
Irlande - Mount Temple Comprehensive School, Malahide Road Dublin.3
Irlande - Mountrath CS, Dysart High, Mountrath, Co Laois
Irlande - Moyne Community School, Co Longford
Irlande - Muckross Park College, Donnybrook, Dublin 4
Irlande - New Cross College, Finglas, Dublin 11
Irlande - O'Fiaich College, Dundalk, Co Louth
Irlande - Oatlands College, Mount Merrion, Dublin 2
Irlande - Our Lady of the Wayside N.S., Bluebell, Dublin 12 (Primary)
Irlande - Our Lady's, Greenhills, Drogheda, Co Louth
Irlande - Patrician Highschool, Carrickmacross
Irlande - Patrician Secondary School, Newbridge, Co. Kildare
Irlande - Pobailscoil IosoIde, Kennelsfort Road, Palmerstown, Dublin 20
Irlande - Pobal Scoil Gaoth Daobhair, Donegal
Irlande - Pobalscoil Neasain, Baldoyle, Dublin 13
Irlande - Pope John Paul II National School, Sea Road, Malahide, Co. Dublin (Primary)
Irlande - Pope John Paul II Primary School
Irlande - Ratoath College, Ratoath, Co Meath
Irlande - Ringsend College, Cambridge Road, Dublin 4
Irlande - Rockford Manor, Blackrock, Co Dublin
Irlande - Rockwell College, Waterford
Irlande - S.N. Pheadar agus Phoil, Drumconrath, Navan, Co Meath
Irlande - Sacred Heart School, Drogheda, Co Louth
Irlande - Salerno Secondary School, Galway
Irlande - Salerno Secondary School, Galway
Irlande - Salesian College, Celbridge
Irlande - Sancta Maria College, Louisburgh
Irlande - Santa Sabina, Sutton, Co Dublin
Irlande - Scoil Bhride, Ballyboy, Co Offaly
Irlande - Scoil Bhride, Carrick Rd Edenderry, Co Offaly
Irlande - Scoil Chartaigh Naofa, Rahan, Tullamore, Co Offaly
Irlande - Scoil Chonglais, Baltinglass, Co Wicklow
Irlande - Scoil Mhuire Fatima, Co Laois.
Irlande - Scoil Mhuire, Greenhill Carrick-on-Suir
Irlande - Scoil Mhuire, Strokestown, Roscommon
Irlande - Scoil Tighearnach Naofa, Cullohil, Rathdowney, Co Laois
Irlande - Scoil Ui Mhuire, Dunleer, Co Louth
Irlande - Sharavogue Junior School, Upper Glenageary Rd, Glenageary, Co Dublin
Irlande - St Aidan's CBS, Whitehall, Dublin 9
Irlande - St Benedict's National School, Ongar, Dublin 15
Irlande - St Colomba's College, Whitechurch, Dublin 16
Irlande - St Columba's College, Stranorlar, Co. Donegal
Irlande - St Davids, Artane, Dublin 5
Irlande - St Declans College, Cabra, Dublin 7
Irlande - St Farnans Post Primary, Prosperous, Naas, Co Kildare
Irlande - St Fintan's BNS, New Line Road, Mountrath, Co Laois
Irlande - St Joseph's Boys Secondary School, Fairview, Dublin 3.
Irlande - St Josephs Secondary School, Stanhope Street, Dublin 7
Irlande - St Louis Secondary, Monaghan
Irlande - St Mac Daras CC, Templeogue, Dublin 6W
Irlande - St Mary's CBS, Portlaoise, Co Laois
Irlande - St Mary's, Convent Hill, Ballina, Mayo
Irlande - St Mary's, New Ross, Co Wexford
Irlande - St Marys Holy Faith Secondary School, Killester, Dublin 5
Irlande - St Mel's College, Longford
Irlande - St Michaels, Finglas, Dublin 11
Irlande - St Muredach's College, Ballina, Co Mayo
Irlande - St Nicholas Primary School, Longwood Co Meath (Primary)
Irlande - St Olivers Community School, Drogheda
Irlande - St Patrick's Classical School, Navan
Irlande - St Patricks Classical, Navan, Co Meath
Irlande - St Paul's NS
Irlande - St Pauls College, Raheny, Dublin 5
Irlande - St Vincent's Boys Secondary School, Glasnevin, Dublin 9
Irlande - St Vincents C.B.S., Glasnevin, Dublin 11
Irlande - St Wolstan's Community School, Celbridge, Co Kildare
Irlande - St Wolstans Community School, Kildare
Irlande - St. Aidan's CBS, Collins Avenue, Whitehall
Irlande - St. Aloysius College, Athlone
Irlande - St. Attractas, Tubbercurry
Irlande - St. Bricin's Belturbet Co. Cavan
Irlande - St. Brigid's BNS, Howth Road, Killester, Dublin 5 (Primary)
Irlande - St. Brigids N.S., Boardsmill, Trim, Co Meath (Primary)
Irlande - St. Catherine's Senior School, Ratoath Road, Cabra, Dublin 7
Irlande - St. Columbanus National School
Irlande - St. Dominic's Secondary School, Ballyfermot, Dublin 10
Irlande - St. Flannan's College, Ennis
Irlande - St. Joseph's College, Lucan, Co Dublin
Irlande - St. Kevin's Boys National School, Finglas, Dublin 11 (Primary)
Irlande - St. Kevin's College, Clogher Road, Crumlin, Dublin 12
Irlande - St. Leo's College, Old Dublin Road, Carlow
Irlande - St. Mary's College , Dundalk
Irlande - St. Mary's, Baldoyle, Dublin 13
Irlande - St. Marys NS, Pollough, Co Offaly
Irlande - St. Peter and St. Pauls NS, Horseleap, Moate, Co Offaly
Irlande - St. Peters College, Dunboyne, Co. Meath
Irlande - St. Stephen's N.S, Johnstown, Navan, Co Meath (Primary)
Irlande - St.Clare's College, Ballyjames, Cavan
Irlande - St.Clare's Comprehensive , Leitrim
Irlande - St.Louis, Dundalk
Irlande - St.Patrick's College, Cavan
Irlande - St.Peter’s College, Summerhill, Wexford
Irlande - St.Vincent's , Dundalk
Irlande - Sutton Park School, Sutton, Co Dublin
Irlande - Tallaght Community School, Belgard, Dublin 24
Irlande - Taney N.S., Sydenham Villas, Co Dublin
Irlande - Terenure College, Dublin 6W
Irlande - Tullow Community School, Carlow
Irlande - Virginia College, Virginia, Cavan
Irlande - Willow Park Junior School, Rock Road, Booterstown, Co Dublin
Irlande - Carrick, - Colaiste Na Carraige
Irlande - WELLINGTON ROAD, - Cork Educate together Secondary School
Irlande - 1 Belgrove Rd, - Holy Faith Secondary School
Irlande - Arklow - Gaelcholáiste na Mara
Irlande - Athoy - Athboy Community School
Irlande - Ballsbridge - Marian College
Irlande - Ballsbridge - St Mary's BNS, Haddington Rd., Ballsbridge, Dublin 4
Irlande - Ballyfermot, Dublin - St Louise’s Ballyfermot
Irlande - Ballymun - Trinity Comprehensive School
Irlande - Blackrock - Sian Hill College
Irlande - Blakestown - Hartstown Community School
Irlande - Booterstown - Coláiste Eoin
Irlande - Boyle - St Teresa's NS
Irlande - Bray - Presentation College Bray
Irlande - Bridge - Bridgestown
Irlande - Cabra - Christ The King
Irlande - Chapelizod - Mount Sackville Secondary School
Irlande - Clane, - Clongowes Woods College
Irlande - Clontarf - Scoil Mhuire Marino
Irlande - Co Clare - St Finnachta's National School
Irlande - Co Clare - St John Bosco Community College
Irlande - Co Meath - Headfort National School
Irlande - Co. Donegal - Carndonagh Community School
Irlande - Co. Donegal - Loreto Community School
Irlande - Co. Dublin - Malahide Community School
Irlande - Co. Kildare - Scoil San Carlo S.N.S.
Irlande - Co. Meath - Dunboyne Senior Primary School
Irlande - Co. Roscommon - Abbey Community College
Irlande - Cooldown Commons, - Scoil Aoife
Irlande - Donabate - St Patrick's Boys National School
Irlande - Donnybrook - The Teresian School
Irlande - Drogeda - Drogheda Institute Of Further Ed
Irlande - Drogheda - Aston Village Educate Together National School
Irlande - Drogheda - St. Olivers Community College
Irlande - Drumcondra - Corpus Christi GNS, Homefarm Rd., Drumcondra, Dublin 9.
Irlande - Dublin - Ardgillan Community College
Irlande - Dublin - Ballinteer Educate Together NS
Irlande - Dublin - Beneavin De La Salle College
Irlande - Dublin - Bremore Educate Together Secondary School
Irlande - Dublin - Central Remedial Clinic School
Irlande - Dublin - Drimnagh Castle CBS
Irlande - Dublin - Firhouse Community School
Irlande - Dublin - Hartstown Community School
Irlande - Dublin - Loreto High School Beaufort
Irlande - Dublin - Luttrellstown Community College
Irlande - Dublin - Manor House
Irlande - Dublin - Oatlands college
Irlande - Dublin - Pearse College
Irlande - Dublin - Presentation Secondary School Warr
Irlande - Dublin - Sacred Heart S.N.S
Irlande - Dublin - Sandford Park School
Irlande - Dublin - Santa Sabina
Irlande - Dublin - Scoil Mhuire Marino
Irlande - Dublin - Scoil Thomais Laural Lodge
Irlande - Dublin - St Catherine's NS
Irlande - Dublin - St Columba’s College Dublin
Irlande - Dublin - St David's CBS
Irlande - Dublin - St Joseph's Secondary School
Irlande - Dublin - St Thomas's Jr School
Irlande - Dublin - St Tiernan’s Community College
Irlande - Dublin - St Vincence Castleknock College
Irlande - Dublin - St Vincent de Paul BNS Griffith Avenue
Irlande - Dublin - St Vincent de Paul Girls School
Irlande - Dublin - St. Josephs College
Irlande - Dublin - St. Louise de Marillac Primary School
Irlande - Dublin - The Kings Hospital
Irlande - Dublin 08 - Griffith Barracks, The Old Guardhouse, South Circular Rd., Dublin 8
Irlande - Dublin 09 - Scoil Mhuire Marino
Irlande - Dublin 5 - St. Pauls College
Irlande - Dublin 9 - St Vincent De Paul GNS, Griffith Ave., Marino, Dublin 9.
Irlande - Dunboyne - St Peters College
Irlande - Finglas South - St Finian's National School
Irlande - Finglas, Dublin - St. Michael"s Holy Faith Secondary School
Irlande - Galway - Coláiste Éinde
Irlande - Glendalough - East Glendalough EGS
Irlande - Graystones - St David's Holy Faith
Irlande - Hansfield - Hansfield ETSS
Irlande - Howth, Dublin - Burrow National School
Irlande - Kildare - Gael-Cholaiste Cill Dara
Irlande - Kildare - St Conleths Community College
Irlande - Killester - St Bridget's BNS , Howth Rd., Killester, Dublin 5
Irlande - Ladyswell, Mulhuddart - Lady’s Well NS Mulhuddard
Irlande - Laytown - Scoil an Spioraid Naoimh
Irlande - leixlip - Confey College
Irlande - Limerick - Monaleen
Irlande - Lucan, Dublin - Lucan Community College
Irlande - Maynooth - Maynooth Post Primary
Irlande - Maynooth - Maynooth Post Primary
Irlande - Milltown - Alexandra College
Irlande - Mounthrath - Mounthrath Community College
Irlande - Mountrath - Mountrath Community School
Irlande - Mountrath - Mountrath Community School
Irlande - Naas - Naas Community College
Irlande - PERRYSTOWN - St.Damian's National School
Irlande - PERRYSTOWN, - ST DAMIENS NS
Irlande - Raheny - St Pauls College
Irlande - Rathcool - Holy Family Rathcool
Irlande - Ratoath - Ratoath College
Irlande - Roscommon - St Teresa’s NS
Irlande - Roscrea - Roscrea Coliste Phobal
Irlande - Stamullen - St Patrick's National School, Stamullen, Co Meath, Ireland
Irlande - Stamullen - St Patrick's NS
Irlande - Straffan - Straffan National School
Irlande - Stranorlar - St.Columbas College, Stranorlar
Irlande - Tallaght - Mount Seskin Community College
Irlande - Terenure - St. Joseph’s BNS
Irlande - Thurles - Scoil Ruain
Irlande - Trim - Boyne Community College
Irlande - Tullow - Scoil Phadraig Naofa
Irlande - Tullow - Tullow Community School
Irlande - Tullowmore - Tullowmore Educate Together
Irlande - Wellington Rd, - Cork Educate Together Secondary School
Irlande - Whitehall - Clonturk Community College
Irlande - Whitehall - Plunket College Of Further Education
Israël - Alon Kfar-Saba
Israël - Ariel
Israël - Dgania Tirat-Carmel
Israël - Habonim
Israël - Igal alon
Israël - kedem arad
Israël - Levaot
Israël - Neurim
Israël - Ort Binyamina
Israël - Ort Givatayim
Israël - Reut Art School
Israël - telalim
Israël - yisodi sajour
Israël - Zemah efrim
Israël - Zvulun hamer
Israël - Acre - Acre
Israël - Acre - Alamal
Israël - Acre - Almanara
Israël - Acre - Gordon
Israël - Acre - Hatomer
Israël - Acre - Shazar
Israël - Acre - Weizmann
Israël - Afula - Ort Alon Ben-Gurion
Israël - ako - Levi Eshkol
Israël - Arad - HALAMISH
Israël - Arad - Ort Arad
Israël - Arad - Yeelim ofarim
Israël - Daliat el Carmel - Eesode Daliat el Carmel
Israël - Gedera - Darca Begin
Israël - Gedera - Gvanim
Israël - Gedera - Hbiluim
Israël - Gedera - Piness
Israël - Gedera - Reut Gedera
Israël - Gedera - Rimonim
Israël - Haifa - Hugim
Israël - Haifa - Ironi Aleph
Israël - Heifa - Alliance
Israël - Heifa - Dalia. C school
Israël - Heifa - Farouk shckidem
Israël - Heifa - Ironi Hey Haifa
Israël - Jerusalem - Ulpenat Horev
Israël - Kfar Saba - Amana
Israël - Kfar Saba - Harel
Israël - kfar saba - SHARET
Israël - kfar saba - shazar
Israël - kfar sava - Bar Lev
Israël - Kiryat Bialik - Ort Dafna
Israël - Kiryat Haim - Kiryat Haim High School
Israël - Kiryat Malachi - Gymnasia Darca Kiryat Malachi
Israël - Kiryat Motzkin - Achadut
Israël - Kiryat Motzkin - Yonatan J.H
Israël - Kiryat Ono - Avigdor Varsha
Israël - Kiryat Ono - Ben Zvi
Israël - Kiryat Ono - Peres
Israël - Kiryat ono - Sharet
Israël - Kiryat Shmuel (Haifa) - A'aron Aroe
Israël - Kiryat Tivon - Ort Grinberg
Israël - Qiryat Haim (Haifa) - Arlozerov
Israël - Qiryat Haim (Haifa) - Dagan
Israël - Qiryat Haim (Haifa) - Dgania
Israël - Qiryat Haim (Haifa) - Gordon
Israël - Qiryat Haim (Haifa) - Meginim
Israël - Qiryat Haim (Haifa) - Shaked
Israël - Quiryat Motskin - Ben gurion Quiryat Motskin
Israël - Quiryat Motskin - Itzhak Navon Quiryat Motskin
Israël - Quiryat Motskin - Korzak
Israël - Quiryat Yam - Almogim Quiryat Yam
Israël - Ra'anana - Alon Raanana
Israël - Ra'anana - Amit kfar batya
Israël - Ra'anana - Amit renanim
Israël - Ra'anana - Bartov Raanana
Israël - Ra'anana - Biluo Raanana
Israël - Ra'anana - Hasharon Raanana
Israël - Ra'anana - Meitarim Raanana
Israël - Ra'anana - Rimon Raanana
Israël - Ra'anana - Shaked Raanana
Israël - Ra'anana - Tali Ra'anana
Israël - Ra'anana - Yavne Raanana
Israël - Ra'anana - Yeshivat Bnei Akiva Raanana
Israël - Ra'anana - Yonatan Raanana
Israël - Ra'anana - Ziv Raanana
Israël - saajor - ORT sajur
Israël - Sachnin - Eben H'aldon
Israël - Sachnin - Ibn sena
Israël - Sakhnin - Alhallan
Israël - sakhnin - Almal
Israël - Sakhnin - Bian
Israël - Sakhnin - Gamal Tarabih High School
Israël - sakhnin - Om Kultom
Israël - Sakhnin - Taha Huseen.
Israël - Tel-Aviv - Ort Syngalowsky
Israël - Tirat HaCarmel - Shifman
Israël - Tirat HaCarmel - Zemah efraim
Italie - I.T.I.S. Galilei
Italie - Istituto Comprensivo "Via T. Mommsen"
Italie - LICEO STATALE "GAIO VALERIO CATULLO"
Italie - 80128 Napoli - IC Belvedere
Italie - Acquapendente (VT) - Istituto Omnicomprensivo Leonardo da Vinci - Acquapendente
Italie - Alessandria - Liceo Scientifico Galileo Galilei
Italie - Alghero - Istituto Istruzione Superiore Enrico Fermi - Liceo Scientifico Alghero
Italie - ALGHERO - ISTITUTO SUPERIORE ENRICO FERMI ALGHERO
Italie - Alzano (Bergamo) - Liceo Scientifico "Edoardo Amaldi"
Italie - Alzano (Bergamo) - Liceo Scientifico "Edoardo Amaldi"
Italie - Anguillara Sabazia - High School Science "Ignazio Vian"
Italie - Arese - Liceo Falcone Borsellino
Italie - ASTI - I.I.S. "A. CASTIGLIANO"
Italie - Bagnoregio - College of Agriculture "Fratelli Agosti"
Italie - Bagnoregio - Istituto Omnicomprensivo F.lli Agosti
Italie - Bassano del Grappa - Istituto Comprensivo Bassano del Grappa
Italie - Bergamo - Liceo Scientifico ''Mascheroni'' di Bergamo
Italie - Biella - IIS Q. Sella di Biella
Italie - Bologna - Liceo Scientifico A.Righi Succursale
Italie - Bologna - Liceo Scientifico Augusto Righi
Italie - Bra - Liceo Scientifico Giolitti-Gandino
Italie - Brescia - Scientific High School "Nicolò Copernico"
Italie - Brescia - Scuola Infanzia di Vestone
Italie - Brescia - Scuola Infanzia di Nozza
Italie - Brescia - Scuola Infanzia di Pertica Alta
Italie - Brescia - Scuola Infanzia di Pertica Bassa
Italie - Brescia - Scuola Infanzia Statale Di Mura
Italie - Brescia - Scuola primaria Collodi
Italie - Brescia - Scuola Primaria di Pertica Alta
Italie - Brescia - Scuola primaria di Pertica Bassa
Italie - Brescia - Scuola primaria G. Marconi
Italie - Brescia - Scuola Primaria Statale di Comero
Italie - Brescia - Scuola Secondaria di I grado Silvio Moretti
Italie - Brescia - Scuola secondaria di primo grado F. Glisenti
Italie - Budrio (Bologna) - High School "Liceo Giordano Bruno"
Italie - Budrio (Bologna) - High School "Liceo Giordano Bruno"
Italie - Busto Arsizio - Liceo Scientifico Arturo Tosi Busto Arsizio (VA) ITALY
Italie - Cagliari - Liceo Scientifico Alberti Cagliari
Italie - Calvi dell'Umbria - I.C. "G. e A. Garibaldi" Calvi dell'Umbria (TR)
Italie - Calvizzano - I.C.S. Marco Polo
Italie - Camerino - Istituto d'istruzione Superiore Costanza Varano
Italie - Cantù (COMO) - Liceo Fermi Cantù
Italie - Caravaggio (BG) - High school "G. Galilei"
Italie - casale di Scodosia - IC Comuni della Sculdascia - Scuola "Dante Alighieri " di Merlara (PD)
Italie - Caserta - Istituto Comprensivo "P.Giannone"
Italie - Caserta - Liceo Scientifico A.Diaz Caserta
Italie - Caserta - Scientific high school A. Diaz
Italie - Cassino - Lyceum of Arts - associated to High Education Institute "Augusto Righi"
Italie - Castano Primo (Milan) - Istituto d'istruzione secondaria superiore "G.Torno"
Italie - CASTELDACCIA - STATE INSTITUTION INCLUDING CASTELDACCIA
Italie - Castelnovo Monti (RE) - IIS Cattaneo Dall'Aglio
Italie - Castelnuovo Don Bosco (AT) - I.I.S. PIETRO ANDRIANO
Italie - Cave (RM) - IISP Via Pedemontana (Vocational School)
Italie - Cerveteri (RM) - High school ISIS Enrico Mattei
Italie - Cervia (RA) - IPSEOA "Tonino Guerra" Cervia
Italie - Cervia, Ravenna - Istituto alberghiero" Tonino Guerra"
Italie - cesano maderno - IIS Versari
Italie - Cesena - Liceo Linguistico Statale ILARIA ALPI cesena
Italie - Chieti - Scuola Primaria Nolli - Istituto Comprensivo 1 Chieti
Italie - Cinisello Balsamo - Giulio Casiraghi
Italie - Cinisello Balsamo - IIS GIULIO CASIRAGHI
Italie - Cinisello Balsamo - Itis Cartesio
Italie - Cinisello Balsamo (MI) - Liceo Giulio Casiraghi
Italie - Civita Castellana - Midossi school
Italie - CIVITAVECCHIA (RM) - IISS CALAMATTA
Italie - Codroipo - Scuola Primaria "Anna Fabris"
Italie - Colleferro - Itis Stanislao Cannizzaro
Italie - COMO - IIS Leonardo da Vinci-Ripamonti
Italie - Como - Istituto Professionale Gaetano Pessina
Italie - Como - State Professional Institute "Gaetano Pessina"
Italie - Correggio - Istituto tecnico statale ''L. Einaudi''
Italie - Cortona - IC Cortona 2 Gino Bartali
Italie - Cosenza - Istituto Comprensivo Rende-Commenda (CS)
Italie - Crema - I.I.S. Racchetti Da Vinci
Italie - Cremona - IIS "JANELLO TORRIANI"
Italie - Cremona - IIS "JANELLO TORRIANI"
Italie - Cremona - Superior Istitute I.I.S. "Torriani" Cremona
Italie - Cremona - Superior Istitute I.I.S. "Torriani" Cremona
Italie - Cuneo - IIS "BANCHI-ViRGINIO"
Italie - Desio MB - Liceo statale Majorana di Desio
Italie - DOMODOSSOLA - Gymnasium"G.SPEZIA"
Italie - Erba (CO) - Galileo Galilei Second Level College of Science
Italie - Faenza - Istituto Professionale Agricoltura Faenza
Italie - Faenza - Liceo Torricelli Ballardini
Italie - Ferrara - Liceo Scientifico Antonio Roiti
Italie - Fidenza - IISS Paciolo-D'Annunzio
Italie - Finale Emilia - State technical institute "Ignazio Calvi"
Italie - Fiumicello - Scuola primaria G. Garibaldi
Italie - Fiumicino - IIS Leonardo da Vinci
Italie - Forlì - Liceo Scientifico "Fulcieri Paulucci di Calboli" Forlì
Italie - FOSSANO - LICEO SCIENTIFICO "G. ANCINA"
Italie - Frascati - Enrico Fermi Secondary School
Italie - Frosinone - Comprensivo1
Italie - Frosinone - Scuola Media Statale Aldo Moro
Italie - Gardone Val Trompia - Scientific High School - Franco Moretti
Italie - Genoa - Scuola Secondaria di primo grado "Don Milani"
Italie - Genova - Istituto comprensivo Burlando, Genova
Italie - Genova - Istituto Comprensivo Pegli
Italie - Gorgonzola (Milano) - IT "G. Marconi"
Italie - IDRO - Scientific High School "Giacomo Perlasca"
Italie - Iglesias (CI) - Istituto Baudi di Vesme Iglesias
Italie - Imola - Istituto tecnico agrario Scarabelli
Italie - Langhirano - I.I.S.S Gadda
Italie - Latina - Ettore Majorana high school
Italie - LIMBIATE - LUIGI CASTIGLION
Italie - Livorno - ITIS Galileo Galilei
Italie - Lugo - Liceo Scientifico "Gregorio Ricci Curbastro
Italie - Maddaloni - ISIS Don Gnocchi
Italie - Maddaloni - Scientific High school "Nino Cortese"
Italie - Magenta - Liceo Scientifico "D. Bramante" Magenta (MI)
Italie - Mantova - Istituto Tecnico Statale per le Attività Sociali "Andrea Mantegna"
Italie - Mariano Comense - Jean Monnet
Italie - MASSA - Comprehensive School Giuseppe Parini
Italie - Merlara - Lower secondaryschool "Dante Alighieri" Merlara Italy
Italie - Merlara (Padova) - Scuola Infanzia P. Scarmignan
Italie - Merlara (PD) - Scuola primaria e secondaria D. Alighieri Merlana
Italie - Messina - Istituto Superiore Giuseppe Minutoli
Italie - Milan - I.T.C.S. Primo Levi Via Varalli 20 - 20021 Bollate (MI)
Italie - Milan - itis ettore conti
Italie - Milan - LSS Leonardo da Vinci
Italie - Milano - Artemisia Gentieschi high school
Italie - MILANO - IIS CURIE-SRAFFA
Italie - MILANO - ITI "ETTORE CONTI"
Italie - Mondovì (CN) - Liceo Vasco Beccaria Govone
Italie - Monfalcone - Scuola primaria Cesare Battisti
Italie - Monserrato - IPSAR GRAMSCI MONSERRATO
Italie - Monserrato - Professional Institute of Wine and Food Services and Hospitality Hoteliers "A. Gramsci"
Italie - Montagnana - Istituto Comprensivo Luigi Chinaglia di Montagnana (Pd)
Italie - Montefiascone (VT) - IISS Carla Alberto Dalla Chiesa
Italie - MONTEGALDA - ICS TOALDO MONTEGALDA
Italie - Montesilvano - Liceo Scientifico Corradino D'Ascanio
Italie - Naples - High school "GB Vico"
Italie - Naples - I.C 68 Rodinò
Italie - Naples - Liceo Statale "Piero Calamandrei" di Napoli
Italie - Napoli - A. Belvedere lower secondary school
Italie - Napoli - IC 28 Giovanni XXIII - Aliotta
Italie - Napoli - IC Pertini 87° D. Guanella - Napoli
Italie - Napoli - IC Salvo D'Acquisto
Italie - Napoli - IISS Saverio Francesco Nitti
Italie - Napoli - ISTITUTO COMPRENSIVO - ADELAIDE RISTORI
Italie - Napoli - Istituto Superiore Statale Artemisia Gentileschi
Italie - Napoli - Istituto Tecnologico Giordani-Striano
Italie - Napoli - Liceo Scientifico e Linguistico Vittorini
Italie - Napoli - Liceo Scientifico Labriola
Italie - Napoli - Liceo scientifico statale Galileo Galilei
Italie - Napoli - Liceo Scientifico Statale Renato Caccioppoli
Italie - Napoli - Liceo Scientifico-Linguistico “V. Cuoco – T. Campanella”
Italie - Napoli - Liceo Statale Margherita di Savoia
Italie - Napoli - middle high school A. Belvedere
Italie - Nereto - IISS Peano Rosa
Italie - Nichelino - J.C. Maxwell
Italie - Nova Milanese - Istituto Comprensivo Via Mazzini
Italie - Novara - Liceo classico e linguistico "Carlo Alberto"
Italie - Ostia Lido (RM) - istituto giovanni Paolo II
Italie - Paderno Dugnano - Carlo Emilio Gadda
Italie - Padova - SCUOLA PRIMARIA E SECONDARIA“GIACOMO ROSA”
Italie - Palidano di Gonzaga - Mantova - - I.S. "Strozzi" Agricultural Technical Institute (high school)
Italie - Parma - Liceo Attilio Bertolucci
Italie - PARMA - Liceo Scientifico "Maria Luigia" Annesso Convitto Nazionale
Italie - Parma - Liceo Scientifico G. Ulivi
Italie - PARMA - Scientific High School "G. MARCONI "
Italie - PARTINICO-(PALERMO) - Liceo Scientifico Santi Savaino
Italie - Passo Corese (RI) - Scientific High school "Lorenzo Rocci"
Italie - Pennile di Sotto (AP) - ITS “G. Mazzocchi"
Italie - Piacenza - Liceo Melchiorre Gioia - Piacenza (High school)
Italie - Pinerolo - Liceo Scientifico Maria Curie
Italie - Poggio Mirteto (Rieti) - IIS GREGORIO DA CATINO
Italie - Poggiomarino (NAPOLI) - IS "Leonardo da Vinci"
Italie - Pomigliano D'Arco - ISIS EUROPA
Italie - Pomigliano d'Arco - ISIS Europa
Italie - Pomigliano D'Arco - ITI "E. Barsanti" Pomigliano D'Arco
Italie - Portici - Liceo Scientifico Silvestri
Italie - Portogruaro - Istituto Comprensivo Portogruaro 2 "D. Bertolini"
Italie - Portogruaro - Istituto Comprensivo Portogruaro 2- ʺDario Bertoliniʺ IV NOVEMBRE IC
Italie - Pozzuoli Napoli - Secondary school "Ettore Majorana"
Italie - Prato - Liceo Scientifico "N. Copernico"
Italie - Priverno - ISISS "Teodosio Rossi" di Priverno
Italie - Quarto - Scuola infanzia Matteotti
Italie - Quarto - Scuola Infanzia San Gaetano
Italie - Quarto - Scuola primaria San Gaetano
Italie - Quarto - Napoli - IC GADDA
Italie - Ravenna - ITIS "Nullo Baldini"
Italie - Reggio Emilia - liceo classico-scientifico "ARIOSTO-SPALLANZANI"
Italie - Roma - Comprehensive School macro via
Italie - Roma - I.S.M Vittorio gassman
Italie - Roma - I.S.M. Vittorio Gassman
Italie - Roma - IIS pacinotti Archimede
Italie - Roma - IISS "G. Ambrosoli"
Italie - Roma - ipss de amicis
Italie - Roma - Istituto Comprensivo "VIA P.R. PIROTTA"
Italie - Roma - Istituto Comprensivo LUIGI SETTEMBRINI
Italie - Roma - Istituto comprensivo via Emilio macro
Italie - Roma - Istituto comprensivo via macro
Italie - Roma - Istituto Comprensivo Via Pirotta
Italie - Roma - Istituto Tecnico Aeronautico Paritario U. Nobile
Italie - Roma - LICEO SCIENTIFICO ARTURO LABRIOLA NAPOLI
Italie - Romano di Lombardia - Liceo scientifico Don Lorenzo Milani
Italie - Romano di Lombardia - Liceo scientifico Don Lorenzo Milani
Italie - Rome - Art Lyceum A. Caravillani
Italie - Rome - Convitto Nazionale V.Emanuele II
Italie - Rome - High school Lucrezio Caro Via Venezuela 30 Rome
Italie - Rome - High School Peano
Italie - Rome - High school Socrate
Italie - Rome - I.I.S. Via Albergotti 35 ( succursale Via Maroi 33 classico)
Italie - Rome - I.I.S." via dei Papareschi " Secondary School
Italie - Rome - IIS "via dei Papareschi" Roma
Italie - Rome - IIS DE PINEDO - COLONNA
Italie - Rome - IIS Leopoldo Pirelli
Italie - Rome - IIS Pacinotti Archimede Roma
Italie - Rome - IIS via albergotti, 35 Roma
Italie - Rome - IStituto Comprensivo Antonio Rosmini
Italie - Rome - Istituto Comprensivo Orsa Maggiore
Italie - Rome - Istituto di Istruzione Superiore Margherita di Savoia
Italie - Rome - Istituto Istruzione Superiore via Silvestri 301
Italie - Rome - ITIS Enrico Fermi
Italie - Rome - Itis hertz
Italie - Rome - ITIS-LSA Giovanni Giorgi
Italie - Rome - Licei Vittoria Colonna
Italie - Rome - Liceo Azzarita
Italie - Rome - Liceo Classico "Anco Marzio"
Italie - Rome - Liceo Classico Giulio Cesare
Italie - Rome - Liceo Scientifico Ettore Majorana
Italie - Rome - liceo scientifico primo levi
Italie - Rome - Middle School "Istituto Comprensivo E. Marelli"
Italie - Rome - Scientific high school Tullio Levi Civita
Italie - Rozzano (MI) - IISS Calvino Rozzano MI
Italie - Salerno - Liceo Scientifico F. Severi
Italie - San Giovanni in Fiore - IIS "L. DA VINCI"
Italie - San Giovanni In Fiore (CS) - Istituto Tecnico Industriale "L. da Vinci"
Italie - San Lazzaro di Savena (BOLOGNA) - Secondary School C. Jussi
Italie - San Lazzaro di Savena (BOLOGNA) - Secondary School C. Jussi
Italie - San Vito al Tagliamento - ISIS "Paolo Sarpi"
Italie - Sant'Angelo Lodigiano (LODI) - High school RAIMONDO PANDINI
Italie - Sant'Elia a Pianisi (CB) - Istituto Comprensivo di Satn'Elia a Pianisi
Italie - Santi Cosma e Damiano (LT) - I.T.T. "A.Pacinotti"
Italie - Scafati - Istituto Comprensivo Statale Tommaso Anardi Scafati
Italie - Scandiano (RE) - Istituto Tecnico Statale Commerciale Industriale Liceo Scientifico P. Gobetti
Italie - SCARPERIA E SAN PIERO - Instituto Comprensivo Scarperia E San Piero a Sieve
Italie - SCARPERIA E SAN PIERO - Instituto Comprensivo Scarperia E San Piero a Sieve
Italie - Scarperia San PIero - Istituto Comprensivo Scarperia San Piero
Italie - Seregno - ITCG "P.Levi"
Italie - Seregno - Martino Bassi High School
Italie - Sora - Liceo Scientifico Leonardo da Vinci
Italie - Sora (FR) - State Tecnichal Institue for Social Activities ITAS
Italie - Tarquinia - Istituto Vincenzo Cardarelli
Italie - Tarquinia VT - "V.Cardarelli" Science High School
Italie - Teramo - Liceo Scientifico Statale A. Einstein
Italie - Terni - Istituto Comprensivo Giovanni XXIII
Italie - Terni - Scuola media L. Da Vinci e O. Nucula
Italie - TERNI - Secondary School " Giovanni XXIII"
Italie - Tivoli - State Technological Technical School "Alessandro Volta"
Italie - Torino - Gioberti
Italie - Torino - IIS Santarosa
Italie - Torino - IIS Alber Einstein
Italie - Torino - IIS Bosso - Monti
Italie - Torino - IIS Gobetti Marchesini - Casale Arduino
Italie - Torino - IIS Santorre di Santarosa
Italie - Torino - Istituto Comprensivo di Andezeno
Italie - Torino - istituto professionale ALBE STEINER, TORINO
Italie - Torino - ITIS Pininfarina
Italie - Torino - Liceo Scientifico Carlo Cattaneo
Italie - Tradate - ISIS (liceo artistico) 'Don L. Milani'
Italie - Trieste - ELIO de MORPURGO I.C. "AICAMPI ELISI"
Italie - Turin - High school "carlo Grassi"
Italie - Turin - High School 'C . Cavour'
Italie - TURIN - ITTS Carlo Grassi
Italie - Turin - Liceo S. P. Gobetti
Italie - Urdine - Instituto Salesiano Bearzi
Italie - Vairano Patenora - ISISS Marconi
Italie - VARESE - SCIENTIFIC HIGH SCHOOL "GALILEO FERRARIS"
Italie - VELLETRI (ROMA) - ITIS G. VALLAURI
Italie - Venaria Reale (Torino) - Scientifical High School "Filippo Juvarra"
Italie - Vestone - Brescia - ICS Vestone
Italie - Vignola - Paradisi
Italie - Villaricca - Comprehensive School "Giancarlo Siani"
Italie - Villesse - Scuola Primaria "G. Mazzini"
Italie - VITERBO - ISIS "F.ORIOLI" - VITERBO
Italie - Viterbo - Liceo Artistico "F. Orioli"
Italie - Viterbo - Secondary School "Liceo Classico Mariano Buratti"
Italie - VOGHERA - IIS Maserati - Liceo Scientifico OSA
Italie - Zagarolo - P. Borsellino G. Falcone
Kirghizistan - Jalal-Abad - Pazylbek Jumanazarov Shkola
Kirghizistan - Kamysh-Bashy - Hamid Alimjan Secondary School
Kirghizistan - Leninskoye Suzakskogo Rayona - Srednia Shkola no. 27 im. Yu. A. Gagarina
Kirghizistan - Suzak - Russkaja Shkola im. Saidulla Akhbarova
Lettonie - Alsunga - Alsungas Secoundary School
Lettonie - Daugavpils - Daugavpils Secondary School Nr 3
Lettonie - Elva - Elva Gümnaasium
Lettonie - Esku - Esku-Kamari Kool
Lettonie - Grobinas - Grobinas Primary School
Lettonie - Jūrmala - Jurmala Atvase Elementary School
Lettonie - Jurmala - Jurmala Primary School "Taurenitis"
Lettonie - Jurmala - Jurmala Pumpuru Secondary School
Lettonie - Jūrmala - Kemeri Secondary School
Lettonie - Jurmala - Majoru Secondary School
Lettonie - Jurmala - Sloka Primary School
Lettonie - Kärla - Kärla Põhikool
Lettonie - Kiili - Kiili Gümnaasium
Lettonie - Kohtla-Järve - Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium
Lettonie - Kohtla-Järve - Kohtla-Järve Slaavi Põhikool
Lettonie - Krote, Bunkas pagasts - Krotes Kronvalda Ata primary School
Lettonie - Kuressaare, Saaremaa island - Saaremaa Ühisgümnaasium
Lettonie - Laiuse - Laiuse Põhikool
Lettonie - Lejasciems - Lejasciems Secondary School
Lettonie - Liepāja - Liepaja Raina School No 6
Lettonie - Loo - Loo Keskkool
Lettonie - Massa - Comprehensive School Giuseppe Parini (Massa 6)
Lettonie - Metsküla - Metsküla Algkool
Lettonie - Narva - Narva 6. Keskkool
Lettonie - Narva - Narva Humanitaargümnaasium
Lettonie - Palade, Hiiumaa island - Palade Põhikool
Lettonie - Põltsamaa - Põltsamaa Ühisgümnaasium
Lettonie - Põlva - Põlva Ühisgümnaasium
Lettonie - Rezekne - Rezekne Polish Secondary School
Lettonie - Riebini - Riebinu Secondary School
Lettonie - Riga - "Ridze" Primary school
Lettonie - Riga - Pardaugavas Primary School
Lettonie - Riga - Riga Evening Shift Secondary School Nr 18
Lettonie - Riga - Riga Evening shift Secondary School nr.9
Lettonie - Riga - Riga Ilguciema Secondary School
Lettonie - Riga - Riga Muzikas internatvidusskola
Lettonie - Riga - Riga Primary School Nr 7
Lettonie - Riga - Riga Pushkin Lyceum
Lettonie - Riga - Riga Rinuzi Secondary School
Lettonie - Riga - Riga Secondary School No 28
Lettonie - Riga - Riga Secondary School No 92
Lettonie - Riga - Riga Secondary School Nr 15
Lettonie - Riga - Riga Secondary School Nr 25
Lettonie - Riga - Riga Secondary School Nr 29
Lettonie - Riga - Riga Secondary School Nr 31
Lettonie - Riga - Riga Secondary School Nr 40
Lettonie - Riga - Riga Secondary School Nr 46
Lettonie - Riga - Riga Secondary School Nr 54
Lettonie - Riga - Riga Secondary School Nr 84
Lettonie - Riga - Riga Secondary School Nr 85
Lettonie - Riga - Riga Secondary School Nr 95
Lettonie - Riga - Riga Secondary School Nr. 47
Lettonie - Riga - Riga Secondary School of Cultures
Lettonie - Riga - Riga Secondary School of Music
Lettonie - Riga - Riga State Gymnasium No. 3
Lettonie - Riga - Riga Valda Zalisa Primary School
Lettonie - Riga - Rīgas 69. vidusskola
Lettonie - Riga - Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskola
Lettonie - Riga - Rīgas Centra humanitārā vidusskola
Lettonie - Rīga - Rīgas Rīnūžu vidusskola
Lettonie - Riga - Smiltene Three Hills Elementary School
Lettonie - Riga - Ziepniekkalna Primary School
Lettonie - Sērmūkši - Sērmūkši primary school
Lettonie - Sillamäe - Sillamäe Kannuka Kool
Lettonie - Skrunda - Skrunda Secondary School
Lettonie - Smiltene - Smiltene Centra Secondary School
Lettonie - Špoģi - Spogu Secondary School
Lettonie - Surju - Surju Põhikool
Lettonie - Suuremõisa, Hiiumaa island - Suuremõisa Lasteaed-Põhikool
Lettonie - Tabasalu - Tabasalu Gümnaasium
Lettonie - Tallinn - Lasnamäe Vene Gümnaasium
Lettonie - Tallinn - Tallinna 21. Kool
Lettonie - Tallinn - Tallinna Humanitaargümnaasium
Lettonie - Tallinn - Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
Lettonie - Tallinn - Tallinna Lilleküla Gümnaasium
Lettonie - Tänassilma - Kalmetu Põhikool
Lettonie - Tartu - Tartu Raatuse Kool
Lettonie - Valdemārpils - Valdemarpils Secondary School
Lettonie - Valgu - Valgu Põhikool
Lituanie - Alytus - Alytaus profesinio rengimo centras
Lituanie - Babtai, Kauno r. - Kauno r. Babtų gimnazija
Lituanie - Gargždai, Klaipėdos r. - Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija
Lituanie - Jonava - Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija
Lituanie - Joniškėlis - Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija
Lituanie - Kaunas - Dainavos pagrindinė mokykla
Lituanie - Kaunas - Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija
Lituanie - Kaunas - VDU "Rasos" gimnazija
Lituanie - Kėdainiai - Šėtos gimnazija
Lituanie - Klaipėda - "Varpo" gimnazija
Lituanie - Klaipėda - Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla
Lituanie - Klaipėda - Varpo gimnazija
Lituanie - Siauliai - Siauliai 'Romuva' Gymnasium
Lituanie - Šiauliai 76343 - Šiaulių jėzuitų mokykla
Lituanie - Tauragė - „Versmės“ gimnazija
Lituanie - Ukmerge - Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla
Lituanie - Utena - Utenos Dauniškio gimnazija
Lituanie - Veiviržėnai - Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija
Lituanie - Vilnius - Aleksandr Puskin school
Lituanie - Vilnius - Fabijoniškių vidurinė mokykla
Lituanie - Vilnius - Šv. Kristoforo gimnazija
Lituanie - Vilnius - Vilkaviškio raj. Ž. V. Žemaičio pagrindinė mokykla
Lituanie - Vilnius - Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija
Lituanie - Vilnius - Vilniaus Mikalojaus Daukšos vidurinė mokykla
Lituanie - Vilnius - Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija
Lituanie - Visaginas - „Gerosios vilties“ vidurinė mokykla
Malte - Mosta - QSI International School of Malta
Mexique - San Luis Potosí, S.L.P., 78339 - Escuela Secundaria Técnica No. 66, T.V
Moldavie - Calarasi - High School "Mihail Sadoveanu"
Monténégro - OŠ "Jugoslavija" Crna Gora
Monténégro - Bar - Elementary School "Yugoslavia"
Monténégro - Bijelo Polje - Primary school "Dušan Korać"
Monténégro - Cetinje - JU Gimnazija Cetinje
Maroc - Azrou - Idriss 1er middle school
Maroc - Azrou - Idriss 1er Middle school
Maroc - BENI MELLAL - Lycée Hassan II
Maroc - Benslimane - Collège ziaida
Maroc - Benslimane - Educational sécateur Ouled Moumen. Délégation Benslimane
Maroc - oued zem - Aljazira
Maroc - Tamellalet - Collège Zemrane Charquiaa
Maroc - Tamellalet - Lakahaoucha, ss Laarabat
Maroc - Village Fdalate.BENSLIMANE - lycé ALI BEN JILALI AL WAHABI collégial
Maroc - Youssoufia - GDGSR college
Mozambique - Maputo - Escola Portuguesa de Moçambique
Mozambique - Maputo - Escola Portuguesa de Moçambique - CELP
Népal - Kathmandu - Takshashila Academy
Pays-Bas - 't Zand - OBS Zandhope
Pays-Bas - 's-Hertogenbosch - Pierson College
Pays-Bas - Alkmaar - Heliomare College
Pays-Bas - Alkmaar - Stedelijk Dalton College
Pays-Bas - Almere - Helen Parkhurst
Pays-Bas - Amersfoort - Consortium beroepsonderwijs
Pays-Bas - Amsterdam - Comeniuslyceum
Pays-Bas - Amsterdam - Klein Amsterdam
Pays-Bas - Amsterdam - NEMO Science Museum
Pays-Bas - Amsterdam - Over-Y College
Pays-Bas - Amsterdam - Spring High
Pays-Bas - Anna Paulowna - OBS de Meerpaal
Pays-Bas - Anna Paulowna - OBS De Sluis
Pays-Bas - Apeldoorn - De Heemgaard
Pays-Bas - Arnhem - Arentheem College Thomas a Kempis
Pays-Bas - Arnhem - Vmbo 't Venster
Pays-Bas - Assendelft - ICBS De Oceaan
Pays-Bas - Assendelft - ICBS Het Koraal
Pays-Bas - Assendelft - OBS Ayundo
Pays-Bas - Assendelft - OBS De Delta
Pays-Bas - Assendelft - OBS De Dorpsakker
Pays-Bas - Assendelft - OBS De Meander
Pays-Bas - Augustinusga - OBS Maskelyn
Pays-Bas - Bakel - De Bakelaar
Pays-Bas - Bergen op Zoom - RSG 't Rijks
Pays-Bas - Best - Heerbeeck College
Pays-Bas - Bilthoven - Keen School
Pays-Bas - Brantgum - Ids Wiersma skoalle
Pays-Bas - Breda - Kellebeek College
Pays-Bas - Breda - Orion Lyceum
Pays-Bas - Breezand - OBS De Zandhorst
Pays-Bas - Buitenpost - De Mienskip
Pays-Bas - Buitenpost - Lauwers College
Pays-Bas - Buitenpost - Lauwerscollege
Pays-Bas - Burgum - De Reinboge
Pays-Bas - Damwoude - Dr. J. Botkeskoalle
Pays-Bas - Delft - Stanislas College
Pays-Bas - Den Haag - Piramide College
Pays-Bas - Den Haag - Segbroek College
Pays-Bas - Den Oever - OBS 't Span
Pays-Bas - Deventer - Ettyhillesumlyceum
Pays-Bas - Didam - Liemers College
Pays-Bas - Doetinchem - Rietveld Lyceum
Pays-Bas - Dokkum - De Burgerschool
Pays-Bas - Dokkum - Dockinga College
Pays-Bas - Dokkum - Nynke van Hichtum
Pays-Bas - Dokkum - OBS Burgerschool
Pays-Bas - Drachten - OSG Singelland
Pays-Bas - Drachten - SO De Zwaai
Pays-Bas - Driehuis - Ichthus Lyceum
Pays-Bas - Driel - Democratische basisschool De Vallei
Pays-Bas - Ede - CSG Het Streek
Pays-Bas - Eindhoven - Augustinianum
Pays-Bas - Elburg - Nuborgh College Oostenlicht
Pays-Bas - Enschede - Bonhoeffer College
Pays-Bas - Enschede - Bonhoeffer College
Pays-Bas - Enschede - Bonhoeffercollege
Pays-Bas - Goes - Ostrealyceum
Pays-Bas - Goor - Prins Constantijn
Pays-Bas - Groningen - Willem Lodewijk Gymnasium
Pays-Bas - Haarlem - Sancta Maria
Pays-Bas - Harkema - ‘t Holdersnest
Pays-Bas - Harlingen - RSG Simon Vestdijk Harlingen
Pays-Bas - Heemskerk - Kennemer College
Pays-Bas - Hengelo - De Rank
Pays-Bas - Hilversum - St. Aloysius College
Pays-Bas - Hippolytushoef - OBS De Kei
Pays-Bas - Holten - De Waerdenborch
Pays-Bas - IJsselstein - Cals College
Pays-Bas - Katwijk - Pieter Groen College
Pays-Bas - Kollum - obs Prof Casimir
Pays-Bas - Koog aan de Zaan - Dynamica XL locatie Sportstraat
Pays-Bas - Koog aan de Zaan - Dynamical XL locatie Molenwerf
Pays-Bas - Koog aan de Zaan - OBS De Lindenboom
Pays-Bas - Koog aan de Zaan - OBS De Watermolen
Pays-Bas - Koog aan de Zaan - RKBS De Golfbreker
Pays-Bas - Kootstertille - De Balkwar
Pays-Bas - Krommenie - OBS De Komeet
Pays-Bas - Krommenie - OBS De Komeet Dependance
Pays-Bas - Krommenie - OBS De Overhaal
Pays-Bas - Krommenie - OBS Het Palet
Pays-Bas - Krommenie - RKBS De Hoeksteen
Pays-Bas - Leeuwarden - NHL Hoge school
Pays-Bas - Leeuwarden - NHL Pabo
Pays-Bas - Leeuwarden - Pitter Jelles Impulse
Pays-Bas - Leiden - Da Vinci College
Pays-Bas - Leuven - Heilige-Drievuldigheidscollege
Pays-Bas - Monnickendam - Basisschool de Verwondering
Pays-Bas - Naaldwijk - Lentiz Dalton MAVO
Pays-Bas - Nes, Ameland - Burgemeester Walda Scholengemeenschap
Pays-Bas - Nieuwe Niedorp - OBS De Mient
Pays-Bas - Oostburg - Zwin College
Pays-Bas - Oosterend - De Vliekotter
Pays-Bas - Oss - De Korenaer
Pays-Bas - Oss - Montessorischool Elzeneind
Pays-Bas - Petten - De Springschans
Pays-Bas - Purmerend - Klim-op
Pays-Bas - Sassenheim - Rijnlands Lyceum Sassenheim
Pays-Bas - Schagen - De Ark
Pays-Bas - Sint Maarten - OBS De Zwerm
Pays-Bas - Sint Maartensbrug - OBS De Brug
Pays-Bas - Sint-Michielsgestel - Gymnasium Beekvliet
Pays-Bas - Slootdorp - ABBS De Meertuin
Pays-Bas - Spijkenisse - PENTA college
Pays-Bas - Stationsweg 12 , 9151 JN Holwerd - De Tsjelke
Pays-Bas - Surhuisterveen - CBS de Bernebrege
Pays-Bas - Surhuisterveen - It Skriuwboerd
Pays-Bas - Terkaple - It Twaspan
Pays-Bas - Tilburg - Cobbenhagenlyceum
Pays-Bas - Tilburg - De Borne
Pays-Bas - Twello - Zone College
Pays-Bas - Utrecht - St. Gregorius College
Pays-Bas - Utrecht - UniC
Pays-Bas - Veenendaal - Christelijk Lyceum Veenendaal
Pays-Bas - Veenendaal - Christelijk Lyceum Veenendaal
Pays-Bas - Voorburg - Professor Casimirschool
Pays-Bas - Warmenhuizen - OBS Torenven
Pays-Bas - Westknollendam - OBS Theo Thijssen
Pays-Bas - Westzaan - OBS De Kroosduiker Noord
Pays-Bas - Westzaan - OBS De Kroosduiker Zuid
Pays-Bas - Wijk en Aalburg - Willem van Oranje College
Pays-Bas - Winterswijk - Gerrit Komrij College
Pays-Bas - Wormer - Weremere
Pays-Bas - Wormerveer - OBS De Mei
Pays-Bas - Wormerveer - OBS De Pionier
Pays-Bas - Zaandam - De Kernschool
Pays-Bas - Zaandam - Dynamica XL locatie Nieuwendamstraat
Pays-Bas - Zaandam - Dynamica XL locatie Tjotterlaan
Pays-Bas - Zaandam - ICBS De Windroos
Pays-Bas - Zaandam - IKC Tijstroom
Pays-Bas - Zaandam - OBS De Dijk Oost
Pays-Bas - Zaandam - OBS De Dijk Oost
Pays-Bas - Zaandam - OBS De Dijk West
Pays-Bas - Zaandam - OBS De Gouw
Pays-Bas - Zaandam - OBS De Jagersplas
Pays-Bas - Zaandam - OBS De Spiegel
Pays-Bas - Zaandam - OBS De Voorzaan Haven
Pays-Bas - Zaandam - OBS De Voorzaan Vissershop
Pays-Bas - Zaandam - OBS Et Buut
Pays-Bas - Zaandam - OBS Et Buut Dependance
Pays-Bas - Zaandam - OBS Et Buut Zeskanter
Pays-Bas - Zaandam - OBS Hannie Schaft
Pays-Bas - Zaandam - OBS Herman Gorter
Pays-Bas - Zaandam - OBS Herman Gorter Dependance
Pays-Bas - Zaandam - OBS Het Eiland
Pays-Bas - Zaandam - OBS In ’t Veld
Pays-Bas - Zaandam - OBS Kogerveld
Pays-Bas - Zaandam - Pascal College
Pays-Bas - Zaandam - Zaanlands Lyceum Zaandam
Pays-Bas - Zaandijk - ABS de Werf
Pays-Bas - Zaandijk - OBS De Zoeker
Pays-Bas - Zeist - Christelijk Lyceum Zeist
Pays-Bas - Zevenaar - Liemerscollege
Nigeria - Air force comprehensive school
Pologne - 41-800 Zabrze - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Zabrzu
Pologne - Chorzów - Gimnazjum Dwujęzyczne AZSO
Pologne - Chorzów - I Liceum Ogólnokszałcące im. J. Słowackiego
Pologne - Chorzow - I Liceum Ogolnoksztalcace im. J. Slowackiego
Pologne - Jaslo - ZSM Nr 3 w Jasle
Pologne - Jasło - Zespol Szkol Miejskich Nr 3 w Jasle - ISP Nr 12 i Gimnazjum Nr 2 w Jasle
Pologne - Jasło - Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Jaśle - ISP Nr 12 i Gimnazjum Nr 2 w Jaśle
Pologne - Kalisz - III Liceum Oglnoksztalcace im. M. Kopernika w Kaliszu
Pologne - Pelplin - Collegium Marianum
Pologne - Pelplin - Collegium Marianum Liceum
Pologne - Pelplin - Collegium Marianum Pelplin
Pologne - Ruda Slaska - Gimnasium nr 7 im. Noblistow Polskich in Ruda Slaska
Pologne - Ruda Εlaska - Gymnasium nr 7 im. Noblistow Polskich
Pologne - Sucha Beskidzka - High Comprehensive School Sucha Beskidzka
Pologne - Swidnica - Gimnazjum Spoleczne
Pologne - Świnoujście - Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I
Pologne - Szczecin - 74th Primary School
Pologne - Szczecin - 74th Primary School in Szczecin
Pologne - Tczew - Zespol Szkol Katolickich
Pologne - Vila Nova de Gaia - Escola EB 2,3 Sophia de Mello Breyner
Pologne - Wroclawiu - Liceum Ogolnoksztalcace nr XIII
Pologne - Zielona Gora - III Liceum Ogolnoksztalcace im. prof. T. Kotarbinskiego w Zielonej Gorze
Pologne - Zywiec - I Liceum Ogolnoksztalcace im. Mikolaja Kopernika
Portugal - Agrupamento de Escolas Artur Goncalves
Portugal - Agrupamento de Escolas de Campo Maior
Portugal - Agrupamento de Escolas de Vialonga
Portugal - Agrupamento de escolas Latino Coelho, Lamego
Portugal - Agrupamento de Escolas Lindley Cintra
Portugal - Centro de Estudos de Fátima
Portugal - Centro Escolar da Gandra
Portugal - Colégio do Castanheiro
Portugal - Colégio Miramar
Portugal - Colégio Oceanus
Portugal - EB 2,3 de Ribeira de Pena
Portugal - EB1 de Sarzedas
Portugal - EB1 Jorge Barradas
Portugal - Escola 2, 3/Sec. Dr Azevedo Neves
Portugal - Escola Básica 1º Ciclo de Sebal Grande
Portugal - Escola Básica 2, 3 Prof. Armando de Lucena
Portugal - Escola Básica das Abadias
Portugal - Escola Básica de Bitarães
Portugal - Escola Básica de Unhos
Portugal - Escola Básica e Secundária D. Dinis - Santo Tirso
Portugal - Escola Básica e Secundária do Cerco
Portugal - Escola Básica EB 2.3 Escultor António Fernandes de Sá
Portugal - Escola Básica Integrada da Boa Água
Portugal - Escola Básica Pedro Jacques de Magalhães
Portugal - Escola Ciência Viva de Vila Nova da Barquinha
Portugal - Escola do Alto dos Moinhos
Portugal - Escola Secundária D. Maria II
Portugal - Escola Secundária da Portela
Portugal - Escola Secundária de Figueira de Castelo Rodrigo
Portugal - Escola Secundária de Pinheiro e Rosa
Portugal - Escola Secundária do Príncipe
Portugal - Escola Secundaria Dr Francisco Fernandes Lopes
Portugal - Escola Secundária du Bocage
Portugal - Escola Secundária José Macedo Fragateiro
Portugal - Escola Secundária Maria Amália Vaz de Carvalho
Portugal - GTTP - Príncipe
Portugal - Liceu de Oeiras
Portugal - Real Colégio de Portugal
Portugal - Secundária Leal da Câmara
Portugal - 9760-056 Biscoitos, Terceira, Açores - EBI dos Biscoitos
Portugal - Avis - Escola Básica de Alcórrego
Portugal - Paredes - Escola Básica de Vilela
Portugal - Rebordosa - Escola Básica da Serrinha
Portugal - Rebordosa - Escola Básica e Secundária de Rebordosa
Portugal - Vilela - Escola Básica e Secundária de Vilela
Portugal - 2475-901 Benedita - Externato Cooperativo da Benedita
Portugal - 2785-260 São Domingos de Rana - Agrupamento de Escolas Frei Gonçalo de Azevedo
Portugal - 2821-002 Charneca de Caparica - Agrupamento de Escolas Carlos Gargaté
Portugal - 9000 - 243 São Martinho, Funchal, Madeira - EB1/PE do Areeiro e Lombada
Portugal - 9000-020, Funchal, Madeira - EB1/PE de Ilhéus
Portugal - 9050-219 Funchal - International Sharing School - Madeira
Portugal - 9225-050 Porto da Cruz, Funchal, Madeira - Escola Básica 1,2,3/PE do Porto da Cruz
Portugal - 9300-145 Câmara de Lobos, Funchal, Madeira - EBS Dr Luís Maurílio da Silva Dantas
Portugal - 9700-179 Angra do Heroísmo, Terceira, Açores - Escola Básica Integrada De Angra Do Heroísmo
Portugal - 9700-222 Angra do Heroísmo, Terceira, Azores - Escola Básica e Secundária Tomás de Borba
Portugal - 9760-587 Praia da Vitória, Terceira, Açores - Escola Secundária Vitorino Nemésio
Portugal - 9880-316, Santa Cruz da Graciosa, Graciosa, Açores - Escola Básica e Secundaria da Graciosa
Portugal - Abrantes - Agrupamento Nº 1 de Abrantes
Portugal - Abrantes - EB 2,3 Octávio Duarte Ferreira
Portugal - Abrantes - Escola Secundaria Dr. Manuel Fernandes
Portugal - Açores - EBS da Ribeira Grande (colocado por afectação na EBS de Vila Franca do Campo)
Portugal - Açores - Escola Secundária Antero de Quental
Portugal - Afonseiro - Agrupamento de Escolas Poeta Joaquim Serra
Portugal - Água de Pau - Escola Básica Integrada de Água de Pau
Portugal - Aguada de Cima - Escola Básica de Aguada de Cima
Portugal - Agualva, Cacém - Escola Sec. Ferreira Dias, Agualva-Sintra
Portugal - Agualva-Cacém - Básica e Secundária de Gama Barros
Portugal - Águas Santas - Agrupamento de Escolas de Águas Santas
Portugal - Águeda - AEB de Águeda
Portugal - Águeda - Escola Secundária Adolfo Portela
Portugal - Águeda - Escola Secundária Marques de Castilho
Portugal - Águeda - Escola Secundária Marques de Castilho - Águeda
Portugal - Alandroal - Agrupamento de Escolas de Alandroal
Portugal - Albergaria-a-Velha - Agrupamento Escolas de Albergaria-a-Velha
Portugal - Albufeira - Agrupamento de Escolas de Albufeira
Portugal - Albufeira - Secundária de Albufeira
Portugal - Alcabideche - Agrupamento de Escolas Ibn Mucana
Portugal - Alcabideche - ESCOLA EB 2, 3 DE ALCABIDECHE - CASCAIS
Portugal - Alcabideche - Escola Salesiana de Manique
Portugal - Alcabideche - Ludoteca de Alcabideche
Portugal - Alcabideche - Salesianos de Manique - Escola
Portugal - Alcanena - EB2,3 Dr. Anastácio Gonçalves
Portugal - Alcanena - Escola ES/3 de Alcanena
Portugal - Alcobaça - Agrupamento de Escolas de Císter
Portugal - Alcochete - Agrupamento de Escolas de Alcochete
Portugal - Alcoitão - Ludoteca de Alcoitão
Portugal - Alenquer - Agrupamento de Escolas Damião de Goes
Portugal - Alfândega da Fé - agrupamento de Alfândega da Fé
Portugal - Algarve - Agrupamento de escolas José Belchior Viegas
Portugal - Algarve - Nobel International School Algarve
Portugal - Algés - Escola Sec. de Miraflores
Portugal - Algueirão - Mem Martins - Agrupamento de Escolas Ferreira de Castro
Portugal - Alhandra - E B 2,3 Soeiro Pereira Gomes
Portugal - Aljubarrota - Escola Secundária D. Inês de Castro
Portugal - Almada - Agrupamento de Escolas Anselmo de Andrade (Almada)
Portugal - Almada - Escola Básica c/JI nº 1 de Vale Flores
Portugal - Almada - Escola Básica c/JI nº 1 do Feijo
Portugal - Almada - Escola Básica Carlos Gargaté
Portugal - Almada - Escola Básica Cataventos da Paz
Portugal - Almada - Escola Básica da Alembrança
Portugal - Almada - Escola Básica nº 2 do Feijo
Portugal - Almada - Escola Profissional de Almada
Portugal - Almada - Escola Secundária de Romeu Correia
Portugal - Almancil - Agrupamento Vertical de Escolas de Almancil
Portugal - Almodôvar - Agrupamento de Escolas de Almodôvar
Portugal - Almodôvar - Escola EB 2,3/S Dr. João de Brito Camacho
Portugal - Alverca - Escola Secundária de Gago Coutinho - Alverca
Portugal - Amadora - Agrupamento de Escolas Amadora 3
Portugal - Amadora - Agrupamento de Escolas de Fernando Namora, Brandoa
Portugal - Amadora - EB 2,3 Dom Francisco Manuel de Melo
Portugal - Amadora - Escola Básica Sophia de Mello Breyner
Portugal - Amadora - Escola Dr. Azevedo Neves
Portugal - Amadora - Escola Luís Madureira - Santa Casa da Misericórdia da Amadora
Portugal - Amadora - Escola Secundária da Amadora
Portugal - Amadora - escola secundária Fernando Namora- Amadora3
Portugal - Amadora - Escola Secundária Mães D'Água
Portugal - Amadora - Escola Secundária Seomara da Costa Primo
Portugal - Amarante - Agrupamento de Escolas de Amarante
Portugal - Amarante - Colégio de São Gonçalo
Portugal - Amarante - E.B.2,3 de Amarante
Portugal - Amarante - Escola EB 2 e 3 de Amarante
Portugal - Amarante - Escola Secundária de Amarante
Portugal - Amareleja - Agrupamento de Escolas de Amareleja
Portugal - Amareleja - EB1 Póvoa de S. Miguel
Portugal - Amora - Agrupamento de Escolas Pedro Eanes Lobato
Portugal - Amora - Escola Secundária Manuel Cargaleiro
Portugal - Amorim - Colégio de Amorim
Portugal - Anadia - Escola Básica e Secundária de Anadia
Portugal - Angra do Heroísmo - Escola Secundária Jerónimo Emiliano de Andrade
Portugal - ANOBRA - Escola Básica 1º Ciclo de Anobra
Portugal - Anobra - Escola Básica Nº1 de Condeixa-a-Nova
Portugal - ANOBRA - Escola Básica Nº2 de Condeixa-a-Nova
Portugal - Ansião - Agrupamento de Escolas de Ansião
Portugal - Arcozelo - Escola Básica de Aguda e JI
Portugal - Arcozelo - Escola Básica de Boavista
Portugal - Arcozelo - Escola Básica de Corvo e JI
Portugal - Arcozelo - Escola Básica de Miramar
Portugal - Arcozelo - Escola Básica de Sá
Portugal - Arcozelo - Escola Básica do 2.º e 3.º ciclos Sophia de Mello Breyner
Portugal - Arcozelo - Jardim de Infância de Aguda
Portugal - Armação de Pera - EB 2,3 de Armação de Pera
Portugal - Arouca - Escola Secundária de Arouca
Portugal - Arrentela - Seixal - Agrupamento de Escolas Nun´Alvares - Arrentela - Seixal
Portugal - Arrifana, Guarda - Escola Regional Dr. José Dinis da Fonseca, Guarda
Portugal - Assentiz - Centro Escolar de Assentis e Chancelaria
Portugal - Aveiro - agrupamento de Escolas de Aveiro
Portugal - Aveiro - Agrupamento de Escolas José Estêvão
Portugal - Avintes - Escola Básica Adriano Correia de Oliveira
Portugal - Avis - Escola Básica de Avis
Portugal - Avis - Escola Básica de Ervedal
Portugal - Avis - Escola Básica Mestre de Avis
Portugal - Azeitão - E.B1 de Vila Nogueira de Azeitão
Portugal - Azeitão - Escola Básica da Brejoeira
Portugal - Azões - Agrupamento de Escolas de Moure e Neiva
Portugal - Barcelinhos - Colégio LaSalle - Barcelos
Portugal - Barcelinhos - EB1/JI Assento - Moure, Barcelinhos
Portugal - Barcelos - Escola Básica e Secundária de Vale D`Este, Viatodos
Portugal - Barrancos - Agrupamento de Escolas de Barrancos
Portugal - Barreiro - Agrupamento de Escolas Alfredo da Silva, Sintra
Portugal - Barreiro - EB1 JI Prof José Joaquim Rita Seixas
Portugal - Barreiro - Escola Basica 2,3 Alvaro Velho
Portugal - Barreiro - Escola Básica Alfredo da Silva
Portugal - Barroca Grande - EB1 Barroca Grande
Portugal - Barroca Grande - Jardim de Infância da Barroca
Portugal - Batalha - Escola Básica e Secundária da Batalha
Portugal - Beja - Agrupamento de Escolas nº 1 de Beja
Portugal - Belas - Colégio Vasco da Gama
Portugal - Belide - Escola Básica 1º Ciclo de Belide
Portugal - Bemposta - E.B. 2/3 D. João II - Alvor
Portugal - Benavente - Agrupamento de Escolas de Benavente (Escola Secundária de Benavente)
Portugal - Benavila - Escola Básica de Benabila
Portugal - Benavila - Jardim de Infancia de Benavila
Portugal - Benavila (Avis) - Escola Profissional Abreu Calado
Portugal - Benedita - Externato Cooperativo da Benedita
Portugal - Bobadela - EB da Bobadela (1º, 2º e 3ºCiclos)
Portugal - Bobadela - EB1 nº 1 da Bobadela
Portugal - Bobadela - EB1 nº 2 da Bobadela
Portugal - Bobadela - EB1 nº 3 da Bobadela
Portugal - Bobadela - JI da Bobadela
Portugal - Braga - Agrupamento de Escolas D. Maria II - Braga
Portugal - Braga - Colégio Leonardo da Vinci
Portugal - Braga - Colégio Teresiano de Braga
Portugal - Braga - E.B. 2/3 de Lamaçães - Braga
Portugal - Braga - EB 2,3 de Nogueira, Braga
Portugal - Braga - EB Stª Tecla - Ag Esc. D. Maria II
Portugal - Braga - EB1 Ponte Pedrinha EB23 André Soares
Portugal - Braga - Escola Básica de Ribeira do Neiva
Portugal - Braga - Escola EB 2,3 de Palmeira
Portugal - Braga - Escola Secundária Carlos Amarante
Portugal - Braga - Escola Secundária Sá de Miranda
Portugal - Braga - Externato Paulo VI
Portugal - Cabeceiras de Basto - Agrupamento de Escolas de Cabeceiras de Basto
Portugal - Cacém - Agrupamento de Escolas Agualva Mira Sintra
Portugal - Cacém - Escola Secundária com 3º Ciclo do Ensino Básico de Matias Aires
Portugal - Cacém - Escola Secundária Ferreira Dias
Portugal - Cacém - Escola Secundária Matias Aires
Portugal - Caldas da Rainha - Escola Secundária de Raul Proença
Portugal - Caldas da Rainha - Escola Secundária Rafael Bordalo Pinheiro
Portugal - Calheta, Madeira - Escola Básica e Secundária da Calheta
Portugal - Câmara de Lobos, Madeira - Escola Básica e Secundária Dr. Luís Maurílio Silva Dantas
Portugal - Camarate - Agrupamento de Escolas de Camarate D. Nuno Álvares Pereira
Portugal - Camarate - Escola Secundária de Camarate
Portugal - Caniço - EB 2/3 do Caniço
Portugal - Cantanhede - Escola Técnico Profissional de Cantanhede
Portugal - Caparica - Agrupamento de Escolas Miradouro de Alfazina
Portugal - Caparica - JI da Fonte Santa
Portugal - Carcavelos - Agrupamento de Escolas de Carcavelos
Portugal - Carcavelos - EB1 da Rebelva
Portugal - Carcavelos - Escola Báscia e Secundária de Carcavelos
Portugal - Carcavelos - Escola Básica do 1º Ciclo da Rebelva
Portugal - Carcavelos - Escola Básica do 1º Ciclo de Carcavelos
Portugal - Carcavelos - Escola Básica do 1º Ciclo e Jardim de Infância de Sassoeiros
Portugal - Carcavelos - Escola Básica do 1º Ciclo e Jardim de Infância do Arneiro
Portugal - Carcavelos - Escola Básica do 1º Ciclo e Jardim de Infância dos Lombos
Portugal - Carcavelos - Jardim de Infância de Carcavelos
Portugal - Carcavelos - Jardim de Infância do Arneiro - Conde Ferreira
Portugal - Carregado - EBI do Carregado
Portugal - Cartaxo - Agrupamento de Escolas Marcelino Mesquita do Cartaxo
Portugal - Casal de Cambra - Agrupamento de Escolas Professor Agostinho da Silva
Portugal - Casal de Cambra - EB 2,3 Professor Agostinho da Silva
Portugal - Cascais - Agrupamento de escolas da Cidadela
Portugal - Cascais - Colégio da Bafureira
Portugal - Cascais - Colégio Quinta do Lago
Portugal - Cascais - Escola Básica e Secundária do NUCLIO
Portugal - Cascais - Escola Básica e Secundária Matilde Rosa Araújo
Portugal - Cascais - Escola Os Aprendizes
Portugal - Cascais - externato nossa senhora do rosário
Portugal - Caxias - EBI de São Bruno
Portugal - Caxias - Escola Básica de São Bruno
Portugal - Caxias - Escola Básica Samuel Johnson
Portugal - Caxias - Jardim de Infância Nossa Senhora do Vale
Portugal - Chãos Velhos - Escola Básica de Chãos Velhos e JI
Portugal - Chavães - Escola Básica e Secundária de Vale de Ovil - Baião
Portugal - Chaves - Agrupamento de Escolas Dr. António Granjo - Chaves
Portugal - Chaves - Escola Secundária Dr. Júlio Martins
Portugal - Chaves - Escola Secundária Fernão de Magalhães
Portugal - Coimbra - CCV - Exploratório
Portugal - Coimbra - Colégio S. Martinho
Portugal - Coimbra - Escola Secundária Infanta D. Maria
Portugal - Condeixa-a-Nova - EB n.º 3 de Condeixa
Portugal - Condeixa-a-Nova - EB n.º3 Condeixa-a-Nova
Portugal - Condeixa-a-Nova - Escola Básica Nº3 de Condeixa-a-Nova (Centro Educativo)
Portugal - CONDEIXA-A-NOVA - Jardim de Infância de Ega
Portugal - Constância - Escola Básica e Secundária Luís de Camões - Constância
Portugal - Corroios - Colégio Guadalupe
Portugal - Corroios - Escola Básica do Alto do Moinho
Portugal - Corroios - Seixal - Colégio Guadalupe
Portugal - Cortes do Meio - EB1 Cortes do Meio
Portugal - Coruche - Agrupamento de Escolas de Coruche
Portugal - Coutada - EB1 Coutada
Portugal - Covilhã - Escola Secundária Frei Heitor Pinto
Portugal - Damaia - Agrupamento de Escolas da Damaia
Portugal - Damaia - Escola Básica Pedro D'Orey da Cunha
Portugal - Darque, Viana do Castelo - EB 2,3 Carteado Mena
Portugal - Dominguizo - EB1 Dominguiso
Portugal - Dume - Colégio João Paulo II
Portugal - Ega - Escola Básica 1º Ciclo de Ega
Portugal - EGA - Jardim de Infância de São Fipo
Portugal - Eiriz - Baião - EB 2,3 de Eiriz - Baião
Portugal - Elvas - Agrupamento de Escolas Nº 3 de Elvas, Escola Secundária D. Sancho II
Portugal - Entroncamento - Escola Básica António Gedeão
Portugal - Entroncamento - Escola Básica do Bonito
Portugal - Entroncamento - Escola Secundária do Entroncamento
Portugal - Ericeira - Escola Básica António Bento Franco
Portugal - Ericeira - Escola Básica António Bento Franco da Ericeira
Portugal - Ermesinde - Escola Básica 2,3 S. Lourenço
Portugal - Escalhão - Escola Básica do 1º ciclo de Escalhão, Figueira de Castelo Rodrigo
Portugal - Esgueira - Agrupamento de Escolas de Esgueira
Portugal - Esmoriz - Agrupamento de Escolas de Esmoriz - Ovar Norte
Portugal - Esmoriz - Agrupamento de Escolas de Esmoriz Ovar Norte
Portugal - Espinho - Agrupamento de Escolas Dr. Manuel Gomes de Almeida
Portugal - Espinho - Agrupamento de Escolas Dr. Manuel Laranjeira
Portugal - Espinho - Escola Básica de Silvalde
Portugal - Espinho - Escola Básica n.º 2 de Espinho
Portugal - Espinho - Escola Secundária Dr. Manuel Gomes Almeida
Portugal - Espinho - Escola Secundária Dr. Manuel Gomes de Almeida
Portugal - Esposende - Escola Secundária Henrique Medina
Portugal - Estarreja - Escola Secundária de Estarreja
Portugal - Estoril - Agrupamento de Escolas de Alapraia
Portugal - Estoril - Colégio Senhora Boa Nova
Portugal - Estoril - Colégio Sr.ª Boa Nova
Portugal - Estoril - E. B. 2, 3 de Alapraia
Portugal - Estoril - EB 2,3 da Galiza
Portugal - Estoril - Escola Salesiana do Estoril
Portugal - Évora - Salesianos de Évora
Portugal - Fafe - Agrupamento de Escolas de Montelongo - EB de Travassós - Fafe
Portugal - Fafe - Agrupamento de Escolas Professor Carlos Teixeira
Portugal - Faro - Escola Básica 2,3 de Sto. António
Portugal - Faro - Escola Secundária João de Deus
Portugal - Fátima - Colégio de São Miguel
Portugal - Feijó - Escola Secundária de Romeu Correia
Portugal - Felgueiras - Agrupamento de Escolas de Felgueiras
Portugal - Fermentelos - Escola Básica Prof. Artur Nunes Vidal
Portugal - Figueira de Castelo Rodrigo - Escola Básica do 1º ciclo 1 de Figueira de Castelo Rodrigo e Jardim de infância de FCR
Portugal - Figueira de Castelo Rodrigo - Escola Básica n.º 2 de Figueira de Castelo Rodrigo
Portugal - Figueira de Castelo Rodrigo - Escola do 1º ciclo da Reigada e Jardim de Infância de Reigada
Portugal - Figueira de Castelo Rodrigo - Escola do 1º Ciclo de Vermiosa e Jardim de Infância de Vermiosa
Portugal - Freiria - Escola Básica de Freiria
Portugal - Fronteira - Agrupamento de Escolas de Fronteira
Portugal - Funchal - Escola Básica dos 2º e 3º Ciclos Dr. Horácio Bento de Gouveia
Portugal - Funchal - Escola dos 2 e 3 Ciclos Dr. Horácio Bento de Gouveia
Portugal - Funchal - Escola Secundária Francisco Franco
Portugal - Funchal - Escola Secundária Jaime Moniz
Portugal - Gafanha da Nazaré - Agrupamento de Escolas da Gafanha da Nazaréc
Portugal - Gaia - Escola EB 2,3 Sofia de Mello Breyner
Portugal - Gavião - Agrupamento de Escolas de Gavião
Portugal - Geme - EB1 da Igreja - Gême
Portugal - Ginetes, Açores - Escola Básica Integrada de GINETES
Portugal - Gondomar - Agrupamento de Escolas À Beira Douro
Portugal - Gouveia - Secundária de Gouveia
Portugal - Grândola - Escola Secundária António Inácio da Cruz - Grândola
Portugal - Grândola - Secundária de Grândola
Portugal - Guia - Agrupamento de escolas de Guia
Portugal - Guimarães - EB 2/3 Gil Vicente - Guimarães
Portugal - Guimarães - Escola Secundária Abel Salazar
Portugal - Guimarães - Escola Secundária das Caldas das Taipas
Portugal - Ílhavo - Agrupamento de Escolas de Ílhavo
Portugal - Ílhavo - Escola Secundária Dr. João Carlos Celestino Gomes
Portugal - Junqueira - EB 2,3 Dr. Carlos Pinto Ferreira
Portugal - Lagos - Escola Secundária Júlio Dantas
Portugal - Lamego - Escola Secundária Latino Coelho
Portugal - Laranjeiro - Agrupamento de Escolas António Gedeão
Portugal - Leceia - Escola Básica Visconde de Leceia
Portugal - Leiria - Agrupamento de Escolas D. Dinis
Portugal - Leiria - Colégio Conciliar de Maria Imaculada
Portugal - Lijó - Escola Básica e Secundária Vale do Tamel
Portugal - Linda-a-Velha - Escola Sec. Professor José Augusto Lucas
Portugal - Linda-a-Velha - Escola Secundária Professor José Augusto Lucas
Portugal - Lisboa - Agrupamento D. Filipa de Lencastre
Portugal - Lisboa - Agrupamento de Escolas das Piscinas dos Olivais – Escola EB2
Portugal - Lisboa - Agrupamento de Escolas de Alvalade
Portugal - Lisboa - Agrupamento de Escolas de Benfica - Escola Secundária José Gomes Ferreira (Lisboa - Portugal)
Portugal - Lisboa - Agrupamento de Escolas do Alto do Lumiar
Portugal - Lisboa - Agrupamento de Escolas Francisco Simões
Portugal - Lisboa - Agrupamento de Escolas Patrício Prazeres
Portugal - Lisboa - Agrupamento de Escolas Piscinas Olivais
Portugal - Lisboa - Agrupamento de Escolas Vergílio Ferreira
Portugal - Lisboa - ASPEA
Portugal - Lisboa - Associação Portuguesa de Educação Ambiental
Portugal - Lisboa - Básica e Secundária Josefa de Óbidos - Lisboa
Portugal - Lisboa - CED Nossa Senhora da Conceição - Casa Pia de Lisboa
Portugal - Lisboa - Centro Helen Keller
Portugal - Lisboa - Colégio Integrado Monte Maior
Portugal - Lisboa - Colégio Moderno
Portugal - Lisboa - Colégio Pedro Arrupe
Portugal - Lisboa - E. B. 2,3 dos Olivais
Portugal - Lisboa - EB 2,3 Piscinas - Lisboa
Portugal - Lisboa - EB/S Passos Manuel
Portugal - Lisboa - EB1/JI Veiga Ferreira
Portugal - Lisboa - Escola 2, 3/ Sec. Dr. Azevedo Neves
Portugal - Lisboa - Escola Básica 2,3 Ciclos das Piscinas - Lisboa
Portugal - Lisboa - Escola Básica 2.º e 3.º Ciclo Vialonga
Portugal - Lisboa - Escola basica Marquesa de Alorna
Portugal - Lisboa - Escola E. B. 2,3 António Gedeão
Portugal - Lisboa - Escola E.B.1/ J.I. Quinta da Condessa
Portugal - Lisboa - Escola E.B.2,3/S Josefa de Óbidos
Portugal - Lisboa - Escola EB 2,3 Almirante Gago Coutinho
Portugal - Lisboa - Escola Salesiana de Lisboa
Portugal - Lisboa - Escola Secundária D. Dinis Lisboa
Portugal - Lisboa - Escola Secundária do Lumiar
Portugal - Lisboa - Escola Secundária José Gomes Ferreira - A. E. Benfica
Portugal - Lisboa - Escola Secundária Padre António Vieira
Portugal - Lisboa - Externato da Luz
Portugal - Lisboa - Externato João XXIII
Portugal - Lisboa - Museu Ciência FCUL
Portugal - Lisboa - Planetário Calouste Gulbenkian
Portugal - Lisboa - Salesianos de Lisboa - Oficinas de S. José
Portugal - Lisboa - Salesianos de Lisboa - Oficinas de São José
Portugal - Lisboa - St. Julian's School
Portugal - Lisbon - CED D. Nuno Álvares Pereira
Portugal - Lisbon - EB1/JI Vale de Alcântara
Portugal - Lisbon - Escola Básica de Santo Amaro
Portugal - Lisbon - Escola Básica Parque Silva Porto
Portugal - Loulé - Colégio Internacional de Vilamoura
Portugal - Loulé - EB 2,3 Engº Duarte Pacheco- Loulé
Portugal - Loulé - EB Prof. Manuel Martins Alves - Agrup. Escolas Padre J.Coelho Cabanita
Portugal - Loulé - Escola Secundária de Loulé
Portugal - Loulé - Escola Secundária de Loulé
Portugal - Loures - Agrupamento de Escolas nº 1 de Loures
Portugal - Loures - EB do Catujal
Portugal - Loures - EB1 João Villare
Portugal - Loures - Escola Básica Luís Sttau Monteiro
Portugal - Loures - Escola Secundária Dr Antonio Carvalho Figueiredo
Portugal - Lourinhã - Agrupamento de Escolas D. Lourenço Vicente - Lourinhã
Portugal - Lourinhã - Escola Básica 2,3 de Santa Catarina
Portugal - Lourinhã - Escola Básica Dr. Afonso Rodrigues Pereira
Portugal - Lourinhã - Escola Dr João das Regras
Portugal - Lousã - Agrupamento de escolas da lousã
Portugal - Lousada - Escola Secundária de Lousada
Portugal - Madeira - Escola Básica e Secundária de Sta Cruz
Portugal - Mafra - Agrupamento de Escolas de Mafra
Portugal - Mafra - Escola Básica de Mafra
Portugal - Mafra - Escola Secundária José Saramago
Portugal - Maia - Ag. de Escolas Dr. Vieira de Carvalho
Portugal - Maia - EB 2,3 da Maia
Portugal - Maia - Escola Secundária da Maia
Portugal - Malveira - Escola Básica Prof. Armando de Lucena
Portugal - Malveira - Escola Básica Professor Armando de Lucena - Malveira
Portugal - Manique do Intendente - Escola Básica Integrada de Manique do Intendente
Portugal - Marco de Canaveses - Agrupamento de Escolas do Marco de Canaveses
Portugal - Marco de Canaveses - Escola Profissional de Agricultura e Desenvolvimento Rural de Marco de Canaveses
Portugal - Marco de Canavezes - Agrupamento de Escolas de Sande
Portugal - Matos-Cheirinhos - EB1 Tires 2
Portugal - Matosinhos - Escola Básica de Matosinhos e JI
Portugal - Matosinhos - Escola Básica Irmãos Passos
Portugal - Matosinhos - Escola Secundária Augusto Gomes - Matosinhos
Portugal - Medas - Agrupamento À Beira Douro - Medas
Portugal - Medas - Agrupamento de Escolas À Beira Rio - Medas
Portugal - Mem Martins - Colégio D. Afonso V
Portugal - Mem Martins - EB 2,3 Visconde de Juromenha
Portugal - Mem Martins - Escola Básica e Secundária Mestre Domingos Saraiva
Portugal - Mértola - Agrupamento de Escolas de Mértola
Portugal - Milharado - Escola Básica João Dias Agudo (pré/1c)
Portugal - Milharado - Escola Básica S. Miguel do Milharado (pré/1c)
Portugal - Minas da Panasqueira - EB1 S. Jorge da Beira
Portugal - Miomães - Externato D. Afonso Henriques - Resende
Portugal - Mira-Sintra - Escola Básica 2,3 D. Domingos Jardo
Portugal - Mirandela - Agrupamento de Escolas de Mirandela
Portugal - Moimenta da Beira - Agrupamento de Escolas de Moimenta da Beira
Portugal - Moimenta da Beira - EB1 de Moimenta da Beira
Portugal - Moimenta da Beira - Escola Básica e Secundária de Moimenta da Beira
Portugal - Moita - Agrupamento de Escolas da Moita
Portugal - Moita - Escola Secundária da Moita
Portugal - Montalegre - Escola Baixo Barroso
Portugal - Montalegre - Escola Básica e Secundária Dr. Bento da Cruz de Montalegre
Portugal - Montargil - Escola Básica Nº 1 de Montargil
Portugal - Montelavar - Agrupamento de Escolas Lapiás
Portugal - Montelavar - Escola Básica 2,3 Dr. Rui Grácio
Portugal - Montemor-o-Novo - Agrupamento de Escolas de Montemor-o-Novo
Portugal - Montijo - Agrupamento de Escolas do Montijo
Portugal - Mora, Évora - Escola Básica se Secundária de Mora
Portugal - Mortágua - Agrupamento de Escolas de Mortágua
Portugal - Moure, Barcelos - Escola Básica1/JI Assento - Moure, Barcelinhos
Portugal - Mundão - EB 2,3 de Mundão
Portugal - Odemira - EB1 de Odemira
Portugal - Odemira - Escola Secundária Dr. Manuel Candeias Gonçalves
Portugal - Odivelas - Agrupamento de Escolas a Sudoeste de Odivelas - Escola Básica António Gedeão
Portugal - Odivelas - Agrupamento de Escolas Vasco Santana
Portugal - Odivelas - EB1/JI Porto Pinheiro
Portugal - Odivelas - EB2,3 Moinhos da Arroja
Portugal - Odivelas - Escola Básica Eça de Queirós
Portugal - Odivelas - Escola E.B 2,3 Vasco Santana -Ramada (Odivelas)
Portugal - Odivelas - Escola Secundária com 3º Ciclo Braamcamp Freire, Pontinha
Portugal - Odivelas - Secundária de Odivelas
Portugal - Odivelas - 1º ciclo EB/JI Manuel Coco
Portugal - Oeiras - Agrupamento de Escolas Conde Oeiras
Portugal - Oeiras - E.B.1/J.I. Sá de Miranda, Agrupamento de Escolas do Conde de Oeiras
Portugal - Oeiras - EB1/JI de Porto Salvo
Portugal - Oeiras - EB1/JI Sá de Miranda
Portugal - Oeiras - Escola Secundária Quinta do Marquês
Portugal - Oeiras - Escola Secundária Sebastião e Silva
Portugal - Oeiras - Secundária c/ 3CEB Quinta do Marquês, Oeiras
Portugal - Olaia - Centro Escolar de Olaia e Paço
Portugal - Olhão - AE Dr Francisco Fernandes Lopes
Portugal - Olhão - Escola E.B. I/JI José Carlos da Maia
Portugal - Olhão - Escola Secundária Dr. Francisco Fernandes Lopes
Portugal - Olivais - E.B. 1/J.I. Santa Maria dos Olivais
Portugal - Oliveira de Azeméis - EB1 de Areosa
Portugal - Oliveira do Bairro - Agrupamento de Escolas de Oliveira do Bairro
Portugal - Oliveira do Bairro - Escola Secundária de Oliveira do Bairro
Portugal - Oliveira do Hospital - EPTOLIVA - Escola Profissional De Oliveira Do Hospital, Tábua e Arganil
Portugal - Oliveira do Hospital - Escola Profissional de Oliveira do Hospital
Portugal - Outeiro de Polima, Abóboda - EB1 JI Abóboda, Nº2
Portugal - PAÇO DE ARCOS - Agrupamento de Escolas de Paço de Arcos
Portugal - Paço de Arcos - Escola Secundária Luís de Freitas Branco
Portugal - Paço de Sousa - Escola Básica 2,3 de Paço de Sousa
Portugal - Paço do Lumiar, Lisboa - Colégio Manuel Bernardes
Portugal - Paços de Ferreira - Colégio Nova Encosta
Portugal - Palmela - Colégio St. Peter's School
Portugal - Palmela - Escola Básica José Saramago
Portugal - Palmela - Escola Secundária de Palmela
Portugal - Palmela - Escola Secundária de Palmela
Portugal - Palmela - Escola Secundária do Pinhal Novo
Portugal - Paramos - Escola Básica de Paramos
Portugal - Parede - Agrupamento de Escolas da Parede
Portugal - Parede - Associação de Escolas 31 de janeiro
Portugal - Parede - Colégio Marista de Carcavelos
Portugal - Parede - Esc.Sec.Fernando Lopes Graça, Agrupamento de Escolas da Parede
Portugal - Parede - Escola Sexundária Fernando Lopes Graça
Portugal - Paul - EB1 Paul
Portugal - Paul - Escola Básica N.º 2 do Paul
Portugal - Pedrógão - Centro Escolar da Serra de Aire
Portugal - Penafiel - Escola Básica e Secundária de Pinheiro
Portugal - Penafiel - Escola Secundária de Penafiel
Portugal - Penafiel - Escola Secundária de Penafiel
Portugal - Penafirme - Externato de Penafirme
Portugal - Pendilhe - Escola Pendilhe
Portugal - Peniche - Escola Básica de Peniche
Portugal - Peso - EB1 Peso
Portugal - Pinhal Novo - Escola Secundária com 3º CEB de Pinhal Novo
Portugal - Pinhel - Escola Secundária/3 do Pinhel
Portugal - Poceirão - Agrupamento de Escolas José Saramago - Poceirão
Portugal - Ponta Delgada - Colegio do Castanheiro
Portugal - Ponta Delgada - EBI de Arrifes
Portugal - Ponta Delgada - EBI de GINETES
Portugal - Ponta Delgada - EBI Vila das Capelas
Portugal - Ponta Delgada - Escola Básica I. Canto da Maia
Portugal - Ponta Delgada - Escola Secundária Antero de Quental
Portugal - Ponta Delgada - Escola Secundária Domingos Rebelo
Portugal - Ponte - Agrupamento de Escolas Arqueólogo Mário Cardoso
Portugal - Ponte - Escola Básica de Cerca do Paço - Agrupamento Arqueólogo Mário Cardoso
Portugal - Ponte - Escola Básica de Corvite - Agrupamento de Escolas Arqueólogo Mário Cardoso
Portugal - Ponte - Escola Básica de Deserto - Agrupamento Arqueólogo Mário Cardoso
Portugal - Ponte de Lima - Agrupamento de Escolas António Feijó
Portugal - Ponte de Lima - Agrupamento de Escolas de Arcozelo, Ponte de Lima
Portugal - Ponte de Lima - Escola Secundária de Ponte de Lima
Portugal - Ponte de Sôr - Agrupamento de Escolas de Ponte de Sôr
Portugal - Ponte de Sor - Escola Básica João Pedro de Andrade
Portugal - Ponte de Sor - Escola Secundária de Ponte de Sor
Portugal - Ponte de Sôr - Secundária de Ponte de Sor/Escola Secundária de Sa da Bandeira
Portugal - Pontinha - EB1/JI Famões
Portugal - Pontinha - Escola Secundária Braamcamp Freire
Portugal - Portalegre - Escola Secundária Mouzinho da Silveira
Portugal - Portel - Agrupamento Vertical de Portel
Portugal - Portela de Sacavém - Agrupamento de Escolas da Portela e Moscavide
Portugal - Portela de Sacavém - Agrupamento de Escolas da Portela e Moscavide - Escola Secundária da Portela
Portugal - Portela de Sacavém - Agrupamento de Escolas de Portela e Moscavide
Portugal - Portimão - Agrupamento de Escolas da Bemposta
Portugal - Porto - Agrupamento de Escolas Clara de Resende
Portugal - Porto - Agrupamento de Escolas de Fontes Pereira de Melo Porto
Portugal - Porto - Agrupamento de Escolas do Cerco
Portugal - Porto - Agrupamento de Escolas do Marco Nº1
Portugal - Porto - Agrupamento de Escolas Fontes Pereira de Melo
Portugal - Porto - Agrupamento de Escolas Garcia de Orta
Portugal - Porto - Agrupamento de Escolas Rodrigues de Freitas
Portugal - Porto - Agrupamento Rodrigues de Freitas
Portugal - Porto - Colégio D. Dinis
Portugal - Porto - Colégio de Nossa Senhora da Esperança
Portugal - Porto - Colégio Luso-Francês
Portugal - Porto - Colégio Luso-Francês
Portugal - Porto - Conservatório de Música do Porto
Portugal - Porto - Curso de Música Silva Monteiro
Portugal - Porto - Escola Artística Soares dos Reis
Portugal - Porto - Escola Básica Augusto Gil
Portugal - Porto - Escola Básica de Miragaia
Portugal - Porto - Escola Básica e Secundária do Cerco
Portugal - Porto - Escola EB 2,3 de Miragaia
Portugal - Porto - Escola Secundária Dr. Joaquim Gomes Ferreira Alves
Portugal - Porto - Escola Secundária Garcia de Orta
Portugal - Porto - Externato das Escravas do Sagrado Coração de Jesus
Portugal - Póvoa de Lanhoso - Agrupamento de Escolas Professor Gonçalo Sampaio - Póvoa de Lanhoso
Portugal - Póvoa de Santa Iria - Agrupamento de Escolas Póvoa de Santa Iria
Portugal - Póvoa de Santa Iria - EB1 Prof. Maria Costa
Portugal - Póvoa de Santa Iria - Escola Básica e Secundária D. Martinho Vaz de Castelo Branco
Portugal - Póvoa de Santa Iria - Escola Básica e Secundária D. Martinho Vaz de Castelo Branco
Portugal - Póvoa de Santa Iria - Escola Básica e Secundária D. Martinho Vaz de Castelo Branco
Portugal - Póvoa de Santo Adrião - Escola Secundária Pedro Alexandrino
Portugal - Póvoa de Varzim - Secundária Eça de Queirós
Portugal - Quarteira - Agrupamento de Escolas D. Dinis - Quarteira
Portugal - Quarteira - Agrupamento de Escolas Dra Laura Ayres
Portugal - Quarteira - Escola Secundária Dra Laura Ayres
Portugal - Queluz - Agrupamento de Escolas Queluz Belas
Portugal - Queluz - Escola Básica Professor Galopim de Carvalho
Portugal - Queluz - Secundária Miguel Torga
Portugal - Queluz - Secundária Padre Alberto Neto
Portugal - Quinta do Conde - Agrupamento de Escolas da Boa Água
Portugal - Quinta do Conde - Agrupamento de Escolas da Quinta do Conde
Portugal - Rebordosa - Escola Básica nº 1 de Rebordosa
Portugal - Rebordosa - Jardim de Infância São Marcos
Portugal - Reguengos de Monsaraz - Agrupamento de Escolas de Reguengos de Monsaraz
Portugal - Reguengos de Monsaraz - Escola Básica Nº 1 de Reguengos de Monsaraz
Portugal - Resende - Agrupamento de Escolas de Resende
Portugal - Resende - Escola Secundária de Resende, Dom Egas Moniz
Portugal - Resende - Escola Secundária Dom Egas Moniz, em Resende
Portugal - Riba de Ave - Didáxis - Cooperativa de Ensino, CRL
Portugal - Rio Maior - Agrupamento de Escolas Marinhas do Sal
Portugal - Rio Tinto - Agrupamento de Escolas Rio Tinto
Portugal - Rio Tinto - EB 2,3 Rio Tinto
Portugal - Rio Tinto - Escola Básica 2,3 Nº2 de Rio Tinto
Portugal - Rio Tinto - Escola Secundária de Rio Tinto
Portugal - Runfe - EB1 DE GEMUNDE
Portugal - S. Domingos de Rana - Centro de Educação Infantil de Matos Cheirinhos
Portugal - S. João da Madeira - Escola Secundária Oliveira Júnior
Portugal - S. João da Talha - Agrupamento de Escolas de São João da Talha
Portugal - Sacavém - Agrupamento de Escolas Eduardo Gageiro
Portugal - Salvaterra de Magos - Agrupamento de Escolas de Salvaterra de Magos
Portugal - Salvaterra de Magos - Escola Secundária de Salvaterra de Magos
Portugal - Salvaterra de Magos - Escola Secundária de Salvaterra de Magos
Portugal - Sanguedo Santa Maria da Feira - Colégio Santa Eulália
Portugal - Santa Comba Dão - Agrupamento de Escolas de Santa Comba Dão
Portugal - Santa Maria - Escola Básica e Secundária de Santa Maria
Portugal - Santa Maria da Feira - E.B. 2,3 Fernando Pessoa
Portugal - Santa Maria de Lamas - Colégio Liceal de Santa Maria de Lamas
Portugal - Santa Maria, Açores - Escola Básica e Secundária de Santa Maria
Portugal - Santa Marta de Penaguião - Escola Básica 2,3 de Santa Marta de Penaguião
Portugal - Santana - Açores - Observatório Astronómico de Santana - Açores
Portugal - Santarém - Agrupamento Nº 2 de Abrantes
Portugal - Santarem - Escola Secundária de Maria Lamas
Portugal - Santo Estevão das Galés - Escola Básica de Santo Estevão das Galés
Portugal - Santo Tirso - Escola Básica e Secundária D. Dinis - Santo Tirso
Portugal - São Brás de Alportel - Escola Básica 2,3 Poeta Bernardo de Passos
Portugal - São Brás de Alportel - Escola Básica 2,3 Poeta Bernardo Passos
Portugal - São Domingos de Rana - Agrupamento de Escolas Matilde Rosa Araújo
Portugal - São Domingos de Rana - E.B.1 nº 1 de São Domingos de Rana
Portugal - São Félix da M.nha - Escola Básica de Brito (JI)
Portugal - São Félix da M.nha - Escola Básica de Monte
Portugal - São Félix da Marinha - Escola Básica de Espinho e JI
Portugal - São Félix da Marinha - Escola Básica de Granja
Portugal - São Félix da Marinha - Escola Básica de Moinhos e JI
Portugal - São João da Madeira - Agrupamento de Escolas Dr. Serafim Leite
Portugal - São João da Madeira - Agrupamento de Escolas Oliveira Júnior
Portugal - São João do Estoril - Agrupamento de Escolas São João do Estoril
Portugal - São João do Estoril - EB1/JI das Areias
Portugal - São João dos Montes - Escola Básica 2,3 Soeiro Pereira Gomes
Portugal - São Miguel, Açores - Escola Básica e Secundária de Vila Franca do Campo
Portugal - São Pedro da Cova - Escola Eb2,3 S.Pedro da Cova
Portugal - São Pedro do Sul - Agrupamento de Escolas de S. Pedro do Sul
Portugal - Saramago, Mafra - Escola Secundária José Saramago, Mafra
Portugal - SEBAL - Jardim de Infância de Avenal
Portugal - SEBAL - Jardim de Infância de Sebal Grande
Portugal - Seixal - Agrupamento de Escolas de Pinhal de Frades - Seixal
Portugal - Seixal - EB1 da Quinta dos Franceses
Portugal - Seixal - Escola Básica Carlos Ribeiro
Portugal - Seixal - Escola Básica Infante D. Augusto
Portugal - Seixal - Escola Básica Santa Marta do Pinhal
Portugal - Seixal - Secundária José Afonso - Seixal
Portugal - Serzedo - Escola Básica de Curvadelo
Portugal - Serzedo - Escola Básica de Outeiro
Portugal - Setúbal - Agrupamento de Escolas da Ordem Sant'Iago
Portugal - Setúbal - Agrupamento de Escolas Sebastião da Gama - EB 2,3 Aranguez
Portugal - Setúbal - EB Barbosa Du Bocage
Portugal - Setúbal - Escola Básica 2,3 de Pegões
Portugal - Setúbal - Escola Básica dos Arcos
Portugal - Setúbal - Escola Básica e Secundária Lima de Freitas
Portugal - Setúbal - Escola profissional Solisform
Portugal - Setúbal - Escola Secundária com 3º Ciclo da Bela Vista
Portugal - Setúbal - Escola Secundária D. João II, Setúbal
Portugal - Setúbal - Escola Secundária Dom Manuel Martins
Portugal - Setúbal - Secundária de Bocage
Portugal - Silvalde - Escola Básica Domingos Capela
Portugal - Silves - EB 2,3 de Algoz
Portugal - Silves - Escola EB1 de Silves n.º2
Portugal - Sines - Secundária/3.ºCEB Poeta Al Berto, Sines
Portugal - Sintra - Agrupamento de escolas D. Carlos I
Portugal - Sintra - Agrupamento de Escolas D. Carlos I - Sintra
Portugal - Sintra - Colégio Vasco da Gama
Portugal - Sintra - EB Ribeiro de Carvalho
Portugal - Sintra - EB1/JI Casal da Cavaleira
Portugal - Sintra - Escola Básica Integrada D. Carlos I
Portugal - Sintra - Escola Escultor Francisco dos Santos
Portugal - Sintra - Escola Stuart Carvalhais
Portugal - Sintra - JI/Birre nº 2 - Cobre
Portugal - Sintra - Secundária Stuart Carvalhais
Portugal - Sobral de Monte Agraço - Agrupamento de Escolas Joaquim Inácio da Cruz Sobral
Portugal - Sobral de Monte Agraço - Escola Básica e Secundária de Sobral de Monte Agraço
Portugal - Sobral de Monte Agraço - Escola Básica e Secundária Sobral de Monte Agraço
Portugal - Sobreda - Escola Secundária de Romeu Correia
Portugal - Sousel - Agrupamento de Escolas de Sousel
Portugal - Sousel - Escola Básica Padre Joaquim Maria Fernandes
Portugal - Souselas - Instituto Educativo de Souselas
Portugal - Tábua - Agrupamento de Escolas de Tábua
Portugal - Tábua - Eptoliva Pólo de Tábua
Portugal - Tancos - E.B. 2,3/S D. Maria II de Vila Nova da Barquinha
Portugal - Tavira - EB D. Manuel I - Tavira
Portugal - Terrugem - Agrupamento de Escolas Alto do Moinho
Portugal - Tomar - Escola Jácome Ratton - Tomar
Portugal - Tomar - Escola Secundária Jacome Ratton
Portugal - Tondela - Agrupamento de Escolas de Tondela Cândido Figueiredo
Portugal - Torres Novas - Agrupamento de Escolas Artur Gonçalves
Portugal - Torres Novas - Agrupamento de Escolas Gil Paes
Portugal - Torres Novas - EB1 Visconde de S. Gião, Torres Novas
Portugal - Torres Novas - Escola Básica Manuel Figueiredo
Portugal - Torres Novas - Escola Secundária Artur Gonçalves
Portugal - Torres Novas - Escola Secundária Maria Lamas
Portugal - Torres Novas - Jardim de Infância da Tufeiras
Portugal - Torres Vedras - Escola Básica 2,3 de Freiria
Portugal - Torres Vedras - Escola Básica São Gonçalo
Portugal - Torres Vedras - Escola Secundária Henriques Nogueira
Portugal - Tortosendo - EB1 Largo da Feira - Tortosendo
Portugal - Tortosendo - EB1 Montes Hermínios - Tortosendo
Portugal - Tortosendo - Escola Básica 2,3 do Tortosendo
Portugal - Touro - Escola Touro
Portugal - Trofa - Escola Básica do Castro, Trofa
Portugal - Trofa - Escola Básica e Secundária de Coronado e Castro
Portugal - Unhais da Serra - EB1 Unhais da Serra
Portugal - Valadares - Escola ES/3 Dr. Joaquim Gomes Ferreira Alves
Portugal - Valadares - Escola Secundária Doutor Joaquim Gomes Ferreira Alves
Portugal - Vale de Amoreira - Secundária da Baixa da Banheira
Portugal - Vale de Milhaços - Agrupamento de Vale de Milhaços
Portugal - Vale de Ovil - Baião - Escola Básica e Secundária de Vale de Ovil - Baião
Portugal - Vales do Rio - EB1 Vales do Rio
Portugal - Vales do Rio - Jardim de Infância de Vales do Rio
Portugal - Valongo - Escola Básica 2,3 Vallis Longus
Portugal - Valpaços - Agrupamento de Escolas de Valpaços
Portugal - Venda do Pinheiro - Agrupamento de Escolas de Pinheiro
Portugal - Venda do Pinheiro - Colégio de Sto André
Portugal - Venda do Pinheiro - Escola Básica da Venda do Pinheiro
Portugal - Venda do Pinheiro - Escola Básica da Venda do Pinheiro (1c)
Portugal - Venda do Pinheiro - Escola Básica Venda do Pinheiro (2,3)
Portugal - Vendas Novas - Agrupamento de Escolas de Vendas Novas
Portugal - Vialonga - Escola Básica 2,3 Ciclos de Vialonga
Portugal - Vialonga - Escola Básica 2,3 de Vialonga
Portugal - Viana do Castelo - Agrupamento de Escolas de Monserrate
Portugal - Vieira do Minho - Agrupamento de Escolas Vieira de Araújo
Portugal - Vila Cova - Escola Vila Cova
Portugal - Vila das Capelas - Escola Básica Integrada Vila das Capelas
Portugal - Vila do Conde - Escola EB 2.3 Junqueira - Vila Do Conde
Portugal - Vila Franca de Xira - Agrupamento de Escolas D. António de Ataíde
Portugal - Vila Franca de Xira - Agrupamento de Escolas do Bom Sucesso
Portugal - Vila Franca de Xira - Escola Básica da Quinta da Vala
Portugal - Vila Franca de Xira - Escola Básica de Malva Rosa
Portugal - Vila Franca de Xira - Escola Básica Integrada do Bom Sucesso
Portugal - Vila Franca de Xira - Escola Professor Reynaldo dos Santos, Vila Franca de Xira
Portugal - Vila Franca de Xira - Escola Secundária de Alves Redol
Portugal - Vila Nova da Barquinha - Agrupamento de Escolas Vila Nova da Barquinha
Portugal - Vila Nova da Barquinha - E.B. 2,3/S D. Maria II de Vila Nova da Barquinha
Portugal - Vila Nova da Barquinha - Escola Básica 2,3 e Secundária D. Maria II
Portugal - Vila Nova de Anha - Agrupamento de Escolas Monte da Ola
Portugal - Vila Nova de Famalicão - Agrupamento de Escolas Camilo Castelo Branco
Portugal - Vila Nova de Famalicão - Agrupamento de Escolas de Padre Benjamim Salgado
Portugal - Vila Nova de Famalicão - EB 2,3 Julio Brandão
Portugal - Vila Nova de Famalicão - Escola Secundária Camilo Castelo Branco, Famalicão
Portugal - Vila Nova de Gaia - Colégio Cedros
Portugal - Vila Nova de Gaia - EB 2,3 Sophia Mello Breyner
Portugal - Vila Nova de Gaia - Escola Basica de Vilar de Andorinho (Agrupamento Oliveira do Douro nº1)
Portugal - Vila Nova de Gaia - Escola Básica Manuel António Pina
Portugal - Vila Nova de Gaia - Escola Sec de Canelas
Portugal - Vila Nova de Paiva - EB23 Aquilino Ribeiro
Portugal - Vila Nova de Paiva - Escola Secundaria V.N. Paiva
Portugal - Vila Nova de Poiares - Agrupamento de escolas de Vila Nova de Poiares
Portugal - Vila Nova do Campo - EBIS Jean Piaget, Viseu
Portugal - Vila Real - Agrupamento de Escolas Morgado de Mateus
Portugal - Vila Real - Centro Escolar Araucária – EB nº7
Portugal - Vila Real - Centro Escolar da Araucária
Portugal - Vila Real - Escola Básica Abade de Mouçós
Portugal - Vila Real - Escola Diogo Cão
Portugal - Vila Real - Escola Profissional e Rural de Carvalhais
Portugal - Vila Real - Escola S/3 de S. Pedro
Portugal - Vila Real - Escola Secundária Camilo Castelo Branco
Portugal - Vila Real - Escola Secundária de Camilo Castelo Branco
Portugal - Vila Verde - Agrupamento de Escolas de Vila Verde
Portugal - Vila Verde - Agrupamento de Escolas de Vila Verde - Escola Básica de Lanhas
Portugal - Vila Verde - EB1 de Lanhas Cidade
Portugal - Vila Verde - Escola Básica de Gême, Agrupamento de Escolas de Vila Verde
Portugal - Vila Verde ou Sintra? - Escola Básica nº2 de Vila Verde
Portugal - Vilela (Paredes) - Agrupamento de Escolas de Vilela (Paredes)
Portugal - Viseu - Colégio da Imaculada Conceição
Portugal - Viseu - Escola Básica D.Duarte
Portugal - Viseu - Escola Básica Dr. Azeredo Perdigão - Abraveses
Portugal - Viseu - Escola Secundaria Emídio Navarro
Portugal - Vizela - Agrupamento de Escolas de Infias - Vizela
Portugal - Vizela - Escola Básica e Secundária de Infias
Portugal - Vizela - Escola Básica e Secundária de Vizela
Portugal - Vizela - Escola EB 2,3/S de Infias
Réunion - SAINTE MARIE, Reunion - LYCEE LE VERGER
Roumanie - Alexandru Colfescu School, Alexandria
Roumanie - Liceul Tehnologic "Duiliu Zamfirescu", Dragalina, Călăraşi
Roumanie - - Székely Mikó Kollégium
Roumanie - Andreiasu de Jos - Scoala Gimnaziala Andreiasu de Jos
Roumanie - Constanța 900178 - Colegiul Naţional De Arte Regina Maria
Roumanie - Filipeştii de Târg - Scoala Gimnaziala Filipestii de Tirg
Roumanie - 1 Decembrie, IF - Scoala gimnaziala nr. 1, 1 Decembrie
Roumanie - 550165, Sibiu - Colegiul National Gheorghe Lazar Sibiu
Roumanie - Adjud - Colegiul Tehnic "Gheorghe Bals"
Roumanie - Adjud - Scoala Gimnaziala "Angela Gheorghiu" Adjud
Roumanie - Adjud - Scoala Gimnaziala "Principele Radu" Adjud
Roumanie - Aghires - Scoala Gimnaziala Nr. 1 Aghires
Roumanie - Agnita - Colegiul Tehnic August Treboniu Laurian
Roumanie - AIUD - COLEGIUL TEHNIC AIUD
Roumanie - Alba Iulia - Colegiul economic Dionisie Pop Martian
Roumanie - Alba Iulia - Colegiul National "Horea, Closca si Crisan" Alba Iulia, Alba county, Romania
Roumanie - Alba Iulia - Colegiul National Militar "Mihai Viteazul" Alba-Iulia
Roumanie - Alba Iulia - COLEGIUL TEHNIC "APULUM", ALBA IULIA
Roumanie - Alba Iulia - Colegiul Tehnic Dorin Pavel
Roumanie - Alba Iulia - Liceul de Arte "Regina Maria"
Roumanie - Alba Iulia - Scoala Gimnaziala " Ion Agarbiceanu" Alba Iulia
Roumanie - ALBA IULIA - SCOALA GIMNAZIALA ION AGARBICEANU ALBA IULIA
Roumanie - Alesd, Bihor - Liceul Teoretic Constantin Serban Alesd, Bihor
Roumanie - Alexandria - Liceul Pedagogic "Mircea Scarlat" Alexandria
Roumanie - Alexandria, TR - Colegiul National Alexandru Dimitrie Ghica, Alexandria
Roumanie - Alexandria, TR - Gradinita cu P.N. nr.1, Alexandria,Teleorman
Roumanie - Aninoasa - Scoala Gimnaziala ,,Sf. Varvara", Aninoasa
Roumanie - Aninoasa - Scoala Gimnaziala Sfanta Varvara Aninoasa, structura Iscroni
Roumanie - Apahida - Liceul Tehnologic "Stefan Pascu" Apahida
Roumanie - Apostolache, PH - Scoala Gimnaziala Apostolache
Roumanie - Arad - Liceul Tehnologic "Iuliu Maniu"
Roumanie - Arad - Liceul Tehnologic de Industrie Alimentară
Roumanie - Arad - LICEUL TEHNOLOGIC FRANCISC NEUMAN ARAD
Roumanie - Arad - Liceul Teoretic ADAM MULLER GUTTENBRUNN
Roumanie - Arad - Scoala Gimnaziala,,Caius Iacob" Arad, Romania
Roumanie - ARGU JIU, GORJ - COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU TARGU JIU, GORJ
Roumanie - ARMĂȘEȘTI - LICEUL TEHNOLOGIC ”IORDACHE ZOSSIMA”
Roumanie - Bacau - Colegiul Economic Ion Ghica Bacau
Roumanie - Bacau - Colegiul Tehnic Dumitru Mangeron Bacau
Roumanie - Bacau - Colegiul Tehnic LETEA Bacau
Roumanie - Bacau - Liceul Tehnologic "J. M. Elias"
Roumanie - Bacau - National College "Vasile ALECSANRI" Bacau
Roumanie - Bacau - Scoala Gimnaziala "Ion Creanga"
Roumanie - Baciu, Cluj - Scoala Gimnaziala Speciala Transilvania Baciu
Roumanie - Baia Mare - Colegiul Economic "Nicolae Titulescu" Baia Mare
Roumanie - Baia Mare - Colegiul Tehnic Anghel Saligny
Roumanie - Baia Mare - Colegiul Tehnic „C.D. Nenitescu”
Roumanie - Baia Mare - LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MAREA
Roumanie - Baia Mare - Scoala Gimnaziala Bania
Roumanie - Baia Mare - Scoala gimnaziala Nicolae Balcescu Baia Mare
Roumanie - Baicoi - Liceul Tehnologic "Constantin Cantacuzino" Baicoi
Roumanie - Baleni, DB - Liceul Tehnologic Udrea Baleanu
Roumanie - Banita, HD - Banita Secondary School
Roumanie - Baraganu, CT - Scoala Gimnaziala Emil Garleanu Baraganu
Roumanie - Barlad - Clubul Copiilor "Spiru Haret" barlad
Roumanie - Barlad - Colegiul Tehnic "Al.I.Cuza"
Roumanie - Barlad - George Tutoveanu Middle School
Roumanie - Barlad - Liceul Tehnologic ,,Petru Rares"
Roumanie - Barlad - Scoala Gimnaziala de Arte ,,N. N. Tonitza"
Roumanie - BASESTI, MARAMURES - SCOALA GIMNAZIALA BASESTI, MARAMURES
Roumanie - Biled - LICEUL TEHNOLOGIC "PETRE MITROI"
Roumanie - Bistrita - Casa Corpului Didactic a Judetului Bistrita - Nasaud
Roumanie - Bistrita - Centrul Scolar de Educatie Incluziva Nr.1 Bistrita
Roumanie - Bistrita - Colegiul Tehnic Grigore Moisil
Roumanie - Bistrita - Gradinita cu P.P. nr.6 Bistrita
Roumanie - Bistrita - Liceul de Arte "Corneliu Baba"
Roumanie - Bistrita - Liceul Teoretic Sanitar
Roumanie - Bistrita - Scoala Gimnaziala Lucian Blaga Bistrita
Roumanie - Blaj, Alba county - National College Inochentie Micu Clain, Blaj
Roumanie - Blandiana, AB - Scoala Gimnaziala Blandiana
Roumanie - Boldesti-Scaeni, PH - Technological High School "Teodor Diamant", Boldesti-Scaeni, PH
Roumanie - BOROD, Bihor - LICEUL TEORETIC GABRIEL TEPELEA BORODP
Roumanie - Botosani - Children's Palace Botosani
Roumanie - Botosani - Colegiul National "Mihai Eminescu" Botosani
Roumanie - Botosani - Liceul cu Program Sportiv Botosani
Roumanie - Botosani - Liceul Teoretic "Grigore Antipa" Botosani
Roumanie - Botosani - LICEUL TEORETIC ,,GRIGORE ANTIPA,,
Roumanie - Botosani - Mihai Eminescu National College
Roumanie - Botosani - School No.7 Botosani
Roumanie - Botosani - Scoala Gimnaziala Nr.11 Botosani
Roumanie - Botosani - Scoala Gimnaziala nr.17 Botosani
Roumanie - Bradeanu, BZ - Scoala Gimnaziala Bradeanu
Roumanie - Bragadiru - Scoala Gimnaziala nr.1 Bragadiru
Roumanie - Braila - Colegiul National "Gh.Munteanu-Murgoci" Braila
Roumanie - Braila - Colegiul National Nicolae Balcescu
Roumanie - Braila - I.L.Caragiale
Roumanie - Braila - LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRAILA
Roumanie - Braila - Liceul Tehnologic Anghel Saligny Braila
Roumanie - Brăila - Liceul Tehnologic ”Constantin Brancusi”
Roumanie - Braila - Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" Braila
Roumanie - Braila - Liceul Teoretic Mihail Sebastian
Roumanie - Braila - PALATUL COPIILOR
Roumanie - Braila - SCOALA GIMNAZIALA "ECATERINA TEODOROIU"
Roumanie - Braila - Scoala gimnaziala ION BANCILA , BRAILA
Roumanie - Braila - Scoala Gimnaziala Unirea, Structura Valea Canepii, Braila
Roumanie - Braila - Scoala I.L.Caragiale
Roumanie - Brasov - C.N. "Grigore Moisil"
Roumanie - Brasov - Colegiul de Stiinte ale Naturii "Emil Racovita"
Roumanie - Brasov - Colegiul National "Andrei Saguna" Brasov
Roumanie - Brasov - Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Brasov
Roumanie - Brasov - Colegiul National Economic Andrei Barseanu
Roumanie - Brasov - Colegiul National Unirea Brasov Romania
Roumanie - Brasov - College of Natural Sciences "Emil Racovita"
Roumanie - Brasov - GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DINTISORI DE LAPTE NR.23
Roumanie - Brasov - Liceul de Arte Plastice " Hans Mattis-Teutsch"
Roumanie - Brasov - Mircea Cristea College
Roumanie - Braşov - Şcoala generală nr.5
Roumanie - Brasov - Scoala Gimnaziala Nr. 5
Roumanie - Brasov - Scoala Gimnaziala Nr.9 Nicolae Orghidan Brasov
Roumanie - Brasov - Scoala Profesionala Germana Kronstadt
Roumanie - Brașov 500313 - School No.9 ,,Nicolae Orghidan"
Roumanie - Breaza, PH - National Military College "Dimitrie Cantemir" Breaza
Roumanie - BROSTENI, MEHEDINTI - SCOALA GIMNAZIALA BROSTENI/MEHEDINTI
Roumanie - BUCECEA - LICEUL TEHNOLOGIC BUCECEA
Roumanie - Bucharest - Colegiul Tehnic "Carol I"
Roumanie - Bucharest - Colegiul Tehnic "Petru Maior"
Roumanie - Bucharest - Colegiul Tehnic Mihai Bravu
Roumanie - Bucharest - Emil Racovita National College
Roumanie - Bucharest - GIMNAZIALA SPECIALA NR.3
Roumanie - Bucharest - Gimnaziala Speciala pentru Deficienti de Vedere
Roumanie - Bucharest - High school “Marin Preda”
Roumanie - Bucharest - International Highschool of Bucharest
Roumanie - Bucharest - Liceul Teoretic Marin Preda
Roumanie - Bucharest - Scoala Gimnaziala nr. 95
Roumanie - Bucharest - SCOALA GIMNAZIALA NR.190
Roumanie - Bucharest - Scoala Gimnaziala Speciala pentru Deficienti de Vedere
Roumanie - Bucharest - Scoala Superioara Comerciala "Nicolae Kretzulescu"
Roumanie - Bucharest - Traian Vuia Highschool
Roumanie - Bucharest - “St. Mary “ Special Secondary School for The Hearing – Impaired
Roumanie - BUCSESTI, BC - SCOALA GIMNAZIALA BUCSESTI
Roumanie - Bucuresti - "TUDOR VLADIMIRESCU" Highschool
Roumanie - Bucuresti - Alexandru Ioan Cuza Theoretical Highschool
Roumanie - Bucuresti - Arts High School Dinu Lipatti
Roumanie - Bucuresti - Colegiul Economic "Costin C. Kiritescu" Bucuresti
Roumanie - Bucuresti - COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL"
Roumanie - Bucuresti - Colegiul National "Nichita Stanescu"
Roumanie - Bucuresti - Colegiul National ,,IULIA HASDEU"
Roumanie - Bucuresti - Colegiul National de Informatica Tudor Vianu
Roumanie - Bucuresti - Colegiul Naţional de informatică “Tudor Vianu"
Roumanie - Bucuresti - Colegiul National de informatică “Tudor Vianu"
Roumanie - Bucuresti - Colegiul National Gheorghe Lazar Bucuresti
Roumanie - Bucuresti - Colegiul National Gheorghe Sincai, Bucuresti
Roumanie - Bucuresti - Colegiul National Grigore Moisil
Roumanie - Bucuresti - Colegiul National Matei Basarab - Bucuresti
Roumanie - Bucuresti - Colegiul National Mihai Eminescu
Roumanie - Bucuresti - COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU
Roumanie - Bucuresti - Colegiul National Sfantul Sava
Roumanie - Bucuresti - Colegiul Naţional “Grigore Moisil”
Roumanie - Bucuresti - Colegiul Romano-Catolic Sfantul Iosif
Roumanie - Bucuresti - Colegiul Tehnic "Iuliu Maniu"
Roumanie - Bucuresti - Colegiul Tehnic Feroviar Mihai I
Roumanie - Bucuresti - College Technics MEDIA
Roumanie - Bucuresti - Elementary School Emil Racovita
Roumanie - Bucuresti - ELEMENTARY SCHOOL I.G.DUCA
Roumanie - Bucuresti - Eugen Lovinescu Theoretical High School
Roumanie - Bucuresti - GHEORGHE AIRINEI Vocational High School
Roumanie - Bucuresti - Gimnazial School no 311
Roumanie - Bucuresti - Knowledge Town
Roumanie - Bucuresti - Liceul cu Program Sportiv Mircea Eliade
Roumanie - Bucuresti - Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"
Roumanie - Bucuresti - Liceul Tehnologic "Dimitrie Gusti"
Roumanie - Bucuresti - Liceul Tehnologic de Metrologie „Traian Vuia”
Roumanie - Bucuresti - Liceul Tehnologic Electronica Industriala
Roumanie - Bucuresti - LICEUL TEHNOLOGIC ELIE RADU
Roumanie - Bucuresti - Liceul Teologic Adventist "Stefan Demetrescu"
Roumanie - BUCURESTI - LICEUL TEORETIC "JEAN MONNET
Roumanie - Bucuresti - Liceul Teoretic C. A. Rosetti
Roumanie - Bucuresti - Liceul Teoretic Decebal
Roumanie - Bucuresti - Liceul Teoretic Ion Barbu
Roumanie - Bucuresti - Liceul Teoretic Mihai Ionescu
Roumanie - Bucuresti - Liceul Teoretic Mihail Sadoveanu Bucuresti
Roumanie - Bucuresti - Liceul Teoretic Nicolae Iorga
Roumanie - Bucuresti - Mark Twain International School Bucharest
Roumanie - Bucuresti - School 5 Bucharest
Roumanie - Bucuresti - School TUDOR ARGHEZI
Roumanie - Bucuresti - SCOALA GIMNAZIALA NR. 307, BUCURESTI
Roumanie - Bucuresti - Scoala Gimnaziala Speciala ,,Sf. Nicolae', Bucuresti
Roumanie - Bucuresti - Școala 200 București
Roumanie - Bucuresti - Scoala Anastasia Popescu
Roumanie - Bucuresti - Scoala Gimnaziala "George Calinescu"
Roumanie - Bucuresti - Scoala Gimnaziala "Pia Bratianu"
Roumanie - Bucuresti - Scoala Gimnaziala "Serban Voda"
Roumanie - Bucuresti - SCOALA GIMNAZIALA "URUGUAY"
Roumanie - Bucuresti - Scoala Gimnaziala Luceafarul
Roumanie - Bucuresti - Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Targoviste
Roumanie - Bucuresti - Scoala Gimnaziala Nr 150
Roumanie - Bucuresti - Scoala Gimnaziala nr 308 Bucuresti
Roumanie - Bucuresti - Școala Gimnazială Nr. 10
Roumanie - Bucuresti - Scoala gimnaziala nr. 169
Roumanie - Bucuresti - Scoala Gimnaziala nr. 194
Roumanie - Bucuresti - Scoala Gimnaziala nr. 195
Roumanie - Bucuresti - Scoala Gimnaziala Nr. 3 Carei
Roumanie - Bucuresti - SCOALA GIMNAZIALA NR. 307
Roumanie - Bucuresti - Școala Gimnazială Nr.1
Roumanie - Bucuresti - Scoala Gimnaziala nr.193
Roumanie - Bucuresti - SCOALA GIMNAZIALA NR.40-BUCURESTI
Roumanie - Bucuresti - Scoala Gimnaziala Speciala nr.3, Bucuresti
Roumanie - Bucuresti - Secondery School No.156
Roumanie - Bucuresti - ”Dante Alighieri” High School
Roumanie - Buftea - Liceul Tehnologic "Dumitru Dumitrescu"
Roumanie - Buftea - Scoala Gimnaziala Nr. 1 - Buftea
Roumanie - Buftea, IF - Scoala nr.2 Buftea
Roumanie - Bumbesti - JIU - COLEGIUL MIHAI VITEAZUL
Roumanie - BUSTENI - Colegiul Ion Kalinderu, Scoala Sanatoriala , Busteni, PH
Roumanie - Busteni - Scoala Gimnaziala "Regina Elisabeta"
Roumanie - Buzau - CASA CORPULUI DIDACTIC BUZAU
Roumanie - Buzau - Colegiul National BP Hasdeu Buzau
Roumanie - Buzau - Colegiul National Mihai Eminescu
Roumanie - Buzau - Liceul PrimaSchool Buzau
Roumanie - Buzau - Liceul Tehnologic ,,Grigore C. Moisil"
Roumanie - Buzau - Liceul Tehnologic C. Nenitescu Buzau
Roumanie - Buzau - Liceul Tehnologic Meserii si Servicii
Roumanie - Buzau - LICEUL TEORETIC "ALEXANDRU MARGHILOMAN "BUZAU
Roumanie - Buzau - School George Emil Palade Buzau
Roumanie - Buzau - Scoala Gimnaziala "George Emil Palade" Buzau
Roumanie - Buzau - ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,SFANTUL APOSTOL ANDREI,,
Roumanie - Buzau - SCOALA GIMNAZIALA CISLAU
Roumanie - Buzau - Spiru Haret Pedagogical High School
Roumanie - Buzias - Liceul Teoretic Vidra
Roumanie - Caiuti Bacau - Scoala Gimnaziala Caiuti
Roumanie - CAJVANA - LICEUL TEHNOLOGIC
Roumanie - CAJVANA - LICEUL TEHNOLOGIC
Roumanie - Calarasi - Liceul "Danubius" Calarasi
Roumanie - Campia Turzii, Cluj - Scoala Gimnaziala "Avram Iancu" Campia Turzii / Cluj
Roumanie - Campina - Colegiul Tehnic Constantin Istrati
Roumanie - Campu-Lung Moldovenesc - Scoala Gimnaziala ,,George Voevidca"
Roumanie - CAMPULUNG/ARGES - COLEGIUL NATIONAL DINICU GOLESCU CAMPULUNG/ARGES
Roumanie - Caracal - COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU
Roumanie - Caracal - Colegiul Naţional Ioniţă Asan
Roumanie - Caracal - College Technical MATEI BASARAB
Roumanie - Caracal - Scoala Gimnaziala Gheorghe Magheru Caracal
Roumanie - Caracal - Scoala Gimnaziala nr. 2 Caracal
Roumanie - Caransebes - Liceul Tehnologic Dacia Caransebes
Roumanie - CARCEA, DOLJ - LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN IANCULESCU CARCEA, DOLJ
Roumanie - Carei - Liceul Teoretic Carei
Roumanie - Carei - Scoala Gimnaziala "Vasile Lucaciu" Carei
Roumanie - Carei - Scoala Gimnaziala Nr. 29 "Mihai Viteazul" Constanta
Roumanie - Caseiu, Cluj - Scoala Gimnaziala Caseiu, jud. Cluj
Roumanie - Catelu-Glina, IF - Scoala Gimnaziala Nr.2 Catelu-Glina
Roumanie - Cernica, IF - Scoala Gimnaziala nr. 2
Roumanie - Chiojdu, Buzau - SCOALA GIMNAZIALA,,C.GIURESCU" CHIOJDU
Roumanie - Chislaz, Bihor - Scoala Gimnaziala Nr.1 Chislaz
Roumanie - Cimpineanca, Vrancea - Scoala Gimnaziala ,,Ioan Cimpineanu" Cimpineanca
Roumanie - Ciolpani, IF - Scoala Gimnazialanr.1 Ciolpani
Roumanie - Ciorogarla, Ilfov - Liceul Tehnologic Pamfil Seicaru, Ciorogarla, Ilfov
Roumanie - Ciorogarla, Ilfov - Scoala Gimnaziala Nr 1 Ciorogarla/ Ilfov
Roumanie - Cisnadie - SCOALA GIMNAZIALA NR.2 CISNADIE JUD. SIBIU
Roumanie - Cisnadie - SCOALA GIMNAZIALA NR.3 CISNADIE
Roumanie - Ciurila, CJ - Scoala Gimnaziala Ciurila
Roumanie - Clinceni - Liceul cu cls. I-XII
Roumanie - Cluj - Transylvania College, Cluj-Napoca
Roumanie - Cluj-Napoca - Casa Corpului Didactic Cluj
Roumanie - Cluj-Napoca - Colegiul Economic Iulian Pop Cluj-Napoca
Roumanie - Cluj-Napoca - Colegiul Tehnic de Transporturi ,,Transilvania"
Roumanie - Cluj-Napoca - Constantin Brancusi Secondary School
Roumanie - Cluj-Napoca - Gradinita cu Program Prelungit ,,Raza de Soare" Cluj-Napoca
Roumanie - Cluj-Napoca - Liceul de Arte Vizuale Ladea,Cluj-Napoca
Roumanie - Cluj-Napoca - Liceul Tehnologic "Alexandru Borza" Cluj-Napoca, Romania
Roumanie - Cluj-Napoca - Liceul Teoretic Gheorghe Sincai Cluj-Napoca
Roumanie - Cluj-Napoca - ŞCOALA GIMNAZIALĂ CONSTANTIN BRÂNCUŞI
Roumanie - Cluj-Napoca - Scoala Gimnazială Ion Agarbiceanu
Roumanie - Cluj-Napoca - Scoala Gimnaziala Octavian Goga Cluj-Napoca
Roumanie - Cochirleanca, Buzau - Scoala Gimnaziala Cochirleanca - Buzau
Roumanie - Codlea - Colegiul Tehnic Simion Mehedinti
Roumanie - Codlea - LICEUL TEORETIC CODLEA
Roumanie - Cojasca, Dambovita - Scoala Gimnaziala Cojasca, Jud. Dambovita
Roumanie - Com. Ghimpați - Școala Gimnazială nr. 1 Ghimpați
Roumanie - Comarnic, PH - Children's Club "Martha Bibescu"
Roumanie - Comuna Budeasa - ȘcoalaGimnaziala Nr.1 Budeasa
Roumanie - COMUNA RIU SADULUI - SCOALA GIMNAZIALA RIU SADULUI
Roumanie - Constanta - Aurel Vlaicu Secondary School
Roumanie - Constanta - Colegiul Comercial ʺCarol Iʺ
Roumanie - Constanta - Colegiul National ʺMircea cel Batranʺ
Roumanie - Constanta - Colegiul Tehnic Energetic
Roumanie - Constanta - Jean Bart Secondary School No.5
Roumanie - Constanta - Liceul cu Program Sportiv "Nicolae Rotaru" Constanta
Roumanie - Constanta - Liceul Tehnologic "Gheorghe Duca"
Roumanie - Constanta - Liceul Tehnologic C. A. Rosetti
Roumanie - Constanta - Liceul Tehnologic Dimitrie Leonida
Roumanie - Constanta - Liceul Tehnologic Independenta-Constanta
Roumanie - Constanta - Liceul Teoretic "Ovidius" Constanta
Roumanie - Constanta - Liceul Teoretic "Traian", Constanta
Roumanie - Constanta - Liceul Teoretic Carmen Sylva
Roumanie - Constanta - Pontica Technica College of Constanta
Roumanie - Constanta - School no 11 Dr.Constantin Angelescu
Roumanie - Constanta - Scoala gimnaziala nr 11 dr Constantin Angelescu
Roumanie - Constanta - SCOALA GIMNAZIALA NR. 20 GALATI
Roumanie - Constanta - Scoala Gimnaziala nr.6 "Nicolae Titulescu" Constanta
Roumanie - Copaceni, IF - Scoala Gimnaziala nr.1 Copaceni
Roumanie - Copsa Mica - Liceul Tehnologic "Nicolae Teclu" Copsa Mica
Roumanie - CORLATEL, Mehedinti - SCOALA GIMNAZIALA CORLATEL
Roumanie - Cornetu, Ilfov - Sc. Gimnaziala Nr. 1 Cornetu
Roumanie - COROCAIESTI - SUCEAVA - SCOALA GIMNAZIALA COROCAIESTI - SUCEAVA
Roumanie - Cotofenii din Dos, Dolj - Scoala Gimnaziala Cotofenii din Dos
Roumanie - Covasna - Liceul teoretic Mircea Eliade Intorsura Buzaului
Roumanie - Craiova - "George Bibescu" Technological High School
Roumanie - Craiova - Children Palace Craiova
Roumanie - Craiova - Colegiul "Stefan Odobleja", Craiova
Roumanie - Craiova - Colegiul National Elena Cuza, Craiova
Roumanie - Craiova - Colegiul Tehnic Costin D.Nenițescu
Roumanie - Craiova - Constantin Brancusi, Technical College
Roumanie - Craiova - Liceul de Arte "Marin Sorescu"
Roumanie - Craiova - Mircea Eliade Secondary School
Roumanie - Craiova - National College "Carol I", Craiova, Romania
Roumanie - Craiova - Nicolae Titulescu Secondary School
Roumanie - Craiova - Palatul Copiilor Craiova
Roumanie - Craiova - Scoala Gimnaziala "Ion Tuculescu" Craiova, Romania
Roumanie - Craiova - Scoala Gimnaziala "Nicolae Romanescu"
Roumanie - Craiova - Secondary School Sf.Dumitru
Roumanie - Craiova 200170 - Colegiul Tehnic Energetic, Craiova
Roumanie - CRISTESTI - LICEUL TEHNOLOGIC CRISTESTI
Roumanie - Cristesti, Iasi - Liceul Tehnologic Cristesti
Roumanie - Cristesti, Iasi - NO. 1 SECONDARY SCHOOL CRISTESTI, BOTOSANI
Roumanie - Cristian, Sibiu - Gymnazial School of Cristian, Sibiu county
Roumanie - Cuci, Mures - SCOALA GIMNAZIALA CU CLS. I-VIII CUCI
Roumanie - Cuza Voda, Calarasi - Scoala gimnaziala nr. 1 Cuza Voda Calarasi Romania
Roumanie - DANEASA, Olt - SCOALA GIMNAZIALA BERINDEI-DANEASA, jud. Olt
Roumanie - DANESTI, GORJ - SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DANESTI - GORJ
Roumanie - Dej, Cluj - Scoala Gimnaziala ,,Mihai Eminescu" Dej
Roumanie - Dej, Cluj - scoala gimnaziala speciala dej
Roumanie - Deveselu, Olt - Școala Gimnazială Deveselu -Olt
Roumanie - Dorohoi, BT - SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL "SF. IOAN IACOB"
Roumanie - Dr. Tr. Severin - Scoala Gimnaziala nr. 15
Roumanie - Dragaesti-Pamanteni, Dambovita - Scoala Gimnaziala Dragaesti-Pamanteni, judet Dambovita
Roumanie - Dragasani, Valcea - Colegiul National GIB MIHAESCU Dragasani, Valcea
Roumanie - DRAGHICENI, Olt - SCOALA GIMNAZIALA DRAGHICENI
Roumanie - Dragomiresti Vale, IF - Liceul Tehnologic Vintila Bratianu
Roumanie - Dragotesti-Corobai, Gorj - Romania, Scoala Dragotesti-Corobai
Roumanie - Drobeta Turnu Severin - Colegiul National Pedagogic STEFAN ODOBLEJA
Roumanie - Drobeta Turnu Severin - Colegiul National ”Traian”
Roumanie - Drobeta Turnu Severin - Colegiul Tehnic Lorin Salagean
Roumanie - Drobeta Turnu Severin - Liceul de Arte I. St. Paulian Drobeta Turnu Severin
Roumanie - Drobeta Turnu Severin - Scoala Gimnaziala Constantin Negreanu Drobeta Turnu Severin
Roumanie - Drobeta-Turnu Severin 220174 - Scoala Gimnaziala ”Constantin Negreanu”
Roumanie - Dumbrăveni,Suceava - Liceul Tehnologic ,, Mihai Eminescu''
Roumanie - DUMBRAVITA - GRADINITA CU PN DUMBRAVITA
Roumanie - Eforie Nord - Scoala Gimnaziala nr.1 Eforie Nord
Roumanie - Eforie Sud - Liceul teoretic "Carmen Sylva"
Roumanie - Fagaras - Scoala Gimnaziala Ovid Densusianu Fagaras
Roumanie - Faget, TM - Liceul Teoretic "Traian Vuia "
Roumanie - Falticeni - Colegiul National "Nicu Gane"
Roumanie - Fântânele, Iasi - Technological High School of Fantanele (Iasi)
Roumanie - Farcasele, Olt - Secondary School of Farcasele
Roumanie - Fetesti - liceul tehnologic de industrie alimentara
Roumanie - Filipestii de Padure, PH - Liceul Teoretic, comuna Filipestii de Padure
Roumanie - Floresti, Cluj - Scoala Gimnaziala,,Gheorghe Sincai''Floresti jud.Cluj
Roumanie - Floresti, Prahova - Scoala Gimnaziala Gh.Sincai Floresti
Roumanie - Focsani - "Duiliu Zamfirescu"
Roumanie - Focsani - Colegiul Tehnic Edmond Nicolau
Roumanie - Focsani - Liceul Tehnologic "G.G.Longinescu" Focsani
Roumanie - Focșani - Școala Gimnazială ION BASGAN
Roumanie - Focsani - scoala gimnaziala nr.3 focsani/vrancea/ romania
Roumanie - Fundulea - LICEUL TEHNOLOGIC NR.1
Roumanie - Gadinti- Neamt - Scoala Gimnaziala, Comuna Gadinti
Roumanie - Galati - COLEGIUL DE INDUSTRIE ALIMENTARA"ËLENA DOAMNA"'
Roumanie - Galati - Colegiul Economic "Virgil Madgearu"
Roumanie - Galati - Colegiul Economic "Virgil Madgearu" Municipiul Ploiesti
Roumanie - Galati - Colegiul National "Alexandru Ioan Cuza", Galati
Roumanie - Galati - Colegiul Naţional “Costache Negri”
Roumanie - Galati - Colegiul Tehnic Radu Negru Galati
Roumanie - Galati - Liceul de Arte "Dimitrie Cuclin"
Roumanie - Galati - Liceul de Arte ʺDimitrie Cuclinʺ
Roumanie - GALATI - LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 COROD, GALATI
Roumanie - Galati - Liceul tehnologic Simion Mehedinti
Roumanie - Galati - Romania, Secondary school "Grigore Moisil" - Galati
Roumanie - Galati - Scoala ,,Constantin Gh. Marinescu ʺ
Roumanie - Galati - Scoala Gimnaziala "Constantin Gh. Marinescu"
Roumanie - Galati - Scoala Gimnaziala "Mihail Sadoveanu"
Roumanie - Galaţi - Scoala Miron COSTIN
Roumanie - Galati - Technological High “Simion Mehedinti”
Roumanie - Galati - Universitatea Dunarea de Jos Galati
Roumanie - Gherla - Liceul Tehnologic Gherla
Roumanie - Giurgiu - Liceul Teoretic Tudor Vianu Giurgiu
Roumanie - Giurgiu - Scoala Gimnaziala Savin Popescu
Roumanie - Giurgiu - Seminarul Teologic ,,Teoctist Patriarhul" giurgiu
Roumanie - Gologanu, VN - Scoala Gimnaziala,, Profesor General Gheorghe Gherghiu" Gologanu
Roumanie - Gruiu, IF - Scoala Gimnaziala nr.1 Gruiu
Roumanie - GURGHIU - COLEGIUL SILVIC GURGHIU
Roumanie - Habeni, Dambovita - Scoala Gimnaziala Habeni, Dambovita, Romania
Roumanie - HALINGA,MEHEDINTI - LICEUL TEHNOLOGIC HALINGA,HALINGA,MEHEDINTI
Roumanie - Halmagiu - LICEUL TEHNOLOGIC MOGA VOIEVOD
Roumanie - Hirlau - Scoala Gimnaziala Petru Rares
Roumanie - Horlesti-Rediu, Vaslui - Scoala Horlesti-Rediu
Roumanie - Hunedoara - Colegiul Tehnic "Matei Corvin" Hunedoara
Roumanie - Iasi - "Vasile Alecsandri" High School
Roumanie - Iasi - Colegiul Economic Administrativ Iasi
Roumanie - Iasi - Colegiul National "Garabet Ibraileanu" Iasi
Roumanie - Iasi - COLEGIUL NATIONAL IASI
Roumanie - Iasi - Costache Negruzzi High School
Roumanie - Iasi - GR.CUV.PARASCHEVA,IASI,ROMANIA
Roumanie - Iasi - Liceul Teoretic de Informatica Grigore Moisil Iasi
Roumanie - Iasi - SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE IORGA
Roumanie - Iasi - Scoala Gimnaziala Rediu
Roumanie - Iasi - The "Mihail Sturdza" Technical College
Roumanie - Iernut - Liceul Tehnologic Iernut
Roumanie - Ilfov - Scoala Gimnaziala Dragomiresti
Roumanie - Iratosu - Scoala Gimnaziala Comuna Iratosu
Roumanie - Isvoarele, Giurgiu - Scoala Gimnaziala "Stolnicul Constantin Cantacuzino" Isvoarele
Roumanie - Izbiceni, Olt - Scoala Gimnaziala Izbiceni
Roumanie - Izvoarele - Liceul Tehnologic Izvoarele
Roumanie - Jilava, IF - Scoala Gimnaziala nr 2 Jilava
Roumanie - Jimbolia - SCOALA GIMNAZIALA JIMBOLIA
Roumanie - Josenii Birgaului, BN - Scoala Gimnaziala Josenii Birgaului
Roumanie - Judeţul Iaşi 707405 - SCOALA GIMNAZIALA REDIU
Roumanie - Leu, Dolj - Scoala gimnaziala Leu
Roumanie - Liliesti Baicoi, Prahova - Scoala Gimnaziala Liliesti Baicoi, Prahova
Roumanie - Liteni, SV - Varnav Iorgu Liteanu technological high school
Roumanie - loc. Adâncata, jud. Suceava - Școala Gimnazială ”Ioan Băncescu”
Roumanie - Ludus - Clubul Copiilor Ludus
Roumanie - Ludus - Scoala Gimnaziala "Ioan Vladutiu"
Roumanie - Ludus - Scoala Gimnaziala Nr 1. Ludus
Roumanie - Luduș 545200 - Școala Gimnazială Ioan Vlăduțiu
Roumanie - Lugoj - COLEGIUL NATIONAL "CORIOLAN BREDICEANU" LUGOJ, ROMANIA
Roumanie - Lugoj - Liceul Tehnologic "Aurel Vlaicu" Lugoj
Roumanie - Lugoj - Scoala Gimnaziala "Eftimie Murgu" Lugoj
Roumanie - Lugoj - Scoala Gimnaziala Nr.4 Lugoj
Roumanie - Lugoj - Scoala Gimnaziala"Anisoara Odeanu" Lugoj
Roumanie - Luna, Cluj - Scoala Gimnaziala Luna
Roumanie - Lunca Ilvei - Scoala Gimnaziala nr.1
Roumanie - Macin, Tulcea - Liceul Teoretic "Gh. M. Murgoci" - Gradinita cu P.P. nr.4 Macin/ Tulcea
Roumanie - MAGURELE- ILFOV - LICEUL TEORETIC ,,HORIA HULUBEI"- MAGURELE- ILFOV
Roumanie - Mandra, Brasov - Scoala Gimnaziala Mandra, jud. Brasov, Romania
Roumanie - Manesti, Prahova - Scoala gimnaziala Gheorghe Dibos Manesti, Prahova
Roumanie - Mangalia - Liceul Teoretic Callatis
Roumanie - Margaritesti, Olt - Scoala Gimnaziala Margaritesti - Olt
Roumanie - Margineni-Slobozia, Olt - Scoala Gimnaziala ,,Gh. Popescu" Margineni-Slobozia
Roumanie - Maxineni - Liceul tehnologic ”Matei Basarab”
Roumanie - Medgidia - Liceul Teoretic "Nicolae Balcescu" Medgidia
Roumanie - Medgidia - SCOALA GIMNAZIALA MIRCEA DRAGOMIRESCU MEDGIDIA
Roumanie - Medias - Colegiul Tehnic Mediensis Medias
Roumanie - Micesti, Arges - Scoala Gimnaziala Nr. 1 Micesti
Roumanie - Micula, Satu Mare - Scoala Gimnaziala "Gellert Sandor" Micula, Satu Mare
Roumanie - Miercurea Ciuc - Colegiul National "Octavian Goga" Miercurea Ciuc
Roumanie - Mihai Viteazu,Cluj - Scoala Gimnaziala ,,Mihai Voda,, comuna Mihai Viteazu, jud. Cluj
Roumanie - Milcovu din Deal, VN - Scoala Gimnaziala Milcovu din Deal
Roumanie - Mioveni - Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu Mioveni, Arges
Roumanie - Mirosi - SCOALA GIMNAZIALA "PROF. EMIL NEGOITA" MIROSI
Roumanie - Mizil, PH - Grigore Tocilescu Theoretical High School
Roumanie - Mizil, PH - Scoala Sfanta Maria Mizil
Roumanie - Moara Vlasiei, IF - Scoala Gimnaziala nr.1 Moara Vlasiei
Roumanie - Mogosoaia - Scoala gimnaziala nr.1 Mogosoaia
Roumanie - Moinesti - SCOALA GIMNAZIALA "ALEXANDRU SEVER"
Roumanie - Moreni - Liceul Teoretic I.L.Caragiale, Moreni
Roumanie - Mures - Scoala Gimnaziala Sanger MS
Roumanie - Nasaud - Colegiul Economic Nasaud
Roumanie - Nasaud - Colegiul National "George Cosbuc" Nasaud
Roumanie - Nasaud, Bistrita Nasaud - Colegiul Sivic Transilvania
Roumanie - Neamt - LICEUL CU PROGRAM SPORTIV
Roumanie - Nedelea - Prahova - scoala speciala profesionala Nedelea - Prahova
Roumanie - Nojorid- Bihor - Scoala Gimnaziala nr.1 Nojorid
Roumanie - NUCET, DB - SCOALA GIMNAZIALA NUCET
Roumanie - Ocnele Mari - Scoala Gimnaziala Costea Marinoiu
Roumanie - Oltenita - Liceul Teoretic "Neagoe Basarab"
Roumanie - Onesti - Colegiul Tehnic "Gheorghe Asachi"
Roumanie - Onesti - Colegiul Tehnic Gh. Asachi
Roumanie - Or. Victoria - Colegiul tehnic, D.r.Alexandru Barbat" -C.S.E.I. VICTORIA
Roumanie - Oradea - C.T. ,, Mihai Viteazul,, Oradea
Roumanie - Oradea - Colegiul National "Mihai Eminescu" Oradea
Roumanie - Oradea - Colegiul Tehnic "Traian Vuia"
Roumanie - Oradea - Gradinita cu Program Prelungit nr.34 Oradea
Roumanie - Oradea - LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC ,,N. IORGA''
Roumanie - Oradea - Liceul Teologic Romano Catolic Szent Laszlo Oradea
Roumanie - Oradea - Liceul Teoretic "Aurel Lazar"
Roumanie - Oradea - Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Oradea
Roumanie - Oradea - National College Emanuil Gojdu
Roumanie - Oradea - Scoala Gimnaziala "Oltea Doamna"
Roumanie - Oradea - Scoala Gimnaziala Dacia Oradea
Roumanie - Oradea - Scoala Gimnaziala Octavian Goga Oradea
Roumanie - ORASTIE - COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU
Roumanie - Orastie - Scoala Gimnaziala "Dr.Aurel Vlad"
Roumanie - Oravita - Scoala Gimnaziala "Romul Ladea", Oravita
Roumanie - Osica de Sus, Olt - "Ion Gh. Rosca" High School
Roumanie - Otopeni, IF - Theoretical Hight School "Ioan Petrus"
Roumanie - Papiu Ilarian, Mures - Papiu Ilarian Secondary School
Roumanie - Pascani - Children's Club Pascani (Clubul Copiilor Pascani)
Roumanie - Pascani - Scoala Gimnaziala Speciala Pascani
Roumanie - Pascani, Iasi - Colegiul National "Mihail Sadoveanu"
Roumanie - Pascani, Iasi - LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC ,,N. IORGA''
Roumanie - Pascani, Iasi - School ”Iordache Cantacuzino”
Roumanie - Pascani, Iasi - ŞCOALA GIMNAZIALĂ GÎŞTEŞTI
Roumanie - Pascani, Iasi county, 705200 - Clubul Copiilor Pascani
Roumanie - Pascani, Iasi, 705200 - Secondary School "Iordache Cantacuzino"
Roumanie - Patrauti, SV - Scoala Gimnaziala Patrauti
Roumanie - PETRESTI, DB - SCOALA GIMNAZIALA PETRESTI, DAMBOVITA
Roumanie - Petrila - Colegiul Tehnic Constantin Brancusi
Roumanie - Petrila - Secundary School I. D. Sirbu- Petrila
Roumanie - Petrosani - COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA
Roumanie - Petrosani, HD - COLEGIUL ECONOMIC ,,HERMES"
Roumanie - Petrosani, HD - No.7 secondary school petrosani
Roumanie - Petrosani, HD - Scoala Gimnaziala "I.G.Duca"
Roumanie - Piatra Neamt - CENTRUSCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA ALEXANDRU ROSCA
Roumanie - Piatra Neamt - Colegiul Naţional "Petru Rareş"
Roumanie - Piatra Neamt - Colegiul National Calistrat Hogas
Roumanie - Piatra Neamt - Colegiul National de Informatica Piatra Neamt
Roumanie - Piatra Neamt - Colegiul Tehnic "Gheorghe Cartianu"
Roumanie - Piatra Neamt - Gheorghe Cartianu
Roumanie - Piatra Neamt - Liceul Tehnologic Economic Administrativ Piatra Neamt
Roumanie - Piatra Neamt - National College of Computer Science
Roumanie - Piatra Neamt - SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 PIATRA NEAMT
Roumanie - Piatra Neamt - Scoala gimnaziala nr.2 Piatra Neamt
Roumanie - Piatra Olt - Liceul Tehnologic Piatra Olt
Roumanie - Piatra Soimului, Neamt - Scoala Gimnaziala Comuna Piatra Soimului
Roumanie - PIATRA-NEAMT - SCOALA POSTLICEALA SANITARA PIATRA-NEAMT
Roumanie - Piatra-Neamt, Neamt county, 610004 - COLEGIUL NATIONAL „CALISTRAT HOGAS„ PIATRA-NEAMT
Roumanie - Pitesti - Colegiul National Alexandru Odobescu
Roumanie - Pitesti - Colegiul Tehnic Costin D Nenitescu
Roumanie - Pitesti - Liceul Tehnologic "Mihai Viteazul" Pitesti
Roumanie - Pitesti - Liceul Tehnologic Dacia
Roumanie - Pitesti - Liceul Tehnologic,, C.Brancusi,,
Roumanie - PItesti - Palatul Copiilor Pitești
Roumanie - PItesti - SCOALA GIMNAZIALA "AL.DAVILA"
Roumanie - Pitesti - Scoala Gimnaziala "Adrian Paunescu"
Roumanie - Ploiesti - Colegiul National "Alexandru Ioan Cuza"
Roumanie - Ploiesti - Colegiul National "I.L.Caragiale" Ploiesti
Roumanie - PLOIESTI - COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL" PLOIESTI
Roumanie - Ploiesti - Colegiul National "Nichita Stanescu"
Roumanie - Ploiesti - Colegiul National Alexandru Ioan Cuza
Roumanie - Ploiesti - Colegiul National Jean Monnet Ploiesti
Roumanie - Ploiesti - Colegiul Tehnic "Lazar Edeleanu"
Roumanie - Ploiesti - Colegiul Tehnic "Toma N. Socolescu" Ploiesti
Roumanie - Ploiesti - Liceu Tehnologic de Servicii Sfantul Apostol Andrei
Roumanie - Ploiesti - Liceul Tehnologic "1 Mai" Ploiesti ,Romania
Roumanie - Ploiesti - Liceul Tehnologic Anghel Saligny
Roumanie - Ploiesti - Scoala Gimnaziala "Grigore Moisil"
Roumanie - Ploiesti - Scoala Gimnaziala ,,Andrei Muresanu" Ploiesti Prahova
Roumanie - Ploiesti - Scoala Gimnaziala Anton Pann Ploiesti Romania
Roumanie - Ploiesti - Școala Gimnazială Sfânta Vineri Ploiești
Roumanie - Ploiesti - Secondary School Toma Caragiu
Roumanie - Ploiesti - Technical College "Toma N. Socolescu"
Roumanie - Ploiești, 100466 - Toma Socolescu Technical High-school
Roumanie - Poduri, Bacau - SCOALA GIMNAZIALA BUCSESTI
Roumanie - Poeni - Scoala Gimnaziala nr 1 Poeni
Roumanie - Pogana - SCOALA GIMNAZIALA NR.1 POGANA
Roumanie - Pogonesti - Scoala gimnaziala Dimitrie Negrutiu" Pogonesti
Roumanie - Popești - Școala gimnazială Profesor Doctor General Gheorghe V Zaharia
Roumanie - Popesti - SCOALA GIMNAZIALA PROFESOR DOCTOR GENERAL GHEORGHE V. ZAHARIA POPESTI
Roumanie - Popesti-Leordeni - Liceul Teoretic ,,Radu Popescu" Popesti -Leordeni
Roumanie - Popeşti-Leordeni - Liceul Teoretic Radu Popescu
Roumanie - Popesti-Leordeni - Secondary School Ioan Badescu
Roumanie - POTCOAVA, Olt - HIGH SCHOOL" ȘTEFAN DIACONESCU" POTCOAVA
Roumanie - PRUNDU/GIURGIU - LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 PRUNDU
Roumanie - Pui, HD - Scoala Gimnaziala Pui
Roumanie - Puiesti, Vaslui - Liceul Tehnologic sat Puiesti Vaslui
Roumanie - Racovita - Scoala Gimnaziala Racovita
Roumanie - Ramnicu Sarat - Şcoala cu clasele I – VIII nr. 1
Roumanie - Ramnicu Sarat - Scoala Gimnaziala Nr. 1- Ramnicu Sarat
Roumanie - Ramnicu Valcea - Colegiul National "Mircea cel Batran"
Roumanie - Ramnicu Valcea - Colegiul National de Informatica "Matei Basarab"
Roumanie - Ramnicu Valcea - Liceul Tehnologic Henri Coanda Rm. Valcea
Roumanie - Ramnicu-Sarat, Buzau - CN Alexandru Vlahuta R Sarat
Roumanie - Ramnicu-Sarat, Buzau - Liceul Teoretic "Stefan cel Mare"
Roumanie - Ramnicu-Sarat, Buzau - Scoala gimnaziala "Vasile Cristoforeanu" Ramnicu-Sarat, Buzau
Roumanie - Rasinari - Scoala Gimnaziala "S. P. Barcianu" Rasinari, Romania
Roumanie - Resca, Dobrosloveni, OLT - Resca/Dobrosloveni School
Roumanie - Resita - Liceul Teoretic Traian Vuia
Roumanie - Resita, Caras-Severin - “Traian Vuia”, Resita High School
Roumanie - Rimnicu Valcea - National College "Mircea cel Batran"
Roumanie - Roman - Colegiul Tehnic "Petru Poni " Roman
Roumanie - Roman - Colegiul Tehnic Danubiana
Roumanie - Roman, Neamt - Colegiul National "Roman-Voda"
Roumanie - Roman, Neamt - Colegiul Tehnic "Miron Costin" Roman
Roumanie - Roman, Neamt - Colegiul Tehnic "Petru Poni "
Roumanie - Roman, Neamt - Scoala gimnaziala "Vasile Alecsandri"
Roumanie - Roman, Neamt - Secondary School Mihai Eminescu
Roumanie - Roseti, Calarasi - Scoala gimnaziala "Iancu Rosetti" Roseti Calarasi Romania
Roumanie - Rosia Jiu Farcasesti - Liceul Tehnologic Rosia Jiu Farcasesti
Roumanie - Rosiori de Vede - Colegiul National "Anastasescu
Roumanie - Roșiori de Vede, 145100 - TEHNOLOGICAL HIGH SCHOOL VIRGIL MADGEARU
Roumanie - Rosiorii de Vede - Colegiul National "Anastasescu"
Roumanie - Rosiorii de Vede - Liceul Tehnologic „Virgil Madgearu”
Roumanie - Rosiorii de Vede - Scoala Gimnaziala "Alexandru Deparateanu" Rosiorii de Vede
Roumanie - Rosiorii de Vede - Scoala Gimnaziala Dan Berindei
Roumanie - Rosiorii de Verde - LICEUL TEHNOLOGIC "VIRGIL MADGEARU" ROSIORI DE VEDE
Roumanie - Rosiorii deb Vede - Colegiul Tehnic Anghel Saligny
Roumanie - Rosu-Chiajna - Liceul Tehnologic Doamna Chiajna
Roumanie - RUSANESTI, Olt - SCOALA GIMNAZIALA NR 2 RUSANESTI
Roumanie - Sabaoani - Liceul Teoretic Vasile Alecsandri
Roumanie - Salaj - Scoala Gimnazială Nr. 1 Ip
Roumanie - Sanduleni - Scoala Gimnaziala Nr. 1 SANDULENI
Roumanie - Sannicoara, Cluj - Liceul Tehnologic "Stefan Pascu" Apahida, Scoala Gimnaziala Sannicoara, Cluj
Roumanie - Sapoca - Scoala Gimnaziala Sapoca
Roumanie - Satu Mare - Colegiul Economic "Gheorghe Dragoş"
Roumanie - Satu Mare - Colegiul National "Doamna Stanca"
Roumanie - Satu Mare - Colegiul National Ioan Slavici Satu Mare
Roumanie - Satu Mare - Colegiul National ”Mihai Eminescu”
Roumanie - Satu Mare - Colegiul Tehnic de Transporturi si Telecomunicatii "Ion I.C.Bratianu"
Roumanie - Satu Mare - gpp dumbrava minunata satu mare
Roumanie - Satu Mare - Gradinita cu program prelungit nr 33 Satu Mare
Roumanie - Satu Mare - Liceul Teoretic German "Johann Ettinger"
Roumanie - Satu Mare - Scoala Gimnaziala Balcescu Petofi Satu Mare
Roumanie - Satu Mare - Scoala Gimnaziala Dr Vasile Lucaciu
Roumanie - Satu-Mare - Colegiul Tehnic ʺElisa Zamfirescuʺ
Roumanie - Scheia - Suceava - Scoala Gimnaziala "D. Pacurariu" Scheia - Suceava, Romania
Roumanie - Sebeș, 515800 - Liceul Tehnologic Sebes
Roumanie - Sfantu Gheorghe, CV - Ady Endre Gimnazial School
Roumanie - Sfantu Gheorghe, CV - Székely Miko Theoretical High School
Roumanie - Sibiu - August Treboniu Laurian High School
Roumanie - Sibiu - Colegiul National "Samuel von Brukenthal"
Roumanie - Sibiu - Colegiul Agricol Daniil Popovici Barcianu Sibiu
Roumanie - Sibiu - Colegiul Tehnic Independenta
Roumanie - Sibiu - Liceul Teoretic Onisifor Ghibu Sibiu
Roumanie - Sibiu - National College "Samuel von Brukenthal"
Roumanie - Sighetu Marmatiei, MM - Scoala Gimnaziala"Dr.Ioan Mihalyi de Apsa"
Roumanie - Simeria - Colegiul Tehnic de ransport Feroviar Anghel Salgny
Roumanie - Simian - Liceul Tehnologic "Tudor Vladimirescu"
Roumanie - Siminicea - Școala Gimnazială Siminicea
Roumanie - Simleul-Silvaniei, Salaj - Scoala Gimnaziala "Silvania"
Roumanie - Siret - Colegiul Tehnic "Laţcu Vodă" Siret
Roumanie - Sisesti - Vocational High School Sfantul Apostol Andrei
Roumanie - Slatina - Colegiul National Ion Minulescu Slatina
Roumanie - Slatina - Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu
Roumanie - Slatina - Colegiul Tehnic "Alexe Marin"
Roumanie - Slatina, Olt - Liceul cu Program Sportiv Slatina
Roumanie - Slatina, Olt - Scoala Gimnaziala "Stefan Protopopescu" Slatina , Olt
Roumanie - Slatina, Olt - SCOALA GIMNAZIALA NR.3 SLATINA
Roumanie - Slobozia - Liceul Tehnologic "Inaltarea Domnului" Slobozia
Roumanie - Slobozia - scoala gimnaziala nr 5 slobozia
Roumanie - Smeura, Mosoaia - Gradinita Altina
Roumanie - Snagov, IF - Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu
Roumanie - Stefanesti - LICEUL TEHNOLOGIC DINU BRATIANU
Roumanie - Stefanesti Arges - Liceul Tehnologic "Dinu Bratianu" Stefanesti
Roumanie - STEFANESTII DE JOS ILFOV - SCOALA GIMNAZIALA NR.1 STEFANESTII DE JOS ILFOV
Roumanie - Suceava - C. N. Stefan cel Mare Suceava
Roumanie - Suceava - Centrul Scolar de Educatie Incluziva
Roumanie - Suceava - Colegiul Naţional "Petru Rareş"
Roumanie - Suceava - Colegiul National de Informatica ”Spiru Haret”
Roumanie - Suceava - Filadelfia Highschool
Roumanie - Suceava - LICEUL NATANAEL SUCEAVA
Roumanie - Suceava - Miron Costin Secondary School Suceava
Roumanie - Suceava - Petru Musat Tehnical School
Roumanie - Suceava - Scoala Gimnaziala nr.3
Roumanie - Suceava - Scoala Gimnaziala Todiresti
Roumanie - Suceava - Scoala nr.10
Roumanie - Sura Mare, Sibiu - Scoala Gimnaziala "Andrei Saguna" Sura Mare
Roumanie - TAMASENI, NEAMT - LICEUL TEHNOLOGIC ADJUDENI, TAMASENI, NEAMT
Roumanie - TANDAREI - LICEUL TEORETIC "PAUL GEORGESCU" TANDAREI
Roumanie - Târgoviște - "Mihai Viteazul" Secondary School
Roumanie - Targoviste - Colegiul Național "Ienăchiță Văcărescu" Târgoviște
Roumanie - Targoviste - CONSTANTIN CANTACUZINO” NATIONAL COLLEGE
Roumanie - Targoviste - Liceul Tehnologic Voievodul Mircea
Roumanie - Targoviste - Liceul Teoretic "Ion Heliade Radulescu"
Roumanie - Targoviste, Dambovita - Colegiul Economic Ion Ghica
Roumanie - Targoviste, Dambovita - Colegiul National "Constantin Carabella"
Roumanie - Targoviste, Dambovita - Colegiul National "Ienachita Vacarescu"
Roumanie - Targoviste, Dambovita - Colegiul National CONSTANTIN CANTACUZINO
Roumanie - Târgoviște, Dâmbovița - Colegiul National „Constantin Cantacuzino"
Roumanie - Targoviste, Dambovita - Liceul Tehnologic Spiru Haret Targoviste
Roumanie - Targoviste, Dambovita - SCOALA GIMNAZIALA ,, PROF. PAUL BANICA,, TARGOVISTE
Roumanie - Targoviste, Dambovita - Scoala Gimnaziala Tudor Vladimirescu Targoviste, Dambovita
Roumanie - Targoviste, Dambovita - Scoala Gimnaziala Vasile Carlova/ Targoviste/ Dambovita
Roumanie - Targoviste, Dambovita - „CONSTANTIN CANTACUZINO” NATIONAL COLLEGE TARGOVISTE
Roumanie - TARGU BUJOR - SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE HAGIU"
Roumanie - Targu Frumos - Scoala Gimnaziala ,,Garabet Ibraileanu"
Roumanie - Targu Frumos - Scoala Gimnaziala ,,Garabet Ibraileanu"
Roumanie - Targu Jiu - Colegiul National "Tudor Vladimirescu"
Roumanie - Targu JIu - Scoala Gimnaziala Sfantul Nicolae
Roumanie - Targu Mures - Colegiul Economic Transilvania
Roumanie - Targu Mures - Liceul cu Program Sportiv Szasz Adalbert
Roumanie - Targu Mures - Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu
Roumanie - Târgu Neamț 615200 - “Ion Creanga” Technical College
Roumanie - TARGU-LAPUS - LICEUL TEHNOLOGIC GRIGORE C. MOISIL TARGU-LAPUS
Roumanie - Tariceni, Prahova - Secondary School Tariceni, Prahova
Roumanie - Tarnaveni - LTABT (Liceul Teoretic "Andrei Bârseanu" Târnăveni)
Roumanie - Tarnova, Arad - Scoala Gimnaziala Tarnova, Jud Arad
Roumanie - Taureni, Mures - Scoala Gimnaziala Taureni
Roumanie - Techirghiol - Liceul Teoretic "Emil Racovita" Techirghiol
Roumanie - Tecuci - Scoala Gimnaziala ,,Elena Doamna"
Roumanie - Tecuci - Scoala Gimnaziala ”Iorgu Iordan”
Roumanie - Teius - Liceul Teoretic Teius
Roumanie - Teleorman - Scoala Gimnaziala Gratia-Teleorman
Roumanie - Teleorman - Școala Gimnazială Nr.4 Turnu Măgurele
Roumanie - Tg Jiu - Colegiul Auto Traian Vuia
Roumanie - Tg-Jiu, Gorj - Colegiul Tehnic nr. 2 Tg-Jiu
Roumanie - Tg. Mures - Colegiul Agricol "Traian Savulescu"
Roumanie - Timisoara - "Grigore Moisil" Theoretical Highschool
Roumanie - Timisoara - COLEGIUL NATIONAL BANATEAN TIMISOARA
Roumanie - Timisoara - COLEGIUL TEHNIC DE VEST TIMISOARA
Roumanie - Timisoara - Liceul Teoretic Special IRIS Timisoara
Roumanie - Timisoara - Liceul Teoretic “William Shakespeare”
Roumanie - Timisoara - NATIONAL COLLEGE ,, CONSTANTIN DIACONOVICI LOGA”
Roumanie - Timisoara - Şcoala cu clasele I – VIII nr. 7 “Sfânta Maria”
Roumanie - Timisoara - Scoala Gimnaziala nr. 7 "Sfanta Maria"
Roumanie - Timisoara - SCOALA GIMNAZIALA REMETEA MARE TIMIS
Roumanie - Tinca, Bihor - Liceul Teoretic Nicolae Jiga Tinca
Roumanie - Tîrgu Neamț - Scoala gimnaziala nr 3 „Ion Creangă”
Roumanie - Tirgu-Mures - Scoala Gymnaziala Liviu Rebreanu
Roumanie - Titu - Liceul Tehnologic "Goga Ionescu" - Titu
Roumanie - Titu, DB - Tehnological High School "Goga Ionescu"
Roumanie - Tomsani, Prahova - Secondary school Prof Dinu Mihail Dan sat Magula com Tomsani Prahova
Roumanie - Tulcea - Colegiul Tehnic "Henri Coanda", Tulcea
Roumanie - Tulcea - Liceul Teoretic "Grigore Moisil"
Roumanie - Tulcea - Liceul Teoretic "Ion Creangă"
Roumanie - Tulcea - Scoala Gimnaziala "Constantin Gavenea" Tulcea
Roumanie - Tunari, Ilfov - Scoala gimnaziala nr. 1 Tunari, Ilfov
Roumanie - Turda 401003 - Avram Iancu Secondary School
Roumanie - Turda, Cluj - Gymnasium School "Horea, Closca si Crisan", Turda, Cluj
Roumanie - Turda, Cluj - Scoala Gimnaziala Avram Iancu Turda
Roumanie - Turda, Cluj - Scoala Gimnaziala Ioan Opris Turda
Roumanie - Turnu Magurele - Colegiul National Unirea
Roumanie - Turnu Magurele - National College “Unirea”
Roumanie - Tuzla, CT - Scoala Gimnaziala nr.1 Tuzla
Roumanie - Urlati, PH - Brancoveanu Voda Theoretical Highschool
Roumanie - Urziceni - Colegiul National Grigore Moisil
Roumanie - Valcea - SCOALA GIMNAZIALA, SAT MOLOGESTI
Roumanie - Valea Calugareasca - Colegiul Agricol Gheorghe Ionescu Sisesti Valea Calugareasca
Roumanie - Valeni - SCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA VĂLENI
Roumanie - Vaslui - Liceul Teoretic "Emil Racovita"
Roumanie - Vaslui - Liceul Teoretic Emil Racoviță
Roumanie - Vaslui - Mihail Kogalniceanu High School
Roumanie - Vaslui - Scoala Gimnaziala „Dimitrie Cantemir” Vaslui
Roumanie - Vatra- Dornei - Liceul Teoretic "Ion Luca"
Roumanie - Vetel - Scoala Gimnaziala Vetel
Roumanie - Victor Vlad Delamarina, TM - Scoala Gimnaziala Victor Vlad Delamarina
Roumanie - Videle - Liceul Tehnologic Videle
Roumanie - Videle - Scoala Gimnaziala Nr. 2 Videle
Roumanie - Vidra, Ilfov - Liceul Teoretic Alexandru Rosetti
Roumanie - Vinatori, Vrancea - Scoala Gimnaziala Vinatori, Vrancea
Roumanie - Vitomiresti - Liceul Tehnologic Vitomiresti OLT
Roumanie - VLADENI, BT - SCOALA GIMNAZIALA VLADENI
Roumanie - Volovat, SV - Scoala Gimnaziala Volovat
Roumanie - Vorniceni, BT - Scoala Gimnaziala nr1, Vorniceni
Roumanie - Vrancea - Scoala Gimnaziala RUGINESTI
Roumanie - Vulcan, HD - Secondary School No. 4 Vulcan
Roumanie - Vulcan, HD - Secondary School No. 6 Vulcan
Roumanie - Vulturu, Vrancea - Scoala Gimnaziala Vulturu, Jud. Vrancea, Romania
Roumanie - Zalau - Colegiul Tehnic ”Alesandru Papiu Ilarian”
Roumanie - Zalau - Liceul cu Program Sportiv "Avram Iancu"
Roumanie - Zalau - LICEUL TEHNOLOGIC VOIEVODUL GELU
Roumanie - Zalau - Scoala Gimnaziala "Gheorghe Lazar"
Roumanie - Zalau - Scoala Gymnaziala “Gheorghe Lazar”
Roumanie - Zanesti, NT - Scoala gimnaziala Zanesti
Roumanie - Zorleni - Colegiul Tehnic "Marcel Guguianu"
Roumanie - ZORLENI, Vaslui - SCOALA GIMNAZIALA NR.1, ZORLENI
Russie - Kronshtadt - GBOU SOSH 418
Russie - Moscow - Average number obsheobrazovatelnaya School 2005
Sao Tomé-et-Principe - Santo António - Escola Secundária do Príncipe
Sao Tomé-et-Principe - São Tomé - Instituto Diocesano de Formação João Paulo II
Sao Tomé-et-Principe - Sao Tome - Instituto Diocesano de formação João Paulo II
Arabie Saoudite - Zulfi - Riyadh High School
Arabie Saoudite - Zulfi - Riyadh highschool
Serbie - Elektrotehnička škola "Nikola Tesla"
Serbie - Faculty of Sciences and Mathematics
Serbie - Gimnazija "Svetozar Marković"
Serbie - Gimnazija Zajecar
Serbie - Gimnazija “Bora Stankovic”
Serbie - Mašinska škola "Pančevo"
Serbie - Matematicki institut SANU
Serbie - Medicinska škola " Dr. Milenko Hadžić"
Serbie - OS Sveti Sava Pancevo
Serbie - OŠ,,Vožd Karađorđe''
Serbie - Osnovna skola "Bratstvo Jedinstvo"
Serbie - ratko pavlovic
Serbie - Šabačka gimnazija
Serbie - Srednja škola Blace
Serbie - 19320 Кладово - Srednja škola u Kladovu
Serbie - Aleksinac - Aleksinačka gimnazija
Serbie - Aleksinac - Grammar School Aleksinac
Serbie - Aleksinac - OS za obrazovanje i vaspitanje dece i omladine sa smetnjama u razvoju ,,Smeh i suza''
Serbie - Aranđelovac - "Svetolik Ranković" Primary School
Serbie - Aranđelovac - Technical School "Mileta Nikolić"
Serbie - Backa Palanka - Secondary Economic School "Dr Radivoj Uvalic"
Serbie - Bačka Palanka - Technical School "9. maj"
Serbie - Belgrade - 4th Belgrade Grammar School
Serbie - Belgrade - Primary School “Miroslav Antić”
Serbie - Beograd - "Kralj Aleksandar I" Primary School
Serbie - Beograd - "Đura Jakšić" Primary School
Serbie - Beograd - 15th Belgrade Grammar School
Serbie - Beograd - 6th Belgrade Grammar School
Serbie - Beograd - Chemical and Food Technology School
Serbie - Beograd - High school of economics, law and administration
Serbie - Beograd - OŠ "Miroslav Antić"
Serbie - Beograd - Primary School " Dr Dragan Hercog"
Serbie - Beograd - Primary School ''Đura Daničić'
Serbie - Beograd - Secondary Technical Postal School
Serbie - Beograd - Srednja škola EPA
Serbie - Čačak - Food Catering School
Serbie - Čačak - Osnovna škola "Tanasko Rajić"
Serbie - Čačak - Primary school "Dr Dragiša Mišović"
Serbie - Čajetina - "Dimitrije Tucović" Primary School
Serbie - Ćuprija - "Đura Jakšić" Primary School
Serbie - Donja Trnava - Primary school ''Branislav Nušić''
Serbie - Inđija - Dušan Jerković
Serbie - Jagodina - Electrical Engineering and Civil Engineering School "Nikola Tesla"
Serbie - Jagodina - Elektrotehničko građevinska škola " Nikola Tesla"
Serbie - Karajukića Bunari, Sjenica - "Rifat Burdžović Tršo" Primary School
Serbie - Kikinda - "Sveti Sava" Primary School
Serbie - Kikinda - Djura Jaksic
Serbie - Kikinda - OŠ Sveti Sava
Serbie - Kikinda - Primary School Sveti Sava
Serbie - Knjaževac - "Vuk Karadžić" Primary School
Serbie - Knjaževac - Knjaževačka gimnazija
Serbie - Knjazevac - Technical school
Serbie - Kovin - OS Jovan Jovanovic Zmaj Kovin
Serbie - Kovin - Primary school "Jovan Jovanović Zmaj"
Serbie - Kovin - Primary School “Jovan Jovanović Zmaj”
Serbie - Kragujevac - "Milutin i Draginja Todorovic" Primary School
Serbie - Kragujevac - "Stanislav Sremčević" Primary School
Serbie - Kragujevac - Elementary school Sveti Sava
Serbie - Kragujevac - Medical school "Sestre Ninkovic"
Serbie - Kragujevac - Polytechnic School
Serbie - Kula - "Mihajlo Pupin" Sacondary Technical School
Serbie - Lazarevac - Gimnazija Lazarevac
Serbie - Lebane - "Radovan Kovačević-Maksim" Primary School
Serbie - Leposavić - S.S. Nikola Tesla
Serbie - Loznica - "Vuk Karadžić" Grammar School
Serbie - Mačkat, Čajetina - Primary School "Milivoje Borović"
Serbie - Merošina, Niš - "Jastrebački partizani" Primary School
Serbie - Mionica - OŠ "Milan Rakić"
Serbie - Mionica - Srednja škola "Mionica"
Serbie - Niš - "Stevan Sremac", 1st Niš Grammar School
Serbie - Nis - Electrotechnical school "Nikola Tesla"
Serbie - Niš - Osnovna škola "Učitelj Tasa"
Serbie - Niš - Primary school "Sreten Mladenović Mika"
Serbie - Nis - Primary School “Kralj Petar I”
Serbie - Novi Pazar - School for Textile and Leather Design
Serbie - Novi Sad - "Branko Radičević" Primary School
Serbie - Novi Sad - "Miloš Crnjanski" Primary School
Serbie - Novi Sad - Primary school Vasa Stajic
Serbie - Novi Sad - School for Primary and Secondary Education "Milan Petrović" with the boarding school
Serbie - Novi Sad - Secondary School "Svetozar Miletić"
Serbie - Pančevo - Electrical Engineering School "Nikola Tesla"
Serbie - Pančevo - Elektrotehnička škola "Nikola Tesla"
Serbie - Pancevo - Technical school "23.maj"
Serbie - Pivnice, Bačka Palanka - "15. oktobar" Primary School
Serbie - Pribojska Banja, Priboj - "Nikola Tesla" Primary School
Serbie - Prijepolje - "Sveti Sava" Primary School
Serbie - Prokuplje - Technical School "15. maj"
Serbie - Prokuplje - Technical school "15.may"
Serbie - Prokuplje - Technical school ,,15th May"
Serbie - Ražanj - Primary School Ivan Vušović
Serbie - Ruma - "Zmaj Jova Jovanović" Primary School
Serbie - Sabac - CSU
Serbie - Šabac - OŠ "Janko Veselinović"
Serbie - Sabac - OS "Nikolaj Velimirovic"
Serbie - Sabac - OŠ "Nikolaj Velimirović"
Serbie - Sevojno,Uzice - "Aleksa Dejović" Primary School
Serbie - Šid - Osnovna škola "Sremski front"
Serbie - Smederevo - "Branislav Nušić" Primary School
Serbie - Smederevska Palanka - OS "Hero Radmila Šišković"
Serbie - Sombor - "Nikola Vukićević" Primary School
Serbie - Srbobran - "Svetozar Miletic" Grammar School
Serbie - Subotica - "Jovan Jovanović Zmaj" Primary School
Serbie - Subotica - OS "Ivan Goran Kovacic"
Serbie - Topola - "Karađorđe" Primary School
Serbie - Topola - OS Zivko Tomic
Serbie - Trupale - OS '' Prvi maj '' Trupale
Serbie - Vršac - School Centar "Nikola Tesla", Secondary School
Serbie - Vrsac - School center "Nikola Tesla"
Serbie - Zaječar - Medical school
Serbie - Zrenjanin - "9.maj" Primary and Secondary School
Slovaquie - Ljubljana - Danila Kumar International School
Slovaquie - Ljubljana - ERSŠG Vegova Ljubljana
Slovaquie - Prešov - CZŠ s MŠ bl. Pavla Petra Gojdiča
Slovaquie - Štúrovo - Gymnázium - Gimnázium Štúrovo
Slovénie - Ljubljana - ERSΕ G Vegova Ljubljana
Slovénie - Vipava - OŠ Draga Bajca Vipava
Afrique du Sud - KZN - Irene Open Academy of Excellence
Espagne - ACADEMIA DE BAILE, ESTUDIO ESPEJOS
Espagne - ACADEMIA MOLLET S.L.
Espagne - ACTIVIRED SERVICIOS EDUCATIVOS, S.L.
Espagne - AKACENTER FORMACIÓN OCUPACIONAL, S.L.
Espagne - ALCALINGUA, S.L.
Espagne - Alcaste
Espagne - ALEGRIA MONTALVO DONARE
Espagne - ALVENTUS ACTIVIDADES ESCOLARES, S.L.
Espagne - Amor de Dios
Espagne - ANA M. DEL PILAR MARIN MEDINA (CENTRO EDUCATIVO CAMARENA VALTERNA)
Espagne - ANTANES SCHOOL, S.L.
Espagne - ARTEDANZA
Espagne - ASOCIACION DE CENTROS AUTONOMOS DE ENSEÑANZA
Espagne - ASOCIACIÓN HOF DER LAGE LANDEN
Espagne - AULA FORMA AM S.L.
Espagne - BAILE MARIA ROSA, S.L.
Espagne - BRAINS NURSERY SCHOOL (CHESLAPALMA S.L.)
Espagne - BRITISH BUBBLES, S.L.
Espagne - C.E.I. LOPEZ BURILLO, S.L.U.
Espagne - C.E.I. LOS ARBOLES, S.L.
Espagne - CADMO CONOCIMIENTO, S.L.
Espagne - CAXTON COLLEGE
Espagne - CC. GREDOS SAN DIEGO ALCALÁ
Espagne - CENTRE DE FORMACIO CONTINUA EDUKALIA, S.L.
Espagne - CENTRE INFANTIL PITUFOS, S.L.
Espagne - CENTRO CULTURAL Y DEPORTIVO TAJAMAR
Espagne - CENTRO DE EDUCACIÓN PIRUETAS S.L.
Espagne - CENTRO DE ESTUDIOS ESPADAN, S.L.
Espagne - CENTRO DE ESTUDIOS MARCOTE SL
Espagne - CENTRO EDUC. Y DE ASIS. INFANTIL FABULA, S.L
Espagne - CENTRO EDUCATIVO CAMARENA VALTERNA
Espagne - CENTRO ESCOLAR BALDER
Espagne - CES Valdecás
Espagne - CES Valdecás
Espagne - CIEAM Federico Moreno Torroba
Espagne - COELGIO LUYFERIVAS
Espagne - COLEGIO ALFINACH, S.L.
Espagne - COLEGIO ALHUCEMA
Espagne - COLEGIO ARCANGEL RAFAEL (EDINFA)
Espagne - COLEGIO ARCANGEL RAFAEL (EDUENSA)
Espagne - COLEGIO ASUNCION CUESTABLANCA
Espagne - Colegio Beata Filipina
Espagne - COLEGIO BIENAVENTURADA VIRGEN MARIA-IRLANDESAS
Espagne - COLEGIO BILINGÜE CASTILLEJA, S.L.
Espagne - COLEGIO BRAINS LA MORALEJA
Espagne - COLEGIO BRAINS S.L.
Espagne - COLEGIO CAMARENA VNA, S.L.
Espagne - Colegio Cardenal Xavierre (PP. Dominicos)
Espagne - COLEGIO COOPERATIVA ESPÍRITU SANTO
Espagne - COLEGIO CORPUS CRISTI
Espagne - COLEGIO CUMBRES LEGIONARIOS DE CRISTO
Espagne - COLEGIO DE LOS SAGRADOS CORAZONES
Espagne - COLEGIO EIRÍS, S.A.
Espagne - Colegio Elfo
Espagne - COLEGIO ESTUDIANTES LAS TABLAS, S.L.
Espagne - COLEGIO FRANCISCO LLOPIS LATORRE
Espagne - COLEGIO HIGHLANDS DE LOS LEGIONARIOS DE CRISTO
Espagne - COLEGIO HIGHLANDS LOS FRESNOS
Espagne - COLEGIO HISPANO BRITANICO
Espagne - COLEGIO IALE, S.A.
Espagne - COLEGIO INGLÉS ZARAGOZA "LA ALFRANCA"
Espagne - COLEGIO INTERNACIONAL COSTA ADEJE, S.L
Espagne - COLEGIO INTERNACIONAL EIRÍS
Espagne - COLEGIO INTERNACIONAL PEÑACORADA
Espagne - COLEGIO INTERNACIONAL PEÑACORADA
Espagne - COLEGIO INTERNACIONAL PEÑACORADA
Espagne - COLEGIO JESUS-MARIA C.E.
Espagne - COLEGIO JOYFE, S.L.
Espagne - COLEGIO LAR
Espagne - COLEGIO LAR S.L
Espagne - COLEGIO LICEO EUROPEO
Espagne - COLEGIO LICEO FRANCES
Espagne - COLEGIO LICEO ROSALES
Espagne - COLEGIO LICEO VILLAFONTANA
Espagne - COLEGIO LOS TILOS
Espagne - COLEGIO MADRE MARIA ROSA MOLAS
Espagne - Colegio Maria Reina
Espagne - COLEGIO MAS CAMARENA
Espagne - Colegio Monte Tabor Schoensttat
Espagne - COLEGIO PRIVADO CONCERTADO SANTA TERESA
Espagne - COLEGIO PRIVADO NUESTRA SEÑORA DE LOURDES
Espagne - COLEGIO PRIVADO SALESIANO SAN JUAN BOSCO
Espagne - COLEGIO SAN GABRIEL
Espagne - Colegio San Viator, Madrid
Espagne - COLEGIO SANTA GEMA GALGANI
Espagne - COLEGIO SANTA MARIA BELLAVISTA, S.L.
Espagne - COLEGIO SANTA RITA
Espagne - COLEGIO TORREVILANO, S.L.
Espagne - COLEGIO VALDELUZ
Espagne - Colegio Villa Cruz
Espagne - COLEGIOMONTE TABOR-SCHOENSTATT
Espagne - COLEGIOS PRIVADOS INTERNACIONALES, S.L.
Espagne - COL·LEGI REIAL MONESTIR SANTA ISABEL
Espagne - Constantino Carvallo
Espagne - Cooperativa de Enseñanza Hijas de San José
Espagne - Corazon de María
Espagne - CUA
Espagne - DEAFORMACION, S.L.
Espagne - DGETI y UACJ
Espagne - Divina Pastora
Espagne - DIXIE
Espagne - DUENDE DUCA, S.L.
Espagne - E.I. DONALD (HERMANAS VIVANCOS, CB)
Espagne - ECOLE BEL AIR, S.L.
Espagne - Educartem
Espagne - EDUCAVIRTUAL, S.L.
Espagne - EFA MOLINO DE VIENTO
Espagne - EL PATITO FEO ESCUELA
Espagne - EL PEQUEÑO MOZART, S.L.
Espagne - EL PLANTIO INTERNATIONAL SCHOOL OF VALENCIA
Espagne - EL TEMPLE
Espagne - ENSEÑANZAS PUER, S.L.
Espagne - EOI COLLADO VILLALBA
Espagne - ESCUELA DE ARTES JOSE LUIS BEINAT
Espagne - ESCUELA DE DANZA PALMIRA
Espagne - ESCUELA DE DANZA VICKY CORIES
Espagne - ESCUELA DON MOQUETE, S.L.
Espagne - ESCUELA INFANTIL CHULAPOS, S.L.
Espagne - ESCUELA INFANTIL LAZARO
Espagne - ESCUELA LA GUARDE, S.L.
Espagne - ESCUELA NOVASCHOOL, S.L.
Espagne - Escuela Técnica Superior de Ingeniería Informática
Espagne - ESCUELAS INFANTILES SIGLO XXI
Espagne - ESCUELAS PROFESIONALES SAGRADA FAMILIA
Espagne - ESTUDIO DE DANZA CONCHI MATEO
Espagne - ESTUDIO DE DANZA COPPELIA, C.B.
Espagne - ESTUDIO DE DANZA JOSE FERREIRA
Espagne - FERROVIAL SERVICIOS, S.A.
Espagne - FLOW ESCUELA DE BAILA, S.L.
Espagne - FORMACION MOTOR MADRID
Espagne - Fundación Educativa ACI - Colegio Sagrada Familia - Alcoy
Espagne - FUNDACION GENERAL DE LA U.A.M.
Espagne - FUNDACION SALUD Y COMUNIDAD
Espagne - GARCOS EDUCACION, S.L.
Espagne - GRUPO FAMILY SCHOOL, S.L.
Espagne - GUARDERIA MAMA OCA
Espagne - I.E.S. La Senda
Espagne - I.E.S.Parque Aluche
Espagne - IES "Juan Carlos I"
Espagne - IES Alonso Avellaneda
Espagne - IES Calderón de la Barca
Espagne - IES CALDERON DE LA BARCA
Espagne - IES Camp de Morvedre
Espagne - IES Clara campoamor (Alaquàs)
Espagne - ies clot de lillot
Espagne - IES El Olivo
Espagne - IES ÉLAIOS
Espagne - IES Francisco de GOya
Espagne - IES GASPAR MELCHOR DE JOVELLANOS
Espagne - IES HUMANEJOS
Espagne - IES Jovellanos
Espagne - IES Juan Carlos I
Espagne - IES Juan Carlos I
Espagne - IES Juana de Castilla
Espagne - IES JUANA DE CASTILLA
Espagne - Ies Las Musas
Espagne - IES Lucas Mallada
Espagne - IES MADRISUR
Espagne - IES MAESTRO MATÍAS BRAVO
Espagne - IES Manuel Elkin Patarroyo - Parla (Madrid)
Espagne - IES Mariano José de Larra
Espagne - IES Melchor Gaspar de JOVELLANOS
Espagne - IES NUM. 26 MISERICÒRDIA
Espagne - IES Nº1 DE REQUENA
Espagne - IES ORRIOLS
Espagne - IES Príncipe Felipe
Espagne - IES Ramón Llull
Espagne - IES Ramón y Cajal de Zaragoza
Espagne - IES Rayuela
Espagne - IES San Blas
Espagne - IES Santiago Hernández
Espagne - IES VILLABLANCA
Espagne - IES1 Requena
Espagne - INFOSOFTWARE 2000, S.L.
Espagne - INSTITUTO SECULAR "HOGAR DE NAZARET" COLEGIO SANTA TERESA
Espagne - JAVIER GOZALO DIAZ
Espagne - JORGE LIMIA GUTIERREZ
Espagne - JOSE VERDU FORNER
Espagne - La Salle-San Rafael
Espagne - Laude Altillo School
Espagne - LLUVIA DE LETRAS, S.L.
Espagne - LOBO PRODUCCIONES, S.L.
Espagne - MABEROGAN, SL
Espagne - MALUNANOKI SL
Espagne - MANCOMUNIDAD MUNICIPIOS TAJO-SALOR
Espagne - Maria Inmaculada
Espagne - Maria Virgen
Espagne - Marker Skole
Espagne - MARTI SOROLLA COOP V (LA DEVESA)
Espagne - MIRABAL SCHOOL, S.L.
Espagne - NASCOR FORMACION, S.L.
Espagne - Ntra. Sra. De La Merced
Espagne - OLGA ROSA MARTIN SANTOS
Espagne - Paidos
Espagne - PEGOTITOS Y ASOCIADOS, S.L. (HEIDI GARABATOS III)
Espagne - PREESCOLAR EL SOL, S.L.
Espagne - PROJARDIN, S.A.
Espagne - PROMOCION JARDINES DE INFANCIA, S.A
Espagne - PUERITIA, S.L. (COLEGIO ARENAS SUR)
Espagne - RAMIREZ CARACUEL TANIA MARIA
Espagne - REIG GESTINOVA SL
Espagne - RODRIGUEZ DE MONDELO MUÑOZ
Espagne - Sagrado Corazón (D. Pedro)
Espagne - Sagrado Corazón-Fuencarral
Espagne - San Gabriel
Espagne - San Ramón y San Antonio
Espagne - SANTA APOLONIA, S.L.
Espagne - SANTA MARIA MICAELA
Espagne - SARA REIG FRANCISCO (C.E.I EL PATITO FEO)
Espagne - SOC. COOPERATIVA MADRILEÑA TIC-TAC SCM
Espagne - SOCIEDAD COOPERATIVA ANDALUZA. EL PATIO PIO
Espagne - SOTO MESA, S.L.
Espagne - UNAD
Espagne - UNIVERSIDAD DE DEUSTO
Espagne - Valdecas
Espagne - VALDECAS
Espagne - Virgen de Atocha
Espagne - Felechosa - C.P. Felechosa
Espagne - Alicante - IES Antonio José Cavanilles
Espagne - Alpartir - CEIP 'Ramón y Cajal' - Alpartir
Espagne - Amorebieta - El Carmelo Ikastetxea
Espagne - Amorebieta - Karmengo Ama Ikastetxea
Espagne - Amorebieta - Lauaxeta Ikastola
Espagne - Andújar - IES Nuestra Señora de la Cabeza
Espagne - Bakio - CEIP Urkitza Eskola HLHI
Espagne - Balmaseda - Zubi Zaharra Ikastola
Espagne - Barcelona - Escola Vir